Strona 18 z 62 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 2759

Wątek: Unia Leszno 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #766
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pod koniec sezonu: MuremZaPiterem, a teraz "siadło w głowie" i "oby nie doszło do tragedii" XDDD
    XDDD 1 liga taka fajna XDDD
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #767
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pod koniec sezonu: MuremZaPiterem, a teraz "siadło w głowie" i "oby nie doszło do tragedii" XDDD
    Ja osobiście (jak i reszta sądzę, ale tego nie powie) liczę, że nadal z bykiem na klacie będzie szarżował.
    Zawsze bil się o kasę i tego już nie zmienimy.

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    O klaskaniu nie ma mowy, ale obiecuje że już gwizdać na Jarosława nie będziemy

    BTW. Piotrusia Pana miałem okazję spotkać w Sobotę w Boszkowie, Kronawirus swoje a Pawliccy swoje... impreza na całego.
    Tam jest głębszy problem z głową, słyszałem że mocno siadło po śmierci Skrzypka. Nie wiem ile w tym prawdy ale zachowanie budzi moją ciekawość, oby w najbliższym czasie nie doszło do jakieś tragedii. (odpukać!)
    Cieszę się że na jego social mediach jest traktowany dość ulgowo, a 'jebaanie' PPjr jest w śladowych ilościach.

    Psycholog na szybko taka moja rada na teraz, a jego jazda w 2020?
    Oczywiście, ale napewno nie w UL.
    Już nie wymyślaj. Jedyna zmiana zauważalna to dupeczka w domu, zresztą bardzo fajna.

  3. Powrót do góry    #768
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ja osobiście (jak i reszta sądzę, ale tego nie powie) liczę, że nadal z bykiem na klacie będzie szarżował.
    Zawsze bil się o kasę i tego już nie zmienimy.



    Już nie wymyślaj. Jedyna zmiana zauważalna to dupeczka w domu, zresztą bardzo fajna.
    Co mam nie wymyślać? Impreza w Boszkowie jest faktem.
    A o zdrowie psychiczne tylko pytam. (?)
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #769
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Czyli co, ta pilska parówka w składzie to prawdziwy Byk, rozumie sytuację swojego klubu, nie to co Emil i Piter? Taki był niechciany ten JHJ, ale teraz zasłużył na miejsce w składzie, a Piter won z Unii.
    PPJ zostanie w Unii i będziesz go oklaskiwał niedługo, mocniej niż JHJ.
    i to jest najlepszy przykład dlaczego coraz mniej tu się udzielam

    słowa nie było o pilskiej parówie, a kolega z ZG stwierdził, że hampel to dla Wełny prawdziwy byk

    Niebywałe .......


    miłego

  5. Powrót do góry    #770
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Nie stwierdził a pytał. Miałeś szanse odpowiedzieć normalnie, Ale widać ego nie pozwala
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #771
    Użytkownik Awatar Paweł1
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 23 w 11 postach
    Te Boszkowo to chyba takie miejsce dla żużlowców z problemami kiedyś po słabym sezonie widziałem tam Kasprzaka w białym cabrio i discopolo na cały regulator.
    Wieloletni sympatyk sportu żużlowego.

  7. Powrót do góry    #772
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Co mam nie wymyślać? Impreza w Boszkowie jest faktem.
    A o zdrowie psychiczne tylko pytam. (?)
    nie wiem co ludzie widzą w tym boszkowie. tam w wakacje jest ekstremalna wiocha. jeszcze 30 lat temu było tam sporo ludzi z Wrocławia. teraz w czasach odpustowej muzyki zostało tylko leszno i wesołe miasteczko a wroclaw przeniósł się w lubuskie

  8. Powrót do góry    #773
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,857
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    i to jest najlepszy przykład dlaczego coraz mniej tu się udzielam

    słowa nie było o pilskiej parówie, a kolega z ZG stwierdził, że hampel to dla Wełny prawdziwy byk

    Niebywałe .......


    miłego
    Nie twierdziłem, zapytowywałem tylko, nieco złośliwie co prawda.
    A dlatego tylko, bo uważam ten nowy przepis o 2-letniej karencji za niepodpisanie kontraktu, za jakąś abstrakcję, niewolniczo-komunistyczne zasady. Podpisuj chłopczyku co ci tu podsuwamy, albo won na zieloną trawkę na 2 lata. Nic dziwnego że się niektórzy buntują, dziwię się tylko, że tak niewielu. I nie chodzi o te obniżone stawki, a o przymus pod groźbą 2-letniej kary. Obniżone stawki po nowemu rozumiem, obecnie chyba żaden klub nie jest w stanie się z tego wywiązać co gwarantował pół roku temu. Ale dlaczego zawodnicy mają za niewywiązanie się z kontraktu przez klub, cierpieć przez 2 lata? To jakieś kuriozum.
    W tej sytuacji odpuść tą jazdę po Piotrze, za to że staje okoniem, gdy nie chce być traktowany jak niewolnik. Po JHJ wielu jechało niejednokrotnie, sam bodajże podjąłeś się nie dopuszczania go do klubu, a teraz akceptujesz i nie przeszkadza paróweczka. Tak i z PPJ, parę dni minie i chłopak ulokuje się tam gdzie powinien-w Unii. I to bez wygwizdywania.

    PS
    Szczegółów rzomów PPJ-klub nie znam, być może wydarzyło się coś, co spowodowało wrogość do PPJ, ale ja nie widzę powodów do batożenia chłopaka.

    Miłego wzajemnie!
    Ostatnio edytowane przez noc ; 13-05-2020 o 10:07

  9. Powrót do góry    #774
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Chyba najlepsze propozycje, ze wszystkich klubów.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  10. Powrót do góry    #775
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    W każdym klubie ekstraligi wygląda to jakoś sensownie, a u Mistrza... Padaka.

  11. Powrót do góry    #776
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Nawet zachęcić do nie zwracania nie potrafią bo mooooże ( 50 osób) zaprosimy Cię na trening to żadna zachęta.

  12. Powrót do góry    #777
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Nie rozumiem zdziwniena. W kwestii marketingu dalej 2 liga.

  13. Powrót do góry    #778
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Nawet zachęcić do nie zwracania nie potrafią bo mooooże ( 50 osób) zaprosimy Cię na trening to żadna zachęta.
    Jak to nie zachęcili? Przecież napisali, że jak oddasz karnet to tracisz wszystkie nabyte zniżki i prawo pierwokupu swojego miejsca. Nie ważne, że np przez 8 lat regularnie kupowałeś karnet na to samo miejsce. Termin ewentualnego zwrotu pieniędzy, też bardzo przejrzyście napisany, rozumiem że kibice chcący zwrotu pieniędzy mają teraz szukać w jakiś chorych ustawach i przepisach tego?

  14. Powrót do góry    #779
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,435
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Po JHJ wielu jechało niejednokrotnie, sam bodajże podjąłeś się nie dopuszczania go do klubu, a teraz akceptujesz i nie przeszkadza paróweczka.
    Wełna tak sobie protestuje dla sportu. Pamiętliwy nie jest.
    Miejsce na stadionie na niego czeka. A jak już zasiądzie to zapomina i delektuje się speedwayem.
    Może nawet piknikuje.

    A jak wpisuje do porogramu punkty przy nazwisku JHJ to nawet długopisik mu nie zadrży, bo i czemu miałby.

    ------------------
    A jeszcze słówko o Crumpie. Co mu strzeliło do głowy?
    Rozumiem, że zachwyciły go bandy dmuchane i betonowe tory w EE, ale żeby dzwonić do UL ?
    UNSCARED

  15. Powrót do góry    #780
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Chyba najlepsze propozycje, ze wszystkich klubów.
    pawlicki pokazał kibicom faka... klub pokazał faka... czas na zbiorke nr dwa 100k moze prezesowi byc malo.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    donvito (13-05-2020), lemur6666 (13-05-2020)

  17. Powrót do góry    #781
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Punkt 1 i 2 w miare ok.Ten ktorego stac traktuje to jako wparcie dla klubu w ciezkich czasach.
    Punkt 3 dziadostwo.Pewnie jakas czesc kibicow rowniez odczula uwalanie gospodarki i i chetnie by oddala karnety za zwrot gotowki.
    Nie dosc,ze traca prawo pierwokupu na nastepny sezon to jeszcze nie wiadomo kiedy te pieniadze otrzymaja.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #782
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    180 dni klub bedzie miał na zwrot kasy tylko tego nie napisali

  19. Powrót do góry    #783
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    180 dni klub bedzie miał na zwrot kasy tylko tego nie napisali

    I to jest, niestety, nieco żałosne. Klub powinien szybciej zwrócić. Psuje sobie wizerunek

  20. Powrót do góry    #784
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Zabawne że najwięcej do powiedzenia odnośnie karnetów Unii Leszno mają do powiedzenia kibice z innych miast. Co nie zmienia faktu że propozycja żałosna.

  21. Powrót do góry    #785
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Wywołany do tablicy....

    A co tu komentować?

    Cała liga podpisała ,poza dwoma zawodnikami.
    I akurat dwoma z Leszna

    I o ile Emil po mnie spływa, bo to taki Doyle, Pedersen, Madsen
    Dziś jest tu
    Jutro tam

    Dlatego ,,srał go pies''
    Dosłownie



    A Piter?
    Pawlicki pisze smutną, ale jakże prawdziwą historię jak wrodzony talent można zmarnować przez .........nie oszukujmy się, problemy emocjonalne i zbyt duże własne ego

    Jeszcze 5 lat temu sportowo był na tym samym poziomie co BZ
    Dziś jeden z nich jest IMŚ, 3-krotnym medalistą IMŚ, ambasadorem tego sportu, na dodatek spokojnym i ułożonym chłopakiem, drugi zaś stał się na dzień dzisiejszy co najwyżej solidnym ligowcem, z ciągłymi pretensjami i problemami

    I kiedy miał najlepszy moment pokazać, że jest prawdziwym bykiem, kapitanem z prawdziwego zdarzenia, kapitanem drużyny wręcz perfekcyjnie złożonej i uzupełniającej się, która dokonała rzeczy, które przez ostatnie dwadzieścia lat się nie zdarzyła, kiedy miał okazje i powinien jako kapitan dać przykład kolegom i jako pierwszy podpisać ,,lojalkę'' , to ...... pokazał jedynie tylko tyle, że ta cała miłość do barw i skakanie po płotach było....... dobrze płatne.
    Nic więcej.
    Piter nie zmądrzał i już nie zmądrzeje.
    Nigdy.
    I piszę to jako absolutnie pozytywnie zafiksowany fan PPJ



    Podsumowując

    Bez względu na wszystko i dalsze ewentualne ,,koleje losu'' miejsca w drużynie w tym roku dla jednego i drugiego nie powinno być. Byłoby to najnormalniej w świecie , niesprawiedliwe dla pozostałych chłopaków z drużyny, która zrozumiała obecną sytuację na świecie i zaakceptowała , zresztą jak absolutnie wszyscy zawodnicy całej ligi , bez wyjątku , warunki proponowane przez zarząd.

    Dlatego .....niech się gonią

    Tyle ode mnie
    Zdecydowanie widać że mocno się zawiodłeś i doskonale to rozumiem
    Najlepszym rozwiązaniem jest inne traktowanie naszych idoli i wychowanków z którymi się mocno utożsamiamy
    Dla Ciebie powinna się liczyć tylko Unia ,tak jak dla mnie Falubaz .Dziś olewa Cię Piotrek a prędzej czy pózniej mnie oleje Patryk
    Im szybciej to zrozumiemy tym lepiej dla nas

  22. Powrót do góry    #786
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Zdecydowanie widać że mocno się zawiodłeś i doskonale to rozumiem
    Najlepszym rozwiązaniem jest inne traktowanie naszych idoli i wychowanków z którymi się mocno utożsamiamy
    Dla Ciebie powinna się liczyć tylko Unia ,tak jak dla mnie Falubaz .Dziś olewa Cię Piotrek a prędzej czy pózniej mnie oleje Patryk
    Im szybciej to zrozumiemy tym lepiej dla nas
    Jeśli mogę się wtrącić ... Całkiem niedawno Patryk zgodził się nawet na jazdę w Falubazie w przypadku spadku. Na tą chwilę jakoś nie widzę żeby na podobny krok zdecydował się Piter w przypadku spadku Unii....

    Edit w dopiero co zakończonym magazynie na c+ prezydent Leszna dał do zrozumienia ze jest zniesmaczony postawa Piotra. Niedawno w podobnym tonie wypowiadał się Józef
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 13-05-2020 o 21:03

  23. Powrót do góry    #787
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,547
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    W dniu dzisiejszym wladze klubu udowodniły ze nie różni ich zupelnie nic od Piotra Pawlickiego.
    Tez walcza o każda złotówkę jak lwy..
    W dodatku w razie oddania karnetu maly szantażyk w postaci utracenia wszystkich ulg...
    A co oni chca od Piotra? Skoro robia to samo

  24. Powrót do góry    #788
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2018
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Prezydent zaprosił Emila na dobrą kawę. Wnioskuję to tak, że dostanie ofertę jeżdżenia z napisem Leszno w GP

  25. Powrót do góry    #789
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Jeśli mogę się wtrącić ... Całkiem niedawno Patryk zgodził się nawet na jazdę w Falubazie w przypadku spadku. Na tą chwilę jakoś nie widzę żeby na podobny krok zdecydował się Piter w przypadku spadku Unii....

    Edit w dopiero co zakończonym magazynie na c+ prezydent Leszna dał do zrozumienia ze jest zniesmaczony postawa Piotra. Niedawno w podobnym tonie wypowiadał się Józef
    Bardzo dobrze, że nie owijają w bawełnę

  26. Powrót do góry    #790
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Bardzo dobrze, że nie owijają w bawełnę
    Powiem Ci szczerze ze spodziewałem się jakiejś dyplomatycznej wypowiedzi prezydenta a tu szok !

  27. Powrót do góry    #791
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Powiem Ci szczerze ze spodziewałem się jakiejś dyplomatycznej wypowiedzi prezydenta a tu szok !
    Widocznie uznał, że czas postawić sprawę jasno, po męsku.

  28. Powrót do góry    #792
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Widocznie uznał, że czas postawić sprawę jasno, po męsku.
    Chyba jest podwójnie rozczarowany bo jak sam przyznał to właśnie on naciskał na pozytywne zakończenie rozmów w 2015

  29. Powrót do góry    #793
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,864
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Zdecydowanie widać że mocno się zawiodłeś i doskonale to rozumiem
    Najlepszym rozwiązaniem jest inne traktowanie naszych idoli i wychowanków z którymi się mocno utożsamiamy
    Dla Ciebie powinna się liczyć tylko Unia ,tak jak dla mnie Falubaz .Dziś olewa Cię Piotrek a prędzej czy pózniej mnie oleje Patryk
    Im szybciej to zrozumiemy tym lepiej dla nas
    Nie wiem czy oleje ciebie prędzej czy później, ale faktem jest, że kilka razy mógł to zrobić a jednak nie zrobił. Mimo, ze gdzie indziej (min w Lesznie) mógł dostać parę złotych więcej. Po prostu jest pewne minimum które tej klasy zawodnik musi mieć zapewnione aby mógł się rozwijać. Które najwidoczniej w FZG, póki co to Patryk dostawał. Daleki byłbym jednak odnośnie potępiania czy krytyki PP. Bo nikt z nas nie wie jakie minimum ma ten zawodnik oraz jakie oferty dostał z klubu. Strzelam teraz ale jeśli Rusiecki chciał np. wykorzystać sytuację i zaproponował PP np. 100 tys za podpis i 2 tys za pkt. a koszty tego zawodnika i jego teamu w skali sezonu to np. 300-400 tys. to zdaje się, że młody musiałby dokładać do tego biznesu. Czy tak akurat jest to tego nie wiem. Ale już prędzej pisałem, ze w sytuacji jaka mamy prezesi będą chcieli tą sytuacje wykorzystać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #794
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem czy oleje ciebie prędzej czy później, ale faktem jest, że kilka razy mógł to zrobić a jednak nie zrobił. Mimo, ze gdzie indziej (min w Lesznie) mógł dostać parę złotych więcej. Po prostu jest pewne minimum które tej klasy zawodnik musi mieć zapewnione aby mógł się rozwijać. Które najwidoczniej w FZG, póki co to Patryk dostawał. Daleki byłbym jednak odnośnie potępiania czy krytyki PP. Bo nikt z nas nie wie jakie minimum ma ten zawodnik oraz jakie oferty dostał z klubu. Strzelam teraz ale jeśli Rusiecki chciał np. wykorzystać sytuację i zaproponował PP np. 100 tys za podpis i 2 tys za pkt. a koszty tego zawodnika i jego teamu w skali sezonu to np. 300-400 tys. to zdaje się, że młody musiałby dokładać do tego biznesu. Czy tak akurat jest to tego nie wiem. Ale już prędzej pisałem, ze w sytuacji jaka mamy prezesi będą chcieli tą sytuacje wykorzystać.
    Nie wiem czy wiesz, ale podałeś stawki 1 ligowe zakładam, że nie celowo.
    Minimalna dla SE to 200 tys /2.5tys pkt
    Kiedyś Rusiecki przez al, że to jeden z jego ulubionych zawodników także nie sądzę by dostał ofertę wysoce krzywdząca.
    Piter ma charakterek ot tyle.

  31. Powrót do góry    #795
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,864
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie wiem czy wiesz, ale podałeś stawki 1 ligowe zakładam, że nie celowo.
    Minimalna dla SE to 200 tys /2.5tys pkt
    Kiedyś Rusiecki przez al, że to jeden z jego ulubionych zawodników także nie sądzę by dostał ofertę wysoce krzywdząca.
    Piter ma charakterek ot tyle.
    Nie wiem czy wiesz ale chyba maksymalna a nie minimalna ? Te kwoty ustalili jako maksymalne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #796
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem czy wiesz ale chyba maksymalna a nie minimalna ? Te kwoty ustalili jako maksymalne.
    Kwota stała co się okazuje, więc nie mógł Rusiecki zaproponować 100 tys

  33. Powrót do góry    #797
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,864
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kwota stała co się okazuje, więc nie mógł Rusiecki zaproponować 100 tys
    Nie twierdze, ze tyle mu zaproponował. Podałem tylko przykład. Zdaje się jednak, ze mógł bo w Rybniku była awantura jak Mrozek tak zrobił. Ale nie w tym rzecz. Aby ocenić chociaż pobieżnie czy młody ocipiał czy nie to trzeba by wiedzieć co młodemu zaproponowano i co zaproponowano innym zawodnikom. Do tego trzeba by mieć pojęcie ile dany team wydaje w skali sezonu na utrzymanie. Bez tej wiedzy każdą opinie można o kant doopy rozbić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #798
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem czy wiesz ale chyba maksymalna a nie minimalna ? Te kwoty ustalili jako maksymalne.


    Zawiodłeś mnie.
    Wydawało mi się ,że zanim coś napiszesz to najpierw to sprawdzasz?

    Zajrzyj do komunikatu Cegielskiego.
    Madsen, Doylle czy Zmarzlik o Woffindenie nie wspomnę za 2500 zł nawet by nie przebierali się w kewlar.

  35. Powrót do góry    #799
    Początkujący Awatar zott
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 19 w 11 postach
    Dla rozluznienia atmosfery

    https://youtu.be/Zrpz9x_lylw

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zott za jego przydatny post!

    Dominik (14-05-2020)

  37. Powrót do góry    #800
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Stawki 200.000 za parafke i 2,500 za punkt to stawki maksymalne jakie moga wychodzic z klubu.
    Zawodnicy dostaja dodatkowa kase od sponsorow,nie od klubu.
    Byloby to nielogiczne gdyby te stawki byly minimalne.
    Wtedy nawet ,z calym szacunkiem,Schlauderbach musialby tyle dostac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #801
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Stawki 200.000 za parafke i 2,500 za punkt to stawki maksymalne jakie moga wychodzic z klubu.
    Zawodnicy dostaja dodatkowa kase od sponsorow,nie od klubu.
    Byloby to nielogiczne gdyby te stawki byly minimalne.
    Wtedy nawet ,z calym szacunkiem,Schlauderbach musialby tyle dostac.
    I może tu pies pogrzebany. Tzn wycofali się sponsorzy, ktorych w większości zalatwiał Pawlickiemu co roku klub. A jeśli pozostali, to kasa do wspólnego wora a nie dla jednego zawodnika.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    kingpin (14-05-2020)

  40. Powrót do góry    #802
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,864
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Zawiodłeś mnie.
    Wydawało mi się ,że zanim coś napiszesz to najpierw to sprawdzasz?

    Zajrzyj do komunikatu Cegielskiego.
    Madsen, Doylle czy Zmarzlik o Woffindenie nie wspomnę za 2500 zł nawet by nie przebierali się w kewlar.
    Mylisz kilka kwestii, Cegła ustalił ze SE, ze jeśli ktoś miał w kontrakcie więcej niż 200 tys za podpis i 2,5 tys /pkt to dla takiego zawodnika powinna to być minimalna granica. Nie znaczy to, że klub musi takie stawki zawodnikowi zapewnić. Bo co jeśli klubu i na takie stawki nie stać ? Za SF:

    Wyjaśnijmy, że w przypadku majowego okna możliwe są zmiany barw klubowych. - Jeśli strony nie dojdą do porozumienia, a klub wyrazi zgodę żużlowca na odejście, jest to możliwe - mówi Cegielski. - Jak ktoś miał w kontrakcie więcej niż 200 tysięcy za podpis i 2,5 tysiąca za punkt, to klub nie może mu zaproponować mniej. Dla tych zawodników jest to dolna granica. Jeśli klubu nie będzie stać na ten poziom, to jest to furtka dla żużlowca.
    Nietrudno się domyśleć, że i PP i Emil mieli pierwotnie stawki powyżej tych 200 tys i 2,5 tys/pkt, więc według umowy ze SE teoretycznie powinni takie stawki otrzymać. Ale nie jest to wymóg bezwzględny. Równie dobrze Rusiecki mógł im zaproponować stawki niższe. Bo wymóg regulaminowy to jest maks 200 tys za podpis i 2,5 tys za pkt. A co do tego, czy ktoś wsiądzie na motor za te stawki czy nie wsiądzie to już jest inna dyskusja.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #803
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Po co teoretyzowanie? Owszem Rusiecki mógł im zaproponować 1 PLN za punkt, bo za darmo jeździć nie wolno, ale wiadomo, że sprawa rozbija się o tzw. kontrakty sponsorskie.

  42. Powrót do góry    #804
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Zakładając, że propozycja była t a minimalna czyli 200/2.5 (choć Rusiecki mówił, że mieli korzystne, dodając słowa Jozina, że obcięli tylko 30% zgadzałoby się) zakładając powyższe przy jednoczesnym założeniu, że zdobędzie podobna ilość pkt co w 2019 daje to 660tys Nie pamaietam czy podpisał w SWE na pewno w Danii.
    Nie rozdrabniając się w szczegóły ile mógł przeznaczyć na przygotowanie + logistyka + team 250 tys?! Myślę max przy braku gipi, zostaje 0,4mln
    Czy na tym koniec, no raczej wątpię jest red bull (swoją drogą ciekawe jak oni się na to zapatrują) inni sponsorzy, zakładam jakieś premie z tytułu ewentualnego finalu.
    Niech najmniej zarobi 0,6mln faktycznie ciężko będzie wyżyć
    Ostatnio często bywał na ranczo gdzie rzekomo relacje z ojcem nie były najlepsze, więc może jednak papa wrócił do negocjacji to by wiele wyjaśniało.

  43. Powrót do góry    #805
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    skakanie po płotach swoje musi kosztować
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #806
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,547
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Ciekawi mnie kiedy dojdzie do jeszcze pewnie jednego spotkania pomiedzy klubem a dwójka buntownikow?
    Mysle ze powinni to zrobic po raz ostatni i jesli nie pasuje to podziękować

  45. Powrót do góry    #807
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Jeszcze miesiąc i zaczynamy zabawę

  46. Powrót do góry    #808
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ciekawi mnie kiedy dojdzie do jeszcze pewnie jednego spotkania pomiedzy klubem a dwójka buntownikow?
    Mysle ze powinni to zrobic po raz ostatni i jesli nie pasuje to podziękować
    tak pownino dojsc do takie spotkania na ktory strony powinny na spokojnie omowic warunki wypozyczenia itd . zeby sobie chlopaki pojedzili jeszcze gdzies w polskich ligach i tyle . jesli masz na mysli jazde z bykiem na klacie to czas mieli do 7 maja i koniec tematu . a teraz jesli komus strzeli do glowy zeby sie z nimi dogadac i sypnac troche grosza wiecej niz tego 7 maja . to sorry na miejscu reszty ekipy wzialbym np L4 na 2-3 tyg . bo albo jestesmy druzyna i kazdy cos odpuszcza . albo o hoooj tu chodzi . i tyle w temacie
    pyra

  47. Powrót do góry    #809
    Użytkownik Awatar PiotrHa
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 17 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ciekawi mnie kiedy dojdzie do jeszcze pewnie jednego spotkania pomiedzy klubem a dwójka buntownikow?
    Mysle ze powinni to zrobic po raz ostatni i jesli nie pasuje to podziękować
    Cytat Zamieszczone przez pyra
    tak pownino dojsc do takie spotkania na ktory strony powinny na spokojnie omowic warunki wypozyczenia itd . zeby sobie chlopaki pojedzili jeszcze gdzies w polskich ligach i tyle
    Mam wrażenie, Panowie, że jako negocjatorzy byście na chleb nie zarobili
    A i szefowie firm, które sponsorują sport - gdyby tak podchodzili do sprawy - to nie mieli by z czego na ten sport płacić, bo nie rozwinęli by tak swoich firm.
    Wiadoma rzecz - w kasie klubowej jest cieniej i na ten moment jedyna forma "dosypywania" to sponsorzy indywidualni, którzy też pewnie - tak jak wszyscy - nieco ostudzili swoje zapały. FOGO na pewno nerwowo liczy, bo skoro np. nie ma eventów,koncertów, jarmarków i innych przytupajek, to agregaty stoją w magazynach - i będą stać jeszcze długo ; można by tak wymieniać jeszcze długo.
    Myślę, że ten cały cyrk ma na celu danie sobie nawzajem więcej czasu. Strony rozmów obserwują sytuację i w zależności od jej rozwoju podejmą decyzję. Jeśli wrócą kibice na stadiony, to kasy do dzielenia będzie więcej. Jeśli gospodarka nie klapnie za mocno to i sponsorzy będą w lepszych nastrojach.
    Nie sądzę, żeby prezesi tak łatwo podjęli decyzję o puszczeniu obu zawodników i wzmacnianiu innych klubów - zwłaszcza za jakieś "śrubki" z wypożyczenia. Obecny skład jest co prawda nieprzewidywalny, ale podejrzewam że buki bardziej stawiają na strefę spadkową niż play - offy.
    Jestem ostrożny w oskarżeniach o "złotówiarstwo" itd - Emil niejednokrotnie oddawał ostatnie biegi juniorom przez co pokazywał, że jak ma swoje, to nie jest zachłanny.
    Temat jest skomplikowany, nie znamy przebiegu rozmów - a znając temperamenty jednych i drugich to pewnie było bardzo nerwowo - ani warunków, z jakimi strony przyszły do negocjacji. Dziwi mnie tylko milczenie P. Pawlickiego. Emil coś tam przebąkuje tu i ówdzie (z Prezydentem Leszna się na kawę nawet umówił), a Piter milczy, jak zaklęty. I o to mam w sumie największy żal, bo o ile można nie przyjąć warunków finansowych klubu (jakich? nie wiadomo), o tyle to milczenie spycha go do kompletnej defensywy, czy może raczej jest zupełnym opuszczeniem rękawic na ringu.

    Spokojnie, Panowie i Panie.
    Jest jeszcze sporo czasu. A jakby obaj rajderzy przywieźli w meczu z Falubazem po 12 - 13 punktów, to im przebaczycie szybciutko

  48. Powrót do góry    #810
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,547
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiotrHa Zobacz posta
    Mam wrażenie, Panowie, że jako negocjatorzy byście na chleb nie zarobili
    A i szefowie firm, które sponsorują sport - gdyby tak podchodzili do sprawy - to nie mieli by z czego na ten sport płacić, bo nie rozwinęli by tak swoich firm.
    Wiadoma rzecz - w kasie klubowej jest cieniej i na ten moment jedyna forma "dosypywania" to sponsorzy indywidualni, którzy też pewnie - tak jak wszyscy - nieco ostudzili swoje zapały. FOGO na pewno nerwowo liczy, bo skoro np. nie ma eventów,koncertów, jarmarków i innych przytupajek, to agregaty stoją w magazynach - i będą stać jeszcze długo ; można by tak wymieniać jeszcze długo.
    Myślę, że ten cały cyrk ma na celu danie sobie nawzajem więcej czasu. Strony rozmów obserwują sytuację i w zależności od jej rozwoju podejmą decyzję. Jeśli wrócą kibice na stadiony, to kasy do dzielenia będzie więcej. Jeśli gospodarka nie klapnie za mocno to i sponsorzy będą w lepszych nastrojach.
    Nie sądzę, żeby prezesi tak łatwo podjęli decyzję o puszczeniu obu zawodników i wzmacnianiu innych klubów - zwłaszcza za jakieś "śrubki" z wypożyczenia. Obecny skład jest co prawda nieprzewidywalny, ale podejrzewam że buki bardziej stawiają na strefę spadkową niż play - offy.
    Jestem ostrożny w oskarżeniach o "złotówiarstwo" itd - Emil niejednokrotnie oddawał ostatnie biegi juniorom przez co pokazywał, że jak ma swoje, to nie jest zachłanny.
    Temat jest skomplikowany, nie znamy przebiegu rozmów - a znając temperamenty jednych i drugich to pewnie było bardzo nerwowo - ani warunków, z jakimi strony przyszły do negocjacji. Dziwi mnie tylko milczenie P. Pawlickiego. Emil coś tam przebąkuje tu i ówdzie (z Prezydentem Leszna się na kawę nawet umówił), a Piter milczy, jak zaklęty. I o to mam w sumie największy żal, bo o ile można nie przyjąć warunków finansowych klubu (jakich? nie wiadomo), o tyle to milczenie spycha go do kompletnej defensywy, czy może raczej jest zupełnym opuszczeniem rękawic na ringu.

    Spokojnie, Panowie i Panie.
    Jest jeszcze sporo czasu. A jakby obaj rajderzy przywieźli w meczu z Falubazem po 12 - 13 punktów, to im przebaczycie szybciutko
    Zdecydowanie się z Tobą zgadzam

Strona 18 z 62 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •