Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 461

Wątek: Speedway Grand Prix 2020

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Prognozy sie 10 razy zmienia do soboty.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Odważnie z tym Vaculikiem.
    A mnie się wydaje, że to będzie ligowy wymiatacz bez sukcesu w postaci medalu SGP. Choć ostatnio w lidze też wyraźnie spuścił z tonu.
    Może potraktował sytuację jak Madsen czy Doyle, najlepsze szafy w szafie czekają? A poważnie, to również nie traktuję Vacula jako mocnego kandydata do medali, to zawodnik na środek stawki.

    Wszyscy lekceważą jeszcze jednego zawodnika, którego ja nie pominąłbym w rozgrywkach. Może niekoniecznie do tytułu, ale do medalu jak najrealniej. Obecnie zawodnik ten, w lidze prezentuje się jak w najlepszym dla niego czasie, gdy był na podium w generalce. To taka specyficzna osobowość, turnieje wychodzą mu lepiej i pewniej niż jazda w lidze. A Patryk jemu na imię.

  3. Powrót do góry    #363
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    ten zawodnik zostal wczoraj na swoim torze opendolony przez Janowskiego jak zapiekanka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #364
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dudek srebrem IMŚ pokazał, że ma ogromny potencjał. W zeszłym roku w cyklu GP pokazał jednak brak ambicji. Wydaje mi się, że jemu wystarczy w zupełności bycie lokalny matadorem. Już bardziej bym na Janowskiego stawiał.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #365
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Prognozy sie 10 razy zmienia do soboty.
    Otóż to, we czwartek będzie coś bardziej wiadome.
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #366
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ten zawodnik zostal wczoraj na swoim torze opendolony przez Janowskiego jak zapiekanka.
    Gdy Pedersen robił najlepsze wyniki w swojej karierze, został na swoim torze opendolony jak tościk przez Baniaka.
    Janowski przed kilkoma dniami, był opendalany z dziecinną łatwością przez Karczmarza czy Thomsena.
    Nie odbieram szans Janowskiemu, ale jedno czy kilka zwycięstw biegowych Janowskiego nad Dudkiem, nie przekreśla szans tego drugiego, na wyższe miejsce w generalce SGP. Uważam że obaj mają podobne szanse i stanowią podobną siłę w turniejach SGP, w takiej formie w jakiej są obecnie, od kilku tygodni.
    Są więksi faworyci, jak Emil, Zimny, Madsen czy Lindgren, ale Janosia i Dudka postawiłbym w jednym rzędzie z Doyle, Vaculikiem, Woffindenem czy Łagutą.

  7. Powrót do góry    #367
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Gdy Pedersen robił najlepsze wyniki w swojej karierze, został na swoim torze opendolony jak tościk przez Baniaka.
    Janowski przed kilkoma dniami, był opendalany z dziecinną łatwością przez Karczmarza czy Thomsena.
    Nie odbieram szans Janowskiemu, ale jedno czy kilka zwycięstw biegowych Janowskiego nad Dudkiem, nie przekreśla szans tego drugiego, na wyższe miejsce w generalce SGP. Uważam że obaj mają podobne szanse i stanowią podobną siłę w turniejach SGP, w takiej formie w jakiej są obecnie, od kilku tygodni.
    Są więksi faworyci, jak Emil, Zimny, Madsen czy Lindgren, ale Janosia i Dudka postawiłbym w jednym rzędzie z Doyle, Vaculikiem, Woffindenem czy Łagutą.
    Jednocześnie jak kiedyś był mecz gdzie nie zrobił 10 pkt to zastanawiano się czy to nie koniec zawodnika. Ale to prawda Duzers to zawodnik turniejowy, na każdym torze pojedzie, fakt, że ostatnie 2 lata słabiutkie w GP. Ale stawiam go wysoko.

  8. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzikinicki Zobacz posta
    Jednocześnie jak kiedyś był mecz gdzie nie zrobił 10 pkt to zastanawiano się czy to nie koniec zawodnika. Ale to prawda Duzers to zawodnik turniejowy, na każdym torze pojedzie, fakt, że ostatnie 2 lata słabiutkie w GP. Ale stawiam go wysoko.
    ale do czasów gorzowskiej Stali w Ekstralidze po mistrzowskich sezonach nie miał wyniku poniżej 10 pkt... KILKA sezonów z rzędu bez ZERA i meczu poniżej 10 pkt. nikt w "nowożytnich czasach" nie miał takiej serii. Gollob w latach 90.

  9. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ale do czasów gorzowskiej Stali w Ekstralidze po mistrzowskich sezonach nie miał wyniku poniżej 10 pkt... KILKA sezonów z rzędu bez ZERA i meczu poniżej 10 pkt. nikt w "nowożytnich czasach" nie miał takiej serii. Gollob w latach 90.
    W ogóle inna półka. Tak jak piszesz bez wpadek i tu mówimy o wszystkim - turnieje towarzyskie, Szwecja, Polska, Dania. Do tego nie rok, a lata. W ogóle inny wyznacznik, teraz ktoś zdobędzie nawet medal w GP, ale niestety a tu 5 pkt raz na rok czy dwa lata w Polsce, a tam 6 pkt raz w Szwecji.

  10. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    będąc Sheldonem możecie co najwyżej się starać ze mna rozmawiac

  11. Powrót do góry    #371
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Robi widzę, że masz w końcu godnego Siebie interlokutora albo piszesz sam ze sobą

    Czekam na SGP spragniony dobrego speedwaya bez kombinacji torowych. Olać małomiasteczkowe wojenki ligowe, czas na prawdziwy sport.

    Szanse Zimnego na obronę tytułu oceniam bardzo wysoko. Chłopak wygląda rakietowo.

    Do grona pretendentów do medali obok Emila, Leona zaliczam rozkrecajacego się z meczu na mecz Janowskiego i mimo wszystko Artioma, który imponuje szybkością na starcie/trasie.
    Ostatnio edytowane przez toolowiec ; 26-08-2020 o 17:38

  12. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    W sobote chyba serio nie pojada :/

  13. Powrót do góry    #373
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ma ktos jakias sprawdzona pogode na piatek-sobote na Wrocek? Norwegowie pokazuja deszcz, iphone nie :/

  14. Powrót do góry    #374
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Ogólnie każda strona pokazuje coś innego. Dodatkowo pogoda się zmienia co chwile, raz była ultra ulewa potem małe opady, potem średnie, niech się zdecydują bo w sobotę uderzam na to GP.

  15. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Djukanon Zobacz posta
    Ogólnie każda strona pokazuje coś innego. Dodatkowo pogoda się zmienia co chwile, raz była ultra ulewa potem małe opady, potem średnie, niech się zdecydują bo w sobotę uderzam na to GP.
    Ogolnie jestem w szoku, nie wszystkie bilety poszly i wcale szalu moze na trybunach nie byc.

  16. Powrót do góry    #376
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Jeszcze się pogoda i prognozy sto razy zmienią, bo od wczoraj wieczór mega wieje we Wrocławiu.

    Najważniejsze że nie pada.

  17. Powrót do góry    #377
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    sprzedaż biletów idzie słabo bo odpowiedzialne osoby nie prowadzą marketingu. Np na głównej stronie GP nie było lub nie ma linków do stron sprzedaży biletów, jak ma kibic się dowiedzieć. inna sprawa portal piszący o żużlu sportowe s....fy brak informacji o sprzedaży biletów w Wrocławiu, Gorzowie, Pradze czy Toruniu. Czy w Toruniu na ostatnią rundę GP wejdzie 100% kibiców? bo bilety zakupione na sobotę zachowują ważność.

  18. Powrót do góry    #378
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Patrzac na aktualne prognozy to teraz wyglada na to, ze wiekszy problem jutro bedzie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #379
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ogolnie jestem w szoku, nie wszystkie bilety poszly i wcale szalu moze na trybunach nie byc.

    Wcale się nie dziwię. Nawet "dobrze im tak" . Chytry 2x traci. W Gorzowie będzie to samo.

    Mało jet kibiców, których stać na dwa dni za 350 zł/os. + ewentualnie nocleg.

    W Warszawie wchodziłem za 100 zł i nie bałem się że spadnie deszcz( 2015 r. przemilczę).

    Po koronce wielu straciło dochody a tu ruski z muchomorkiem chcą się obłowić na 3 lata. Zobaczą od kibiców środkowy palec

    i nauczą się pokory.

    Jutro ma zacząć padać o 21 a w sobotę o 22. Jak popada w nocy to będzie fajny tor.

  20. Powrót do góry    #380
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Swoją drogą ja na maila dostałem chyba w poniedziałek informację, że mogę wymienić "przyszłoroczny" bilet na jeden z dni w ten weekend Więc robią wszystko, aby jak najwięcej kibiców ściągnąć na trybuny.

  21. Powrót do góry    #381
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Wcale się nie dziwię. Nawet "dobrze im tak" . Chytry 2x traci. W Gorzowie będzie to samo.

    Mało jet kibiców, których stać na dwa dni za 350 zł/os. + ewentualnie nocleg.

    W Warszawie wchodziłem za 100 zł i nie bałem się że spadnie deszcz( 2015 r. przemilczę).

    Po koronce wielu straciło dochody a tu ruski z muchomorkiem chcą się obłowić na 3 lata. Zobaczą od kibiców środkowy palec

    i nauczą się pokory.

    Jutro ma zacząć padać o 21 a w sobotę o 22. Jak popada w nocy to będzie fajny tor.
    Co do biletów, to faktycznie mogłyby być o te 20 % tańsze na wszystkich sektorach i wtedy może by się stadion zapełnił tyle ile mógłby maksymalnie. Bo w to że był słaby marketing i to spowodowało tak długo ciągnącą się sprzedaż nie chce mi się wierzyć. Już prędzej to koronkowe zamieszanie. A w Warszawie na GP byłem prawdopodobnie pierwszy i ostatni raz, zresztą to nie tyczy się tylko żużla, tylko jakiegokolwiek wydarzenia sportowego.
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #382
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Wcale się nie dziwię. Nawet "dobrze im tak" . Chytry 2x traci. W Gorzowie będzie to samo.
    .
    Najgorsze, że wpływy z biletów już wydane na kontrakt Zmarzlika

  23. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Wcale się nie dziwię. Nawet "dobrze im tak" . Chytry 2x traci. W Gorzowie będzie to samo.

    Mało jet kibiców, których stać na dwa dni za 350 zł/os. + ewentualnie nocleg.

    W Warszawie wchodziłem za 100 zł i nie bałem się że spadnie deszcz( 2015 r. przemilczę).

    Po koronce wielu straciło dochody a tu ruski z muchomorkiem chcą się obłowić na 3 lata. Zobaczą od kibiców środkowy palec

    i nauczą się pokory.

    Jutro ma zacząć padać o 21 a w sobotę o 22. Jak popada w nocy to będzie fajny tor.
    No tak ale przeciez płace rosna a taki wyjazd to jedynie 500+, prawda? Zgodnie z moimi obliczeniami, powinno byc nas stac na wszystko, z wejsciem na takie sgp wlacznie.

    Kilka osob powinno powyzsze potwierdzic, na przyklad ten z niebieskim zawodnikiem w avatarze

  24. Powrót do góry    #384
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Grzegorz Drozd: Ja mam zawsze rację! - Kto zostanie mistrzem świata?

    Zapraszam

    https://www.facebook.com/watch/?t=2&v=670684023793968
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  25. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Wszyscy wiemy, że będzie to Polak, ale gratuluję, niezły clickbait, niech tu tylko Semen wpadnie
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  26. Powrót do góry    #386
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    "Powiedział pan, że Zmarzlik wygra, bo jedzie równo. Jeszcze bardziej regularny jest w tym roku Emil Sajfutdinow.

    Zgoda, ale to żadne zaskoczenie. Emil od lat jedzie równo w lidze i Grand Prix. Może to źle zabrzmi, ale widzę u niego syndrom Leigh Adamsa. Często ma problemy w półfinałach, a to moim zdaniem najważniejszy bieg, który podczas każdego turnieju ma do odjechania zawodnik. Rosjaninowi często czegoś tam brakuje. Nie wiem, czy wynika to ze złego wyboru pól startowych, czy z czegoś innego. Trudno mi to określić, bo nie jestem blisko. Zauważyłem jednak, że Emil traci szanse w najważniejszym momencie. Wspomniany Adams miał to samo. Fenomenalna runda zasadnicza, a później coś uciekało. Australijczyk często jechał zbyt dżentelmeńsko. Zostawiał wszystkim miejsce, a przeciwnicy bezlitośnie to wykorzystywali, bo poczuli krew."

    wszyscy w zuzlu wiedza jak trzeba jechac by wygrywac

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Zielony11 (29-08-2020)

  28. Powrót do góry    #387
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Jeszcze jakbyś Robi napisał czyje to słowa, to byłoby miodzio .
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    oj ucielo link z art.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/89...owersyjnych-dz

    Gaszynski.


    statystyki SGP przed startem. nie liczac debiutantow Fricke Michelsena niemal kazdy wygrywal turniej SGP i to minimum 2x... oprocz... Artioma Laguty ktory do tej pory nie wygral zadnego turnieju

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/89...zlik-moze-byc-

  30. Powrót do góry    #389
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Wszyscy wiemy, że będzie to Polak, ale gratuluję, niezły clickbait, niech tu tylko Semen wpadnie
    Drozd, i wszystko w temacie. Do odpuszczenia.

  31. Powrót do góry    #390
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Czy te zawody są w Szwecji ? Pusto na trybunach jak na północy.

    Przeczuwałem to, jak podano ceny biletów. Wstyd. Po 100 zł i 8 tyś. ludzi to pewnie by zbankrutowali.

  32. Powrót do góry    #391
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Po jaki ciul kombinowali z tą punktacja, odechciewa się oglądać. W zasadzie można obejrzeć początek A później dopiero półfinał i finał.
    Polonia Bydgoszcz

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    dawidm (28-08-2020)

  34. Powrót do góry    #392
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    No właśnie, co za debil wymyślił i jaki inny debil zatwierdził te zmiany w punktacji generalnej ? Zmiana dokonana tylko po ty, by stworzyć pozory zerwania ze starymi metodami naliczania punktów, bo nowe zapewne będą lepsze... co są nowe ? Kretynizm.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Śmieszna tabela biegowa w lidze i śmieszna punktacja w GP.

  36. Powrót do góry    #394
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,580
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Ta punktacja co jest była dobra, tylko za finał bym dał 6,4,2,0

  37. Powrót do góry    #395
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    "Powiedział pan, że Zmarzlik wygra, bo jedzie równo. Jeszcze bardziej regularny jest w tym roku Emil Sajfutdinow.

    Zgoda, ale to żadne zaskoczenie. Emil od lat jedzie równo w lidze i Grand Prix. Może to źle zabrzmi, ale widzę u niego syndrom Leigh Adamsa. Często ma problemy w półfinałach, a to moim zdaniem najważniejszy bieg, który podczas każdego turnieju ma do odjechania zawodnik. Rosjaninowi często czegoś tam brakuje. Nie wiem, czy wynika to ze złego wyboru pól startowych, czy z czegoś innego. Trudno mi to określić, bo nie jestem blisko. Zauważyłem jednak, że Emil traci szanse w najważniejszym momencie. Wspomniany Adams miał to samo. Fenomenalna runda zasadnicza, a później coś uciekało. Australijczyk często jechał zbyt dżentelmeńsko. Zostawiał wszystkim miejsce, a przeciwnicy bezlitośnie to wykorzystywali, bo poczuli krew."

    wszyscy w zuzlu wiedza jak trzeba jechac by wygrywac
    I kolejny raz, 11 pkt po 4 startach. Z półfinałem Gaszyński ma rację, to najtrudniejsze wyścigi.

  38. Powrót do góry    #396
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Wszyscy wiemy, że będzie to Polak, ale gratuluję, niezły clickbait, niech tu tylko Semen wpadnie
    Posłusznie melduję, panie feldkurat, że znów jestem.

    Tor na MA nie jest może bardzo krótki, ale stwierdzenie, że ze swoimi 318m metrami to tor długi i podobny do toru praskiej Markety rozbawiło mnie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #397
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Panie Kryjom. Janowski nie musi byc 3x ostatni by w kolejnych dwoch rundach Madsen go dogonil. Wystarczy ze Madsen 2x bedzie na podium a Janowski jak Madsen we Wrocku nie zalapie sie do polfinalu i juz bedzie na styku... eh

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/89...oto-wewnetrzna

  40. Powrót do góry    #398
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Drozd, i wszystko w temacie. Do odpuszczenia.
    Ja tam np lubię. Dlatego, że nie leci jak większość kibiców i dziennikarzy starą śpiewką "żużel się kończy, umiera, teraz jest bardzo źle a kiedys to było fantastycznie"
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Powrót do góry    #399
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Sparta wypłaciła już zwroty biletów za przełożoną rundę, czy jeszcze sobie za to opłacą podpis Artioma?

  42. Powrót do góry    #400
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Idzie wszystko prosto na konto Łaguty. Info KMO 100%.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #401
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/zuzel/653ks5r

    Spokój Janowskiego, z którym wyjaśnił dzbanów - imponujące. Może faktycznie pójdzie po mistrza z takim mentalem. Swoją drogą afera "kadrowa" też śmieszna. Tyle pomyj na niego wylali, a wystarczyły dwa turnieje i sami go proszą o powrót do kadry. Życie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (03-09-2020)

  45. Powrót do góry    #402
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    tu cały wywiad z Maćkiem:

    https://www.redbull.com/pl-pl/maciej...020-zwyciestwo



    fakt, z oponami wyjaśnił, no ale do Marka Cieślaka powinien mieć szacunek i pokorę, bo on mu mocno pomógł w karierze

    co zyska, jeśli wszystkie turnieje wygra, a na duszy będzie miał ubytek, że ze starym trenerem się pokłócił?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  46. Powrót do góry    #403
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/zuzel/653ks5r

    Spokój Janowskiego, z którym wyjaśnił dzbanów - imponujące. Może faktycznie pójdzie po mistrza z takim mentalem. Swoją drogą afera "kadrowa" też śmieszna. Tyle pomyj na niego wylali, a wystarczyły dwa turnieje i sami go proszą o powrót do kadry. Życie.
    Jaka afera kadrowa? Chyba raczej fakt, że z myśleniem czasem ma problemy i narobił sobie bigosu dziecinnym podejściem do wykonywania pracy.

  47. Powrót do góry    #404
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No takiego bigosu, że teraz go proszą żeby jednak jechał
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Powrót do góry    #405
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No pięknie Maciek wyjaśnił z oponami. Raz, że nikt nikomu nie kazał się wiązać z jednym producentem. A dwa to jak rywale zamiast szukać lepszych ustawień biegali po parku maszyn i szukali Castagny to już na starcie byli do tyłu. Psychika jest w sporcie bardzo ważna.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •