Strona 17 z 62 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 2759

Wątek: Unia Leszno 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    bo mogę (tego jeszcze waść Szumowski nie zabronił, co?)

    idea tej akcji jest najzwyczajniej w świecie głupia... gość zarabiający 2600 brutto... ma wpłacać na gościa zarabiającego 1.5mln...

    a za rok w nagrodę Ci Rusiecki z Dworakowskim przyjebią bilety po 75zł... i się wtedy poczujesz doceniony
    Jak ktoś mało zarabia to po prostu wpłaci odpowiednio mniej lub nic. Przypominam, akcja jest dla chętnych. Nikt nie sprawdza obecności (udziału w tym).

    Ponadto, ludzie w tym roku sporo zaoszczędzą na biletach, których nie będą w takiej ilości kupować. W czym problem jeżeli chociaż część z tego przekażą na Klub któremu kibicują? Przypominam - jedynie chętni (nadal nie rozumiem Twojej frustracji)


    Odnośnie cen biletów to nie będę komentował. Przypominam jednak, że te są w róznej cenie na stadionie. Można nie kupować najdroższych.

    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta


    a ja posiadam... 2 króliki, 3 psy i 4 koty... aaa... i gacie od Prady... tylko co to zmienia?

    W temacie Unii to akurat nic...

    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta

    a nie lepiej pomóc schronisku dla zwierząt... niż ludziom którzy przy najbliższej okazji wypną na Ciebie dupę?

    To czy wypną się na mnie czy nie, to tego nie możesz wiedzieć (ja w zasadzie także). Może i lepiej pomagać schroniskom... Ale z drugiej strony, czy jedno wyklucza drugie?

    PS

    Pozdrawiam Twoje zwierzątka (gaci od Prady nie pozdrawiam)





    aaa... zeby nie było...Ciebie oczywiście także pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 11-05-2020 o 21:16

  2. Powrót do góry    #722
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jak ktoś mało zarabia to po prostu wpłaci odpowiednio mniej lub nic. Przypominam, akcja jest dla chętnych. Nikt nie sprawdza obecności (udziału w tym).
    mam inny pogląd w tej sprawie... jak ktoś ma troche oleju w głowie to nie da grosza... niezależnie od poziomu zarobków...

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ponadto, ludzie w tym roku sporo zaoszczędzą na biletach, których nie będą w takiej ilości kupować. W czym problem jeżeli chociaż część z tego przekażą na Klub któremu kibicują?
    ludzie już w tym roku dzięki waść Szumowskiemu tak zaoszczędzili, że ****... już na biletach nie muszą.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Odnośnie cen biletów to nie będę komentował. Przypominam jednak, że te są w róznej cenie na stadionie. Można nie kupować najdroższych.
    to jeszcze się tylko pochwal ile wpłaciłeś... i dyskusję będzie można uznać za zakończoną...

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Dlaczego mieliby coś Tobie oferować, a w szczególności rozwijać sektorówkę przed Twoim domem?
    to po jaki **** mi ten posrednik miedzy moim portfelem a klubem?

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-05-2020)

  4. Powrót do góry    #723
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    mam inny pogląd w tej sprawie... jak ktoś ma troche oleju w głowie to nie da grosza... niezależnie od poziomu zarobków...
    Tylko nadal pytanie, dlaczego tak agresywnie bronisz tego swojego poglądu. Obrażasz tych , którzy wpłacają. To jest nieco.. hm.. smutne

  5. Powrót do góry    #724
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,580
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Baron w ELCE gadał że mamy 7 seniorów i 4 juniorów i że się dogadają i że wszyscy z nich przejdą testy na koronawirusa i będą trenować i treningi pokażą kto pojedzie

  6. Powrót do góry    #725
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta

    ludzie już w tym roku dzięki waść Szumowskiemu tak zaoszczędzili, że ****... już na biletach nie muszą.

    Chyba jakaś frustracja Ciebie opanowała. Co ma jedno do drugiego..

    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    to jeszcze się tylko pochwal ile wpłaciłeś... i dyskusję będzie można uznać za zakończoną...
    A to już moja sprawa. Nie ma to nic wspólnego z Twoim przekonywaniem na tym forum, aby ludzie nie wpłacali na rzecz Unii.

    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta

    to po jaki **** mi ten posrednik miedzy moim portfelem a klubem?

    No Ty we wszystkim musisz mieć korzyść? To może po prostu wpłać do Klubu bez tych pośredników?



    Tak czy inaczej, odpuść sobie obrażanie tych którzy wpłacają na rzecz Unii. Jesteś chyba mocno sfrustrowany, że tak piszesz..

  7. Powrót do góry    #726
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie wiem, ja mam inny temat na powieść, czyli historia Mefitzo: od hejtera do pucującego berło i znowu hejtera.
    Buziaki misiek.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #727
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    aphekz jeśli oczywiście chciałbyś pomóc KSUL, to zawsze możesz (oczywiście nie musisz) kupić jakiś produkt z oficjalnego sklepu KSUL. Za wydane pieniądze otrzymujesz konkretna rzecz, np szalik. Według mnie uczciwie.
    It's time to ride
    ***** ***

  9. Powrót do góry    #728
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Tylko nadal pytanie, dlaczego tak agresywnie bronisz tego swojego poglądu. Obrażasz tych , którzy wpłacają. To jest nieco.. hm.. smutne
    ale ze co smutne? ze głupka nazywam głupkiem? nie żartuj.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    No Ty we wszystkim musisz mieć korzyść? To może po prostu wpłać do Klubu bez tych pośredników?
    a to nie ludzie odpowiedzialni za szukanie sponsorów/kasy powinni do mnie dotrzeć z jakąś ofertą i zachęcić mnie do wydania kasy?
    ja mam do nich dzwonić? a oni co.... **********ją tam 8 godzin w czynie społecznym?

    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    aphekz jeśli oczywiście chciałbyś pomóc KSUL, to zawsze możesz (oczywiście nie musisz) kupić jakiś produkt z oficjalnego sklepu KSUL. Za wydane pieniądze otrzymujesz konkretna rzecz, np szalik. Według mnie uczciwie.
    oczywiscie, ze uczciwe

  10. Powrót do góry    #729
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Bo kibice UL mają takie hasło - Unia to MY!!!
    Jak trzeba będzie sami wsiądą na motocykle i wygrają co tam trzeba wygrać.
    Nooooo! Ja już wagę zrzucam, jeszcze z 60 kilo i będę wyglądał ja Piter! I drżyjcie Madseny i inne Zmarzliki!!!
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-05-2020)

  12. Powrót do góry    #730
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    ale ze co smutne? ze głupka nazywam głupkiem? nie żartuj.


    a to nie ludzie odpowiedzialni za szukanie sponsorów/kasy powinni do mnie dotrzeć z jakąś ofertą i zachęcić mnie do wydania kasy?
    ja mam do nich dzwonić? a oni co.... **********ją tam 8 godzin w czynie społecznym?


    oczywiscie, ze uczciwe
    Ktoś zmusza Cie do wpłaty?? No sorry ale nie..
    Nie chcesz to nie wplacasz i tyle, ale nie rozumiem tego wielkiego hejtu na tą akcje...
    Chciałem to wpłacilem, Ty nie wplacisz.. To już jest wybór każdego z osobna...

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gronek za jego przydatny post!

    Dominik (11-05-2020), Robert_Leszno (11-05-2020)

  14. Powrót do góry    #731
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    ale ze co smutne? ze głupka nazywam głupkiem? nie żartuj.
    Jesteś pewien, że właściwie oceniasz ludzi, którzy wspierają Klub któremu kibicują.?

    Obrażasz ludzi.

  15. Powrót do góry    #732
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Fajny pomysł miał chyba któryś z Myszowatych, który chętnie bym skopiował. Kupiłbym dzisiaj karnet na sezon 2021 z przeznaczeniem dla któregoś dzieciaczka z domu dziecka. Myślę, że znalazłoby się więcej takich jak ja i oprócz kasy Unia w perspektywie czasu zyskałaby nowych kibiców.

    PS
    aphekz - nie mierz wszystkich swoją miarą...
    Ostatnio edytowane przez Robert_Leszno ; 11-05-2020 o 22:40
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-05-2020)

  17. Powrót do góry    #733
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    Ktoś zmusza Cie do wpłaty?? No sorry ale nie..
    Nie chcesz to nie wplacasz i tyle, ale nie rozumiem tego wielkiego hejtu na tą akcje...
    Chciałem to wpłacilem, Ty nie wplacisz.. To już jest wybór każdego z osobna...
    bądź tak łaskaw kolego i wskaż miejsce gdzie stwierdziłem, że mnie ktoś zmusza do wpłaty?

    jak nie znajdziesz to wsadź sobie to pieprzenie o hejcie w sam środek 4 liter.

    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    aphekz - nie mierz wszystkich swoją miarą...
    zamiast poczekać do czasu az klub zaproponuje jakies rozwiazania... to się chłopaki wyrwały jak filip z konopii... zupelnie niepotrzebnie...
    ale rozumiem... milosc do klubu... milosc do zawodnikow... jak wam jedni i drudzy napluja w twarz... tez im wplacicie... durgi raz... a co tam...

    w mysl zasady... mam... wiec sie zesram i dam.

  18. Powrót do góry    #734
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    bądź tak łaskaw kolego i wskaż miejsce gdzie stwierdziłem, że mnie ktoś zmusza do wpłaty?

    jak nie znajdziesz to wsadź sobie to pieprzenie o hejcie w sam środek 4 liter.


    zamiast poczekać do czasu az klub zaproponuje jakies rozwiazania... to się chłopaki wyrwały jak filip z konopii... zupelnie niepotrzebnie...
    ale rozumiem... milosc do klubu... milosc do zawodnikow... jak wam jedni i drudzy napluja w twarz... tez im wplacicie... durgi raz... a co tam...

    w mysl zasady... mam... wiec sie zesram i dam.
    Nie wydaje Ci się, że jak wydaję własne zarobione pieniądze, to nic Ci do tego? Jak będę chciał to będę z nich samolociki robił i puszczał z okna. Parafrazując Twoje słowa, to nie należę do ludzi którzy wyznają zasadę "zesram się a nie dam". I pamiętaj klub nigdy nie napluje Ci w twarz, bo klub to nie Rusiecki, Pawlicki czy jakiś Igielski. Unia Leszno to 82 lata tradycji, sukcesów, wzruszeń, radości i smutków. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć skoro wybierasz sobie mecze na które chodzisz.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    pyra (11-05-2020)

  20. Powrót do góry    #735
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Nie wydaje Ci się, że jak wydaję własne zarobione pieniądze, to nic Ci do tego? Jak będę chciał to będę z nich samolociki robił i puszczał z okna. Parafrazując Twoje słowa, to nie należę do ludzi którzy wyznają zasadę "zesram się a nie dam". I pamiętaj klub nigdy nie napluje Ci w twarz, bo klub to nie Rusiecki, Pawlicki czy jakiś Igielski. Unia Leszno to 82 lata tradycji, sukcesów, wzruszeń, radości i smutków. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć skoro wybierasz sobie mecze na które chodzisz.

    Dokładnie.

    Nazywanie ludzi, którzy chcą wspomóc Klub , któremu kibicują głupkami jest mocno nie na miejscu.

  21. Powrót do góry    #736
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Nie wydaje Ci się, że jak wydaję własne zarobione pieniądze, to nic Ci do tego? Jak będę chciał to będę z nich samolociki robił i puszczał z okna.
    pokaż dokładnie gdzie Ci zabroniłem robić samolociki?

    i powiedzie mi tutaj koledzy moi najdrozsi... skad sie bierze ta metoda wciskania rozmowcy do ust slow ktorych nigdy nie powiedzial?

    z nadprzyrodzonego intelektu? czy braku argumentów?

  22. Powrót do góry    #737
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Swietna sprawa. Bardzo mi się podoba idea leszczyńskich fanów. Teraz inny problem narasta z Hanysami i to może być problem.

  23. Powrót do góry    #738
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Przecież nie jest ich winą, że klub nie jest w stanie wywiązać się z zawartej wcześniej umowy.
    Nie jest też winą klubu, że sponsorzy czy samorządy z powodu kryzysu też nie wywiązują się z wcześniej zawartych umów. I że rząd zakazał rozgrywania spotkań z kibicami. Sytuacja jest jaka jest i trzeba ją zrozumieć. Jasne - Pitera prawo, że nie zgodził jeździć za mniejszą stawkę. Tylko to jest takie podskakiwanie kogucika - przed 12 czerwca przyjdzie i tak na kolanach, więc po co ta szopka? I znowu przykład Kołodzieja, który jest w identycznej sytuacji - ta sama sytuacja w klubie, ten sam poziom sportowy. Jeden to rozegrał z klasą, drugi - zupełnie bez.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #739
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie znasz szczegółów.
    OK - nie jest wina klubu i spoko, po prostu skoro się nie dogadali, to kontrakt powinien być rozwiązany, a Emil z Piterem mogliby szukać nowego klubu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Falubaz (12-05-2020), Lafan (12-05-2020), Peter Kildemand (12-05-2020), j-rules (12-05-2020), lemur6666 (12-05-2020), sparta_mistrz (12-05-2020), t_zg (12-05-2020), vicar (12-05-2020)

  26. Powrót do góry    #740
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    I znowu przykład Kołodzieja, który jest w identycznej sytuacji - ta sama sytuacja w klubie, ten sam poziom sportowy. Jeden to rozegrał z klasą, drugi - zupełnie bez.
    Janusz to 4x IMP wiec Piterowi jeszcze trochę brakuje do niego

  27. Powrót do góry    #741
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie znasz szczegółów.
    OK - nie jest wina klubu i spoko, po prostu skoro się nie dogadali, to kontrakt powinien być rozwiązany, a Emil z Piterem mogliby szukać nowego klubu.
    a zapytam bo nie sledze sezonu ogórkowego... czy Ekstraliga oficjalnie zmniejszyła stawki placowe dlatego potrzebne byly aneksy z zawodnikami? jesl tak to wina zawodnika nie klubu.

  28. Powrót do góry    #742
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie znasz szczegółów.
    OK - nie jest wina klubu i spoko, po prostu skoro się nie dogadali, to kontrakt powinien być rozwiązany, a Emil z Piterem mogliby szukać nowego klubu.
    wezykiem.

    Od poczatku zdaje sie z kolega noc pisalismy, ze w przypadku niedogadania sie powinien byc normalnie rozwiazany kontrakt, bez zadnych karencji. Ot, zawodnik zwraca co dostal od klubu na ten sezon i szuka nowego pracodawcy.

    To takie straszne, ze zyczymy sobie normalnosci?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Falubaz (12-05-2020), sparta_mistrz (12-05-2020)

  30. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    a dlaczego ma klub być poszkodowany (strata zawodnika i wzmocnieni rywala) jesli to nie z winy klubu obnizana jest pensja?

  31. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a dlaczego ma klub być poszkodowany (strata zawodnika i wzmocnieni rywala) jesli to nie z winy klubu obnizana jest pensja?
    a) to niech sie z zawodnikiem dogada
    b) niech sie zglosi o zapomoge z tarczy antykryzysowej, wersja dowolna.
    c) czy to na pewno jest poszkodowanie to sie okaze jesli zawodnik znajdzie innego pracodawce - jesli tak, no to pierwotny klub byl kiepsko zarzadzany skoro nie znalazl kasy na zawodnika a inny klub znalazl. Juz nie mowiac, ze ciezko by klub byl stratny na zaoszczedzonym kontrakcie, skoro go na taki nie stac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #745
    Użytkownik Awatar bifu
    Dołączył
    26-05-2008
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    I znowu przykład Kołodzieja, który jest w identycznej sytuacji - ta sama sytuacja w klubie, ten sam poziom sportowy. Jeden to rozegrał z klasą, drugi - zupełnie bez.
    Janek to po pierwsze doparowy czyli z urzędu gorsze pola - Pawlicki nr 5 jazda z juniorem, po drugie poziom sportowy chyba lepszy czyż nie, po trzecie jakoś od czasu jazdy Kołodzieja w Lesznie jakoś nie słychać o problemach z dogadaniem nowego kontraktu, zaś Pawlicki ...............wiadomo.
    Nawet Jarek "ogarnął" cięcia, tak więc dla pana Pawlickiego nie robić żadnych wyjątków.

  33. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a dlaczego ma klub być poszkodowany (strata zawodnika i wzmocnieni rywala) jesli to nie z winy klubu obnizana jest pensja?
    mowimy o umowie klub - zawodnik. Ktora ze stron chce zmienic warunki?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  34. Powrót do góry    #747
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    mowimy o umowie klub - zawodnik. Ktora ze stron chce zmienic warunki?
    Mówimy o sytuacji, gdzie wirus pozbawił jakichkolwiek szans na utrzymanie dotychczasowych stawek. Firmy, które wspierały żużel walczą o dalszy byt, te co miały większe szczęście nadal wpsieraja acz w mniejszym stopniu, no i największy sponsor kibice.
    Czyli co za wszelką cenę wypłacamy w/w stawki, które podpisali w listopadzie 2019 po czym można pakować manatki.
    W życie weszły nowe zasady czy się to komuś podoba czy nie. Rozstrzyganie teraz tego w kwestii umowa klub-zawodnik jest nie n amiejscum

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (12-05-2020)

  36. Powrót do góry    #748
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Ale ogólnie, że jeszcze Welna nic nie napisał na ostatnie wydarzenia. Chyba, że już tu nie pisze

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tomaszw1994 za jego przydatny post!

    welna (12-05-2020)

  38. Powrót do góry    #749
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    mowimy o umowie klub - zawodnik. Ktora ze stron chce zmienic warunki?
    wcześniej spytalem czy to nie aby Ekstraliga obnizyla stawki a klub-zawodnik formalnie musza tylko przyklepac poprzez aneksy.

  39. Powrót do góry    #750
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mówimy o sytuacji, gdzie wirus pozbawił jakichkolwiek szans na utrzymanie dotychczasowych stawek. Firmy, które wspierały żużel walczą o dalszy byt, te co miały większe szczęście nadal wpsieraja acz w mniejszym stopniu, no i największy sponsor kibice.
    Czyli co za wszelką cenę wypłacamy w/w stawki, które podpisali w listopadzie 2019 po czym można pakować manatki.
    W życie weszły nowe zasady czy się to komuś podoba czy nie. Rozstrzyganie teraz tego w kwestii umowa klub-zawodnik jest nie n amiejscum
    Wirus nikogo niczego nie pozbawił. Co najwyżej politycy.
    Nowe zasady... Czyli jakby ci w pracy zaoferowali 50% wynagrodzenia, a jak nie to nie masz prawa nigdzie indziej podjąć nowej (przez 2 lata) to byłbyś happy? Rozumiem z jednej strony Ekstraligę, bo zrobili wszystko by to wystartowało, ale te zasady to przegięcie. Chociaż pewnie skończy się albo na dogadaniu w Lesznie, albo na wypożyczeniach.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-05-2020)

  41. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a) to niech sie z zawodnikiem dogada
    b) niech sie zglosi o zapomoge z tarczy antykryzysowej, wersja dowolna.
    c) czy to na pewno jest poszkodowanie to sie okaze jesli zawodnik znajdzie innego pracodawce - jesli tak, no to pierwotny klub byl kiepsko zarzadzany skoro nie znalazl kasy na zawodnika a inny klub znalazl. Juz nie mowiac, ze ciezko by klub byl stratny na zaoszczedzonym kontrakcie, skoro go na taki nie stac.
    Tylko między Unią a innymi klubami jest spora różnica. W Lesznie działacze/udziałowcy klubu bawią się przede wszystkim za swoje. Oglądają każdą złotówkę więc dokładnie i ją szanują. Inaczej jest w przypadku działaczy bawiących się za cudze - Świącik czy inny Sady. Tego typu prezesi będą mieli zawsze mniejsze opory w proponowaniu wirtualnej kasy. Bo jakoś to będzie i ktoś nas uratuje. Oczywiście nie mówię, że tak jest. Natomiast stan faktyczny poznamy w podsumowaniu sezonu i procesie licencyjnym. Nie chcę być złym prorokiem ale typuję, że 1-2 kluby (ze wszystkich lig) będą miały spory problem przy licencji.

    Co do dogadywania się z Emilem to opisał to fajnie jego były mechanik:
    Dla tych ludzi każda forma dialogu jest trudna do przyswojenia.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #752
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mówimy o sytuacji, gdzie wirus pozbawił jakichkolwiek szans na utrzymanie dotychczasowych stawek. Firmy, które wspierały żużel walczą o dalszy byt, te co miały większe szczęście nadal wpsieraja acz w mniejszym stopniu, no i największy sponsor kibice.
    Czyli co za wszelką cenę wypłacamy w/w stawki, które podpisali w listopadzie 2019 po czym można pakować manatki.
    W życie weszły nowe zasady czy się to komuś podoba czy nie. Rozstrzyganie teraz tego w kwestii umowa klub-zawodnik jest nie n amiejscum
    Dlaczego za wszelką cenę klub miałby wypłacać stare stawki, skoro go nie stać? A później co, upadek klubu?
    Po prostu klub nie jest w stanie wypełnić warunków kontraktu, który DOBROWOLNIE podpisał jesienią, Eliga umożliwiła klubom podpisanie nowych kontraktów, niejako unieważniając stare. Rozmowa idzie od nowa, zawodnik może ale nie musi przyjąć nowych warunków, przecież to zupełnie inne stawki, które zawodnik powinien mieć możliwość odrzucenia lub podpisania. Ta dwuletnia karencja to kuriozum.
    Jeśli za rok zawodnikowi umowa się zakończy, nie podpisze nowej zaproponowanej przez klub, to też ma mieć dwuletnią karencję? Toż to wprost przeniesione z czasów komuny, gdy zawodnik był przyszyty do klubu pod karą takiej właśnie karencji.
    Teraz ani klub nie ma obowiązku dotrzymywać warunków kontraktu podpisanego jesienią, co jest zrozumiałe przez zmianę sytuacji gospodarczej, ale i zawodnik nie może sie domagać stawek podpisanych jesienią, jak też być zmuszany do akceptacji obecnej propozycji.



    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Tylko między Unią a innymi klubami jest spora różnica. W Lesznie działacze/udziałowcy klubu bawią się przede wszystkim za swoje. Oglądają każdą złotówkę więc dokładnie i ją szanują. Inaczej jest w przypadku działaczy bawiących się za cudze - Świącik czy inny Sady. Tego typu prezesi będą mieli zawsze mniejsze opory w proponowaniu wirtualnej kasy. Bo jakoś to będzie i ktoś nas uratuje. Oczywiście nie mówię, że tak jest. Natomiast stan faktyczny poznamy w podsumowaniu sezonu i procesie licencyjnym. Nie chcę być złym prorokiem ale typuję, że 1-2 kluby (ze wszystkich lig) będą miały spory problem przy licencji.

    Co do dogadywania się z Emilem to opisał to fajnie jego były mechanik:
    Najważniejsze by proponowane stawki mieściły się w granicach możliwości klubowych/właścicieli. Jeśli w Lesznie klub bawi się za swoje, to ich sprawa, niech kontraktują zawodników na jakich ich stać. Jeśli w Czewie potrafią wziąć legalną kasę z miasta, to niech biorą, skoro to dozwolone. Nie jestem zwolennikiem pompowania społecznej/miejskiej kasy w prywatne kluby sportowe, ale skoro prawo tego nie zabrania...
    Już przewidujesz kłopoty klubów z licencją? Właśnie o to chodzi, by nie było kłopotów. Inne kluby mają dopięte składy, raczej deficyt budżetowy nie mniejszy, więc jesli Emilowi i Piotrusiowi mało w Lesznie, to niech idą do Grudziądza czy Gorzowa, jeśli tam dostaną więcej. Albo niech siedzą na dupie przez rok, albo zbierają truskawki w Norwegii. Gdyby każdy klub pilnował finansów, a nie szastał kasą której nie ma, szybko Piotruś z Emilem wróciliby do Leszna z nosami na kwintę. Pewnie każdy inny proponuje podobną kasę, byle nie wirtualną. Działacze są złem w sporcie, m in. proponując nie istniejące pieniądze zawodnikom, a zawodnicy chcą zarabiać jak najwięcej, co oczywiste.

  43. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dlaczego za wszelką cenę klub miałby wypłacać stare stawki, skoro go nie stać? A później co, upadek klubu?


    .


    Ty przeczytałeś mój wpis dokładnie?

  44. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Tylko między Unią a innymi klubami jest spora różnica. W Lesznie działacze/udziałowcy klubu bawią się przede wszystkim za swoje. Oglądają każdą złotówkę więc dokładnie i ją szanują. Inaczej jest w przypadku działaczy bawiących się za cudze - Świącik czy inny Sady. Tego typu prezesi będą mieli zawsze mniejsze opory w proponowaniu wirtualnej kasy. Bo jakoś to będzie i ktoś nas uratuje. Oczywiście nie mówię, że tak jest. Natomiast stan faktyczny poznamy w podsumowaniu sezonu i procesie licencyjnym. Nie chcę być złym prorokiem ale typuję, że 1-2 kluby (ze wszystkich lig) będą miały spory problem przy licencji.

    Co do dogadywania się z Emilem to opisał to fajnie jego były mechanik:
    ale to co opisaleś jest ZAWSZE a nie tylko podczas epidemii. Ja związku nie widzę.
    Ponawiam pytanie: Czy klub jest stratny rozwiązując kontrakt, którego nie jest w stanie udźwignąć?
    Jeśli tak to przepraszam bardzo, ale komuna wróciła na dobre w umysły dorosłych ludzi.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 12-05-2020 o 18:45
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #755
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    wcześniej spytalem czy to nie aby Ekstraliga obnizyla stawki a klub-zawodnik formalnie musza tylko przyklepac poprzez aneksy.
    czyli to w dalszym ciągu nie jest wina Pawlickiego i Emila? A co zrobi Wojtek i ekstraliga, jak gospodarka wystrzeli w górę (sure)? Tuż przed startem jednego z kolejnych sezonów każe klubom płacić +25%, bo jak nie, to ej wy tam, UL wypad z ligi na dwa lata? Branża branży nie jest równa, są takie, które są w czarnej d, ale są też takie, które przynajmniej nie narzekają.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  46. Powrót do góry    #756
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    cała ta nakazowa ingerencja centrali spowoduje tylko więcej kłopotów .

  47. Powrót do góry    #757
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Ciekawe czy z tym Crumpem na SyFach to tylko plota czy na prawde coś było... Jeśli tak to wg. mnie masakra.

  48. Powrót do góry    #758
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    Ale ogólnie, że jeszcze Welna nic nie napisał na ostatnie wydarzenia. Chyba, że już tu nie pisze

    Wywołany do tablicy....

    A co tu komentować?

    Cała liga podpisała ,poza dwoma zawodnikami.
    I akurat dwoma z Leszna

    I o ile Emil po mnie spływa, bo to taki Doyle, Pedersen, Madsen
    Dziś jest tu
    Jutro tam

    Dlatego ,,srał go pies''
    Dosłownie



    A Piter?
    Pawlicki pisze smutną, ale jakże prawdziwą historię jak wrodzony talent można zmarnować przez .........nie oszukujmy się, problemy emocjonalne i zbyt duże własne ego

    Jeszcze 5 lat temu sportowo był na tym samym poziomie co BZ
    Dziś jeden z nich jest IMŚ, 3-krotnym medalistą IMŚ, ambasadorem tego sportu, na dodatek spokojnym i ułożonym chłopakiem, drugi zaś stał się na dzień dzisiejszy co najwyżej solidnym ligowcem, z ciągłymi pretensjami i problemami

    I kiedy miał najlepszy moment pokazać, że jest prawdziwym bykiem, kapitanem z prawdziwego zdarzenia, kapitanem drużyny wręcz perfekcyjnie złożonej i uzupełniającej się, która dokonała rzeczy, które przez ostatnie dwadzieścia lat się nie zdarzyła, kiedy miał okazje i powinien jako kapitan dać przykład kolegom i jako pierwszy podpisać ,,lojalkę'' , to ...... pokazał jedynie tylko tyle, że ta cała miłość do barw i skakanie po płotach było....... dobrze płatne.
    Nic więcej.
    Piter nie zmądrzał i już nie zmądrzeje.
    Nigdy.
    I piszę to jako absolutnie pozytywnie zafiksowany fan PPJ



    Podsumowując

    Bez względu na wszystko i dalsze ewentualne ,,koleje losu'' miejsca w drużynie w tym roku dla jednego i drugiego nie powinno być. Byłoby to najnormalniej w świecie , niesprawiedliwe dla pozostałych chłopaków z drużyny, która zrozumiała obecną sytuację na świecie i zaakceptowała , zresztą jak absolutnie wszyscy zawodnicy całej ligi , bez wyjątku , warunki proponowane przez zarząd.

    Dlatego .....niech się gonią

    Tyle ode mnie
    Ostatnio edytowane przez welna ; 12-05-2020 o 22:27

  49. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Gadol (17-05-2020), Martines (13-05-2020), Paweł1 (13-05-2020), Robert_Leszno (12-05-2020), Staleczka 3 (12-05-2020)

  50. Powrót do góry    #759
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Ciekawe czy z tym Crumpem na SyFach to tylko plota czy na prawde coś było... Jeśli tak to wg. mnie masakra.
    Chłopie. Daj se spokój z Syfami. Nie rozumiem ludzi, którzy czytają to ścierwo, a potem zastanawiają się czy to prawda
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    donvito (12-05-2020)

  52. Powrót do góry    #760
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Spoko wełna jeszcze będziesz oklaskiwal Bułgara

  53. Powrót do góry    #761
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta


    Podsumowując

    Bez względu na wszystko i dalsze ewentualne ,,koleje losu'' miejsca w drużynie w tym roku dla jednego i drugiego nie powinno być. Byłoby to najnormalniej w świecie , niesprawiedliwe dla pozostałych chłopaków z drużyny, która zrozumiała obecną sytuację na świecie i zaakceptowała , zresztą jak absolutnie wszyscy zawodnicy całej ligi , bez wyjątku , warunki proponowane przez zarząd.

    Dlatego .....niech się gonią

    Tyle ode mnie
    Czyli co, ta pilska parówka w składzie to prawdziwy Byk, rozumie sytuację swojego klubu, nie to co Emil i Piter? Taki był niechciany ten JHJ, ale teraz zasłużył na miejsce w składzie, a Piter won z Unii.
    PPJ zostanie w Unii i będziesz go oklaskiwał niedługo, mocniej niż JHJ.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Buszmen (12-05-2020)

  55. Powrót do góry    #762
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Czyli co, ta pilska parówka w składzie to prawdziwy Byk, rozumie sytuację swojego klubu, nie to co Emil i Piter? Taki był niechciany ten JHJ, ale teraz zasłużył na miejsce w składzie, a Piter won z Unii.
    PPJ zostanie w Unii i będziesz go oklaskiwał niedługo, mocniej niż JHJ.
    Dla mnie Pilska Parówka to obecnie tylko Pilanin.... Tak, że tego... AWANS!
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  56. Powrót do góry    #763
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Dla mnie Pilska Parówka to obecnie tylko Pilanin.... Tak, że tego... AWANS!
    O klaskaniu nie ma mowy, ale obiecuje że już gwizdać na Jarosława nie będziemy

    BTW. Piotrusia Pana miałem okazję spotkać w Sobotę w Boszkowie, Kronawirus swoje a Pawliccy swoje... impreza na całego.
    Tam jest głębszy problem z głową, słyszałem że mocno siadło po śmierci Skrzypka. Nie wiem ile w tym prawdy ale zachowanie budzi moją ciekawość, oby w najbliższym czasie nie doszło do jakieś tragedii. (odpukać!)
    Cieszę się że na jego social mediach jest traktowany dość ulgowo, a 'jebaanie' PPjr jest w śladowych ilościach.

    Psycholog na szybko taka moja rada na teraz, a jego jazda w 2020?
    Oczywiście, ale napewno nie w UL.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  57. Powrót do góry    #764
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Pod koniec sezonu: MuremZaPiterem, a teraz "siadło w głowie" i "oby nie doszło do tragedii" XDDD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  58. Powrót do góry    #765
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Dla mnie Pilska Parówka to obecnie tylko Pilanin.... Tak, że tego... AWANS!
    Ja tam do Jarka nic nie mam, lubi być dobrze opłacanym, ale z małymi wyjątkami prawie wszyscy lubią, więc akurat za to bym go tak nie ganił. Ogladałem z braku laku te archiwalne SGP, które teraz lecą w NC+ i powiem szczerze jestem nieco zaskoczony postawą JHJ, bo jakoś w pamięci tak zostało, czy niesprawiedliwe opinie przeważyły we wspomnieniach o braku waleczności na trasie. A to nieprawda, do Jarek niegdyś podejmował walkę, nie odpuszczał innym, przyjemnie się go ogląda. Chłopak miał pecha, kontuzje zniszczyły mu zdrowie i jakieś piętno ostrożności odcisnęło. To nie jeden problem zdrowotny, ale kilka się skumulowało, więc trudno się dziwić że jest jak jest. Szkoda tych kontuzji, miał papiery na to, by osiągnąć więcej w swojej karierze, parę medali dorzuciłby w gablotę bez wątpienia.

  59. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Dominik (12-05-2020), Robert_Leszno (13-05-2020)

Strona 17 z 62 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •