Strona 89 z 102 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 4549

Wątek: Apator Toruń 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3961
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Kułakow jedzie po kontrakt i dobrze, stać go na wiele, w głowie poukładane ma, tylko pod presją się gotuje jak czajnik.

    bo na razie presję zna z opowiadań kolegów. Trochę się oswoi z ciśnieniem, krytyką po słabych występach i będą ludzie. Było już zródło info o polskich papierach?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #3962
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Kulakowowi by startować jako Polak, wystarczy w czwartek zdać na licencję ż?

  3. Powrót do góry    #3963
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Tak, teoretyczny. Z praktycznego mogą go nawet zwolnic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #3964
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Kułakow dziś fajny występ. Tylko czy jemu zależy żeby startować w lidze jako Polak? Wystarczy mu polski paszport. Te zawody mogły mu pokazać, że jest czwartym zawodnikiem w Rosji. Może startować jako zagraniczny w I lidze i w każdym zespole będzie liderem.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stone_gossard za jego przydatny post!

    Awkop (29-09-2020)

  6. Powrót do góry    #3965
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez stone_gossard Zobacz posta
    Kułakow dziś fajny występ. Tylko czy jemu zależy żeby startować w lidze jako Polak? Wystarczy mu polski paszport. Te zawody mogły mu pokazać, że jest czwartym zawodnikiem w Rosji. Może startować jako zagraniczny w I lidze i w każdym zespole będzie liderem.
    To już lepiej mógł do FZG przyjść za Banderasa, miałby stałe miejsce w druzynie, a tak doszkolony i oswojony ciśnieniem, byłby jak znalazł dla Apatora na 2021. Dla nas wszystko jedno, bo Antonio też odchodzi, z cieniakami nie będzie jeździł.

  7. Powrót do góry    #3966
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To już lepiej mógł do FZG przyjść za Banderasa, miałby stałe miejsce w druzynie, a tak doszkolony i oswojony ciśnieniem, byłby jak znalazł dla Apatora na 2021. Dla nas wszystko jedno, bo Antonio też odchodzi, z cieniakami nie będzie jeździł.
    Ja bym go tak szybko nie puszczał. Jeszcze trafi do Wrocławia i za rok będziemy mieli obowiazek posiadania co najmniej jednego murzyna w składzie.

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Howard (30-09-2020), polewaczka (30-09-2020), spitt22 (30-09-2020)

  9. Powrót do góry    #3967
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Ja bym go tak szybko nie puszczał. Jeszcze trafi do Wrocławia i za rok będziemy mieli obowiazek posiadania co najmniej jednego murzyna w składzie.
    Polski działacz poradzi z tematem.


    https://m.youtube.com/watch?v=vC01lgPOOBM
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 29-09-2020 o 21:17

  10. Powrót do góry    #3968
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez stone_gossard Zobacz posta
    Kułakow dziś fajny występ. Tylko czy jemu zależy żeby startować w lidze jako Polak? Wystarczy mu polski paszport. Te zawody mogły mu pokazać, że jest czwartym zawodnikiem w Rosji. Może startować jako zagraniczny w I lidze i w każdym zespole będzie liderem.
    Jezeli jego ambicje siegaja tylko 1 ligi to owszem.Moze sie tam zadomowic.
    Jako lider pewnie zarobi tam na waciki w porownaniu z SE.

    Biorac pod uwage zainteresowanie speedwayem rosyjskiej federacji i brak DPS,bycie 4 zawodnikiem oznacza tyle samo co 24-tym.
    Jemu pozostaje piac sie w gore indywidualnie,bo reprezenacji tak naprawde nie ma a jak juz cos na kolanie skleca,to 3 zawodnikow na SON,wiec
    sie nie lapie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-09-2020 o 06:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #3969
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-torun/te25bbp

    Przejście Roberta Lamberta do eWinner Apatora Toruń jest już praktycznie przesądzone, a obecnie toruńscy działacze prowadzą już jedynie poszukiwania krajowych zawodników oraz liczą na nakłonienie do jazdy w klubie Frederika Jakobsena. W Toruniu wszyscy są zupełnie spokojni o ostateczną decyzję Brytyjczyka o czym może świadczyć fakt, że 22-latek pojawił się na Motoarenie podczas ostatniego meczu z Unią Tarnów

  12. Powrót do góry    #3970
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Autor: Mateusz Puka
    ...tyle przeczytałem i wiem, że szkoda czasu na te wypociny.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #3971
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jbo reprezenacji tak naprawde nie ma a jak juz cos na kolanie skleca,to 3 zawodnikow na SON,wiec
    sie nie lapie.
    W tym roku i na SON nic się nie dało sklecić. Kułakow sobie spokojnie da radę w polskich eliminacjach do GP i nie będzie musiał się oglądać na głupie decyzje własnej federacji.
    Związać się z nim należy na lata, a trzymanie Choldera, to zupełne nieporozumienie.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  14. Powrót do góry    #3972
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Kulakow jako PL zyskuje oczywiście miejsce w Ekstralidze i status Boga w Toruniu. Do tego Przedpelski i miejsca krajowych seniorów obsadzone na ładnych kilka latek.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  15. Powrót do góry    #3973
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Kulakow jako PL zyskuje oczywiście miejsce w Ekstralidze i status Boga w Toruniu. Do tego Przedpelski i miejsca krajowych seniorów obsadzone na ładnych kilka latek.
    Potwierdzam. Kułakow musi zostać.

  16. Powrót do góry    #3974
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Pomysł z Lambertem i jednocześnie z Jakobsenem w składzie fajny i może to wypalić. Obawiam się jednak, że taki Jakobsen automatycznie wystraszy Polskiego seniora i będzeimy mieli "kevlar" w składzie.
    Nie ma co psioczyć na dobór zawodników - wcześniejsi manago opierali się tylko na sprawdzonych nazwiskach czy dali się nabierać na zawodników którzy przychodzą się odbudować. Trzeba tym razem zaufać , że Bajerski bardziej ogarnia temat i umie dostrzeć potencjał a nie tylko nabrac się na kolorowe zapewnienia zawodnika.

  17. Powrót do góry    #3975
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Nie ma co psioczyć na dobór zawodników - wcześniejsi manago opierali się tylko na sprawdzonych nazwiskach czy dali się nabierać na zawodników którzy przychodzą się odbudować. Trzeba tym razem zaufać , że Bajerski bardziej ogarnia temat i umie dostrzeć potencjał a nie tylko nabrac się na kolorowe zapewnienia zawodnika.
    Nie opieramy się na sprawdzonych nazwiskach bo nas na nie nie stać Lamberta/Jakobsena też nie będzie, jeśli ktoś da więcej.

  18. Powrót do góry    #3976
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Jak Jacobsen podpisze tam gdzie Lambert to znaczy że należą się jemu żółte papiery. Liczyć,że pojedzie za Polaka to tak jak łudzić się że wygra na loterii.

  19. Powrót do góry    #3977
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Jak Jacobsen podpisze tam gdzie Lambert to znaczy że należą się jemu żółte papiery. Liczyć,że pojedzie za Polaka to tak jak łudzić się że wygra na loterii.
    Podejrzewam, że takie opcje jeżeli już będą z góry ustalone i nikt nie popełni błędów z poprzednich lat.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  20. Powrót do góry    #3978
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Podejrzewam, że takie opcje jeżeli już będą z góry ustalone i nikt nie popełni błędów z poprzednich lat.
    akurat w popełnianiu wielbłądow to jesteśmy DMP
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Powrót do góry    #3979
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    1. Jack
    2. Chris

    3. Lambert

    4. Kulakov
    5. PL - Miedziński / Przedpełski / Kasprzak / Buczkowski?

    Plusy :
    - transfer Lambert - jednak hit. Chłopak w momencie zmiany regulaminu stał się najciekawszych nazwiskiem na giełdzie. Kwestia ceny mnie nie interesuje, bo ani nie znamy faktów, ale też nie zaglądam ludziom w portfel. Brawo za to.
    - trio Lambert / Jack / Kulakov - młody, zdolny i ambitny trzon drużyny, który może być na lata. Obywatelstwo Kulakova stwarza nam zdecydowanie większe pole manewru w przyszłości w kontekście korekt w składzie. Tu także bardzo pozytywnie.

    Minusy :
    - Chris Holder - powiedziano już wszystko, sam też przytoczyłem kilka stron wcześniej przykra statystyka. Musi swoje zrobić na MA, gdyż będziemy potrzebować domowych wygranych w sezonie 2021, natomiast jeśli wrócą nam aspiracje medalowe, jest pierwszym do wymiany w okresie transferowym.
    - paraliż transferowy na rynku Polskich zawodników. Z jakiegoś powodu, klub nasz od kilku już okienek nie jest w stanie być skuteczny w rozmowach z Polakami.

    Skład ogólnie na plus. Cieszą mnie te 3 wspomniane nazwiska. Każdy mecz na MA będzie dla nas jak finał, więc cieszą mnie te zbliżające się emocje, szczególnie po tym sezonie. Skład rozwojowy, delikatne korekty pozwolą mu w przyszłości marzyć o PO. Jedziemy o 6 miejsce.

    Ostatnia kwestia - pozycja nr 5. O Miedzińskim i Przedpełskim powiedziano wszystko, natomiast mi chodzi po głowie Kasprzak.

    Miedziak jedzie padlina drugi sezon na średniem 1,2. Przedpełski podobno sezon życia na średniej 1,4. Kasprzak ma średnia 1,3. W mojej ocenie, niczym nie ryzykujemy, a wynik sportowy w kontekście tych 3 Panów będzie podobny.
    Natomiast jeśli miałbym postawić pieniądze, który z nich może wystrzelić z formą i zrobić +2pkt/bieg, to jest to KejKej.

    -> po słabym sezonie jest na pewno tańszy
    -> klaruje się, że Toruń za chwilę może być jego jedyną opcją, aby jezdzic w przyszłym roku w Ekstralidze.

    Moim zdaniem, gra warta świeczki. Jeśli KejKej zakręci się w okolicy 2pkt/mecz i reszta zrobic swoje, kto wie, czy nie ma opcji zatańczyć w PO już w 2021.
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 30-09-2020 o 12:35

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Havelock (30-09-2020), lego (30-09-2020)

  23. Powrót do góry    #3980
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    KejKEj?
    To juz lepiej jechac swoim Pawłem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #3981
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Tylko nie Kasprzak.
    - kibiców bardziej zniechęci niż przyciągnie. Nie jest tu zbyt lubiany.
    - jego często pasywna jazda sprawia, że oczy bolą.
    -wiek 37 lat. To już schyłek kariery. Adrian młodszy.

    Przedpelski /Jamrog. Między nimi bym wybierał.

  25. Powrót do góry    #3982
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    jeżeli będzie Miedziński lub Adrian to Jakobsen konieczny.

    jak nei zdobędą jeszcze 12 punktów będzie można ich wypożyczyć i tyle a do składu jakiś młody a za niego Jakobsen.

  26. Powrót do góry    #3983
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    to jak wszyscy uprawiają koncert życzeń to i ja się dorzucę:

    zakładam, że jestem Termosem. stać mnie na prowadzenie drużyny żużlowej ale nie jestem Karkosikiem. skład buduję ja, i nie jest on wypadkową ochłapów na rynku i dziury w kasie. właśnie awansowałem po zasłużonym spadku.

    1. Chris Holder- od niego bym zaczął, jeżeli spotkałbym się finansowo. Nie jest melepetą na olimpiade w ekstralidze, jeździ w Toruniu nasty rok, spadek wziął na klatę i to też dzięki niemu byliśmy ligę niżej tylko rok. ja mam wizję na lata do przodu i pokazuję reszcie rynku, że nie zmieniam zawodników jak rękawiczki. co nie zmienia faktu, że za thx bro bym go wy*****, ale wtedy... drużyny i tak nie mamy na walkę o złoto. jeżeli w 2021 się nie sprawdzi to przyjdzie na niego pora.
    2. Jack- top10 ekstraligi, ew top15, w każdym razie jakiś top + chłopak jest na wznoszącej, zadziora, część argumentów jak wyżej oprócz stażu, ale jakimś tam pseudowychowankiem jest.
    3. Kułakow jako PL- wielkiego wyboru nie mamy, trzeba go namawiać. mieszka blisko, nie dogaduje się z resztą więc jest szansa że stanie się naszym drugim Sullivanem albo Jagusiem , jeżeli się zgodzi jeździć jako PL, wtedy:
    4. Miedziński- jest daremny, ale jak słyszę o KK... troszkę się szanujmy. naprawdę warto dla jednego miejsca w tabeli wyżej? Adi poszedł ligę niżej i też się do powrotu przyłożył. sprawa jak z Chrisem, jak będzie słabiutko to za rok się żegnamy.
    5. u24- zakładam że w kasie jednak coś zostało, przy powyższym zestawieniu musimy mieć top24 ligi. jeżeli Lambert to gwarantuje, to trzeba go brać.

    6. juniorzy- chyba nic nie wymyślimy. poza tym, żeby w Lewandowskiego pchać siły i środki jeżeli się chcemy utrzymać.

    Z tym składem może spadniemy, a może nie. jeżeli spadniemy, to WTEDY się trzeba zastanawiać kogo kontraktujemy do drużyny. skład lepszy 10x niż Rybnik 2020, i mimo wszystko lepszy niż GKM 2020. wg mnie z takim nie spadniemy, można na nim coś zbudować pod kątem 2022.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  27. Powrót do góry    #3984
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ten argument, że Miedziak poszedł ligę niżej... spoko, ale też chyba w E-lidze rozchwytywany nie był.
    Od GKM 2020 chyba jednak słabszy skład, ale liga w 2021 też słabsza.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #3985
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Na Holderów dojdzie presja liderowania i wyniku w Ekstralidze. Teraz mieli komfort że to Janowskie Tajskie Zmarzliki mialy robic komplety a oni dorzucac.

  29. Powrót do góry    #3986
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Buczkowski odchodzi z GKM, czyżby to oznaczało że mają Pawła zaklepanego?
    #GetWellDarky

  30. Powrót do góry    #3987
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Buczkowski odchodzi z GKM, czyżby to oznaczało że mają Pawła zaklepanego?
    Prędzej Kasprzaka.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  31. Powrót do góry    #3988
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Transfery zaczną się od momentu wyjaśnienia sprawy Drabika.

  32. Powrót do góry    #3989
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Kasprzak w GKMie. Powiem wam, że ryzykują z Kasprzakiem i Przemkiem. Wyda albo nie wyda. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

  33. Powrót do góry    #3990
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Buczkowski odchodzi z GKM, czyżby to oznaczało że mają Pawła zaklepanego?
    Nie wiem skąd założenie, że Paweł miałby odejść z Czewy?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #3991
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem skąd założenie, że Paweł miałby odejść z Czewy?
    Dokładnie; nie wiem dlaczego tak często Paweł jest tu wpisywany do składu Apatora 2021. W Częstochowie na niego postawili, pewnie w miarę terminowo płacą, do tego perspektywa 4 meczów w sezonie więcej, brak ryzyka rywalizacji o miejsce w składzie z nr 8, mniejsza presja... osobiście jestem przekonany że zostanie.

    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Kasprzak w GKMie. Powiem wam, że ryzykują z Kasprzakiem i Przemkiem. Wyda albo nie wyda. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
    Każdy z nich pojedzie na pewno dużo lepszy sezon i pewnie będzie to zestaw mocniejszy, niż polska formacja w Apatorze.

  35. Powrót do góry    #3992
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem skąd założenie, że Paweł miałby odejść z Czewy?
    Tak tutaj pisano, że Lublin może GKM.
    #GetWellDarky

  36. Powrót do góry    #3993
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Kasprzak w GKMie. Powiem wam, że ryzykują z Kasprzakiem i Przemkiem. Wyda albo nie wyda. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
    Szarże Buczka w Grudziądzu pamiętam. Takich akcji Kasprzaka nie potrafię sobie wyobrazić.

  37. Powrót do góry    #3994
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Właśnie przeczytałem najnowszy komunikat GKSŻ.
    Znowu majstrują przy terminarzu.
    Nasz mecz w Gnieźnie nie dość, że w poniedziałek,
    to właśnie z nową godz. rozpoczęcia zawodów.
    Zamiast 19.15 podano teraz 18.00.
    Nożesz k....... ......ć traktują kibiców jak bydło.
    bo se tv zarządziła.
    To samo z meczem PSŻ-u
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Powrót do góry    #3995
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    to jak wszyscy uprawiają koncert życzeń to i ja się dorzucę:
    1. Chris Holder- od niego bym zaczął, jeżeli spotkałbym się finansowo. Nie jest melepetą na olimpiade w ekstralidze, jeździ w Toruniu nasty rok, spadek wziął na klatę i to też dzięki niemu byliśmy ligę niżej tylko rok. ja mam wizję na lata do przodu i pokazuję reszcie rynku, że nie zmieniam zawodników jak rękawiczki. co nie zmienia faktu, że za thx bro bym go wy*****, ale wtedy... drużyny i tak nie mamy na walkę o złoto. jeżeli w 2021 się nie sprawdzi to przyjdzie na niego pora.
    4. Miedziński- jest daremny, ale jak słyszę o KK... troszkę się szanujmy. naprawdę warto dla jednego miejsca w tabeli wyżej? Adi poszedł ligę niżej i też się do powrotu przyłożył. sprawa jak z Chrisem, jak będzie słabiutko to za rok się żegnamy.
    Z tym składem może spadniemy, a może nie. jeżeli spadniemy, to WTEDY się trzeba zastanawiać kogo kontraktujemy do drużyny
    Ile już Chris się nie sprawdził? A przy 2 obco w składzie, Chris do TOP5 ekstraligi wśród obcokrajowców należeć nie będzie.
    Jak spadniemy to w 2022 Adi i Chris na 1 ligę idealni, awansujemy i w 2023 z racji tego, że Miedziak i Chris zeszli do 1 ligi, to jedziemy z nimi w 2024 w ekstralidze? I w niej zajmujemy znowu 8 mijesce i w 2025 jedziemy z nimi w 1 lidze i w awans, a w ramach podziękowań w 2026 w ekstralidze też będą mieli miejsce w składzie? Błędne koło, albo jeździmy sentymentami w 1 lidze, albo jeździmy w ekstralidze. "Swoimi" ekstraligi nie zawojujemy. Im większe przywiązanie do swoich (poziom 1-ligowy), tym bliżej nam do 1 ligi. Ani Chris ani Miedziak nie jeździli w Toruniu w 2020 z łaski. Zarabiali naprawdę dobre pieniądze, a o właśnie Kułakowie i Musielaku można powiedzieć, że podpisali ekstra kontrakty jak na warunki 1-ligowe. Chrispy to zawodnik na 1,7 (jest to optymistyczny wariant, że poprawi średnią z 2019 roku). Adi na 1,3. Takich zawodników nie potrzebujemy, nie mamy armat. Jeśli obok nich byłby Zmarzlik, A.Łaguta, Lambert (U24) oraz na juniorce Cierniak/Miśkowiak, to można. Ale u nas najłatwiej byłoby wzmocnić pozycję obco, a więc Doyle za C.Holdera.

  39. Powrót do góry    #3996
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Szarże Buczka w Grudziądzu pamiętam. Takich akcji Kasprzaka nie potrafię sobie wyobrazić.
    No walka Kasprzaka z Gollobem i Zagarem w 2015 na torze w Grudziadzu powinna zapaść w pamięci
    Serio, to KK jakoś szarżującego w Grudziązu nie pamiętam, pare występów udanych u nas jednak miał. Głównie dobrze ruszał z startu, a obecny tor, juz w Grudziadzu tak nie sprzyja walce, jak przed 2020

  40. Powrót do góry    #3997
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zamiast 19.15 podano teraz 18.00.
    19:15 wyjazd? O panie, to by było. Ze srodek tygodnia, drugiego dnia praca, a tu droga do Torunia pozno, ze o tej porze roku to zimno
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  41. Powrót do góry    #3998
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez fcbmeeting Zobacz posta
    Takich zawodników nie potrzebujemy, nie mamy armat. Jeśli obok nich byłby Zmarzlik, A.Łaguta, Lambert (U24) oraz na juniorce Cierniak/Miśkowiak, to można. Ale u nas najłatwiej byłoby wzmocnić pozycję obco, a więc Doyle za C.Holdera.
    Ale ty chcesz jechać w przyszłym roku o majstra czy utrzymanie?
    Laguta, Zmarzlik, Lambert, Cierniak,/Miskowiak, Miedzin i Chris to skład na walkę o medale.
    My mamy się utrzymać, na nic więcej nas nie stać.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #3999
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2020
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Pomysł z Lambertem i jednocześnie z Jakobsenem w składzie fajny i może to wypalić. Obawiam się jednak, że taki Jakobsen automatycznie wystraszy Polskiego seniora i będzeimy mieli "kevlar" w składzie.
    Nie ma co psioczyć na dobór zawodników - wcześniejsi manago opierali się tylko na sprawdzonych nazwiskach czy dali się nabierać na zawodników którzy przychodzą się odbudować. Trzeba tym razem zaufać , że Bajerski bardziej ogarnia temat i umie dostrzeć potencjał a nie tylko nabrac się na kolorowe zapewnienia zawodnika.
    Ten pomysł nie jest głupi. Po naturalizacji Wiktora problem z polskimi seniorami się rozwiązuje, wystarczy dać Kopcia czy innego parodystę ze szkółki na seniora i Jakobsen za niego od początku zawodów.

  43. Powrót do góry    #4000
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez JohnnyK Zobacz posta
    Ten pomysł nie jest głupi. Po naturalizacji Wiktora problem z polskimi seniorami się rozwiązuje, wystarczy dać Kopcia czy innego parodystę ze szkółki na seniora i Jakobsen za niego od początku zawodów.
    Za ryzykowne.
    Niedyspozycja Kulakowa to Stolp i Janik (czy tam IKS) w składzie. Slabi juniorzy lub niepewny Jakobsen muszą jechać za nich razem 9 razy (programowe po cztery biegi i jeden plastron w nominowanym).

  44. Powrót do góry    #4001
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    19:15 wyjazd? O panie, to by było. Ze srodek tygodnia, drugiego dnia praca, a tu droga do Torunia pozno, ze o tej porze roku to zimno
    No i czego kpisz?

    To, że tv rękami działaczy GKSŻ-u zmienia sobie dni i godziny meczów w niższych ligach
    kiedy chce i jak chce to normalne? Robi to nawet wbrew klubowi, tak jak było to w przypadku PSŻ-u,
    który na swojej stronie między wierszami przeprasza za to kibiców, to jest normalne?

    Jeśli już zaakceptowałem podany dzień i godz. rozpoczęcia zawodów,
    ustawiam sobie dzień, roboczy dzień, a te dziady zmieniają sobie te ustalenia to mam to akceptować?
    Takich jak ja jest więcej.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 01-10-2020 o 07:31
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Morciasz (01-10-2020)

  46. Powrót do góry    #4002
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    takich jak ty może i wielu, ale za mało żebyście się liczyli, wyjazdowicze to problemy organizacyjne, potencjalne konflikty i mała kaska za bilety, zwłaszcza w meczu o pietruszkę

    nie ma co się denerwować, lepiej w poniedziałek niż w piątek, Jack przecież w GP jedzie
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  47. Powrót do góry    #4003
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Tak jeszcze w kwestii Lamberta to wielu kwestionuje jego występy i ma obawy o formę w kolejnym sezonie równocześnie wskazując JHoldera jako numer 1 w zespole a patrząc na dotychczasowe wyniki to mają podobny poziom, Holder może trochę na górkę ale nie we wszystkich meczach jechał..
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  48. Powrót do góry    #4004
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Oglądałem Lorama tfuuu Lamberta podczas meczu Witstock vs Opole i miałem wrażenie, że mu się przytyło trochę.

    Fakt, że po sezonie właściwie dla niego już jest.

  49. Powrót do góry    #4005
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Oglądałem Lorama tfuuu Lamberta podczas meczu Witstock vs Opole i miałem wrażenie, że mu się przytyło trochę.

    Fakt, że po sezonie właściwie dla niego już jest.
    Po sezonie to dla niego było jak wygrał SEC.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •