Strona 8 z 40 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 1780

Wątek: Stal Gorzów 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jarmula rzeczywiscie byl wychowankiem Slaska Swietochlowice chociaz urodzil sie na Węgrzech. Nakladano na niego karencje gdy przechodzil ze Slaska do Wlokniarza i potem z Wlokniarza do Slaska chociaz bardziej chodzilo chyba o to ze nie przyjezdzal na mecze. Nikt juz nie pamieta tych niewygodnych faktow za to chetnie wszyscy sie fotografuja z idolem z tamtych czasów.

    Sorry za odejscie od tematu wątku.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Incydent miał miejsce w ośrodku nad jeziorem w Gościmiu gdzie przyjeżdżają ludzie z całej Polski, w tym z Zielonej Góry i Wrocławia...

    https://po-bandzie.com.pl/kolejny-skandal-w-zuzlowym-swiatku-byly-zawodnik-podejrzany-o-gwalt/


    Trzeba nieźle wlewkę przedawkować by łączyć Antoniego F. ze Stalą lub Gorzowem
    Nigel, ochłoń chłopaku i zacznij myśleć.

    Z art. który zalinkowałem wynikało tylko, że chodzi o Antoniego F. 70 latka, byłego żużlowca, a sprawa toczy się przed sądem w Gorzowie. I dlatego właśnie w waszym wątku spytałem czy znacie gościa. Jak by napisali, że sprawa toczy się przed sądem w ZG to zapytałbym pewnie w naszym wątku. Tylko tyle i aż tyle. A ty się zaczynasz zaraz burzyć jak jakiś buldog na podwórku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #318
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Aż dziwne Mariusz, że ty taki wszechwiedzący i siedzący u wszystkich w portfelu nie zanotowałeś, że o tej sprawie pisali z miesiąc temu. I już dawno padło że to Fojcik, już nawet wszyscy zdążyli o sprawie zapomnieć

    Co do migracji - tylko część kończyła się karencją i to tylko tych czołowych zawodników. Przeciez choćby tacy Nowak czy Błaszak zmienili klub bez karencji. I cała plejada innych.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Nigel (22-01-2020), kapitan bomba (22-01-2020), polewaczka (22-01-2020)

  5. Powrót do góry    #319
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nigel, ochłoń chłopaku i zacznij myśleć.

    Z art. który zalinkowałem wynikało tylko, że chodzi o Antoniego F. 70 latka, byłego żużlowca, a sprawa toczy się przed sądem w Gorzowie. I dlatego właśnie w waszym wątku spytałem czy znacie gościa. Jak by napisali, że sprawa toczy się przed sądem w ZG to zapytałbym pewnie w naszym wątku. Tylko tyle i aż tyle. A ty się zaczynasz zaraz burzyć jak jakiś buldog na podwórku.
    Pisałem to absolutnie na chłodno, i już się tak nie tłumacz tylko sprawdzaj co linkujesz i skąd. Wierzyć się nie chce, że masz takie zaufanie do "newsów" TeVałeNowskiej proweniencji.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Pisałem to absolutnie na chłodno, i już się tak nie tłumacz tylko sprawdzaj co linkujesz i skąd. Wierzyć się nie chce, że masz takie zaufanie do "newsów" TeVałeNowskiej proweniencji.
    Dalej nie włączyłeś myślenia.

    No przecież nie mam zaufania do takich newsów. Dlatego pytałem właśnie w wątku zaufanym.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #321
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,188
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Pisałem to absolutnie na chłodno, i już się tak nie tłumacz tylko sprawdzaj co linkujesz i skąd. Wierzyć się nie chce, że masz takie zaufanie do "newsów" TeVałeNowskiej proweniencji.
    Jasne,lepiej włączyć dziennik telewizyjny na kur*wizji pisowskiej
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    lego (23-01-2020)

  9. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    vicar oczywiscie ze migracji bez karencji bylo wiecej. Paradoksalnie to wtedy migracji polskich zawodnikow bylo wiecej niz obecnie

    Ostatni powazniejszy transfer to byl chyba ten Golloba do Grudziadza
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    vicar (23-01-2020)

  11. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Pisałem to absolutnie na chłodno, i już się tak nie tłumacz tylko sprawdzaj co linkujesz i skąd. Wierzyć się nie chce, że masz takie zaufanie do "newsów" TeVałeNowskiej proweniencji.
    typ z gorzowa i pisanie na chłodno hehe idź juz lepiej pogłaskać piszczałę. niedługo się okaże że tylko ten gogus będzie w kadrze

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    skulek (22-01-2020)

  13. Powrót do góry    #324
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Pisałem to absolutnie na chłodno, i już się tak nie tłumacz tylko sprawdzaj co linkujesz i skąd. Wierzyć się nie chce, że masz takie zaufanie do "newsów" TeVałeNowskiej proweniencji.
    weś sie gorzowioak ucisz wyborco pisu
    100% WTS

  14. Powrót do góry    #325
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Forumowicz z zewnątrz, ucisza drugiego na "jego" wątku. Dobre.
    Czy wszyscy kibice Sparty są tacy zabawni, czy to wyjątki piszą na SB?

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Nigel (23-01-2020), Rysiek (23-01-2020), never_mind (26-01-2020)

  16. Powrót do góry    #326
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dalej nie włączyłeś myślenia.

    No przecież nie mam zaufania do takich newsów. Dlatego pytałem właśnie w wątku zaufanym.
    Ok. Pytałeś, więc udzielono Tobie wyjaśnienia bez wycieczek personalnych (pragnę sprostować, że nie Ty byłeś adresatem aluzji o wlewce) - o co więc toczysz pianę z buzi? No chyba, że od początku chciałeś tylko zwyczajnie puścić tu "brzydkiego bąka" w wątku "bratniego" lubuskiego klubu... Jak widać gówniarze z okolic Wrocławia, jak muchy, w smrodach się lubują i zaraz, niby trzoda w szkodę tu wleźli.
    Zaraz pewnie nastąpi z ich strony kolejna defekacja słowna, z gwałtem na logice i polszczyźnie włącznie, zadanym.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  17. Powrót do góry    #327
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,188
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Zaraz pewnie nastąpi z ich strony kolejna defekacja słowna, z gwałtem na logice i polszczyźnie włącznie, zadanym.
    Masz na myśli Dziennik Telewizyjny kur*wizji pisowskiej?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #328
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    PUK-a już PUK-a do drzwi Julii? Będą kwasy z Krzysiem?

  19. Powrót do góry    #329
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Masz na myśli Dziennik Telewizyjny kur*wizji pisowskiej?
    Mam na myśli patologiczne posty cukrzycy i tego drugiego...
    Reżimowej telewizji nie oglądam, o jej goebbelsowskim sznycie wiem jednak sporo śledząc internet. Ogólnie nie lubię serwisów informacyjnych i publicystyki telewizyjnej w większości stacji.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  20. Powrót do góry    #330
    Początkujący
    Dołączył
    11-10-2019
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kasa spłacona, jestem szczęśliwy. Stan konta się zgadza. W tym roku pokaże wszystkim co to kam bek w moim wykonaniu.

  21. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, nie ukrywam, jestem ciekaw jak wysoki kontrakt podpisze Zimny na jesień tego roku i z którym klubem ?

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...rtosza/qvj9blk

    Media już podgrzewają atmosferę wokół tego kontraktu. Zresztą niektórzy działacze również. Jestem tez ciekaw postawy Zimnego na torze w nadchodzącym sezonie. Bo jeśli on utrzyma swoją dyspozycję z poprzednich sezonów to na jesień może dostać kosmiczny kontrakt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #332
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, nie ukrywam, jestem ciekaw jak wysoki kontrakt podpisze Zimny na jesień tego roku i z którym klubem ?

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...rtosza/qvj9blk

    Media już podgrzewają atmosferę wokół tego kontraktu. Zresztą niektórzy działacze również. Jestem tez ciekaw postawy Zimnego na torze w nadchodzącym sezonie. Bo jeśli on utrzyma swoją dyspozycję z poprzednich sezonów to na jesień może dostać kosmiczny kontrakt.
    I tak dostanie kosmiczny kontrakt. Jakiegos wielkiego zjazdu formy nie ma co się spodziewać. Jeżeli będzie gorzej to tylko delikatnie a i tak będzie opinia ze to wypadek przy pracy. Tak czy siak dostanie porządne pieniądze a Gorzów stanie na głowie żeby go u siebie zatrzymać

  23. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    cyganie zawsze obwieszali się złotem a potem kończyli marnie.

  24. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nieprawdopodobne ze oni naprawde "dyskretnie" kontrolowali przebieg rozmowy podczas kolacji ze Zmarzlikiem poniewaz byli organizatorem tego spotkania. Normalnie koles jest dalej na etapie sprzedazy ciuchow z kraty.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    I tak dostanie kosmiczny kontrakt. Jakiegos wielkiego zjazdu formy nie ma co się spodziewać. Jeżeli będzie gorzej to tylko delikatnie a i tak będzie opinia ze to wypadek przy pracy. Tak czy siak dostanie porządne pieniądze a Gorzów stanie na głowie żeby go u siebie zatrzymać
    No i dlatego właśnie jestem ciekawy jak sprawa się potoczy. Osobiście jednak uważam, ze te "stawanie na głowie" nie powinno mieć miejsca. Bo to prowadzi wprost do bankructwa. To samo mówiłem, jak w swoim czasie, Toruń czy Czewa, chciały nam podkupić Patryka. Musi być jakaś granica przyzwoitości i możliwości. Bo co to znaczy Gorzów stanie na głowie ? Jak ktoś będzie dawał Zimnemu 3 mln za sezon, to Gorzów też tyle da ? Lub więcej. Wbrew swoim możliwościom ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Rzeczywiscie Patryk duzo czasu spedzal w Czestochowie w ostatnim czasie. Rozne targi. spotkania czy eventy ze sponsorami. Nie sądzę zeby potrzebowal dyskretnej osoby do ochrony klubowych czy osobistych interesow.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #337
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i dlatego właśnie jestem ciekawy jak sprawa się potoczy. Osobiście jednak uważam, ze te "stawanie na głowie" nie powinno mieć miejsca. Bo to prowadzi wprost do bankructwa. To samo mówiłem, jak w swoim czasie, Toruń czy Czewa, chciały nam podkupić Patryka. Musi być jakaś granica przyzwoitości i możliwości. Bo co to znaczy Gorzów stanie na głowie ? Jak ktoś będzie dawał Zimnemu 3 mln za sezon, to Gorzów też tyle da ? Lub więcej. Wbrew swoim możliwościom ?
    Może pójdą w ruch kredyty? Może zrezygnują z jednego z zawodników i ta kasę dołożą Zmarzlikowi? Niewiem ale uważam że jak odpuszcza Bartka to większość kibiców tego nie zaakceptuje. Ucierpi na tym wizerunek klubu zwłaszcza wśród swoich kibiców, odbije się to na frekwencji i sponsorom tez się to nie spodoba. Może się okazać że mniejszym złem będzie przeplacenie Zmarzlika niż pozwolenie na jego odejście. Ale to tylko moje zdanie

  28. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    zwał jak zwał ale jedno jest pewne ze gorzow będzie zakladnikiem Zmarzlika i nie ma tu znaczenia co będą chcieli zrobić. Gorzów wbrew pozorom jest mocno prymitywny a takiego Zmarzlika trzeba trzymać mocno za jego zmutowana piszczałę. obecnie jest w Polsce tylko jeden klub który by mógł tego dokonać ale ma wywalone na niego tak jak jego kibice.

  29. Powrót do góry    #339
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jesli starzy Bartka jeszcze nie sa z nikim po slowie,zostana w Gorzowie.
    Zbyt glosno sie o nowej umowie dla Zmarzlika zrobilo i to celowo aby wywolac presje na srodowisku gorzowskim jak i na samych Zmarzlikach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Może pójdą w ruch kredyty? Może zrezygnują z jednego z zawodników i ta kasę dołożą Zmarzlikowi? Niewiem ale uważam że jak odpuszcza Bartka to większość kibiców tego nie zaakceptuje. Ucierpi na tym wizerunek klubu zwłaszcza wśród swoich kibiców, odbije się to na frekwencji i sponsorom tez się to nie spodoba. Może się okazać że mniejszym złem będzie przeplacenie Zmarzlika niż pozwolenie na jego odejście. Ale to tylko moje zdanie
    No własnie, tutaj dużo zależy od takiego Grzyba jak to rozegra. Bo co to znaczy przepłacić Zimnego ? Ile to konkretnie by miało być w przeliczeniu na złotówki ? Jak zaproponuje Zimnemu 1 mln i powie, ze więcej nie da, to faktycznie kibice go zjedzą. Bo w Toruniu (jeśli ten awansuje) taki Termos da Zimnemu ze 2.5 mln za sezon, bez żadnego targowania. Ale czy to znaczy, że taki Grzyb tez ma dać Zimnemu te 2.5 mln ? A co by się stało jak by Grzyb powiedział publicznie, że dawał Zimnemu te 2.5 mln, że jest to kwota na granicy jego możliwości, a mimo to Zimny odszedł ? Czy w takiej sytuacji też podpadł by taki Grzyb kibicom ? Czy wtedy może swoją złość przelali by na Zimnego ?

    Jak by nie patrzeć, sytuacja nie do pozazdroszczenia jest. Z jednej strony klub jest zakładnikiem Zimnego i jego sukcesów. Z drugiej strony, kibice i działacze każdego klubu, chcieliby aby ich wychowanek miał takie sukcesy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kingpin napisał:
    Jesli starzy Bartka jeszcze nie sa z nikim po slowie,zostana w Gorzowie.
    Zbyt glosno sie o nowej umowie dla Zmarzlika zrobilo i to celowo aby wywolac presje na srodowisku gorzowskim jak i na samych Zmarzlikach.
    Było bardzo źle więc szukali. Teraz sytuacja się nieco unormowała przynajmniej jeśli chodzi o PR.
    Mam nadzieję, że Bartek zostanie w Gorzowie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #342
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    taki Termos da Zimnemu ze 2.5 mln za sezon, bez żadnego targowania. Ale czy to znaczy, że taki Grzyb tez ma dać Zimnemu te 2.5 mln ?
    Zmarzlik ma w Gorzowie sponsorów i rodzine więc ktoś musiałby przebic oferte Stali na sporą kwote. Krótko mówiąc jak Zmarzlik będzie miał regularnie płacone i dostanie swoje z 2 mln to nigdzie sie nie ruszy

  33. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Zmarzlik ma w Gorzowie sponsorów i rodzine więc ktoś musiałby przebic oferte Stali na sporą kwote. Krótko mówiąc jak Zmarzlik będzie miał regularnie płacone i dostanie swoje z 2 mln to nigdzie sie nie ruszy
    Sądzę, że za Zmarzlikiem każdy jego sponsor pójdzie gdziekolwiek (jeśli kiedykolwiek dojdzie do transferu)

  34. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dobrze, że nasz klub nie jest zakładnikiem właścicieli, sponsorów, kibiców i Dudka.

  35. Powrót do góry    #345
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach

    icon19.gif

    Podobno Bartolo spodziewany jest jutro w Betardzie w Długołęce.Ok 11 Ciekawe po co?

  36. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    Podobno Bartolo spodziewany jest jutro w Betardzie w Długołęce.Ok 11 Ciekawe po co?
    Bartek owszem ale Czekański.

  37. Powrót do góry    #347
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Czytam ci ja sobię różnych tytanów intelektu, którzy nie wiedzieć dlaczego bardzo aktywnie udzielają się w gorzowskim wątku (widać sprawy ich własnych klubów nie za bardzo ich interesują) i jestem autentycznie przerażony. Okazuje się,
    że wszystkie dotychczasowe problemy Stali, to były pikusie. Teraz jesteśmy w sytuacji, która nas przerasta, która nas zniszczy (tylko Mariusz określa to łagodnie, mówiąc, że sytuacja jest nie do pozazdroszczenia). Otóż w składzie Stali Gorzów jest najlepszy zawodnik na świecie. To koniec klubu.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gorzowiak za jego przydatny post!

    Nigel (26-01-2020), Staleczka 3 (27-01-2020)

  39. Powrót do góry    #348
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Nic, tylko pozazdrościć innym klubom, że nie mają takiego problemu...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  40. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Nic, tylko pozazdrościć innym klubom, że nie mają takiego problemu...
    porozmawiamy za rok Nikiel. a teraz sprawdź ile masz pieniędzy w śwince żeby trochę spokoju złapać.

  41. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Czytam ci ja sobię różnych tytanów intelektu, którzy nie wiedzieć dlaczego bardzo aktywnie udzielają się w gorzowskim wątku (widać sprawy ich własnych klubów nie za bardzo ich interesują) i jestem autentycznie przerażony. Okazuje się,
    że wszystkie dotychczasowe problemy Stali, to były pikusie. Teraz jesteśmy w sytuacji, która nas przerasta, która nas zniszczy (tylko Mariusz określa to łagodnie, mówiąc, że sytuacja jest nie do pozazdroszczenia). Otóż w składzie Stali Gorzów jest najlepszy zawodnik na świecie. To koniec klubu.
    Spytaj Grzyba a nie gdybaj. On po nocach nie śpi, myśląc skąd tu kasę wyciągnąć na Zimnego, bo inaczej go kibice zjedzą. A ty coś pyerdolisz bez sensu.

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Nic, tylko pozazdrościć innym klubom, że nie mają takiego problemu...
    Jak kiedyś Toruń i Czewa mamili Patryka, to wtedy pisałem o podobnym problemie w FZG. I już wtedy twierdziłem, ze nic na siłę. Nic za wszelką cenę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Spytaj Grzyba a nie gdybaj. On po nocach nie śpi, myśląc skąd tu kasę wyciągnąć na Zimnego, bo inaczej go kibice zjedzą. A ty coś pyerdolisz bez sensu.



    Jak kiedyś Toruń i Czewa mamili Patryka, to wtedy pisałem o podobnym problemie w FZG. I już wtedy twierdziłem, ze nic na siłę. Nic za wszelką cenę.
    chłopaki z Bydzi mogą napisać jak to upadł ich klub i jaka rolę odegrał tomek który medialnie i sportowo był dużo lepszy niż piszczała

  43. Powrót do góry    #352
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    porozmawiamy za rok Nikiel. a teraz sprawdź ile masz pieniędzy w śwince żeby trochę spokoju złapać.
    Wątpię bym chciał z Tobą porozmawiać dopóki nie przestaniesz udawać kretyna i klinicznego prostaka lub nie zaczniesz udawać kogoś w normie intelektualnej.
    Moim zdaniem Zmarzlik szybciej przedłuży kontrakt ze Stalą niż skończy się zawieszenie Drabika.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Rysiek (27-01-2020), Zygga (26-01-2020)

  45. Powrót do góry    #353
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Wątpię bym chciał z Tobą porozmawiać dopóki nie przestaniesz udawać kretyna i klinicznego prostaka lub nie zaczniesz udawać kogoś w normie intelektualnej.
    Moim zdaniem Zmarzlik szybciej przedłuży kontrakt ze Stalą niż skończy się zawieszenie Drabika.
    Nikiel ale ty ze mną właśnie rozmawiasz.
    Ps. to na ile lat ty chcesz tego biednego maxa skazać?

  46. Powrót do góry    #354
    Początkujący Awatar Zygga
    Dołączył
    16-09-2019
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Wątpię bym chciał z Tobą porozmawiać dopóki nie przestaniesz udawać kretyna i klinicznego prostaka lub nie zaczniesz udawać kogoś w normie intelektualnej.
    Moim zdaniem Zmarzlik szybciej przedłuży kontrakt ze Stalą niż skończy się zawieszenie Drabika.
    Proszę nie karmić trolli

  47. Powrót do góry    #355
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Wątpię bym chciał z Tobą porozmawiać dopóki nie przestaniesz udawać kretyna i klinicznego prostaka lub nie zaczniesz udawać kogoś w normie intelektualnej.
    Moim zdaniem Zmarzlik szybciej przedłuży kontrakt ze Stalą niż skończy się zawieszenie Drabika.
    Niech się tam Grzyb zabiera do roboty.
    Niech nam Grzyb nie odbiera radości, z lania Stali z jedynym uczciwym gorzowiakiem w składzie.

  48. Powrót do góry    #356
    Użytkownik Awatar Paweł1
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 23 w 11 postach
    Każdemu klubowi życzyłbym takiego "problemu" jakim jest Zmarzlik w Stali Gorzów
    Jak ktoś mysli, że Zmarzlik odejdzie ze Stali to jest chyba oderwany od rzeczywistości. Może kiedyś na "stare" lata, ale na pewno nie teraz.
    Wieloletni sympatyk sportu żużlowego.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł1 za jego przydatny post!

    Słowianka (27-01-2020)

  50. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Wiecie co? Tak sobie siadłem do nowej tabeli biegowej i mam pewne przemyślenia. Oczywiście skład będziemy układać po sparingach, wtedy będziemy mniej więcej widzieć w jakiej formie są nasi zawodnicy. Ale już teraz widać, że Chomski - swoim betonowym podejściem do składu i zestawiając lidera na wyjazdach defensywnie, na biegi gdzie drużynowo nie możemy wygrać sprawi, że przy słabych juniorach i średnio-mocnym zestawieniem seniorskim możemy iść drogą GKM-u Grudziądz (też Artiom lider ustawiany od lat defensywnie) nie wygramy na wyjeździe przez kolejne naście meczów...

    W sezonie 2020 trener Stanisław Chomski będzie na cenzurowanym z dwóch powodów. Pierwsze to: my kibice chcemy by gorzowski tor nie wiał nudą i przy tym był atutem naszego zespołu. Dwa, zobaczymy czy dla trenera ważniejsze będą układy z zawodnikami i przydzielenie im numerów przed sezonem (jak to bywało ostatnio) nawet kosztem wykorzystania maksymalnego potencjału tej drużyny. Nowa tabela biegowa jest okazja wykazania się taktycznym cwaniakom...

    Na szczęście nowy regulamin jest pisany pod..Stal Gorzów. Załóżmy, że Bartek znów będzie pod 5 lub 13 (wszak taki miał uklad z trenerem, z uwagi na największą ilośc punktów z urzędu - 4, co przekładało się na łatwe pieniądze) to z czterech punktów z urzedu (trzy punkty na swoim juniorze, jeden na juniorze gości) spada do...dwóch. Do tego Bartek pojedzie w parze z seniorem 3 razy, a nie 2 razy jak dotychczas. Takie detale przekładają się później na wynik drużyny.

    Numer "13" dla Bartka w związku z nowym regulaminem u siebie się jeszcze obroni. Z racji tego, że nasz lider trafi choćby na 13 bieg, a wcześniej w środkowej fazie zawodów będzie w parze z juniorem jechał na dwie seniorskie pary gości.
    Jednak na wyjeździe wystawianie Bartka z juniorem przy tej nowej tabeli biegowej nie ma większego sensu.... Wówczas będziemy mieli dwa defensywne biegi z naszym liderem, gdzie duże prawdopodobienstwo jest że możemy wyjść na minus. Bolączka Stali Gorzów w sezonie 2019 były wygrywane biegi drużynowo na wyjeździe. Było ich - szczególnie do 10 biegu jak na lekarstwo. Szanse wzrosną, gdy pokombinujemy coś ze składem wyjazdowym - wyciagajac wnioski z roku poprzedniego i wkomponowanie naszego lidera pod taki numer, gdzie za każdym razem pojedzie z naszym seniorem.

    Najbardziej odpowiedzialnym numerem w nowej tabeli biegowej jest numer "3". Dając tutaj lidera Zmarzlika mamy go w biegach:

    1 bieg: 1 z 3 (pole C) na 9 i 11
    5 bieg: 3 (pole B) z 4 na 11 i 12
    8 bieg:3 (pole A) z 4 na 13 i 14
    13 bieg: 3 (pole D) z 5 na 10 i 13


    Także numer 3 jedzie na otwarcie i na zamknięcie fazy zasadniczej. Do tego jedzie wówczas z prowadzącymi parę. Ma wtedy też nieco mniej korzystne pola: C i D. Ale kto lepiej się do tej roli nie nadaje jak Bartek Zmarzlik?

    Ja pod tą tabelę biegową widzę taki skład:

    1. Kasprzak/Iversen
    2. Thomsen
    3. Zmarzlik
    4. Woźniak
    5. Iversen/Kasprzak
    6. Bartkowiak
    7. Jasiński

    Wówczas na wyjeździe mamy takie pary:

    1 bieg: Kasprzak (A) - Zmarzlik (C)
    5 bieg: Zmarzlik (B) - Woźniak (D)
    8 bieg: Zmarzlik (A) - Woźniak (C)
    13 bieg: Iversen (B) - Zmarzlik (D)

    A do tego dojdzie zapewne 15 bieg z udziałem Zmarzlika z drugim liderem. W zanadrzu będzie taktyczna i do wykorzystania w biegach: 9, 11 lub 14. Wówczas też Zmarzlik pojedzie z seniorem, co będzie zwiększać szanse na wygrane drużynowo.

    A wiecie ile biegów drużynowo wygraliśmy na wyjazdach w ubiegłym roku?

    Częstochowa: 3 biegi
    Leszno: 3 biegi
    Toruń: 4 biegi
    Grudziądz: 4 biegi
    Wrocław: 2 biegi
    Zielona Góra: 1 bieg!!!! (Bartek z taktycznej w parze z seniorem na...Pawliczaka)
    Lublin: 2 biegi


    Daje to łącznie: 19 biegów wygranych drużynowo na 105 biegów w 7 meczach, czyli średnio nawet nie 3 biegi na mecz!. Średnio wychodziło to ok. 18 % procent.

    Wniosek jest prosty, ustawianie składu według schematu: lider - junior (para pomimo mistrza świata ma male szanse na wygrywanie biegów), drugi lider- najsłabszy senior ( z reguły w palnik) i para średniaków na wyjeździe to nie jest najlepszy pomysł.
    Przeobiliśmy to i wnioski są proste, trzeba na wyjazdy przebudować skład, zmienić całkowicie myślenie co do budowania skladu na mecze wyjazdowe. A trzeba zacząć odważnie, mamy teoretycznie na początku dwa najłatwieksze wyjazdy, tam trzeba celować w jedną lub nawet w dwie wygrane jeśli chcemy liczyć się w walce o medal.

    Taka ciakawostka odnośnie Zmarzlika na wyjeździe:
    Zmarzlik na wyjeździe: 13+1 (6), 9+1, 7, 14 (6), 17 (6), 14 (6), 15 (6) = 89 punktów +2 bonusy w 40 biegach.
    Z 40 biegów na wyjeździe Zmarzlika drużynowo Stal wygrała 8 biegów..(1+2+0+2+2+0+1). Co ciekawe w 11 biegach gdzie jechał Zmarzlik w Lublinie i Toruniu to Stal ani razu drużynowo biegu nie wygrała..
    Ze statystyk wynika jasno...Stal nie przełożyła wyników aktualnego mistrza świata na drużynowe zwycięstwa. Tylko co 5 bieg Zmarzlika konczyl się wygraną drużynową Stali Gorzów!. Bartek na wyjeździe nie może jeździć pod numerem 5, bo nie daje to nić drużynie. A trener tego przez 3 lata nie widzi. Zmarzlik odkad jest seniorem w każdym ze swoich dotychczasowych 25 meczów w skłądzie seniorskim jechał pod numerem 5!!!!Jak to możliwe? Tym bardziej, że główna teoria, czyli zblilansowany skład z liderem i juniorem nie zdaje egzaminu. Stal wychodziła w tych biegach na minus, a nie ma odpowiedniej mocy, by w dwóch innych parach odrabiać zaległości. A teraz łatwiej nie będzie, ekipy mają duety liderów, które ciezko będzie na ich torze ukąsić: Sajfutdinow - Pawlicki/Kolodziej (Leszno), Woffinden - Janowski (Wrocław), Madsen -Doyle/Lindgren (Częstochowa), Grigorij Laguta - Michelsen/Zagar (Lublin), Artiom Laguta - Pedersen (Grudziądz), Dudek - Vaculik (Zielona Góra).

    Przy takich mocnych duetach MUSIMY ustawić naszego lidera tak (pod numer 3), żeby 5 lub ew. 6 startów miał ze "swoim" seniorem, bo to w teorii daje szanse na jak najlepszy wynik.


    Dlatego będą uważnie się przyglądał, czy trener wybierze powielanie "układu" ze Zmarzlikiem kosztem wykorzystania maksymalnego składu personalnego czy spróbuje walczyć o wynik dla Stali. Obawiam się, że trener Chomski swoim betonowym składem sprawi, że mimo dobrego składu znów znajdziemy się poza PO (bo w najważniejszych momentach taktycznie nie pomoże). Chociaz chciałbym się mylić...Pomocną dłoń wyciągnely do nas władze ligi, które zredykowały o dwa łatwe punkty Zmarzlika i dostaliśmy jeden bieg "gratis" lidera z parze z seniorem, czyli to przekłada się na większe szanse na wygranie biegu/lepszy wynik w meczu wyjazdowym.

    PS I co z tego, że mamy takiego geniusza Zmarzlika, skoro jest on ustawiany "defensywnie" i nie przekładamy jego osoby na sukcesy drużynowe? . Może być z nami to co w Grudziądzu od wielu lat...Play-ofów nie ma, bo przy średnim/średnio dobrym składzie seniorskim bez juniorów wystawiają lidera (Artioma) defensywnie przez to na wyjazdach nie mają jak wygrywać. Ciekawe ile sezonów mamy przejechać, ile meczów przegrać z rzędu, żeby ktoś wpadł na to, żeby Zmarzlika (lidera) nie ustawiac defensywnie na wyjazdach?

  51. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Nie masz się co łudzić Przemek. U nas to zawodnicy wybierają sobie numery startowe a nie trener. Najpierw Zmarzlik, potem Woźniak i Kasprzak. A potem usłyszysz o jakże ważnej potrzebie stabilizacji dla zawodników, zgraniu itp

  52. Powrót do góry    #359
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-torun/zlj8tp3

    GP znów w Gorzowie ? Grzyb wie że to spora kasa dla klubu

  53. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Karczmarz lubi to. Może kasę w końcu odzyska

Strona 8 z 40 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •