Strona 83 z 102 PierwszyPierwszy ... 3373818283848593 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,691 do 3,735 z 4549

Wątek: Apator Toruń 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3691
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Pan prezes jest idiotą i nie zna się na budowaniu drużyny żużlowej. Śmiejemy sie z Grzyba i Świącika a Termos im do pięt nie dorasta w tym temacie.
    Ale tam jadą na kredytach i na miejskiej kasie.
    Fakt. Nikt nie bronił prezesowi wyciągać pieniędzy od urzędasów.

  2. Powrót do góry    #3692
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Krytykujecie Termosa, a nie wiecie jakie były ustalenia przed sezonem w 1 lidze. Może jednym z argumentów dla Chrisa i Jacka, żeby odjechać sezon w 1 lidze, były właśnie gwarancje starty rok później w PGEE? Nie twierdzę, że tak było, bo też nie mam takiej wiedzy. Pokazuje tylko, że wiele czynników może wpływać na dany stan rzeczy...

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raf_Lublin za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (25-09-2020)

  4. Powrót do góry    #3693
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Ja obstawiam skład i w sumie to ciekawy
    1 Chris Holder ma dostać dostęp do silników od RK info z najbardziej wiarygodnych źródeł
    2 Kasprzak on jest bardzo chimeryczny, ale na Motorarenie zasuwa aż miło i już czas na jego kolejny sezon życia , poza park maszyn byłby weselszy.
    3 Jack Holder o jego formę obawiam się najbardziej, ale chłopak się rozwija
    4. Jacobsen ciekawa opcja biorąc pod uwagę jaką kasę może Lambo w ten okres transferowy to Jacobsen jest bezpieczniejszą opcją ogólnie mówiąc.
    5 Paweł Przedpelski lepszy niż Adrian sportowo, tylko że tu tata Dario z klubem mają jakieś niesnaski.
    6. Marciniec wiadomo
    7 Cierniak jakby to się udało będzie petardae absolutna na lata.
    Nie wiem czy będzie rezerwowy w składzie. Z tego co wiem ma być jednak Żupiński a to już jak dla mnie zawodnik dwóch biegów na MA.
    Z Cierniakiem jest o tyle opcja że jakby udało się go wyhaczyć to nawet jako U24 na seniorce bym go puszczał zamiast Jacobsena lub Pawła.
    Wydaje mi się że który nie rozwali budżetu a byłby bardzo przyszłościowy

  5. Powrót do góry    #3694
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Krytykujecie Termosa, a nie wiecie jakie były ustalenia przed sezonem w 1 lidze. Może jednym z argumentów dla Chrisa i Jacka, żeby odjechać sezon w 1 lidze, były właśnie gwarancje starty rok później w PGEE? Nie twierdzę, że tak było, bo też nie mam takiej wiedzy. Pokazuje tylko, że wiele czynników może wpływać na dany stan rzeczy...
    Dokładnie.
    Gdzie wszyscy by uciekli ze spadajacego Torunia to Holdery zostali bez zajakniecia.
    Przy okazji Miedzinski mogl jeździć w ekstra a poszedl lige niżej do Torunia.

    Pomimo slabego sezonu Miedziaka uwazam, że on juz w 2019 sie dogadal z Termosem, że jak awansuja do eligi chce miec pewny sklad w Toruniu.
    Holdery tez taka gwarancje musieli dostać, skoro nie dość ze mogli isc do innych klubów to Ci zostali.

    Więc skład
    1. Holder
    2. Holder
    3. Miedziak
    Jest bardzo realny.

    Termos w 2019 nie wiedzial, że bedzie przepis 2 obco i junior u24.

    Nic dziwnego, że Kulakov chce byc PL.

    Termos myślał, że wroci Doyle bo bedzie mógł dac 3 obco do skladu.

    Holdery musieli miec obiecane miejsce po powrocie do ekstraligi, Miedziak również.

  6. Powrót do góry    #3695
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    ja mam taki pomysł:

    9. Jack Holder - coraz lepszy, pewnie odpali
    10. Chris Holder - nasz wychowanek, wiadomo, dostanie sprzęt od RK i odpali
    11. Adrian Miedziński - najwyżej będzie go zmieniał rezerwowy
    12. Wiktor Kułakow, Polak
    13. Jacobsen U24
    14. Marciniec
    15. Zupinski
    16. IKS

    Co sądzicie, dobry skład? Na pewno tani. Panie Termiński, proszę o taki skład. Tak głosowaliśmy wszyscy całą rodziną i przyjaciółmi w plebiscycie Nowości. Uwielbiamy tanie składy. Mogłoby być lepiej, ale wiadomo, drogo.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Malin017 (25-09-2020), Micz Bjukanon (25-09-2020), karolcp3 (25-09-2020)

  8. Powrót do góry    #3696
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Bez Lamberta takim skladem lecicie z ligi.
    Z Lambo mozecie sie utrzymać, albo zaniast Chrisa będzie Doyle. To juz opcja bez Lambo

  9. Powrót do góry    #3697
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ja mam taki pomysł:

    9. Jack Holder - coraz lepszy, pewnie odpali
    10. Chris Holder - nasz wychowanek, wiadomo, dostanie sprzęt od RK i odpali
    11. Adrian Miedziński - najwyżej będzie go zmieniał rezerwowy
    12. Wiktor Kułakow, Polak
    13. Jacobsen U24
    14. Marciniec
    15. Zupinski
    16. IKS

    Co sądzicie, dobry skład? Na pewno tani. Panie Termiński, proszę o taki skład. Tak głosowaliśmy wszyscy całą rodziną i przyjaciółmi w plebiscycie Nowości. Uwielbiamy tanie składy. Mogłoby być lepiej, ale wiadomo, drogo.
    Skład idealny, nie trzeba będzie zmieniać po spadku.

    Serio, jak mamy dziadować jak w tym roku Rybnik to niech sobie odpuszczą tą ekstraligę.
    #GetWellDarky

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    karolcp3 (25-09-2020), orlosep (25-09-2020)

  11. Powrót do góry    #3698
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Ja obstawiam skład i w sumie to ciekawy
    1 Chris Holder ma dostać dostęp do silników od RK info z najbardziej wiarygodnych źródeł
    2 Kasprzak on jest bardzo chimeryczny, ale na Motorarenie zasuwa aż miło i już czas na jego kolejny sezon życia , poza park maszyn byłby weselszy.
    3 Jack Holder o jego formę obawiam się najbardziej, ale chłopak się rozwija
    4. Jacobsen ciekawa opcja biorąc pod uwagę jaką kasę może Lambo w ten okres transferowy to Jacobsen jest bezpieczniejszą opcją ogólnie mówiąc.
    5 Paweł Przedpelski lepszy niż Adrian sportowo, tylko że tu tata Dario z klubem mają jakieś niesnaski.
    6. Marciniec wiadomo
    7 Cierniak jakby to się udało będzie petardae absolutna na lata.
    Nie wiem czy będzie rezerwowy w składzie. Z tego co wiem ma być jednak Żupiński a to już jak dla mnie zawodnik dwóch biegów na MA.
    Z Cierniakiem jest o tyle opcja że jakby udało się go wyhaczyć to nawet jako U24 na seniorce bym go puszczał zamiast Jacobsena lub Pawła.
    Wydaje mi się że który nie rozwali budżetu a byłby bardzo przyszłościowy
    Kasprzak pokazał w SECu jaki jest kozak.
    Jakobsen to zawodnik na 2-3 punkty.
    Cierniak musiałby upaść na głowę żeby tu przyjść.

  12. Powrót do góry    #3699
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2018
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 58 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Co Termos odwala? Drugi Rybnik chce zbudować?
    tak też sobie myślałem, wina Mrozka
    Pasibrzuch naoglądał sie jak ROW jedzie składem oszczędnościowym i stwerdził że można
    a mając Holderów skład już ma lepszy niż tegoroczny Rybnik

  13. Powrót do góry    #3700
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,615 w 1,049 postach
    Wspaniały stadion, doskonała infastruktra a jednak coś nie gra. Nie rozumiem
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  14. Powrót do góry    #3701
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Każdego potencjalnego lidera przemielili lub wypuścili na przestrzeni tych killu lat do tego nie potrafią już prawie 2 dekady wypuścić zawodnika na poziomie chociażby regularnego na średnią 1,7-1,8 do tego brak sakiewki bez dna więc efekt jest taki, że odmawia nam nawet Przemek Pawlicki.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    orlosep (25-09-2020)

  16. Powrót do góry    #3702
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,615 w 1,049 postach
    Po mojemu, Terminscy traktują klub jako lokatę, reklamę czy sposób na otwarcie różnych drzwi, i realcje z magistratem. Ten koszt im się opłaca po prostu.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  17. Powrót do góry    #3703
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak właśnie jest.
    Ta cała dyskusja jest śmieszna.
    Właściciel musi się kulać ze śmiechu jak to czyta
    lub jak mu to ktoś streszcza.

    W tym układzie ten klub nie ma żadnych perspektyw.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    orlosep (25-09-2020)

  19. Powrót do góry    #3704
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Krytykujecie Termosa, a nie wiecie jakie były ustalenia przed sezonem w 1 lidze. Może jednym z argumentów dla Chrisa i Jacka, żeby odjechać sezon w 1 lidze, były właśnie gwarancje starty rok później w PGEE? Nie twierdzę, że tak było, bo też nie mam takiej wiedzy. Pokazuje tylko, że wiele czynników może wpływać na dany stan rzeczy...
    Jesli były takie ustalenia, to właśnie dlatego krytykujemy Termosa za bycie idiotą.

  20. Powrót do góry    #3705
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,169
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Przyznam, że póki co słabo to wygląda, ale co się tu odpier. Ala. jeszcze słabsze.
    Tak naprawdę oprócz Jacka Holdera ( DK na GP) nikt tu nie wie kto będzie w składzie a jazda w wątku bez trzymanki.
    Nie wiedziałem, że dorosłe chłopy mogą być takimi placzkami.
    Być może przyjdzie zapłakać razem z wami, ale póki co trzymajcie fason.
    Nie wypada się tak mazać.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-09-2020 o 15:13
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (25-09-2020), stone_gossard (25-09-2020)

  22. Powrót do góry    #3706
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    W mojej opinii za Toruniem niestety wciąż ciągnie się opinia klubu w którym zawodnicy obniżają loty. Przede wszystkim dlatego do nas nie chce przyjść żaden wartościowy polski senior. Dodatkowo nie zapominajmy, że od lat nie mamy atutu własnego toru - co również nie zmieni się w przyszłym sezonie po tegorocznych 2xSEC, 2xSGP, IMME i być może SON. A jeszcze w międzyczasie na Motoarenie było zgrupowanie kadry. Ktoś powie, że jakby był Karkosik, to pieniądze rozmyłyby wszystkie problemy, ale jedynym wartościowym polakiem, którego zakontraktowaliśmy z zewnątrz za Unibaksu był... Gollob u schyłku kariery. Nawet Dudek zanim zdał licencję od nas uciekł. Serio, ja się nie dziwie, że nikt kto nie urodził się w Toruniu nie chce tu jeździć.

  23. Powrót do góry    #3707
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Tu już nie chodzi o bycie płaczkami, tylko o te rzucane inwektywy.
    Jak nie macie przyjemności być na stadionie i świetować wejście do SE, to wasza sprawa. Nic ciekawego co? ****a, najwięcej plują osobniki, które nie pokazują się na meczach, czy wolą oglądać mecze innych zespołów.
    To wyp.erdalać na inny wątek i tam się żalić. Może będzie słaby skład, ale kibice jeszcze słabsi.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    mszat (25-09-2020), stone_gossard (25-09-2020)

  25. Powrót do góry    #3708
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Tu już nie chodzi o bycie płaczkami, tylko o te rzucane inwektywy.
    Jak nie macie przyjemności być na stadionie i świetować wejście do SE, to wasza sprawa. Nic ciekawego co? ****a, najwięcej plują osobniki, które nie pokazują się na meczach, czy wolą oglądać mecze innych zespołów.
    To wyp.erdalać na inny wątek i tam się żalić. Może będzie słaby skład, ale kibice jeszcze słabsi.
    Może troszkę grzeczniej? Nie jesteś u siebie w chlewie.

  26. Powrót do góry    #3709
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Paczpan, jeszcze nie awansowali a juz placze ze znow spadna

  27. Powrót do góry    #3710
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2018
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach

    ...

    A niech mnie, torunskie slodziaki wciaz czekaja na lidera, przykre
    Moze jeszcze nie jest za pozno, wystarczy przeprosic jego ekscelencje termosa za brak glosow XD
    Pewnie niebawem sie pozegnacie, ale ratujcie co sie da.
    Termos pokazal klase i honor wykladajac ogrom kasy na awans wiec kiedys trzeba zwolnic.
    Jak juz wiecie w pierwszej lidze tez jest dobry zuzel.
    Dobrego popoludnia wygladajacym wyzwolencow.

  28. Powrót do góry    #3711
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,169
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Ja obstawiam skład i w sumie to ciekawy
    1 Chris Holder ma dostać dostęp do silników od RK info z najbardziej wiarygodnych źródeł
    2 Kasprzak on jest bardzo chimeryczny, ale na Motorarenie zasuwa aż miło i już czas na jego kolejny sezon życia , poza park maszyn byłby weselszy.
    3 Jack Holder o jego formę obawiam się najbardziej, ale chłopak się rozwija
    4. Jacobsen ciekawa opcja biorąc pod uwagę jaką kasę może Lambo w ten okres transferowy to Jacobsen jest bezpieczniejszą opcją ogólnie mówiąc.
    5 Paweł Przedpelski lepszy niż Adrian sportowo, tylko że tu tata Dario z klubem mają jakieś niesnaski.
    6. Marciniec wiadomo
    7 Cierniak jakby to się udało będzie petardae absolutna na lata.
    Nie wiem czy będzie rezerwowy w składzie. Z tego co wiem ma być jednak Żupiński a to już jak dla mnie zawodnik dwóch biegów na MA.
    Z Cierniakiem jest o tyle opcja że jakby udało się go wyhaczyć to nawet jako U24 na seniorce bym go puszczał zamiast Jacobsena lub Pawła.
    Wydaje mi się że który nie rozwali budżetu a byłby bardzo przyszłościowy
    Cierniak raczej Lublin

    Za Jakobsena Lambo i wygląda ok.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Tu już nie chodzi o bycie płaczkami, tylko o te rzucane inwektywy.
    Jak nie macie przyjemności być na stadionie i świetować wejście do SE, to wasza sprawa. Nic ciekawego co? ****a, najwięcej plują osobniki, które nie pokazują się na meczach, czy wolą oglądać mecze innych zespołów.
    To wyp.erdalać na inny wątek i tam się żalić. Może będzie słaby skład, ale kibice jeszcze słabsi.
    W sumie masz rację.
    Z drugiej strony wejść w zuzlowe bagienko to trzeba odwagi lub kilku klepek mniej niż przewiduje natura.
    O to drugie Termosa nie podejrzewam,bo jednak facet z milionami na koncie nie może być idiota a zakładam, że nie ukradł i nie wygrał w totka.

    Cytat Zamieszczone przez KomornikHolty Zobacz posta
    A niech mnie, torunskie slodziaki wciaz czekaja na lidera, przykre
    Moze jeszcze nie jest za pozno, wystarczy przeprosic jego ekscelencje termosa za brak glosow XD
    Pewnie niebawem sie pozegnacie, ale ratujcie co sie da.
    Termos pokazal klase i honor wykladajac ogrom kasy na awans wiec kiedys trzeba zwolnic.
    Jak juz wiecie w pierwszej lidze tez jest dobry zuzel.
    Dobrego popoludnia wygladajacym wyzwolencow.
    Zaczynasz pajacować.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #3712
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Tu już nie chodzi o bycie płaczkami, tylko o te rzucane inwektywy.
    Jak nie macie przyjemności być na stadionie i świetować wejście do SE, to wasza sprawa. Nic ciekawego co? ****a, najwięcej plują osobniki, które nie pokazują się na meczach, czy wolą oglądać mecze innych zespołów.
    To wyp.erdalać na inny wątek i tam się żalić. Może będzie słaby skład, ale kibice jeszcze słabsi.
    Czuje się wywołany do tablicy bo to ja pisałem o oglądaniu meczy innych drużyn.

    Nie wiem czy jest co świętować. Na fejsie marketing żaden, w radiu cisza, perspektywy na skład dający realne szanse na utrzymanie bardzo słabe.
    Kibice słabsi, a ile mozna to wytrzymywać? Połowa tu na forum ma juz chyba dość Chrisa i Adriana mimo tylu wspólnych lat. Ciężko jest być na dobre i na złe, kiedy to zle trwa już dużo za długo i nie widać żadnych wyciąganych wniosków. Młodzież to osobny temat.

    I pomyśleć, że jeszcze w 2016 bylo tak fajnie...

  30. Powrót do góry    #3713
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    I pomyśleć, że jeszcze w 2016 bylo tak fajnie...
    konkretnie gdzie?
    w wątku i na stadionie Kark miał jeszcze gorszy PR niż Termos.

    od dłuższego czasu mamy możliwość oswajania się z tym, że to inni najpierw podpisują a my czekamy na to co zostanie. kto jeszcze się z tym nie pogodził będzie miał spieprzoną jesień.
    rozmawiać i wpisywać do składu to sobie możemy Emila, Madsena i Taia, ale większość z tych rozmów jest raczej kurtuazyjna. klub jesli chodzi o możliwości finansowe jest raczej w dolnej 4ce, więc uratować by nas mogła jedynie atmosfera wokół klubu, a tej też brakuje. żyjemy historią i marzymy o mocarstwie, a wojować na rynku transferowym przychodzi co najwyżej kijami.
    z tego powodu Holdery 2x, Lambo, Przedpeł, Miedziak plus juniorzy rokujący wiecej niż w 2 ostatnich latach to i tak skład marzenie. na więcej przyjdzie jeszcze poczekać, chyba że ewinner sypnie grubo z wora (a jak wiecie bukmacherka w tym roku też cierpi).
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  31. Powrót do góry    #3714
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez KomornikHolty Zobacz posta
    A niech mnie, torunskie slodziaki wciaz czekaja na lidera, przykre
    Moze jeszcze nie jest za pozno, wystarczy przeprosic jego ekscelencje termosa za brak glosow XD
    Pewnie niebawem sie pozegnacie, ale ratujcie co sie da.
    Termos pokazal klase i honor wykladajac ogrom kasy na awans wiec kiedys trzeba zwolnic.
    Jak juz wiecie w pierwszej lidze tez jest dobry zuzel.
    Dobrego popoludnia wygladajacym wyzwolencow.

    Nie rób mi złudnych nadziei.
    !Adrian walcz!

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Semen (26-09-2020), orlosep (25-09-2020)

  33. Powrót do góry    #3715
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,169
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    2016 to już Termos i srebro a raczej stracone na MA w nominowanych, złoto.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #3716
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Dokladnie, i to udział w tym miał tez Przem Pawlicki.

  35. Powrót do góry    #3717
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,169
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    I Vaculik w 14 biegu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Arczi (25-09-2020)

  37. Powrót do góry    #3718
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    I Vaculik w 14 biegu.
    Otóż to, a ten bieg był powtarzany i za każdym startem to samo..

    Fakt że z tego co kojarzę dzwon chyba dość mocny był. Co nie zmienia faktu, że...

  38. Powrót do góry    #3719
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Apator Torun 2021.
    1.Jason Doyle 2.Wiktor Kulakow 3.Chris Holder 4.Adrian Miedzinski 5.Jack Holder 6.Karol Zupinski 7.Kamil Marciniec 8. Krzysztof Lewandowski

    Panie, daj Pan spokój z tym składem, nieregulaminowy jest, brak U24.


    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Apator '21
    1.J.Holder 2.C.Holder 3.Kułakow 4.Przedpełski 5.Doyle 6.Marciniec 7.Żupiński 8.Lewandowski

    Panie, daj Pan spokój z tym składem, nieregulaminowy jest, brak U24.


    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Niestety życie tak się potoczyło, że każdy zawodnik związany z Toruniem jedzie piach.

    Nieprawda. A Jason Doyle podczas jazdy w Toruniu i jego śr. biegowa nie była jego najlepszym sezonem w karierze?

  39. Powrót do góry    #3720
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,169
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Przecież to stopka sprzed wprowadzenia U24.
    Nie będę co chwilę zmieniał.
    Poczekam do marca.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #3721
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    2016 to już Termos i srebro a raczej stracone na MA w nominowanych, złoto.
    masz rację, choć i wtedy nie było fajnie. bo polityka.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  41. Powrót do góry    #3722
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez fcbmeeting Zobacz posta



    Nieprawda. A Jason Doyle podczas jazdy w Toruniu i jego śr. biegowa nie była jego najlepszym sezonem w karierze?
    On swoj prime zdecydowanie jechal w 2016, czyli pierwszy rok po odejsciu od was do ZG.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #3723
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Doyle jechał u nas 3 sezony więc równie dobrze może być kojarzony z Falubazem czy innym klubem w którym startował. Chodziło bardziej o Chrisa, Miedziaka, Pawła czy też w nowszej historii klubu Jacka..Gdyby Miedziak z Chrisem jechali na tym poziomie 1,8 - 1,9 to nikt by na nich nie psioczyl.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  43. Powrót do góry    #3724
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,615 w 1,049 postach
    Z tego co mi kumpel z Czewy nadaje jutro mają klepnąć Przedpełskiego. Nie wiem czy braliście go pod uwagę?!
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  44. Powrót do góry    #3725
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,169
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Czyli u nas Dudek i Woźniak.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #3726
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Dla mnie powrót przedpelskiego do Torunia kiedy jesteśmy w ekstralidze (chyba ) był pewny na 90%...Jeżeli to jest prawda i jutro ckm klepnie Pawła to się zdziwię i już nie wiem co chodzi po głowie radzie nadzorczej ksToruń...

  46. Powrót do góry    #3727
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,615 w 1,049 postach
    Nie wiem czy ogłoszą, ale mają klepnąć. Od tego samego gościa wiedziałem, o sponsorze Zielona energia
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  47. Powrót do góry    #3728
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    To kto nam zostaje z Polaków o których się mówi?
    Woźniak
    Kasprzak
    Kułakow?
    Miedziński

    Jprdl jaka chała

  48. Powrót do góry    #3729
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Nikt o zdrowych zmyślał na miejscu Przedpełskiego by nie wrócił do Torunia, gdy szykuje się skład na spadek i za rok raczej sam by nie znalazł miejsca w Ekstralidze.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Arczi (26-09-2020)

  50. Powrót do góry    #3730
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    To kto nam zostaje z Polaków o których się mówi?
    Woźniak
    Kasprzak
    Kułakow?
    Miedziński

    Jprdl jaka chała
    Miedziński i Musielak

  51. Powrót do góry    #3731
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    1.Cholder
    2.IKS
    3.J.Holder
    4.Damian Balinski
    5.Miedzinski
    6.Kielbasa
    7.Szulist
    8.Chlupacz

  52. Powrót do góry    #3732
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    1.Cholder
    2.IKS
    3.J.Holder
    4.Damian Balinski
    5.Miedzinski
    6.Kielbasa
    7.Szulist
    8.Chlupacz
    no nie wiem, ten Jack czasem nie za drogi będzie? może jednak Kułakow w jego miejsce? młody, ambitny, warto dać mu szansę
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    karolcp3 (26-09-2020), orlosep (26-09-2020)

  54. Powrót do góry    #3733
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,615 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    1.Cholder
    2.IKS
    3.J.Holder
    4.Damian Balinski
    5.Miedzinski
    6.Kielbasa
    7.Szulist
    8.Chlupacz
    Oho samogon wjechał. Byś się podzielił lepiej
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Falubaz (25-09-2020)

  56. Powrót do góry    #3734
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Oho samogon wjechał. Byś się podzielił lepiej

    blisko. nalewki butelkowałem

  57. Powrót do góry    #3735
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Nikt o zdrowych zmyślał na miejscu Przedpełskiego by nie wrócił do Torunia, gdy szykuje się skład na spadek i za rok raczej sam by nie znalazł miejsca w Ekstralidze.
    Pomieszałeś trochę priorytety. Coś co jest ważne dla Ciebie jako kibica niekonicznie może być ważne zawodnika. Przedpełski jak każdy zawodnik myśli w pierwszej kolejności o swojej karierze. Gdy trafił do Włókniarza był prawie na dnie ale mimo pogarszającej się formy jeździł dalej. Nikt nie wstawiał jakis emerytów zamiast jego do składu. Pod koniec 2019 nastąpiło przełamanie i Paweł z forma idzie powoli do góry do dziś. A co było w Toruniu? Pierwszy słabszy mecz i już był Walasek na zastępstwo. Na miejscu Pawła Włókniarz byłby klubem pierwszego wyboru a taki Apator tylko i wyłacznie jako alternatywa. Swiącik wydaje sie być rzetelnym partnerem w przeciwienstwie do Terminskiego. Zresztą własciciel klubu z Torunia nie ukrywa ze nr 1 dla niego jest Jack i wokół jego osoby wszystko będzie się kręciło.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •