Strona 102 z 112 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,546 do 4,590 z 5037

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4546
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Wyraźnie odniosłem się do konkretnego zdarzenia z PO 2017 i powód dla którego niechce to widzieć w Falubazie. Czy ja coś pisałem o 2016?
    Marzy Ci się Jason w Falubazie, ok masz prawo, dla mnie on zawsze będzie szmaciarzem i tyle. Może i jestem malostkowy, ale trudno mnie osobiście bardzo to zabolało, również dlatego że wiem na co go było stać wcześniej.
    To tyle w temacie
    Momencik Średnio mnie interesuje to, że uważasz że Doyle jest szmaciarzem, bardziej mnie interesuje, abyś to potrafił udowodnić.

    Czy możesz łaskawie odpowiedzieć na pytanie?
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Jego postawa w półfinał była niegodna, karygodna i chamska wobec kibicow i swojego pracodawcy. Celowo został daleko na starcie.
    Napisz teraz jak inni liderzy zostawali na starcie w 2016, 2017, 2019 i 2020 ?

  2. Powrót do góry    #4547
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O, narracja sie zmienila i teraz chwalimy Zagara, fajnie jak Zagar zrobi w przyszlym sezonie wyniki podobne do Protasiewicza, to w zasadzie kazdy powinien byc zadowolony.

    A zeby porownywac go do Doylea to trzeba nie miec wstydu, no ale w sumie wiadomo

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    sfp (03-10-2020)

  4. Powrót do góry    #4548
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O, narracja sie zmienila i teraz chwalimy Zagara, fajnie jak Zagar zrobi w przyszlym sezonie wyniki podobne do Protasiewicza, to w zasadzie kazdy powinien byc zadowolony.

    A zeby porownywac go do Doylea to trzeba nie miec wstydu, no ale w sumie wiadomo
    Mówiłem, że kibice Falubazu beda jeszcze bic brawa na Zagara jak wykreci 12 pkt.
    Teraz gadanie, ze nie nie bo nie, tylko nie Zagar, przestane chodzic na mecze...
    A potem bedzie wafelek jeden z drugim na sektorze K bil brawo dla komandosa ze Stali

  5. Powrót do góry    #4549
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Super, ze mowiles. Wiadomo, ze z ekspertami sie nie dyskutuje, wiec przytomnie w polemike nie wejde.

  6. Powrót do góry    #4550
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Super, ze mowiles. Wiadomo, ze z ekspertami sie nie dyskutuje, wiec przytomnie w polemike nie wejde.
    Nie no. Akurat jestes gościem kumatym i ogarniajacym ten burdel.
    Ja żadnym ekspertem nie jestem, chyba ze od hajnowskiego Ducha Puszczy, cyganow i o ukraincach o których można ksiazke pisać

  7. Powrót do góry    #4551
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Doyle + MJJ chyba u Was byłoby optymalnie. Jason przy Vaculiku to wypada na bardzo lojalnego gościa choć jeden i drugi jeździ dla kasy.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  8. Powrót do góry    #4552
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Doyle + MJJ chyba u Was byłoby optymalnie. Jason przy Vaculiku to wypada na bardzo lojalnego gościa choć jeden i drugi jeździ dla kasy.
    Vacul tez lojalny bylby gdyby hajs sie zgadzal.
    Krzyczekiscie na Lagute, że to zlotowa, a Vacul duzo gorszy jednak jest a łatki zlotowy nie ma

  9. Powrót do góry    #4553
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Wyraźnie odniosłem się do konkretnego zdarzenia z PO 2017 i powód dla którego niechce to widzieć w Falubazie. Czy ja coś pisałem o 2016?

    Marzy Ci się Jason w Falubazie, ok masz prawo, dla mnie on zawsze będzie szmaciarzem i tyle. Może i jestem malostkowy, ale trudno mnie osobiście bardzo to zabolało, również dlatego że wiem na co go było stać wcześniej.

    To tyle w temacie

    Magiczny Falubazowyi PR wiecznie zywy. Klub wspanialy, tylko zawodnicy szmaty. Jakby słoma z butów nie wystawala działaczom to Doyle do dzisiaj by jeździł, a pewnie DMP jedno więcej w Falubazowej gablocie by stało. Nie było takich pieniędzy żeby Jasona wyrwać z Falubazu, no ale atmosferę postanowiono rozpieprzyć. A z zawodnika który wiązał przyszłość z klubem na lata zrobić szmaciarza. Jak widać się udało.

  10. Powrót do góry    #4554
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Zasadniczo, tutaj nie ma co się spierać kto był szmaciarzem, złotówą i innym kasztanem. Falubaz jest w sytuacji w której musi brać to co zostało. Jeśli pan Termos odpala takiego gościa jak Doyle, a przepis nie pozwala mu zostać w Czewie, to trzeba skorzystać z okazji i go wziąć. Jeśli tego nie zrobimy, zrobi to za pewne GKM. Wtedy pozbędą się "kieszonkowego Duńczyka" i my z desperacji weźmiemy ten ochłap i będziemy żyli tym że ma dobre stary to na W69 sobie poradzi bo w 2009 zrobił 17 punktów. Cały czas trzeba mieć na uwadze, że nasi juniorzy w następnym sezonie jak przywiozą jakieś punkty na seniorach to będziemy tańczyć zorbę przez tydzień. Do tego niepewny u24, bo raczej nie zanosi się na kogoś pokroju chociażby Kubery i mamy 3 dziury w składzie. Tak więc opcja seniorska będzie musiała ciągnąć ten wózek, MJJ ze swoją chimeryczną jazdą? Coraz to starszy Protas? Kogo w 15 biegu wystawimy? Sam Dudek nie zbawi Falubazu. Dlatego Doyle za Vacula to w tej chwili jedyny sensowny pomysł.

    PS: Rękę trzymał z nim Kawicki i mówił, że nie puści. Potem na dokładkę Tymczyszyn wyśmiał Madsena publicznie ile chcę zarabiać i Doyla też. Outstanding move.

  11. Powrót do góry    #4555
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O, narracja sie zmienila i teraz chwalimy Zagara, fajnie jak Zagar zrobi w przyszlym sezonie wyniki podobne do Protasiewicza, to w zasadzie kazdy powinien byc zadowolony.

    A zeby porownywac go do Doylea to trzeba nie miec wstydu, no ale w sumie wiadomo
    Ja prdl ales ty ułomny jest. Kto chwali Zagara i gdzie ?

    Na dzisiaj Zagar punktuje w SE na poziomie Doyle. I to sa fakty a nie sf. Że w przyszłym sezonie może punktować na poziomie Pepe ? Ano może i co z tego ? Wtedy stwierdzę fakt, ze Zagar punktuje gorzej niż Doyle. I gdzie tu widzisz jakieś chwalenie kogokolwiek ? I napisze więcej, na dzisiaj Zagar to zawodnik równie skuteczny co Dudek, PPJ, Nicki czy Thomsen. Czy on będzie równie skuteczny w przyszłym sezonie to tego nie wiem. Ty też nie wiesz. Tak samo jak Doyle może w przyszłym sezonie być jeszcze bardziej skuteczny, ale czy będzie ?

    P.s
    Osobiście nie widzę Zagara w FZG. Ale tu bardziej z przyczyn jego charakteru a nie jego tegorocznej skuteczności. Podobnie zresztą jak Doyle.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-10-2020 o 09:30
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4556
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    jaki PR Zagarowy, haha, i jaki zaciekły
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  13. Powrót do góry    #4557
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Nie rozumiem tego porownywania zawodnikow do Dudka, jakby to byl niewiadomo jaki kozak. Z Patryka niestety zaden lider nie jest. Szkoda. Za dlugo to trwa zeby mowic o problemach sprzetowych. 1 rewelacyjny mecz + jeden 15 bieg w Lublinie, po ktorym stawiac Patrykowi chcieli pomnik w ZG to za malo na zawodnika za te pieniadze. Nie chcialbym, zeby odchodzil z ZG, bo to powoli mala ikona Falubazu, ale do prawdziwego lidera brakuja mu niestety lata swietlne. . .
    A w sumie moze i dobre to porownanie Zagara do Patryka. Skutecznosc podobna. Trzeba dokoptowac Jasona i probowac utrzymac srodek tabeli.

    Micz...z tym Bjerre ujales scenariusz idealnie

  14. Powrót do góry    #4558
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl ales ty ułomny jest. Kto chwali Zagara i gdzie ?

    Na dzisiaj Zagar punktuje w SE na poziomie Doyle. I to sa fakty a nie sf. Że w przyszłym sezonie może punktować na poziomie Pepe ? Ano może i co z tego ? Wtedy stwierdzę fakt, ze Zagar punktuje gorzej niż Doyle. I gdzie tu widzisz jakieś chwalenie kogokolwiek ? I napisze więcej, na dzisiaj Zagar to zawodnik równie skuteczny co Dudek, PPJ, Nicki czy Thomsen. Czy on będzie równie skuteczny w przyszłym sezonie to tego nie wiem. Ty też nie wiesz. Tak samo jak Doyle może w przyszłym sezonie być jeszcze bardziej skuteczny, ale czy będzie ?

    P.s
    Osobiście nie widzę Zagara w FZG. Ale tu bardziej z przyczyn jego charakteru a nie jego tegorocznej skuteczności. Podobnie zresztą jak Doyle.
    Nie zesraj sie

  15. Powrót do góry    #4559
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Fajny ten Zmarzlik
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  16. Powrót do góry    #4560
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie zesraj sie
    To raczej ty popuściłeś w majty, nie ja.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4561
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    P.s
    Osobiście nie widzę Zagara w FZG. Ale tu bardziej z przyczyn jego charakteru a nie jego tegorocznej skuteczności. Podobnie zresztą jak Doyle.
    Motywy są mało ważne, ważne by zarząd klubu podzielił twoje zdanie i olał propozycję Zagara ciepłym moczem. Pzrecież to zawodnik 1-ligowy na rok przyszły, jeśli my go nie weźmiemy, to idzie punktować do Ostrovii albo Polonii. Ktoś musi opuścić Czewę, jeśli Doyle/Lindgren trafi do GKM, to my weźmiemy odpad Bjerre. Mam nadzieję, bo wolę Kenia niż komandosa. Chyba że Doyle lub Lindgren trafi bezpośrednio do nas, w co jakoś słabo wierzę. Ale nawet z MJJ nie byłaby to zła para.
    Porównywanie Doyle'a do Zagara to kaskaderka kibicowska, Doyle to zawodnik nr 1 do drużyny, do których może odejść (GKM/ Apator/FZG), a Zagar to zapchajdziura, który tylko cudem znajdzie pracę w SE. Albo głupotą działaczy, być może nawet FZG.

  18. Powrót do góry    #4562
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Motywy są mało ważne, ważne by zarząd klubu podzielił twoje zdanie i olał propozycję Zagara ciepłym moczem. Pzrecież to zawodnik 1-ligowy na rok przyszły, jeśli my go nie weźmiemy, to idzie punktować do Ostrovii albo Polonii. Ktoś musi opuścić Czewę, jeśli Doyle/Lindgren trafi do GKM, to my weźmiemy odpad Bjerre. Mam nadzieję, bo wolę Kenia niż komandosa. Chyba że Doyle lub Lindgren trafi bezpośrednio do nas, w co jakoś słabo wierzę. Ale nawet z MJJ nie byłaby to zła para.
    Porównywanie Doyle'a do Zagara to kaskaderka kibicowska, Doyle to zawodnik nr 1 do drużyny, do których może odejść (GKM/ Apator/FZG), a Zagar to zapchajdziura, który tylko cudem znajdzie pracę w SE. Albo głupotą działaczy, być może nawet FZG.
    Ten sezon mówi co innego. Co z tego, że taki Doyle to zawodnik nr 1 skoro Czewa, m.in dzięki Jasonowi, nie weszła nawet do PO ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #4563
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ten sezon mówi co innego. Co z tego, że taki Doyle to zawodnik nr 1 skoro Czewa, m.in dzięki Jasonowi, nie weszła nawet do PO ?
    Czewie przysłużył się inny człowiek do braku PO, nie był nim zużlowiec, a cegiełka Doyla była niewielką w tej kompromitacji Włókniarza.
    Upierasz się przy dziwnych wynikach tego sezonu, jakbyś pierwszy rok na żużel zaczął chodzić. Jeśli Zagar znajdzie się u nas, w parze z MJJ (albo Lindbaeckiem) to tylko cud uratuje nas przed spadkiem. Chimera Dudek, dużo słabszy w przyszłym roku Pepe (takie mam przekonanie), U24 z łapanki i beznadziejni juniorzy, to, nawet nie chce się myśleć, GKM i Apator wygląda lepiej.
    Może zarząd chce utzrymać SE najtańszym składem w historii XXI wieku i chociaż w ten sposób zapisać się w annałach, skoro DMP zdobyć nie może.
    Zagar na obco nr. 1 w klubie, to jakaś kpina z kibiców, przecież on się do SE nie załapie, chyba że u nas.

    PS
    Ty się chyba kolchoza naczytałeś, jego porównań Zagar>MM.

    Kvech w Pardubicach znowu potwierdził, że się do Falubazu nie nadaje, Doyle go pokonał. A pokonani Bjerre czy Zagar się nie liczą. Nie wiem gdzie zarząd i trener mają oczy, od zimy piłujemy o tym Kvechu w miejsce Banserasa, a oni nam jakby na złość.

  20. Powrót do góry    #4564
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Gdyby nasze orły zarządzały Unią Leszno, to nadal jeździłby tam Hampel, a Jaimon Lidsey siedziałby na głębokiej rezerwie i nawet nie powąchałby turnieju imśj.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  21. Powrót do góry    #4565
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,478
    Kliknij i podziękuj
    435
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    .
    Kvech w Pardubicach znowu potwierdził, że się do Falubazu nie nadaje, Doyle go pokonał. A pokonani Bjerre czy Zagar się nie liczą. Nie wiem gdzie zarząd i trener mają oczy, od zimy piłujemy o tym Kvechu w miejsce Banserasa, a oni nam jakby na złość.
    Przecież nic gorsze nie może zrobić młody zawodnik, jak podpisać kontakt z Falubazem.
    Tu młodzi nie dostają szans na pokazanie się
    Tylko Falubaz

  22. Powrót do góry    #4566
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Tak naprawdę kto by tu nie przyszedł oprócz Sajftudinowa czy Woffidena to byłby płacz z jednej czy z drugiej strony. Falubaz jest skazany na jedzenie resztek więc skończcie pyerdolić.

    Plan Baywatch:
    Doyle
    Zagar
    Protas
    Dudek
    Kvech
    Osyczka
    Szostak
    Ragus

    Skład na walkę o 4 i taka jest prawda. Fanaberię lubię czy nie lubię odkładam na bok. 2021 to będzie kolejny rok na przetrwanie i zrobienie wyniku ponad stan, a łatwiej się to zrobi mając Doyla czy Zagara niż Fricke i MJJ.

  23. Powrót do góry    #4567
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Tak naprawdę kto by tu nie przyszedł oprócz Sajftudinowa czy Woffidena to byłby płacz z jednej czy z drugiej strony. Falubaz jest skazany na jedzenie resztek więc skończcie pyerdolić.

    Plan Baywatch:
    Doyle
    Zagar
    Protas
    Dudek
    Kvech
    Osyczka
    Szostak
    Ragus

    Skład na walkę o 4 i taka jest prawda. Fanaberię lubię czy nie lubię odkładam na bok. 2021 to będzie kolejny rok na przetrwanie i zrobienie wyniku ponad stan, a łatwiej się to zrobi mając Doyla czy Zagara niż Fricke i MJJ.
    Skąd wytrzasnąłeś tego Doyla? Oby tak było. Zamiast Zagara MJJ i skład bez zastrzeżeń. Tylko jak widzę w składzie Kvech-U24, to znowu, ehhh szkoda gadać.

  24. Powrót do góry    #4568
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Skąd wytrzasnąłeś tego Doyla? Oby tak było. Zamiast Zagara MJJ i skład bez zastrzeżeń. Tylko jak widzę w składzie Kvech-U24, to znowu, ehhh szkoda gadać.
    A co Ty masz do Kvecha

  25. Powrót do góry    #4569
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,272
    Kliknij i podziękuj
    6,246
    Podziękowania: 2,013 w 1,241 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Tak naprawdę kto by tu nie przyszedł oprócz Sajftudinowa czy Woffidena to byłby płacz z jednej czy z drugiej strony. Falubaz jest skazany na jedzenie resztek więc skończcie pyerdolić.

    Plan Baywatch:
    Doyle
    Zagar
    Protas
    Dudek
    Kvech
    Osyczka
    Szostak
    Ragus

    Skład na walkę o 4 i taka jest prawda. Fanaberię lubię czy nie lubię odkładam na bok. 2021 to będzie kolejny rok na przetrwanie i zrobienie wyniku ponad stan, a łatwiej się to zrobi mając Doyla czy Zagara niż Fricke i MJJ.
    Za Zagara MJJ i możemy jechać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  26. Powrót do góry    #4570
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Kibicom Falubazu nikt nigdy nie dogodził. Kogo tu nie sprowadzą to będzie płacz. Jeśli nie będzie nazwisk będzie płacz że po co jechać bo i tak o utrzymanie. Jeśli będą nazwiska to że czy powtórzą sezon, albo nie powtórzą. Dlatego sobie czekam na listopad by delektować się tym podanym daniem. Wiem jedno, nie będzie to danie z restauracji 5 gwiazdek miszelina. Wybór pomiędzy kebsem z budki a mcdrivem to nas czeka, a czy będziecie na drugi dzień po tym mieli jelitówke to już wasz problem.
    Ostatnio edytowane przez Micz Bjukanon ; 04-10-2020 o 22:18

  27. Powrót do góry    #4571
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zamiast Zagara MJJ i skład bez zastrzeżeń.
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Za Zagara MJJ i możemy jechać.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Widzę dokładnie to samo uczulenie na Mateja, zaledwie chwila różnicy w tekście.
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A co Ty masz do Kvecha
    Jak to co? To co jest od zimy, że nie jeździ!!! Temu naszemu trenerowi, zarząd zakazał wypuszczania Czecha na tor za Banderasa, inaczej nie potrafię tego sobie wytłumaczyć. Chyba Antona na mecz o brąz budują.

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Kibicom Falubazu nikt nigdy nie dogodził. Kogo tu nie sprowadzą to będzie płacz. Jeśli nie będzie nazwisk będzie płacz że po co jechać bo i tak o utrzymanie. Jeśli będą nazwiska to że czy powtórzą sezon, albo nie powtórzą. Dlatego sobie czekam na listopad by delektować się tym podanym daniem. Wiem jedno, nie będzie to danie z restauracji 5 gwiazdek miszelina. Wybór pomiędzy kebsem z budki a mcdrivem to nas czeka, a czy będziecie na drugi dzień po tym srali to już wasz problem.
    Rozwolnienie już jest, gdy padają nazwiska Zagar i PUK, brakuje tylko Ksysia. Rzygalibyśmy, zanim tknęlibyśmy to danie. Przecież to niejadalne, nawet z zamkniętymi oczami.

  28. Powrót do góry    #4572
    Początkujący Awatar ŁP1990
    Dołączył
    17-11-2018
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym poszedł dalej i jak najbardziej wzmocnił pozycję U24, bo jeśli mamy liczyć na "nagle" lepsze wyniki młodych Polaków (Mati/Norbi) czy na Janka Knedlika, to uważałbym to za duże ryzyko. Nie oszukujmy się, ale w przyszłym sezonie Falubaz musi wzmocnić się na WSZYSTKICH formacjach (seniorzy/U24/juniorzy). Chyba, że chcemy stać się "następcą" ROW-u, to spoko. Ja proponuję Jakobsena z Gniezna. To jest kozak, jakich mało. Pamiętam jeszcze, jak śmigał w Poznaniu. Bardzo szybko zaskarbił sympatię poznańskiej publiki swoimi "szarżami" po dużej i ekspresyjną radością po wygranych biegach. Później się trochę pogubił, ale teraz duński Fryderyk znów pokazuje swój kunszt. Z młodych ściągnąłbym Szostaka i jeśli by się udało, to Cierniaka. Mielibyśmy sporą przewagę nad większością zespołów, bo po prostu mielibyśmy objeżdżonych juniorów. Jeżeli nie będzie Cierniaka, to stawiałbym na Ragusa. Na Osyczkę i Tuffta jest za pózno. Lada chwila skończą okres juniorski, a Ragusa jeszcze można uratować. Na pozycje seniorskie postawiłbym na "uwielbiany" przez niektórych tandem Doyle-Zagar. Również z tego samego powodu, tak jak w przypadku U24 - za duże ryzyko, żebyśmy dalej stawiali (chyba powoli z sentymentu) na Jensena, a o żużlowym Bobie Marleyu nie wspomnę. Kiedyś po kilku latach wracał do ZG taki zgrywus, który zwał się Billy "Pocisk" Hamill, a też odwalił nawet jeszcze większą manianę niż Doyle (nie przyjechał do Bydgoszczy + zawalił ważny dwumecz z Lesznem z 2001 r., co przesądziło spadek Falubazu do 1.ligi). Tak samo w Gorzowie nie wyobrażali sobie Tomka Golloba w Stali Gorzów, a jednak Gollob zapisał się godnie w historii Stali. Zagar? Nie lubię tego gościa tak jak Doyle'a, ale jeśli nie ma nikogo lepszego, to "na bezrybiu i rak ryba". Może Matej przeprosi Nas za to, że był w Gorzowie, tak jak Iversen przeprosił kiedyś gorzowian za to, że wcześniej był w Falubazie? Nie no żartuję, ale lubi pewną piosenkę z klimatów discopolowych i jest wzmianka o zielonym kolorze, więc? Z Bjerre bym odpuścił, a dlaczego? Bo to wiązałoby z rezygnacją Doyle'a, a umówmy się duński krasnoludek nie jest takim pewniakiem. A to, że czuję się na W69 jak ryba w wodzie? Kiedyś był też taki "asior", co się zwał Jonas Davidsson (zwany przeze mnie "Pan Smutne Oczy") i też nie raz wymiatał na naszym owalu (czy jako zawodnik Polonii czy jako "Lew") i jak to się skończyło? Chyba nie muszę tego przypominać.



    Moim zdaniem skład Falubazu na sezon 2021 mógłby wyglądać (moim zdaniem!) tak:
    9. Doyle
    10. Kvech/Jakobsen
    11. Protasiewicz
    12. Dudek
    13. Zagar
    14. Szostak
    15. Cierniak/Ragus
    16. Jakobsen/Kvech

    Taki skład gwarantowałby rotację na pozycji U24 + nr 8, gdyż Jakobsen miałby w przyszłym roku 23 lata (czyli na "ósemkę" idealny). Taki pomysł miałby sens, gdyż zastępowałby nie tylko Janka Knedlika, ale np. Kapitana (gdyby słabo jeździł). U24 dałbym jako nr 10, ponieważ pierwszy bieg miałby z i przeciwko juniorowi, co pozwoliłoby zwiększyć szansę na zdobycie punktów. Potem ma biegi: nr 6 - przeciwko zawodnikowi nr 5 i 7 (czyli kolejne punkty "z urzędu", bo juniorzy nie będą aż tak wymagającym rywalem, jak było do tej pory) oraz nr 8 - przeciwko zawodnikowi nr 1 i 2 (tu byłaby loteria, bo teraz "dwójka" to nie jest klasyczny słabiak, więc można wystawić pod ten numer nawet Zmarzlika). W biegu 13 wystawiłbym raczej bardziej objeżdżonego Jakobsena.


    Edit: Z dopiskiem:

    W przyszłości trzeba powalczyć o Łotysza Gustsa i go sprowadzić do Winnego Grodu. Ten chłopak nieźle sobie radzi i jeździ bez kompleksów (dzisiejszy mecz jest tego przykładem). Do dziś pamiętam, jak jeździł na zawodach młodzieżowych w ZG (to były chyba biegi pokazowe w kategorii 250 lub 500 cmm, nie pamiętam dokładnie). Był w parze z młodym Estończykiem i poradzili sobie z naszym Fabianem czy Pawłem Trześniewskim.
    Ostatnio edytowane przez ŁP1990 ; 04-10-2020 o 23:05

  29. Powrót do góry    #4573
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czyli ze powyzej mamy:

    - Doyle za Vaculika, bardzo dobry ruch
    - Jacobsen za Jensena, przy okazji u24, bardzo dobrze rokujacy grajek
    - Zagar za Murzyna, wiadomo ze porównanie na plus, mozna powiedziec ze poziom Protasiewicza w porywach.

    No wiec dlaczego Zagar a nie Tungate czy ktokolwiek inny?

  30. Powrót do góry    #4574
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Jakis czas temu Tlumacz ktory bawi sie w zarządzanie klubem stwierdzil ze wesoly Pietrek na pelna swobode w doborze skladu meczowego...
    Niestety, ale ten sezon dobitnie pokazal ze owej swobody Pietrek nie moze miec..

    Zreszta jak mowia na miescie, teraz nikt na serio nie zaprzata sobie głowy rozmowami z zawodnikami..
    Teraz jest wewnetrzna walka szczorow, lizusow, karierowiczow.
    Niestety, ale Falubaz dla wielu stal sie juz obojetny kiedy widzi sie walkę o wplywy i to kto kogo przyjemnie..
    Dzis wyglada to tak ze jest trzech wlascicieli (w tym jeden odciety od swiata) i brak kasy na transfery..
    Tu patologia pogania patologie i zaden sensowny grajek tu nie zawita.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vsv za jego przydatny post!

    DHEFF (05-10-2020), Micz Bjukanon (05-10-2020)

  32. Powrót do góry    #4575
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Jakis czas temu Tlumacz ktory bawi sie w zarządzanie klubem stwierdzil ze wesoly Pietrek na pelna swobode w doborze skladu meczowego...
    Niestety, ale ten sezon dobitnie pokazal ze owej swobody Pietrek nie moze miec..

    Zreszta jak mowia na miescie, teraz nikt na serio nie zaprzata sobie głowy rozmowami z zawodnikami..
    Teraz jest wewnetrzna walka szczorow, lizusow, karierowiczow.
    Niestety, ale Falubaz dla wielu stal sie juz obojetny kiedy widzi sie walkę o wplywy i to kto kogo przyjemnie..
    Dzis wyglada to tak ze jest trzech wlascicieli (w tym jeden odciety od swiata) i brak kasy na transfery..
    Tu patologia pogania patologie i zaden sensowny grajek tu nie zawita.
    https://i.imgur.com/sUpua6W.gif

  33. Powrót do góry    #4576
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Zreszta jak mowia na miescie, teraz nikt na serio nie zaprzata sobie głowy rozmowami z zawodnikami..
    Jak to, przecież @Mario twierdzi, że właśnie Falubaz dał bardzo poważne i mocne oferty do najlepszych zawodników, jakich tylko można wyciągnąć w tym sezonie, Doyle, Vaculik, Zagar, Lambert. A ty twierdzisz, że nikt nie rozmawia, to kto tu łże?
    Pewnie będą czekać, aż wszyscy wybiorą sobie jeźdźców, a wtedy my sobie weźmiemy tego, który najbardziej namolnie będzie pukał w nasze drzwi, przez instytucję U24. Po ubiegłorocznym Lindbaecku i szlabanie pzrez cały sezon na jazdę Kvecha, już mnie nic nie zdziwi, nawet MJJ+Lindbaeck (ma ważny kontrakt!).
    A poważniej i bardziej prawdopodobnie, to Zagar+MJJ, bo jeśli nie FZG to już liga niżej.

  34. Powrót do góry    #4577
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Ale komu i co moze proponowac Tlumacz kiedy w kasie pustki?
    Trzeba jeszcze splacic zawodnikow za obecny sezon..
    Awans do PO. spowodowal ze czesc zawodnikiw zostanie splaconych...
    Na dzis to ani na Zagara nas nie stac ani na to co mamy..
    Teraz kazdy z współwłaścicieli patrzy jeden na drugiego i nikt z kasa nie chce sie wychylic.

  35. Powrót do góry    #4578
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Ale komu i co moze proponowac Tlumacz kiedy w kasie pustki?
    Trzeba jeszcze splacic zawodnikow za obecny sezon..
    Awans do PO. spowodowal ze czesc zawodnikiw zostanie splaconych...
    Na dzis to ani na Zagara nas nie stac ani na to co mamy..
    Teraz kazdy z współwłaścicieli patrzy jeden na drugiego i nikt z kasa nie chce sie wychylic.
    Według informacji podawanych między innymi w tym wątku, FZG miał jedne z największych cięć kontraktów w związku z covidem. Drużyna pojechała lepiej aniżeli większość się spodziewała, biorąc pod uwagę wynik z zeszłego roku i wymianę Nickiego na Lindbeackagdyż, sporo osób widziało Zielonogórzan w dolnej części tabeli. Play offy dają dodatkową kasę do budzetu, więc albo ktoś opowiada bajki, albo Falubaz już w tym sezonie nie było stać na obecny skład niezależnie od wyniku.

  36. Powrót do góry    #4579
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    To nie rozumiem po co w ogóle Stelmet i miasto angażowali się w klub? 2 lata i wracamy do punktu wyjścia z kierunkiem 1 liga.

  37. Powrót do góry    #4580
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Nasuwa sie pytanie.
    Jaki cel ma Bienkiwski w tym aby ladowac sam kase na kontrakty, skoro pozostali współwłaściciele maja na to wy******?

  38. Powrót do góry    #4581
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Nasuwa sie pytanie.
    Jaki cel ma Bienkiwski w tym aby ladowac sam kase na kontrakty, skoro pozostali współwłaściciele maja na to wy******?
    No to trzeba iść do współwłaścicieli z widłami i pochodniami.
    Szkoda tylko nas kibiców. Masakrują ten klub od środka, zabiorą zabawki, a kibic zostanie zawsze.
    Ostatnio edytowane przez Micz Bjukanon ; 05-10-2020 o 11:03

  39. Powrót do góry    #4582
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Nasuwa sie pytanie.
    Jaki cel ma Bienkiwski w tym aby ladowac sam kase na kontrakty, skoro pozostali współwłaściciele maja na to wy******?
    To niech podwyższą kapitał i rozwodnią Roberta. Zreszta jakie to ma znaczenie skoro i tak większość akcji i pełną kontrole nad spółką ma Bieńkowski?
    Dla mnie to jest klasyczna wymówka. Gość nie chce już łożyć na klub i naprawdę nie pojmuje po jaką cholerę go kupował.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz (05-10-2020)

  41. Powrót do góry    #4583
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zeby sprobowac - i przeszlo, kazdemu kiedys przechodzi. Rownie dobrze mozna spytac, co by sie stalo w rzeczywistosci alternatywnej, to znaczy gdyby rolowano dlugi jak w Gorzowie.

    Poza tym, zuzel jednak nie jest taki prosty, ze kupi sie pare zawodnikow i zrobi majstra, jak sie ma pieniadze. Wsadzono sporo, efekty w postaci medali w zasadzie zadne, do tego regulaminy spisane na kolanie i wojenki miedzyklubowe no i wirusologia mocno uderzajaca w sport jako taki. Nie tego oczekiwal to sie zniechecil.

    Dla mnie tam slaby budzet nie jest problemem. Sto razy bardziej wolalbym druzyne z zawodnikami tanimi acz ambitnymi niz z jakims drewnianym Zagarem na sile.

  42. Powrót do góry    #4584
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To niech zacznie szukać chętnych na te akcje. Póki jeszcze ten klub jest w ekstralipie. Z takim podejściem jak teraz to katastrofa jest tylko kwestią czasu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #4585
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Rokrocznie jest katastrofa. Prawdziwa była tylko wtedy, jak za lidera musiał przez większość sezonu robić Jensen.

  44. Powrót do góry    #4586
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jesteśmy w ekstralipie wiec katastrofy nie ma. Natomiast na dłuższą metę taki stan doprowadzi klub do upadku.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #4587
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Huśtawka nastrojów jest piękna. To mogliby by się chociaż postarać o ten brąz, bo widocznie medalu to my możemy nie zobaczyć przez długie lata. (Na obecną chwile, bo nie wiemy co będzie za tydzień)

  46. Powrót do góry    #4588
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Może i wygramy mecz o brąz z porozbijaną Sparta ale jakie to ma znaczenie. Liczy się mistrz.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #4589
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Może i wygramy mecz o brąz z porozbijaną Sparta ale jakie to ma znaczenie. Liczy się mistrz.
    Wiadomo, jednak w takim sezonie gdzie nikt na nas nie stawiał ten brąz nie byłby taki całkiem najgorszy.

  48. Powrót do góry    #4590
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Ale komu i co moze proponowac Tlumacz kiedy w kasie pustki?
    Trzeba jeszcze splacic zawodnikow za obecny sezon..
    Awans do PO. spowodowal ze czesc zawodnikiw zostanie splaconych...
    Na dzis to ani na Zagara nas nie stac ani na to co mamy..
    Teraz kazdy z współwłaścicieli patrzy jeden na drugiego i nikt z kasa nie chce sie wychylic.
    Masz jakieś kompleksy, sam nie mówisz w obcym języku, że mówisz o nim per "Tłumacz". O ile wiem, to Domagała jest prawnikiem z dużym doświadczeniem, ma swoją kancelarie etc. Wole mięc takiego prezesa niż Dowhana w dresach (który przytulał po 25 tys z kasy klubu) niż głupków typu Grzyb czy Świącik.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •