Strona 32 z 72 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 3239

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Wiesz co jest najgorsze, że nikt nie chciał kombinować.
    To wyszło jak wyszło tylko i wyłącznie przypadkiem oraz przez głupotę i kij wie co, bo nikt idei jaka tym kierowała nie rozumie.

    Oczywistym jest ,że Misio chciał dobrze.
    Pozostaje tylko pytanie, w jakim stopniu miało to spowodować wykreowanie go na zbawce.
    Większość zna odpowiedź....
    Daleko szukać nie trzeba, poniedziałkowa fotka "made in miszcz samojebek"
    Jak i brak podstawowej wiedzy na temat toru (dosypana ilość mączki) prognoza i czas którego nie było.
    Efekt nie trudny do przewidzenia, ale prąd naprawił!

    Nie przypisuje Świącikowi złych intencji, tylko ,że chop ma schorowane marzenia o byciu rycerzem w lśniącej zbroi.
    Jestem w stanie zrozumieć takie podejście w stosunku do Karkosika, gość ma kasę, ma gest, ma wymagania.
    Nie wszystkie zdrowe ,ale tym cechuje się zamożność.
    Tu natomiast chłop leczy swoje kompleksy (Patrox od lat na Strażackiej) i tworzy mit zbawcy, za miejskie pieniądze.
    Gdyby w tej działalności było choć trochę skromności, męskiego działania bez malowania rzęs przy lusterku.... sam bym go bronił!
    Włókniarzowi kibicuje od lat (i to się nie zmieni) Prezesów pamiętam kilku, ale tego zapamiętam jako cudaka z przyklejonym głupkowatym uśmiechem.

  2. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    Adi1981 (23-08-2020), Gadol (23-08-2020), Kazoon (23-08-2020), Mlodzian (23-08-2020), Petroniusz (23-08-2020), dockm (23-08-2020), jazzmanik (23-08-2020)

  3. Powrót do góry    #1397
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Poparłem post #1329 Często się chowam. Jest tam dużo racji.
    Świacik ma bardzo wielu wrogów, niechętnych mu ludzi w gronie obecnych tu kibiców Włókniarza.
    Jednak Wy także stworzyliście Tow. Wzaj. Adoracji. Popadliście w arogancję w okresie , kiedy działy sie " cuda nad Waszą trumną ". Awans w okolicznościach zadziwiających i wykrzyczeliście żużlowej Polsce-" Nam się należało". Tak Wam soda uderzyła do głowisi. Podwójnie, bo na 2 kluby.
    I Świącik zaczynając od zera zaczął odnosić sukcesy. Zbajerował władze miasta. Pokazały się pieniądze. Pokazali sponsorzy. Przyszli do kasy dobrzy zawodnicy. Madsen urasta nagle na gwiazdę. Jest "Narodowy". Rosną apetyty , rosną w głowach oczekiwania na trofea.
    I przy niepowodzeniach chwilowych jak zachowuje się M.Świącik? Już jest mądrzejszy od radia. Co tam Marek, co tam toromistrze. Znajdę takiego, który zadmucha w moją trąbkę. Mam sponsorów z maszynami. Uratuję widowisko na torze. Zaczniemy ponownie zwyciężać.
    I kto okaże się zbawcą Częstochowy? Komu będą dziękować wszyscy-od prezydenta po gracowego. Ja. Ja niczym L.Wałęsa. Ja pod Jasną Górą.
    Czy to nie tak wyglądało?

    Teraz wielu z Was już liczy kary. Jeden sumuje tysiące w miliony, drugi podbechta jeszcze kumpli. Karę ewentualną powinien dostać M.Świącik. Klub pogrożenie pięścią.
    To takie moje krótkie słowo refleksji na niedzielę.
    Zacznijmy od tego, że po samym początku, jeszcze bez ligi, gdzie w miarę to wyglądało. To od kolejnego, pierwszoligowego sezonu zaczęła wychodzić prawdziwa natura Świącika. I tym zraził mnie i wielu innych kibiców.
    Co do przyjścia Cieślaka - ja osobiście byłem wkurzony rozstaniem z Kędziorą. A dlaczego to nastąpiło? Bo miał własne zdanie i nie pozwalał tak samo wchodzić sobie na głowę prezesowi. Tak samo jak teraz chodziło m.in. o tor. Konkretniej podejście do obowiązków osób za to odpowiedzialnych. Już wtedy większości kibiców powinna zapalić się lampka ostrzegawcza.
    Kar indywidualnych poza tymi dla funkcyjnych (kierownik zawodów, toromistrz) nie ma się co spodziewać. Za zabawy Misia zapłaci klub - przede wszystkim kibice oraz zawodnicy. Jak zwykle to bywa.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #1398
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Dramat, po ludzku dramat. Serce chce by ten mecz się odbył w przełożonym terminie bez smrodu, a rozum mówi będzie walkower, kary finansowe i ogromne szkody dla klubu przez jednego debyla z wybujałym ego. Bawi się kretyn w głównej mierze za pieniądze podatników z miasta, kase z TV i wpływy z biletów i robi sobie z tego klubu prywatny folwark. Wiem, że czyta to forum, bądź jeden z jego klakierów to robi. MAMY CIĘ **** DOŚĆ! Każdy z Nas jakby naraził firmy w których pracujemy na straty finansowe sięgające kilkuset tysięcy złoty, straty marketingowe (promocja miasta, PR przed sponsorami i przed całą Polską) zostałby wypyierdolony z firmy na zbity pysk z wilczym biletem. Ale nie tu, tu będzie poklepywanie się po ramieniach "że wszystko będzie dobrze". Na dodatek odyebał legende Włókniarza na stanowisku trenera. Można go w innych ośrodkach nie lubić, można mu wiele zarzucić. Marek też nie ma łatwego charakteru, ale jest Nasz, jest legendą na podobnym poziomie co Sławek. I to również przyciągało sponsorów, kibiców na trybuny - bo tak jak powiedziałem. Można mu wiele zarzucić - ale był magnesem dla sponsorów, kibiców.

    Mam Cie w duupie Panie Świącik! Moja noga nie postawi na Olsztyńskiej nogi już na dłuższy czas! Jak masz honor, odejdz! Ale nie - Ty nie masz. Wrzuc sobie jakiś ckliwy post na facebook'a i poczytaj komentarze poklepujących Cie osób, a te nieprzychylne kasuj i banuj. Bo takie masz cohones marny sprzedawco ze Strażackiej. Nie potrafisz spojrzeć prawdzie w oczy. Niczym się od Mrozka nie różnisz!

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mlodzian za jego przydatny post!

    veronek (23-08-2020)

  6. Powrót do góry    #1399
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Reasumując tą całą dyskusje. Jedno jest pewne. We Włókniarzu nie ma miejsca dla dwóch samców alfa. Jeden odszedł. Pytanie, czy odszedł ten właściwy ? Co będzie korzystniejsze dla klubu ? Wbrew pozorom, nie jest łatwo odpowiedzieć na to pytanie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1400
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Co do karania klubu w tych czasach? No dajcie spokój.
    Może komisarz w klubie? Jakieś zawiasy? Nie było przecież złej woli, raczej dobro klubo. Może źle pojęte. Ale klub zniszczyć łatwo. Wielu to przerabiało. Gdzie jest Kraków, Piła? Na Świętochłowice nie liczcie.
    Dokładnie. Wiadomo, że Świącik zawalił po całości, ale żeby przez tego wazona topić klub, to trochę przesada. Walkower - tak. Kara finansowa - tak, ale współmierna do dzisiejszych realiów, albo rozłożona jakoś na raty, na kilka lat.

    Obawiam się jednak, że KOL orzeknie: "wypier*alamy regulmain do kosza, bo duch sportu, korona... bla bla bla, jest ciężko, bla bla bla, wicie rozumicie, bla bla, no to 50 tys. kary i powtarzamy mecz, bo telewizja tak chce... eeeeee... tzn. bo duch sportu"
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1401
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Jacek Falubaz jest wolny i zna połowę składu z Torunia, chętnie pomoże w klubie i na torze
    Jacek i Swiaxik razem uuu to by bylo,normalnie nowa wersja sasiadow po Polsku , 3 dni razem z Jackiem to by pewnie jeszcze trybuny przesunal troszke w lewo

  9. Powrót do góry    #1402
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Swiderski na jakiej zasadzie mialby prowadzic Wlokniarz? Bo z Rybnikiem byl problem, ze bodajze stracilby rente - wiec zrezygnowal
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #1403
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cieślak miał jeszcze jedno, potrafił namówić zawodników na przyjście do tego klubu. Jeden, który już był "zaklepany" wczoraj dał znać, że bez Cieślaka to on nie chce
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  11. Powrót do góry    #1404
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Teraz jeździł bez Cieślaka i przeżył. Niech idzie za Markiem.

  12. Powrót do góry    #1405
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Teraz jeździł bez Cieślaka i przeżył. Niech idzie za Markiem.
    Częstochowa np. średnio mu ogólnie może pasować ale Cieślaka zna i mu ufa. Taki mały detal decydujący.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #1406
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    http://https://m.sportowefakty.wp.pl...-sie-skonczyl-

    Świącik jeśli nie zgłosił dosypania nawierzchni to się sam pogrzebał, ale to co wyprawia dodatkowo Cieślak to jest karygodne. Jak dziecko. Jak można srać we własne gniazdo. Mówi, że Włókniarz to jego klub, a tym swoim pyerdoleniem wbija nóż w plecy klubowi. Ja chciał być taki szczery to mógł opowiadać po sezonie, a teraz wziąć sobie L4. Poprostu kyretyn.

  14. Powrót do góry    #1407
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    http://https://m.sportowefakty.wp.pl...-sie-skonczyl-

    Świącik jeśli nie zgłosił dosypania nawierzchni to się sam pogrzebał, ale to co wyprawia dodatkowo Cieślak to jest karygodne. Jak dziecko. Jak można srać we własne gniazdo. Mówi, że Włókniarz to jego klub, a tym swoim pyerdoleniem wbija nóż w plecy klubowi. Ja chciał być taki szczery to mógł opowiadać po sezonie, a teraz wziąć sobie L4. Poprostu kyretyn.
    Buahaha? Że co robi?

    A co on więcej powiedział niż to, do czego już się przyznał Świącik? I co było widać na torze gołym okiem.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #1408
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Częstochowa np. średnio mu ogólnie może pasować ale Cieślaka zna i mu ufa. Taki mały detal decydujący.

    Jeśli średnio, to po przygotowaniu toru przez trenejra przestałaby mu pasować całkowicie
    Najlepiej, gdyby tu już nie było ani Cieślaka, ani Świącika, ale to oczywiście tylko moje zdanie.

  16. Powrót do góry    #1409
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,594
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    na moje u was powinien być Lech Kędziora, ale Świącik nim wzgardził i go potępił
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Kazoon (23-08-2020)

  18. Powrót do góry    #1410
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Buahaha? Że co robi?

    A co on więcej powiedział niż to, do czego już się przyznał Świącik? I co było widać na torze gołym okiem.
    Co buhaha?

    Jak chciał otwierać ryyj to mógł to zrobić po wydaniu decyzji przez KOL, a nie dolewać oliwy. Mógł milczeć do środy i by go to nie zbawiło, a teraz są wszelkie argumenty za tym żeby dać WO. Nie zmienia to faktu że MiŚ nie ma za dużo rozumu, ale przy tym wszystkim pomimo dobrych intencji z przygotowaniem toru do ścigania miał pecha z tym że była ulewa. Jeśli nie zgłoszone było dosypanie nawierzchni to KOL ma argument żeby podjąć dowolną decyzję. Pytanie jest jedno, czy będą chcieli zaorać kolejny klub w polskim żużlu, bo nie ulega wątpliwości że walkower o kary zaorają Włókniarza na długo.

  19. Powrót do góry    #1411
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Naprawdę myślisz, że KOL podejmie decyzję bez sięgnięcia po zeznania stron w tym również Cieślaka?
    Podejrzewam, że w sobotę mieli już na piśmie stanowisko Gorzowa, Swiacika i Cieślaka.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #1412
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Co buhaha?

    Jak chciał otwierać ryyj to mógł to zrobić po wydaniu decyzji przez KOL, a nie dolewać oliwy. Mógł milczeć do środy i by go to nie zbawiło, a teraz są wszelkie argumenty za tym żeby dać WO. Nie zmienia to faktu że MiŚ nie ma za dużo rozumu, ale przy tym wszystkim pomimo dobrych intencji z przygotowaniem toru do ścigania miał pecha z tym że była ulewa. Jeśli nie zgłoszone było dosypanie nawierzchni to KOL ma argument żeby podjąć dowolną decyzję. Pytanie jest jedno, czy będą chcieli zaorać kolejny klub w polskim żużlu, bo nie ulega wątpliwości że walkower o kary zaorają Włókniarza na długo.
    Cymbalisto, nie "z tym, ze była ulewa" tylko z dosypaniem mączki glinki. Gdyby nie ta nieszczęsna glinka to do piątku nawierzchnia ze trzy razy by elegancko wyschła. A ulewa mogłaby tez być i w czwartek, a w piątek wieczorem normalnie byście odjechali mecz. A, ze Shrek w mediach powiedział o tej dosypce to i tak nic nie zmienia. Bo wzięli próbkę nawierzchni do badania. Więc sprawa i tak by się rypła.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1413
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Co buhaha?

    Jak chciał otwierać ryyj to mógł to zrobić po wydaniu decyzji przez KOL, a nie dolewać oliwy. Mógł milczeć do środy i by go to nie zbawiło, a teraz są wszelkie argumenty za tym żeby dać WO. Nie zmienia to faktu że MiŚ nie ma za dużo rozumu, ale przy tym wszystkim pomimo dobrych intencji z przygotowaniem toru do ścigania miał pecha z tym że była ulewa. Jeśli nie zgłoszone było dosypanie nawierzchni to KOL ma argument żeby podjąć dowolną decyzję. Pytanie jest jedno, czy będą chcieli zaorać kolejny klub w polskim żużlu, bo nie ulega wątpliwości że walkower o kary zaorają Włókniarza na długo.
    Argumenty były już wcześniej:
    1. Piątek - tor nie gotowy na mecz
    2. Sobota - przyznanie się do samowolnego dosypania nawierzchni

    To są argumenty czy raczej przesłanki do wo, reszta to są wyjaśnienia jak do tego doszło. Jak tego nie rozróżniasz to poproś kogoś by ci to wytłumaczył.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A, ze Shrek w mediach powiedział o tej dosypce to i tak nic nie zmienia.
    Przecież w sobotnim oświadczeniu klubu padło przyznanie się do winy. Dlatego zapytałem go co nowego Cieślak powiedział, jakie to nowe przesłanki do wo się pojawiły w tym wywiadzie. Ewidentnie posypała się typowi chronologia zdarzeń.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Powrót do góry    #1414
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Argumenty były już wcześniej:
    1. Piątek - tor nie gotowy na mecz
    2. Sobota - przyznanie się do samowolnego dosypania nawierzchni

    To są argumenty czy raczej przesłanki do wo, reszta to są wyjaśnienia jak do tego doszło. Jak tego nie rozróżniasz to poproś kogoś by ci to wytłumaczył.



    Przecież w sobotnim oświadczeniu klubu padło przyznanie się do winy. Dlatego zapytałem go co nowego Cieślak powiedział, jakie to nowe przesłanki do wo się pojawiły w tym wywiadzie. Ewidentnie posypała się typowi chronologia zdarzeń.
    No tak, zgadza się. Ale trzeba brać namiar na to, że Świącik zdecydował się w sobotę przyznać, bo np. wiedział już, że Shreka nie udobrucha i sprawa się wyda. Ponadto wiedział tez o próbkach z toru jakie wziął komisarz. Dodatkowo Świącik musiał sobie zdawać sprawę, że afera już jest taka, iż tego faktu nie ukryje. Reasumując, to, że Shrek puścił farbę nic tu nie zmienia. Sprawa się rypła, i tak by doszli, że dosypywano ta mączkę glinki.

    Odnośnie Cieślaka, jasne, że to krnąbrny człowiek, jasne, że w kasze sobie dmuchać nie da. Nie wiem czemu Świącik płacze w mediach, że współpraca ze Shrekiem to ciężka sprawa. Przecież zanim go zatrudnił w Czewie, jak by się spytał tu na forum kibiców, to każdy by mu to powiedział.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1415
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cymbalisto, nie "z tym, ze była ulewa" tylko z dosypaniem mączki glinki. Gdyby nie ta nieszczęsna glinka to do piątku nawierzchnia ze trzy razy by elegancko wyschła. A ulewa mogłaby tez być i w czwartek, a w piątek wieczorem normalnie byście odjechali mecz. A, ze Shrek w mediach powiedział o tej dosypce to i tak nic nie zmienia. Bo wzięli próbkę nawierzchni do badania. Więc sprawa i tak by się rypła.
    Cymbalisto dosypanie mączki glinki, gdyby nie nieprzewidziana ulewa nic by negatywnego nie spowodowało. Pech polegał na tym, że akurat wystąpiły opady, które spowodowały, że ulice, chodniki, trawniki w mieście były jak jedna wielka rzeka wliczając w to również tor Włókniarza. Dlatego też pisałem, że pomimo dobrych intencji MiŚ miał poprostu pecha, bo gdyby nie opady takiego kalibru to mecz doszedł by do skutku i większość pewnie byłaby zadowolona z poziomu widowiska.
    Bez odbioru.

  24. Powrót do góry    #1416
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Z tym zalanym torem i parkingiem to jak z Yeti. Niby istnieje a nikt nie widział.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (23-08-2020), lego (24-08-2020), lolex (23-08-2020), mszat (24-08-2020), woojo (23-08-2020)

  26. Powrót do góry    #1417
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,406
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Cymbalisto dosypanie mączki glinki, gdyby nie nieprzewidziana ulewa nic by negatywnego nie spowodowało. Pech polegał na tym, że akurat wystąpiły opady, które spowodowały, że ulice, chodniki, trawniki w mieście były jak jedna wielka rzeka wliczając w to również tor Włókniarza. Dlatego też pisałem, że pomimo dobrych intencji MiŚ miał poprostu pecha, bo gdyby nie opady takiego kalibru to mecz doszedł by do skutku i większość pewnie byłaby zadowolona z poziomu widowiska.
    Bez odbioru.
    kurde zapomniał że nie ma toru zadaszonego ? czy może myślał że jest pora sucha (nie deszczowa) . tyle że to działa w strefie podzwrotnikowej. NAPRAWDE nie wiem jak go dalej bronić...
    Ostatnio edytowane przez rav_gorzow ; 23-08-2020 o 17:29

  27. Powrót do góry    #1418
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Cymbalisto dosypanie mączki glinki, gdyby nie nieprzewidziana ulewa nic by negatywnego nie spowodowało. Pech polegał na tym, że akurat wystąpiły opady, które spowodowały, że ulice, chodniki, trawniki w mieście były jak jedna wielka rzeka wliczając w to również tor Włókniarza. Dlatego też pisałem, że pomimo dobrych intencji MiŚ miał poprostu pecha, bo gdyby nie opady takiego kalibru to mecz doszedł by do skutku i większość pewnie byłaby zadowolona z poziomu widowiska.
    Bez odbioru.
    Nieprzewidziana ulewa? Proszę cię nie baw się w drugiego świącika, nie rób z siebie kretyna.

    W poniedziałek prognoza przewidywała 20-40 mm deszczu. Nie 4 mm jak ten kretyn kłamie. Co KOL bez problemu sprawdzi.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Powrót do góry    #1419
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Cymbalisto dosypanie mączki glinki, gdyby nie nieprzewidziana ulewa nic by negatywnego nie spowodowało. Pech polegał na tym, że akurat wystąpiły opady, które spowodowały, że ulice, chodniki, trawniki w mieście były jak jedna wielka rzeka wliczając w to również tor Włókniarza. Dlatego też pisałem, że pomimo dobrych intencji MiŚ miał poprostu pecha, bo gdyby nie opady takiego kalibru to mecz doszedł by do skutku i większość pewnie byłaby zadowolona z poziomu widowiska.
    Bez odbioru.

    Nieprawda. Zachowujesz się dokładnie tak, jak lemingi z profilu Świącika. Nawet jakby deszcz nie spadł, to sam Cieslak przyznał ze nie dosypuje się kilka dni przed meczem TAKIEJ ilości czegokolwiek tam dosypali. A pisanie już tutaj o widowisku - ze byłoby przednie to już kompletny mitomanizm. Równie dobrze tor mógłby się kompletnie rozwalać, bo byłby niezwiązany, powstałoby mnóstwo dziur i groźnych kolein. Działoby się gorzej niż na torze w Grudziądzu.

    Swiacik stracił kontakt z rzeczywistością, dodatkowo wszystko publikując w social mediach. Samozaoranie level master. Ale widać, ze ludzi maja dość - choćby po profilu facebookowym.

    Mam szczerą nadzieje, ze zakończy się to dymisją tego pana.

  29. Powrót do góry    #1420
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Cymbalisto dosypanie mączki glinki, gdyby nie nieprzewidziana ulewa nic by negatywnego nie spowodowało. Pech polegał na tym, że akurat wystąpiły opady, które spowodowały, że ulice, chodniki, trawniki w mieście były jak jedna wielka rzeka wliczając w to również tor Włókniarza. Dlatego też pisałem, że pomimo dobrych intencji MiŚ miał poprostu pecha, bo gdyby nie opady takiego kalibru to mecz doszedł by do skutku i większość pewnie byłaby zadowolona z poziomu widowiska.
    Bez odbioru.
    Ciołku jeden, jak by te opady przyszły nie we wtorek tylko w czwartek, byłoby to samo. No chyba, że Świącik zakładał, że do końca sezonu żaden deszcz w Czewie nie spadnie.

    Spytaj Cieślaka dlaczego on twierdzi, że takie rzeczy robi się po sezonie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1421
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Rzekomo Świder ma przyjść do was.
    Chciałbym, żeby spróbowali z nim. Z kimś świeżym. Żaden Kędziora czy inny Dzikowski.

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Wiesz co jest najgorsze, że nikt nie chciał kombinować.
    To wyszło jak wyszło tylko i wyłącznie przypadkiem oraz przez głupotę i kij wie co, bo nikt idei jaka tym kierowała nie rozumie.
    Nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Jakby deszcz nie spadł, to tej całej afery nie byłoby. Chyba pierwszy raz, od momentu przejęcia przez Świącika klubu, opuściło go szczęście. Do tej pory wszystko mu się układało. Połączenie lig, awans do Ekstraligi z 3. miejsca, utrzymanie w Ekstralidze, awans do play-off, pierwszy medal od 10 lat. Może jeszcze spadnie na cztery łapy. Oby. Przede wszystkim dla dobra Włókniarza. Inaczej nie chciałbym być w jego skórze we wtorek, jakby ogłosili walkower.

    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Problem jest chyba głębszy .Ingerencja w tor pomimo wystąpienia opadów ,dosypanie materiału który trzeba zgłosić no i na koniec kilkadziesiąt godzin na przygotowanie toru .Ciężko to będzie obronić!
    Ingerencja w tor była w poniedziałek, wtedy nie padało. To nie było nic zabronionego. Przecież nie robili tego dzień przed meczem. Dlatego nie wierzyłem w walkower. Do wczoraj. Teraz już nie jestem tego taki pewien, właśnie przez to dosypanie materiału. Ale uważam, że skończy się na karze finansowej i pewnie odejmą nam 1 punkt w tabeli, którego może zabraknąć do play-off.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Reasumując tą całą dyskusje. Jedno jest pewne. We Włókniarzu nie ma miejsca dla dwóch samców alfa. Jeden odszedł. Pytanie, czy odszedł ten właściwy ? Co będzie korzystniejsze dla klubu ? Wbrew pozorom, nie jest łatwo odpowiedzieć na to pytanie.
    To było pewne od samego początku ich związku, że ci panowie długo ze sobą nie wytrzymają. Obydwaj mają wybujałe ego. Cieślak w wywiadzie sam się nazwał marką. On by tu nie wrócił, gdyby nie to, że jest już stary i mu się nie chce. Tutaj w dniu meczu może sobie pojeździć na rowerze.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  31. Powrót do góry    #1422
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Z ciekawości zacząłem sobie patrzeć w regulaminy. Otóż to co zrobił Misio nazywa się fachowo złamaniem procedury dosypania nawierzchni za które są przewidziane sankcje dyscyplinarne. Sęk w tym, że regulamin nie opisuje jakie to sankcje... albo nie dotyczałem - sami wiecie jak lekko czyta się żużlowe regulaminy Może ktoś coś?
    Pzdr,
    Garfield

  32. Powrót do góry    #1423
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Z ciekawości zacząłem sobie patrzeć w regulaminy. Otóż to co zrobił Misio nazywa się fachowo złamaniem procedury dosypania nawierzchni za które są przewidziane sankcje dyscyplinarne. Sęk w tym, że regulamin nie opisuje jakie to sankcje... albo nie dotyczałem - sami wiecie jak lekko czyta się żużlowe regulaminy Może ktoś coś?
    Pisałem wcześniej przecież listę kar. Za to są akurat grosze 10-20k zł
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #1424
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Argumenty były już wcześniej:
    1. Piątek - tor nie gotowy na mecz
    2. Sobota - przyznanie się do samowolnego dosypania nawierzchni

    To są argumenty czy raczej przesłanki do wo, reszta to są wyjaśnienia jak do tego doszło. Jak tego nie rozróżniasz to poproś kogoś by ci to wytłumaczył.



    Przecież w sobotnim oświadczeniu klubu padło przyznanie się do winy. Dlatego zapytałem go co nowego Cieślak powiedział, jakie to nowe przesłanki do wo się pojawiły w tym wywiadzie. Ewidentnie posypała się typowi chronologia zdarzeń.
    A prezes Michał Świącik mówi, że prace torowe, z powodu których rzucił pan pracę, zaczęły się w poniedziałek. Dodaje, że do wtorkowej ulewy nie miał pan uwag, a dopiero po niej zaczął pan robić problemy.

    To może zapytajcie Runego Holty jak było. W poniedziałek rozpoczęły się prace na torze i ja wtedy powiedziałem: meczu nie będzie.
    Po co wyciąganie takich rzeczy? Przecież wiadomo, że Cieślak jakimś tam autorytetem w polskim żużlu jest i takie gadki mogą zasugerować decyzję odnośnie powtórzenia meczu/WO

    Prezes mówi, że kibice i eksperci skarżyli się, że nie ma w Częstochowie widowisk, że nie ma tego toru co dawniej.Dobrze, ale nie można orać po kolana i nie tylko. Zwłaszcza że prognoza była nieciekawa. Wiadomo było, że we wtorek może padać. Poza tym powtórzę raz jeszcze, że jako trener to ja jestem od toru.
    Tylko nic z tym torem nie robił i dlatego sfrustrowany Świącik zabrał się za robotę, a że takich rewolucji przed ważnym meczem nie powinien przeprowadzać to już inny temat. Gdyby tylko trochę popadało jak podawały prognozy to w ogóle nie byłoby tematu. Mecz by się odbył.

    Przegraliście jednak w tym sezonie trzy mecze u siebie. To dlatego prezes chciał naprawiać tor.
    Dobrze, ale my nie przegraliśmy przez tor, ale przez słabsze występy zawodników. Raz Doyle’a z Holtą, potem Doyle’a z Przedpełskim, raz Miśkowiaka nie było, a z Unią Lindgren nie miał na czym jeździć, bo silniki mu się skończyły. Nie mówmy więc, że nasi jechali źle przez tor, na którym radzili sobie juniorzy Falubazu. Inne były powody. Taki Doyle ma świat przewrócony do góry nogami. Rok temu jeździł non-stop z jednej ligi do drugiej, teraz mecz ma raz na tydzień, a poza tym siedzi i myśli.

    Może nie przegrywaliśmy przez tor, ale nikt nie potrafił zdiagnozować problemu co było przyczyną tych porażek.
    Zawsze można sobie wytłumaczenie znaleźć, że Przedpełski wyłożył się w Grudziądzu, że Miśkowiaka nie było, że Lindgrenowi skończyły się silniki.
    Przecież widać było od meczu w Gorzowie że nic nie trybi w tej drużynie, a nikt nie potrafił wyciągnąć wniosków z porażek i były kolejne. Poza tym styl jazdy naszych zawodników nawet w zremisowanych meczach w Grudziądzu, Wrocławiu czy wygranym w Rybniku był naprawdę bardzo słaby o ile nie nazwać go żenującym. Dlatego MiŚ chciał podjąć w końcu jakieś radykalne kroki, żeby trochę uzdrowić sytuację.

    Nie zmienia to faktu, że tor był jednak w tym roku problemem Włókniarza.Powiem, że tor nie był taki, jakbym chciał. Mnie też się to nie podobało. W trakcie meczu za szybko się przesuszał, robił się bardzo sypki. Jednak rywale przyjeżdżali i ścigali się na nim. My też mamy zawodników, co w Grand Prix sobie radzą. Nie upraszczajmy sytuacji, nie mówmy, że to przez tor. Dodam, że ja nie byłem z niego zadowolony, ale od naprawy to jestem ja z toromistrzem, a tymczasem prezes sam się za to wziął.

    Od naprawy jest Cieślak z toromistrzem tylko nic w tym kierunku, żeby poprawić jakość widowisk i zrobić z toru nasz atut nie robił.


    A jakby nie spadł deszcz, to ten tor dałoby się przygotować?Też byłoby ciężko, bo wszystko zostało głęboko ruszone. Na pewno byłoby lepiej. A przez ten deszcz, to jeszcze kilka dni poczekamy sobie, aż tor dojdzie do stanu używalności.
    Po co porusza takie tematy? Niech komisja sama wyciąga wnioski, a nie na tacy podaje je Cieślak.
    Uważam, że do środy w ogóle nie powinien udzielać żadnych wywiadów bo działa na szkodę Włókniarza, nawet jeśli większość z tych tematów komisja by wydedukowała to nie należy tego potwierdzać swoim autorytetem jakim jest bez wątpienia Cieślak.
    Takie pieprzenie działa na niekorzyść klubu,zawodników, kibiców, miasta...

    Klub napisał w oświadczeniu, że w trakcie prac dosypano mączkę.O to też była kłótnia, bo tego się nie robi. To zrobiło dodatkowy problem, gdy idzie o przesychanie. O tej porze roku nie można dosypać takiej ilości mączki, jak to zrobił prezes. Dlatego ten tor nie wyschnął do tej pory.
    Po kiego grzyba takie teksty....

    To wygląda na to, że Włókniarz będzie ukarany walkowerem.Nie jestem Komisją Orzekającą Ligi, ale bardzo bym nie chciał, żeby Włókniarz dostał walkowera. To są konsekwencje i stracony sezon. Szkoda, że teraz stało się najgorsze, bo zaczynaliśmy się rozkręcać. Było blisko play-off. Nie mogłem jednak iść z komisarzem i sędzią i składać podpisy na formularzach, bo nie biorę odpowiedzialności za tor, nie ja go robiłem. Powtórzę raz jeszcze, że ja to wymówienie musiałem złożyć.
    Nie chciałby żeby Włókniarz dostał walkowera ale robi wszystko, żeby dostał....najważniejsze wybielenie siebie, żeby czasem nikt mu nie przypisał ingerencji w tor.

    Na koniec temat jest prosty.
    Jak KOL będzie chciała dać WO to ma ku temu argument w postać dosypania mączki bez zgłoszenia.
    Jednak czy będą chcieli dobijać klub w tym trudnym okresie dla całej dyscypliny. Z drugiej strony KOL może podjąć decyzję o WO jednak muszą zdawać sobie sprawę o konsekwencjach dla klubu z Cz-wy. Działanie Świącika z pewnością nie miało na celu odwołania spotkania. Po prostu brak zdrowego rozsądku i trochę pech przy tym wszystkim.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Q_b_a za jego przydatny post!

    Często się chowam (24-08-2020)

  35. Powrót do góry    #1425
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Z ciekawości zacząłem sobie patrzeć w regulaminy. Otóż to co zrobił Misio nazywa się fachowo złamaniem procedury dosypania nawierzchni za które są przewidziane sankcje dyscyplinarne. Sęk w tym, że regulamin nie opisuje jakie to sankcje... albo nie dotyczałem - sami wiecie jak lekko czyta się żużlowe regulaminy Może ktoś coś?
    KOL by to pewnie rozpatrywał i jakieś kary finansowe by były. Jednak w tym przypadku chodzi o to, ze złamanie tej procedury dosypania nawierzchni, miało wpływ na to, ze mecz się nie odbył. Więc sankcje mogą być, ze tak powiem z dwóch luf na raz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1426
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To są chyba wszystkie lufy wycelowane w naszą stronę:

    1.jpg

    2.jpg

    3.jpg

    4.jpg

    5.jpg
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Powrót do góry    #1427
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Ja bym jeszcze dodal pare wycelowanych luf(wiekszego lub mniejszego kalibru) kibicow przed tv i na stadionie

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    Kazoon (23-08-2020)

  39. Powrót do góry    #1428
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Musimy jeszcze tylko wziąć pod uwagę, że w czwartek prezes wysłał o przełożenie meczu. Nie wiem, na ile to rzecz łagodząca i czy w ogóle.

  40. Powrót do góry    #1429
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Musimy jeszcze tylko wziąć pod uwagę, że w czwartek prezes wysłał o przełożenie meczu. Nie wiem, na ile to rzecz łagodząca i czy w ogóle.
    Żadna to okoliczność łagodząca. Świącik sam powiedział, ze w czwartek ok 19 załapali, ze nie dadzą rady z tym torem. Następnie wysłali prośbę o przełożenie meczu. Pewnie zanim wysłali faks to było już dobrze po 20. A przekładać mecze, można najpóźniej na 24 godziny przed mecze. Ale i tu chyba jest tez jakieś rozgraniczenie ze względu an powód przelożenia meczu. I jeśli chodiz o mecze z TV to nie wiem czy czasami nie jest to przynajmniej 48 godzin przed meczem. Ale to trzeba sprawdzić. W każdym bądź razie, co napisał Świącik w uzasadnieniu ? Dlaczego chciał przekładać ? Bo mu się za dużo mąki do toru nasypało ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1430
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Może wolę przełożenia zgłosić do godz. 20 dzień przed meczem ale... musi być zgoda na przełożenie drugiego teamu. Równie dobrze mógł więc pisać na Berdyczów a nie do SE.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #1431
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Co buhaha?
    Nie zmienia to faktu że MiŚ nie ma za dużo rozumu, ale przy tym wszystkim pomimo dobrych intencji z przygotowaniem toru do ścigania miał pecha z tym że była ulewa.
    Ignorowanie ostrzeżeń IMGW trudno nazwać pechem.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Gadol (23-08-2020)

  44. Powrót do góry    #1432
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Żadna to okoliczność łagodząca. Świącik sam powiedział, ze w czwartek ok 19 załapali, ze nie dadzą rady z tym torem. Następnie wysłali prośbę o przełożenie meczu. Pewnie zanim wysłali faks to było już dobrze po 20. A przekładać mecze, można najpóźniej na 24 godziny przed mecze. Ale i tu chyba jest tez jakieś rozgraniczenie ze względu an powód przelożenia meczu. I jeśli chodiz o mecze z TV to nie wiem czy czasami nie jest to przynajmniej 48 godzin przed meczem. Ale to trzeba sprawdzić. W każdym bądź razie, co napisał Świącik w uzasadnieniu ? Dlaczego chciał przekładać ? Bo mu się za dużo mąki do toru nasypało ?
    Tak szukam, bo jeśli faktycznie prezes zyebał co mógł zyebać, to obawiam się, że wskutek kar, o których wspomniał Gadol Włókniarz znowu może zniknąć z żużlowej mapy Polski. Nie będzie to strata dla Świącika, ale dla fanów z Czewy. Nieprawdopodobne, co się tu dzieje z żużlem.

  45. Powrót do góry    #1433
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Tak szukam, bo jeśli faktycznie prezes zyebał co mógł zyebać, to obawiam się, że wskutek kar, o których wspomniał Gadol Włókniarz znowu może zniknąć z żużlowej mapy Polski. Nie będzie to strata dla Świącika, ale dla fanów z Czewy. Nieprawdopodobne, co się tu dzieje z żużlem.
    Z tymi karami to spokojnie. Nikt nie będzie walił z grubej rury aby rozłożyć klub. dowala wam jakieś 50 tys pn kary, poproszą Grzyba aby się zrzekł jakiejś części kary należnej dla Stali. I zamknie się całość kwota jakieś 200 tys pln. Grzyb pewnie chetnie się zrzeknie przynajmniej połowy kwoty. I przygarnie 3 dodatkowe pkt do tabeli, nie musząc płacic zawodnikom za pkt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Maveral (24-08-2020)

  47. Powrót do góry    #1434
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Tak szukam, bo jeśli faktycznie prezes zyebał co mógł zyebać, to obawiam się, że wskutek kar, o których wspomniał Gadol Włókniarz znowu może zniknąć z żużlowej mapy Polski. Nie będzie to strata dla Świącika, ale dla fanów z Czewy. Nieprawdopodobne, co się tu dzieje z żużlem.
    Nie szukaj już

    Art. 726.
    Każdy mecz części zasadniczej i finałowej może być za zgodą podmiotu zarządzającego przełożony, jeżeli zainteresowane kluby wyrażą taką wolę na piśmie.
    Wola przełożenia meczu musi nastąpić nie później niż do godziny 20.00 dnia poprzedzającego dzień meczu.
    Najpierw więc powinien poprosić kolegę Grzyba o zgodę i po jej uzyskaniu na piśmie dopiero prosić SE o przełożenie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Powrót do góry    #1435
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Ale to jest jednocześnie lekcja... żadnego gościa, żadnego dziwnego z/z (a za Doyla się aż prosiło), żadnych krzyków o walkower w Gorzowie, do tej pory pełna przejrzystość w procesie licencyjnym ale i brak problemów z torem czy dziwnych akcji podczas zawodów.

    I tak oto będziemy pierwszym ukaranym walkowerem klubem w ostatnim 10-leciu w ekstralidze?

    Niebywale, do czego doprowadzić może jeden nieodpowiedzialny człowiek. A dodatkowo, jeśli faktycznie dostaniemy kary zgodne z regulaminem, to zwijamy zabawki i mamy miasto mniej na żużlowej mapie polski. I za bardzo nie ma komu tego ratować...

  49. Powrót do góry    #1436
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie szukaj już



    Najpierw więc powinien poprosić kolegę Grzyba o zgodę i po jej uzyskaniu na piśmie dopiero prosić SE o przełożenie.

    Komuś się nie chciało zajrzeć w regulamin... Skądś to znam...

  50. Powrót do góry    #1437
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Najpierw więc powinien poprosić kolegę Grzyba o zgodę i po jej uzyskaniu na piśmie dopiero prosić SE o przełożenie.
    Nie sądzę by Grzyb i Świącik byli kolegami. W świetle zawirowań wokól tegorocznych meczów.

  51. Powrót do góry    #1438
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie sądzę by Grzyb i Świącik byli kolegami. W świetle zawirowań wokól tegorocznych meczów.
    Mogą być kolegami, znajomymi. U Ostafy po pożarze słodzili sobie. Problem w tym, że jeden z kolegów jest skończonym frajerem.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  52. Powrót do góry    #1439
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Dziś wszyscy oglądamy magazyn. Cieślak vs. Świącik

  53. Powrót do góry    #1440
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Dziś wszyscy oglądamy magazyn. Cieślak vs. Świącik
    Powrotu nie będzie to już pewne, ale Miś może nie wytrzymać jakiejś szpileczki narodowego

Strona 32 z 72 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •