Strona 10 z 112 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 5037

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Aleś Ty mnie sobocz zaimponowal.

    Nie przepraszaj. Niejeden by Ci podziękował za to, że te nieboraki zamiast przynudzac o żużlu wykazują się obywatelską postawą i z uporem godnym lepszej sprawy debatuja o tematach z ich punktu widzenia istotnych dla ojczyzny.

    Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,644
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Niedzwiedz dalej z Falubazem!!!

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Niedzwiedz dalej z Falubazem!!!
    Mega dziwny koleś, albo wyrachowany ekonomista. Siedzi u was nigdzie epraktycznie nie jeździ. Czyli co (strzelam) za bycie głęboka rezerwa u was inkasuje 150tys rocznie i to chłopaka zadowala?!

  4. Powrót do góry    #409
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Też się nad tym zastanawiam ale skoro Piła ma być satelitarnym klubem to Seba napewno tam wyląduje.

  5. Powrót do góry    #410
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,644
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mega dziwny koleś, albo wyrachowany ekonomista. Siedzi u was nigdzie epraktycznie nie jeździ. Czyli co (strzelam) za bycie głęboka rezerwa u was inkasuje 150tys rocznie i to chłopaka zadowala?!
    Szczerze...za 2-3 biegi w sezonie za 150 tys rocznie moglbym do emerytury na konktrakcie w skladzie Falubazu byc. Nawet w swojej obecnej formie

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Tak, ale Niedzwiedż to sportowiec i powinien myśleć o rozwoju, a nie ile kasy dostanie za bycie w gotowości.
    Zamiast regularnej jazdy gdzieś niżej, to mu pasi taki scenariusz.

    Troche szkoda, bo na jakiegoś pierwszoligowe jezdzca może by się nadał, ale to trzeba by było mocno pracować.
    Może jeszcze chłopak się ocknie i postawi na jazde zamiast grzania ławeczki, bo to wróży zmiane zawody niestety.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (10-11-2019)

  8. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Też się nad tym zastanawiam ale skoro Piła ma być satelitarnym klubem to Seba napewno tam wyląduje.
    totalny bezsens ,w Pile powinni objedzac sie juniorzy I ewentualnie zagraniczne mlode talenty a nie koles bez totalnego talentu I wychodzi na to ze jeszcze bez ambicji

  9. Powrót do góry    #413
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No z tym bez ambicji to pojechałeś mocno, jak gość tyle kontuzji przeszedł ciężkich, że 99% na jego miejscu dałoby sobie spokój. Plus z tego co gada, to on ciągle myśli o żużlu. W Pile w składzie 7 miejsc, juniorzy max na 2 seniorskich + juniorskich, a pewnie docelowo 1+2 to max. W Rawiczu (Lesznie) też cały czas Pawlak z Balonem jadą.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Hulc (11-11-2019), Rozi22 (10-11-2019)

  11. Powrót do góry    #414
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No z tym bez ambicji to pojechałeś mocno, jak gość tyle kontuzji przeszedł ciężkich, że 99% na jego miejscu dałoby sobie spokój. Plus z tego co gada, to on ciągle myśli o żużlu. W Pile w składzie 7 miejsc, juniorzy max na 2 seniorskich + juniorskich, a pewnie docelowo 1+2 to max. W Rawiczu (Lesznie) też cały czas Pawlak z Balonem jadą.
    nowlasnie tym bardziej on juz powinien rok temu pojsc do 2ligi zeby jak naswiecej jezfzic,pamietaj ze Pila tez kogos tam bedzie chciala wstawic do skladu.wiec zostaje nam raptem 3 lub 4miejsca

  12. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Musimy sobie moi drodzy coś wyjaśnić
    Ludzie, nie siedzę sobie i się nudzę i z nudów postawiam do***** PiSiorom. Mam zdecydowanie lepsze, ciekawsze rzeczy do roboty. Gdybym miał wam pisać co myślę o PiSiorach, to codziennie musiałbym pisać długie referaty
    Np. z takim Mariuszem swego czasu próbowałem dyskutować w wątku polityka, to pomimo, że zasypywałem Mariusza merytorycznymi argumentami, linkami to Mario wyzywał mnie do samego końca Carlitos, Kolarz etc moga to potwierdzić.
    Wczorajszy temat pojawił się na forum, bo dotyczył Roberta Dowhana. Po pierwsze faceta, który jest współwłaścicielem klubu, po drugie faceta związanego przez wiele lat z klubem.
    Po trzecie faceta, który czysto teoretycznie, po ewentualnym zeszmaceniu się, mógłby zechcieć mieć większy wpływ na klub, a moja noga (i pewnie wielu innych osób) prawdopodobnie nie postałaby na W69, gdyby ten wpływ na klub był kupowany w ramach "ocieplania wizerunku" za państwową kasę.
    Wyraziłem swoje zdanie o ewentualnym zeszmaceniu się. I w sumie temat byłby zamknięty o godzinie 15 gdyby nie fanatycy dobrej zmiany, którzy zaczeli kłamać, że to nieprawda.
    A jak ktoś wchodzi na forum Falubazu i kłamie na tematy polityczne to dostaje odpowiedź, że kłamie, jak ktoś obraża, to dostaje odpowiedź, czy to wam się podoba, czy nie. Jak widać moja odpowiedź podobała się wielu osobom, co mnie bardzo cieszy.
    Jak chcecie mieć porządek na forum to pretensje kierujcie do osób, które kłamią, a nie do tych, które te kłamstwa prostują. Proste Ja na pewno będę pisał to co myślę.

    Na podobnej zasadzie ostatnio była dyskusja o SB za komuny, dyskusja nie ze względu na to, że komuś się nudziło i chciał o tym pogadać, tylko ze względu na przeszłość trenera Żyto. I dla mnie to jest naturalne, że człowiek, który pisze, że SB to praca w agenturze legalnego państwa (w domyśle nic złego) to dostaje słuszne riposty.
    Ja akceptuję takie dyskusje na tym forum, pomimo, że nie brałem w nich udziału (z braku czasu). Akceptuję, bo dotyczą w sposób pośredni Falubazu.

    Na takim stadionie mamy grupę, która nie reprezentuje nawet 10% stadionu, a która to grupa od czasu do czasu publikuje swoje polityczne, albo światopoglądowe transparenty. Traktują stadion jako prywatne miejsce do prezentowania własnego, jednostronnego zdania. Osobna sprawa, że podejrzewam, że ich poglądy nie mają nawet 50% poparcia w społeczności Zielonej Góry i okolic.

    Nie tak dawno na tym forum czytałem pierdoły o Karolaku i Dowhanie i ich kłótni
    Już nie wspomnę o dyskusjach o Ukraińcach i Wrocku. Też forum Falubazu.
    Pomijam bezproduktywne chaty o dupie Maryni, które nikogo nie interesują, a istnieją bo ktoś coś musi napisać.

    @Eneasz, dobrze i merytorycznie rozmawia się z Tobą o żużlu, ale to Ty w ostatnich dwóch latach przemycasz w swoich wypowiedziach zdecydowanie więcje niż ja tematów światoglądowych, czy politycznych

    Chyba z półtora roku staram się nie wrzucać polityki i światopoglądu do tematu Falubazu (poza wczorajszym wyjątkiem) w przeciwieństwie do całej masy osób, tak więc nie udawajcie święcie oburzonych, gdy ktoś raz na jakiś czas skrytykuje totalne szmaciarstwo, które dotyczy bezpośrednio człowieka związanego z Falubazem. No chyba że przykładowo chcecie, żeby PiSiory wam bezkarnie łgały na forum
    Ale rozumiem po części osoby oburzone takie jak xmanagerx, bo sam mam czasami ochotę powiedzieć "wypad z tym tematem gdzie indziej".

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl, dosłownie pusty dzban z ciebie.
    Standardowa akcja Mariusza. Późna pora, pewnie parę bronków poszło i anonimowo wyzywa i obraża ludzi na internecie
    Człowieku, już ci dawno pisałem: kim ty jesteś, że tak anonimowo obrażasz i wyzywasz ludzi na forum ?
    Te Twoje wyzwiska są w sumie śmieszne i żałosne, bo ty nawet dobrze zbluzgać nie potrafisz
    Zanim mnie kolejny raz spróbujesz obrazić to masz taką opcję jak "prześlij prywatną wiadomość". Polecam. I weź sobie ten priv do serca
    Jak znajdę czas to po raz kolejny wypunktuję Twoje kolejne manipulacje w temacie "Polityka", bo tradycyjnie manipulowałeś, zresztą kolega z Lublina ci ładnie odpisał.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Niniejszym przepraszam za swój post #362, który doprowadził do takiej lawiny myśli prospołecznej. Prawda zawsze boli, prawda
    Sobotch, nie schlebiaj tak sobie Ty jesteś najmniejszym problemem w tej dyskusji. Odpisałem Ci wczoraj, bo oczekuję od Ciebie zdecydowanie wyższych standardów niż od takiego Mariusza.

    Żeby nie było, że nie na temat.
    Niedźwiedź miał parę przebłysków jako junior, ktore pokazywały, że ma dużo większe papiery od drewnianego i promowanego Zgardy. Np. bieg w Lesznie z Kuberą 2 lata temu. Jednak moim zdaniem te jego papiery to zdecydowanie za mało na ekstraligę. Facet powinien pojechać sezon, dwa w pierwszej, ekstralidze i pokazać co potrafi. Nie jest to zawodnik na ekstraligę.

    P.S. Trochę prywaty, ale trzeba było wyjaśnić parę kwestii, zwłaszcza dla "oburzonych", na forum, forum które traktuję jako najlepsze żużlowe.

    Pozdrawiam

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (11-11-2019), sparta_mistrz (11-11-2019)

  14. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    SFP

    Wyraziłem swoje zdanie o ewentualnym zeszmaceniu się. I w sumie temat byłby zamknięty o godzinie 15 gdyby nie fanatycy dobrej zmiany, którzy zaczeli kłamać, że to nieprawda.
    A jak ktoś wchodzi na forum Falubazu i kłamie na tematy polityczne to dostaje odpowiedź, że kłamie, jak ktoś obraża, to dostaje odpowiedź, czy to wam się podoba, czy nie. Jak widać moja odpowiedź podobała się wielu osobom, co mnie bardzo cieszy.
    Jak chcecie mieć porządek na forum to pretensje kierujcie do osób, które kłamią, a nie do tych, które te kłamstwa prostują. Proste Ja na pewno będę pisał to co myślę.
    Ten tylko fragment twojego postu, pokazuje bardzo wyraźnie, jakim jesteś zakłamanym hipokrytą.

    Na jakiej podstawie twierdzisz, że ja (czy ktokolwiek inny) kłamie w kwestii propozycji dla Dowhana czy Komara ? Skoro ja wyżej, wyraźnie napisałem, że nie wiem, czy obaj mieli takie propozycję w ogóle. Ale według mnie to wielu senatorów w ten sposób własnie się lansuje i ma swoje 5 minut w mediach. Więc nie zdziwiłbym się gdyby Dowhan robił to samo. Więc gdzie tu widzisz kłamstwo ? Umiesz w ogóle odróżnić opinię od twierdzenia ? Tu masz mój wczorajszy wpis:

    Nie wiem czy Dowhan z Komarem mieli jakiekolwiek propozycje. Ty też nie wiesz. Ale z tego co czytam w mediach, to co drugi senator twierdzi, że chciano go przekupić jakimś stanowiskiem. I niczym heros jakiś próbuje się przedstawić opinii publicznej jako nieskalany i nieprzekupny
    A teraz wskaż hipokryto, zakłamany obrońco prawdy, w którym miejscu ja skłamałem w tej dyskusji ? Umiesz, czy dalej będziesz się mazał ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    SFP

    Ten tylko fragment twojego postu, pokazuje bardzo wyraźnie, jakim jesteś zakłamanym hipokrytą.

    Na jakiej podstawie twierdzisz, że ja (czy ktokolwiek inny) kłamie w kwestii propozycji dla Dowhana czy Komara ? Skoro ja wyżej, wyraźnie napisałem, że nie wiem, czy obaj mieli takie propozycję w ogóle. Ale według mnie to wielu senatorów w ten sposób własnie się lansuje i ma swoje 5 minut w mediach. Więc nie zdziwiłbym się gdyby Dowhan robił to samo. Więc gdzie tu widzisz kłamstwo ? Umiesz w ogóle odróżnić opinię od twierdzenia ? Tu masz mój wczorajszy wpis:

    A teraz wskaż hipokryto, zakłamany obrońco prawdy, w którym miejscu ja skłamałem w tej dyskusji ? Umiesz, czy dalej będziesz się mazał ?
    Ja prdl, ale fanatyczny beton Proponuję Mario, abyś w końcu wszedł na priv PiSowski łgarzu I tam dokończymy dyskusję. Tutaj na forum żużlowym EOT z Tobą.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jaja jak berety z tą teką ministra sportu.

  16. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Ok ja was pogodze pis pelo jedno zlo ,jednym hu... smierdza wiec po co sie niezdrowo podniecac jak I tak nic nie zmienicie.kiedys myslalem (89)ze potrebujemy 30 lat na wymiane elyty politycznej dzis wiem ze potzrzeba nam nastepnych 20 lat niestety,do poki do polityki nie zaczna garnac ludzie ktorzy cos osiagneli w zyciu a beda tam pchcac sie nieudaxcznicy zyciowi jak jest teraz to Polska bedzie w czarnej dupie,,,, mam nadzieje ze ludzie urodzeni w 2000r to zmienia I pokaza nam wreszcie ze maja jakis pomysl na nasz kraj

  17. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ja prdl, ale fanatyczny beton Proponuję Mario, abyś w końcu wszedł na priv PiSowski łgarzu I tam dokończymy dyskusję. Tutaj na forum żużlowym EOT z Tobą.
    Noż karwa, co za idiota. I on twierdzi, że kogokolwiek merytorycznie punktuje.

    Jaja jak berety z tą teką ministra sportu.
    Inteligent sfp twierdzi, ze ten wpis znaczy, iż ja kłamałem w kwestii propozycji dla Bunia.

    A jak gościowi pokazałem, że błądzi, to spyerdala w podskokach. Taki z niego merytoryczny rozmówca.

    Zacząłeś zarzucać mi kłamstwo na publicznym forum, a teraz chcesz uciekać na prv ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-11-2019 o 22:17
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Noż karwa, co za idiota. I on twierdzi, że kogokolwiek merytorycznie punktuje.

    Inteligent sfp twierdzi, ze ten wpis znaczy, iż ja kłamałem w kwestii propozycji dla Bunia.
    A jak gościowi pokazałem, że błądzi, to spyerdala w podskokach. Taki z niego merytoryczny rozmówca.

    Zacząłeś zarzucać mi kłamstwo na publicznym forum, a teraz chcesz uciekać na prv ?
    Czyli PiSowski, anonimowy tchórz Temat zamknięty na tym forum z Tobą łgarzu
    Prosiłem Ciebie, aby o takich pierdołach gadać na priv

  19. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,462
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    sfp, Mariusz idźcie pier...ić o polityce na HP temat Polska Polityka ... nie róbcie tu syfu, bo na wymioty się zbiera
    Tylko Falubaz

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    marcool (11-11-2019)

  21. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    sfp, Mariusz idźcie pier...ić o polityce na HP temat Polska Polityka ... nie róbcie tu syfu, bo na wymioty się zbiera
    No przecież to mu wyraźnie zaproponowałem to drąży temat na forum Falubazu.

    Pozdrawiam

    P.S. Admina proszę o usunięcie wpisów od #416 w dól
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 10-11-2019 o 22:36

  22. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Czyli PiSowski, anonimowy tchórz Temat zamknięty na tym forum z Tobą łgarzu
    Prosiłem Ciebie, aby o takich pierdołach gadać na priv
    Nie misiaczku, ty wpadłeś tutaj, przypyerdoliłeś mi publicznie od rzekomych kłamców, a potem odpowiedzi oczekiwałeś na priv. Widzisz różnicę, czy dalej nie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,511
    Kliknij i podziękuj
    2,644
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Wezcie idzcie z tym politycznym go wnem do odpowiedniego watku.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    sfp (10-11-2019)

  25. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Kiedy w postkomunistycznym bastionie gdzie były towarzysz zapina od tyłu byłego towarzysza zaczynają się wyzywać od komunistów to się robi tak abstrakcyjne i groteskowo że nic tylko przysiąść z małpami i klaskać
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (11-11-2019)

  27. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,661
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    bardzo zaluje ze Niedzwiedz nie wyladowal np w Tarnowie. Tor by mu pasowal, wielka kariera mu raczej nie grozi, ale solidnym pierwszoligowcem moglby spokojnie byc.
    A Tarnow na ten moment idealne miejsce na rozwoj - praktycznie zero presji.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #427
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ok ja was pogodze pis pelo jedno zlo ,jednym hu... smierdza wiec po co sie niezdrowo podniecac jak I tak nic nie zmienicie.kiedys myslalem (89)ze potrebujemy 30 lat na wymiane elyty politycznej dzis wiem ze potzrzeba nam nastepnych 20 lat niestety,do poki do polityki nie zaczna garnac ludzie ktorzy cos osiagneli w zyciu a beda tam pchcac sie nieudaxcznicy zyciowi jak jest teraz to Polska bedzie w czarnej dupie,,,, mam nadzieje ze ludzie urodzeni w 2000r to zmienia I pokaza nam wreszcie ze maja jakis pomysl na nasz kraj
    90% tych, ktorzy twierdza ze pis=po to wyborcy pis,ktorzy wstydza sie do tego przyznac.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,661
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Buehehe.. Albo zawstydzeni wyborcy PO.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #429
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Czy Wy macie jakieś braki seksualne że ''dyskutujecie'' w tym miejscu o największym ku...wie tego kraju ?
    Zabierzcie żonę ,partnerkę,kochankę czy tam kochanka i wyjdzie na spacer ,na drinka ,na kawę .Godzina lub dwie bez nap....nia w internecie dobrze Wam zrobi

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (11-11-2019), jan kowalski (11-11-2019)

  32. Powrót do góry    #430
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    To kogo obstawiacie dzisiaj: Smolinski, Kvech, Lambert czy jakis junior?

  33. Powrót do góry    #431
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    To kogo obstawiacie dzisiaj: Smolinski, Kvech, Lambert czy jakis junior?
    Strzelam w juniorów, niech będzie Krakowiak

  34. Powrót do góry    #432
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    To kogo obstawiacie dzisiaj: Smolinski, Kvech, Lambert czy jakis junior?
    Obstawiam Smoliński

  35. Powrót do góry    #433
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,462
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Obstawiam Smoliński
    Smoliński z polskim obywatelstwem, w końcu mamy dzień niepodległości
    Tylko Falubaz

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Dawid11 (11-11-2019)

  37. Powrót do góry    #434
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    To kogo obstawiacie dzisiaj: Smolinski, Kvech, Lambert czy jakis junior?
    albo Adaś Strzelec. Do kiedy oni planują kontynuację tej szopki z prezentacja drużyny ? Do Bożego Narodzenia się wyrobią ?

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Rozi22 (11-11-2019)

  39. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Od rana trzymają mnie w takim napięciu, że już trzeciego browara piję z nerwów.

  40. Powrót do góry    #436
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    O 20 niby ma byc wywiad z prezesem Domagałą, moze tam cos ciekawego sie dowiemy.

  41. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,661
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Lambo u was.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #438
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    a jednak dziś Kvech ogłoszony

  43. Powrót do góry    #439
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Fajnie że Kvech na 3 lata a co do Lambo zobaczymy czy faktycznie będzie może jutro pojawi się na konferencji

  44. Powrót do góry    #440
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    albo Adaś Strzelec. Do kiedy oni planują kontynuację tej szopki z prezentacja drużyny ? Do Bożego Narodzenia się wyrobią ?
    Takie zwlekanie w sytuacji, kiedy wszyscy już wiedzą, że skład będzie dość przeciętny, jest dodatkowo irytujące.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (11-11-2019)

  46. Powrót do góry    #441
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    albo Adaś Strzelec. Do kiedy oni planują kontynuację tej szopki z prezentacja drużyny ? Do Bożego Narodzenia się wyrobią ?
    Na trzech króli planowane jest jeszcze ogłoszenie transferu Pani Bożenki z kasy w Lidlu do kasy pod trybuną K

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (11-11-2019), Donald Trumpek (11-11-2019), grafi25 (11-11-2019), marcool (11-11-2019)

  48. Powrót do góry    #442
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Na dzisiaj kadra seniorska zamknięta. Od jutra juniorzy
    Tylko Falubaz!

  49. Powrót do góry    #443
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Lambo u was.
    A co wygadał się na tłiterze ? Mógłby napisać na ile lat kontrakt i byłoby wiadome czy zostaje po 8 czy idzie na wypożyczenie.

  50. Powrót do góry    #444
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Lambert raczej w Rybniku z dzisiaj
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  51. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Takie zwlekanie w sytuacji, kiedy wszyscy już wiedzą, że skład będzie dość przeciętny, jest dodatkowo irytujące.
    To jest irytuujaco w****iajace ,mecza tym strasznie wszystkich dookola

  52. Powrót do góry    #446
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Z jednej strony szkoda, z drugiej przynajmniej po płaczu, że Dzik psuł atmosferę to nie wejdą w opcje "mocna 8" i zrobienia jeszcze większego płaczu i niepewności czy zmieni czy nie zmieni. Co do Kvecha mam nadzieje, że pójdzie w stronę takiego Loktajewa (mowa o jeździe nie poza torowych wyskokach), niż Becha czy Hansena, a już oby nie Wodjakowa

  53. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Pozatym jesli Row wzmocni sie Lambertem,Milikiem,Lebiediewm plus moze jeszcze Hancockiem to bedzie bardzo ciekawa liga...niestety nie dla nas

  54. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Djukanon Zobacz posta
    Z jednej strony szkoda, z drugiej przynajmniej po płaczu, że Dzik psuł atmosferę to nie wejdą w opcje "mocna 8" i zrobienia jeszcze większego płaczu i niepewności czy zmieni czy nie zmieni. Co do Kvecha mam nadzieje, że pójdzie w stronę takiego Loktajewa (mowa o jeździe nie poza torowych wyskokach), niż Becha czy Hansena, a już oby nie Wodjakowa
    Raczej będzie to opcja niedźwiedziowa i Kvech tej ekstraligi nawet nie powącha.

  55. Powrót do góry    #449
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Zasadniczo jak na swój wiek 18 lat to przewyższa tego Niedźwiedzia o lata świetlne. Nie obrażaj chłopaka.

  56. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Djukanon Zobacz posta
    Zasadniczo jak na swój wiek 18 lat to przewyższa tego Niedźwiedzia o lata świetlne. Nie obrażaj chłopaka.
    Nie obrażam. Po prostu nikt mu nie da szansy. Będzie grzał ławę no chyba że będziemy mieć plagę kontuzji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •