Strona 92 z 102 PierwszyPierwszy ... 42829091929394 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,096 do 4,140 z 4549

Wątek: Apator Toruń 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4096
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Żupiński dogadany.
    mam nadzieję, że zniżka jakaś poszła, a nie 300 koła
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  2. Powrót do góry    #4097
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Rozumiem, że jesteś już pewny spadku ligę niżej.
    Nie, ale obawiam się, że istnieje tego duże prawdopodobieństwo. Tak czy siak kibicować będę nadal, tym bardziej, że dzieciaki złapały bakcyla. Chyba, że będą odstraszać jazdą jak rok temu. Wtedy sam nie wiem.


    Zakładam, że skład będzie(Lambert + Zupinski) na poziomie tego z 2019 roku.
    Liczę jednak na kunszt Bajerskiego i na jednak obniżenie poziomu rozgrywek.
    W końcu dwunastu z szesnastu najlepszych juniorów odchodzi do grona seniorów no i to U24.
    Trzeba będzie przetrwać 2021 r. i objezdzac juniorów.
    O Lewandosia jestem dziwnie spokojny. Chłopak jeździ i trenuje po całej Polsce, gdzie tylko się da. Ale jeszcze rok mu trzeba dać na punkty w elicie.

    P. S. Jack dziś będzie trzeci
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 03-10-2020 o 17:02

  3. Powrót do góry    #4098
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Sklad w teorii taki jak w 2019,ale mam nadzieje,ze jednak tak fatalnych indywidualnych
    wynikow nie powtorza.Oprocz Doyla,to byl zbiorowy dramat.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #4099
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Patrzę na Holdera dzisiaj i wczoraj. Niestety, ale my nie mamy nawet zawodnika na 2.0 w ekstralidze. Doyle niewiele lepszy, ale jednak lepszy.
    A Chris by jechał na granicy błędy statystycznego 1,0,0,1.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  5. Powrót do góry    #4100
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Chris w Toruniu na torze do walki i z lepszymi od Jacka startami ? Dalby rade.

  6. Powrót do góry    #4101
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    P. S. Jack dziś będzie trzeci
    Tak, był trzeci - nawet trzy razy z rzędu....
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 04-10-2020 o 17:02
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    j-rules (04-10-2020)

  8. Powrót do góry    #4102
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Każdy widzi od razu, że Jack mógłby być tym numerem 2 obco a będzie to samo co z Chrisem czyli oczekiwania kibica kontra rzeczywistość i skończy się oczywiście mega niezadowoleniem i hejtem chociaż to nie sam zawodnik będzie winien tylko zarząd.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    orlosep (04-10-2020), stone_gossard (04-10-2020)

  10. Powrót do góry    #4103
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Dajcie juz spokoj.
    Gdyby oceniac przydatnosc zawodnika na lige po wystepach w GP,to Emil tez musilalby byc gdzies miedzy 1 a 2 obcym,ze wskazaniem na 2.
    O Vaculiku czy Dudku nawet nie wspominam.
    To,ze Jack nie bedzie zawodnikiem na 15 bieg bylo wiadomo,choc nie jest przeciez powiedziane,ze kilku z nich nie wygra.
    Jego wystepy w GP byly bardzo przecietne ale liga to jednak nie ten poziom.
    Chyba sie zgodzimy,ze jesli w Stali Gorzow stac go na wystepy w przedziale 8-12 pkt,to w Toruniu gorzej byc nie powinno.
    To zawodnik na srednio 10 pkt w meczu i z tego sie raczej wywiaze.
    Caly myk w tym,aby reszta na domowym torze dokladala tyle aby jakies mecze wygrac a z bezposrednim rywalem w walce o 7 miejsce,zgarnac bonusa.
    Niestety na nic wiecej nas nie bedzie stac i trace nadzieje,ze pod rzadami p.Terminskich kiedykolwiek bedzie.
    Chcialbym sie mylic i uwierzyc w slowa p.Prezes,ze systematycznie bedziemy budowac silna druzyne,rowniez w oparciu o naszych mlodych ( naszych w "" ),bo
    przeciez Lewandowski zza miedzy a Marciniec z Tarnowa.Prawdziwi liderzy tansi nie beda a my ciagle slyszymy,ze budzet z gumy nie jest.
    Oczywiscie ,ze nie jest,wiec trzeba sie postarac aby byl po prostu wiekszy.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Chris w Toruniu na torze do walki i z lepszymi od Jacka startami ? Dalby rade.
    Tez mysle,ze kilka punktow wiecej by uciulal,jednak szalu by nie bylo.
    Tam za twardo jezdzili jak na Chrisa.
    Ogolnie to jedne z lepszych GP,szczegolnie sobotnie.
    Naprawde niektore biegi palce lizac.
    Rozczarowal najbardziej Emil i forumowi bracia.
    Zamiast podziwiac walke zuzlowych twardzieli,woleli
    sie klocic o to ile czasu antenowego poswiecono
    Bartkowi a ile Mackowi.
    To dla wielu bylo clou weekendu.
    Kuswa,jak dzieci w przedszkolu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-10-2020 o 06:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #4104
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2018
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach

    ...

    Oby Terminski zrezygnowal z ekstraligi, bo zniecheci sponsorow na wiele wiele lat. Lepiej poczekac jeszcze rok i wejsc z przytupem. Zawsze to zaoszczedzona kasa i rok.
    Jesli za rok chca zrzucic wszystko na barki Jacka i Roberta, to juz slysze torunski kwik.
    Dobrej niedzieli.

  12. Powrót do góry    #4105
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,484 w 959 postach
    A nie weszli z przytupem? Jak znowu spadną z hukiem to nie koniec świata.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (04-10-2020), j-rules (04-10-2020), lego (04-10-2020)

  14. Powrót do góry    #4106
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A nie weszli z przytupem? Jak znowu spadną z hukiem to nie koniec świata.
    Pewno, że nie, ale tak słabo jakoś oglądać 5 porażek na własnym torze i 7 wyjazdowych.... bilans 2:12 (a gdyby nie kontuzja Nickiego byłoby 1:13).
    A na razie nie zapowiada się lepiej...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #4107
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez KomornikHolty Zobacz posta
    Oby Terminski zrezygnowal z ekstraligi, bo zniecheci sponsorow na wiele wiele lat. Lepiej poczekac jeszcze rok i wejsc z przytupem. Zawsze to zaoszczedzona kasa i rok.
    Jesli za rok chca zrzucic wszystko na barki Jacka i Roberta, to juz slysze torunski kwik.
    Dobrej niedzieli.
    kluczem do wszystkiego dziś jest Lewandowski. Mam nadzieję, że w klubie zdają sobie z tego sprawę. Awans, spadek... to nie ma większego znaczenia. Od kiedy pamiętam frekwencja była budowana na młodym gówniarzu, który był w stanie lać światowe tuzy, choćby tylko w Toruniu. To zapełniało stadion, a walka o medale i PO rozpychała frekwencję tak, że pękał w szwach.
    z tego powodu kupowanie zawodników którzy będą w stanie walczyć dla nas o PO nie ma żadnego sensu, z Doylem, Jackiem, Lambertem, Woźniakiem i KK być może wjedziemy do PO, ale finansowo się zarżniemy bo frekwencja będzie jak w "najlepszych" latach we Wrocławiu. Nie mamy już za plecami miliardów Karkosika. Toruń jest miastem turystycznym i na obecnej sytuacji dostaniemy w dupę konkretnie, na dodatek trochę inwestycji jest w toku więc na takie wsparcie jak w Czewie i Lublinie też bym nie liczył (zresztą tam też może być różnie, kontrakty już podpisywane a budżety miast jeszcze nie uchwalone). z tego powodu jedynym zawodnikiem o którego warto się teraz bić to PP oraz u24. Resztę można ulepić ze składu 2020 i jest szansa, że się utrzymamy. jeżeli nie, to najwyżej jeszcze raz awansujemy.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  16. Powrót do góry    #4108
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    kluczem do wszystkiego dziś jest Lewandowski. Mam nadzieję, że w klubie zdają sobie z tego sprawę. Awans, spadek... to nie ma większego znaczenia. Od kiedy pamiętam frekwencja była budowana na młodym gówniarzu, który był w stanie lać światowe tuzy, choćby tylko w Toruniu. To zapełniało stadion, a walka o medale i PO rozpychała frekwencję tak, że pękał w szwach.
    z tego powodu kupowanie zawodników którzy będą w stanie walczyć dla nas o PO nie ma żadnego sensu, z Doylem, Jackiem, Lambertem, Woźniakiem i KK być może wjedziemy do PO, ale finansowo się zarżniemy bo frekwencja będzie jak w "najlepszych" latach we Wrocławiu. Nie mamy już za plecami miliardów Karkosika. Toruń jest miastem turystycznym i na obecnej sytuacji dostaniemy w dupę konkretnie, na dodatek trochę inwestycji jest w toku więc na takie wsparcie jak w Czewie i Lublinie też bym nie liczył (zresztą tam też może być różnie, kontrakty już podpisywane a budżety miast jeszcze nie uchwalone). z tego powodu jedynym zawodnikiem o którego warto się teraz bić to PP oraz u24. Resztę można ulepić ze składu 2020 i jest szansa, że się utrzymamy. jeżeli nie, to najwyżej jeszcze raz awansujemy.
    Zaraz Cię wypunktuja z argumentacją, że wychowankowie praktycznie nie mają wpływu na frekwencję.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  17. Powrót do góry    #4109
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    kluczem do wszystkiego dziś jest Lewandowski. Mam nadzieję, że w klubie zdają sobie z tego sprawę. Awans, spadek... to nie ma większego znaczenia..
    Dla Lewandowskiego i jego rodzicow moze miec duze.
    Na szczescie jeszcze nie w przyszlym roku.

    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Zaraz Cię wypunktuja z argumentacją, że wychowankowie praktycznie nie mają wpływu na frekwencję.
    Pewnie maja,ale w Lublinie,Czestochowie czy Wroclawiu tego nie wiedza,wiec ciiiii.
    Z Grudziadza odchodzi Buczek,wiec spodziewam sie tam w przyszlym roku pustek na trybunach.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-10-2020 o 10:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #4110
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,484 w 959 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Pewno, że nie, ale tak słabo jakoś oglądać 5 porażek na własnym torze i 7 wyjazdowych.... bilans 2:12 (a gdyby nie kontuzja Nickiego byłoby 1:13).
    A na razie nie zapowiada się lepiej...
    O ile mnie skleroza nie boli, Apator największe sukcesy osiągał, kiedy nie był stawiany w gronie faworytów. Odkąd zaczęło się skupowanie gwiazd, a potem już tylko oklepanych nazwisk przyszły rozczarowania. Może za rok będzie powtórka z rozrywki, a może tak jak pisze Energo, któryś z młodych oczaruje trybuny i będzie się te porażki inaczej oglądało niż popisy Kościuchów, Iversenów czy innych kotów pod batutą menadżera wszechczasów.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (04-10-2020)

  20. Powrót do góry    #4111
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Dobrze,ze Jack otrzymal dzika karte,teraz juz wiemy ,ze mamy kolejnego swietnego zuzlowca 2giej lini.Jesli Lambo nie bedzie wymiatal to taki Grudziadz z Nickim liderem moze byc lepszy(nie liczac KK ktory majac sezon GP moze sie dobrze przygotowac).

  21. Powrót do góry    #4112
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Myślę, że największym problemem przyszłorocznego składu jest to, że doskonale wiemy na co stać Chrisa, Jacka czy Miedziaka (jeśli zostanie). Lambert czy Kułakow to większa niewiadoma. Tu po prostu ciężko łudzić się, że akurat W TYM sezonie każdy z nich wejdzie na wyższy poziom. Bajerski uparł się oparcie siły drużyny na dwóch braci w składzie, bierze za to pełną odpowiedzialność, myślę, że chłop się stara zbudować jakąś atmosferę i tym z nich wykrzesać coś więcej, ale dobrze wiemy jak wygląda modern speedway, mi ciężko uwierzyć w to, że akurat Holderowie będą za Toruń gryźć tor, przy całym szacunku za wszystkie ważne mecze, które wygrał Chris. Kocham ten klub i kibicuję mu prawie 20 lat, ale myślę, że nie tylko mi nasz obecny właściciel odebrał radość z kibicowania doprowadzając do takiej popeliny jak puste trybuny czy brak jakichkolwiek perspektyw na następne lata, fatalne szkolenie, atrapa szkółki.

    Mały offtop, super wspomnienia Pera z jego biografii:

    446292F6-BF30-4894-83E1-6B24CC51E484.jpeg

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Morciasz (04-10-2020), Tripel (04-10-2020), młody_piernik2 (04-10-2020)

  23. Powrót do góry    #4113
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Takie wspominki.
    https://youtu.be/2QTIt4tAO9A
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  24. Powrót do góry    #4114
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Pełne trybuny , sukces Polaka, tylu VIPów na widowni, emocjonujące zawody. Zapewne impreza sportowa roku w Polsce.
    Jak to nie jest w stanie przełożyć się na byt klubu (nie mówię tu o wpływach z biletów) to ja już nie wiem. Jeden solidny sponsor po czymś takim to mus. Prezes!

  25. Powrót do góry    #4115
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dla Lewandowskiego i jego rodzicow moze miec duze.
    Na szczescie jeszcze nie w przyszlym roku.



    Pewnie maja,ale w Lublinie,Czestochowie czy Wroclawiu tego nie wiedza,wiec ciiiii.
    Z Grudziadza odchodzi Buczek,wiec spodziewam sie tam w przyszlym roku pustek na trybunach.
    Lublin jedzie na sukcesie po awansie.
    We wrocku jest Janoś i Tai, obaj traktowani jak swoi.
    Czewa- tam kibicom dotychczas wystarczaly przekrety.

    Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Buszmen (04-10-2020)

  27. Powrót do góry    #4116
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Zawsze się znajdzie wytłumaczenie, ale to oznacza tylko tyle, że frekwencja oparta na wychowankach to po poprostu mit.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #4117
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,484 w 959 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Kocham ten klub i kibicuję mu prawie 20 lat, ale myślę, że nie tylko mi nasz obecny właściciel odebrał radość z kibicowania doprowadzając do takiej popeliny jak puste trybuny czy brak jakichkolwiek perspektyw na następne lata, fatalne szkolenie, atrapa szkółki.
    A mnie obecny właściciel uczynił kibicem niemal spełnionym. Dopisałem sobie do kolekcji mecze z Lokomotivem i Łodzią. Trochę się pospieszył z tym awansem, bo za rok doszłoby Krosno, ale mecze z Karpatami starsi bywalcy na Bronku jeszcze pamiętają. Brakuje chyba tylko meczów z Rawiczem i Poznaniem, ale jak się właściciel postara - wszystko przed nami.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  29. Powrót do góry    #4118
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zawsze się znajdzie wytłumaczenie, ale to oznacza tylko tyle, że frekwencja oparta na wychowankach to po poprostu mit.
    No mit. Bo frekwencję opiera się na skutecznych wychowankach. Doyle, Żagary, lindgreny i inne przyczlapy to uzupełnienie składu. Fundamentem klubu odnoszącego sukces zawsze jest swój. Nie musi być wychowanek, byle był swój.


    Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  30. Powrót do góry    #4119
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach

  31. Powrót do góry    #4120
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    O tym pisałem wyżej. Bajerski szybko zaraził się termosowym optymizmem.

  32. Powrót do góry    #4121
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    No mit. Bo frekwencję opiera się na skutecznych wychowankach. Doyle, Żagary, lindgreny i inne przyczlapy to uzupełnienie składu. Fundamentem klubu odnoszącego sukces zawsze jest swój. Nie musi być wychowanek, byle był swój.


    Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
    Frekwencje opiera się przede wszystkim na wyniku i celach drużyny.
    Jesli ten wynik robią też wychowankowie, jeszcze lepiej, ale i bez ich wielkiego wkładu też się obejdzie.
    U nas pod wodzą Terminskich oprócz 2016 ciągły zjazd w dół.
    To głównie odbija się na frekwencji a nie brak wychowanków w składzie.
    Nawet gdyby ich było pięciu, to przy podobnych wynikach, podobna frekwencja.
    Wystarczyloby zamienić Pawła Kołodziejem a Miedziaka Janowskim, drużyna biłaby się o medale i frekwencja byłaby dużo wyższa.
    Oczywiście wygodnie jest napisać, że musi być dobry wychowanek, bo wtedy przecież wynik idzie w górę co przekłada się na frekwencję. Tylko ile w tym wychowanka a ile wyniku?
    Rozumiem Twoje argumenty, bo patrzysz z własnej perspektywy, ale ilu takich jest? 500-700?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (04-10-2020), mszat (04-10-2020), rotapa (04-10-2020)

  34. Powrót do góry    #4122
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    W 2006 roku podstawowymi zawodnikami byli Jaguś, Ząbik, Miedziński i Puszakowski. Na trybunach było full ludzi - co mecz i na pewno nie była to kwestia wyniku drużyny, bo "biliśmy się" o spadek.

  35. Powrót do góry    #4123
    Początkujący
    Dołączył
    07-09-2011
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    2,278
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    pokredzie.pl/home/artykuly/1191-rensans-zuzla-czyli-plastik-kontra-drewniana-lawka

    W 2006 było średnio 6800 widzów, czyli mniej niż w 2019, gdzie średnia ilość widzów wyniosła oficjalnie 7 705.
    Dawno to było, ale z tego sezonu pamiętam narzekania na słabą frekwencję w drugiej części sezonu.

  36. Powrót do góry    #4124
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Nie porównuj lat, w których żużel w Toruniu był jedną z nielicznych weekendowych atrakcji, a B98 świątynią.
    No ale jak już tak przypominamy to skład:

    Jason Crump
    Andy Smith
    Mariusz Puszakowski
    Karol Ząbik
    Wiesław Jaguś
    Marcin Jaguś
    Adrian Miedziński

    Prawie wygrał w 2005 rundę zasadniczą. Kto wie, może nasz przyszłoroczny skład też wygra Holderowie z Lambertem może będą w trójkę robić tyle co Wiechu z Jasonem, a punkty Puszaka i Smitha wezmą na siebie Kułakow z Miedziakiem. Lewandowski podobna skala talentu co Ząbik, wychodzi, że finał jest nasz.
    Ostatnio edytowane przez karolcp3 ; 04-10-2020 o 13:53

  37. Powrót do góry    #4125
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Wiele legend o tamtych czasach powstaje, łącznie z pojemnoscia Bronka i atrakcyjnością spotkań.
    Już się przyzwyczaiłem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (04-10-2020)

  39. Powrót do góry    #4126
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Na wielu nagraniach ze spotkań z lat 2004-2006 można zobaczyć pustki chociażby na 2 łuku. Tylko Bogdan Skonieczka potrafił na transmisjach dla TV Toruń się wydzierać „proszę państwa, 20 tysięcy kibiców wstaje z miejsc!”

  40. Powrót do góry    #4127
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    O tym pisałem wyżej. Bajerski szybko zaraził się termosowym optymizmem.
    No ale z drugiej strony co ma zrobic?
    Obrazic sie jak Narodowy, ze nie ma skladu na zloto i zwinac zabawki ?

  41. Powrót do góry    #4128
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Zastanawiam się po prostu, czy branie odpowiedzialności za pozostanie braci na swoje barki to odwaga czy głupota. Życzę mu, by to ryzyko się opłaciło.

  42. Powrót do góry    #4129
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,014
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Być może nie będzie tak źle, jak przewidujecie. Chris coś tam zaczął jechać, a młody wiadomo...trzyma poziom. Niewiadoma jest postawa Polaków i Waszych juniorów.

    Po raz kolejny muszę przyznać, że ładny ten Wasz Torun

  43. Powrót do góry    #4130
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    Toruń wspaniały, tylko remonty kur*y
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  44. Powrót do góry    #4131
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,014
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Toruń wspaniały, tylko remonty kur*y
    Na szczęście apka Google maps ogarnęła temat

    Pytanko...na lidze też jest tak rownana nawierzchnia, jak wczoraj? Chodzi o bronowanie od środka toru do bandy.

  45. Powrót do góry    #4132
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zawsze się znajdzie wytłumaczenie, ale to oznacza tylko tyle, że frekwencja oparta na wychowankach to po poprostu mit.
    Posiadanie wychowanków oczywiście takich co umieja jeździć gwarantuje pewną pule kibiców, którzy bedą z klubem na dobre i złe. Niezależnie od wyniku czy ligi. Opierając sie na imporcie stawiamy na kibica uzaleznionego od wyniku. Jest wynik jest kibic, nie ma wyniku nie ma kibica a na takiego sie w Toruniu od wielu lat stawia. Frekwencja w tym sezonie na to wskazuje. Kibic mówi właścicielom awansujcie i zbudujcie mocny nazwiskowo skład to przyjdziemy. Piątkowe zawody GP niemalże przy pustych trybunach okazały się mało atrakcyjne dla Torunian. Nie chcieli iść kibicować Holderowi

    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Na wielu nagraniach ze spotkań z lat 2004-2006 można zobaczyć pustki chociażby na 2 łuku. Tylko Bogdan Skonieczka potrafił na transmisjach dla TV Toruń się wydzierać „proszę państwa, 20 tysięcy kibiców wstaje z miejsc!”
    Przychodzili dla drużyny a nie tylko dla wyniku.

  46. Powrót do góry    #4133
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Dobrze,ze Jack otrzymal dzika karte,teraz juz wiemy ,ze mamy kolejnego swietnego zuzlowca 2giej lini.Jesli Lambo nie bedzie wymiatal to taki Grudziadz z Nickim liderem moze byc lepszy(nie liczac KK ktory majac sezon GP moze sie dobrze przygotowac).
    Myślisz, że Nicki z GP to by wojował? Zrobiłby wyniki podobnie do Jacka albo gorsze. Zresztą w tym roku w GKM był liderem ale... tylko u siebie. Po prostu jest 9 zdecydowanie najlepszych zawodników na świecie, a Jack jest tuż za nimi. Poziom E-ligi jest jednak dużo niższy niż GP, także swoje zwiezie. Lepiej Chris+Lambert niż Doyle+Jakobsen.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #4134
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    No widzisz Frank, ale w sobote na Holdera przyszły tłumy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #4135
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    W 2006 roku podstawowymi zawodnikami byli Jaguś, Ząbik, Miedziński i Puszakowski. Na trybunach było full ludzi - co mecz i na pewno nie była to kwestia wyniku drużyny, bo "biliśmy się" o spadek.
    Nie do końca bo do połowy rozgrywek byliśmy w czubie tabeli i rewelacją ligi. Dopiero w 2 rundzie się posrało konkretnie i frekwencja też spadła.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #4136
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    9. Miedziński 10. Kulakov 11. Holder 12. Holder 13. Lambert 14. Żupiński

    Ostatnia kwestia - kto pod 8/16.

    Lambert zabezpiecza nam U24 na 2 lata, więc trzeba kombinować pod kątem zabezpieczenia tej pozycji w przyszłości. Moja propozycja -

    Francis Gust - 17 lat, utalentowany jak cholera. Można go podpisać i wypożyczyć na zasadzie gościa do Lokomotivu. W razie niekolidujących terminów jeździ tu i tam. Przy prawidłowym rozwoju chłopaka, wskakuje do składu w 2023, ma 20 lat i zabezpiecza nam U24 na 4 lata.

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Awkop (04-10-2020), Staleczka 3 (04-10-2020), stone_gossard (04-10-2020)

  51. Powrót do góry    #4137
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Już o nim pisałem po domowym meczu z Dauga,polityka klubu jest na tu i teraz, więc sprzątnie go jakaś Sparta albo ktokolwiek inny i podpisze na kilka lat.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wavergreen za jego przydatny post!

    karolcp3 (04-10-2020), stone_gossard (04-10-2020)

  53. Powrót do góry    #4138
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Frekwencje opiera się przede wszystkim na wyniku i celach drużyny.
    Jesli ten wynik robią też wychowankowie, jeszcze lepiej, ale i bez ich wielkiego wkładu też się obejdzie.
    U nas pod wodzą Terminskich oprócz 2016 ciągły zjazd w dół.
    To głównie odbija się na frekwencji a nie brak wychowanków w składzie.
    Nawet gdyby ich było pięciu, to przy podobnych wynikach, podobna frekwencja.
    Wystarczyloby zamienić Pawła Kołodziejem a Miedziaka Janowskim, drużyna biłaby się o medale i frekwencja byłaby dużo wyższa.
    Oczywiście wygodnie jest napisać, że musi być dobry wychowanek, bo wtedy przecież wynik idzie w górę co przekłada się na frekwencję. Tylko ile w tym wychowanka a ile wyniku?
    Rozumiem Twoje argumenty, bo patrzysz z własnej perspektywy, ale ilu takich jest? 500-700?
    A mi się wydaje, że frekwencja tak nie kulała w momencie, kiedy Ząbik z Miedziakiem lali seniorów drużyn przyjezdnych. później Pulczyńscy z Darkiem, później Przedpełski. reszta składu bywała różna. jak przez chwilę nas raczył chłopak w dresie (PK) to już wiele głosów było, że nie ma na kogo chodzić.

    Buszmen woli Chrisa... świat się kończy.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  54. Powrót do góry    #4139
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Już o nim pisałem po domowym meczu z Dauga,polityka klubu jest na tu i teraz, więc sprzątnie go jakaś Sparta albo ktokolwiek inny i podpisze na kilka lat.
    Ściągnęliśmy kilka lat temu jakieś talenty, był u nas taki Fricke czy Czugunow i gdzie oni teraz są? Ktoś o nich słyszał?

    A tak serio to oczywiście, powinni natychmiast podpisac kogoś sensownego, a nie ściągać jakiś szrot z Danii jak ostatnio.

  55. Powrót do góry    #4140
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,484 w 959 postach
    Moim zdaniem niska frekwencja wynika z przegrzania koniunktury na żużel w Toruniu, jaka nastąpiła za kadencji Karkosika. Były gwiazdy, był Darcy, wychowanek Przedpełski, najlepszy stadion świata. Kibice zostali zmanierowani produktem z górnej półki, ale czas upłynął. Motoarena się przejadła, Darcy się połamał, Pawełek pogrążył w szarzyźnie, na gwiazdy Termosa nie stać, a o szkoleniu szkoda gadać. Do tego nie brakowało malkontentów, którym ewolucja klubu w kierunku bankomatu, czy wręcz kabaretu jaki nam zafundowano w odsłonie Boba Budowniczego nie do końca pasowała. Szał na speedway może tutaj za szybko nie wrócić, nawet jakby pojawił się kolejny krezus, ściągnął Zmarzlika i dobudował szklany dach.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  56. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    karolcp3 (04-10-2020), longlay1 (04-10-2020), stone_gossard (04-10-2020)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •