Strona 65 z 102 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,881 do 2,925 z 4549

Wątek: Apator Toruń 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2881
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Poważnie powinno się rozważyć pozostanie w 1 lidze.
    Od dawna o tym piszę i na miejscu Właściciela wziąłbym poważnie to pod rozwagę.
    ...i to z wielu względów.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 13-09-2020 o 06:40
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    orlosep (13-09-2020)

  3. Powrót do góry    #2882
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Hej somsiady. Widzę, że fujara mięknie przed Ekstralipą.
    Postarajcie się dziś chociaż jeszcze z Loko wygrać.
    Co by iskra się tliła tu i tam....

  4. Powrót do góry    #2883
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Z takim Doylem musi byc dobrze.

  5. Powrót do góry    #2884
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Lata senatorowe nauczyły nas ostrożności i tego, że zawsze może być gorzej.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  6. Powrót do góry    #2885
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Myślę, że tegoroczna frekwencja na Motoarenie dobitnie pokazuje czy toruńską publiczność interesuje 1 liga.

  7. Powrót do góry    #2886
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    A miedziakowi to już powiedzieli że nie będzie jeździł w przyszłym sezonie czy jak...
    No na e-lipe się nie nadaje, w pierwszej też nie rządzi...

  8. Powrót do góry    #2887
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    ogladajac mecz z loko to widze ze Torun ma na elige taki skład

    1.
    2.
    3.Jack Holder
    4.
    5.
    6.Kamil Marciniec
    7.

    reszta za słaba

  9. Powrót do góry    #2888
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    ogladajac mecz z loko to widze ze Torun ma na elige taki skład

    1.
    2.
    3.Jack Holder
    4.
    5.
    6.Kamil Marciniec
    7.

    reszta za słaba
    ejjj. no przecież Chris też ma same trójki

  10. Powrót do góry    #2889
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    9.Doyle
    10.Woźniak
    11.JHolder
    12.Przedpelski / Kołodziej
    13.Sajfutdinow
    14.Żupinski
    15.Marciniec/Lewandowski
    Inaczej to możemy sobie kupić kartę wędkarską na ryby żeby wypełnić czas w piątek/niedzielę.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    orlosep (13-09-2020)

  12. Powrót do góry    #2890
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    ogladajac mecz z loko to widze ze Torun ma na elige taki skład

    1.
    2.
    3.Jack Holder
    4.
    5.
    6.Kamil Marciniec
    7.

    reszta za słaba
    A Marciniec co tam robi?

  13. Powrót do góry    #2891
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Termos musi mieć mocną pompę jak czyta te nasze składy, a potem patrzy w Excelu ile ma szmalu do wydania Prawda jest taka, że zobaczymy skład z hasłem przewodnim „spadek za drugim razem już tak nie będzie bolał”. Chciałbym się mile zaskoczyć, ale nie widzę na ten moment cienia szans, żeby było inaczej. No chyba, że GKM odwali gorszą popelinę ze składem niż my.

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Buszmen (13-09-2020), Malin017 (15-09-2020), orlosep (13-09-2020)

  15. Powrót do góry    #2892
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Kulakowa te zera w elidze tylko zdolowaly. Chlopak pewnie liczyl na dominacje w Plz i pewne miejsce w skladzie po awansie.

  16. Powrót do góry    #2893
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Słaby mecz, tor nie do walki. Dzisiaj Łódź tutaj mogłaby wygrać.Adrian chyba już wywalczył brak jazdy w Apatorze '21, Kułakow od występu* jako gość zwyczajne się popsuł.Brać tego Gustsa na 5 lat od razu.Skład na Elige jeszcze bardziej się pogmatwał.

    Apator '21: 1Doyle 2PL 3JHolder 4CHolder 5PL 6Żupiński 7Marciniec 8Lewandowski

  17. Powrót do góry    #2894
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    I tych dwóch Polaków w naszym zasięgu to wg mnie Woźniak i Pawlicki/Kułakow z paszport. Wiktor niestety kruchy mental, gotuje się chłopak strasznie. Woźniaka jeszcze dwa miesiące temu wysmiewalismy, a dziś byłby naszym najlepszym rozwiązaniem na pozycję PL, żaden Kołodziej czy inny Dudek tu nie przyjdzie. Jeśli Bajer ma zamiar dalej iść w tor, gdzie wyścig kończy się po 1 łuku to Woźniak ze swoimi startami ma sens. Chyba, że Grzyb znalazł pod stadionem złoża ropy i nawet jego nie wypuszczą.

  18. Powrót do góry    #2895
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Skoro kupił Lamberta i Vaculika to głupota byłoby puścić Woźniaka.
    Lepszego nie znajdzie.
    Wozniak też chętniej zostanie w klubie który gwarantuje walkę o medale.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #2896
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Ja mam pytanie do prezesa bo wiemy, ze czyta to forum.
    Dlaczego jesli wiemy, ze w przyszlym roku jedziemy z Marcincem w skladzie nie puszczamy go w 14 i 15 biegu?
    Zwlaszcza jak biegi sa juz o pietruche?!
    Swietnie, ze Musielak sobie poprawil humor w 14 a Holdery wygraly 15 bieg o pol okrazenia.

    Tylko za chwile bedzie placz, ze nasi juniory w E-lidze ogladaja plastrony.
    Czemu Dauga moze puscic Michailowa i Gustsa a my musimy nabijac sobie wynik po niewiadomo jaka cholere.
    Zaraz pojawia sie pytania jak to jest, ze taki Dauga ma juniorow pokroju Gustsa czy kogos tam a u nas w Toruniu gdzie zuzel od lat priorytet numer 1 i klub z tradycjami nie mozemy sie dorobic swojego wychowanka!

    Jak do jasnej cholery ma sie to wszystko spinac skoro dajemy Holderom punktowac juniora w biegu o nic ?

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    Arczi (13-09-2020), stone_gossard (13-09-2020)

  21. Powrót do góry    #2897
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Ja mam pytanie do prezesa bo wiemy, ze czyta to forum.
    Dlaczego jesli wiemy, ze w przyszlym roku jedziemy z Marcincem w skladzie nie puszczamy go w 14 i 15 biegu?
    Zwlaszcza jak biegi sa juz o pietruche?!
    Swietnie, ze Musielak sobie poprawil humor w 14 a Holdery wygraly 15 bieg o pol okrazenia.

    Tylko za chwile bedzie placz, ze nasi juniory w E-lidze ogladaja plastrony.
    Czemu Dauga moze puscic Michailowa i Gustsa a my musimy nabijac sobie wynik po niewiadomo jaka cholere.
    Zaraz pojawia sie pytania jak to jest, ze taki Dauga ma juniorow pokroju Gustsa czy kogos tam a u nas w Toruniu gdzie zuzel od lat priorytet numer 1 i klub z tradycjami nie mozemy sie dorobic swojego wychowanka!

    Jak do jasnej cholery ma sie to wszystko spinac skoro dajemy Holderom punktowac juniora w biegu o nic ?
    Ja myślę, że zawodnicy mają jakieś zapisy w kontraktach, które gwarantują udział w nominowanych zgodnie z punktacją. Kruchy sezon to chcą zarobić.

  22. Powrót do góry    #2898
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Ja myślę, że zawodnicy mają jakieś zapisy w kontraktach, które gwarantują udział w nominowanych zgodnie z punktacją. Kruchy sezon to chcą zarobić.
    Czymś ich musiał Termos skusić. Nikt wtedy nie wiedział, że czeka nas koronasezon i siusiaki zarobią podwójnie. Chyba nikt tak nie zyskał na tej bzdurze jak ci australijscy pacjenci.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  23. Powrót do góry    #2899
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    W normalnym klubie Marciniec juz dawno siedziałby na ławce a nie jeździł w 14 biegu. W nominowanych jeżdżą seniorzy bo na ich barkach jest wywalczenie awansu i to jest ich premia.

    Jeśli właściciel czyta to forum to pół biedy. Jeśli bierze na poważnie tutejsze rozważania to już jest tragedia. Nie ma nic gorszego i destrukcyjnego niż schlebianie ludowi. Drużynę na medale buduje się przez wiele lat, krok po kroku, dobrych juniorów się wychowuje jeszcze dłużej i dobry gospodarz powinien o tym wiedzieć. Natomiast lud kibicowski chce sukcesu tu i teraz, jak najszybciej. Właścicielowi radziłbym żeby zamiast sugerować się internetowymi nastrojami zrobił analizę jak buduja druzyny kluby, które od lat siedza w strefie medalowej. A jeśli mu zależy na opinii ludu to niech zacznie ją kreować.

  24. Powrót do góry    #2900
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    No ja myślę, że u nas nie znajdziesz choć jednego argumentu na długofalowa politykę w budowaniu klubu. W przyszłym roku raczej zobaczymy utrzymanie za wszelką cenę i poszukiwanie nowego właściciela. Odnoszę wrażenie, że obecnemu wybito żużel z głowy zeszłorocznym wynikiem wyborów parlamentarnych.

  25. Powrót do góry    #2901
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Jeżeli tym sukcesem ma być utrzymanie w SE to tak, lud pewnie tego chce a i właściciel również tego chcieć powinien.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #2902
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    W normalnym klubie Marciniec juz dawno siedziałby na ławce a nie jeździł w 14 biegu. W nominowanych jeżdżą seniorzy bo na ich barkach jest wywalczenie awansu i to jest ich premia.

    Jeśli właściciel czyta to forum to pół biedy. Jeśli bierze na poważnie tutejsze rozważania to już jest tragedia. Nie ma nic gorszego i destrukcyjnego niż schlebianie ludowi. Drużynę na medale buduje się przez wiele lat, krok po kroku, dobrych juniorów się wychowuje jeszcze dłużej i dobry gospodarz powinien o tym wiedzieć. Natomiast lud kibicowski chce sukcesu tu i teraz, jak najszybciej. Właścicielowi radziłbym żeby zamiast sugerować się internetowymi nastrojami zrobił analizę jak buduja druzyny kluby, które od lat siedza w strefie medalowej . A jeśli mu zależy na opinii ludu to niech zacznie ją kreować.
    Przesledz 3-4 ostatnie lata Unii Leszno czyli lata kiedy 3 razy z rzedu zdobyli mistrza. Zobacz ile razy szanse w 14-15 biegu dostawal mlody Smektala i Kubera.
    Zaraz zaczniesz krzyczec, ze to inna liga zawodnikow ale tam nie ma problemu zeby Kolodziej czy Sajfudinow zrezygnowi z dodatkowych dudkow z biegow nominowanych.
    Teraz przesledz nasze ostatnie lata i powiedz mi czy chociaz raz za Termosa w 14 lub 15 jechal junior ?

    Umowa z zawodnikami, ze przez covida jada wszystko ? Moze strach, ze jak Jack/Chris nie dostanie 15 biegu to nie zostana w Toruniu ?
    W tym klubie powoli ogon zaczyna machac psem i jesli nie ma ludzi, ktorzy dla dobra druzyny oddadza raz na jakis czas pewne punkty w nominowanych to moze czas zaczac sie rozgladac za nowymi zawodnikiami ?

    Zgodze sie z Toba, ze trzeba budowac klub dlugoterminowo co swietnie wychodzi za rzadow Prezesa. Holta/Iversen/Bogdanowicz sa tego najlepszym przykladem.
    W przyszlym roku znowu bedziemy psioczyc, ze nie mamy juniorow a jak wyglada druzyna bez punktow U21 widzielismy najlepiej w zeszlym sezonie.
    Przemyslaw Terminski przejdzie do historii jako prezez, ktory pierwszy raz spuscil druzyne z Torunia do 1 ligii...mam tylko nadzieje, ze nie zrobi drugi tego drugi raz z rzedu.
    Ostatnio edytowane przez peper ; 13-09-2020 o 19:39

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    apator_uk (14-09-2020), fcbmeeting (13-09-2020), orlosep (13-09-2020)

  28. Powrót do góry    #2903
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Przesledz 3-4 ostatnie lata Unii Leszno czyli lata kiedy 3 razy z rzedu zdobyli mistrza. Zobacz ile razy szanse w 14-15 biegu dostawal mlody Smektala i Kubera.
    Zaraz zaczniesz krzyczec, ze to inna liga zawodnikow ale tam nie ma problemu zeby Kolodziej czy Sajfudinow zrezygnowi z dodatkowych dudkow z biegow nominowanych.
    Teraz przesledz nasze ostatnie lata i powiedz mi czy chociaz raz za Termosa w 14 lub 15 jechal junior ?

    Umowa z zawodnikami, ze przez covida jada wszystko ? Moze strach, ze jak Jack/Chris nie dostanie 15 biegu to nie zostana w Toruniu ?
    W tym klubie powoli ogon zaczyna machac psem i jesli nie ma ludzi, ktorzy dla dobra druzyny oddadza raz na jakis czas pewne punkty w nominowanych to moze czas zaczac sie rozgladac za nowymi zawodnikiami ?

    Zgodze sie z Toba, ze trzeba budowac klub dlugoterminowo co swietnie wychodzi za rzadow Prezesa. Holta/Iversen/Bogdanowicz sa tego najlepszym przykladem.
    W przyszlym roku znowu bedziemy psioczyc, ze nie mamy juniorow a jak wyglada druzyna bez punktow U21 widzielismy najlepiej w zeszlym sezonie.
    Przemyslaw Terminski przejdzie do historii jako prezez, ktory pierwszy raz spuscil druzyne z Torunia do 1 ligii...mam tylko nadzieje, ze nie zrobi drugi tego drugi raz z rzedu.
    Nawet mi się nie chce tego komentować takie bzdury piszesz.

    Kiedy miał puszczać juniorów. W takim 2017 i 2019 walczyliśmy o utrzymanie. W 2016 niejednokrotnie Przedpełski jako junior jechał nominowane. W 2018 nie mogliśmy tego robić bo bonusy w 6 z 7 dwumeczów ważyły się do ostatniego biegu.

  29. Powrót do góry    #2904
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    W normalnym klubie Marciniec juz dawno siedziałby na ławce a nie jeździł w 14 biegu. W nominowanych jeżdżą seniorzy bo na ich barkach jest wywalczenie awansu i to jest ich premia.

    Jeśli właściciel czyta to forum to pół biedy. Jeśli bierze na poważnie tutejsze rozważania to już jest tragedia. Nie ma nic gorszego i destrukcyjnego niż schlebianie ludowi. Drużynę na medale buduje się przez wiele lat, krok po kroku, dobrych juniorów się wychowuje jeszcze dłużej i dobry gospodarz powinien o tym wiedzieć. Natomiast lud kibicowski chce sukcesu tu i teraz, jak najszybciej. Właścicielowi radziłbym żeby zamiast sugerować się internetowymi nastrojami zrobił analizę jak buduja druzyny kluby, które od lat siedza w strefie medalowej. A jeśli mu zależy na opinii ludu to niech zacznie ją kreować.
    Bez urazy Frank, ale coś się tak tego nieszczęsnego Kiełbasińca uczepił? Nie trafiłby tutaj, gdyby prezesi z Ząbikami nie zostawili po sobie spalonej ziemi, a i tak z całej kamandy zrobił największy progres w tym roku i zjada IKsa na śniadanie. Nigdy nie szedłem za głosem ludu, ale nie mamy w tej chwili żadnego wychowanka, który mógłby podnieść rękawicę w ekstralidze. Słuchałem dziś Przedpełskiego, który pojechał Koścuchem, że jak się przegra start, to nie można za wiele zrobić, a za chwilę przemielili się na torze jak w młynku do kawy. Wybacz, ale zgadzam się z Semenem, dziś się lepiej ubawiłem niż rok temu z najemnikami, kokinówka ma moc!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  30. Powrót do góry    #2905
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Przesledz 3-4 ostatnie lata Unii Leszno czyli lata kiedy 3 razy z rzedu zdobyli mistrza. Zobacz ile razy szanse w 14-15 biegu dostawal mlody Smektala i Kubera.
    Zaraz zaczniesz krzyczec, ze to inna liga zawodnikow ale tam nie ma problemu zeby Kolodziej czy Sajfudinow zrezygnowi z dodatkowych dudkow z biegow nominowanych.
    Teraz przesledz nasze ostatnie lata i powiedz mi czy chociaz raz za Termosa w 14 lub 15 jechal junior ?

    Umowa z zawodnikami, ze przez covida jada wszystko ? Moze strach, ze jak Jack/Chris nie dostanie 15 biegu to nie zostana w Toruniu ?
    W tym klubie powoli ogon zaczyna machac psem i jesli nie ma ludzi, ktorzy dla dobra druzyny oddadza raz na jakis czas pewne punkty w nominowanych to moze czas zaczac sie rozgladac za nowymi zawodnikiami ?

    Zgodze sie z Toba, ze trzeba budowac klub dlugoterminowo co swietnie wychodzi za rzadow Prezesa. Holta/Iversen/Bogdanowicz sa tego najlepszym przykladem.
    W przyszlym roku znowu bedziemy psioczyc, ze nie mamy juniorow a jak wyglada druzyna bez punktow U21 widzielismy najlepiej w zeszlym sezonie.
    Przemyslaw Terminski przejdzie do historii jako prezez, ktory pierwszy raz spuscil druzyne z Torunia do 1 ligii...mam tylko nadzieje, ze nie zrobi drugi tego drugi raz z rzedu.
    W Lesznie myśla długofalowo a W Toruniu niestety aby dziś.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Bez urazy Frank, ale coś się tak tego nieszczęsnego Kiełbasińca uczepił? Nie trafiłby tutaj, gdyby prezesi z Ząbikami nie zostawili po sobie spalonej ziemi, a i tak z całej kamandy zrobił największy progres w tym roku i zjada IKsa na śniadanie. Nigdy nie szedłem za głosem ludu, ale nie mamy w tej chwili żadnego wychowanka, który mógłby podnieść rękawicę w ekstralidze. Słuchałem dziś Przedpełskiego, który pojechał Koścuchem, że jak się przegra start, to nie można za wiele zrobić, a za chwilę przemielili się na torze jak w młynku do kawy. Wybacz, ale zgadzam się z Semenem, dziś się lepiej ubawiłem niż rok temu z najemnikami, kokinówka ma moc!
    Wiadomo, że za wszystko co złe odpowiadaja Ząbiki i nad tym nie ma dyskusji. Jednak w tym sezonie skład ustalał Bajerski. Patrząc na jazdę juniorów w Apatorze to poleciał facet na zasadzie "jadą najlepsi". Czyli Kiełbasa był lepszy na treningu od innych o pół koła to juz jedzie. Czy nie była ta sama zasada stosowana do Kopcia, kiedy wyautowano Kościelskiego i Turowskiego? Pomarudzisz za dwa lata?

    Wychowanek który woli jeździć gdzies indziej. Albo jest coś z wychowankiem albo coś jest nie tak z klubem. Chyba cos jest z władzami klubu bo osiągają dziadostwo którego nie osiągneli ich poprzednicy.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 13-09-2020 o 22:43

  31. Powrót do góry    #2906
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Wiadomo że za wszystko co złe odpowiadaja Ząbiki i nad tym nie ma dyskusji. Jednak w tym sezonie skład ustalał Bajerski. Patrząc na jazdę juniorów w Apatorze to poleciał facet na zasadzie "jadą najlepsi". Czyli Kiełbasa był lepszy na treningu od innych o pół koła to juz jedzie. Czy nie była ta sama zasada stosowana do Kopcia, kiedy wyautowano Kościelskiego i Turowskiego? Pomarudzisz za dwa lata?
    O pół koła?

  32. Powrót do góry    #2907
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Ja mam pytanie do prezesa bo wiemy, ze czyta to forum.
    Dlaczego jesli wiemy, ze w przyszlym roku jedziemy z Marcincem w skladzie nie puszczamy go w 14 i 15 biegu?
    Zwlaszcza jak biegi sa juz o pietruche?!
    Swietnie, ze Musielak sobie poprawil humor w 14 a Holdery wygraly 15 bieg o pol okrazenia.

    Tylko za chwile bedzie placz, ze nasi juniory w E-lidze ogladaja plastrony.
    Czemu Dauga moze puscic Michailowa i Gustsa a my musimy nabijac sobie wynik po niewiadomo jaka cholere.
    Zaraz pojawia sie pytania jak to jest, ze taki Dauga ma juniorow pokroju Gustsa czy kogos tam a u nas w Toruniu gdzie zuzel od lat priorytet numer 1 i klub z tradycjami nie mozemy sie dorobic swojego wychowanka!

    Jak do jasnej cholery ma sie to wszystko spinac skoro dajemy Holderom punktowac juniora w biegu o nic ?
    Jak nie wiesz o co chodzi, to zazwyczaj wówczas chodzi o pieniądze, a zawodnicy chcą zarabiać, bo po to przyjeżdżają na mecze, a niektórzy podczas zawodów nie znają nawet wyniku meczu! Nie mam tu na myśli akurat naszych kangurów, aczkolwiek ręki pod topór bym nie podłożył, że znają wynik meczu podczas jego trwania

  33. Powrót do góry    #2908
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Przesledz 3-4 ostatnie lata Unii Leszno czyli lata kiedy 3 razy z rzedu zdobyli mistrza. Zobacz ile razy szanse w 14-15 biegu dostawal mlody Smektala i Kubera.
    Zaraz zaczniesz krzyczec, ze to inna liga zawodnikow ale tam nie ma problemu zeby Kolodziej czy Sajfudinow zrezygnowi z dodatkowych dudkow z biegow nominowanych.
    Teraz przesledz nasze ostatnie lata i powiedz mi czy chociaz raz za Termosa w 14 lub 15 jechal junior ?

    Umowa z zawodnikami, ze przez covida jada wszystko ? Moze strach, ze jak Jack/Chris nie dostanie 15 biegu to nie zostana w Toruniu ?
    W tym klubie powoli ogon zaczyna machac psem i jesli nie ma ludzi, ktorzy dla dobra druzyny oddadza raz na jakis czas pewne punkty w nominowanych to moze czas zaczac sie rozgladac za nowymi zawodnikiami ?

    Zgodze sie z Toba, ze trzeba budowac klub dlugoterminowo co swietnie wychodzi za rzadow Prezesa. Holta/Iversen/Bogdanowicz sa tego najlepszym przykladem.
    W przyszlym roku znowu bedziemy psioczyc, ze nie mamy juniorow a jak wyglada druzyna bez punktow U21 widzielismy najlepiej w zeszlym sezonie.
    Przemyslaw Terminski przejdzie do historii jako prezez, ktory pierwszy raz spuscil druzyne z Torunia do 1 ligii...mam tylko nadzieje, ze nie zrobi drugi tego drugi raz z rzedu.
    Skad pewnosc,ze rezygnuja z dudkow?
    Moze maja i tak placone?
    Jednak zgadzam sie z Toba,ze przynajmniej Holdery powinny oddawac ten jeden bieg Marcincowi czy innemu juniorowi i kjorona by im nie spadla.
    Dorabaja sobie w SE wiec te pare tysi za 2-3 pkt u nas nie powinny ich tak bolec.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #2909
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    naszym chyba po tym jak odwołali PO szampan uderzył do głowy. Dobrze że mięliśmy dobry układ meczy na początku sezonu bo jakby taki Ostrów nam się zdarzył na początku to by była sraczka

    co do składu na 2021... to jesteśmy w czarnej du.pie ale wydaje mi się że nie my jedyni.

    GKM stacił Artioma
    Falubaz Vaculika
    Częstochowa Doyla chyba

    Jak wprowadzą U23 to też nieźle zamiesza.

    Miedziaka bym zamienił najlepiej na Dudka ale wiadomo że to fantasmagoria. Jak będzie Przedpełski za niego to będzie dobrze.

    Drugi Polak najlepiej u23 to trzeba by do Leszna uderzać ale oni pewnie szybciej wywalą Kołodzieja niż jakiegoś młodego.

  35. Powrót do góry    #2910
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Szczerze to Dudkowi by się przydało zmienić klimat. Stoi w miejscu w tej Zielonej. No ale ze on tam ma status bożka to pewnie tam zostanie.
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 14-09-2020 o 09:14
    #GetWellDarky

  36. Powrót do góry    #2911
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    naszym chyba po tym jak odwołali PO szampan uderzył do głowy. Dobrze że mięliśmy dobry układ meczy na początku sezonu bo jakby taki Ostrów nam się zdarzył na początku to by była sraczka

    co do składu na 2021... to jesteśmy w czarnej du.pie ale wydaje mi się że nie my jedyni.

    GKM stacił Artioma
    Falubaz Vaculika
    Częstochowa Doyla chyba

    Jak wprowadzą U23 to też nieźle zamiesza.

    Miedziaka bym zamienił najlepiej na Dudka ale wiadomo że to fantasmagoria. Jak będzie Przedpełski za niego to będzie dobrze.

    Drugi Polak najlepiej u23 to trzeba by do Leszna uderzać ale oni pewnie szybciej wywalą Kołodzieja niż jakiegoś młodego.
    Spokojnie, gdyby było PO, byłaby raczej inne podejście.
    Oprócz Holderow przed którymi jeszcze PO w SE, reszta praktycznie zakończyła już inwestycje w tym sezonie. Nikt z nich nie wyłoży teraz kasy na serwis silników lub kupno nowego tylko po to aby ewentualnie zrobić 2-3 pkt więcej w meczu.
    Dojadą tym co mają i tyle.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #2912
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Po meczu z Łotyszami pierwszy raz od kilku lat pomyslałem, dobrze że są u na te Choldery

  38. Powrót do góry    #2913
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Ja mam pytanie do prezesa bo wiemy, ze czyta to forum.
    Dlaczego jesli wiemy, ze w przyszlym roku jedziemy z Marcincem w skladzie nie puszczamy go w 14 i 15 biegu?
    Zwlaszcza jak biegi sa juz o pietruche?!
    Swietnie, ze Musielak sobie poprawil humor w 14 a Holdery wygraly 15 bieg o pol okrazenia.

    Tylko za chwile bedzie placz, ze nasi juniory w E-lidze ogladaja plastrony.
    Czemu Dauga moze puscic Michailowa i Gustsa a my musimy nabijac sobie wynik po niewiadomo jaka cholere.
    Zaraz pojawia sie pytania jak to jest, ze taki Dauga ma juniorow pokroju Gustsa czy kogos tam a u nas w Toruniu gdzie zuzel od lat priorytet numer 1 i klub z tradycjami nie mozemy sie dorobic swojego wychowanka!

    Jak do jasnej cholery ma sie to wszystko spinac skoro dajemy Holderom punktowac juniora w biegu o nic ?
    Bajerski mówił już o tym kilkukrotnie - biegi nominowane mają seniorom rekompensować teoretycznie niższe zarobki.

  39. Powrót do góry    #2914
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    Zwłaszcza Holderom ubogim? Którzy w Elidze hajs robią?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  40. Powrót do góry    #2915
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Przesledz 3-4 ostatnie lata Unii Leszno czyli lata kiedy 3 razy z rzedu zdobyli mistrza. Zobacz ile razy szanse w 14-15 biegu dostawal mlody Smektala i Kubera.
    Zaraz zaczniesz krzyczec, ze to inna liga zawodnikow ale tam nie ma problemu zeby Kolodziej czy Sajfudinow zrezygnowi z dodatkowych dudkow z biegow nominowanych.
    Teraz przesledz nasze ostatnie lata i powiedz mi czy chociaz raz za Termosa w 14 lub 15 jechal junior ?

    Umowa z zawodnikami, ze przez covida jada wszystko ? Moze strach, ze jak Jack/Chris nie dostanie 15 biegu to nie zostana w Toruniu ?
    W tym klubie powoli ogon zaczyna machac psem i jesli nie ma ludzi, ktorzy dla dobra druzyny oddadza raz na jakis czas pewne punkty w nominowanych to moze czas zaczac sie rozgladac za nowymi zawodnikiami ?

    Zgodze sie z Toba, ze trzeba budowac klub dlugoterminowo co swietnie wychodzi za rzadow Prezesa. Holta/Iversen/Bogdanowicz sa tego najlepszym przykladem.
    W przyszlym roku znowu bedziemy psioczyc, ze nie mamy juniorow a jak wyglada druzyna bez punktow U21 widzielismy najlepiej w zeszlym sezonie.
    Przemyslaw Terminski przejdzie do historii jako prezez, ktory pierwszy raz spuscil druzyne z Torunia do 1 ligii...mam tylko nadzieje, ze nie zrobi drugi tego drugi raz z rzedu.
    Tylko to nie jest jednak takie proste, że wystarczy puścić juniorów w nominowanych i ci się staną od tego lepsi... W Lesznie puszczali juniorów, bo punktowali dobrze i zwyczajnie na ten start zasługiwali. U nas to tak średnio. Choć ogólnie, pomijając już kwestię biegów nominowanych, Marciniec zrobił jednak jakiś wyraźny progres.

    Natomiast postawa SENIORÓW (z wyłączeniem Holderów) we wczorajszym meczu to było jakieś ciężkie nieporozumienie.

    PS. Z tym, że nie było problemów w Lesznie z oddawaniem biegów to chyba też nie tak do końca, bo niby Kołodziej oddawał, oddawał, a wczoraj Naczelny Kanar Polski wyrzygał to w magazynie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 14-09-2020 o 10:51
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #2916
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2018
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach

    ...

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    naszym chyba po tym jak odwołali PO szampan uderzył do głowy. Dobrze że mięliśmy dobry układ meczy na początku sezonu bo jakby taki Ostrów nam się zdarzył na początku to by była sraczka

    co do składu na 2021... to jesteśmy w czarnej du.pie ale wydaje mi się że nie my jedyni.

    GKM stacił Artioma
    Falubaz Vaculika
    Częstochowa Doyla chyba

    Jak wprowadzą U23 to też nieźle zamiesza.

    Miedziaka bym zamienił najlepiej na Dudka ale wiadomo że to fantasmagoria. Jak będzie Przedpełski za niego to będzie dobrze.

    Drugi Polak najlepiej u23 to trzeba by do Leszna uderzać ale oni pewnie szybciej wywalą Kołodzieja niż jakiegoś młodego.
    I to jest ciekawa sprawa. Moze mi ktos wytlumaczyc coz to za specyficzna milosc, ze Dudek woli isc gdziekolwiek byle nie do Torunia (z przymrozeniem oka), a torunikom ciagle mokro na sama mysl o nim? Na Golloba gwizdano bo Bydgoszcz i ze moze jezdzic wszedzie ale nie tam, a Dudek powiedzial, ze woli Leszno... Troche honoru.

    Co do skladu to nie bedzie wielkich nazwisk oprocz Doylea, pora sie obudzic. Terminski chce sie po prostu utrzymac.

    Pozdrawiam

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KomornikHolty za jego przydatny post!

    karolcp3 (14-09-2020)

  43. Powrót do góry    #2917
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    O Doyle’u to my wiemy, powiedz nam Komorniku co z tymi polskimi seniorami, bo jak Miedziak zostanie to trzeba będzie na meczu różaniec odmawiać

  44. Powrót do góry    #2918
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Można było się domyślić, że szału nie będzie, ale utrzymać się skladem 1 ligowym a juniorsko drugoligowym + Doyle to może być MI.
    Tym bardziej, że żadnej przewagi własnego. toru jak widać mieć nie będziemy i będą do nas przyjeżdżać jak po swoje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #2919
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Właściciel po ostatnich chudych latach mówi pas. Zaraz po zakończeniu sezonu dowiemy się, że ma dosyć popeliny kadry juniorskiej i ściąga do zespołu Miskowiaka i Żupinskiego. Kadrę polskich seniorów tworzyć będą Woźniak, Przedpelski i Miedzinski gdzie Miedzinski z biegiem sezonu pójdzie zasilić kadrę Polonii Bydgoszcz. Obcokrajowcy to Doyle, JHolder i Sajfutdinow. CHolder pójdzie śladem Adriana odbudować Polonię aby żużel w kuj-pom znów był na właściwych torach. Później niestety się obudziłem a tak na serio smuci mnie, że więcej emocji wywołuje w nas samo budowanie składu i wymiana połowy żużlowców niż sam żużel sam w sobie..
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  46. Powrót do góry    #2920
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Swoja droga to jakieś sprzeczne informacje chodzą.
    Z jednej strony kasa ograniczona z drugiej mocno cisną na Emila.
    Konsekwencji w tym brak, chyba, że Emil zamiast Doyla.
    Szczerze mówiąc to bez emocji podchodzę to tematów okienka transferowego. Tak czy siak na nic wpływu nie mamy, więc zostaje cierpliwe czekać i potem ocenić.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #2921
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    przecież ten przepis U-23 nam rozwala wszystko, a Leszno i Wrocław nawet go nie zauważą

    czemu Termiński głośno nie mówi, że to bzdurny przepis?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #2922
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta

    czemu Termiński głośno nie mówi, że to bzdurny przepis?
    Bo ma as w rękawie a ten as ma na imię X.

  49. Powrót do góry    #2923
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Bo ma as w rękawie a ten as ma na imię X.
    Będzie 22 letni Nielsen. "Objeździł się" w barwach Poznania, zdobywając 4 pkt . I dwa bonusy !!!



    P.S. Wiadomo, czy EWinner zostanie z klubem ? Umowa sponsoringu była tylko na ten sezon.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 14-09-2020 o 13:57

  50. Powrót do góry    #2924
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta

    czemu Termiński głośno nie mówi, że to bzdurny przepis?
    Niby co by dalo gdyby mowil?
    Jego glos jako pierwszoligowca i tak nie ma zadnego znaczenia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #2925
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Tak sie kazdemu spodobala slaba 1 liga, ze licza na walke w elidze dodajac slabych zawodnikow wprowadzajac nowy przepis.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •