Strona 58 z 72 PierwszyPierwszy ... 848565758596068 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,566 do 2,610 z 3239

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2566
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Krajobraz to już się zza mgły wyłania. Sponsorzy wk*** nie chcą narazie gadać , pytają o zmiany kadrowe w zarządzie. W odpowiedzi dostają jakieś mydlenie oczu o 100% winie Cieślaka za słabą jazde zawodników i zły tor. Notabene głośno krzyczy Pani miesny jeż , której w normalnym klubie po Facebookowych występach już dawno by nie było. Nie spodziewajmy się kokosów od obecnych sponsorów , dodatkowo jest kryzys i nie wiemy co będzie jesienią-zimą bo kolejny lockdown może spowodować jeszcze wieksze wycofanie. O miejskiej kasie kolega napisał wyżej. Zawodnicy wk**** bo robi się z nich małpy w tym całym cyrku. Klub w tym dziwnym sezonie pozbawia ich raz zarobku, dwa możliwości treningu. Kto z topu będzie chciał tutaj przyjść na przyszły sezon? Nikt raczej. ALe wiekszym problemem jest to kto odejdzie bo może się okazać że za 2 miesiące pewniakiem do składu będzie Holta... Po fali gówna spuszczonej na Cieślaka ten teraz się odgrywa. Można słyszeć gdzie niegdzie że to on podpier*** klub w sprawie dosypki materiału. Teraz ryje pod klubem dołki, przygaduje w mediach ośmieszając klub np. podczas GP co średnio rozgranięty redaktorek eeeeeeueeeeeeuueeee Majewski łyka jak pelikan robiąc sobie z imienia klubu kabaret. Ja zasług Cieślaka , jego doświadczenia , medali nie będe kwestionował. Ale prostackiego zachowania po całej akcji tez kibice nie zostawią obojętnie. Z jednej strony mu się nie dziwie z drugiej pokazał iż dobro CKM-u jest mu w sumie obojętne. Bardzo chcialbym żeby kiedyś na teamt wykopków misia wypłynęła wypowiedź Andzi. Jego punkt widzenia całej sytuacji dużo by wyjaśniło. Myśle że idealnie odzwierciedliłony to stan umysłu Misia podczas bronowania toru.... Tym czasem mamy 2 wyjazdy i po części jeszcze wszystko w swoich rękach... Szkoda tylko siana wydanego na jak się okazało tekturowy klub który na własne życzenie rękami prezesa kładzie sezon mając kibiców , sponsorów i rywali w dupie... Na horyzoncie nie widać jednak nikogo kto mógłby to poranione zwierze przygarnąć i doprowadzić do formy.
    PS.
    teraz troche faktów z przed sezonu...
    Gdy wybuchła Covidowa gorączka , grupa kibiców (nazwijmy to nie z 1 łapanki) zwracała się do Misia z gotowy projektem wirtualnych biletów. Były już gotowe grafiki , reklamy cały PR z tym związany w moim zdaniem *****istej formie. Panujący Nam Misiu jednak odrzucił tą inicjatywe twierdząc że "klub to w sumie ma kasy jak lodu" . Później w zamian dostaliśmy paździerza reklamowanego przez Bielenika (nie widzieliście nie martwie się może co 100 kibic klubu to widział). To pokazuje tylko zadumanie w sobie Świącika. On nie dopuści żadnego projektu w tym klubie , po którym nie będzie mógł sobie i tylko sobie przypisać zasługi.

    MAM NADZIEJE ZE PO TYM SEZONIE I KOMPROMITACJI JAKĄ NAM ZAFUNDOWAŁ KIBICE, ZAWODNICY I SPONSORZY NA CZELE Z UM JASNO DADZĄ MU DO ZROZUMIENIA ŻE DALSZA WSPÓŁPRACA Z NIM JAKO PREZESEM !!!!NASZEGO!!!! KLUBU JEST NIE MOZLIWA!
    Ostatnio edytowane przez nitro_ckm ; 07-09-2020 o 14:19

  2. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi nitro_ckm za jego przydatny post!

    GriN (07-09-2020), Jjasiek (07-09-2020), Osman (07-09-2020), dockm (07-09-2020), slipknoot (07-09-2020), toolowiec (09-09-2020)

  3. Powrót do góry    #2567
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Czyli wracamy do punktu wyjścia i co było pewne od samego początku. Lepiej niech wywiozą tego więcej, bo jak zostanie za dużo glinki to potem będziecie się z tym bujać przez lata jak Gorzów. To trzeba zrobić raz a dobrze.
    W sumie to gdyby Czewa jakimś cudem wygrała w Lesznie za 3 to z takim nowiutkim torem, na którym tylko miejscowi trenowali a dla reszty byłby zagadką, stalibyście się dla mnie głównym kandydatem do majstra. Tylko że to się nie wydarzy, bo Leszno nie da wam wygrać za 3.
    Żeby Cię nie skłamać, to nie dalej jak jakiś miesiąc temu, bodajże po drugiej albo trzeciej przegranej na swoim torze, w rozmowie z rodzinką stwierdziłem, że jedyne czego jeszcze Włókniarzowi brakuje do mistrza, to nie lepszego składu, a wymiany nawierzchni. Bo teraz przyjeżdża sobie do nas Leszno i jeździ jak u siebie, z Lublina większość zawodników doskonale zna i lubi nasz tor, podobnie z Wrockiem, tym bardziej że jeździli u nas jak nie mieli swojego toru. Do tego niczym ten tor nie zaskakuje sporej części zawodników ani z Zielonej Góry, ani z Gorzowa. Więc pomijając tę część z majstrem, bo tego już raczej nie zdobędziemy w tym ani przyszłym roku, nie przypuszczałem wtedy jak prorocze słowa z tą nawierzchnią to będą i jak szybko to proroctwo się spełni hehehe
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  4. Powrót do góry    #2568
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Na normlanie przygotowanym torze do walki na całej szerokości to mogliby sobie goście z ZG czy Lublina lubić, ale Lindgren, Madsen, Doyle czy Holta by ich robili w większości przypadkow.

    Nie bronię Świącika bo zrobił głupotę, ale to Cieślak wam spier… sezon (i spierd.. potem) robiąc to gówno, które się nie nadawało do ścigania.

  5. Powrót do góry    #2569
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    On nie dopuści żadnego projektu w tym klubie , po którym nie będzie mógł sobie i tylko sobie przypisać zasługi.
    To mogę potwierdzić osobiście, jak i pewnie ze 5 innych forumowiczów, którzy przychodzili do niego z licznymi pomysłami.
    Potem czasem są one wdrażane, oczywiście już tylko przez pracowników klubu, z różnym jakościowo skutkiem albo o wiele spóźnione, więc niesmak pozostaje jeszcze większy Najgorsze w tym wszystkim, że ma tylu swoich wyznawców...

    Ale cegiełki klubowe kojarzę że były jakieś. Chyba spoko to wyszło IMO ale nie wiem jak tam finansowo
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 07-09-2020 o 23:41
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #2570
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    Jak playoffy przejdą koło nosa to gość jest pozamiatany.
    I tylko od niego będzie zależało jak długo potrwa równia pochyla.
    W**** jest nie tylko wśród sponsorów i zawodników, ale w UM tez.
    Także wóz albo przewóz.

  7. Powrót do góry    #2571
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Tak, jak podpisuję się pod ogólną krytyką na Świącika, tak to zdenerwowanie zawodników jest trochę dziwne. Oczywiście rozumiem, że nie mają gdzie trenować i tu mają prawo się wkurzać, ale jeśli się denerwują o potencjalny brak play-off, no to chyba trzeba spojrzeć w lustro. Abstrahując od meczu z Gorzowem, to ja nie wiem, czy kiedykolwiek do PO (czterodrużynowego, bo jak jeździło sześć zespołów, to pewnie był taki przypadek) załapała się drużyna z trzema porażkami na własnym torze. Przecież dzisiaj byśmy patrzyli na luzie na walkę o czwórkę, gdyby nie porażki z Lublinem, Zieloną Górą czy nawet ten remis w Grudziądzu, w którym pojechało trzech zawodników...
    Poza tym, chciałbym wiedzieć, jakie jest stanowisko zawodników. Z jednej strony Świącik (z tendencjami do bajkopisarstwa) mówiący o zawodnikach przychodzących do gabinetu i płaczących za „dawnym” torem, z drugiej Cieślak oburzonym głosem przytaczający wypowiedzi zawodników „trenerze, to my, nie tor”, z trzeciej kibice pomstujący po każdych zawodach, że tor to gówno sprzyjające rywalom, gdzieś tam przewinął się Madsen tęskniący za wcześniejszym sposobem przygotowania toru. No i ten mityczny Holta widzący rozmowę/awanturę Świącika z Cieślakiem. A ja bym chciał usłyszeć szczerze - „wstydem jest, że przyjeżdża młody Lidsey pierwszy raz do nas i robi 10, ALE (i tutaj prawda) a) tor był inny na treningach, musieliśmy się od nowa spasowywać na zawodach, trener miał w dupie nasze uwagi b) tor był ok, chcieliśmy to jednoscieżkowe gówno i byliśmy słabi.”
    Do dziś pamiętam Protasiewicza krzyczącego do Cieślaka „Marek, Ty nas k***a pozabijasz”, co przypadkowo zarejestrowała kamera. Co na koniec sprowadza do byłego trenera, który w pierwszym wywiadzie zapierał się, że chce dobrze dla klubu, bo to jego klub, potem w sumie powiedział, że to nie jego klub tylko Świącika, a przez cały ten czas robi non stop krecią robotę dla Włókniarza, bo inną sprawą jest nawijać w kółko, że prezes dał ciała i zero szacunku dla niego, a co innego najazdy na sam klub.

  8. Powrót do góry    #2572
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Moim zdaniem błąd popełniono już dawno temu, bo nie wymieniono nawierzchni. Gdyby był w klubie ktoś znający się na rzeczy (prezes, trener, ktokolwiek) to najdalej na koniec ubiegłego sezonu, ewentualnie na początku obecnego powinna być wymieniona cała nawierzchnia nawet kosztem jazdy na wyjeździe w pierwszych kolejkach jak to robił FZG czy Wrocław po przebudowie stadionu. Druga sprawa to Centrala dopuściła na początku sezonu nasz tor, który od początku nie spełniał norm jakościowych, bo nawierzchnia była podła i wszyscy o tym wiedzieli od pierwszego meczu z Grudziądzem, Lesznem czy w innych przełożonych spotkaniach po jakichkolwiek większych czy mniejszych opadach.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #2573
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Moim zdaniem błąd popełniono już dawno temu, bo nie wymieniono nawierzchni. Gdyby był w klubie ktoś znający się na rzeczy (prezes, trener, ktokolwiek) to najdalej na koniec ubiegłego sezonu, ewentualnie na początku obecnego powinna być wymieniona cała nawierzchnia nawet kosztem jazdy na wyjeździe w pierwszych kolejkach jak to robił FZG czy Wrocław po przebudowie stadionu. Druga sprawa to Centrala dopuściła na początku sezonu nasz tor, który od początku nie spełniał norm jakościowych, bo nawierzchnia była podła i wszyscy o tym wiedzieli od pierwszego meczu z Grudziądzem, Lesznem czy w innych przełożonych spotkaniach po jakichkolwiek większych czy mniejszych opadach.
    Ufff czyli to nie prezes zj..ał nam sezon i narobił wstydu tylko "podła nawierzchnia" całe szczęście bo ja zwykły "hejter" widziałem to trochę inaczej.
    A tak poważnie nawet gdyby z nawierzchnią jest coś nie tak nie rusza się jej przed decydującą częścią sezonu.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi borys255 za jego przydatny post!

    jazzmanik (08-09-2020)

  11. Powrót do góry    #2574
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Nie ma już co narzekać itd. Każdy już pisał po 100 razy to samo. Pozostają nam jednak nadzieje, a PO to jedyna szansa która może w jakimś stopniu podratować ten klub.

    Dzisiaj jak Lublin wygra w Grudziądzu to w zasadzie uratuje nas tylko wygrana w Lesznie za 3. Przy przegranej Lublina dalej zostaje jeden scenariusz na pojechanie w PO z przegraną w Lesznie (i to wcale nie taki nierealny).

    Trzymać kciuki za Grudziądz

  12. Powrót do góry    #2575
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Ja myślę, że jak Lublin wygra w Grudziądzu, to Leszno nie będzie się zabijać w meczu z Wami, żeby w półfinale ewentualnie trafić na mocną Stal, tylko będzie wolał trafić na Motor

  13. Powrót do góry    #2576
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Oglądał ktoś wczoraj IMP i słyszał tekst Cieślaka ? „No ktoś mi tam winny jest kasę, ale pewnie nie oddadzą”. Czyżby kolejny pstryczek w nos dla Michała ?

  14. Powrót do góry    #2577
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Co na koniec sprowadza do byłego trenera, który w pierwszym wywiadzie zapierał się, że chce dobrze dla klubu, bo to jego klub, potem w sumie powiedział, że to nie jego klub tylko Świącika, a przez cały ten czas robi non stop krecią robotę dla Włókniarza, bo inną sprawą jest nawijać w kółko, że prezes dał ciała i zero szacunku dla niego, a co innego najazdy na sam klub.
    Bo Cieślak to prosty człowiek. On jak się wypowiada, to raczej nie kombinuje by coś powiedzieć delikatniej czy na naokoło, tylko wali prosto z mostu.
    A jak w klubie prezes to świącik, dyrektor to Świącik, mechanik klubowy to "Świącik", jeszcze niedawno w składzie też musiał być Świącik, to co się dziwić, że on tak klub widzi - jako jeden duży Świącik



    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Moim zdaniem błąd popełniono już dawno temu, bo nie wymieniono nawierzchni. Gdyby był w klubie ktoś znający się na rzeczy (prezes, trener, ktokolwiek) to najdalej na koniec ubiegłego sezonu, ewentualnie na początku obecnego powinna być wymieniona cała nawierzchnia nawet kosztem jazdy na wyjeździe w pierwszych kolejkach jak to robił FZG czy Wrocław po przebudowie stadionu.
    Kurde, jak była wiedza że to do bani, to szkoda że nie wymieniono jej w tym sezonie.
    Była i bardzo długa przerwa od meczy jak i bardzo długo ładna pogoda. Idealne warunki by mieć nową nawierzchnię i zachować atut własnego toru.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 08-09-2020 o 10:07
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (08-09-2020)

  16. Powrót do góry    #2578
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    borys nie wiem kim jestes, moze nawet hejterem ale niestety czytac ze zrozumieniem nie potrafisz.
    Polowa nawierzchni czy tam 40 procent to popiół. Popelniono blad ze tego nie wymieniono przed sezonem. Zakontraktowano zawodnikow za ogromne pieniadze, a nie zrobili porzadku z nawierzchnia. Pudrowanie trupa jeszcze pogorszylo sprawe i mamy to co mamy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #2579
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez patryk92 Zobacz posta
    Oglądał ktoś wczoraj IMP i słyszał tekst Cieślaka ? „No ktoś mi tam winny jest kasę, ale pewnie nie oddadzą”. Czyżby kolejny pstryczek w nos dla Michała ?
    Pewnie w kilku miejscach są mu winni... Cieślak nie różni się pod tym względem od 90% ludzi obecnych w polskim żużlu.
    Pzdr,
    Garfield

  18. Powrót do góry    #2580
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Teraz autentycznie wszystko w naszych rękach. Jeśli wygramy w Lesznie - a wierze, ze to jest możliwe, to już nic innego się wydarzyć nie musi. Dwie wygrane Sparty, wygrana z bonusem Lublina, to wszystko bez znaczenia.

  19. Powrót do góry    #2581
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Jeszcze musimy najpierw wygrać w Rybniku.
    Ja uważam że nie mamy szans na punkty w Lesznie chyba że oni będą woleli jechać z nami a nie z Wrocławiem
    Większe prawdopodobieństwo choć małe ze Wrovlawc polegnie w Grudziądzu i Lubnlin nie zdobędzie bonusa w meczu z ZG
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  20. Powrót do góry    #2582
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    W zasadzie to nam starcza wygrana w Rybniku i remis w Lesznie. Lublin i Wrocek więcej niż 20 punktów nie zdobędą.

  21. Powrót do góry    #2583
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Remis w Lesznie to tak samo prawdopodobny jak i wygrana tam czyli zerowy
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Kazoon (09-09-2020)

  23. Powrót do góry    #2584
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jeśli jutro Sparta nie wygra (może nawet zremisować) a ZG zgarnie bonusa to też wchodzimy. Choć ten bonus ZG to już miał być obroniony w GW i wiemy jak to się skończyło...

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Remis w Lesznie to tak samo prawdopodobny jak i wygrana tam czyli zerowy
    tutaj to unia może sobie poprostu ustawić Nas na PO - maja powody min. brak wlasnego toru...

  24. Powrót do góry    #2585
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Jeśli jutro Sparta nie wygra (może nawet zremisować) a ZG zgarnie bonusa to też wchodzimy. Choć ten bonus ZG to już miał być obroniony w GW i wiemy jak to się skończyło...


    tutaj to unia może sobie poprostu ustawić Nas na PO - maja powody min. brak wlasnego toru...
    Wydaje mi się, że mimo wszystko Sparta jest słabsza
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  25. Powrót do góry    #2586
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wydaje mi się, że mimo wszystko Sparta jest słabsza
    Weź no tam swoim powiedz noł, a my swoim powiemy kaman i opyerdolicie nas w PO jak to macie w zwyczaju nas łoić na Olsztynskiej. A Misiowi 500k się przyda za awans do PO.

  26. Powrót do góry    #2587
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Jeszcze musimy najpierw wygrać w Rybniku.
    Ja uważam że nie mamy szans na punkty w Lesznie chyba że oni będą woleli jechać z nami a nie z Wrocławiem
    Większe prawdopodobieństwo choć małe ze Wrovlawc polegnie w Grudziądzu i Lubnlin nie zdobędzie bonusa w meczu z ZG
    Jest jeszcze jedna rzecz która może zaważyć na tym, że jednak Unia może (choć osobiście w to bardzo wątpię) nam odpuścić trochę. W przypadku naszych 6 punktów, my wchodzimy na drugie miejsce, Gorzów jest trzeci, a z Lesznem półfinał jedzie Zielona Góra, na której to torze Leszno miało bardzo niedawno całkiem niezły trening, co może być dużym atutem dla Leszna na półfinały. Ale tak czy tak nie daję temu pomysłowi więcej jak 0.01%
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  27. Powrót do góry    #2588
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Jeśli jutro Sparta nie wygra (może nawet zremisować) a ZG zgarnie bonusa to też wchodzimy. Choć ten bonus ZG to już miał być obroniony w GW i wiemy jak to się skończyło...


    tutaj to unia może sobie poprostu ustawić Nas na PO - maja powody min. brak wlasnego toru...
    Nasz tor to atut... Unii. Wszyscy, poza chyba Kuberą (Szlauderbacha nie liczę) lubią nasz tor.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Powrót do góry    #2589
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    no ale ten tor to będzie trochę niewiadoma jak dojdą z nim do ładu
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  29. Powrót do góry    #2590
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przy obecnym toromiszczu (i nie piszę tu o Misiu) ten tor od 2-3 lat to jedna wielka niewiadoma
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Powrót do góry    #2591
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 6 postach
    Trzeba liczyc na szczescie, a potem zobaczymy. Tor bedzie gotowy. Pogoda jest ok, prace do przodu ida. 80-90% zrobione.

  31. Powrót do góry    #2592
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marjuz Zobacz posta
    Trzeba liczyc na szczescie, a potem zobaczymy. Tor bedzie gotowy. Pogoda jest ok, prace do przodu ida. 80-90% zrobione.
    "Trzeba liczyc na szczescie, a potem zobaczymy. "

    Hm to tak jak przed startem sezonu 2009 i 2014...
    Pzdr,
    Garfield

  32. Powrót do góry    #2593
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2020
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Polowa nawierzchni czy tam 40 procent to popiół. Popelniono blad ze tego nie wymieniono przed sezonem.
    Skąd masz takie informacje ze jest tak dużo popiołu w nawierzchni? Popiół konwencjonalny czy fluidalny?

  33. Powrót do góry    #2594
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    No cóż pogrom się szykuje w Grudziądzu, a dla nas koniec sezonu.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  34. Powrót do góry    #2595
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    No cóż pogrom się szykuje w Grudziądzu, a dla nas koniec sezonu.
    To chyba w innych miastach wiecej wiary w was podkladaja bo dla mnie to jestescie faworytem w niedziele z takim Smektala i Kolodziejem. Zwlaszcza, ze Doyle i Lindgren wyjatkowo lubia Smoka.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Powrót do góry    #2596
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kulson Zobacz posta
    Skąd masz takie informacje ze jest tak dużo popiołu w nawierzchni? Popiół konwencjonalny czy fluidalny?
    Piesek Leszek zdradził tę tajemnicę w Magazynie.
    Pzdr,
    Garfield

  36. Powrót do góry    #2597
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To chyba w innych miastach wiecej wiary w was podkladaja bo dla mnie to jestescie faworytem w niedziele z takim Smektala i Kolodziejem. Zwlaszcza, ze Doyle i Lindgren wyjatkowo lubia Smoka.
    Bez przesady. 40 pkt. Włókniarza w Lesznie będzie dobrym wynikiem

  37. Powrót do góry    #2598
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Piesek Leszek zdradził tę tajemnicę w Magazynie.
    Z tego co pamiętam to piesek Leszek grzmocił wszystko i wszystkich. A niestety Leszek od tłumików sam jest grzmocony w magazynie

  38. Powrót do góry    #2599
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jaki to ma związek z 40 procentowa zawartoscia popiolu w nawierzchni w Częstochowie. Wiem ze jestes lekko zaburzony ale bez przesady.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #2600
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Porażka GKMu ze Spartą i tak nic nie zmienia. Włókniarz żeby awansować do play-off musi zdobyć punkt w Lesznie. Przy założeniu przegranej z Unią i Sparty w Grudziądzu, w rozgrywanym po zakończeniu spotkania w Lesznie meczu Motor- Falubaz, zielonogórzanie nie umieraliby za Włókniarza i wygrywając z bonusem Motor też zameldowałby się w play-off. Wygrana Sparty oznacza, że nic nie jest przesądzone i Motor musi wygrać za 3 żeby awansować, a ten wynik wyrzuca z kolei Falubaz z play-off. Przynajmniej będzie ciekawiej, a sytuacja Włókniarza jest constans, potrzeba punktu, który załatwia sprawę, bez względu na inne rezultaty.

    Czy to niemożliwe? Trudno powiedzieć, faktem jest że Włókniarz jeździ w tym sezonie dwie klasy lepiej na wyjazdach niż u siebie. Daje to promyk nadziei, zwłaszcza że Unia jest dużo słabsza niż rok czy dwa lata temu.
    Ostatnio edytowane przez cures ; 09-09-2020 o 21:47
    AZS-CKM the leading polish teams

  40. Powrót do góry    #2601
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Nie no nie oszukujmy się. Nie ma ch**a żeby nasi wyrwali w Lesznie jakiekolwiek punkty... szczególnie że nasze trzy orły będą po GP
    Świacik dziękujemy

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Czekan za jego przydatny post!

    Magik (09-09-2020)

  42. Powrót do góry    #2602
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zrobienie 45 punktow w Lesznie traktuje w kategorii mission impossible
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #2603
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    A ja wierze.

    Chociaż skręca mnie na myśl o oddanych punktach przez niedorozwiniętego emocjonalnie i umysłowo prezesa...

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    CKMik (10-09-2020), Garfield (09-09-2020)

  45. Powrót do góry    #2604
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2020
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Piesek Leszek zdradził tę tajemnicę w Magazynie.
    Piesek leszcze nie ma pojęcia o czym gada dam ci dobra radę nie powtarzaj tego co on powie

  46. Powrót do góry    #2605
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Zrobienie 45 punktow w Lesznie traktuje w kategorii mission impossible
    abstrahujac ze macie spore szanse to nawet gdyby nie to Rusiecki zes*a sie zeby dowalic Wroclawiowi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #2606
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Leszno ma teraz wszystkie karty na stole.

    Wygraja - pojadą z Wrocławiem
    Remis - pojadą z Częstochową

    Ciężko sobie wyobrazić że tam wygrywamy.

  48. Powrót do góry    #2607
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,793
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    #LESWRO
    #ZIEGOR

  49. Powrót do góry    #2608
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Leszno ma teraz wszystkie karty na stole.

    Wygraja - pojadą z Wrocławiem
    Remis - pojadą z Częstochową

    Ciężko sobie wyobrazić że tam wygrywamy.
    Unii chyba zaden tor w Polsce nie pasuje bardziej niz Czestochowski. Jada tam bez wzgledu na nawierzchnie. Chyba pierwszy raz w zyciu postawie kase, czuje ze tu bedzie mozna sporo ugrac.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #2609
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Panowie co by tu nie mówić przyszłość rysuje się umiarkowanie pozytywnie.

    Albo wygramy w Lesznie, awansujemy do PO i będzie za#ebiście.

    Albo nie wygramy i wkur# sponsorów oraz UM wymusi pewne zmiany organizacyjne wewnątrz klubu.

    Opcja nr 1 jest mimo wszystko bardziej prawdopodobna.
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 09-09-2020 o 23:00
    Pzdr,
    Garfield

  51. Powrót do góry    #2610
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Leszno ma teraz wszystkie karty na stole.

    Wygraja - pojadą z Wrocławiem
    Remis - pojadą z Częstochową

    Ciężko sobie wyobrazić że tam wygrywamy.
    Remis to zgoda - Włokniarz.
    Jeżeli wygramy i Lublin wygra za 3 pkt. To Motor przeskakuje ZG.
    A Sparta po wygranej w Rybniku jest nad Motorem i ZG.
    Wszyscy maja po 20 pkt,ale Falubaz najgorszy bilans z każdym.
    I wtedy Leszno trafia na Motor,a Sparta trafia na Gorzów.


    Trafimy na Wrocław jak Lublin wygra za 2 , a Falubaz zdobędzie bonus. (Chyba 39 pkt potrzebują)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •