Strona 33 z 63 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 2811

Wątek: Sparta Wrocław 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Dudek tez zaufal dietetykowi/trenerowi, ktory dostarczal mu odzywki. Ja tego tlumaczenia nie kupuje.

  2. Powrót do góry    #1442
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Dudek tez zaufal dietetykowi/trenerowi, ktory dostarczal mu odzywki. Ja tego tlumaczenia nie kupuje.
    Bo ty jesteś Drabikożerca.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1443
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Dudek tez zaufal dietetykowi/trenerowi, ktory dostarczal mu odzywki. Ja tego tlumaczenia nie kupuje.
    Z jednej strony twierdzi, że jest/był do dyspozycji by na końcu dodać, że z wstecznym TUE uwalili mu temat bo za późno się za to zabrał
    Ciąg dalszy kombinacji

  4. Powrót do góry    #1444
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    https://wts.pl/oswiadczenie-maksyma-drabika/

    Co jak co, ale z zachowaniem POLADY pełna zgoda. Rozdmuchali wszystko w mediach i wyrok na Drabiku już zapadł... Zobaczymy czy POLADA wystosuje jakąś odpowiedź.
    Wybrał najgorszą z możliwych możliwości. Rozmowa z POLADA poprzez media. Będzie grubo.
    It's time to ride
    ***** ***

  5. Powrót do góry    #1445
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Wybrał najgorszą z możliwych możliwości. Rozmowa z POLADA poprzez media. Będzie grubo.
    POLADA również komunikuje się z nim przez media.

    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    https://wts.pl/oswiadczenie-maksyma-drabika/

    Co jak co, ale z zachowaniem POLADY pełna zgoda. Rozdmuchali wszystko w mediach i wyrok na Drabiku już zapadł... Zobaczymy czy POLADA wystosuje jakąś odpowiedź.
    Dokładnie, ten przewodniczący POLADY ma ostre parcie na szkło. Jak dla mnie to facet z góry przesadził winę i jego wypowiedzi są skandaliczne (wykluczenie z góry TUE) i każą glosno zastanowić się czy to postępowanie będzie obiektywne.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 15-02-2020 o 20:08
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #1446
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ty jesteś Drabikożerca.
    Nie do konca. Uwazam tylko ze nie powinno byc rownych i rowniejszych. Albo rezygnujemy z polady w sporcie zuzlowym i raczej skupiamy sie na dopingu technicznym, albo kazdy ma sie trzymac regul, a jak nie ponosic kary. Tlumaczenie ze zaufal komus tam mozna sobie wsadzic...tak samo jak bylo Dudkiem. Guzik im dal ten " doping", ale rules are rules.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    muuu (15-02-2020)

  8. Powrót do góry    #1447
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    fajne oswiadczenie przestawione przez drabika .. szkoda tylko ze napisane nie przez niego a..... papuge .. i zeby nie bylo Maksa lubie ...ale skoro np przyklad dudka zawiesili tez za nie wiedze .. lagute ponoc tez .. no to przepraszam . a tym bardziej ze Maks jedzi w najbradziej uczulony klubie na tle dopingu
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 15-02-2020 o 20:13
    pyra

  9. Powrót do góry    #1448
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Dudek tez zaufal dietetykowi/trenerowi, ktory dostarczal mu odzywki. Ja tego tlumaczenia nie kupuje.
    Jeżeli faktycznie kroplówkę zalecił mu [podał] jeden z czterech lekarzy w Polsce, posiadający licencję FIM, to słowa Drabika o tym, że zaufał odpowiednim osobom brzmią wiarygodnie. Ostatnio gdzieś mi się obiło o oczy, że Hampel [który przecież najmłodszy nie jest i z niejednego pieca chleb jadł] nie wiedział, że wlewki są niedozwolone. Tym bardziej młody mógł o tym nie wiedzieć.

    Moim zdaniem w o wiele gorszym świetle, ta sprawa stawia klub, a nie zawodnika. Tym bardziej że były ochy i achy dotyczące tego jak to w Sparcie jest wspaniale z wiedzą o dopingu.

    Co do oświadczenia, przydatne ale nic nie zmieni. Wyrok już dawno wydany przez syfopudelki. Rynkowski to frajer, taka prawda.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    Magik (16-02-2020)

  11. Powrót do góry    #1449
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    POLADA się obs*a, że ich Corky i Ruta zjedza jak lagodnie potraktuja Drabika. Rynkowski paple o szczegolach sprawy na prawo i lewo i to jest skandal większy niż wlewke Drabika. Te wszystkie "przecieki" z postępowania to pewnie od niego.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Leonidas (15-02-2020)

  13. Powrót do góry    #1450
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialnośći.
    Takie tłumaczenie to dziecinada.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    CKMik (16-02-2020), Dominik (15-02-2020), dockm (16-02-2020), muuu (15-02-2020), młody_piernik2 (15-02-2020), pyra (15-02-2020)

  15. Powrót do góry    #1451
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialnośći.
    Takie tłumaczenie to dziecinada.
    podobnie jak np w skarbowce .. tym bardziej ze wts sie chawalił jak on to nie jest oh ah jesli chodzi o dopingowe sprawy .. oczywiscie kazdy ma prawo do obrony
    pyra

  16. Powrót do góry    #1452
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Ja w oświadczenie Maksa wierzę. Niech mu tata da klapsa i po kłopocie.
    Albo on tacie. Nie wiem już kto tu bardziej dał du..py.
    UNSCARED

  17. Powrót do góry    #1453
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Ja w oświadczenie Maksa wierzę. Niech mu tata da klapsa i po kłopocie.
    Albo on tacie. Nie wiem już kto tu bardziej dał du..py.
    Najbardziej dudpy dał lekarz, a najmniej beknie.
    W sumie największa beka jest z tego całego najbardziej profesjonalnego w sprawie dopingu klubu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #1454
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Jeżeli faktycznie kroplówkę zalecił mu [podał] jeden z czterech lekarzy w Polsce, posiadający licencję FIM, to słowa Drabika o tym, że zaufał odpowiednim osobom brzmią wiarygodnie.
    No nie bardzo. To tylko próba zrzucenia odpowiedzialności na lekarza.

    W myśl nowych przepisów, nieważne jaki był by lekarza i jakie miał uprawnienia, za to co i jak dostaje się do organizmu zawodnika odpowiada tylko i wyłącznie zawodnik.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  19. Powrót do góry    #1455
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    POLADA się obs*a, że ich Corky i Ruta zjedza jak lagodnie potraktuja Drabika. Rynkowski paple o szczegolach sprawy na prawo i lewo i to jest skandal większy niż wlewke Drabika. Te wszystkie "przecieki" z postępowania to pewnie od niego.
    Taaaa na pewno POLADA strasznie trzęsie portkami. Ty tak na poważnie, czy kolejne zludne nadzieję po pisanym przez papugę oświadczeniu?

  20. Powrót do góry    #1456
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Na poważnie, Corky skądś bierze te "doniesienia".
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #1457
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    No nie bardzo. To tylko próba zrzucenia odpowiedzialności na lekarza.

    W myśl nowych przepisów, nieważne jaki był by lekarza i jakie miał uprawnienia, za to co i jak dostaje się do organizmu zawodnika odpowiada tylko i wyłącznie zawodnik.
    Gwiazdor niech się lepiej skupi na sobie i załatwia tam sprawy jak należy zamiast pisać jakieś oswiadczenia.
    Z mediami jeszcze tylko walki mu brakuje.

    Media i tak bedą pisały co chcą i nic tego nie zmieni.
    Zwłaszcza takie hieny jak Ostafa i inne.

    Postępowanie się toczy, to niech czeka spokojnie na werdykt.
    Przecież nic złego nie zrobił. to tym bardziej nie ma i nie powinien się niczego obawiać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #1458
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,594
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Oświadczenie takie passive-aggressive, sorry-not-sorry!

    Jednocześnie nieprawdą jest jakobym zwracał się do POLADA z prośbą o utajnienie decyzji Komitetu Wyłączeń Terapeutycznych. Mój pełnomocnik zwrócił tylko POLADA uwagę, na obowiązek zachowania poufności wynikający z przepisów, którego naruszenie może negatywnie wpływać na ocenę sprawy i jej finalne rozstrzygnięcie.


    W licznych artykułach prasowych przypisuje się mi przedstawianie różnych wersji wydarzeń, brak współpracy z POLADA czy przedstawienie kwestii terapeutycznej jako linii obrony, co również jest nieprawdą (...) To, że skorzystałem z możliwości złożenia wniosku o wyłączenia terapeutyczne, nie powinno być natomiast traktowane jako nadużycie, a jako korzystanie z przysługujących mi praw.

    Sam sobie zaprzecza? I młody Drabik zna takie słowa jak "zaordynował"? Żenada po całości!
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  23. Powrót do góry    #1459
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    "Od wypadku w Szwecji, który miał miejsce w 2016 r. borykam się z problemami zdrowotnymi i cyklicznie jestem hospitalizowany. Z tego też powodu wielokrotnie zmuszony byłem do wycofania się z zawodów dbając o swoje zdrowie i bezpieczeństwo innych zawodników."

    Wielokrotnie, acz na mecze ligowe zawsze gotowy w 100%.

  24. Powrót do góry    #1460
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Znając rezolutność Maksyma, to wraz z psiakiem tego nie pisali. Oświadczenie jak nic napisane przez prawnika, aby odczarować aurę wobec swego klienta.
    Na werdykt wpływu mieć nie będzie żadnego.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  25. Powrót do góry    #1461
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Ale ja was nie rozumiem, a moze rozumiem.
    Wszyscy naginacie sobie fakty i rzeczywistość do jakis waszych chorych poglądów.
    Masakra... Tak pozatym w tych waszych przepisach jak byk pisze ze można zastosować kroplówke w większych dawkach w okreslonych warunkach choroba etc, więc o co wam k...a chodzi tak naprawdę? Jasne jasne ma papiery ma...
    A robienie z niego degenerata, narkomana oszusta przez portal wiadomo jaki i jest skandalem.

  26. Powrót do góry    #1462
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    .. Tak pozatym w tych waszych przepisach jak byk pisze ze można zastosować kroplówke w większych dawkach w okreslonych warunkach choroba etc, więc o co wam k...a chodzi tak naprawdę? Jasne jasne ma papiery ma...
    .
    A możesz zacytować przepisy które potwierdzają, że zachował się w sprawie prawidłowo? Czy tylko tak sobie napisałeś, żeby pisać?

    Bo chętnie bym przeczytał te przepisy...

  27. Powrót do góry    #1463
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    podobnie jak np w skarbowce .. tym bardziej ze wts sie chawalił jak on to nie jest oh ah jesli chodzi o dopingowe sprawy .. oczywiscie kazdy ma prawo do obrony
    Tylko akurat ze skarbówką zawsze da się iść na kompromis np. wystarczy popatrzeć na piłkarzy grających w Hiszpanii. Messi i Ronaldo mieli problemy i poszli na ugodę, a taki Xabi Alonso nawet wygrał sprawę i nic nie zapłacił. Tutaj POLADA zgrywa kozaków, przez kilka miesięcy było cicho i nagle sprawa wyciekła do mediów, to ma być profesjonalizm? Jak doszło do nieprawidłowości to już w październiku powinno się toczyć postępowanie, a dzisiaj sprawa byłaby jasna. Jak dla mnie to wszystko może mieć głębsze dno i to też zemsta za to, że Drabik nie pojechał w meczu reprezentacji itp. Czarny PR Sparty też robi swoje, gdyby dzisiaj Drabik miał kontrakt z innym klubem i dobre stosunki z PZM to pewnie o całej sprawie nic byśmy nie usłyszeli.

    Sparta oczywiście też najbardziej zawiniła, bo trzeba było wszystkie formalności załatwić zaraz po finale. Może gorszy sezon bez Drabika da im do zastanowienia, kiedy frekwencja na Olimpijskim spadnie...

    Co do Drabika to wyrok już wydały media i kibice, którzy w większości chcą ukarania Maksa. POLADA nie podważy swojej autonomii uniewinniając Drabika. Obecnie można się sądzić dalej i odwoływać gdzie się da, to jedyne rozwiązanie.

  28. Powrót do góry    #1464
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Tylko akurat ze skarbówką zawsze da się iść na kompromis np. wystarczy popatrzeć na piłkarzy grających w Hiszpanii. Messi i Ronaldo mieli problemy i poszli na ugodę, a taki Xabi Alonso nawet wygrał sprawę i nic nie zapłacił. Tutaj POLADA zgrywa kozaków, przez kilka miesięcy było cicho i nagle sprawa wyciekła do mediów, to ma być profesjonalizm? Jak doszło do nieprawidłowości to już w październiku powinno się toczyć postępowanie, a dzisiaj sprawa byłaby jasna. Jak dla mnie to wszystko może mieć głębsze dno i to też zemsta za to, że Drabik nie pojechał w meczu reprezentacji itp. Czarny PR Sparty też robi swoje, gdyby dzisiaj Drabik miał kontrakt z innym klubem i dobre stosunki z PZM to pewnie o całej sprawie nic byśmy nie usłyszeli.

    Sparta oczywiście też najbardziej zawiniła, bo trzeba było wszystkie formalności załatwić zaraz po finale. Może gorszy sezon bez Drabika da im do zastanowienia, kiedy frekwencja na Olimpijskim spadnie...

    Co do Drabika to wyrok już wydały media i kibice, którzy w większości chcą ukarania Maksa. POLADA nie podważy swojej autonomii uniewinniając Drabika. Obecnie można się sądzić dalej i odwoływać gdzie się da, to jedyne rozwiązanie.
    Z tego co mówi POLADA to oni listownie zawiadomili Drabika o całej sprawie tylko się nie odzywał.
    Drabik to kiepsko rozgrywa. Przy pełnej współpracy dostał by te pół roku i tyle a tak może zmoczyć dupę na dłużej.

  29. Powrót do góry    #1465
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    oczywiście że konflikt na linii elquattrowcy a sztab reprezentacji czy też gksż jest nader widoczny. to jest jedna z prób pokazania kto tu rządzi. nie ma innej opcji jak takie nastraszanie zawodników by ci puścili uszy po sobie i potulnie poszli jak baranki tam gdzie ich trener czy też myśl głownej komisji prowadzi.
    mozliwe ze Maks zbyt ostro poczyniał sobie w rozmowach lub zbytnio leckeważył.
    nie ma takiej opcji by zawodnik działajac pod skrzydłami lekarzy znajacych temat i osób klubowych nie otrzymał w odpowiednim czasie wezwania do dostarczenia dokumentow itp itd wyjasniajacych stosowanie niedozwolonej metody. to by oznaczało całkowita kompromitacje polady.
    nie znamy po prostu realiów jakie panują w reprezentacji i dlaczego tak dokładnie doszło do tego buntu z koncowki sezonu.

    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Z tego co mówi POLADA to oni listownie zawiadomili Drabika o całej sprawie tylko się nie odzywał.
    Drabik to kiepsko rozgrywa. Przy pełnej współpracy dostał by te pół roku i tyle a tak może zmoczyć dupę na dłużej.
    nie ma takiej mozlwosci zeby byla to sprawa prywatna.
    takie zawiadomienie musial rowniez otrzymac klub i ekstraliga zuzlowa.
    a w takiej sytuacji nie ma mozliwosci zeby nikt nie wiedział o takim wydarzeniu.
    nawet jesli zawodnik by sie zakrecil i nie odebral poczty to klub chociazby zdolalby go poinformowac.
    Ostatnio edytowane przez Wicuch ; 15-02-2020 o 22:51

  30. Powrót do góry    #1466
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Tylko akurat ze skarbówką zawsze da się iść na kompromis np. wystarczy popatrzeć na piłkarzy grających w Hiszpanii. Messi i Ronaldo mieli problemy i poszli na ugodę, a taki Xabi Alonso nawet wygrał sprawę i nic nie zapłacił. Tutaj POLADA zgrywa kozaków, przez kilka miesięcy było cicho i nagle sprawa wyciekła do mediów, to ma być profesjonalizm? Jak doszło do nieprawidłowości to już w październiku powinno się toczyć postępowanie, a dzisiaj sprawa byłaby jasna. Jak dla mnie to wszystko może mieć głębsze dno i to też zemsta za to, że Drabik nie pojechał w meczu reprezentacji itp. Czarny PR Sparty też robi swoje, gdyby dzisiaj Drabik miał kontrakt z innym klubem i dobre stosunki z PZM to pewnie o całej sprawie nic byśmy nie usłyszeli.

    Sparta oczywiście też najbardziej zawiniła, bo trzeba było wszystkie formalności załatwić zaraz po finale. Może gorszy sezon bez Drabika da im do zastanowienia, kiedy frekwencja na Olimpijskim spadnie...

    Co do Drabika to wyrok już wydały media i kibice, którzy w większości chcą ukarania Maksa. POLADA nie podważy swojej autonomii uniewinniając Drabika. Obecnie można się sądzić dalej i odwoływać gdzie się da, to jedyne rozwiązanie.
    Wyrok wydali, wyrok wykonali, tylko żeby nie żałowali.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    lemur6666 (16-02-2020)

  32. Powrót do góry    #1467
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Od wypadku w Szwecji, który miał miejsce w 2016 r. borykam się z problemami zdrowotnymi i cyklicznie jestem hospitalizowany. Z tego też powodu wielokrotnie zmuszony byłem do wycofania się z zawodów dbając o swoje zdrowie i bezpieczeństwo innych zawodników. Pełną dokumentację medyczną w tej sprawie złożyłem do POLADA.
    Rozumiem, że w trakcie tego dramatycznego upadku zawodnik uszkodził sobie żołądek lub jelito grube? Wszak kroplówka była podana z powodu sraczki.

    Od samego początku prezentowana jest przeze mnie jedna wersja wydarzeń opisana powyżej. Ponadto aktywnie współpracuję z POLADA i przekazuję w wyznaczonych terminach wszystkie niezbędne wyjaśnienia i dokumenty.
    A dwa akapity niżej czytamy:

    Skoro informacja o wydanej decyzji została jednak przekazana, to chcę podkreślić, że jedynym powodem braku przyznania wyłączeń terapeutycznych jest twierdzenie, że mogłem złożyć wniosek wcześniej.
    No to dotrzymuje Maksiu tych terminów? Chyba jednak nie skoro jedynym rzekomo powodem odrzucenia wniosku TUE jest brak dotrzymania odpowiedniego terminu.

    W tym miejscu chcę również podkreślić (ponownie wbrew informacjom medialnym), że ani ja ani mój pełnomocnik nie zostaliśmy zawiadomieni o posiedzeniu Komitetu TUE – gdyby tak było to na pewno bylibyśmy do dyspozycji POLADA.
    Ten pełnomocnik co bez przerwy jest w POLADA i wg jej dyrektora powinien mieć tam biurko? Aha...

    Chyba każdy z Was wie lub powinien przypuszczać, że gdybym faktycznie wiedział o tym, że mam złożyć jakiekolwiek dokumenty wcześniej to bym to zrobił – uniknąłbym wtedy toczącego się postępowania i fali negatywnych komentarzy, z którymi obecnie mam do czynienia. Byłem pewien, że wszystko było w pełni zgodnie z przepisami. Nie jestem ani prawnikiem, ani lekarzem.
    Ale Maksym jest zawodowym sportowcem. Podpisując kontrakt podpisuje również, że będzie przestrzegał wszelkich procedur antydopingowych. Poświadcza też, że je zna. Czyli co, poświadcza w takim razie nieprawdę?


    Ciekaw jestem czy Maksym w ogóle przeczytał to oświadczenie nasmarowane przez mecenasa Klimczyka.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #1468
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Ja pierdziele... poważnie?! Lekarz winny, ale najmniej oberwie? Oświadczenie Drabika? To są bzdury! Zawsze jest winny "ktoś" w tego typu sprawach, bo zawodnicy zawsze próbują się bronić i zawsze winny jest cały świat, tylko nie oni! Adrian Zieliński też się tłumaczył wszystkim dookoła, a skóra na twarzy jakby drugi raz miał 15 lat... Dlaczego? Bo wiedzą że i tak zostaną ukarani, ale kara nie będzie dożywotnia i żeby wrócić trzeba zachować twarz, a nie mieć opinię dopingowicza... Najlepiej wtedy powiedzieć, że to lekarz, że ktoś wstrzyknął coś do butelki na treningu, że w odżywkach, że w lekarstwach, maściach, pomadkach. To zwykły PR i tyle...

  34. Powrót do góry    #1469
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Sprawa bedzie miala swoj final,przewinienie znane,standardowa linia obrony.O co ten krzyk?
    Dajcie juz chlopakowi spokoj,bo jak widze,ze niektorzy az sie poca aby tylko mlodego jak najbardziej *******
    to zaraz sobie przypominam slowa Pilsudskiego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (16-02-2020)

  36. Powrót do góry    #1470
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dokładnie, ten przewodniczący POLADY ma ostre parcie na szkło. Jak dla mnie to facet z góry przesadził winę i jego wypowiedzi są skandaliczne (wykluczenie z góry TUE) i każą glosno zastanowić się czy to postępowanie będzie obiektywne.
    Dokładnie też tego się obawiam, że dadzą mu karę niższą niż 4 lata bo to Drabiczek itd itp. Zawieszenie do kwietnia 2024 roku to jedyna słuszna decyzja przy tak skandalicznym naruszeniu przepisów. powinno to mu też uniemożliwić podpisanie kontraktu w sezonie 2024.

    Trzeba bardzo pilnować obiektywności POLADA

  37. Powrót do góry    #1471
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Dokładnie też tego się obawiam, że dadzą mu karę niższą niż 4 lata bo to Drabiczek itd itp. Zawieszenie do kwietnia 2024 roku to jedyna słuszna decyzja przy tak skandalicznym naruszeniu przepisów. powinno to mu też uniemożliwić podpisanie kontraktu w sezonie 2024.

    Trzeba bardzo pilnować obiektywności POLADA


    Twój wpis z sierpniao co nam Miedziński i Przedpełski? Oszczędzić na jednym z nich i kasę dać Drabikowi .

    Moje pytanie: Gdzie się ulągł taki "ukraiński pomiot" jak ty ?

    Pod jasną górką ? A może jesteś ofiarą jakiegoś kś. pedofila ?

    Jestem za tym by Drabika ukarano ale 6 miesięcy to max. A najlepiej w zawiasach.

    Nie lubię Sparty ale lubię Drabika i życzę mu powrotu w 2021 r.
    Ostatnio edytowane przez Staleczka 3 ; 17-02-2020 o 18:41

  38. Powrót do góry    #1472
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Dokładnie też tego się obawiam, że dadzą mu karę niższą niż 4 lata bo to Drabiczek itd itp. Zawieszenie do kwietnia 2024 roku to jedyna słuszna decyzja przy tak skandalicznym naruszeniu przepisów. powinno to mu też uniemożliwić podpisanie kontraktu w sezonie 2024.

    Trzeba bardzo pilnować obiektywności POLADA
    No co Ty? Do 2024? Za przyjęcie kroplówki? Stanowczo za niska kara.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #1473
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Pół roku starczy żeby Sparte wy....bac z play off
    Pół roku nakrecali temat nikt nawet nie pyta czy Drabik ma coś na obronę czy nie, wyrok chyba już znany, w marcu ogłasza - tak to się załatwia .

  40. Powrót do góry    #1474
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Pół roku starczy żeby Sparte wy....bac z play off
    Pół roku nakrecali temat nikt nawet nie pyta czy Drabik ma coś na obronę czy nie, wyrok chyba już znany, w marcu ogłasza - tak to się załatwia .
    Ale do kogo pretensje? Mógł Maksiu odebrać pocztę, szybko przyjąć na klatę wyrok. Jakby nie robił głupich uników to mógł dostać te pół roku w grudniu lub styczniu i w czerwcu być z powrotem.

    Teraz jak jeszcze grają na czas, a raczej Klimczyk gra, to nie zdziwi mnie wyrok nawet 18-24 m-ce, gdzie 6, góra 12 za coś takiego powinno być. Ale cóż, takiego "specjalistę" sobie wynalazł.

    edit:
    A tak naprawdę, gdyby ten profesjonalny sportowiec, do spółki z profesjonalnym klubem i lekarzem-specjalistą z licencją FIM, naskrobali wniosek o TUE w tydzień czy dwa od kontroli to tematu by nie było.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 17-02-2020 o 23:06
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    CKMik (18-02-2020)

  42. Powrót do góry    #1475
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ale do kogo pretensje? Mógł Maksiu odebrać pocztę, szybko przyjąć na klatę wyrok. Jakby nie robił głupich uników to mógł dostać te pół roku w grudniu lub styczniu i w czerwcu być z powrotem.

    Teraz jak jeszcze grają na czas, a raczej Klimczyk gra, to nie zdziwi mnie wyrok nawet 18-24 m-ce, gdzie 6, góra 12 za coś takiego powinno być. Ale cóż, takiego "specjalistę" sobie wynalazł.

    edit:
    A tak naprawdę, gdyby ten profesjonalny sportowiec, do spółki z profesjonalnym klubem i lekarzem-specjalistą z licencją FIM, naskrobali wniosek o TUE w tydzień czy dwa od kontroli to tematu by nie było.
    2 lata. ty jednak masz coś z głową

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    kobra102 (18-02-2020)

  44. Powrót do góry    #1476
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    nikt nawet nie pyta czy Drabik ma coś na obronę czy nie
    powiedz, ze zartujesz
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  45. Powrót do góry    #1477
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    2 lata. ty jednak masz coś z głową
    Wróć do szkoły by nauczyli cię czytać ze zrozumieniem.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  46. Powrót do góry    #1478
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Wróć do szkoły by nauczyli cię czytać ze zrozumieniem.
    Jeszcze się nie nauczyłeś by od szoszona wymagać nieco mniej?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #1479
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...iero-w/vgee5by

    To są jakieś jaja?

    Trzeba pisać do FIM, PZM, i innych instytucji... POLADA ma już ciepło. To nienormalne i niemożliwe, że typ od września nie dostał kary!!! Za to musi się wziąć ktoś wyżej niż POLADA. To kompromitacja.

    Kto tu komunista? Niech ktoś zrobi donos na POLADE gdzieś wyżej, to może przyśpiesza swoją decyzję.

    Przecież do absurd i nienormalne. Aż mnie krew teraz zalała!!!!

    Rusko robi wszystko by wyjść z tego cało i zrobić kilka pkt na kilku ekipach tak by Sparta była bezpieczna w tabeli od czerwca, no kur...

  48. Powrót do góry    #1480
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Nie zesr*aj się,dziwolągu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    kobra102 (18-02-2020)

  50. Powrót do góry    #1481
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...iero-w/vgee5by

    To są jakieś jaja?

    Trzeba pisać do FIM, PZM, i innych instytucji... POLADA ma już ciepło. To nienormalne i niemożliwe, że typ od września nie dostał kary!!! Za to musi się wziąć ktoś wyżej niż POLADA. To kompromitacja.

    Kto tu komunista? Niech ktoś zrobi donos na POLADE gdzieś wyżej, to może przyśpiesza swoją decyzję.

    Przecież do absurd i nienormalne. Aż mnie krew teraz zalała!!!!

    Rusko robi wszystko by wyjść z tego cało i zrobić kilka pkt na kilku ekipach tak by Sparta była bezpieczna w tabeli od czerwca, no kur...

    amstafek jak już szczekasz to nie otwieraj gęby bo ci gnojem jedzie....

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spartanin79 za jego przydatny post!

    cukrzyca (18-02-2020), kobra102 (18-02-2020)

  52. Powrót do góry    #1482
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Tylko że ta sytuacja jest bardzo niekorzystna dla Sparty, bo jeśli wyrok będzie niekorzystny, to najprawdopodobniej będzie liczony od dnia pierwszej rozprawy, a to będzie oznaczało, że liga będzie musiała odebrać punkty Drabika w meczach w których jechał. W tym przypadku akurat najgorsze dla wszystkich jest życie w niewiedzy.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raf_Lublin za jego przydatny post!

    Elendir (18-02-2020)

  54. Powrót do góry    #1483
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie jestem tego pewien.
    Skoro do momentu wyroku nie naloza na Maxa zadnych sankcji,wyrok powinien obowiazywac od momentu jego ogloszenia a nie pierwszej rozprawy.
    Do momentu wyroku nie bedzie przeciez zawieszony jak to bylo w innych przypadkach.
    Moge sie oczywiscie mylic,ale co jak Maxa nie spotkaja zadne sankcje lub dostanie jakies zawiasy?
    Dlaczego skoro nie jest oficjalnie zawieszony,ma nie jezdzic?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-02-2020 o 09:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Gadol (20-02-2020)

  56. Powrót do góry    #1484
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Bezsensu. Nabije Drabik kilka pkt na rywalach, utrzyma się w tabeli, zapewni dobre miejsce w tabeli i za rok Rusko przeforsuje KSM i juniora zagranicznego z myślą że Drabika nie będzie.

    Rusko ma łeb na karku, każdy chciałby u siebie takiego prezesa i szczerze to zazdroszczę, bo faceta ma jaja, wielkie jaja i nie boi sie dać w ryja. To jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

  57. Powrót do góry    #1485
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie jestem tego pewien.
    Skoro do momentu wyroku nie naloza na Maxa zadnych sankcji,wyrok powinien obowiazywac od momentu jego ogloszenia a nie pierwszej rozprawy.
    Do momentu wyroku nie bedzie przeciez zawieszony jak to bylo w innych przypadkach.
    Bo dokładnie tak będzie, jeśli go ukarzą. Według standardów POLADA, młody się nie dopingował a jedynie złamał przepisy. I to jest powód tego, że nie został zawieszony w okresie do czasu wydania orzeczenia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 33 z 63 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •