Strona 24 z 62 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 2759

Wątek: Unia Leszno 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez zott Zobacz posta
    Hampel kozłem ofiarnym? Przecież już jakiś czas temu było mowione, że Jarek ma zostać twarzą nowo otwartego salonu (chyba Mercedesa) w Rybniku, co miało oznaczać jego wypożyczenie tam.
    Chyba pekne ze śmiechu jeśli to prawda

    Ja też uważam, że pojedzie dobry sezon, życzę mu tego. Niezależnie W jakich barwach.

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez zott Zobacz posta
    Hampel kozłem ofiarnym? Przecież już jakiś czas temu było mowione, że Jarek ma zostać twarzą nowo otwartego salonu (chyba Mercedesa) w Rybniku, co miało oznaczać jego wypożyczenie tam.
    czyli nadal złotówa

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Dominik (31-05-2020)

  4. Powrót do góry    #1038
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Uważam że wypożyczenie Hampela będzie błędem...

    Co o nim myślę nie ma żadnego znaczenia, czuję w kościach że pojedzie duzo lepszy sezon niż w ubiegłych 2 sezonach.

    Zastanawia mnie tylko co wpłynęło na taką decyzję? Obawa o miejsce w składzie? Proszę nie żartować wystraszył się australijskich młokosów?
    Może już zimą było dogadane wypożyczenie i tylko długie rozmowy z Emilem i Piotrem wydłużyły ten proces? Pewnie się nie dowiemy.

    Koniec końców Bartek Smektała będzie miał komfort psychiczny o jakim mógł pomarzyć tylko Tobiasz Musielak w pierwszym roku seniorskim.

    Wypożyczenie plusem dla ligi, dla Unii już niekoniecznie.
    Ale dlaczego? Bo Unia nie zdobędzie 19 tytułu? I co z tego.
    Jak Pilanin będzie miał super sezon, to bardzo dobrze. To oznacza, że Rybnik może trochę wyrówna do reszty stawki.

    Wełna, podobno pilanin szuka ekipy do przeprowadzki - piszesz się?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  5. Powrót do góry    #1039
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    ooooo i to jest dobra wiadomość! Niech Ci się wiedzie Jarosławie.

  6. Powrót do góry    #1040
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Mniej jazdy, krótszy sezon, mniejsze prawdopodobieństwo kontuzji kolegi z zespołu, brak Playoff (?).
    Do tego slaba ekipa i pewnie około 5,2 wyścigu na mecz.
    Czysta kalkulacja JH.
    Z drugiej strony Rybnik, który mocno przespał okres transferowy z juniorami, to i Jaro niewiele pomoże.

  7. Powrót do góry    #1041
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Hampel bardzo dobrze zrobił idąc do Rybnika. Tam będzie miał dużą szansę zostać liderem drużyny. Przede wszystkim odjedzie zdecydowanie więcej biegów niż w Lesznie w dodatku ze słabszym kolegą klubowym w parze niż w Unii. Poza tym zupełnie inne nastawienie mentalne. W Lesznie był tylko uzupełnieniem składu, w Rybniku ma zupełnie inną pozycję w drużynie.
    No i najważniejsze: to bardzo dobrze dla całej ligi. Unii to raczej nie osłabi . Kurtz jako doparowy da radę na pewno.

  8. Powrót do góry    #1042
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Uważam że wypożyczenie Hampela będzie błędem...

    Co o nim myślę nie ma żadnego znaczenia, czuję w kościach że pojedzie duzo lepszy sezon niż w ubiegłych 2 sezonach.

    Zastanawia mnie tylko co wpłynęło na taką decyzję? Obawa o miejsce w składzie? Proszę nie żartować wystraszył się australijskich młokosów?
    Może już zimą było dogadane wypożyczenie i tylko długie rozmowy z Emilem i Piotrem wydłużyły ten proces? Pewnie się nie dowiemy.

    Koniec końców Bartek Smektała będzie miał komfort psychiczny o jakim mógł pomarzyć tylko Tobiasz Musielak w pierwszym roku seniorskim.

    Wypożyczenie plusem dla ligi, dla Unii już niekoniecznie.
    Wypozyczenie plusem dla wszystkich, w Lesznie pewne miejsce Kurtza i w razie zastąpienia przez Kubere zero problemu, z Hampelem nie koniecznie
    Pewne miejsce w skladzie Smektały zdecydowanie poprawi mu nastrój i da spokoj w sezonie.
    Nie bedzie kłopotów z atmosfera i to najważniejsze, wydaje sie ze jesli forma poszczególnych zawodników pozostanie na podobnym poziomie co w zeszlym sezonie to jedziemy po 4 tytuł
    A Jarkowi dziękujemy ale w żadnym wypadku nie tęsknimy

  9. Powrót do góry    #1043
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Co wam się ubzdurało z tym pewnym miejscem Kurtza? Lidsey wciągnie go nosem, oby Baron miał oczy na traningach.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #1044
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Ale dlaczego? Bo Unia nie zdobędzie 19 tytułu? I co z tego.
    ?

    To z tego, że celem Drużyny i Klubu w takim skladzie powinno być zdobycie tytułu.

    Tytuł lepiej promuje Klub i Miasto a także innych sponsorów niż brak tytułu.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Donpedini (31-05-2020)

  12. Powrót do góry    #1045
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Kurtz przez te 2 lata zero postepu, a wrecz regres. To juz chyba faktycznie lepiej zaryzykowac z Lidseyem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #1046
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,554
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    9. Emil
    10. Kurtz
    11. Smektała
    12. Kołodziej
    13. Pawlicki
    14. Szlauderbach
    15. Kubera
    16. Lidsey
    i jadymy

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    Dominik (31-05-2020)

  15. Powrót do góry    #1047
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Co do układu par bym zmienił. Zmieniła się tabela biegowa więc wg mnie nie może być tak by w 13 biegu (w Lesznie) jechal Kurtz z Piotrem. Nr trzeba ustawiać od końcówki meczu czyli skoro w 13 biegu jedzie 10 z 13 to muszą to być Janusz z Eminem. Może to wydawać się dziwne by Emil z juniorem był ale nowa tabela wymaga zmian w ustawieniach.

  16. Powrót do góry    #1048
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/88...-jedna-z-opcji




    Jarosław Hampel jako jeden z pierwszych podpisał aneks finansowy z Fogo Unią Leszno. Miał też wielką ochotę na walkę o skład. W piątek dowiedział się jednak, że zabraknie dla niego miejsca w drużynie. - Byłem tą informacją zaskoczony - mówi nam Hampel. - Nic na to nie wskazywało. Przy renegocjacji nie było o tym mowy. Faktycznie, dopiero dwa dni temu dowiedziałem się, że będę musiał odejść.

    - W trakcie tej piątkowej rozmowy padła też sugestia, bym rozmawiał o kontrakcie z ROW-em Rybnik - dodaje Hampel. - Jednak jesienią, kiedy rozmawialiśmy o umowie na ten sezon, to prezes Piotr Rusiecki zapewniał mnie, że jeśli z dwójki Kurtz, Hampel, wybiorą tego pierwszego, to ja będę mógł odejść, gdzie chcę, czyli do klubu, który sam sobie wybiorę. Przy tamtej rozmowie był nie tylko prezes, ale i menedżer Piotr Baron i dyrektor Ireneusz Igielski. Dla mnie te jesienne ustalenia są wiążące.

    Jeżeli faktycznie tak było (?), to niezbyt ładnie postąpiono z Jarkiem.
    ??

  17. Powrót do góry    #1049
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Jeżeli to wypożyczenie bierze się z braku kasy, a zapewne Hampel kosztuje więcej niż Brady, to dla mnie Ok. Klubu nie stać na tak drogiego rezerwowego, więc spoko. Tylko niech powiedzą o tym w prost.
    Jeżeli nie chodzi o siano, a według ich mniemania odpada słabszy, czyli Hampel. Uważam takie posunięcie za błędne, Hampel przykryje czapką kangura i smyka w tym sezonie, zobaczycie.
    Ostatnio edytowane przez Donpedini ; 31-05-2020 o 23:44

  18. Powrót do góry    #1050
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A przy okazji, o ile to prawda, zakładam, że i Unia jakieś drobne z Rybnika otrzyma?
    Wepchną go tam na siłę za darmo nawet, byleby tylko nie wzmacniać rywali w walce o medale, bo dopiero by się zbłaźnili gdyby odrodzony Jarek sprzątnął by im kolejne złoto z przed nosa

  19. Powrót do góry    #1051
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,686
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    Ostafa właśnie pisze, że Baron niebył poinformowany o wypożyczeniu JHJ i rozważa rezygnację. Brzydko to pachnie
    It's time to ride
    ***** ***

  20. Powrót do góry    #1052
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Ostafa właśnie pisze, że Baron niebył poinformowany o wypożyczeniu JHJ i rozważa rezygnację. Brzydko to pachnie
    Czytajcie dalej Ostafińskiego który nie rozmawiał z nikim z Leszna od miesięcy... Sprawa z Hampelem zwietrzyła szansę na zrobienia kupy i Dareczek korzysta.
    Do wtorku kiedy rozstrzygnie się przyszłość Hampela powstaną jeszcze minimum 4 artykuły w podobnym tonie by Dario.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1053
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,554
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Ostafiński ma chyba jakiś kompleks Leszna czy coś

  22. Powrót do góry    #1054
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2016
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez zott Zobacz posta
    Hampel kozłem ofiarnym? Przecież już jakiś czas temu było mowione, że Jarek ma zostać twarzą nowo otwartego salonu (chyba Mercedesa) w Rybniku, co miało oznaczać jego wypożyczenie tam.
    W Rybniku nie otwiera się raczej żaden nowy salon, więc to na 95% nieprawda.

  23. Powrót do góry    #1055
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Co wam się ubzdurało z tym pewnym miejscem Kurtza? Lidsey wciągnie go nosem, oby Baron miał oczy na traningach.
    Kolego 2 lata temu jak pisalem ze Lindsey zjada Kurtza to mnie tonowas a teraz co zmiana teorii?

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Dominik (31-05-2020)

  25. Powrót do góry    #1056
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Podsumujmy:
    - jesteśmy bez Hampela
    - Baron od Jutra najpewniej nie pracuje w Lesznie
    ...Boże, co jeszcze się zadzieje... We wtorek jeszcze jak Rusiecki sprzeda ten nowwybudowany tor by mieć na chleb... to nie zasnę

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Kolego 2 lata temu jak pisalem ze Lindsey zjada Kurtza to mnie tonowas a teraz co zmiana teorii?
    Tylko krowa nie zmienia teorii

  26. Powrót do góry    #1057
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Podsumujmy:
    - jesteśmy bez Hampela
    - Baron od Jutra najpewniej nie pracuje w Lesznie
    ...Boże, co jeszcze się zadzieje... We wtorek jeszcze jak Rusiecki sprzeda ten nowwybudowany tor by mieć na chleb... to nie zasnę

    pozdrawiam z Leszna



    Tylko krowa nie zmienia teorii
    Szczególnie że bzdury bajdurzy.
    Od początku w hierarchi miałem wyżej Lidsey'a, zawsze miał u mnie dodatkowy plusik dlatego że jest z Mildury
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1058
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Szczególnie że bzdury bajdurzy.
    Od początku w hierarchi miałem wyżej Lidsey'a, zawsze miał u mnie dodatkowy plusik dlatego że jest z Mildury
    Naprawdę nie chce mi sie szukać, ale wiem ze podniecales sie Kurtzem strasznie, a kiedy napisalem ze czas postawic na Jaimona to mowiles ze nie ta klasa i jednym występem nie ma sie co podniecać... Tylko Jaimon ma to coś a Brady to pracuś... Bedzie niezły ale Lidsey go przerośnie

  28. Powrót do góry    #1059
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Naprawdę nie chce mi sie szukać, ale wiem ze podniecales sie Kurtzem strasznie, a kiedy napisalem ze czas postawic na Jaimona to mowiles ze nie ta klasa i jednym występem nie ma sie co podniecać... Tylko Jaimon ma to coś a Brady to pracuś... Bedzie niezły ale Lidsey go przerośnie
    Ty pewnie jak Mario, widzisz ukryty potencjał

  29. Powrót do góry    #1060
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Ale za Baronem chyba nikt płakał nie bedzie?

    Tor robił nie do walki majac ekipe która i tak by sobie poradziła na każdym torze.
    On tam tylko przeszkadzał i spijał śmietanke mając ekipa samograja.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #1061
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ale za Baronem chyba nikt płakał nie bedzie?

    Tor robił nie do walki majac ekipe która i tak by sobie poradziła na każdym torze.
    On tam tylko przeszkadzał i spijał śmietanke mając ekipa samograja.
    Nie zgadzam się. Ekipe samograjów też trzeba umieć okiełznać. Mielismy juz drużyny w Lidze, które może nie były killerami ale śmialo powinny jechac o medal.. a sypało się wszystko i kontuzje nie były tego powodem.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Naprawdę nie chce mi sie szukać, ale wiem ze podniecales sie Kurtzem strasznie, a kiedy napisalem ze czas postawic na Jaimona to mowiles ze nie ta klasa i jednym występem nie ma sie co podniecać... Tylko Jaimon ma to coś a Brady to pracuś... Bedzie niezły ale Lidsey go przerośnie
    Bo w zasadzie to prawda. Jednym czy dwoma występami nie ma co sie kierować. Jaimon nie miał tylu okazji co Brady pokazać na co Go stać. Nie bez powodu też jednak to Brady dostał szansę w pierwszym zespole.

  31. Powrót do góry    #1062
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    A to może jednak dołożyli Emilowi i Piterowi, a żeby budżet sie spinal podziękowali Jarkowi (ktory kasuje pewnie wiecej niz Kurtz i Smektala). Gdybam.

    W sumie zabawna sutuacja. Woził wilk razy kilka poniesli i wilka. Jarek dwa razy wydymal Unie to teraz Unia wydumala Jarka.

    A co do Barona to gdzies czytałem ze on byl ponoc na tej rozmowie z Jarkiem.

  32. Powrót do góry    #1063
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Kolego 2 lata temu jak pisalem ze Lindsey zjada Kurtza to mnie tonowas a teraz co zmiana teorii?
    Tyle tylko, że tego zjadania póki co nigdzie nie widać.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #1064
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Nie zgadzam się. Ekipe samograjów też trzeba umieć okiełznać. Mielismy juz drużyny w Lidze, które może nie były killerami ale śmialo powinny jechac o medal.. a sypało się wszystko i kontuzje nie były tego powodem.

    .
    Wszystko sie sypało w ekipach jak wyniki były niesatysfakcjonujące.
    Atmosfere przede wszystkim robią wyniki, gdy ich nie ma, to zawsze pojawiają sie zgrzyty.

    A co takiego Baron robił, że jest niby taki dobry?
    Ekipa była naprawqde poza zasięgiem innych, więc tam nie musiał się zbytnio wysilać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #1065
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Romek to okiełzna, chociaz Baron pewnie zostanie

  35. Powrót do góry    #1066
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wszystko sie sypało w ekipach jak wyniki były niesatysfakcjonujące.
    Atmosfere przede wszystkim robią wyniki, gdy ich nie ma, to zawsze pojawiają sie zgrzyty.

    A co takiego Baron robił, że jest niby taki dobry?
    Ekipa była naprawqde poza zasięgiem innych, więc tam nie musiał się zbytnio wysilać.
    Był czujny jak lew i nie spie***ił tego co działa
    Po co miał się wysilać skoro działa
    Bez błazenady: Za czasów Wrocławia robił dobrą robotę. Miał grajków jakich miał- drużyna wygrywała. Nawet na torze w Poznaniu dawali do pieca.
    Przyszedł do Leszna i kontynuował sukcesy. Nie ma podstaw by się do Niego przyczepić niezależnie od teamu jakim dysponuje. Robi swoja robotę. A czy to taki samograj i nie ma przy nim roboty to się dowiemy jak kto inny weźmie to w łapy.

    pozdro z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Romek to okiełzna, chociaz Baron pewnie zostanie
    Romek nic nie okiełzna. Romek się do szachów nie nadaje. Przepraszam, że to piszę, ale nie ma sensu katować Go robotą, z którą nie jest kompatybilny. Ma inne zajecie z którego wywiązuje się najlepiej w całym kraju. Nie zawracajmy Mu tyłka menadżerowaniem.

    pozdrawiam z Leszna

  36. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Romek robi świetna robotę z młodymi i na tym niech się skupi. Współ managerem już był i słabo to wyszło.

  37. Powrót do góry    #1068
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Ostafiński ma chyba jakiś kompleks Leszna czy coś
    Ale jak napieprzal na Wroclaw w co drugim artykule to biliscie brawo pewnie.

    A Unie to moze ktokolwiek z tego forum poprowadzic, wyniki w sezonach 2017-19 bylyby podobne.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #1069
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,686
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    A to może jednak dołożyli Emilowi i Piterowi, a żeby budżet sie spinal podziękowali Jarkowi (ktory kasuje pewnie wiecej niz Kurtz i Smektala). Gdybam.

    W sumie zabawna sutuacja. Woził wilk razy kilka poniesli i wilka. Jarek dwa razy wydymal Unie to teraz Unia wydumala Jarka.

    A co do Barona to gdzies czytałem ze on byl ponoc na tej rozmowie z Jarkiem.
    Raczej chodzi oto, że Brady jest tańszy w utrzymaniu a i kasa za wypożyczenie jest mniejsza niż za JHJ. Kibice wchodzą na trybuny to i stawki dla zawodników moga być inne niż w sytuacji z pustymi trybunami. Kasy brakuje z miasta i dlatego budżet się nie spina.
    It's time to ride
    ***** ***

  39. Powrót do góry    #1070
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ale jak napieprzal na Wroclaw w co drugim artykule to biliscie brawo pewnie.
    Oczywiscie. Wam się nalezało, a bzdury o Uniito ewidentne świństwo
    pozdro z Leszna

  40. Powrót do góry    #1071
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Jakby co to Piterek z dupeczą zwiedza dziś Wrocław, dlatego zapomniał dojechać do Radia
    Także luz, nie martwcie się
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1072
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Świetna wiadomość odnośnie JH. Myślę, że wiele osób -podobnie jak ja - nie zatęskni za nim nawet w najmniejszym stopniu. Powodzenia w nowym klubie.

  42. Powrót do góry    #1073
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Thomas Zobacz posta
    Świetna wiadomość odnośnie JH. Myślę, że wiele osób -podobnie jak ja - nie zatęskni za nim nawet w najmniejszym stopniu. Powodzenia w nowym klubie.
    Kolega chyba nie widzi co się dzieje. Może to i dobrze

  43. Powrót do góry    #1074
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Styl pozegnania z Jarkiem faktycznie bardzo slaby.
    Ale czy jest az tak źle? Mysle ze wyniki dadzą odpowiedź

  44. Powrót do góry    #1075
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Styl pozegnania z Jarkiem faktycznie bardzo slaby.
    Ale czy jest az tak źle? Mysle ze wyniki dadzą odpowiedź
    Wyniki to jedynie dadzą odpowiedź na to, czy wydymanie Jarka osłabi czy może wręcz przeciwnie, wzmocni siłę sportową Unii, dając szansę na eksplozję talentu któregoś z Kangurów. Stylu rozstania już nie zmieni.

    Tak po ludzku, to mi go szkoda. Nie zasłużył na takie potraktowanie. Chyba, że to wszystko ściema i teatr dla gawiedzi jak homeryckie eposy trupy komedianckiej Emil&Susi.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  45. Powrót do góry    #1076
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Wyniki to jedynie dadzą odpowiedź na to, czy wydymanie Jarka osłabi czy może wręcz przeciwnie, wzmocni siłę sportową Unii, dając szansę na eksplozję talentu któregoś z Kangurów. Stylu rozstania już nie zmieni.

    Tak po ludzku, to mi go szkoda. Nie zasłużył na takie potraktowanie. Chyba, że to wszystko ściema i teatr dla gawiedzi jak homeryckie eposy trupy komedianckiej Emil&Susi.
    Od jakiegoś czasu to w Lesznie na pieńku z mediami
    Trudno cos wyrokowac czas pokaze
    Buntownicy nie do ruszenia. A Jarek pierwszy podpisal i pierwszy wylecial dziwne.
    Z drugiej strony nie po to inwestowanie w Rawicz zeby teraz zablokować rozwój dwoch Australijczyków

  46. Powrót do góry    #1077
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Był powrót syna marnotrawnego zawodnika, w przyszłym tygodniu oficjalny powrót syna marnotrawnego menadżera

  47. Powrót do góry    #1078
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Był powrót syna marnotrawnego zawodnika, w przyszłym tygodniu oficjalny powrót syna marnotrawnego menadżera
    Nie dolewaj oliwy do ognia

  48. Powrót do góry    #1079
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Był powrót syna marnotrawnego zawodnika, w przyszłym tygodniu oficjalny powrót syna marnotrawnego menadżera
    Rozumiem, że to żart?

  49. Powrót do góry    #1080
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    A że spytam. Ktoś był przy tej rozmowie włodarzy z Pilaninem? Czy tylko osądzacie jak sądzę na podstawie wypocin osrafińskiego?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

Strona 24 z 62 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •