Strona 73 z 112 PierwszyPierwszy ... 2363717273747583 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,285 z 5037

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3241
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przecież lekarz stwierdził zdolność do jazdy Vacula, więc żeber nie ma połamanych, tylko stłuczone. Żaden normalny lekarz nie puściłby zawodnika na tor z połamanymi kośćmi. Na meczu siedział w busie, a po meczu pojechał się zbadać, pzrynjmniej tak podali.
    Co wy tu znowu pyerdolicie za kocopoły. Scoti jest ciety na Vacula już od jakiegoś czasu. I chyba go nie lubi. Więc mu dzisiaj daje do pieca.

    Lekarz nie ma rentgena w oczach. Vacul przydzwoniło ostro klatą o tor i motor. Tak, że nie mógł oddychać. Było widać to jeszcze na torze jak się tam zwijał. Na miejscu był nasz lekarz klubowy. Zbadał go i owszem, ale nie mógł wykluczyć połamanych lub pękniętych żeber. Więc kazali mu położyć się w busie aby doszedł do siebie. Nasz lekarz wydał werdykt, że jest zdolny do jazdy bo założenie było takie, że jak ból minie i swobodnie będzie mógł oddychać, to może jeszcze pojedzie w którymś biegu. Ból nie minął, oddychać swobodnie nie mógł więc po meczu kazali mu jechać do spzitala na prześwietlenie tych żeber. Chcą wiedzieć czy to jest tylko stłuczenie mięśni miedzy żebrowych czy może jakieś żebra są pęknięte lub połamane. A dziwić się, ze przy takim bólu i problemach z oddychaniem, nie wyszedł do drużyny czy nawet do Patryka, w tej sytuacji, to kuriozum jakieś. A, że pkt mało zrobił w tym meczu ? I to ma być dowód na cokolwiek ? To zobaczcie ile pkt zrobił w Rybniku na początku sezonu. I tam w Rybniku, i tu w Lublinie tor był twardy. To może być wytłumaczenie jakieś jego postawy. Nie wierzę w to, że celowo sabotował ten mecz. Bo i po co miałby to robić ? Czyżby nie chciał w PO jechać ?

    Patryk drugi "połamaniec". Pierwsze co zrobił jak zszedł z motoru to prosił aby go nie podrzucać. Coby się nie rozsypał lub z bólu nie posrał.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-09-2020 o 22:51
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Havelock (13-09-2020), sfp (13-09-2020)

  3. Powrót do góry    #3242
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Przeciez nie mogl bo badania nie zostaly zrobione. Jaki interes Vacul ma żeby nie jechać w PO ? Przecież to jakieś 250k pln dla niego. Chyba, ze ma podpisać kontrakt w Lublinie. Co i tak jest śmieszne i pokazuje zaściankowość tego sportu. W F1 często w trakcie sezonu już maja kontrakt ale zachowują się jak profesjonaliści. Niemniej jednak trzeba inwestować w żużlowców swoich, albo takich którzy nie polasza się na kilka złotych więcej.

  4. Powrót do góry    #3243
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Nie do końca rozumiem te całe zarzuty w stosunku do Vaculika. Zaliczył dzwona, widać było że cierpi. Nie pojechał bo odczuwał skutki upadku, lekarz nie wsiądzie na motocykl, poza tym czasem zawodników sciagają z motocykla, a lekarz zezwala im na jazdę. Pamiętacie Dudka w Gorzowie kilka lat temu? Wtedy też na początku lekarz zezwolił mu na jazdę a potem Patryk w szpitalu walczył o zycie. Uważam, że normalnie do końca sezonu powinien jechać w składzie (o ile będzie w stanie)

    Ale Żyto i Walczak... toż to istny dramat. Jeszcze Piotra można tłumaczyć tym że potrafi przygotować tor pod naszych itd. w sumie na tle Skórnickiego to na pewno wartość dodana, jeśli chodzi o taktyke to Walczak powinien mu pomagać a co on w ogole robi w parkingu? Na przejechanie linii przez GŁ zwraca uwagę Pawliczak, taktyki jak Żyto nie ogarnie to mu Walczak nie pomoze. Ja sie pytam po co on w ogole jest w parkingu. Jako kierownik drużyny na tle Frątczaka (pomijajac jego umiejetności managerskie) kilka lat temu to mizeria straszna.

    Lindbaeck - gość robi 5 pkt. W pierwszym starcie 1 pkt na Vaculiku, w drugim jadąc robi 2 pkt na beznadziejnym Vaculiku i Trofimovie, w 3 starcie z najlepszego pola A robi Jamroga. Zrobił 2 gości w tym juniora. Faktycznie szał, wszyscy zachwyceni, ktoś w parkingu analizuje to kogo pokonuje?
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 13-09-2020 o 22:58

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    Havelock (13-09-2020)

  6. Powrót do góry    #3244
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Żaden normalny lekarz nie puściłby zawodnika na tor z połamanymi kośćmi.
    Nie wiedziałem, że mają rentgen w oczach. Tai w Lublinie nie jechał czasem z jakimś złamaniem (pęknięciem)? W przeszłości złamane żebra chyba też już wychodziły po meczu. Vacul mimo wszystko dość mocno grzmotnął o tor, a sam upadek w ogóle nie był porównywalny z jakimś zwykłym uślizgiem, bo od początku było dużo mniej kontroli - znaczy się wcale, ale częściowo ją odzyskał. A mając zdrowo obite żebra, to nawet oddychanie nie musi być łatwe, a co dopiero aktywne balansowanie na motocyklu. Przy takim Krakowiaku i możliwych taktycznych, to chyba lepiej, że inni dostali szansę i wynik został obroniony.

  7. Powrót do góry    #3245
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Mnie ten Zagar ciekawi. Hampel, Michelsen, Laguta potwierdzili ze zostają, może do nas Matej przybędzie? najgorsze rozwiązanie nie byłoby to.

  8. Powrót do góry    #3246
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    jakby tak nie szczerzyl zebow do kamery ze go bola niby zebra to by lekarz popatrzyl w oczy i powiedzial jedz pan ale odyebal bolywood i go wzieli do kanciapy
    ja po hokeju parę razy miałem stluczone zebra i raz pekniete . to nie jest tak jak u vaculika ze po 10 min bol przechodzi. z pękniętym zebrem bujalem się 2 miesiace na lodowisku Padlem zielony i nie mogłem złapać oddechu czułem w nocy jak się obracałem ze źebro się przesuwa a stłuczonym najkrócej 2 tygodnie

  9. Powrót do góry    #3247
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co wy tu znowu pyerdolicie za kocopoły. Scoti jest ciety na Vacula już od jakiegoś czasu. I chyba go nie lubi. Więc mu dzisiaj daje do pieca.

    Lekarz nie ma rentgena w oczach. Vacul przydzwoniło ostro klatą o tor i motor. Tak, że nie mógł oddychać. Było widać to jeszcze na torze jak się tam zwijał. Na miejscu był nasz lekarz klubowy. Zbadał go i owszem, ale nie mógł wykluczyć połamanych lub pękniętych żeber. Więc kazali mu położyć się w busie aby doszedł do siebie. Nasz lekarz wydał werdykt, że jest zdolny do jazdy bo założenie było takie, że jak ból minie i swobodnie będzie mógł oddychać, to może jeszcze pojedzie w którymś biegu. Ból nie minął, oddychać swobodnie nie mógł więc po meczu kazali mu jechać do spzitala na prześwietlenie tych żeber. Chcą wiedzieć czy to jest tylko stłuczenie mięśni miedzy żebrowych czy może jakieś żebra są pęknięte lub połamane. A dziwić się, ze przy takim bólu i problemach z oddychaniem, nie wyszedł do drużyny czy nawet do Patryka, w tej sytuacji, to kuriozum jakieś. A, że pkt mało zrobił w tym meczu ? I to ma być dowód na cokolwiek ? To zobaczcie ile pkt zrobił w Rybniku na początku sezonu. I tam w Rybniku, i tu w Lublinie tor był twardy. To może być wytłumaczenie jakieś jego postawy. Nie wierzę w to, że celowo sabotował ten mecz. Bo i po co miałby to robić ? Czyżby nie chciał w PO jechać ?

    Patryk drugi "połamaniec". Pierwsze co zrobił jak zszedł z motoru to prosił aby go nie podrzucać. Coby się nie rozsypał lub z bólu nie posrał.
    Mario sam pisales ze nasi szantazuja Vacula ze mu nie zaplaca jak odejdzie czyli masz odpowiedz,powiem tak dzis strasznie nie naturalnie Vacul polozyl ten mecz to tak delikatnie mowiac ,bo w gorowie moglbym jeszcze uwierzyc w jego niemoc

  10. Powrót do góry    #3248
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Mnie ten Zagar ciekawi. Hampel, Michelsen, Laguta potwierdzili ze zostają, może do nas Matej przybędzie? najgorsze rozwiązanie nie byłoby to.
    Nawet czarny humor ma swoje granice.
    To jeszcze ściągnijmy qwa Ksysia bo zawsze przyda się dodatkowy polski senior. jprdle

  11. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (13-09-2020), Falubaz (13-09-2020), Rozi22 (14-09-2020), kapitan bomba (14-09-2020)

  12. Powrót do góry    #3249
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,325
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co wy tu znowu pyerdolicie za kocopoły. Scoti jest ciety na Vacula już od jakiegoś czasu. I chyba go nie lubi. Więc mu dzisiaj daje do pieca.

    Lekarz nie ma rentgena w oczach. Vacul przydzwoniło ostro klatą o tor i motor. Tak, że nie mógł oddychać. Było widać to jeszcze na torze jak się tam zwijał. Na miejscu był nasz lekarz klubowy. Zbadał go i owszem, ale nie mógł wykluczyć połamanych lub pękniętych żeber. Więc kazali mu położyć się w busie aby doszedł do siebie. Nasz lekarz wydał werdykt, że jest zdolny do jazdy bo założenie było takie, że jak ból minie i swobodnie będzie mógł oddychać, to może jeszcze pojedzie w którymś biegu. Ból nie minął, oddychać swobodnie nie mógł więc po meczu kazali mu jechać do spzitala na prześwietlenie tych żeber. Chcą wiedzieć czy to jest tylko stłuczenie mięśni miedzy żebrowych czy może jakieś żebra są pęknięte lub połamane. A dziwić się, ze przy takim bólu i problemach z oddychaniem, nie wyszedł do drużyny czy nawet do Patryka, w tej sytuacji, to kuriozum jakieś. A, że pkt mało zrobił w tym meczu ? I to ma być dowód na cokolwiek ? To zobaczcie ile pkt zrobił w Rybniku na początku sezonu. I tam w Rybniku, i tu w Lublinie tor był twardy. To może być wytłumaczenie jakieś jego postawy. Nie wierzę w to, że celowo sabotował ten mecz. Bo i po co miałby to robić ? Czyżby nie chciał w PO jechać ?

    Patryk drugi "połamaniec". Pierwsze co zrobił jak zszedł z motoru to prosił aby go nie podrzucać. Coby się nie rozsypał lub z bólu nie posrał.
    Wydaje mi się, że jest mocno prawdopodobne to co napisałeś.

  13. Powrót do góry    #3250
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Ja tez uważam, ze na Lindbeacka naprawdę nie ma co liczyć. Albo Kulkakov albo Tungate. Nic nie ryzykujemy.

  14. Powrót do góry    #3251
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Vaculik słabo pojechał 2 pierwsze biegi i to fakt. Po upadku mogło być różnie, bo nawet obicie żeber ku,wsko boli i jest ciężko oddychać, sam tego doświadczyłem po wypadku na rowerze ... aż mnie boli na samo wspomnienie
    Tylko Falubaz

  15. Powrót do góry    #3252
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Ja tez uważam, ze na Lindbeacka naprawdę nie ma co liczyć. Albo Kulkakov albo Tungate. Nic nie ryzykujemy.
    Ani jeden ani drugi nic tu nie zmieni. Niech jadą juniorzy w nagrodę za fajny sezon. Pawliczak pod 10 w do pary z juniorem i na juniora i jedziemy.

  16. Powrót do góry    #3253
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    O czym wy gadacie? Żyto mówi, że jutro Vaculik jedzie na badania dopiero...

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/89...ega-vaculikowi

    Chyba sami nie wierzycie, że specjalnie przydzwonił artystycznie, aby stracić ładny sos za 4 mecze.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    sfp (13-09-2020)

  18. Powrót do góry    #3254
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Mario sam pisales ze nasi szantazuja Vacula ze mu nie zaplaca jak odejdzie czyli masz odpowiedz,powiem tak dzis strasznie nie naturalnie Vacul polozyl ten mecz to tak delikatnie mowiac ,bo w gorowie moglbym jeszcze uwierzyc w jego niemoc
    To nie ja pisałem. Ale fakt, ze też to gdzieś tutaj czytałem.

    Ze pkt położył ten mecz Vacul to żadna tajemnica. Chociaż nie wykluczone, że gdyby nie dzwon, to coś by tam jeszcze raczej dorzucił. Ale to jeszcze nie powód aby jechać po nim jak po suce burej. A już jak ktoś tutaj pisze aby go nie dawać do składu na PO to chyba oszalał. No chyba, że kontuzja będzie poważniejsza.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #3255
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co wy tu znowu pyerdolicie za kocopoły. Scoti jest ciety na Vacula już od jakiegoś czasu. I chyba go nie lubi. Więc mu dzisiaj daje do pieca.

    Lekarz nie ma rentgena w oczach. Vacul przydzwoniło ostro klatą o tor i motor. Tak, że nie mógł oddychać. Było widać to jeszcze na torze jak się tam zwijał. Na miejscu był nasz lekarz klubowy. Zbadał go i owszem, ale nie mógł wykluczyć połamanych lub pękniętych żeber. Więc kazali mu położyć się w busie aby doszedł do siebie. Nasz lekarz wydał werdykt, że jest zdolny do jazdy bo założenie było takie, że jak ból minie i swobodnie będzie mógł oddychać, to może jeszcze pojedzie w którymś biegu. Ból nie minął, oddychać swobodnie nie mógł więc po meczu kazali mu jechać do spzitala na prześwietlenie tych żeber. Chcą wiedzieć czy to jest tylko stłuczenie mięśni miedzy żebrowych czy może jakieś żebra są pęknięte lub połamane. A dziwić się, ze przy takim bólu i problemach z oddychaniem, nie wyszedł do drużyny czy nawet do Patryka, w tej sytuacji, to kuriozum jakieś. A, że pkt mało zrobił w tym meczu ? I to ma być dowód na cokolwiek ? To zobaczcie ile pkt zrobił w Rybniku na początku sezonu. I tam w Rybniku, i tu w Lublinie tor był twardy. To może być wytłumaczenie jakieś jego postawy. Nie wierzę w to, że celowo sabotował ten mecz. Bo i po co miałby to robić ? Czyżby nie chciał w PO jechać ?

    Patryk drugi "połamaniec". Pierwsze co zrobił jak zszedł z motoru to prosił aby go nie podrzucać. Coby się nie rozsypał lub z bólu nie posrał.
    Zgadza się, jestem na niego cięty ale tu chodzi o jego zachowanie a nie o wyniki
    Od dawna jest dogadany z innym klubem i nie potrafi zachować się jak trzeba (Laguta A)
    Dzisiejsze zachowanie w Lublinie, pokazało że ma kompletnie w....ne na Falubaz

  20. Powrót do góry    #3256
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To nie ja pisałem. Ale fakt, ze też to gdzieś tutaj czytałem.

    Ze pkt położył ten mecz Vacul to żadna tajemnica. Chociaż nie wykluczone, że gdyby nie dzwon, to coś by tam jeszcze raczej dorzucił. Ale to jeszcze nie powód aby jechać po nim jak po suce burej. A już jak ktoś tutaj pisze aby go nie dawać do składu na PO to chyba oszalał. No chyba, że kontuzja będzie poważniejsza.
    Mario on tak nienaturalnie polozyl ten mecz ze jak yebnal to ja juz bylem pewien ze nie pojedzie ,nie wiem moze przesadzam ale karva takigo ujowego aktorstwa dawno nie widzialem,teraz jestem pewien ze odejdzie ale zrobil to w strasznie ujowym stylu

  21. Powrót do góry    #3257
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Zgadza się, jestem na niego cięty ale tu chodzi o jego zachowanie a nie o wyniki
    Od dawna jest dogadany z innym klubem i nie potrafi zachować się jak trzeba (Laguta A)
    Dzisiejsze zachowanie w Lublinie, pokazało że ma kompletnie w....ne na Falubaz
    Jeśli faktycznie srał bólem, to w moich oczach jest usprawiedliwiony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #3258
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Zgadza się, jestem na niego cięty ale tu chodzi o jego zachowanie a nie o wyniki
    Od dawna jest dogadany z innym klubem i nie potrafi zachować się jak trzeba (Laguta A)
    Dzisiejsze zachowanie w Lublinie, pokazało że ma kompletnie w....ne na Falubaz
    Scoti to prawda że w przyszłym sezonie nasz skład będzie bardziej polski ?

  23. Powrót do góry    #3259
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Mario on tak nienaturalnie polozyl ten mecz ze jak yebnal to ja juz bylem pewien ze nie pojedzie ,nie wiem moze przesadzam ale karva takigo ujowego aktorstwa dawno nie widzialem,teraz jestem pewien ze odejdzie ale zrobil to w strasznie ujowym stylu
    A to, że odejdzie to mi to bimba. Ja Vacula traktuje jak typowego najemnika. A czy w c...ujowym stylu ? Się zobaczy jak odejdzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #3260
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Nie ma co srać żarem, ten mecz to już historia. Tydzień czasu na rehabilitacje. Potem 2 dni Grand Prix Pragi (jeśli nie będzie cyrku z koronaświrusem) i ruszamy do pierwszego biegu z Lesznem. Pogoda ma być ładna przez cały tydzień tak więc, trening trening trening i jedziemy z Byczkiem.

  25. Powrót do góry    #3261
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A to, że odejdzie to mi to bimba. Ja Vacula traktuje jak typowego najemnika. A czy w c...ujowym stylu ? Się zobaczy jak odejdzie.
    Mi tez to lata ale jakis styl trzeba miec chociazby wzgledem kibicow

  26. Powrót do góry    #3262
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Brawa dla Patryka !
    Brawa dla Krakowiaka i Tondera, bo zrobili więcej niż się spodziewano.

    Mecz powinien jednak dużo dać do myślenia. Weszliśmy do PlayOff po bardzo słabym spotkaniu i zastanawiam się jak oni zrobili te 38 pkt
    Gdyby nie bezsensowna brawura Lamparta i błąd Łaguty to mielibyśmy 55:35 i jeszcze 2 razy Lamparta.
    To jest cud z naszą dzisiejszą dyspozycją. Na poczatku młodzi Falubazu nie dali odjechać przeciwnikowi, a poza tym Patryk wyciągnął to za uszy.
    Remis w środku spotkania był totalnie złudny. Wynikał z błedu Łaguty i dwóch wakatów Lamparta.
    Naszym oprócz biegu juniorskiego i startów Patryka wyszedł aż jeden bieg nr 5.

    MJJ pojechał dzisiaj jeden bardzo dobry bieg nr 5, w którym przywiózł Zagar i Hampela, później w pozostałych pięciu biegach pokonał tylko raz Trofimowa.
    Pepe w całych zawodach w pięciu startach pokonał Hampela i Jamróga, który cisnął Pepe do samego końca
    To tak a propos budowania składu na przyszłość, gdzie niektórym się wydaje, że można budować skład zawodnikami na tym poziomie. To są zawodnicy, którzy powinni być uzupełnieniem o wiele lepszych zawodników, takich jak Dudek, tak jak to było w tym roku, gdzie mieliśmy Patryka i Vacula.

    AL też na koncie dwóch przeciwników.

    Żyto w wywiadzie cały szczęśliwy ze zmian taktycznych Sorry. Bieg nr 12. Wiemy, że robi się gorąco. Tonder miał fajny bieg, ale Krakowiak prezentował się w tych zawodach po prostu lepiej. Jedziemy na Trofimowa. Krakowiak daje większe prawdopodobieństwo sukcesu. Nie powinno być żadnych sentymentów i RT w postaci Krakowiaka.

    Vaculik dzisiaj był słaby. Ale poczekajmy na to co pokaże w PlayOff. Przed nami 4 mecze i zaczynamy od zera. Szanse są bardzo małe, ale to sport i trzeba próbować.
    Natomiast jeżeli Vaculik zamknął się w busie, nie było go w parkingu z ekipą - to słabo to wygląda, ale może ma na wytłumaczenie.
    Doyle Wam się nie podobał ? Doyle zapi... ł 90% spotkań w Falubazie. Pojechał świetne PlayOffy 2016. Dał dupy dopiero w Półfinale 2017. Po dwóch latach został oceniony jakby był totalnym wujem.


    Ogólnie jak czytam to ogólne malkontenctwo dotyczące zawodników: ten nie bo taki, a ten nie bo taki, a ten tez nie bo taki - to dochodzę do wniosku, niech klub kontraktuje kogo chce, bo większość kibiców i tak interesuje sukces klubu.
    Serio, jakbym był w klubie, albo wykładał kasę na Falubaz, to z niektórymi nawet nie chciałoby mi się rozmawiać.
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przecież jazda Vacula i Predatora nie ma sensu, od ich jazdy będą oczy boleć i łupieżu dostanę. Zbieramy to co zasialiśmy w klubie swoją polityką transferową i prowadzeniem drużyny przez trenera. Ale powyższej drużynie biłbym największe brawa.
    Idź na stację i kup sobie browara, bo zaczynasz pisać coraz większe bzdury. W Czewie Vaculik wygrał nam mecz. Ze Spartą i Unią na FZG **********ł. Chcesz powiedzieć, że transfer Vaculika do FZG był bez sensu?
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Tak jest. I fajnym składem bez Murzyna i Słowaka do końca, tak po ludzku się należy Falubazowi. Antonowi za całokształt i brak ambicji, a Słowakowi że się nie chciało nawet podjechać i taśmy dotknąć w powtórce.
    Idź na stację i kup sobie browara. Z jednej strony tygodniami ciśniesz Lidbaecka za to że jest cienki i nieprzydatny , z drugiej traktujesz jak śmiecia Vaculika (który dwa sezony był w 90% meczach przeciwieństwem Lindbaecka), bo nie podjechał do taśmy gdy nie mógł tego zrobić?
    Zawodnika, który prawie całe dwa lata zasuwał na torze dla Falubazu. Oceniasz zawodnika po jednym biegu, w którym zaliczył dzwona?

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    DHEFF (14-09-2020), Kazio2014 (14-09-2020), Micz Bjukanon (13-09-2020)

  28. Powrót do góry    #3263
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Mi tez to lata ale jakis styl trzeba miec chociazby wzgledem kibicow
    No ale przecież jeszcze nie odszedł.

    To my się tu tylko wzajemnie nakręcamy. A Vacul, póki co, to zawodnik FZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #3264
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Mówicie też, że Artem godnie odchodzi, tylko zauważcie, że nawet jakby zdobył 18 punktów to i tak WTS by zwyciężyło. Tam nie ma kto punktować poza nim Bjerre i Nickim. Myślę, że co innego gdyby reszta jechała i np 15 bieg by decydował o wygranej Sparty, to już pewnie różnie by było.

  30. Powrót do góry    #3265
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Zgadza się, jestem na niego cięty ale tu chodzi o jego zachowanie a nie o wyniki
    Od dawna jest dogadany z innym klubem i nie potrafi zachować się jak trzeba (Laguta A)
    Dzisiejsze zachowanie w Lublinie, pokazało że ma kompletnie w....ne na Falubaz
    99% obcokrajowców ma kompletnie w..ne gdzie jeździ, ma się zgadzać przelew na konto ... czas zrozumieć
    Tylko Falubaz

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Micz Bjukanon (13-09-2020), szmacianek (14-09-2020)

  32. Powrót do góry    #3266
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Ale bym się śmiał, gdyby Vaculik pojechał dobre PO, a na koniec przedłużył kontrakt

    Co do meczu taktycznie zrobiłbym tak:
    11. Dudek za Lindbaecka
    12. Krakowiak za Tondera - myślę, że poradziłby sobie z Trofimowem
    14. Bez znaczenia, Krakowiak + MJJ z pól B i D nic lepszego by i tak nie wyciągnęli

  33. Powrót do góry    #3267
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    99% obcokrajowców ma kompletnie w..ne gdzie jeździ, ma się zgadzać przelew na konto ... czas zrozumieć
    Dlatego Żyto powinien od początku sezonu budować Krakowiaka, Pawliczaka, Tondera a nie Antonio... Efekt na 100% byłby lepszy.

    Te chłopaki daliby się pochlastać za Falubaz

  34. Powrót do góry    #3268
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Scoti to prawda że w przyszłym sezonie nasz skład będzie bardziej polski ?
    Nie mam zielonego pojęcia
    Przestałem odwiedzać monopolowy i wrócę tam jak wszystkie składy będą znane

  35. Powrót do góry    #3269
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    nie mogl podjechac i nie mogl dotknac tasmy!
    Skoro lekarz stwierdził zdolność Vacula do jazdy, to chyba mógł podjechać na start i wjechać w taśmę?! Chyba że miał tak mocno stłuczone żebra, że nie mógł rzeczywiście kierownicy trzymać, to rozumiem. Ale na to nie wyglądał. Złamań raczej nie ma, ale z tym zaczekajmy na wynik prześwietlenia, bo jeśli złamane a lekarz pozwala jechać, to... to powiem sorry martin.
    Aha, jeszcze jedna jest możliwość z ta hucpą. Do momentu włączenia sygnału 2 min, lekarz nie wydał orzeczenia do zdolności jazdy lub nie Vacula, to rzeczywiście by nie mógł. Ale to w takim razie sędzia wesz społeczna, jeśli nie może jeszcze 2-3 minut zaczekać na orzeczenie lekarza do włączenia sygnału. Ale lotnych Hampela nie widzi, zaniemógł na wzroku biedak.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co wy tu znowu pyerdolicie za kocopoły. Scoti jest ciety na Vacula już od jakiegoś czasu. I chyba go nie lubi. Więc mu dzisiaj daje do pieca.
    Każdy nieco wzburzony tym wszystkim. Vacul odpyerdala popelinę, Dudek ledwo siedzi na motorze, MJJ pogubiony, Pepe "znalazł" ubiegłoroczną formę, a na tego piątego w drużynie, to już się patrzeć nie da. Jedynie juniorzy trzymają świetny poziom, jak na nich. Dudek wiadomo. Żyto dopyerdala taczkami do pieca, swoim ułomnym prowadzeniem drużyny dzisiaj, a jeszcze na przyszły rok zostajemy prawdopodobnie z Muźinem, bez Vacula i zastępcy za niego.
    Ostatnia szansa na medal umyka przed chudymi latami, a ciebie nie rusza vcoorv?
    Tak zczy siak, PO jechałbym bez brazylijskiego Szweda, Vacula-niech się już leczy dla Staleczki, a w składzie: Dudek, Pepe, MJJ, Krakowiak, Kvech, Tonder, Pawliczak. Młodzież zasłużyła na jazdę w PO w tym roku.

  36. Powrót do góry    #3270
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    dzisiaj Pietrek trohe sie pogubil ,dobrze ze Damian ogladal mecz i zauwazyl linie Laguty bo Walczak pewnie bylw kiblu w tym czasie

  37. Powrót do góry    #3271
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Ale bym się śmiał, gdyby Vaculik pojechał dobre PO, a na koniec przedłużył kontrakt

    Co do meczu taktycznie zrobiłbym tak:
    11. Dudek za Lindbaecka
    12. Krakowiak za Tondera - myślę, że poradziłby sobie z Trofimowem
    14. Bez znaczenia, Krakowiak + MJJ z pól B i D nic lepszego by i tak nie wyciągnęli
    No, ale to wiesz dopiero teraz. Jak Dudek z MJJ przyjechali w 14 biegu ostatni. Poza tym w 11 biegu Patryk musiałby startować z 3 pola. Ale nawet jak by z Pepe wygrali jakieś 2-4 ten 11 bieg to w 12 biegu nie można by zrobić RT za Vacula. Trzeba by było puszczać juniora a w zasadzie 2 juniorów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #3272
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Idź na stację i kup sobie browara, bo zaczynasz pisać coraz większe bzdury. W Czewie Vaculik wygrał nam mecz. Ze Spartą i Unią na FZG **********ł. Chcesz powiedzieć, że transfer Vaculika do FZG był bez sensu?

    Idź na stację i kup sobie browara. Z jednej strony tygodniami ciśniesz Lidbaecka za to że jest cienki i nieprzydatny , z drugiej traktujesz jak śmiecia Vaculika (który dwa sezony był w 90% meczach przeciwieństwem Lindbaecka), bo nie podjechał do taśmy gdy nie mógł tego zrobić?
    Zawodnika, który prawie całe dwa lata zasuwał na torze dla Falubazu. Oceniasz zawodnika po jednym biegu, w którym zaliczył dzwona?
    Nie wziąłem pod uwagę tej możliwości, o której piszę nieco wyżej, gdy sędzia mógł puścić bieg, a nie był znany wynik badania lekarskiego-być może wyszedłem po kawę. Ale jeśli nie chciało mu się podjechać pod taśmę, bo nie i uj, bo siniaki sobie nabił, to słabo to wygląda.
    Nie no, Vacul bardzo ok. był cały czas, tylko dzisiaj tym (przynajmniej wg. tego co wiem) olaniem wyścigu podniósł mi ciśnienie. A skoro jest obity tak mocno że nie może trzymać kiery, albo co gorsza złamane kości-czego mu nie życzę, to niech się już zacznie leczyć na chwałę Stali, bo w nadchodzące 2 tygodnie i tak nam nic po nim z takimi dolegliwościami. A później to i tak wszystko jedno.
    A o Lindbecku jest to samo od miesięcy, a nie od tygodni. I słusznie, lepiej było Krakusa, Tondera i Pawliczaka objeżdżać, albo kogokolwiek innego. Szkoda czasu i pieniędzy. A on jeszcze ma na rok kontrakt i jeszcze rok będzie cieszył nasze oczy swoją jazdą. Idź pan.. a idź gdzie chcesz z nim.

  39. Powrót do góry    #3273
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Dlatego Żyto powinien od początku sezonu budować Krakowiaka, Pawliczaka, Tondera a nie Antonio... Efekt na 100% byłby lepszy.

    Te chłopaki daliby się pochlastać za Falubaz
    Ja osobiście bym ich wszystkich zostawił i dał im 2 miejsca w składzie, ale jak znam życie to wszystkich pogonią i wezmą jakieś zagraniczne nazwiska co 1516 roku to nawet jezdzili w GP, a 1763r to mieli średnią prawie 2
    Tylko Falubaz

  40. Powrót do góry    #3274
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, ale to wiesz dopiero teraz. Jak Dudek z MJJ przyjechali w 14 biegu ostatni. Poza tym w 11 biegu Patryk musiałby startować z 3 pola. Ale nawet jak by z Pepe wygrali jakieś 2-4 ten 11 bieg to w 12 biegu nie można by zrobić RT za Vacula. Trzeba by było puszczać juniora a w zasadzie 2 juniorów.
    mi sie wydaje ze bieg 14 dal takiego lekiego wkervienia(rozgrzania) Patrykowi i w 15 byl juz gotowy

  41. Powrót do góry    #3275
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    dzisiaj Pietrek trohe sie pogubil ,dobrze ze Damian ogladal mecz i zauwazyl linie Laguty bo Walczak pewnie bylw kiblu w tym czasie

    Czyli Damian dziś może wystawić fakturę za 2 ekstra punkty, a chłopaki zrobią zrzutę za 4 dodatkowe mecze
    Tylko Falubaz

  42. Powrót do góry    #3276
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Czyli Damian dziś może wystawić fakturę za 2 ekstra punkty, a chłopaki zrobią zrzutę za 4 dodatkowe mecze
    2 duze pkt + 3 bonusy

  43. Powrót do góry    #3277
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie wziąłem pod uwagę tej możliwości, o której piszę nieco wyżej, gdy sędzia mógł puścić bieg, a nie był znany wynik badania lekarskiego-być może wyszedłem po kawę. Ale jeśli nie chciało mu się podjechać pod taśmę, bo nie i uj, bo siniaki sobie nabił, to słabo to wygląda.
    Nie no, Vacul bardzo ok. był cały czas, tylko dzisiaj tym (przynajmniej wg. tego co wiem) olaniem wyścigu podniósł mi ciśnienie. A skoro jest obity tak mocno że nie może trzymać kiery, albo co gorsza złamane kości-czego mu nie życzę, to niech się już zacznie leczyć na chwałę Stali, bo w nadchodzące 2 tygodnie i tak nam nic po nim z takimi dolegliwościami. A później to i tak wszystko jedno.
    A o Lindbecku jest to samo od miesięcy, a nie od tygodni. I słusznie, lepiej było Krakusa, Tondera i Pawliczaka objeżdżać, albo kogokolwiek innego. Szkoda czasu i pieniędzy. A on jeszcze ma na rok kontrakt i jeszcze rok będzie cieszył nasze oczy swoją jazdą. Idź pan.. a idź gdzie chcesz z nim.
    Poczytaj jeszcze raz jak ciśniesz po Vaculiku w powyższej dyskusji. Mówimy o zawodniku, który w sezonie 2019 był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem. A w 2020 wraz z Patrykiem ciągnęli drużynę na seniorce. Ty sprowadzasz całokształt oceny do jednego meczu, w którym Vacul pojechał słabo, podobnie jak reszta drużyny, poza Patrykiem. Nawet Patryk, dzisiaj nie jechał na komplet. 3x przegrał 1:5

  44. Powrót do góry    #3278
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,792
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Ja tez uważam, ze na Lindbeacka naprawdę nie ma co liczyć. Albo Kulkakov albo Tungate. Nic nie ryzykujemy.
    Problem polega na tym, że Linbaeck robi ich jak dzieciaków.

  45. Powrót do góry    #3279
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przeczytalem tu, ze nie wiadomo jakim cudem awansowalismy, bo w normalnych warunkach Lampart by nas pozamiatal do 35. Pewnie to prawda, sfp, trudno sie ludzic. Tylko co z tego?

    1. Awans do po uzyskany w ten sposob smakuje mnie duz o bardziej niz ten w stylu Unii, gdy 5 kolejek temu bylo to juz jasne a teraz sobie rekreacyjnie dostaja wpieprz w zg lub w stylu Sparty, ktorej wlasni kibice maja dosyc.

    2. Co do fury szczescia, trzeba je miec i tyle. Mial je Gorzow bo zamiast -5 maja +5 i pewny awans. Ma je Wroclaw, bo tak sie ulozyla tabela a oni sami lawiruja goscmi jak tylko moga. Nie jestesmy gorsi ani lepsi.

    3. Jestem strasznie zadowolony, ze ekipa gorszych nazwisk zrobila awans, podczas gdy w listopadzie 2019 wiekszosc tzw znawcow smiala sie na mysl o PO i pisala, se pozbycie Pedersena to duzy blad.

    4. Teraz startujemy od zera i nie rozumiem tekstow o odstawieniu Vaculika dla zasady. Macie wy jakiekolwiek pojecie o sporcie i rywalizacji?

    5. Zamiast biadolic o smutnym skladzie 2021 zacznijcie sie wreszcie cieszyc, ze przed nami byc moze jakis fajny medal.

    Po jaka cholere wam porzadne nazwiska w przyszlym sezonie, skoro dzis zamiast sporej radosci jest tylko smecenie i marudzenie?

    Ja prdl. Umiecie sie jeszcze z czegos cieszyc, smutni ludzie???

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Falubaz (14-09-2020), Kazio2014 (14-09-2020)

  47. Powrót do góry    #3280
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Ja mysle ze kazdy tutaj sie cieszy ale to nie oznacza ze nie mozna tez krytykowac np Vacula ze odyebal totalna maniane i ze Pietrek Z tez taktycznie troche sie pogubil

  48. Powrót do góry    #3281
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,792
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ja mysle ze kazdy tutaj sie cieszy ale to nie oznacza ze nie mozna tez krytykowac np Vacula ze odyebal totalna maniane i ze Pietrek Z tez taktycznie troche sie pogubil
    Nie no oczywiście, że tak. Z jednej strony super sprawa, jest PO, cel zrealizowany. Teraz szansa na medale. Z drugiej przegrane spotkanie i tak naprawdę poza juniorami robiącymi 8+1 to nikt nie pojechał rewelacji. Dudek tylko 11 pkt w 6 startach i do tego dwie jedynki na swoich, więc jakby trzy zera. MJJ poza jednym biegiem robi tylko Trofimowa. Vaculik też zespołowi dziś nie pomógł. Po prostu tabela pozwoliła, że słaby mecz Falubazu cieszy.

  49. Powrót do góry    #3282
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Nie no, też nie rozumiem tego waszego narzekania. Falubaz wszedł do PO, które dla wielu kibiców żużla (w tym dla mnie) miały być poza jego zasięgiem. Dziś przed meczem, wiedząc o problemach zdrowotnych Dudka, też wątpiłem, by udało wam się zdobyć 38 pkt. Do tego jeszcze w trakcie meczu tracicie lidera - fakt, jechał słabo do czasu upadku, ale to ciągle lider drużyny, który mógł w każdej chwili zaskoczyć. Junior po dwóch dzwonach wstaje, otrzepuje się i jedzie dalej z zębem.
    Mi tam dzisiaj Falubaz, mimo porażki, zaimponował.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pejotl3 za jego przydatny post!

    Mariusz (14-09-2020)

  51. Powrót do góry    #3283
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    ja sie bardzo ciesze bo sam bylem sceptyczny i uwazalem ze bedzie walka o 6 miejsce,ale zachowanie Vacula dzisiaj mnie karva totalnie rozperdolilo ,wydaje mi sie ze tylko slepy nie zauwazy ze on polozyl dzis mecz bez jakilkowiek skrupulow,karva zagral jak tani aktor z bollywood i to mnie karva wkervia,teraz to nawet zaczal mnie zastanawiac mecz w Bermudach ,i naprawde totalnie mi zwisa czy odejdzie z Falubazu jego postawa w tym spotkaniu pozotawi niesmak
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 14-09-2020 o 00:41

  52. Powrót do góry    #3284
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Rzeczywiście patrząc na Martina jakby przeszedł koło meczu. Dziwna postawa, taki nijaki na motocyklu. Można być niedopasowanym ,ale pokazać chęci, walkę, charyzmę w takim meczu - obowiązkowo.
    Dziwnie to wyglądało. Jeszcze w takim sezonie powinno zależeć mu podwójnie , dodatkowe mecze to dodatkowa kasa.
    Skoro jest złotówą to liczyć kasę chyba dobrze potrafi.
    Od takiego zawodnika wymaga się więcej, a Tonder pokazał od niego więcej woli walki.
    A w przerwach i na jakiś obradach ciężko było go złapać.
    Kuśtykający Dudek, Protas rozmawiali, MJJ nawet Antonio był bardziej zaangażowany.
    Nie ładnie Martin.

  53. Powrót do góry    #3285
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przeczytalem tu, ze nie wiadomo jakim cudem awansowalismy, bo w normalnych warunkach Lampart by nas pozamiatal do 35. Pewnie to prawda, sfp, trudno sie ludzic. Tylko co z tego?

    1. Awans do po uzyskany w ten sposob smakuje mnie duz o bardziej niz ten w stylu Unii, gdy 5 kolejek temu bylo to juz jasne a teraz sobie rekreacyjnie dostaja wpieprz w zg lub w stylu Sparty, ktorej wlasni kibice maja dosyc.

    Lub jak w niedzielę na luzie, Unia wygrywa z Częstochową.


    O ile lepiej smakuje kibicom Falubazu awans po łomocie od Motoru...




    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    2. Co do fury szczescia, trzeba je miec i tyle. Mial je Gorzow bo zamiast -5 maja +5 i pewny awans. Ma je Wroclaw, bo tak sie ulozyla tabela a oni sami lawiruja goscmi jak tylko moga. Nie jestesmy gorsi ani lepsi.
    Ja tam uważam, ze Falubaz jest lepszy.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    3. Jestem strasznie zadowolony, ze ekipa gorszych nazwisk zrobila awans, podczas gdy w listopadzie 2019 wiekszosc tzw znawcow smiala sie na mysl o PO i pisala, se pozbycie Pedersena to duzy blad.

    Gdyby Falubaz miał Pedersena zamiast np. Antonia to prawdopodobnie już dużo wcześniej bylibyście w 1/4, a nie dopiero po ostatnim biegu. Ale fakt , to by tak nie smakowało... Jeden problem, gdyby było w ostatnim biegu np. 4:2 dla Motoru to kibice Falubazu nie mieliby czego "smakować".



    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    4. Teraz startujemy od zera i nie rozumiem tekstow o odstawieniu Vaculika dla zasady. Macie wy jakiekolwiek pojecie o sporcie i rywalizacji?
    W sumie to nie..


    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    5. Zamiast biadolic o smutnym skladzie 2021 zacznijcie sie wreszcie cieszyc, ze przed nami byc moze jakis fajny medal.


    Np w kolorze gów.. eeee. brązowym ?


    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Po jaka cholere wam porzadne nazwiska w przyszlym sezonie, skoro dzis zamiast sporej radosci jest tylko smecenie i marudzenie?

    Ja prdl. Umiecie sie jeszcze z czegos cieszyc, smutni ludzie???
    No właśnie.


    PS

    A tak na poważnie - to szczere gratulacje. To duży sukces Falubazu patrząc na składy.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 14-09-2020 o 01:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •