Strona 16 z 102 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 4549

Wątek: Apator Toruń 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Bardzo mi miło, choć ćwierć wieku już za mną, więc z tym cyckiem trochę nietrafione
    Moja opinia odnosiła się do informacji podanej na gorąco, a w poprzednim poście to wyjaśniłem i poniekąd przyznaje się do błędu. Tweeta usunąłem, mój błąd.
    Kto się kreuje na zawodowca? W chwili obecnej poza tym forum i twitterem nie wypowiadam się nigdzie, szczególnie unikam takich miejsc jak komentarze na portalach żużlowych. I bardzo sobie cenię taką wymianę zdań jak tutaj, a na twitterze staram się dyskutować jak najbardziej merytorycznie.
    Złotówki z żużla nie zarobiłem, ale chętnie o dziennikarstwie żużlowym i ogólnie sportowym porozmawiam, bo też mam na ten temat wiele przemyśleń i zastrzeżeń.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez karolcp3 ; 04-01-2020 o 19:21

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    kingpin (04-01-2020)

  3. Powrót do góry    #677
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez stone_gossard Zobacz posta
    Byłem na tym meczu. Na końcu widziałem jak Mirek zabierał sprzęt z parkingu. Podobno z jego silników korzystał Robacki. Mecz zdaje mi się był we wtorek lub środę.
    Mecz był we wtorek. A Robacki korzystał z silnika innego zawodnika niż Mirka Kowalika i nie był to silnik od zawodnika z Torunia.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    stone_gossard (04-01-2020)

  5. Powrót do góry    #678
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    mogl to byc wtorek, pamietalem ze na pewno inny dzien tygodnia niz tradycyjna niedziela. Dla mnie rok 2001 to koniec starej ery i poczatek nowej-komercyjnej
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  6. Powrót do góry    #679
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Bardzo mi miło, choć ćwierć wieku już za mną, więc z tym cyckiem trochę nietrafione
    Moja opinia odnosiła się do informacji podanej na gorąco, a w poprzednim poście to wyjaśniłem i poniekąd przyznaje się do błędu. Tweeta usunąłem, mój błąd.
    Kto się kreuje na zawodowca? W chwili obecnej poza tym forum i twitterem nie wypowiadam się nigdzie, szczególnie unikam takich miejsc jak komentarze na portalach żużlowych. I bardzo sobie cenię taką wymianę zdań jak tutaj, a na twitterze staram się dyskutować jak najbardziej merytorycznie.
    Złotówki z żużla nie zarobiłem, ale chętnie o dziennikarstwie żużlowym i ogólnie sportowym porozmawiam, bo też mam na ten temat wiele przemyśleń i zastrzeżeń.
    Pozdrawiam
    Tylko ćwierć wieku, no to trochę tłumaczy twój wpis. Więcej rozsądku na przyszłość życzę.

  7. Powrót do góry    #680
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Mamy nowego juniora.
    Kamil Marciniec,witamy w klubie.
    Ma zastapic Kielbase ktory konczy z zuzlem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-01-2020 o 07:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Awkop (05-01-2020)

  9. Powrót do góry    #681
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ma zastapic Kielbase ktory konczy z zuzlem.
    A człowiek już uszami wyobraźni wyobrażał sobie, że cały stadion będzie skandować: kiełbasa! kiełbasa! kiełbasa!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #682
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Marciniec, Marciniec, Marciniec --- też daje radę. No ale kiełbasy na stadionie nic nie zastąpi...

  11. Powrót do góry    #683
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Po prostu Kiełb... sorry Marciniec poczytał co o nim piszecie i że tylko zera wozi więc postanowił gruba kreską oddzielić starty w 2019 ze startami 2020.Macie lidera !

  12. Powrót do góry    #684
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Mial dlugi, zmienil nazwisko i teraz zaczyna od nowa ?
    Ale to chyba nie dziala jak w przypadku kilku polskich klubow zuzlowych ?

  13. Powrót do góry    #685
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Patrząc pobieżnie na Australię, to trzecim Kangurem u nas nie powinien być Ryan Douglas tylko Zach Cook.

  14. Powrót do góry    #686
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Patrząc pobieżnie na Australię, to trzecim Kangurem u nas nie powinien być Ryan Douglas tylko Zach Cook.
    Ma ktoś jakieś rozsądne linki do wyników tych turniejów? Leniwy jestem, a przeglądanie Sport.Faktów jest męką dla czasu i oczu.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #687
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ma ktoś jakieś rozsądne linki do wyników tych turniejów? Leniwy jestem, a przeglądanie Sport.Faktów jest męką dla czasu i oczu.
    Np tutaj:

    https://www.australianspeedwaychampi...s.com.au/live/

    Morciasz - przepraszam nie doczytałem Twojego posta - wyniki masz tutaj:

    https://australianspeedwayriders.com...-championship/

    kliknij na dole w RESULTS rundy, która Ciebie interesuje.
    Ostatnio edytowane przez sth ; 08-01-2020 o 17:57

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Morciasz (08-01-2020)

  17. Powrót do góry    #688
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    kliknij na dole w RESULTS rundy, która Ciebie interesuje.
    Hm. Nigdy z rozgrywek australijskich człek nie wyciągał większych wniosków... no może poza poszukiwaniem
    młodych talentów. Tym razem jednak można się zastanowić choć trochę nad tym przed kim i za kim są nasi
    chłopcy...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  18. Powrót do góry    #689
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    A czemu akurat teraz??

  19. Powrót do góry    #690
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Hm. Nigdy z rozgrywek australijskich człek nie wyciągał większych wniosków... no może poza poszukiwaniem
    młodych talentów. Tym razem jednak można się zastanowić choć trochę nad tym przed kim i za kim są nasi
    chłopcy...
    Są np. za Tungate'm, który jak to kilkukrotnie padło w komentarzu wygląda na zupełnie innego zawodnika w Europie.

  20. Powrót do góry    #691
    Użytkownik Awatar Paweł1
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 23 w 11 postach
    Swoją drogą tak powinny wyglądać prawdziwe IM kraju. Cztery rundy, każda na innych stadionach. Nie tak jak u nas, nie dość, że tylko jeden turniej to jeszcze w kuriozalnej formie, gdzie mistrza zdobywa się w jednym wyścigu.
    Wieloletni sympatyk sportu żużlowego.

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Paweł1 za jego przydatny post!

    Awkop (09-01-2020), Morciasz (09-01-2020), sth (09-01-2020)

  22. Powrót do góry    #692
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Hm. Nigdy z rozgrywek australijskich człek nie wyciągał większych wniosków... no może poza poszukiwaniem
    młodych talentów. Tym razem jednak można się zastanowić choć trochę nad tym przed kim i za kim są nasi
    chłopcy...


    Odpowiedź jest prosta inni jadą na swoim najlepszym sprzęcie a nasi na byle szrotach
    no i naszych kac trzyma bo dopiero co "Holderowa" monsterka kończyła trzydziechę.

  23. Powrót do góry    #693
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Nie zalezy im na GP?
    Przynajmniej mlodemu powinno zalezec,bo starszy juz tylko w mediach spolecznosciowych jest twardzielem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #694
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Stary jedzie na kilkuletnim szrocie, ale na chwilę bieżącą to młody mnie bardziej rozczarowuje.
    Z drugiej strony, gdyby nie było powtórki w pierwszym finale to by go wygrał (+4pkt do obecnej liczby).

  25. Powrót do góry    #695
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Jak kiedyś znajdą czas na GP to im Monster załatwi, jak załatwili dzikusa gościowi co nie
    jest czynnym zawodnikiem to i dla czynnych hobbistów się znajdzie dzikus.

  26. Powrót do góry    #696
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    narzekajcie póki czas
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    sth (09-01-2020)

  28. Powrót do góry    #697
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Dobrze że czasami na forum można spotkać optymistę

  29. Powrót do góry    #698
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Znowu musze zmieniac sklad na 2021,bo odpadl kolejny kandydat.
    Motyla noga.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/86...lamal-przepisy
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #699
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Znowu musze zmieniac sklad na 2021,bo odpadl kolejny kandydat.
    Motyla noga.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/86...lamal-przepisy
    WTF? Teraz to wychodzi? I jak to się ma do "wyniku badania w ciągu 96 godzin"?
    https://www.google.com/amp/s/m.sport...iagu-96-godzin

  31. Powrót do góry    #700
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Jeszcze Torunia ze sprawą Drabika nie powiazali? Ostafa bin Puka w zimowej formie jeszcze

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Adasko68 (11-01-2020), karolcp3 (10-01-2020), kingpin (11-01-2020)

  33. Powrót do góry    #701
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Chris powinien postawić Fricke wieeeelkie piwo za to, że chciało mu się walczyć w półfinale z Lidseyem. Poza podium Mistrzostw, ale z kwalifikacją do eliminacji GP. Oglądałem dziś całe zawody - Jack bardzo fajnie i z zębem.Z Pickeringa będą ludzie, na pewno przebije się w Krośnie. Świetna jazda.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Słoniuu za jego przydatny post!

    kingpin (11-01-2020)

  35. Powrót do góry    #702
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Opis biegu polfinalowego :

    Holderowie wygrali moment startowy i objęli podwójne prowadzenie. Na końcu drugiego okrążenia Pickering wjechał pod Chrisa Holdera i tym razem skutecznie go wyprzedził, w efekcie wyrzucając go z finału! Na ostatnim wirażu Pickering popełnił mały błąd, lecz Holder był zbyt daleko, by z tego skorzystać.

    Klasyka gatunku.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #703
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,484 w 959 postach
    Chris powinien odpuścić eliminacje do SGP i odstąpić miejsce Lidseyowi, Pickeringowi lub innemu młodemu po których widać, że się chce jeździć na żużlu. Oczy bolały od paczenia na jego jazdę. Niby punktów narobił, ale w tych mistrzostwach jechało tak naprawdę sześciu, w porywach ośmiu zawodników. Natomiast Jack dziś kosmos, zupełne przeciwieństwo brata, petarda. Brawo.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  37. Powrót do góry    #704
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Chris źle czytał tor. Próbował jeździć przy kredzie i środkiem, gdy te ścieżki jeszcze nie chodziły, ale jakiś beznadziejny nie był.
    Prawdziwą katastrofę pojechał Masters, który jechał na szrocie, tak jak zawodnicy spoza szeroko pojętej kadry (Douglas i niżej), tylko tamci pewnie lepszego nie mają. Pierwsza siódemka jechała już na porządnym sprzęcie, a Jack miał prawdziwą rakietę pod tyłkiem.
    Duże zaskoczenie na plus, bo jechał z zębem i jeśli ma takie nastawienie to nie będzie już można go wrzucać do jednego wora z bratem czy Batchem (który w ogóle nie wystartował).
    Nie wiem czym się kierował Apator kontraktując Douglasa. Inwestycją mógłby być Josh - pokazał kapitalny żużel. Chłopak ma wielki potencjał. On i Lidsey widać, że gryzą tor i obaj myślą na torze. Od Douglasa lepszą opcją mógł być któryś Cook.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    stone_gossard (11-01-2020)

  39. Powrót do góry    #705
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Douglas to podobno jakaś rodzina braders.

  40. Powrót do góry    #706
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,484 w 959 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Chris źle czytał tor. Próbował jeździć przy kredzie i środkiem, gdy te ścieżki jeszcze nie chodziły, ale jakiś beznadziejny nie był.
    Wielkiej filozofii w czytaniu tego toru nie było. Kreda i środek chodziły po równaniu, później się odsypywało i po dużej można było więcej wskórać, ale Chris czy po czy przed równaniem, tylko start, a potem pasywna jazda i mijany jak tyczka, czyli styl, do jakiego zdążył wszystkich od paru lat przyzwyczaić, nie licząc wyskoków na MA. Może nie miał z czego odkręcić, nie wiem, ale taki doświadczony lis na pewno wiedział o co chodziło na tym torze. Po prostu oszczędzał zdrowie, w odróżnieniu od młodych, którzy nie bali się pójść za koło pod balotami. Z drewnianym Mastersem nie ma co porównywać tej klasy zawodnika. Poza Frickem, który opyndzlował te mistrzostwa jedną ręką i paroma młodymi wilczkami obsada była jak z łapanki na młodzieżowej lidze Pomorza. Beznadziejnie nie było, bo po prostu nie mogło być w takiej obsadzie, a i tak wyglądało to blado.

    Natomiast Josh niech zostanie w Krośnie, bo w Toruniu raczej by nie pojeździł, więc po co miałby siedzieć na ławie, jak to było wcześniej z Fricke, Kurtzem, Czugunowem, Łogaczewem, którzy podpisali kontrakty i tyle było z inwestycji. Nikt kontraktu Douglasa, zapewne warszawskiego, nie bierze w tej kategorii, to po prostu głęboka rezerwa i zapchajdziura na wypadek (odpukać) kontuzji, czy też transakcja wiązana jak domniema mój przedmówca.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 11-01-2020 o 21:42
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  41. Powrót do góry    #707
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Jeśli patrzymy na Chrisa sprzed 8 lat to rzeczywiście można pisać że kaleczy żużel.
    Masters w ostatnich latach na australijskich torach to był właśnie poziom Holderów.
    Obsada była dobra. Byłaby bardzo dobra gdyby był Doyle, Troy, Morris i Grajczonek.
    Mógłby jeszcze Schlein przed ostatnim sezonem pojechać.
    Ciężko też winić zawodników na dorobku, że nie objeżdżali tych którzy już mają dobry sprzęt.
    Jedyny minus to różnice sprzętowe.

  42. Powrót do góry    #708
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,484 w 959 postach
    Różnice w umiejętnościach też były spore, bo wątpię, aby tych paru grajków, którzy zarobili trochę grosza w Europie, ciągnęli ze sobą na Antypody cały warsztat, przecież nawet w przypadku SGP było to dość kosztowne i logistycznie kłopotliwe. Tungate i Masters zmieniali wczoraj motocykle i obok Jacka, Lidseya i Josha, który nawiasem pisząc jeszcze za dużo w Polsce nie zarobił, wyglądali na zmotywowanych, ale Chris jakby nawet przełożeń nie zmieniał. Kurtz także bardzo wolny. Z uwagi, że wymienieni przez Ciebie wyżej gwiazdorzy odpuścili te amatorskie zawody, resztę stawki uzupełnili młokosi, albo trzeci garnitur z ligi brytyjskiej. Brawa dla Chrisa, że mu się w ogóle chciało zimą potrenować, zamiast śmigać na desce i wygrzewać na plaży, ale batalię o SGP niech lepiej sobie odpuści i pozwoli zbierać doświadczenie młodym wilczkom, bo mając w pamięci jego chwile chwały, żal patrzeć do jakiej cienizny się stoczył.

    Komentator przed jednym z biegów wspomniał wczoraj Justina Sedgemena, notabene wciąż aktualnego rekordzistę toru w Gillman i swego czasu uznawanego za największy talent obok Darcego Warda, mówiąc otwarcie, że nie ma on motywacji do uprawiania żużla. Myślę, że podobnie jest z Chrisem, a to tylko pokazuje jakiego formatu jest nasz były mistrz, który mimo jazdy na pół gwizdka wciąż jeszcze potrafi trzymać kontakt z czołówką, co prawda ze światową już tylko wzrokowy . Całe szczeście jego brat wygląda jakby chciał bronić honoru rodziny, wczoraj ręce same składały się do oklasków. Być może tylko ja to zauważyłem, ale jakby schudł parę kilogramów. Może to australijska dieta, a może idzie na mistrza SGP 2021, pożyjemy, zobaczymy, ja mu w każdym razie kibicuję.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    karolcp3 (12-01-2020)

  44. Powrót do góry    #709
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Motywacje Chris ma ,ale na krotki czas.
    Gdyby nie mial jej wcale,jaki sens mialaby ta cala sciganka o el.GP?
    Mam wraznie,ze po jednym niepowodzieniu nie zaciska zebow jak inni,mlodsi,
    tylko przechodzi z tym do porzadku dziennego.Chcialem ale sie nie udalo,
    trudno.Dlatego jedyna prawdziwa motywacja pozostaja pieniadze i tak
    dlugo jak beda chetni na jego uslugi a dla niego bedzie to oplacalne,tak dlugo bedzie sie w zuzel bawil.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #710
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Chris Holder od sześciu lat to zawodnik na 1,7 w Ekstralidze z jednym wyskokiem w międzyczasie. Silny dom słaby wyjazd. Jego problem to status obcokrajowca a ratunek to status wychowanka. Szkoda kontuzji bo mógł zostać zapamiętany jako kolejna legenda tego klubu a ma opinie sredniaka i kuli u nogi. Serce mi się kraje, mi kibicowi, który pamięta lata jego świetności.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    Awkop (13-01-2020), stone_gossard (12-01-2020)

  47. Powrót do góry    #711
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Serce mi się kraje, mi kibicowi, który pamięta lata jego świetności.
    Jak człek widział jak się Jagoda męczył pod koniec, też się smucił...
    taki już los sportowców, którzy jeszcze mogą, a już nie zawsze potrafią.
    Dlatego jestem ciekaw i Chrisa i Adriana na pierwszoligowych torach.
    Bo przeciwnik na ogół dużo słabszy, ale i kolejna cyferka w roczniku...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    adsiz (13-01-2020), kingpin (13-01-2020)

  49. Powrót do góry    #712
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Dla mnie postawa Jacka w IM Australii nie była pozytywnym zaskoczeniem, wręcz przeciwnie. Byłem nastawiony, że walka o mistrzostwo rozegra się po ciekawej walce pomiędzy nim i Fricke.
    W zasadzie gdyby Jack tak nie skopał zawodów w Underze, to tak by było (dwie ostatnie rundy plus pechowy finał w poerwszej).
    Obecne top 3 Kangurów to Doyle, Fricke i Jack.

  50. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,484 w 959 postach
    Żadnego zaskoczenia, ani na plus, ani na minus nie było. Wiadomo, że Fricke w tej stawce był o level wyżej od pozostałych, a Jack zrobił co do niego należało, czyli objechał resztę ogórków. Jeszcze sporo nauki przed nim, a jak pokazał zeszłoroczny sezon, on lepiej kończy niż zaczyna i dokładnie tak było w tych mistrzostwach. On po prostu musi dużo jeździć. Fricke na razie góruje nad nim sprzętowo i doświadczeniem, ale uważam, że Jack może być wkrótce numero uno wśród kangurów, ma do tego najlepsze predyspozycje, wzrost, charakter i do tego twarde kości.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  51. Powrót do góry    #714
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Jack na trasie jest surowy. Bronić się potrafi, atakować nie za bardzo. Za to jak ma dobrze spasowany motorek, na starcie jest petarda.
    Ogólnie dużo nauki przed nim ale charakterek do żużla ma odpowiedni . więcej go musi jednak pokazywać na torze niż w parkingu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Awkop (13-01-2020)

  53. Powrót do góry    #715
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jack na trasie jest surowy. Bronić się potrafi, atakować nie za bardzo. Za to jak ma dobrze spasowany motorek, na starcie jest petarda.
    Ogólnie dużo nauki przed nim ale charakterek do żużla ma odpowiedni . więcej go musi jednak pokazywać na torze niż w parkingu.
    Jack ma już 24 lata i wcale już do tej takiej ścisłej młodzieży nie należy. Przyznaję nie miałem okazji oglądać Jacka w innych ligach,
    ale uważam, że w naszej zdecydowanie coś zatracił rok temu i nie były to niestety tylko kwestie sprzętowe. Bardzo jestem ciekawy
    tej wewnętrznej konfrontacji Kułakov vs Holder J. 25 vs 24 lata.
    I do tego Miedziak - 35 lat, Chris Holder 33 lata i Musielak 27 lat. W sumie drużyna ciut jakby młodsza niż niegdyś (Doyle 35 lat, Iversen 38 lat),
    ale nadal pozostaje pytanie - na ile perspektywiczna w kontekście ekstraligi/ekstraklasy O młodzieży dziś ani słowa
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 13-01-2020 o 14:57
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  54. Powrót do góry    #716
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Kluczem do sensownego składu na Ekstraligę będzie paszport dla Wiktora i powrót Jasona. Bez spełnienia tych dwóch warunków nie jestem w stanie wyobrazić sobie naszego składu z jakimkolwiek sensem.

  55. Powrót do góry    #717
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    + na pewno jeden nowy mlodzian. Drugi to najlepszy z talii: Marciniec, Janik, Stolp, Bielinski, nowolicencjowani.
    Chyba, że nikt nie zrobi znaczących postępów. Wtedy nie ma wyboru.
    Czuję po starych kościach powrót Denisa Zielińskiego.

  56. Powrót do góry    #718
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Bez spełnienia tych dwóch warunków nie jestem w stanie wyobrazić sobie naszego składu z jakimkolwiek sensem.
    + pytanie kto spadnie / będzie do rozdziobania.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  57. Powrót do góry    #719
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,893
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    + pytanie kto spadnie / będzie do rozdziobania.
    To pytanie poważne czy żart? Może przekonacie Worynę?!
    Jeśli oczywiście, nie będzie jakiegoś kataklizmu.

  58. Powrót do góry    #720
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Woryna raczej nie ma po co iść do nas, zapewne Włókniarz i Falubaz stoczą o niego bój. Tu jest raczej potrzebny pewniak jak Artem czy Vaculik. I zupełnie mnie nie zdziwi sytuacja, w której ten drugi będzie głównym celem.

    Co do juniora to ja już się przestałem łudzić. Skoro klub postawił w rozgrywkach 1 ligi na 21-letniego IKSa, a większość chłopów ze szkółki ma już po 18/19 lat, a zawody młodzieżowe, które odjechali można policzyć na palcach jednej ręki to chyba o czymś świadczy. I nie chce mi się wierzyć, że Bajerski tu coś zmieni, bo odnoszę wrażenie, że smycz państwa T jest dość krótka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •