Strona 9 z 62 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 2759

Wątek: Unia Leszno 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez mani3q Zobacz posta
    A ja mam wrażenie, że Mariusz od wielu już lat ma kompleks Leszna i zazdrości medali DMP, młodzieży, prowadzenia klubu. Jak tylko pojawi się okazja do wbicia szpilki, to zagląda tu 5 razy na godzinę, a prawda jest taka, że w tym roku niczego nie musimy - ważne żeby nie spaść choć w sumie taka pierwsza liga byłaby dla nas jak powiew świeżości - nowe kierunki wyjazdów (wreszcie nowy stadion w Łodzi), mecze z innymi drużynami (trochę się zrobił śmierdzący ten sos w którym ciągle się kisimy), a i fajnie byłoby poczuć prawdziwe emocje - mecze na styku - nawet minimalne przegrane po walce. Łapie się na tym, że 2 ostatnie sezony zlały mi się w całość - nic szczególnego poza efektem. Może się już stary zrobiłem, ale chciałbym jeszcze kiedyś zobaczyć takiego nowego Jacka Rempałę i poczuć euforię po ograniu faworyta, bo te wygrane z tym składem mniej cieszą.
    O to to!

    Kiedyś usłyszałem że już nie poczuje euforii po wygranym meczu swojego zespołu złożonego z wychowanków... A obecna sytuacja może nam sprawić taki prezent
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,880
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Cytat Zamieszczone przez mani3q Zobacz posta
    A ja mam wrażenie, że Mariusz od wielu już lat ma kompleks Leszna i zazdrości medali DMP, młodzieży, prowadzenia klubu. Jak tylko pojawi się okazja do wbicia szpilki, to zagląda tu 5 razy na godzinę, a prawda jest taka, że w tym roku niczego nie musimy - ważne żeby nie spaść choć w sumie taka pierwsza liga byłaby dla nas jak powiew świeżości - nowe kierunki wyjazdów (wreszcie nowy stadion w Łodzi), mecze z innymi drużynami (trochę się zrobił śmierdzący ten sos w którym ciągle się kisimy), a i fajnie byłoby poczuć prawdziwe emocje - mecze na styku - nawet minimalne przegrane po walce. Łapie się na tym, że 2 ostatnie sezony zlały mi się w całość - nic szczególnego poza efektem. Może się już stary zrobiłem, ale chciałbym jeszcze kiedyś zobaczyć takiego nowego Jacka Rempałę i poczuć euforię po ograniu faworyta, bo te wygrane z tym składem mniej cieszą.
    A ja mam wrażenie, że pyerdolisz jak potłuczony. Jakiś czas temu, jak ograniczyli liczbę zawodników ze SGP w zespole, co mocno biło w Protasa który musiał zrezygnować, to większość leszczynian biła brawo a mi zarzucali, że krytykuje ten pomysł bo uderza w FZG. Jak Józef domagał sie ograniczenia budżetów do 3 mln i ja go krytykowałem, to większość leszczynian mnie krytykowało bo twierdzili, że jak FZG zbiednieje to będę gadał inaczej. Potem czasy się zmieniły, Leszno obrosło w dobrobyt. Wielu było takich co chciało powrotu KSM-u, czy innych ograniczeń. A ja cały czas twierdziłem swoje. Żadnych ograniczeń. Jak Leszno stać to niech kupi sobie 7 zawodników ze SGP. A ty mi coś tutaj pyerdolisz, że ja mam jakiś kompleks Leszna ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #363
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,006
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Badz co bądź to na ten trudny czas jesteśmy najlepiej przygotowani. Za takiego Emila mamy kogo wstawic. Oczywiście to nie ten poziom ale też to nie zaden kewlar. A kogo wstawi GKM jak ich Nicki wystawi? A inne kluby też mają ten sam problem, tylko o nich cicho. Falubaz z Vaculikiem tez ma problem, ale on milczy a nie placze w mediach jak Emil czy Nicki.

    Grunt to dogadac sie z Pawlickim i Kolodziejem. Do tego Smyk, Kurtz, Lidsey + juniorzy (Kubera, Szlauderbach) i spokojny sezon. Ewentualnie do tego zestawu jeszcze Hampel a Lidsey pod 8/16.

    I mam głęboką nadzieję że dadzą Smykowi spokoj i dadza mu pojeździć nie popełniając tego bledu jakiego zrobili z Musielakiem ktory grzal lawe kosztem Jonassona.

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Martines (30-04-2020), Robert_Leszno (30-04-2020), pyra (29-04-2020)

  5. Powrót do góry    #364
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To tak jak ja bym mówił, że twoja firma w której pracujesz i zarabiasz, sponsoruje ci co roku wczasy w ciepłych krajach i raz na 5-6 lat nowe auto. A faktycznie to kupujesz te dobra za kasę którą zarabiasz w tej firmie.
    Raczej jak byś rzucił robotę w firmie, gdzie zarabiałeś 8 koła na rękę ale w związku z kryzysem obniżyli pensję o połowę. Na złość prezesowi bierzesz robotę w galerii czy budce z hamburgerami za 1500 na rękę a u niego już nie robisz. Tak to wygląda.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi skulek za jego przydatny post!

    pyra (29-04-2020)

  7. Powrót do góry    #365
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,548
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Panowie ja nie mial bym nic przeciwko gdybyśmy byli znueszeni pojechac skladem.
    9 Smektala
    10 Kurtz
    11 Lidsey
    12 Koldi
    13 Piter
    14 Domin
    15 Szymon.

    Ale by sie działo

  8. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,817
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,612 w 1,048 postach
    Spokojnie, Cegła już opowiada dla PS, że jest ok większość się dogadała, ale nie ogłaszają bo czekają za wszystkimi.
    Widać, że pasuje wszystkim taki zestaw i taki chcą aby zostal.

  9. Powrót do góry    #367
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,169
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 501 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Spokojnie, Cegła już opowiada dla PS, że jest ok większość się dogadała, ale nie ogłaszają bo czekają za wszystkimi.
    Widać, że pasuje wszystkim taki zestaw i taki chcą aby zostal.
    Lubisz przekręcać trochę wypowiedzi.
    „Większość się dogadała”...

    „ ...Niektórzy zawodnicy już się porozumieli z klubem, ale nie ogłaszają tego, bo czekają na pozostałych.”

    Spokojnie. Należy być dobrej myśli, ale nie należy być „ślepym optymistą” . Czekamy.

  10. Powrót do góry    #368
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Z tego co wiem to jeżeli jakikolwiek zawodnik z ekstraligi nie dogada się ze swoim aktualnym klubem to nie będzie jezdził w tym sezonie w Polsce.Nie ma więc możliwości aby taki np. Emil jeżdził w innym klubie niż Unia.

  11. Powrót do góry    #369
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,330
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez AMERIKANOS--L-no Zobacz posta
    Z tego co wiem to jeżeli jakikolwiek zawodnik z ekstraligi nie dogada się ze swoim aktualnym klubem to nie będzie jezdził w tym sezonie w Polsce.Nie ma więc możliwości aby taki np. Emil jeżdził w innym klubie niż Unia.
    Dokładnie. Dogadają sie, najwyżej Klub obieca, że w miarę możliwosci pomoże znależć sponsorów zawodnikom gdy sytuacja się poprawi...

  12. Powrót do góry    #370
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,169
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 501 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez AMERIKANOS--L-no Zobacz posta
    Z tego co wiem to jeżeli jakikolwiek zawodnik z ekstraligi nie dogada się ze swoim aktualnym klubem to nie będzie jezdził w tym sezonie w Polsce.Nie ma więc możliwości aby taki np. Emil jeżdził w innym klubie niż Unia.
    Gdzieś czytałem, że w analogicznej sytuacji Nickiego w Grudziądzu w przypadku nie wystartowania w tym sezonie w GKM-ie ma „problem” odnośnie startów w 2 roku. Bo mając dwuletni kontrakt i nie wystartowaniu w 1 sezonie ,jest jakby „zmuszony” dogadać się z GKM-em w sprawie nowej umowy nie mogąc zmienić pracodawcy. Nie wiem czy to prawda?
    Skoro tak miałby Nicki w Grudziądzu to tak samo miałby Emil w Lesznie w przypadku startów w nowym sezonie.

    P.S

    Jurica witamy w Lesznie ?

    „KSUL MAMY PIERWSZEGO GOŚCIA POWRÓT PO KILKU LATACH”

    Skoro witamy pierwszego, jest opcja drugiego

  13. Powrót do góry    #371
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Skoro już Piotr kompletuje park Gości to chyba z podstawowym składem wszystko dogadane.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,817
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,612 w 1,048 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Skoro już Piotr kompletuje park Gości to chyba z podstawowym składem wszystko dogadane.
    Raczej podstawowy rozsypany, ale zobaczymy.

  15. Powrót do góry    #373
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,006
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    No właśnie o tym samym pomyślałem zaczyna od gości bo z podstawowym sa problemy.

    Mam nadzieję że tym gosciem bedzie Tobiasz

  16. Powrót do góry    #374
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Jeśli mamy mieć gościa w drużynie to jasno wynika że odchodzi dwóch seniorów. Ciekawe którzy? Emil i Kurtz?

  17. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Nikt nie odchodzi, bo nikt odejść nie może.
    Mogą jedynie sobie zrobić sezon przerwy od Żużla.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,817
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,612 w 1,048 postach
    Może 2 aussie straciliśmy dlatego gość. Choć prezes na tt pisał, że planują powrót. Nic to czekamy, chyba że Martinez się tutaj kręci i coś szepnie

  19. Powrót do góry    #377
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Nikt nie odchodzi, bo nikt odejść nie może.
    Mogą jedynie sobie zrobić sezon przerwy od Żużla.
    Tak też mówili w magazynie w nsporcie Coś ciekawego powiedział szef Ekstraligi:nie obniżają sobie poborów bo im się nalezy ciężko pracując.
    Skąd to znamy?Żużlowcy się pewnie bedą opierdzielać więc można im ciachnąć ok.50%.Ten gość nigdy nie wzbudza sympatii ale z tą ciężką pracą
    grubo przesadził.Chciałbym się dowiedzieć ile etatów jest w tej ekstralidze, że starczy roboty dla wszystkich i jeszcze się ciężko napracują
    wymyślając nienajmądrzejszy regulamin

  20. Powrót do góry    #378
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,548
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Dogadana sie dogadają

  21. Powrót do góry    #379
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,330
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/88...j-kubera-i-sme

    Już trochę powiało optymizmem..

  22. Powrót do góry    #380
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,817
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,612 w 1,048 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/88...j-kubera-i-sme

    Już trochę powiało optymizmem..
    Nie słuchałem wywiadu z prezesem na elce, ale. Z tego co mi kumpel szepnął to nie powiedziałabym, że wieje optymizmem

  23. Powrót do góry    #381
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie słuchałem wywiadu z prezesem na elce, ale. Z tego co mi kumpel szepnął to nie powiedziałabym, że wieje optymizmem
    W skrócie to opisałem na tt

  24. Powrót do góry    #382
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,817
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,612 w 1,048 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    W skrócie to opisałem na tt
    Obawiam się, że łostaf może mieć rację , i dwójka ES, PP mocno marudzi

  25. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,880
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Hmm, za PS:

    Wszyscy dostali bardzo dobre oferty jak na ten okres. Na pewno wystartujemy w lidze, ale nie wiadomo w jakim składzie. Mamy czas do 7 maja. Ruch jest po stronie zawodników. Chcemy startować w pełnym składzie, ale co z tego wyniknie, to na razie nie chcę mówić – powiedział Piotr Rusiecki, prezes Fogo Unii Leszno, w poniedziałkowym Magazynie Żużlowym na antenie Radia Elka.

    - Nasz budżet wynosi 20 procent tego, co było w poprzednich latach. Jest ciężka sytuacja gospodarcza, więc ciężko jest pytać o pieniądze u naszych sponsorów. Zaczniemy z nimi rozmawiać w momencie, gdy będziemy mieli dograny skład – przyznał Rusiecki.

    Dobre informacje z Leszna są takie, że klub porozumiał się na pewno z jednym zawodnikiem, który będzie mógł pełnić rolę gościa w PGE Ekstralidze. Nieoficjalnie mówi się o Tobiaszu Musielaku.
    No to faktycznie sytuacja jest ciężka. Jeśli Rusiecki musi odjechać sezon za ok 2 mln pln, to ciekaw jestem ile on proponuje Emilowi czy PP ? Wychodzi na to, że o 50% obcince kontraktu to oni mogą zapomnieć. Przecież jeśli chciałby wypłacić wszystkim zawodnikom Unii po 200 tys na przygotowanie to ma w zasadzie po budżecie. Ale pocieszę was, chyba w Rybniku i ZG jest podobnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #384
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,817
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,612 w 1,048 postach
    to jest budżet na teraz gdyż nie wiadomo co ze sponsorami. Z drugiej strony jak pisał na tt -> twardo stąpa po ziemi i nie obiecuje czegoś czego nie ma

  27. Powrót do góry    #385
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    ja bym chetnie kupil bilet na kazdy mecz Unii... nawet wyjazdowy... nawet w normalnej cenie... i nawet nie musze byc na stadionie.

    takze nawet w tym trudnym czasie sponsorów mozna znalezc... a kibice to chyba wazna czesc budzetu o ile sie nie myle...

    ale lepiej marudzic zamiast ruszyc glową.

  28. Powrót do góry    #386
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,234
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Nie jest tak źle... Wiadomo ze nie będzie gadał jak jest super bo nie jest ale z tymi 20% to się mocno rozminął. Za tyle po prostu nie da się pojechać i jakby miał kasę tylko z EKSTRALIGI to by musiał klub wycofać.,..Wiadomo ze miasto coś dorzuci, sponsorzy też dołożą chociaż na pewno nie tyle co planowo a i kibice napewno w jakimś stopniu pomogą...

    Rusiecki wyraźnie powiedział że na tą chwile już mamy skład który można wystawić w lidze. Wiec min 7 zawodników jest ugadanych. (wliczając w to pewnie tego tajemniczego gościa) Na moje największy problem to EMIL i raczej nie sądzę ze go w barwach Unii ujrzymy w 2020 roku, a i pewnie w ogóle może być z tym problem. Ale nie ma się co obrażać jak mu nie pasują warunki jakie teraz dostaje to niech chłopak nie jedzie. Mozna pogadać przed następnym sezonem ale na pewno propozycja kontraktu będzie sporo niższa jak te które miał do tej pory......

    Reszta pojedzie wliczając w to Kapitana.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (04-05-2020)

  30. Powrót do góry    #387
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,817
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,612 w 1,048 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie jest tak źle... Wiadomo ze nie będzie gadał jak jest super bo nie jest ale z tymi 20% to się mocno rozminął. Za tyle po prostu nie da się pojechać i jakby miał kasę tylko z EKSTRALIGI to by musiał klub wycofać.,..Wiadomo ze miasto coś dorzuci, sponsorzy też dołożą chociaż na pewno nie tyle co planowo a i kibice napewno w jakimś stopniu pomogą...

    Rusiecki wyraźnie powiedział że na tą chwile już mamy skład który można wystawić w lidze. Wiec min 7 zawodników jest ugadanych. (wliczając w to pewnie tego tajemniczego gościa) Na moje największy problem to EMIL i raczej nie sądzę ze go w barwach Unii ujrzymy w 2020 roku, a i pewnie w ogóle może być z tym problem. Ale nie ma się co obrażać jak mu nie pasują warunki jakie teraz dostaje to niech chłopak nie jedzie. Mozna pogadać przed następnym sezonem ale na pewno propozycja kontraktu będzie sporo niższa jak te które miał do tej pory......

    Reszta pojedzie wliczając w to Kapitana.
    Jak na wiecznego marudera dość optymistyczne

  31. Powrót do góry    #388
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,006
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, za PS:

    No to faktycznie sytuacja jest ciężka. Jeśli Rusiecki musi odjechać sezon za ok 2 mln pln, to ciekaw jestem ile on proponuje Emilowi czy PP ? Wychodzi na to, że o 50% obcince kontraktu to oni mogą zapomnieć. Przecież jeśli chciałby wypłacić wszystkim zawodnikom Unii po 200 tys na przygotowanie to ma w zasadzie po budżecie. Ale pocieszę was, chyba w Rybniku i ZG jest podobnie.
    No ale co on miał powiedzieć? Jest w trakcie negocjacji więc musi troche podramatyzowac. Przecież nie może na rozmowach z zawodnikami narzekać i płakać a mediach opowiadać ze jest super. Z resztą presja medialna i spoleczna to tez element negocjacji. Ale także sposób na utrzymanie kasy w klubie (może wiecej kibicow zdecyduje sie nie zwracac karnetow) a byc moze na pozyskanie jakis nowych sponsorow.

    Sklad ma: Kolodziej, Smektala, Kurtz, Lidsey, Kubera, Szlauderbach - nawet tak możemy jechać. Do tego przeciez jest jeszcze tajemniczy gosc i Balinski.

    Mysle ze trzeba podejsc na spokojnie i poczekać, moim zdaniem wszyscy zostaną łącznie z Emilem. Z reszta czy ktos liczy który to juz raz Emil odchodzi z Leszna?

    Jest tez przecież opcja duzej rotacji skladem, bo przecież nie potrzebujemy wszystkich spotkań jechać w najmocniejszym zestawieniu i wygrywac wszystkiego, wystarczy wczlapac sie do 4 chociażby z ostatniego miejsca. Kiedyś takie praktyki byly stosowane chociazby z Adamsem. Gdzieś jakiś kompromis musi być.

  32. Powrót do góry    #389
    Użytkownik Awatar mani3q
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    365
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Wygląda na to, że ES próbował wywrzeć presje na Unii (medialne zwolnienie części ekipy w tym Suskiewicza - trochę samobój względem swoich sponsorów...), a sam znalazł się w gorszym położeniu. Kontrakt podpisany na 2 lata nie daje Emilowi żadnego manewru. Rusiecki wie co robi - daje info na tt, że ma kogoś w zamian (ulubieńca kibiców ) - szykuje się i tak mocna i fajna ekipa, a jedynym przegranym po sezonie może zostać Emil. Srebro w tym roku też będzie dobrze przyjęte (bez Emila Częstochowa minimalnie mocniejsza moim zdaniem). Tego co zainwestował nikt mu nie zwróci - jeżeli myśli poważnie o GP musi gdzieś jeździć. Wszystkie karty w rękach klubu. Mam tylko nadzieję, że potraktują go uczciwie (dostanie propozycje na jaką nas stać) za to co zrobił przez ostatnie lata dla nas wszystkich. Cały czas widać jak ważna jest młodzież - Kubera jest bezcenny i tą ścieżką trzeba dalej iść.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mani3q za jego przydatny post!

    Dominik (04-05-2020)

  34. Powrót do góry    #390
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    No ale co on miał powiedzieć? Jest w trakcie negocjacji więc musi troche podramatyzowac. Przecież nie może na rozmowach z zawodnikami narzekać i płakać a mediach opowiadać ze jest super. Z resztą presja medialna i spoleczna to tez element negocjacji. Ale także sposób na utrzymanie kasy w klubie (może wiecej kibicow zdecyduje sie nie zwracac karnetow) a byc moze na pozyskanie jakis nowych sponsorow.

    Sklad ma: Kolodziej, Smektala, Kurtz, Lidsey, Kubera, Szlauderbach - nawet tak możemy jechać. Do tego przeciez jest jeszcze tajemniczy gosc i Balinski.

    Mysle ze trzeba podejsc na spokojnie i poczekać, moim zdaniem wszyscy zostaną łącznie z Emilem. Z reszta czy ktos liczy który to juz raz Emil odchodzi z Leszna?

    Jest tez przecież opcja duzej rotacji skladem, bo przecież nie potrzebujemy wszystkich spotkań jechać w najmocniejszym zestawieniu i wygrywac wszystkiego, wystarczy wczlapac sie do 4 chociażby z ostatniego miejsca. Kiedyś takie praktyki byly stosowane chociazby z Adamsem. Gdzieś jakiś kompromis musi być.

    Na moje to spokój możemy zachować nawet jak z Emilem się nie dogadają. Mamy ten komfort że skład oparty jest na krajowych zawodnikach. Zauważcie że w związku z veto innych federacji żużlowych nie wiadomo czy wystartują u nas Duny, Szwedy i Angole. W takim przypadku chyba każdy klub straci zawodnika o potencjale zbliżonym do Emila, no może Zielonej się uda, bo Lindbeck wielkiego poziomu nie gwarantował.

  35. Powrót do góry    #391
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Bez Emila to na 4 bym nie liczył. Czewa i Lublin raczej w pełnych składach sądzę że Gorzów też cos sklei, Wrocław tez wiec moze byc ciezko o 4. Najciszej cos o Rybniku i Zielonej, ciekawie jak tam wyglądają finanse i negocjacje.

  36. Powrót do góry    #392
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,548
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Z Piotrem dogadają sie nie mal na pewno... Ale z Emilem moze byc problem jest nieobliczalny. Chociaz mysle ze tez sezonu nie odpuści

  37. Powrót do góry    #393
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,872
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,133 w 1,488 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Bez Emila to na 4 bym nie liczył. Czewa i Lublin raczej w pełnych składach sądzę że Gorzów też cos sklei, Wrocław tez wiec moze byc ciezko o 4. Najciszej cos o Rybniku i Zielonej, ciekawie jak tam wyglądają finanse i negocjacje.
    Żartujesz?
    Bez jedynie Emila, to walczycie z Czewą o mistrza, reszta ma mniejsze bądź większe kłopoty. Choć i tak ten mistrz w tym roku to będzie koronowaty, a nie koronowany.

  38. Powrót do góry    #394
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,330
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Bez Emila to na 4 bym nie liczył. Czewa i Lublin raczej w pełnych składach sądzę że Gorzów też cos sklei, Wrocław tez wiec moze byc ciezko o 4. Najciszej cos o Rybniku i Zielonej, ciekawie jak tam wyglądają finanse i negocjacje.

    Jak to wyliczyłeś? Wskakuje już bez stresu (pewne miejsce!) Hampel jedzie Kurtz , Kołodziej , Pawlicki (zakładam), Smyk i Kubera... plus junior i nadal bardzo silna ekipa.. Medal spokojnie w zasięgu

    PS
    Rzecz jasna mam nadzieję, że Emil u nas pojedzie jednak..

  39. Powrót do góry    #395
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Mnie zastanawia coś innego.
    Czy mamy pewność, że nasi Australijczycy wrócą do Polski w terminie określonym w regulaminie sanitarnym?
    Samoloty latają?

  40. Powrót do góry    #396
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Bez Emila to na 4 bym nie liczył. Czewa i Lublin raczej w pełnych składach sądzę że Gorzów też cos sklei, Wrocław tez wiec moze byc ciezko o 4. Najciszej cos o Rybniku i Zielonej, ciekawie jak tam wyglądają finanse i negocjacje.
    No ale co z tego że Czewa i Lublin dogadani z wszystkim, jak na tą chwile Madsen i Michelsen niedostaną zgody na start w polskiej lidze.

  41. Powrót do góry    #397
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2018
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Madsen dostanie bo kontrakt ma podpisany tylko we Włókniarzu.

  42. Powrót do góry    #398
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,880
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pysior Zobacz posta
    Madsen dostanie bo kontrakt ma podpisany tylko we Włókniarzu.
    Może inaczej, Madsen nie potrzebuje zgody bo te zakazy tych federacji dotyczą tylko tych zawodników którzy mają podpisane kontrakty z klubami w swoich krajach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #399
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Z Emilem sytuacja robi się coraz trudniejsza. Rosyjska MFR wydała zakaz na starty dla Rosjan w Ekstralidze. Nawet jakby się dogadali finansowo to Emil ma bana na starty. Pozostaje PL licencja.
    It's time to ride
    ***** ***

  44. Powrót do góry    #400
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Rosyjska MFR wydała zakaz na starty dla Rosjan w Ekstralidze. Nawet jakby się dogadali finansowo to Emil ma bana na starty.
    To ciekawe, bo tutaj jest coś innego (ostatnie pytanie) - https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/88...chanikow-nie-c

  45. Powrót do góry    #401
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach

  46. Powrót do góry    #402
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Z Emilem sytuacja robi się coraz trudniejsza. Rosyjska MFR wydała zakaz na starty dla Rosjan w Ekstralidze. Nawet jakby się dogadali finansowo to Emil ma bana na starty. Pozostaje PL licencja.
    No właśnie wydaje mi się, że mając polskie obywatelstwo zagranie Ruskich nie ma znaczenia, czy się mylę?

  47. Powrót do góry    #403
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    No właśnie wydaje mi się, że mając polskie obywatelstwo zagranie Ruskich nie ma znaczenia, czy się mylę?
    Ma PL paszport ale nie ma PL licencji. W PL startuje jako Rosjanin.
    It's time to ride
    ***** ***

  48. Powrót do góry    #404
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,463
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Żartujesz?
    Bez jedynie Emila, to walczycie z Czewą o mistrza, reszta ma mniejsze bądź większe kłopoty. Choć i tak ten mistrz w tym roku to będzie koronowaty, a nie koronowany.
    Większym osłabieniem niż brak Emila, jest przejście Smektały na seniorkę i wskoczenie za niego do składu przez Szlauderbacha. Przed sezonem naszym bykom wycięto jedno jądro (koniec Smektały na juniorce). Brak Emila będzie oznaczał całkowitą kastrację.

  49. Powrót do góry    #405
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,580
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Dziwne że tylko Emilowi zabronili startów w lidze polskiej. A co z pozostałymi żużlowcami z Rosji???
    Coraz bardziej zapowiada się na taki skład
    1.Hampel
    2. Lidsey
    3. Kurtz
    4. Kołodziej
    5.Pawlicki
    6. Kubera
    7. Szlauderbach
    Unia była jest i będzie!!!!!

Strona 9 z 62 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •