Strona 20 z 62 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 2759

Wątek: Unia Leszno 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #856
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Komuś na ręke...hmmm Buszmen zatraciłeś resztki rozumu w tym temacie
    Komu na reke jest to że Szwecja sie pomyliła a Francja ponownie zamyka szkoły...
    ****, co robi to siedzenie w domu....
    Otworzyć stadiony dla narodu najlepiej już dzisiaj...
    Resztki rozumu, hipochondryku powiadasz?
    Pamiętam ten tekst, że "szczęściem Polski jest, że ma tak wielkiego ministra zdrowia" XDDDD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (20-05-2020)

  3. Powrót do góry    #857
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Epidemia tylko chorych nigdzie kwa nie ma.
    Jak to kure.stwo trafi do kogoś z Twojej najbliższej rodziny i zaczniesz się bać o zdrowie innych którym to go.wno może realnie zagrażać to może wtedy zmienisz zdanie

  4. Powrót do góry    #858
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Każdemu człowiekowi zagraża dziesiątki chorób i wypadków, znacznie groźniejszych niż modny w tym sezonie COVID. Tak samo może trafić z otwartą gospodarką, życiem, stadionami, jak i bez.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #859
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Każdemu człowiekowi zagraża dziesiątki chorób i wypadków, znacznie groźniejszych niż modny w tym sezonie COVID. Tak samo może trafić z otwartą gospodarką, życiem, stadionami, jak i bez.
    Oczywiście ze tak. Ale to chyba nie powód żeby twierdzić że nie widać chorych. A uwierz mi ze to go.wno w parę dni potrafi rozpieprzyc ci serce płuca i nerki i dochodzi do sytuacji ze oczekujwsz juz tylko cudu

  6. Powrót do góry    #860
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ja tam zbytnio nie widzę, w kujawsko-pomorskim w szpitalu leży chyba łącznie 10 osób.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    lego (21-05-2020)

  8. Powrót do góry    #861
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Piotr jutro o 21 na FB u Gabriela Waliszko

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    Dominik (20-05-2020)

  10. Powrót do góry    #862
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    no ale tych chorych nie widac. W Tarnowie wykryto 15 przypadkow, cos kolo tego. Na 100 tys miasto. To jaki to jest promil? I przy znacznie zwiekszanej ilosci testow, wielokrotnie przekraczajacej ilosc testow na kazda inna przypadlosc, a pewnie i nawet na wszystkie razem wziete. A podawali, jakie to nie jest zarazliwe.
    Gdyby tak bylo to 10% populacji juz by to mialo/przeszlo/umarlo/wyleczylo.

    Ja sie na poczatku tez nieco cykalem, bo cos nieznanego, ale dajcie spokoj. Pic na wode.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (20-05-2020), Staleczka 3 (21-05-2020), sparta_mistrz (20-05-2020)

  12. Powrót do góry    #863
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ja tam zbytnio nie widzę, w kujawsko-pomorskim w szpitalu leży chyba łącznie 10 osób.
    Ja też nie widziałem. Do czasu. A teraz każdy dzień to wyczekiwanie
    To że nie widzisz nie znaczy ze tego nie ma.

  13. Powrót do góry    #864
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No tylko pytanie jest kluczowe, czy mówimy o epidemii/pandemii?
    Bo jeżeli takowa była to raczej na początku roku (sezon grypowo-przeziębieniowy), gdzie wszystko hulało normalnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #865
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tylko pytanie jest kluczowe, czy mówimy o epidemii/pandemii?
    Bo jeżeli takowa była to raczej na początku roku (sezon grypowo-przeziębieniowy), gdzie wszystko hulało normalnie.
    Ja odniosłem się tylko do Twojego stwierdzenia ze nigdzie nie widać chorych.
    Mnie zakazy tez śmieszą natomiast podejście do samego wirusa mam mniej więcej od 3 tygodni zupełnie inne.

  15. Powrót do góry    #866
    Użytkownik Awatar PiotrHa
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 17 w 10 postach
    Pitera u Waliszki nie było, tylko Tobiasz objawił swoje talenty raperskie (nawet zgrabnie tekst poskładany). Szczerze mówiąc, to sam program nie porwał mnie wcale. To już wolę R1, choć tam prowadzący bawią się lepiej niż widzowie.
    Zastanowiła mnie inna rzecz - bo gośćmi byli Weltmajster i Duzers, którzy przyznali się do rowerowych eskapad (Weltmajster w weekend - o ile dobrze pamiętam - trasa 100 km, a wczoraj 66, zaś Duzers trzydzieścikilka). To jak - oni siedzą w tej kwarantannie czy nie? Bo wydusić na stacjonarnym rowerze średnią (bodaj)36 km/h jak to deklarował Bartek, to trzeba ostro cisnąć.... Czy ta ich kwarantanna to tak jak wszystko w tym kraju - tak na niby....?

  16. Powrót do góry    #867
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ja tam zbytnio nie widzę, w kujawsko-pomorskim w szpitalu leży chyba łącznie 10 osób.
    za to mojemu ojcu drugi raz odłożono wizytę u onkologa. Może wrzesień się uda, zależy jak długo Szumowski będzie krzywą spłaszczał.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Powrót do góry    #868
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiotrHa Zobacz posta
    To jak - oni siedzą w tej kwarantannie czy nie? Bo wydusić na stacjonarnym rowerze średnią (bodaj)36 km/h jak to deklarował Bartek, to trzeba ostro cisnąć.... Czy ta ich kwarantanna to tak jak wszystko w tym kraju - tak na niby....?
    Kwarantannę przechodzą zawodnicy, którzy przyjechali do Polski zza granicy. Ci mieszkający w naszym kraju mogą sobie jeździć rowerami ile dusza zapragnie

  18. Powrót do góry    #869
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    za to mojemu ojcu drugi raz odłożono wizytę u onkologa. Może wrzesień się uda, zależy jak długo Szumowski będzie krzywą spłaszczał.
    Absurd. Współczuję.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #870
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Kwarantannę przechodzą zawodnicy, którzy przyjechali do Polski zza granicy. Ci mieszkający w naszym kraju mogą sobie jeździć rowerami ile dusza zapragnie
    a czemu nie moga trenowac na torze? :| we wtorek slyszalem maszyny, myslalem, ze juz zaczeli trenowac, a okazalo sie, ze to amatorzy z Choraganu kolejna paranoja, do startu 3 tygodnie, a beda bardziej nie wjezdzeni, niz po zimie do kwietnia..

  20. Powrót do góry    #871
    Początkujący Awatar zott
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 19 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Ja odniosłem się tylko do Twojego stwierdzenia ze nigdzie nie widać chorych.
    Mnie zakazy tez śmieszą natomiast podejście do samego wirusa mam mniej więcej od 3 tygodni zupełnie inne.

    Trzymaj sie Chłopie... też przez to przeszedłem, 32 dni oczekiwania. Udało się, chociaż długa droga do pełni zdrowia.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zott za jego przydatny post!

    Robson-Wałbrzych (21-05-2020)

  22. Powrót do góry    #872
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie po meczu a jakieś 2 tygodnie po meczu. Wątpliwe by mecz miał jakikolwiek wpływ, chyba że dziadki z DPS zarazili się na meczu...
    No skoro wirus wykluwa się do dwóch tygodni to ma to sens

    Na Białorusi chyba z 10 kolejek rozegrali z udziałem kibiców, a jakoś nic strasznego się nie stało.
    Tak samo w Nikaragui i bodaj Turkenistanie. Dlatego są to kraje z najprężniej działającą gospodarką, bez korupcji ze sprawnie działającym aparatem państwowym, a ludzie tam mieszkający są najszczęśliwsi na Ziemi.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ta, niewidoczni bezobjawowi nosiciele
    No, bo historia nie zna przecież żadnego przypadku, że ktoś może roznosić chorobę samemu na nią nie chorować Przecież to mentalne średniowiecze Przespałeś 100 lat rozwoju nauki i medycyny?
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Co do ostatniego, logicznie nie ma to sensu, ale widocznie komuś na rękę był ten kryzys, eksperyment społeczny, mentalne przestawienie ludzi (obniżenie oczekiwań) i ograniczenie wolności.
    Wiadomo komu - jaszczuroludziom kierowanym przez Sorosa. Tylko skoro i tak mają całą władzę na świecie, to po co jeszcze ten eksperyment? Żeby próbować zawładnąć jeszcze Nikaraguą i Turkmeinistanem?
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 21-05-2020 o 12:04
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Powrót do góry    #873
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    a czemu nie moga trenowac na torze? :| we wtorek slyszalem maszyny, myslalem, ze juz zaczeli trenowac, a okazalo sie, ze to amatorzy z Choraganu kolejna paranoja, do startu 3 tygodnie, a beda bardziej nie wjezdzeni, niz po zimie do kwietnia..
    Ostatnio Walasek z Jabłońskim w programie nsport+ mówili, że 2 tygodnie w zupełności wystarczy. Dłuższy okres "wjeżdżania się" jest niepotrzebny, tylko sprzęt się zużywa niepotrzebnie. Mówili, że może juniorzy potrzebują więcej czasu, ale seniorzy w zasadzie po kilku kółkach mogą się ścigać.

    Tutaj, od 12:30:
    https://www.youtube.com/watch?v=lE3V9YX2aNo
    Ostatnio edytowane przez Maveral ; 21-05-2020 o 14:01

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Maveral za jego przydatny post!

    xpc (21-05-2020)

  25. Powrót do góry    #874
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2018
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Prawda to z Emilem, że dogadał się z Unią?

  26. Powrót do góry    #875
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Podobno z Piotrkiem też się dogadali

  27. Powrót do góry    #876
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Żartując nieco - > szokująca informacja
    Prawda jest taka, że panowie wyjścia nie mieli. Ja się jednak cieszę, bo ten zespół to mega kolektyw.

  28. Powrót do góry    #877
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Jeżeli to prawda, to we Wrocławiu i Czestochowie smutek. Zostaje im tylko jedno miejsce w finale...

  29. Powrót do góry    #878
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No skoro wirus wykluwa się do dwóch tygodni to ma to sens

    No, bo historia nie zna przecież żadnego przypadku, że ktoś może roznosić chorobę samemu na nią nie chorować Przecież to mentalne średniowiecze Przespałeś 100 lat rozwoju nauki i medycyny?
    Wiadomo komu - jaszczuroludziom kierowanym przez Sorosa. Tylko skoro i tak mają całą władzę na świecie, to po co jeszcze ten eksperyment? Żeby próbować zawładnąć jeszcze Nikaraguą i Turkmeinistanem?
    1. No jeśli 2 tygodnie to dziwne, że "wybuchł" jakoś w kwietniu w UK (i to raczej dalej niż 2 tyg po tym meczu), skoro zaczął tam hulać co najmniej od stycznia i rozgrywano w tym czasie setki meczów, odbyło się setki imprez i codziennie 50% populacji przesiadywało w barach. Weź już naprawdę, takie bajki, że mecz spowodował rozwój pandemii, to nawet dla lemingów są zbyt naciągane.

    2. Jeśli przespałem 100 lat "rozwoju" medycyny to w sumie za dużo mnie nie ominęło. Ty widzę jesteś taki "naukowy terrorysta", że we wszystkie głupoty uwierzysz, jeśli napiszą ci, że to "naukowe odkrycie". W tej całej medycynie to w zasadzie niewiele leczą, a raczej 99% przemysłu farmaceutycznego polega na niwelowaniu objawów, co z leczeniem nie ma nic wspólnego. Od wynalezienia penicyliny, to nie wiem o jakim rozwoju mówisz.

    3. No może i mają, ale przesunięcie smyczy w relacji pan-niewolnik najwyraźniej było im w smak. I jak widać niewiele trzeba by tę smycz całkiem skrócić. Wystarczy wymyślić "pandemię", gdzie choruje nawet nie 1% społeczeństwa i sparaliżowali cały świat. Zdrowych ludzi pozamykali w klatkach.

    Nie rób z siebie drugiego kolarza.

    ===

    W temacie - to było raczej oczywiste, że się dogadają.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jeżeli to prawda, to we Wrocławiu i Czestochowie smutek. Zostaje im tylko jedno miejsce w finale...
    Finał w tym roku w Gorzowie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-05-2020 o 15:28
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #879
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ty widzę jesteś taki "naukowy terrorysta", że we wszystkie głupoty uwierzysz, jeśli napiszą ci, że to "naukowe odkrycie".
    Zamiast wierzyć w spekulacje ludzi niemających wiedzy w temacie, to wierzę w rzeczy na które są naukowe dowody. NAJGORZEJ Odklepałem
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Powrót do góry    #880
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    1.

    Finał w tym roku w Gorzowie.
    Nie ma ku temu podstaw moim zdaniem.
    Za duozo niewiadomych. Czewa ma pewny trzon Doyle, Madsen, Fredi + zakładam lepszy Miśkowiak

  32. Powrót do góry    #881
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta



    Finał w tym roku w Gorzowie.
    Finał na neutralnym gruncie? To się nie przyjmie

  33. Powrót do góry    #882
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie ma ku temu podstaw moim zdaniem.
    Za duozo niewiadomych. Czewa ma pewny trzon Doyle, Madsen, Fredi + zakładam lepszy Miśkowiak
    Gorzów ma spory atut w swoim torze. Dla mnie właśnie Gorzów jest mocno niedoceniony w różnych przedsezonowych dywagacjach.

    Jeśli to prawda ze się dogadali już to bardzo dobrze dla ligi i nikt się nie "smuci" w Wrocku i Czewie bo niby dlaczego . Na torze się rozstrzygnie a nie w gabinecie prezesa.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Buszmen (21-05-2020)

  35. Powrót do góry    #883
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Dziś o 21 na facebooku ma byc wywiad z Piotrkiem więc jeśli ktos moze to niech zamieści link do tej transmisji no chyba ze to bedzie w formie pisemnej

  36. Powrót do góry    #884
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Boniek by musiał ponaciskać bardziej, ale przy pustawych na ogół stadionach piłkarskich, to oni parcia nie maja, bilety to mały udział budżetów. Tymczasem, zamiast marzyć o oglądaniu żużla na wielkim, przewiewnym Smoku możesz iść do kościoła lub galerii handlowej. Siłownie też mają niedługo ruszyć. Może Pan pozwoli ci chodzić bez maseczki, w której miałeś popylać do czasu wynalezienia szczepionki
    nie doceniłeś Bońka... wystosował zdaje się jakieś pismo do Pinokia... żeby wpuścić choć 999 osób (czy też 20% pojemności) na stadion.

  37. Powrót do góry    #885
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Dziś o 21 na facebooku ma byc wywiad z Piotrkiem więc jeśli ktos moze to niech zamieści link do tej transmisji no chyba ze to bedzie w formie pisemnej
    Mogę strescić już przed wywiadem.
    'opinie kibiców są krzywdzące' 'Kocham Leszno' 'tutaj nie chodzi o pieniadze' 'nie jestem traktowany sprawiedliwie'
    Itp itd.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #886
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Z zaskoczenia Emil wczoraj udzielił ponad 40 minutowego wywiadu na kanale, który bacznie śledzę.

    Wywiad jest wokółbiznesowy, nie ma słowa o Unii, jednakże:

    1) Susi jest razem z nim, więc widać szopka z ich rozwodem nie przeszła.
    2) Nie zachowuje się Emil jakby miał rok nie jeździć, co więcej mówi otwarcie o przyszłym sezonie i zaprasza sponsorów do współpracy
    3) Domyślam się, że już po słowie na Strzeleckiej niestety.

    Tutaj link do wywiadu https://www.youtube.com/watch?v=1Z19s0eElKc

  39. Powrót do góry    #887
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Mogę strescić już przed wywiadem.
    'opinie kibiców są krzywdzące' 'Kocham Leszno' 'tutaj nie chodzi o pieniadze' 'nie jestem traktowany sprawiedliwie'
    Itp itd.
    Jak już wiesz co i jak to jeszcze odpowiedz na najważniejsze pytanie czy będzie jeździł w tym sezonie w Unii?

  40. Powrót do góry    #888
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Na tt cisza, na profilu Waliszki cisza więc raczej nic nie będzie
    Edit, obiecany live o 21, ale czy będzie Piotr to nie wiem

  41. Powrót do góry    #889
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Jak już wiesz co i jak to jeszcze odpowiedz na najważniejsze pytanie czy będzie jeździł w tym sezonie w Unii?
    Oczywiście że będzie jeździł w Unii, jednak smród będzie się za nim ciągnął jeszcze długo.

    Tylko Australijczyków w tym wszystkim żal... Jaimon zostawił w Australii narzeczoną w 7 miesiącu ciąży (jak się domyślam spakował się i wyruszył do Polski po informacji o fiasku negocjacji z Emilem i Piotrem.)

    A teraz pierworodnego zobaczy na Skype, a Polska ligę przed TV.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #890
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    No z tymi Aussie to fakt szkoda by ich bylo bo Brady tez moze siedziec na ławie jeśli obaj liderzy będą w składzie
    Ostatnio edytowane przez chris8 ; 21-05-2020 o 21:06

  43. Powrót do góry    #891
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach

  44. Powrót do góry    #892
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    To sobie pogadali... Hahaha

    Duży dzieciak.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #893
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Oj Piotrek Piotrek... A ostaf już pisze...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  46. Powrót do góry    #894
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    chyba któryś kolega wcześniej miał rację że Piotrowi siada na łeb bo widzę że robi dalej sobie jaja z ludzi. wg mnie niech nawet sobie baluje cały sezon. niech jadą młodzi

  47. Powrót do góry    #895
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Trafił się nam charakterek konkretny.

  48. Powrót do góry    #896
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    A co było, bo już link nie działa ?

  49. Powrót do góry    #897
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Strzelam, że dostał jakieś niewygodne pytanie i się rozłączył. Zgadłem?

  50. Powrót do góry    #898
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    A co było, bo już link nie działa ?
    No właśnie nic nie było. To znaczy Waliszko napierdzielal monolog bo Pitera ani widu ani słychu

  51. Powrót do góry    #899
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    No właśnie nic nie było. To znaczy Waliszko napierdzielal monolog bo Pitera ani widu ani słychu
    a co sie dziwicie kontrakty obciete to i internet odciety . oczywiscie zartuje . mam nadzieje ze to technologia zawiodla
    pyra

  52. Powrót do góry    #900
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie technologia nie zwiodła tylko Piotrek zagrał jak dziecko. Z Waliszko był umówiony na wczoraj, miał mieć czas antenowy aby się wypowiedzieć ale przysłał sms ze coś mu wyskoczyło i miało być dzisiaj. Byli ugadani na 21 ale gwiazda ponownie przysłała sms że nic z tego że nie chce robić nic na siłę i że tę rozmowę odbędą w najbliższym czasie lub przyszłym tygodniu. Waliszko stwierdził w takim wypadku że może inny redaktor mu pozwoli się wypowiedzieć a on nie będzie zabiegał o rozmowę. Piotrek pokazał swoje oblicze co za dzban.

Strona 20 z 62 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •