Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
Co to znaczy "lewe"? Podrobione? Kupione na bazarze? Skąd wiesz, że chłopaki nie gadali z trenejro? Może powiedzieli mu, że nie chce im się jechac w jakimś podrzędnym meczu towarzyskim na koniec sezonu. A odpowiedzią mogło być, że musicie jechać, bo to i tamto. A oni, że na serio nie chce się nam jechać. Ale musicie i koniec kropka. No to chłopaki woleli wysłać te niby "lewe" zwolnienia niż przyjechac i odwalic popelinę, np. co bieg wjeżdżając w taśmę lub markujac defekty. Wtedy byłby taki sam hejt, jak jest teraz. Zrobili to, co zrobili i tyle.
Czyli de facto przyznajesz, że szopka z L-4 jest tak samo żałosna jak by przyjechali i robili ostentacyjnie taśmy lub nie wyjeżdżali do biegów. Dobre i to.

Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
Ja nie pochwalam może tego, ale wierzę im, że mieli powody ku temu. Po kiego grzyba jakieś mecze towarzyskie na koniec sezonu przeciwko "gwiazdom" reszty świata. Po co? Na co to komu? Chyba najbardziej to zależało tylko tym, którzy to organizowali, żeby zarobić na tym. i takie jest moje zdanie.
Chociażby dla sponsorów, którzy wykładają kasę na reprezentację. Bo podejrzewam, że nie robią tego dla samej satysfakcji, że sponsorują kadrę w skład której wchodzą Panowie Żużlowcy.

Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
Coś szybko z tej Dominikany wrócił.
A jak prędko wyzdrowiał. Parę dni temu obłożnie chory, a tu proszę.

Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
No właśnie nie chcieli robić szopki z "nibyjazdą" i dlatego pomimo próśb o zwolnienie ich z tego meczu, wysłali zwolnienia.
Masz jakieś info w tej sprawie czy po prostu spekulujesz? Bo z tego co mi wiadomo to w eter nie poszedł żaden konkretny sygnał od el quattrowców, że tak to wyglądało. Z drugiej strony mamy Cieślaka, który publicznie stwierdził, że próbował skontaktować się z "chorymi", ale bez rezultatu i Dudka, który z wyprzedzeniem porozumiał się z Cieślakiem i ten nie robił mu żadnych problemów tylko zwolnił go z jazdy.