Strona 11 z 63 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 2811

Wątek: Sparta Wrocław 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Co to znaczy "lewe"? Podrobione? Kupione na bazarze? Skąd wiesz, że chłopaki nie gadali z trenejro? Może powiedzieli mu, że nie chce im się jechac w jakimś podrzędnym meczu towarzyskim na koniec sezonu. A odpowiedzią mogło być, że musicie jechać, bo to i tamto. A oni, że na serio nie chce się nam jechać. Ale musicie i koniec kropka. No to chłopaki woleli wysłać te niby "lewe" zwolnienia niż przyjechac i odwalic popelinę, np. co bieg wjeżdżając w taśmę lub markujac defekty. Wtedy byłby taki sam hejt, jak jest teraz. Zrobili to, co zrobili i tyle.
    Czyli de facto przyznajesz, że szopka z L-4 jest tak samo żałosna jak by przyjechali i robili ostentacyjnie taśmy lub nie wyjeżdżali do biegów. Dobre i to.

    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Ja nie pochwalam może tego, ale wierzę im, że mieli powody ku temu. Po kiego grzyba jakieś mecze towarzyskie na koniec sezonu przeciwko "gwiazdom" reszty świata. Po co? Na co to komu? Chyba najbardziej to zależało tylko tym, którzy to organizowali, żeby zarobić na tym. i takie jest moje zdanie.
    Chociażby dla sponsorów, którzy wykładają kasę na reprezentację. Bo podejrzewam, że nie robią tego dla samej satysfakcji, że sponsorują kadrę w skład której wchodzą Panowie Żużlowcy.

    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Coś szybko z tej Dominikany wrócił.
    A jak prędko wyzdrowiał. Parę dni temu obłożnie chory, a tu proszę.

    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    No właśnie nie chcieli robić szopki z "nibyjazdą" i dlatego pomimo próśb o zwolnienie ich z tego meczu, wysłali zwolnienia.
    Masz jakieś info w tej sprawie czy po prostu spekulujesz? Bo z tego co mi wiadomo to w eter nie poszedł żaden konkretny sygnał od el quattrowców, że tak to wyglądało. Z drugiej strony mamy Cieślaka, który publicznie stwierdził, że próbował skontaktować się z "chorymi", ale bez rezultatu i Dudka, który z wyprzedzeniem porozumiał się z Cieślakiem i ten nie robił mu żadnych problemów tylko zwolnił go z jazdy.

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    A OstaF czyta i boki zrywa, że jak dzieci daliście się wkręcić w jego grę L4.
    Tylko Falubaz

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    A OstaF czyta i boki zrywa, że jak dzieci daliście się wkręcić w jego grę L4.
    co ty pleciesz to nie była żadna gra tylko w amoku nienawiści seryjnie pisał hejterskie paszkwile poparte urojonym stekiem kłamstw i konfabulacji. wystarczy odrobina wiedzy żeby po tych pseudo art zrozumieć ze to jest chory człowiek. zastanów się dlaczego nagle zaciągnął reczny i temat zakończył.

  4. Powrót do góry    #454
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    A OstaF czyta i boki zrywa, że jak dzieci daliście się wkręcić w jego grę L4.
    Już niedługo będzie czytał wezwania na rozprawy

  5. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Już niedługo będzie czytał wezwania na rozprawy
    Trzymam za słowo, że też nikt z działaczy nie widzi jak ta ***** szkodzi wizerunkowi dyscypliny. Ja przez ten jego koński łeb nie oglądam Magazynów Żużlowych na Nce

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    kobra102 (19-10-2019)

  7. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    co ty pleciesz to nie była żadna gra tylko w amoku nienawiści seryjnie pisał hejterskie paszkwile poparte urojonym stekiem kłamstw i konfabulacji. wystarczy odrobina wiedzy żeby po tych pseudo art zrozumieć ze to jest chory człowiek. zastanów się dlaczego nagle zaciągnął reczny i temat zakończył.
    Mniej więcej to miałem na myśli z tą różnicą, że według mnie to żaden amok nienawiści, a wyrachowana gra mają na celu zwiększenie kliknięć.
    Mam nadzieję, że w końcu ktoś pójdzie z nim do sądu, bo pisanie po kilkanaście "artykułów" o tym samym jedynie zmieniając tytuły to dla mnie już jednak forma nękania ...

    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Już niedługo będzie czytał wezwania na rozprawy
    Mam nadzieję
    Tylko Falubaz

  8. Powrót do góry    #457
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Czyli de facto przyznajesz, że szopka z L-4 jest tak samo żałosna jak by przyjechali i robili ostentacyjnie taśmy lub nie wyjeżdżali do biegów. Dobre i to.
    Cała ta szopka to dzieło działaczy, którzy zafundowali sparing kadry z kimś tam na sam koniec sezonu. Tych meczy towarzyskich jest już przesyt. Czymś takim to można było jarać się w latch 80tych czy 90tych.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Chociażby dla sponsorów, którzy wykładają kasę na reprezentację. Bo podejrzewam, że nie robią tego dla samej satysfakcji, że sponsorują kadrę w skład której wchodzą Panowie Żużlowcy.
    I rozumiem, że sponsorzy byli dumni z tego, że reprezentacja Polski w spotkaniu na szczycie (czego?) zdecydowanie pokonała drużynę złożoną z najlepszych zawodników świata.


    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Masz jakieś info w tej sprawie czy po prostu spekulujesz? Bo z tego co mi wiadomo to w eter nie poszedł żaden konkretny sygnał od el quattrowców, że tak to wyglądało. Z drugiej strony mamy Cieślaka, który publicznie stwierdził, że próbował skontaktować się z "chorymi", ale bez rezultatu i Dudka, który z wyprzedzeniem porozumiał się z Cieślakiem i ten nie robił mu żadnych problemów tylko zwolnił go z jazdy.
    Można się tylko domyślać jak to wyglądało. I każdy robi to na swój sposób. A jak w rzeczywistości było, to wiedzą tylko chłopaki i trenejro. Na razie wiemy tylko to, co Shrek powiedział.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi woojo za jego przydatny post!

    Leonidas (19-10-2019)

  10. Powrót do góry    #458
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Haha, Wrocław i Leszno bronią gówniarzy. Praktycznie cała reszta uważa, że smarkaczom należy się prztyczek w nos.
    Życie.

  11. Powrót do góry    #459
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 76 w 40 postach
    Witam wszystkich. Po 14 latach czytania postanowiłem spróbować swoich sił na forum. . Ta cała sytuacja ze zwolnieniami jest trochę dziwna, ale drodzy użytkownicy przecież każdy z nas wziął kiedyś L4 lub urlop na żądanie, bo akurat nie miał ochoty lub mu się zwyczajne nie chciało się iść do pracy. Wytykacie komuś, że olali sprawę a pewnie nie raz zrobiliście podobnie.

  12. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bury za jego przydatny post!

    Dominik (19-10-2019), Spartan (06-07-2022), cukrzyca (19-10-2019), slawek-unia (19-10-2019), woojo (19-10-2019)

  13. Powrót do góry    #460
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Haha, Wrocław i Leszno bronią gówniarzy. Praktycznie cała reszta uważa, że smarkaczom należy się prztyczek w nos.
    Życie.
    Oj tam, oj tam... Po co się rozdrabniać... Lepiej od razu stryczek

    Czyżby ostafa zachorował? Wysłał L4? Czy może jest zajęty i z uporem maniaka wysyła sms'y do Magica? Widać, że qczer przejął jego pałeczkę teraz. Żeby oni na SyFy nie pozabiljali się w walce o to, kto ma gnoić chłopaków.

  14. Powrót do góry    #461
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    L4,choroba czy symulacja choroby,to wszystko ma marginalne znaczenie,przynajmniej dla mnie.
    Mnie najbardziej wkurza fakt,ze to jeszcze mlodzi ludzie,niby sportowcy z ambicjami a pokazali
    wlasnie,ze dla nich w sumie kasa najwazniejsza.
    Na lige wrajaca z duza checia,nawet z niedoleczonymi kontuzjami i sraczka ale tam sa konkretne pieniadze.
    Na kadrze za waciki nie beda sie zabijac.W sumie to tez mam w deupie,na moje moga w takich meczach
    nie jezdzic i o GP tez nie walczyc.Jest kilku zawodnikow prezentujacych niezly poziom i choc pewnie
    o awans do GP byloby ciezko,to jednak wole takiego co chce niz takiego co mu obojetne,byleby
    sponsorow przekonac i w jakims stopniu wypelnic zobowiazanie wobec niego.
    Oczywiscie troche przy tym zal,bo przeciez taki Piotr Pawlicki potrafi stworzyc show,ma talent
    i moglby w takim GP naprawde zaistniec dajac satysfakcje kibicom jak i sobie.
    Maciek jest nadal w GP i jesli tylko pech go opusci,mozemy miec kolejnego medaliste MS,
    pewnie nie zlotego,bo jednak w nim nie ma takiej determnacji jak w Zmarzliku,ale papiery na medal
    ma.Licza sie jednak tylko zwyciescy a Janos z takim podejsciem nigdy nim nie zostanie.
    Zawsze na swojej drodze znajdzie kogos ambitniejszego ktory nawet majac pod gorke,zacisnie zeby
    a nie strzeli focha.Ale to juz kwestia charakteru.

    Wielu,nie tylko ta czworka, najwiekszymi profesjonalistami sa podczas negocjacji kontraktowych.
    Wtedy tez wykazuja sie ogromna ambicja,bo zakladaja sobie wysokie cele na ktore przeciez musza
    miec odpowiedni budzet.Wicie rozumicie panowie prezesi,ja byc juz za rok mistrz swiata ale potrzebuje
    dodatkowej banki i na ogol ta banka sie znajduje.Potem to juz mozna popuszczac w gacie czy
    kasłać na zawolanie.
    Zapytasz jednak takiego sportowca czym jest dla niego GP , DPS lub inny SoN,to niemal ze lzami w oczach
    beda przekonywac wszystkich przed TV,ze to ogromny zaszczyt,honor duma i chwala zalozyc kevlar z orzelkiem
    a w ogole to oni nie dla siebie czy sponsorow ale dla Polski ,ojczyzny jedynej tu jezdza.
    Jeszcze raz uslysze takie cos z ust tej czworki a chyba sie porzygam.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-10-2019 o 08:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (19-10-2019), Gadol (19-10-2019), Nigel (19-10-2019), PrzemoZG (19-10-2019), Staleczka 3 (19-10-2019), Słowianka (19-10-2019), dockm (19-10-2019), j-rules (19-10-2019), lolex (19-10-2019)

  16. Powrót do góry    #462
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A jak prędko wyzdrowiał. Parę dni temu obłożnie chory, a tu proszę.
    Dziś mija 11 dzień zwolnienia.
    Zapalenie oskrzeli leczy się w max. 7-10 dni, wiem bo niedawno sam miałem, więc już nie wymyślaj proszę.

  17. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No no, stawia się na wszystkie mecze w Szwecji. Chyba, że akurat w trakcie meczu wypada Open'er. Wtedy się nie stawia xD
    Póki co to najbardziej oczerniany w tym wątku jest Cieślak. Co to znaczy, pijany? Prędzej uwierzę, że Pawlicki był pijany na meczu finałowym w Eskilstunie niż Cieślak na meczu PL-RŚ.



    No spoko, ale czy w Gdańsku były gwoździe i betonowe krawężniki?
    Ty, a co Ty chcesz od tego openaira? Ja np w przyszłym roku jadę na Mystic choćby mnie mieli z roboty zwolnić albo na dolek wsadzić. Takie okazje nie trafiają się często albo nie trafiają w ogole, szczególnie gdy emeryci za chwilę poumierają, dlatego trzeba korzystać z życia.

    To nie jest hop siup pojechać se na koncert nawet gdy ma się dużo więcej kapusty niż trzeba. Na wacken bilety poszły w niecała dobę więc jakbym go jakimś cudem upolował, w dupie miałbym dzień roboczy.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 19-10-2019 o 09:27

  18. Powrót do góry    #464
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Spójrzmy na piłkę nożną. Chcąc obejrzeć mecz reprezentacji Polski w pełnym, najlepszym składzie, należy się udać na stadion narodowy, bo tam rozgrywane są najważniejsze mecze. Na innych stadionach np. we Wrocławiu rozgrywane są mecze towarzyskie, ale nieraz już np. Lewy rezygnował z udziału w takich meczach i co ma wtedy powiedzieć kibic? Też nie jest mu wtedy dane obejrzeć najlepszych na żywo, a też kupuje bilet, aby obejrzeć takiego Lewego w akcji. Zazwyczaj Lewandowski jest zwalniany przez sam PZPN z udziału w takich meczach, tłumacząc to jakimiś problemami zdrowotnymi i tutaj też mamy trochę adekwatną sytuację do L4 naszych kadrowiczów, tylko tam się wszystko odbywa za obopólną zgodą. Dlaczego tak się dzieje? Bo Lewy też chce odpocząć przed powrotem do klubu i uniknąć jakiejś głupiej kontuzji, której można się nabawić w jakimś nic nieznaczącym meczu. Mało kto gani Roberta za takie akcje, pojawiają się pojedyncze głosy oburzenia np. na twitterze, ale żaden pismak nie wypisuje na portalach sportowych jakichś oskarżeń w stronę Lewego. Wszyscy szybko o tym zapominają.

    .
    Piłka nożna powinna być tylko i wyłącznie na Stadionie Narodowym w Warszawie i koniec kropka. To powinna być mekka, świątynia piłki nożnej w Polsce.
    Do Warszawy też łatwiej dojechać z zachodu, z południa, północy czy też ze wschodu

    Wyobrażasz sobie mecz we Wrocławiu i kibiców jadących z Białegostoku, Olsztyna czy nawet Lublina? Albo mecz w Gdańsku i ludzi jadących z Zakopanego, Lublina, czy Rzeszowa?
    Do Warszawy prowadzą wszystkie drogi. Warszawa jest praktycznie w "centrum" Polski. Każdy może do niej dojechać spokojnie bez problemów.
    Stadion też mamy spory. Więc na jaki grzyb mają być robione mecze reprezentacji we Wrocławiu, Gdańsku czy innym mieście, skoro mamy wybudowany Narodowy w Wawie?

  19. Powrót do góry    #465
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 76 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Piłka nożna powinna być tylko i wyłącznie na Stadionie Narodowym w Warszawie i koniec kropka. To powinna być mekka, świątynia piłki nożnej w Polsce.
    Do Warszawy też łatwiej dojechać z zachodu, z południa, północy czy też ze wschodu

    Wyobrażasz sobie mecz we Wrocławiu i kibiców jadących z Białegostoku, Olsztyna czy nawet Lublina? Albo mecz w Gdańsku i ludzi jadących z Zakopanego, Lublina, czy Rzeszowa?
    Do Warszawy prowadzą wszystkie drogi. Warszawa jest praktycznie w "centrum" Polski. Każdy może do niej dojechać spokojnie bez problemów.
    Stadion też mamy spory. Więc na jaki grzyb mają być robione mecze reprezentacji we Wrocławiu, Gdańsku czy innym mieście, skoro mamy wybudowany Narodowy w Wawie?
    Wydaje mi się, że sens wypowiedzi był inny. Bardziej chodziło o to, że w meczach o pietruszkę podstawowi gracze są zwolnieni z meczu i nikt z tego nie robi afery, że olewają reprezentację. A czy on się odbywa we Wrocławiu, Poznaniu lub Gdańsku, nie ma tu znaczenia.

  20. Powrót do góry    #466
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ty, a co Ty chcesz od tego openaira? Ja np w przyszłym roku jadę na Mystic choćby mnie mieli z roboty zwolnić albo na dolek wsadzić. Takie okazje nie trafiają się często albo nie trafiają w ogole, szczególnie gdy emeryci za chwilę poumierają, dlatego trzeba korzystać z życia.

    To nie jest hop siup pojechać se na koncert nawet gdy ma się dużo więcej kapusty niż trzeba. Na wacken bilety poszły w niecała dobę więc jakbym go jakimś cudem upolował, w dupie miałbym dzień roboczy.
    Kwestia priorytetów. Sport to coś nieco innego niż praca na zakładzie czy za biurkiem. Dla mnie jako amatorskiego sportowca nie do pomyślenia jest taka anty-ambicja. Do srania żużlem też tutaj jest bardzo daleko. W przypadku Drabika to można jeszcze zeszłoroczne IMP przypomnieć, ale bez kitu, na początku tego 2019 to wydawało mi się, że się mocno zmienił i dojrzał. W połowie sezonu forma mocno spadła, jakoś cudem wygrał te IMŚJ, pojechał dobre mecze w finałach w PL, ale jeździł zdecydowanie gorzej niż wiosną. W Szwecji ze 2x się prawie zabił przez rozkojarzenie na torze.

    Cytat Zamieszczone przez Bury Zobacz posta
    Wydaje mi się, że sens wypowiedzi był inny. Bardziej chodziło o to, że w meczach o pietruszkę podstawowi gracze są zwolnieni z meczu i nikt z tego nie robi afery, że olewają reprezentację. A czy on się odbywa we Wrocławiu, Poznaniu lub Gdańsku, nie ma tu znaczenia.
    Tu też nikt nie robi afery np. z tego że Zmarzlik nie jechał w Złotym Kasku.
    Tylko co innego, zakomunikować wcześniej, opuścić zgrupowanie/nie przyjeżdżać na nie, a co innego zwiać w ostatniej chwili bez wcześniejszego uzgodnienia ze sztabem. I to jeszcze w 4-osobowej bandzie, co też rzuca na sprawę inne światło.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 19-10-2019 o 11:42
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (19-10-2019), lolex (19-10-2019)

  22. Powrót do góry    #467
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Cała ta szopka to dzieło działaczy, którzy zafundowali sparing kadry z kimś tam na sam koniec sezonu. Tych meczy towarzyskich jest już przesyt. Czymś takim to można było jarać się w latch 80tych czy 90tych.
    Na meczu było więcej osób niż we Wrocławiu średnio przychodziło na ligę w latach 2007-16, przed telewizorami też pewnie około 100 tysięcy. Kogoś jednak to spotkanie interesowało.

    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    I rozumiem, że sponsorzy byli dumni z tego, że reprezentacja Polski w spotkaniu na szczycie (czego?) zdecydowanie pokonała drużynę złożoną z najlepszych zawodników świata.
    Dla sponsora to w sumie nawet lepiej jak jego zawodnik jedzie z przodu. Przynajmniej kevlar i obszycia motocykla się nie brudzą przez co reklamy są bardziej widoczne.

    A tak na poważnie - związek w imieniu reprezentacji podpisuje umowy ze sponsorami. W myśl tych umów zapewne zobowiązuje się do zapewnienia tym sponsorom odpowiedniej ekspozycji w ustalonej liczbie imprez telewizyjnych. Dzięki temu sponsorzy płacą pieniądze, które sprawiają, że Panowie Żużlowcy nie muszą jeździć w kadrze za darmo - między innymi po to są te mecze. Oczywiście można to wszystko olać i przestać organizować tego typu eventy. Widocznie niektórzy tęsknią za starymi dobrymi czasami, na przykład za rokiem 2004 gdzie skład na DPŚ trzeba było naprędce łatać nastoletnimi Kołodziejem i Rempałą, bo część bardziej doświadczonych kolegów uznała, że im się jazda w reprezentacji nie opłaca.

    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Można się tylko domyślać jak to wyglądało. I każdy robi to na swój sposób. A jak w rzeczywistości było, to wiedzą tylko chłopaki i trenejro. Na razie wiemy tylko to, co Shrek powiedział.
    Ale powiedział to publicznie. Sugerujesz, że kłamał? Dlaczego zatem po tygodniu nie ma jeszcze żadnego dementi?

    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Dziś mija 11 dzień zwolnienia.
    Zapalenie oskrzeli leczy się w max. 7-10 dni, wiem bo niedawno sam miałem, więc już nie wymyślaj proszę.
    On już pierwszego dnia śmigał po Silesia Ring, a 8/9 wiedział, że weźmie udział w spotkaniu. Silny organizm tu nie ma co wymyślać.

  23. Powrót do góry    #468
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Niezła gównoburza na kilka stron. Jakbym był zawodnikiem to tym bardziej nie chciałbym jechać w zawodach po czytaniu tych wypocin. Ci co nie jechali to w dupie mają Wasze oczekiwania i oczekiwania sponsorów, z którymi nic ich nie łączy. Nie chcą być traktowani instrumentalnie. Nie chcą być na każde zawołanie związku i kibiców, którzy raz biją brawo a potem hejtują za byle co.
    Jeżdżą przede wszystkim dla siebie czyli dla przyjemności i kasy.
    Niektórzy mają bardziej wpojony etos reprezentacji a inni mniej. A może tych innych wyleczono z kadry... traktując instrumentalnie?
    Niektórych mogą mniej obchodzić zobowiązania działaczy i kolejne zawody o nic, na których mogą zakończyć karierę. Bo w tym sporcie każdy wyjazd na tor to ryzyko. Po co ryzykować dla jakiegoś trenera czy działacza, który nie gra fair?

  24. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    Dominik (19-10-2019), Leonidas (19-10-2019), darsen (19-10-2019), sparta_mistrz (19-10-2019), woojo (19-10-2019)

  25. Powrót do góry    #469
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    No zwłaszcza Neymar był traktowany instrumentalnie. Tolerowanie idiotycznych wpisów na social mediach odnośnie składu na finał SWC 2016, dzika karta na eliminacje do GP 2018, dzika karta na GP Challenge 2018. Dobrze, że to wytrzymał.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (19-10-2019)

  27. Powrót do góry    #470
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No zwłaszcza Neymar był traktowany instrumentalnie. Tolerowanie idiotycznych wpisów na social mediach odnośnie składu na finał SWC 2016, dzika karta na eliminacje do GP 2018, dzika karta na GP Challenge 2018. Dobrze, że to wytrzymał.
    Rozumiem, że on też nie spełnia tych Twoich oczekiwań. Co zrobić. Świat nie działa tak jak chcemy bo ludzie się nie zachowują tak jak od nich tego oczekujemy.
    Na wyrost jest oczekiwanie, że wariaci co zapieprzają 100 km/h bez hamulców będą mieli mentalność korpo-chłopców z krawatami.

  28. Powrót do góry    #471
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    - Cześć trener. Mam prośbę. Nie pasuje mi, żeby jechać w tym meczu w Rybniku. Możesz mi odpuścić i powołać kogoś innego?
    - Nie, no co Ty odpierd*lasz. Nie mam mowy. A kogo ja mam wziąć? Nie możemy przegrać przecież z "resztą świata". Jedziesz i tyle.
    - Ale trenerze ja na serio nie mam ochoty jechać.
    - A ch*j mnie to obchodzi. Mecz kadry jest ważny.
    - Ale Patrykowi odpuściłeś i nie musi jechać w Rybniku.
    - No ale ja jakbym nawet chciał, to nie mogę Ci pozwolić zrezygnować, bo mnie działacze zjedzą. Zresztą sam wiesz, że chcą mnie wy*ebać.
    - No ale Patryk...
    - Słuchaj, jemu pozwoliłem, ale nie może być tak, że jeszcze kogoś zabraknie.
    - Ale mi nie widzi się jechać. No zrób coś trener...
    - No musisz jechaś i tyle. No chyba, że byłbyś chory...
    - ???
    - Ale jakby co, to ja nic o tym nie wiem...

    Kurtyna...

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi woojo za jego przydatny post!

    antyprzemek (20-10-2019), kobra102 (20-10-2019), sparta_mistrz (19-10-2019)

  30. Powrót do góry    #472
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Rozumiem, że on też nie spełnia tych Twoich oczekiwań. Co zrobić. Świat nie działa tak jak chcemy bo ludzie się nie zachowują tak jak od nich tego oczekujemy.
    Na wyrost jest oczekiwanie, że wariaci co zapieprzają 100 km/h bez hamulców będą mieli mentalność korpo-chłopców z krawatami.
    W stosunku do niego to ja akurat nie mam żadnych oczekiwań. Ale nie będę też łykał populistycznych hasełek o złych działaczach, którzy instrumentalnie traktują kryształowych zawodników, zwłaszcza jeśli nie mają one poparcia w faktach.

    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    - Cześć trener. Mam prośbę. Nie pasuje mi, żeby jechać w tym meczu w Rybniku. Możesz mi odpuścić i powołać kogoś innego?
    - Nie, no co Ty odpierd*lasz. Nie mam mowy. A kogo ja mam wziąć? Nie możemy przegrać przecież z "resztą świata". Jedziesz i tyle.
    - Ale trenerze ja na serio nie mam ochoty jechać.
    - A ch*j mnie to obchodzi. Mecz kadry jest ważny.
    - Ale Patrykowi odpuściłeś i nie musi jechać w Rybniku.
    - No ale ja jakbym nawet chciał, to nie mogę Ci pozwolić zrezygnować, bo mnie działacze zjedzą. Zresztą sam wiesz, że chcą mnie wy*ebać.
    - No ale Patryk...
    - Słuchaj, jemu pozwoliłem, ale nie może być tak, że jeszcze kogoś zabraknie.
    - Ale mi nie widzi się jechać. No zrób coś trener...
    - No musisz jechaś i tyle. No chyba, że byłbyś chory...
    - ???
    - Ale jakby co, to ja nic o tym nie wiem...

    Kurtyna...
    Zaczynamy kreować alternatywną rzeczywistość? Niepokojące.

  31. Powrót do góry    #473
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zaczynamy kreować alternatywną rzeczywistość? Niepokojące.
    No tak jakby. Ale mamy za*ebistego nauczyciela. Dzięki ci ostafa!!!

  32. Powrót do góry    #474
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W stosunku do niego to ja akurat nie mam żadnych oczekiwań. Ale nie będę też łykał populistycznych hasełek o złych działaczach, którzy instrumentalnie traktują kryształowych zawodników, zwłaszcza jeśli nie mają one poparcia w faktach.
    A kto ma pretensje do zawodników? Kto chce ich ścigać?

    Działacze nie byliby potrzebni gdyby nie było zawodników.
    A mam wrażenie, że Ci działacze przez ostatnie lata okopali się w swoich gabinetach, doją kasę z żużla (tak samo jak zawodnicy, ale Ci jeżdżą), płodzą tony przepisów i myślą, że to dzięki nim ten sport funkcjonuje.

  33. Powrót do góry    #475
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta

    Kurtyna...
    Masz potencjał na opowiadania science fiction.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    A kto ma pretensje do zawodników? Kto chce ich ścigać?

    Działacze nie byliby potrzebni gdyby nie było zawodników.
    A mam wrażenie, że Ci działacze przez ostatnie lata okopali się w swoich gabinetach, doją kasę z żużla (tak samo jak zawodnicy, ale Ci jeżdżą), płodzą tony przepisów i myślą, że to dzięki nim ten sport funkcjonuje.
    Ścigać? Nie chcą jeździć w kadrze więc w 2020 nie będą. To jest raczej wyświadczenie przysługi.

    A pretensje mają też kibice. Nie dlatego, że ktoś nie spełnia ich wydumanych oczekiwań, ale dlatego, że ta szopka z L-4 jest po prostu żałosna.

  35. Powrót do góry    #477
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Przecież nic się nie stało. Wymieniona czwórka ograniczy swoje starty w 2020 roku do rozgrywek ligowych. No poza Prostakiem.

  36. Powrót do góry    #478
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Będą mieli czas podreperować nadwątlone zdrowie. Choć ja z troski o nich, ograniczyłbym im możliwość jeżdżenia tylko do polskiej ligi.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (19-10-2019)

  38. Powrót do góry    #479
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Masz potencjał na opowiadania science fiction.
    A dziekuję. Ale to nie moja działka. I nie chcę robić konkurencji ostafowi.

  39. Powrót do góry    #480
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 76 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Przecież nic się nie stało. Wymieniona czwórka ograniczy swoje starty w 2020 roku do rozgrywek ligowych. No poza Prostakiem.
    Istnieje też taka opcja, że 2021 roku nie będziesz musiał się męczyć, bo zabraknie Polaków w GP. Żaden się nie utrzyma w piątce a z challengu nikt nie awansuje. Wtedy to dopiero będzie powód do świętowania.

  40. Powrót do góry    #481
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Zmarzlik się pewnie utrzyma a reszta niby za co ma mieć utrzymanie? Za narodowość?
    Sullivan

  41. Powrót do góry    #482
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Będą mieli czas podreperować nadwątlone zdrowie. Choć ja z troski o nich, ograniczyłbym im możliwość jeżdżenia tylko do polskiej ligi.
    Na twoje nieszczęście możesz tylko o tym pomarzyc.

  42. Powrót do góry    #483
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Będą mieli czas podreperować nadwątlone zdrowie. Choć ja z troski o nich, ograniczyłbym im możliwość jeżdżenia tylko do polskiej ligi.
    Zapamietajcie typa, jak Drabik kiedys przejdzie do Czestochowy, to pierwszy bedzie norme na kolanach wyrabial.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #484
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ciekawe, kto będzie pierwszy hejtował jak odejdzie z Wrocławia
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    dockm (19-10-2019), pakosik (29-10-2019)

  45. Powrót do góry    #485
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Piłka nożna powinna być tylko i wyłącznie na Stadionie Narodowym w Warszawie i koniec kropka. To powinna być mekka, świątynia piłki nożnej w Polsce.
    Do Warszawy też łatwiej dojechać z zachodu, z południa, północy czy też ze wschodu

    Wyobrażasz sobie mecz we Wrocławiu i kibiców jadących z Białegostoku, Olsztyna czy nawet Lublina? Albo mecz w Gdańsku i ludzi jadących z Zakopanego, Lublina, czy Rzeszowa?
    Do Warszawy prowadzą wszystkie drogi. Warszawa jest praktycznie w "centrum" Polski. Każdy może do niej dojechać spokojnie bez problemów.
    Stadion też mamy spory. Więc na jaki grzyb mają być robione mecze reprezentacji we Wrocławiu, Gdańsku czy innym mieście, skoro mamy wybudowany Narodowy w Wawie?
    Polska nie jest aż tak dużym krajem, aby komunikacja stanowiła problem. Poza tym nie na każdym meczu trzeba być, a jeśli są tacy zagorzali kibice, to dla nich transport problemem nie będzie, tak samo jak chociażby dla kibiców Motoru Lublin, którzy za swoją drużyną jeżdżą po całej Polsce.

    I tutaj też sam nadałeś sens mojej wypowiedzi. Chcecie zobaczyć najlepszych żużlowców w akcji? Kupujcie bilety na SGP na Narodowym, które wcale drogie nie są i macie gwarancje obejrzenia najlepszych w akcji. Udając się na zawody Złotego kasku, czy mecz Polska vs reszta świata trzeba się liczyć z tym, że ci najlepsi mogą nie przyjechać.

    Jestem ciekaw gdzie byli ci wielcy patrioci i zwolennicy żużlowej reprezentacji, kiedy SoN odbywało się we Wrocławiu, a Olimpijski świecił pustkami. Nie podobała wam się nowa formuła, lokalizacja itp? Ok, ale zrozumcie, że żużlowcom też się jakieś czynniki mogą nie podobać.

    Ogólnie to Sierakowski najlepiej podsumował cały temat w swoim felietonie na pobandzie. Zawodnicy się fajnie nie zachowali, ale bez powodu tego nie zrobili. Sznur ma zawsze dwa końce.

  46. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ciekawe, kto będzie pierwszy hejtował jak odejdzie z Wrocławia
    wątpię czy wrocławianie będą jego hejtowac. na Janowskiego trochę pomyj się wylalo ale jak wrócił wszystko wróciło do normy. Drabik mimo wszystko nie jest wroclawianinem. być może gdyby osiedlil się tutaj na stałe. z tego co wiem to chce we Wrocławiu coś kupić ale czy tak będzie wątpię. wszystko zależy od jego dziewczyny. natomiast jestem pewien że gdyby poszedł do Częstochowy to byśmy tam mieli szał. niestety ale generalnie sportowcy są we Wrocławiu anonimowi i nie spotyka się ich na ulicy tak jak i mnie ciężko spotkać.
    jeszcze jedno dopóki będzie drabik z ta dziewczyna to jest mocno wątpliwe ze odejdzie ze sparty
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 19-10-2019 o 18:38

  47. Powrót do góry    #487
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie rozumiem po co ta dyskusja. Niewazne co powiecie czy napiszecie ale fakty są takie że chlopakow nie ma w kadrze. Poza Janowskim nie ma i nie będzie w najbliższych latach w GP chyba że zmienia federację. Zobaczymy co wtedy mordy powiecie. Mnie na nich zależy jak na zeszłorocznym śniegu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #488
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    to ze cieslak coś tam powiedział to jeszcze nic nie oznacza. chłopaki napisały logiczne wytłumaczenie absencji i nie przewiduje jakiejś rewolucji. prędzej zmienia trenera kadry niż zobaczymy jakies wykluczenie np. Janowskiego

  49. Powrót do góry    #489
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cieslaka zastapi Dobrucki i wszystko wroci do normy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #490
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    swoją drogą to dobrucki musi mieć spore plecy chyba że kadra jest tak słabo opłacana

  51. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    można ?
    można
    i to nawet bez ,,pajaca'' w żadnym zdaniu

    W wolnej chwili odpowiem argumentami i przytoczę swoje opinie o Pile, o Cieślaku, o L4

    Odpisuje jednak natychmiast , żeby nie było, że podałeś swoją argumentacje (brawo, o to właśnie chodzi ), a ja się schowałem w kącie jak .......sparta mistrz , kiedy prosiłem go o dyskusje rzeczową i na argumenty

    Gwoli wyjaśnienia, dalsza dyskusja ,,poszła'' na priv, żeby nie ,,zaśmiecać'' wątku.

  52. Powrót do góry    #492
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    swoją drogą to dobrucki musi mieć spore plecy chyba że kadra jest tak słabo opłacana
    Raczej to, że mamy w kadrze patologię w postaci mitu i nieomylności Shreka - kiedyś w kadrze Gollob, Protasiewicz, Kasprzak...nawet Holta potrafili mu dosadnie odpowiadać co sądzą na temat danej sytuacji, po zmianie pokoleniowej tego nie ma.
    Powchodzili chłopakom na głowę, na ręce patrzą im wszyscy - od sponsorów po Zbigniewa Bońka - teraz interpretacja jest taka, że Zmarzlik jest cudowny i kochany a reszta jest be! Pomimo, że ogólnie wiadome było, że Mistrz Świata przez kolegów zbytnio lubiany nie jest ale wynikało to z tego, że na niego bardziej dmuchali i chuchali; po słabszym sezonie nie wylewały się na niego pomyje, zawsze było jakieś wytłumaczenie. Odebrano zawodnikom w pewnych kwestiach prawo głosu, nie słucha się ich, kara za nieobecność na jakimś gówno meczu towarzyskim z ogórkami, jest wg mnie skandalem, za którym polecieć powinna głowa Cieślaka - tego co nie kwestionuje L4...no chyba jednak nie bardzo

    Poklepywane Bartka po głowie zrodziło kolejny problem, chłopak idzie na wszystko, jedzie tam wszędzie gdzie mu Cieślak pokaże, do tej pory uważałem, że nie ma problemu z asertywnością ale teraz po wygraniu IMŚ powinien trochę obrosnąć w piórka, to on jest stroną decydującą a nie klakierzy w krawatach, jego milczenie nt. kolegów z Reprezentacji jest także bardzo wymowne plus to, że komuś zależało aby tych ,,niepokornych" wywalić na zbity pysk aby pompować tych lepszych medialnie np. Smektałę co zresztą ma miejsce. Pomijam już to, że Redaktor niepotrzebnie dolewa oliwy do ognia swoimi artami ale chłopaki mają na niego głęboko ,,wyrzucone" Z drugiej strony zrobili chłopakom z górki, jak przyjdzie co do czego, to kadra będzie ich prosić o powrót, nie na odwrót, wtedy pojawi się retoryka jak to bardzo są potrzebni, że są częścią kadry, z której, ten, który kocha wszystkich zawodników i uważa ich za swoich zwyczajnie się na nich wypiął...za rok będzie nowa miotła i nowe zamiatanie.

    Swoją drogą skoro jazda w kadrze to taki zaszczyt, czemu nie zaproponowano występu chłopakom z pierwszej ligi? Narodowemu włos by z głowy nie spadł, a zawodnicy zyskali by nowe doświadczenia i mieli okazję do pokazania się w kadrze, w tych pożal się Panie Dobry Boże piknikach dla krawaciarzy.
    Ostatnio edytowane przez antyprzemek ; 20-10-2019 o 01:43

  53. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    Leonidas (19-10-2019), PawlickiTeam (19-10-2019), cukrzyca (19-10-2019), kobra102 (20-10-2019), woojo (19-10-2019)

  54. Powrót do góry    #493
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Pomimo, że ogólnie wiadome było, że Mistrz Świata przez kolegów zbytnio lubiany nie jest ale wynikało to z tego, że na niego bardziej dmuchali i chuchali; po słabszym sezonie nie wylewały się na niego pomyje, zawsze było jakieś wytłumaczenie.
    Kiedy to niby Zmarzlik miał słabszy sezon, że aż trzeba było go tłumaczyć?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Buszmen (19-10-2019), pakosik (29-10-2019)

  56. Powrót do góry    #494
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Najsłabszy sezon Zmarzlika (nie liczę tych pierwszych jako 16/17/18 latek) to i tak lepszy niż Pawliccy czy Drabik kiedykolwiek mieli i kiedykolwiek będą mieli.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  57. Powrót do góry    #495
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Coś trzeba zmyślić, żeby uwiarygodnić tezę

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    j-rules (20-10-2019)

Strona 11 z 63 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •