Strona 3 z 63 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 2811

Wątek: Sparta Wrocław 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    No ale moze oni was olali wy przezywacie jak panny na wydaniu.
    Tak pozatym ile ludzi czyta tego Ostafa jak kibiców żużla on mało interesuje, nie mówiąc o reszcie.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    no dobra teraz adwokat diabła.

    wcielam się teraz w Drabika i usiłuję wejść w jego tok postępowania.

    ZK jako ponoć super prestiżowa impreza mająca wyłaniać naszych reprezentantów w GP jest organizowana w ledwo dyszącym klubie na torze co do którego można mieć wątpliwości czy w ogóle nadaje się na bezpieczną jazdę rowerem.
    następnie ta impreza jest jak gorący ziemniak odbijana pomiędzy klubami i koniec końców ląduje na szarym końcu sezonu w porze roku kapryśnej tak jak kobieta w ciąży. czyli nadal nie ma gwarancji że ona w ogóle w terminie się odbędzie.
    zatem dwa co najmniej wnioski - PZM czy też GKSŻ nie ma pomysłu jak ją organizować - skoro nie udało się znaleźć wolnego terminu w porze letniej to oznacza że taka impreza jest jako sposób wyłaniania naszych przyszłych gwiazd z GP niepotrzebna. należy ich typować po średniej w elidze i tyle. bo i tak dany zawodnik jeździł w niej ze wszystkimi uczestnikami GP. koniec kropka.
    Drugi wniosek - skoro nie zostałem doceniony jako mistrz świata juniorów (dwukrotny) i nie powołano mnie jako rezerwowego GP. nie wiem na jakiej zasadzie dobiera się tych rezerwowych ale na pewno pominięcie mistrza swiata dwukrotnego i wstawienie wicemistrza to jest po prostu obraza. brak reakcji PZM czy też GKSŻ jest po prostu niestosowny.

    pozdro MD i dla wszystkich Spartan.
    Ostatnio edytowane przez Wicuch ; 10-10-2019 o 19:39

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Wicuch za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (10-10-2019), blajar (10-10-2019)

  4. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Ehh pany po co to szopki.Prawda jest taka że na miejsu Piotrusia Pana czy Maksyma postąpił bym tak samo.
    To całe one sport czy tą firme Polnego wyyebał bym na zbity pysk.Od paru lat psują rynek .Po co komu te cyrkowe towarzyskie turnieje?One sport dostanie strzała w pysk teraz w Rybniku kiedy przy pustych trybunach będzie ten mecz.
    Kiedyś październik to był tylko Łańcuch Herbowy i dziękuje do widzenia.

  5. Powrót do góry    #94
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ja mysle, ze PZM mial dowolnosc co do wyboru rezerwowego na Gp i Drabik olal te zawody jako rewanz za kuriozalna decyzje o powolaniu Smektaly.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ja mysle, ze PZM mial dowolnosc co do wyboru rezerwowego na Gp i Drabik olal te zawody jako rewanz za kuriozalna decyzje o powolaniu Smektaly.
    SGP 2019 - Smektała 10p/półfinal
    Drabik 4p /ośnieszony na swoich smieciach + sraczka 3 dni w tygodniu.

    PZMot tylko ZATWIERDZA DK na turnieje rozgrywane w Polsce.
    DK cyklu + rezerwowych wyznacza BSI, myślałem że taki znawca wszystkiego wie takie rzeczy.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Martines (11-10-2019)

  8. Powrót do góry    #96
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Pyerdolisz od rzeczy, ale to nic nowego. Drabik zjadl d*pa Smektale i w Polsce, i w Szwecji, i w IMSJ. Moze stad ta sraczka.

    Co do rezerwowego, to akurat BSI moglo dac Polakom wolna reke. Tego nie wiesz.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pyerdolisz od rzeczy, ale to nic nowego. Drabik zjadl d*pa Smektale i w Polsce, i w Szwecji, i w IMSJ. Moze stad ta sraczka.

    Co do rezerwowego, to akurat BSI moglo dac Polakom wolna reke. Tego nie wiesz.
    Wiem.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Ehh pany po co to szopki.Prawda jest taka że na miejsu Piotrusia Pana czy Maksyma postąpił bym tak samo.
    To całe one sport czy tą firme Polnego wyyebał bym na zbity pysk.Od paru lat psują rynek .Po co komu te cyrkowe towarzyskie turnieje?One sport dostanie strzała w pysk teraz w Rybniku kiedy przy pustych trybunach będzie ten mecz.
    Kiedyś październik to był tylko Łańcuch Herbowy i dziękuje do widzenia.

    Z tym październikiem to pojechałeś, kolego. Powód wydaje się oczywisty- jesteś dość młodziutki albo speedwayem interesujesz się od niedawna.
    Kiedyś liga kończyła się właśnie w październiku. Jeśli mnie pamięć nie myli to pamiętam ostatnią kolejkę 11.10.
    nie licząc słynnego finału Falubaz-Unibax w 2009 r. Kiedy to jechali - po 20.10. ?
    Od lat dwie pierwsze niedziele pażdziernika bywały pogodne a czasami gorące. Po prostu "Polska Złota Jesień".

    Gdyby tak walkę o medale zaplanować w tych terminach, to nikt by teraz nie mówił o końcu sezonu lecz o emocjach jakie przed nami.

    http://www.speedwayw.pl/ -polecam.

  11. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    BSI tylko zatwierdza, zgłasza organizator danej rundy. Dlatego dziką kartę w Toruniu dano Miedziakowi, bonus za powrót do macierzy.

    ZK w Gdańsku to za niska ranga dla Sraczki i Bułgara? A pozycja widza w parkingu podczas SGP już nie? No ja prdl... Ile razy się zdarzyło w tym sezonie, że rezerwowi wyjechali? Ilu na rezerwie gdziekolwiek było zawodników pokroju Maksa lub lepszych?

    A czy IMP rok temu to też za niska ranga dla Sraczki? Czy może tor w Lesznie jest zabójczy i niezdatny do jazdy? To co dla obsranej rozgwiazdy ma odpowiednią rangę?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Powrót do góry    #100
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Niezly odjazd w tej czestochowie. Serio, jak wy*uchana i porzucona laska od milosci w nienawisc
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Dobra coś wiadomo o transferach
    Bo te dysputy o Drabiku to już mdłe sie robią.
    On wogole podpisze cos unas czy nie

  14. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  15. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Gadol (10-10-2019), Kazoon (11-10-2019), Martines (11-10-2019), SRAJTA_wroclaw (11-10-2019), dockm (11-10-2019), kian (11-10-2019), spitt22 (11-10-2019)

  16. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Niezly odjazd w tej czestochowie. Serio, jak wy*uchana i porzucona laska od milosci w nienawisc
    Pajacu wrocławski ile razy mam ci pisać, że nie znasz szczegółów a jesteś najmadrzejszy w tym temacie ?

  17. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Pajacu wrocławski ile razy mam ci pisać, że nie znasz szczegółów a jesteś najmadrzejszy w tym temacie ?
    No ty zdradz ta tajemnice wal

  18. Powrót do góry    #105
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    No ty zdradz ta tajemnice wal
    Ty naprawde myslisz, ze ten przyglup cokolwiek wie? XD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ty naprawde myslisz, ze ten przyglup cokolwiek wie? XD
    Dałem mu okazje żeby się wykazał

  20. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dokładnie tak jak Welna pisze. Olać ich, to może za jakiś czas zmądrzeją. Im się wydaje, że tym sposobem wszystkim zrobili na złość.
    Mariusz jakie na złość to jest zbyt droga zabawa żeby tak robić . zwyczajnie im się nie chce albo nie opłaca.
    obawiam się ze oni są mądrzejsi od nas z tym odpuszczenie turnieju.

    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Dałem mu okazje żeby się wykazał
    Ten wieśniak nic nie powie wiec nawet szkoda jemu dawać okazję

  21. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Piter wydymany najpierw przez Pile gdzie nie bal się głośno powiedzieć o kryminale jaki tam odwalono, następnie szansę dostaje Przedpelski gdzie Piotr był w sztosie. Ja to nawet rozumiem.
    Powinien jednak wziąć się i pokazać co potrafi, a nie się obraża jak malolata.

  22. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Ja rozumiem doskonale Pitera i Maksyma. Nie dla każdego wszystkie zawody muszą być ważne. Drabik póki co nie ma czego szukać w SGP i lepiej żeby w ogóle nie startował w jakichś zawodach eliminacyjnych, niż później odwalał jakieś cyrki na torze byle tylko się nie dostać do SGP.

    Swoją drogą Maksym na tym zdjęciu najlepiej nie wygląda, więc faktycznie coś może mu dolegać.

  23. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Dajcie już spokój z tym odpuszczaniem. Od wielu już lat wiadomo, że duża część żużlowców to:
    - w pierwszej kolejności biznesmeni
    - w drugiej kolejności gwiazdy internetu
    - w trzeciej kolejności sportowcy
    Niektórzy odrzucają starty w zawodach po prostu jak odrzuca się kiepsko opłacalne zlecenia, a cała reszta to...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  24. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ty naprawde myslisz, ze ten przyglup cokolwiek wie? XD
    Właśnie wiem , ty myślisz , że nie wiem a ja mam polew z ciebie
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Dałem mu okazje żeby się wykazał
    Posluchaj prezesa po 1 listopada może cos powie chyba ,że mariusz coś tam wam podpowie

  25. Powrót do góry    #112
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Pajacu wrocławski ile razy mam ci pisać, że nie znasz szczegółów a jesteś najmadrzejszy w tym temacie ?
    wypad stond kibicu zlodziei i oszustow. emil splacony???????? 100% WTS

  26. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez skulek Zobacz posta
    wypad stond kibicu zlodziei i oszustow. emil splacony???????? 100% WTS
    Ja prdl... Czy dolnośląskie dzieci mają jakoś przymusowo wolne? Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że piszę to dorosła osoba
    Ostatnio edytowane przez Mlodzian ; 11-10-2019 o 15:55

  27. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    No i Janowski dołączył do grona wysylajacych L4.
    Hehehehe

  28. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Zamiast besztać zawodników za l4 może wkońcu ktoś u góry zrozumie ,że takie pseudo mecze na koniec sezonu nikomu nie są już potrzebne.One sport doprowadziło do tego że żużel się przejadł i tak naprawde ten mecz w Rybniku nikogo nie interesuje,ja widać nawet zawodników

    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Z tym październikiem to pojechałeś, kolego. Powód wydaje się oczywisty- jesteś dość młodziutki albo speedwayem interesujesz się od niedawna.
    Kiedyś liga kończyła się właśnie w październiku. Jeśli mnie pamięć nie myli to pamiętam ostatnią kolejkę 11.10.
    nie licząc słynnego finału Falubaz-Unibax w 2009 r. Kiedy to jechali - po 20.10. ?
    Od lat dwie pierwsze niedziele pażdziernika bywały pogodne a czasami gorące. Po prostu "Polska Złota Jesień".

    Gdyby tak walkę o medale zaplanować w tych terminach, to nikt by teraz nie mówił o końcu sezonu lecz o emocjach jakie przed nami.

    http://www.speedwayw.pl/ -polecam.
    27 lat siedze na żużlu.Jasne że liga była w październiku ale ten miesiąc zawsze kojarzył sìe i nie tylko mi z Herbowym .Żadne sztuczne turnieje,nie dziwie się chłopakom że wyskakują z l4.Mentalnie czy psychicznie są wypompowani .

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Niko015 za jego przydatny post!

    antyprzemek (11-10-2019), cukrzyca (11-10-2019), woojo (12-10-2019)

  30. Powrót do góry    #116
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    SGP 2019 - Smektała 10p/półfinal
    Drabik 4p /ośnieszony na swoich smieciach + sraczka 3 dni w tygodniu.
    sam rzes jest sraczka wara od drabika ten wasz prychol do pient mu niedorasta

    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    No i Janowski dołączył do grona wysylajacych L4.
    Hehehehe
    dobrze zrobil te zawody i kadre trzeba olac przeciez w lidze zarabia na zycie i wie ze musi sie oszczendzac na kolejny sezon bo z glebem na juniorce smialo o mistrzostwo pojedziemy.
    100% WTS

  31. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A mówiłem, że Konioklep też pośle L4. Pomyliłem się tylko o 1 dzień...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  32. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    To jest ku.wa dramat co te orly odpier.alaja. A potem placz na sciance, ja je.ie. Wstyd!!!! Siusiaki i tyle

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (11-10-2019)

  34. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mlodzian Zobacz posta
    Ja prdl... Czy dolnośląskie dzieci mają jakoś przymusowo wolne? Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że piszę to dorosła osoba
    charytatywnie to spartanie chodzą odwiedzać dzieci chore na raka w przylądku nadziei a nie jakaś jazda na żużlu.

  35. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Zamiast besztać zawodników za l4 może wkońcu ktoś u góry zrozumie ,że takie pseudo mecze na koniec sezonu nikomu nie są już potrzebne.One sport doprowadziło do tego że żużel się przejadł i tak naprawde ten mecz w Rybniku nikogo nie interesuje,ja widać nawet zawodników




    27 lat siedze na żużlu.Jasne że liga była w październiku ale ten miesiąc zawsze kojarzył sìe i nie tylko mi z Herbowym .Żadne sztuczne turnieje,nie dziwie się chłopakom że wyskakują z l4.Mentalnie czy psychicznie są wypompowani .
    Ojej 6 miesięcy sezonu i psychicznie wypompowani. O matko. Co by było jakby sezon trwal 10miesiecy. Biedactwa straszne.

  36. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Z miesięczną przerwą na wakacje
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #122
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości dlaczego to Zmarzlik jest Mistrzem Świata a nie redbullowcy i ich fumfle?
    Pzdr,
    Garfield

  38. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    GriN (11-10-2019), Marsh (11-10-2019), SRAJTA_wroclaw (11-10-2019), dockm (11-10-2019), gary (11-10-2019), kian (11-10-2019), spitt22 (11-10-2019)

  39. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Po co im tytuły skoro stan konta się zgadza. Zero ambicji, tylko cyferki w banku.
    Taka nowa morowa redbullowa młodzież.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (11-10-2019)

  41. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości dlaczego to Zmarzlik jest Mistrzem Świata a nie redbullowcy i ich fumfle?
    A ktoś miał wątpliwości?

    Wygwizdać panienki na wszystkich stadionach w przyszłym roku.

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Gadol (11-10-2019), Peter Kildemand (11-10-2019), Staleczka 3 (11-10-2019)

  43. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Totalna żenada. Stare konie a zachowanie jak Maciej Lubicz po odcięciu internetu. Tylko zachowanie Macieja jak najbardziej uzasadnione.

    Teraz już chyba nikt się nie dziwi dlaczego kolega Zmarzlik jest mistrzem świata natomiast dziewczyny z logo RB na pustych głowach nigdy nawet nie powachąją złota. No chyba, że kupią se atrape złotego medalu.

  44. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A ktoś miał wątpliwości?

    Wygwizdać panienki na wszystkich stadionach w przyszłym roku.
    Prawilnie przypominam, iż działacze zafundowali zuzlokom: wystający krawężnik, wystające gwoździe z band, itd
    Jka jesteś taki Hero to wsiadj na motor i wio, tylko przy bandzie!!!
    Tyle się mówi o walce z betonem, jak kilku zaczeko są opluwani.
    To jest zenada dopiero.

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Wicuch (11-10-2019), cukrzyca (11-10-2019), woojo (12-10-2019)

  46. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Prawilnie przypominam, iż działacze zafundowali zuzlokom: wystający krawężnik, wystające gwoździe z band, itd
    Jka jesteś taki Hero to wsiadj na motor i wio, tylko przy bandzie!!!
    Tyle się mówi o walce z betonem, jak kilku zaczeko są opluwani.
    To jest zenada dopiero.
    To wszystko można było na te zawody poprawić. Poza tym przypominam, ze na tym samym torze zapyerdalali az się kurzyło na kilku zawodach wcześniejszych żużlowcy o mniejszym niby skillu. No ale chyba wiekszych jajach niż strajkujące rozgwiazdy.

    Jedyne co przeszkadza firmom (bo to nie sportowcy/zawodnicy) Max Sraczka sp. z o.o. Magiczne Gesty s.c. czy PPJ Melanż sp.j. to niska punktówka.

    Teraz co, tor w Gdańsku też jest be? A w Szwecji to beton jest, jednodniówki w GP też są cacy, co?
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 11-10-2019 o 18:15
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (11-10-2019)

  48. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    To wszystko można było na te zawody poprawić. Poza tym przypominam, ze na tym samym torze zapyerdalali az się kurzyło na kilku zawodach wcześniejszych żużlowcy o mniejszym niby skillu. No ale chyba wiekszych jajach niż strajkujące rozgwiazdy.
    Nic się nie stało na szczęscie nikomu dlatego jechali... Clue to walka z betonem, ktoś mial w koncu odwage odezwać się. Jak to w grupie bywa nistety odezwiesz się, zostajesz sam. Beton ma się swietnie

  49. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem czy byście chcieli się zabijać o jakieś tam kaski jak macie wykupiony wyjazd na Dominikane.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    cukrzyca (11-10-2019)

  51. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Przypomnijmy, że "strajk" w Pile poprzedzony był zastrzeżeniami zawodników w poprzednich już zawodach i GKSŻ z tym nic nie zrobiła. Trzeba było nie karać "strajkujących", posypać głowę Panie Szymański, zrobić turniej w innym normalnym terminie i dziś nie byłoby tego co jest.

  52. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Dominik (11-10-2019), Wicuch (11-10-2019), cukrzyca (11-10-2019), kingpin (11-10-2019), woojo (12-10-2019)

  53. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    wypad pajace do waszych wątków i wara od Maćka i Maksa dali l4 i hu.... wam do tego pajace..... za to zuzloki z waszych smiesznych miasteczek mogą się wykazać gdy wskoczą w ich miejsce........

  54. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie wiem czy byście chcieli się zabijać o jakieś tam kaski jak macie wykupiony wyjazd na Dominikane.
    A co to ma do tego, czy my byśmy chcieli?
    Są zawody, jesteś awizowany do występu, to zasranym obowiązkiem jest się stawić, a nie olewa temat.

    W końcu dla kogo to wszystko jest? Dla zawodników?
    Nie, dla kibiców.

    Kibic idąc na stadion też chce obejrzeć dobre widiwisko, a nie jakiś piknik w kadłubowym składzie, bo ktoś tam ma wywalone na tych kibiców co przyjdą.

    Dawnie występy w ZK to był zaszczyt, ale widać od młodego już biznesmeni wybierają sobie, gdzie im się opłaca pojechać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  55. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Widzę, że ciśnienie wrocławiankom nie wytrzymuje, zwieracze puszczają podobnie jak maksymowi. A co do lewych L4 to zawiesić chłopaczków w prawach reprezentantów i finito. Jazda z orzełkiem to honor i zaszczyt, a docenić potrafią to tacy zawodnicy jak choćby Smektała czy Zmarzlik.

  56. Powrót do góry    #134
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Widzę, że ciśnienie wrocławiankom nie wytrzymuje, zwieracze puszczają podobnie jak maksymowi. A co do lewych L4 to zawiesić chłopaczków w prawach reprezentantów i finito. Jazda z orzełkiem to honor i zaszczyt, a docenić potrafią to tacy zawodnicy jak choćby Smektała czy Zmarzlik.
    Ja uwazam, ze to za malo. Powinni im wlepic dozywotnia dyskwalifikacje rozciagajaca sie na potomstwo.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  57. Powrót do góry    #135
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie wiem czy byście chcieli się zabijać o jakieś tam kaski jak macie wykupiony wyjazd na Dominikane.
    No jakby pojechali tydzień później to nic by się nie stało, a ten Kask to początek eliminacji do GP 2021. Janowski z tym swoim barkiem, po nieudanym sezonie i z prawem startu w GP 2020 to jeszcze jest jakoś usprawiedliwiony. Drabik i Pawlicki śmieszne w sumie, ale sami sobie szkodzą.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 3 z 63 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •