Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Sezon ogórkowy 2020

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach

    Sezon ogórkowy 2020

    Widze że nie ma takigo wątku więc może się uda go rozkręcić.Dzisiaj Pan Termiński oficjalnie☺rozpoczął sezon ogórkowy.Co sądzicie ,polecą jakieś kary?Z tego co mi wiadomo Gapiński ,który na prezentacji oficjalnie powiedział że zostaje w Ostrowie na kolejny sezon dostał po dupie od centrali.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Tak poleca kary. Dostanie 50 tysi Terminski. Tyle to on nosi w portfelu. Zapłaci od razu i yebnie smiechem

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Prosta sprawa ,znieść ten durny przepis z datą okresu transferowego ,i tak wszyscy maja to w dopie.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Widze że nie ma takigo wątku więc może się uda go rozkręcić.Dzisiaj Pan Termiński oficjalnie☺rozpoczął sezon ogórkowy.Co sądzicie ,polecą jakieś kary?Z tego co mi wiadomo Gapiński ,który na prezentacji oficjalnie powiedział że zostaje w Ostrowie na kolejny sezon dostał po dupie od centrali.
    Ale za co kara? Odwiedził Toruń to i został powitany. Gdzieś tam napisano coś o podpisaniu kontraktu?

    Tak samo jak u nas było przywitanie Doyla na meczu z Lesznem.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Widze że nie ma takigo wątku więc może się uda go rozkręcić.Dzisiaj Pan Termiński oficjalnie☺rozpoczął sezon ogórkowy.Co sądzicie ,polecą jakieś kary?Z tego co mi wiadomo Gapiński ,który na prezentacji oficjalnie powiedział że zostaje w Ostrowie na kolejny sezon dostał po dupie od centrali.
    No musiał to przed wyborami ogłosić. Termiński sprytnie zrobił, że podpisał kontrakty REKLAMOWE z zawodnikami, a nie kontrakty na występy w drużynie żużlowej....

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Prosta sprawa ,znieść ten durny przepis z datą okresu transferowego ,i tak wszyscy maja to w dopie.
    Inny kierunek proponuję. Najpierw licencja, potem transfery

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A to nie można potwierdzać pozostania zawodnika w danym klubie? Przecież ledwo co informowano chociażby o pozostaniu Przedpełskiego w Częstochowie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •