Strona 5 z 40 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 1780

Wątek: Stal Gorzów 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 969 w 596 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Poczytałem ostatnia stronę i wychodzi na to że falubaz będzie miał pieronsko parę juniorów. Liga zesrala się że strachu przed tymi piruetami..
    To weź przeczytaj to jeszcze raz i powoli. Zdanie po zdaniu. Pomyśl chwilę nad tym co czytasz, bo zdaje się, zapomniałeś o tym albo Twoja percepcja słowa czytanego na więcej nie pozwala.

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Poczytałem ostatnia stronę i wychodzi na to że falubaz będzie miał pieronsko parę juniorów. Liga zesrala się że strachu przed tymi piruetami..
    Zanim ta liga się zesra, daj jakiegoś linka do tego tekstu o tych "pieronsko mocnych" juniorach, też poczytamy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Poczytałem ostatnia stronę i wychodzi na to że falubaz będzie miał pieronsko parę juniorów. Liga zesrala się że strachu przed tymi piruetami..
    Ty jesteś idiotą czy imbecylem? Pytam poważnie

  4. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Poczytałem ostatnia stronę i wychodzi na to że falubaz będzie miał pieronsko parę juniorów. Liga zesrala się że strachu przed tymi piruetami..
    Na tą chwilę to strach jest przed Tobą
    Musiałeś wciągnąć coś mocnego albo nowego i

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Planowanie czgokolwiek w tym sporcie na więcej niż rok może okazać się tylko planami.
    Nigy niewiadomo co marynarki znowu wymyślą.
    Ciągle coś by grzebali, zmieniali i dostosowywali wszystko byle tylko coś robić.
    A ten ponowny powrót KSM-u, to już by była prawdziwa bomba, która w wykonaniu centrali.

    We władzach powinni być też pasjonaci tego sportu, to by przynajmniej nie robili rzeczy, które szkodzą tej dyscyplinie, a tak to dziadki robią co chcą pod swoje widzimisię.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    To weź przeczytaj to jeszcze raz i powoli. Zdanie po zdaniu. Pomyśl chwilę nad tym co czytasz, bo zdaje się, zapomniałeś o tym albo Twoja percepcja słowa czytanego na więcej nie pozwala.
    Nie dziekuje, przeczytalem raz i wiecej przez te wypociny nie mam zamiaru sie przedzierac. Jestescie mistrzami w odwracaniu kota ogonem, bo jak ktos nie zrozumial pierwotnego tekstu ursusa, od ktorego zaczela sie dyskusja to nie powinien zarzucac braku zrozumienia innym.

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Na tą chwilę to strach jest przed Tobą
    Musiałeś wciągnąć coś mocnego albo nowego i
    nie mierz wszystkich swoja miara. Wciagam tylko powietrze do płuc, podczas procesu oddychania. Wesolych swiat zycze, jak rowniez skutecznego odwyku.

    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Ty jesteś idiotą czy imbecylem? Pytam poważnie
    Jak szukasz kolegi to niestety ale we mnie nie znajdziesz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    ten podły klub z gorzowa z jeszcze podlejszym nowym prezesem z długu wobec vaculika ok 300 koła chce zrobić kartę przetargowa do jego powrotu. cyganskie padalce

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ten podły klub z gorzowa z jeszcze podlejszym nowym prezesem z długu wobec vaculika ok 300 koła chce zrobić kartę przetargowa do jego powrotu. cyganskie padalce
    Nie mam pojęcia co zrobi Słowak, ale Grzybowi powinien zakomunikować, że jak na jego koncie pojawią się te brakujące 300 tys. pln. To on rozważy czy z nim w ogóle gadać o kontrakcie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie mam pojęcia co zrobi Słowak, ale Grzybowi powinien zakomunikować, że jak na jego koncie pojawią się te brakujące 300 tys. pln. To on rozważy czy z nim w ogóle gadać o kontrakcie.
    ale co to za styl negocjacji. on jako klub nie poczuwa się do winy oddania tych pieniędzy. każdy normalny zawodnik powinien ten klub wykreślić z brania pod uwagę zmiany barw klubowych. tragiczne w tym wszystkim jest to ze on mówi o tym otwarcie w mediach i nie widzi w tym nic złego a wręcz przeciwnie . to jest zwykla cwaniacka bandytka w wykonaniu tego klubu z brzydszej części lubuskiego .
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 25-12-2019 o 19:58

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ale co to za styl negocjacji. on jako klub nie poczuwa się do winy oddania tych pieniędzy. każdy normalny zawodnik powinien ten klub wykreślić z brania pod uwagę zmiany barw klubowych. tragiczne w tym wszystkim jest to ze on mówi o tym otwarcie w mediach i nie widzi w tym nic złego a wręcz przeciwnie . to jest zwykla cwaniacka bandytka w wykonaniu tego klubu z brzydszej części lubuskiego .
    Ale kto mówi ? Wklej jakiś cytat

  11. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ale kto mówi ? Wklej jakiś cytat
    Po co cytat jak pachołek z przeglądu pisze to jego słowami.

  12. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spitt po co ci cytat skoro i tak nic z niego nie zrozumiesz.

    Nowa swiecka tradycja. Zwrocimy ci dlug sponsorski jak bedziesz u nas jezdzil. Zastanawiam sie jaka tymi ludzmi bedzie kierowala motywacja do jazdy w barwach SG i jak długo. Co za genialny pomysł.

    Co za strzal wizerunkowy w stopę. Szantaz emocjonalny. Co będzie następne?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 25-12-2019 o 21:24
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    cukrzyca (25-12-2019)

  14. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ale co to za styl negocjacji. on jako klub nie poczuwa się do winy oddania tych pieniędzy. każdy normalny zawodnik powinien ten klub wykreślić z brania pod uwagę zmiany barw klubowych. tragiczne w tym wszystkim jest to ze on mówi o tym otwarcie w mediach i nie widzi w tym nic złego a wręcz przeciwnie . to jest zwykla cwaniacka bandytka w wykonaniu tego klubu z brzydszej części lubuskiego .
    Dlatego właśnie Słowak powinien skasować Grzyba na te zaległe 300 tys i szybko zapomnieć o Gorzowie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Jak Martin chce ponownie wchodzić w ten układ to jego sprawa tylko niech na przyszłość nie stęka, że ktoś go wykiwał ... tyle ode mnie
    Tylko Falubaz

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Dominik (26-12-2019)

  17. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dlatego właśnie Słowak powinien skasować Grzyba na te zaległe 300 tys i szybko zapomnieć o Gorzowie.
    Dokładnie powinien zrobić tak jak piszesz. mnie zastanawia tylko jedno, niby Kasprzak jest mega kolkiem ale w negocjacjach z cygana mi radzi sobie wyśmienicie a vaculik sprawia wrażenie inteligentnego a dał się zrobić jak dzieciak. niestety mamy takie parszywe kluby i od razu na myśl przychodzi mi pila i sprawa drabika.

  18. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Dokładnie powinien zrobić tak jak piszesz. mnie zastanawia tylko jedno, niby Kasprzak jest mega kolkiem ale w negocjacjach z cygana mi radzi sobie wyśmienicie a vaculik sprawia wrażenie inteligentnego a dał się zrobić jak dzieciak. niestety mamy takie parszywe kluby i od razu na myśl przychodzi mi pila i sprawa drabika.
    No, póki co, jeszcze nie dał się zrobić. Przeciez jeszcze im nic nie klepnął tam. Chyba, ze masz na myśli te zaległości sponsorskie. Ale to była działka Zmory, a dali się mu wkręcić Puk, Vacul czy KK.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, póki co, jeszcze nie dał się zrobić. Przeciez jeszcze im nic nie klepnął tam. Chyba, ze masz na myśli te zaległości sponsorskie. Ale to była działka Zmory, a dali się mu wkręcić Puk, Vacul czy KK.
    chodzi mi o kontrakt sponsor ski. nie ma dla mnie znaczenia czy to był zmora czy inny Cygan. firmowal to klub z gorzowa i to on powinien ta sprawę załatwić. no chyba ze walimy glupa ze Vaculik sam sobie załatwiał sponsorów.
    mi to śmierdzi pilskim cwaniactwem.
    https://wroclaw.naszemiasto.pl/desan.../ar/c2-5868629
    https://wroclaw.naszemiasto.pl/atlas.../ar/c2-6816073
    a i tak sparta musiała zapłacić wtedy

  20. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2019
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    73
    Podziękowania: 25 w 13 postach

  21. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    =cukrzyca;2011526]ten podły klub z gorzowa z jeszcze podlejszym nowym prezesem z długu wobec vaculika ok 300 koła chce zrobić kartę przetargowa do jego powrotu. cyganskie padalce

    Zjedz snikersa...

  22. Powrót do góry    #200
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    To tylko pokazuje rzetelność dziennikarską. Rafał łądnie gościa wypunktował

  23. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    =cukrzyca;2011526]ten podły klub z gorzowa z jeszcze podlejszym nowym prezesem z długu wobec vaculika ok 300 koła chce zrobić kartę przetargowa do jego powrotu. cyganskie padalce

    Zjedz snikersa...
    rysio a co tam jest złego napisane ?

  24. Powrót do góry    #202
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    =cukrzyca;2011526]ten podły klub z gorzowa z jeszcze podlejszym nowym prezesem z długu wobec vaculika ok 300 koła chce zrobić kartę przetargowa do jego powrotu. cyganskie padalce

    Zjedz snikersa...
    Ewentualnie popuść gumkę w majtkach.

  25. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    [QUOTE=cukrzyca;rysio a co tam jest złego napisane ?[/QUOTE]

    Wszystko. Jad aż cieknie z tych twoich tekstów. Skoro piszesz, że niewypłacone kontrakty sponsorskie
    powinien wziąć na siebie klub, to przypomnę sytuację, gdzie przed laty sponsor wrocławskiego klubu
    (bodajże Aspro) obiecało nagrody pieniężne za Puchar Polski. Na obietnicach się skończyło.
    Czy to powód, by pisać o "podłym klubie wrocławskim, padalcach czy cyganach" z Wrocławia?
    Tym bardziej, że szczycisz się na forum, iż twoja rodzina ma lwowskie korzenie, miasta wielokulturowego,
    wielonarodowościowego i niezwykle tolerancyjnego. Ty raczej tych wartości nie reprezentujesz.

  26. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Rysio co ty mi tu wyskakujesz z klimatami które były 30 lat temu i nawet nie chce mi się tego sprawdzać. może jeszcze napisz o roburze który miał dzwona jak jechał na baraz do zielonki. piszemy tu co jest teraz i w ostatnich latach i niestety jesteście ostrowem bis. takie połączenie cygana z hebesem. rysio ja się nie szczycie tym ze mam lwowsko -warszawskie korzenie tylko zwyczajnie stwierdziłem fakt który nie wiem dlaczego ciebie boli i o nim piszesz mimo że we Wrocławiu potomków lwowiakow jest masa.
    jestem pewny ze się wywtocicie finansowo i nikt poważny do waszego taboru nie wsiadzie. bo Vaculik nie zrobi tak samo jak Kasprzak pod dyktando waszego prezesa.
    Ps. rysio to nie jad tylko prawda której się zwyczajnie wstydzisz zakompleksiony mulacie
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 28-12-2019 o 12:09

  27. Powrót do góry    #205
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Wszystko. Jad aż cieknie z tych twoich tekstów. Skoro piszesz, że niewypłacone kontrakty sponsorskie
    powinien wziąć na siebie klub, to przypomnę sytuację, gdzie przed laty sponsor wrocławskiego klubu
    (bodajże Aspro) obiecało nagrody pieniężne za Puchar Polski. Na obietnicach się skończyło.
    Czy to powód, by pisać o "podłym klubie wrocławskim, padalcach czy cyganach" z Wrocławia?
    Tym bardziej, że szczycisz się na forum, iż twoja rodzina ma lwowskie korzenie, miasta wielokulturowego,
    wielonarodowościowego i niezwykle tolerancyjnego. Ty raczej tych wartości nie reprezentujesz.
    Daj sobie spokój. Cukrzyca chyba celowo udaje głupszego niż jest w rzeczywistości i infantylnym prostactwem próbuje dorównać niejakiemu Falubazziniemu. Kiedyś dodałem go sobie do ignorowanych, ale potem odblokowałem - bo nie jest łatwo zrezygnować z usług tak doświadczonego trefnisia

    Co do tekstów o Cyganach, to ten artykuł sporo wyjaśnia:
    https://gazetawroclawska.pl/wroclaw-...zyja/ar/878286
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Rysiek (28-12-2019)

  29. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Luz. Romowie vel Cyganie mieszkają w granicach administracyjnych miasta Wrocławia. Cukrzyca dojeżdża pociągiem przez co musi wcześniej wstać. A do peronu z buta też ma daleko. Irytuje to go mocno i się denerwuje jak widzi, że inni mają bliżej.

  30. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    wy naprawdę macie poprzestawiane w tych gorzowskich baniakach. kompleks u was goni kompleks. nie dziwię się że falubazy od małego z was śmieją bo zwyczajnie jesteście pozbawieni orienta. może w przedszkolu nie suplementowali wam kumatoxu i stąd ten problem. takie regiony jak gorzow czy walbrzych koniecznie od małego powinny mieć podawany kumatox bo potem mamy z nimi jeden wielki cyrk. wiem natomiast ze pisząc do was o cyganach czy hebesach chodziło mi o to ze jesteście mentalnymi mulatami cygansko-hebesowskimi a wy się teraz wykrwawiacie z nerwów i wklejacie jakieś art z gazety na swoją fizyczna a nie psychiczną obronę. współczuję Zielonce takiego sąsiada
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 28-12-2019 o 17:22

  31. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    He, he. Kumotox, to żeś teraz pojechał
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    [QUOTE=cukrzyca;Rysio co ty mi tu wyskakujesz z klimatami które były 30 lat temu i nawet nie chce mi się tego sprawdzać. może jeszcze napisz o roburze który miał dzwona jak jechał na baraz do zielonki. piszemy tu co jest teraz i w ostatnich latach i niestety jesteście ostrowem bis. takie połączenie cygana z hebesem. rysio ja się nie szczycie tym ze mam lwowsko -warszawskie korzenie tylko zwyczajnie stwierdziłem fakt który nie wiem dlaczego ciebie boli i o nim piszesz mimo że we Wrocławiu potomków lwowiakow jest masa.
    jestem pewny ze się wywtocicie finansowo i nikt poważny do waszego taboru nie wsiadzie. bo Vaculik nie zrobi tak samo jak Kasprzak pod dyktando waszego prezesa.
    Ps. rysio to nie jad tylko prawda której się zwyczajnie wstydzisz zakompleksiony mulacie[/QUOTE]

    Może gdybyś trzymał jakiś poziom to udałoby się tobie kogoś urazić, ale z pozycji takiego szamba jesteś bez szans.
    Sorry, ale nie nadajemy na tych samych falach. Postaraj się mocniej.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (29-12-2019)

  34. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Typowy przedstawiciel wrocławskiej chuliganki internetowej.

  35. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Może gdybyś trzymał jakiś poziom to udałoby się tobie kogoś urazić, ale z pozycji takiego szamba jesteś bez szans.
    Sorry, ale nie nadajemy na tych samych falach. Postaraj się mocniej.
    ale tu nie ma co się starać mocniej bo na każdym kroku jesteście posmiewiskiem. pierwszy z brzegu przykład, walczyliście jak lwy o województwo lubuskie a jedną ze stolic tego województwa jest gorzow Wielkopolski. pal licho ten gorzow ale to Wielkopolski to jest jakieś kuriozum. ciekawi mnie rysio czy protestowaliscie czy może postulowaliscie o wyrzucenie tego haniebnego dodatku czy jak zwykle gdy ma się pełen brzuch to o tym zapomnieliście czy olaliscie. byc moze pewnie paru niezadowolonych było i pewnie to byli potomkowie lwowiakow. ten dodatek Wielkopolski sprawia że traktują was w Poznaniu jak jakąś swoją murzynska kolonie i maja racje.
    Ps. no to glupiutki Kazik z domu marcinkiewicz jest z Wielkopolski bu haha.
    Ps. 2
    zamiast gorzow wielkopolski nazwijmy to miasto gorzow zielonogórski i wtedy jakoś lepiej i uczciwiej będzie się kojarzyło z wojewodztwem lubuskim
    ps.3 http://forum.gazetalubuska.pl/dlacze...astem-t106775/
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 28-12-2019 o 23:46

  36. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Bo Gorzów to stan umysłu. Każdy ma brechte z Gorzowa od dziecka.

  37. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,406
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Oho , cukrzyk psa napuścił

  38. Powrót do góry    #214
    Początkujący Awatar Zygga
    Dołączył
    16-09-2019
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ale co to za styl negocjacji. on jako klub nie poczuwa się do winy oddania tych pieniędzy. każdy normalny zawodnik powinien ten klub wykreślić z brania pod uwagę zmiany barw klubowych. tragiczne w tym wszystkim jest to ze on mówi o tym otwarcie w mediach i nie widzi w tym nic złego a wręcz przeciwnie . to jest zwykla cwaniacka bandytka w wykonaniu tego klubu z brzydszej części lubuskiego .
    Jarek Hampel coś o tym wie . Tak bardzo walczyliście żeby nie wypłacić że skończyło się w sądzie Magia na całego A Vaculik niech jeździ sobie u Was , ja go w Stali nie chcę .

  39. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zygga Zobacz posta
    Jarek Hampel coś o tym wie . Tak bardzo walczyliście żeby nie wypłacić że skończyło się w sądzie Magia na całego A Vaculik niech jeździ sobie u Was , ja go w Stali nie chcę .
    Popiłeś, nie pisz.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zygga Zobacz posta
    Jarek Hampel coś o tym wie . Tak bardzo walczyliście żeby nie wypłacić że skończyło się w sądzie Magia na całego A Vaculik niech jeździ sobie u Was , ja go w Stali nie chcę .
    U was ? Czyli gdzie ? We Wrocku ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2019
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    73
    Podziękowania: 25 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zygga Zobacz posta
    A Vaculik niech jeździ sobie u Was , ja go w Stali nie chcę .
    Więc zakładasz, że czuje się dobrze w ZG. Napisz w połowie, ewentualnie pod koniec sezonu 2020, czy opinia pozostaje niezmieniona, lub twoje zdanie na ten temat uległo zmianie.

  42. Powrót do góry    #218
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Gratulacje z Zielonej Góry zardzewiali bracia, mój sms na Bartka zmienił wszystko Jestem tak szczęśliwy że wygrał z ta karykaturą sportu Lewandowskim, że o ja pieerdole!!!

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi flagon za jego przydatny post!

    el_kwas (04-01-2020)

  44. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Gratulacje dla północy za to że macie w swojej krainie takiego szatana

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    el_kwas (04-01-2020)

  46. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Świetna sprawa nie tylko dla Bartka, ale także dla całej dyscypliny! Gratulacje!
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  47. Powrót do góry    #221
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Gdyby Zmarzlik poczytywał to forum, pogratulowałbym mu!
    A tak, tylko słowa uznania ode mnie, zasłużył na wielkie uznanie w Polsce, brawo! Wydawałoby się, że nie ma wielkich szans z piłkarzem, a jednak. Choć osobiście nie przepadam za nim, to doceniam jego umiejętności, wytrwałość, staranność, podejście i sportowy styl życia.
    Trafił się wam stalowcy, naprawdę znakomity zawodnik.

  48. Powrót do góry    #222
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,318
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Gratulacje dla Bartka Zmarzlika i drużyny gorzowskiej od kibica Unii!

  49. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Super sprawa i wielkie zazdro Bartek! Chłopak mój rocznik.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  50. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Fajnie się stało, niektórzy fani piłki nożnej już mają ból pewnej części ciała

  51. Powrót do góry    #225
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Fajnie się stało, niektórzy fani piłki nożnej już mają ból pewnej części ciała
    Wystarczy wejść w odpowiedni temat na meczykach, żeby sobie to poobserwować

    Graty Bartek!

Strona 5 z 40 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •