Strona 12 z 72 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 3239

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Osobiscie lubie poczytać Rolanda. Wszystkie opinie i komentarze np o hotelach zaczynam od niepochlebnych komentarzy. Z drugiej strony nie można z tym przesadzać bo później można narazić się na śmieszność.
    P.s. gadol wracaj do roboty bo sie spocisz
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    muuu (07-12-2019)

  3. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tak w ogóle Misiowi poza gratulacjami zbudowania takiego zespołu należą się jeszcze kondolencje. Cafe Portugal zamknięte! I gdzie teraz będzie się mieściło biuro Misia?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    pakosik (08-12-2019)

  5. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Bardziej mnie interesuje współpracowanie przez klub finansowany z miejskich funduszy z alkoholikami czy narkomanami lądującymi na odwykach. Szczególnie gdy pod wpływem używek są w pracy lub przez nie zaniedbują swoje obowiązki. Kłóci się to trochę z tą "promocją miasta poprzez sport".
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Penhall (09-12-2019), ROLAND (09-12-2019), gustawson (10-12-2019), muuu (09-12-2019)

  7. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach

  8. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    to Ronald taki zawodnik? grubo leci widocznie, a myślałem, że dość spokojny typ
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  9. Powrót do góry    #501
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez roland_psychol Zobacz posta
    A czopki Rolanda nadal myślą że ktoś tu ściemnia
    Roland miałbyś jaja i odwagę przyznałbyś się choć w małym kawałku o szpitalu
    A wy dalej myślicie że ktoś brednie na jego temat wymyśla ...
    Nie dziwotą jest to że Roland skacze z pracy do pracy bo każdy poznaje go w pierwszym dniu (Biedra,prs itd... )

    Noo chyba że każdy kto tak na jego temat mówi jest zdrowo jeb...

    Mialem nie reagowac na tego smiecia ale spoko, ja nie mam nic do ukrycia.
    W przeciwienstwie do frajera kryjacego sie pod pseudonimem.

    Kazdy w przezyWa roznie rozne wydarzenia. Np te traumatyczne, smierc, wypadek, itd.
    Ja rowniez po pewnym traumatycznym wydarzeniu w moim zyciu nie moglem sie pozbierac. Zachorowalem na nerwice. WIesz frajerze co to nerwica? Bo pewnie wmowiles sobie jakies gowno albo nasluchales sie kogos i teraz pierd@lisz jak potluczony. I kto tu jest chory...
    Tak korzystalem z pomocy psychologa, nawet psychiatry. Tylko to pajacu bylo 14 lat temu. A szpital? Nic takiego nie mialo miejsca. Pokaz na to dowody. Chyba , ze masz na mysli chirurgie urazowa, gdzie zasrubowano mi noge po urazie to zwracam honor.
    W dzisiejszych czasach masa ludzi choruje na nerwice, na depresje i inne schorzenia. I wszyscy sa normalnymi, normalnie funkcjonujacymi ludzmi. Tylko matka ziemia nosi czasem takich idiotow jak ty.

    W Biedronce pewnie kilkanascie razy bylem w zyciu, robiac zakupy. Jedyna prawda z tego calego belkotu jest PRS. I nic wiecej. I to ja zawsze odchodzilem z pracy szukajac lepszej. nawet z x-komu


    I MIEJ JAJA I SIE PRZEDSTAW

    Splywa po mnie co pisze ten smiec. Ci z forum co mnie znaja osobiscie to doskonale wiedza co jest prawda a co nie. I zdanie jakiegos faktycznie chorego czlowieka mnie, jak i ich nic nie obchodza.

    P.S. Tak na marginesie... Swiacik tez chorowal na nerwice Zapytaj

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    to Ronald taki zawodnik? grubo leci widocznie, a myślałem, że dość spokojny typ
    Grubo lece... wyrobiles sobie zdanie na podstawie jakiegos belkotu? TO gratuluje samodzielnego myslenia. W sumie to mnie gowno obchodzi co o mnie myslisz
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 09-12-2019 o 17:07

  10. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Splywa po mnie co pisze ten smiec. Ci z forum co mnie znaja osobiscie to doskonale wiedza co jest prawda a co nie. I zdanie jakiegos faktycznie chorego czlowieka mnie, jak i ich nic nie obchodza.
    Lepiej powiedz co tam działasz, że Cię nienawidzą, bo narodziny tego debila raczej nie są przypadkowe
    Ale sprawdź to dobrze, bo może ktoś bliski (np z rodziny) coś im "złego" robi, a Ty tego nie wiesz, bo nie rozmawiasz z nim o pracy (bo po co) i się teraz odgrywają na Tobie czy coś takiego

    Bo ja się przekonałem, że te dzbany nie potrafią myśleć logicznie i tworzą takie oto właśnie historie magiczne XD
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 09-12-2019 o 20:54
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (10-12-2019)

  12. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Mialem nie reagowac na tego smiecia ale spoko, ja nie mam nic do ukrycia.
    W przeciwienstwie do frajera kryjacego sie pod pseudonimem.

    Kazdy w przezyWa roznie rozne wydarzenia. Np te traumatyczne, smierc, wypadek, itd.
    Ja rowniez po pewnym traumatycznym wydarzeniu w moim zyciu nie moglem sie pozbierac. Zachorowalem na nerwice. WIesz frajerze co to nerwica? Bo pewnie wmowiles sobie jakies gowno albo nasluchales sie kogos i teraz pierd@lisz jak potluczony. I kto tu jest chory...
    Tak korzystalem z pomocy psychologa, nawet psychiatry. Tylko to pajacu bylo 14 lat temu. A szpital? Nic takiego nie mialo miejsca. Pokaz na to dowody. Chyba , ze masz na mysli chirurgie urazowa, gdzie zasrubowano mi noge po urazie to zwracam honor.
    W dzisiejszych czasach masa ludzi choruje na nerwice, na depresje i inne schorzenia. I wszyscy sa normalnymi, normalnie funkcjonujacymi ludzmi. Tylko matka ziemia nosi czasem takich idiotow jak ty.

    W Biedronce pewnie kilkanascie razy bylem w zyciu, robiac zakupy. Jedyna prawda z tego calego belkotu jest PRS. I nic wiecej. I to ja zawsze odchodzilem z pracy szukajac lepszej. nawet z x-komu


    I MIEJ JAJA I SIE PRZEDSTAW

    Splywa po mnie co pisze ten smiec. Ci z forum co mnie znaja osobiscie to doskonale wiedza co jest prawda a co nie. I zdanie jakiegos faktycznie chorego czlowieka mnie, jak i ich nic nie obchodza.

    P.S. Tak na marginesie... Swiacik tez chorowal na nerwice Zapytaj



    Grubo lece... wyrobiles sobie zdanie na podstawie jakiegos belkotu? TO gratuluje samodzielnego myslenia. W sumie to mnie gowno obchodzi co o mnie myslisz
    współczuję tobie bo też miałem depresję i wiem co to świństwo oznacza te chore dusznosci gdzie mi wmawiają astmę i cala masa innych świństw które idą w pakiecie. na szczęście obyło się bez atydepresantow bo trafiłem na fajnego psychologa. te różne badania kosztowały mnie masę pieniędzy niestety taka to podstepna choroba. dzisiaj jest już ok ale jak pomyślę jak zawalaLem dom pracę i samego siebieto aż mi się słabo robi. zlej ciepłym moczem tego wsiarza i dużo przebywaj i rozmawiaj wśród przyjaciół. dużo zdrowia tobie życzę

  13. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    współczuję tobie bo też miałem depresję i wiem co to świństwo oznacza te chore dusznosci gdzie mi wmawiają astmę i cala masa innych świństw które idą w pakiecie. na szczęście obyło się bez atydepresantow bo trafiłem na fajnego psychologa. te różne badania kosztowały mnie masę pieniędzy niestety taka to podstepna choroba. dzisiaj jest już ok ale jak pomyślę jak zawalaLem dom pracę i samego siebieto aż mi się słabo robi. zlej ciepłym moczem tego wsiarza i dużo przebywaj i rozmawiaj wśród przyjaciół. dużo zdrowia tobie życzę
    Mnie nie trzeba wspolczuc. Zyje swietnie prywatnie i zawodowo (w biedrze )Jak wspomnialem chorowalem na nerwice. 14 lat temu. I teraz ktos sobie cos dopowiada, wymysla. A to, ze leje cieplym moczem na takie brednie to rzecz oczywista. Zdrowie dopisuje. Jest bardzo dobrze ku zmartwieniu takich idiotow jak on.

    Ale juz abstrahujac od tego wszystkiego to - kiedys madry czlowiek powiedzial, ze ten, kto sie wysmiewa z czyjejs choroby, drwi i szydzi to wykazuje sie najnizszymi instynktami. Nizej upasc nie mozna. Ten nie jest czlowiekiem, jest zwyklym scierwem.

    Swoja droga sie zastanawiam gdzie jest admin tego forum. Dziwic sie, ze wartosciowi ludzie, co fajnie pisali, mozna bylo z nimi podyskutowac, nawet niezgadzajac sie - ulotnili sie z tego miejsca. Bo przychodzi takie bydlo i wszystkich wygania. Zwykla pizd@ chowajaca sie za nickiem i tyle.

  14. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (10-12-2019), cukrzyca (09-12-2019), lolex (11-12-2019), muuu (09-12-2019)

  15. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ale juz abstrahujac od tego wszystkiego to - kiedys madry czlowiek powiedzial, ze ten, kto sie wysmiewa z czyjejs choroby, drwi i szydzi to wykazuje sie najnizszymi instynktami. Nizej upasc nie mozna. Ten nie jest czlowiekiem, jest zwyklym scierwem.
    Nie trzeba być przesadnie mądrym by dojść do takich wniosków.
    Myślę że ten psychol został tu konkretnie zaorany i już się nie pojawi. Masz jakieś podejrzenia co to za gównojad?

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Kazoon (10-12-2019)

  17. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Miales scierwo przedstawic dowody. Nie przedstawisz ich bo takowych nie ma do twej zmyslonej historyjki. Skoro sie widzielismy jak twierdzisz to okresl czas i miejsce. Kiedy i gdzie. Chyba potrafisz? I skoro tak bylo, a obaj wiemy ze to twa kolejna bajka, to czemu sie ***** nie ujawniles

  18. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Miales scierwo przedstawic dowody. Nie przedstawisz ich bo takowych nie ma do twej zmyslonej historyjki. Skoro sie widzielismy jak twierdzisz to okresl czas i miejsce. Kiedy i gdzie. Chyba potrafisz? I skoro tak bylo, a obaj wiemy ze to twa kolejna bajka, to czemu sie ***** nie ujawniles
    Gość loguje się na forum z loginem atakującym Ciebie, a Ty wchodzisz z nim w dyskusję. Daj sobie spokój, nikt normalny nie bierze takich pierdół za prawdę, zablokuj jak nie chcesz czytać pomówień, walnij sobie piwko i zapomnij, że zero istnieje.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  19. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Gadol (10-12-2019), Kazoon (10-12-2019), lolex (11-12-2019), muuu (10-12-2019)

  20. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    lej na typa, gosc sie karmi kazda twoja odpowiedzia. Samo zdechnie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Gadol (10-12-2019), muuu (10-12-2019)

  22. Powrót do góry    #509
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Mialem nie reagowac na tego smiecia ale spoko, ja nie mam nic do ukrycia.
    W przeciwienstwie do frajera kryjacego sie pod pseudonimem.

    Kazdy w przezyWa roznie rozne wydarzenia. Np te traumatyczne, smierc, wypadek, itd.
    Ja rowniez po pewnym traumatycznym wydarzeniu w moim zyciu nie moglem sie pozbierac. Zachorowalem na nerwice. WIesz frajerze co to nerwica? Bo pewnie wmowiles sobie jakies gowno albo nasluchales sie kogos i teraz pierd@lisz jak potluczony. I kto tu jest chory...
    Tak korzystalem z pomocy psychologa, nawet psychiatry. Tylko to pajacu bylo 14 lat temu. A szpital? Nic takiego nie mialo miejsca. Pokaz na to dowody. Chyba , ze masz na mysli chirurgie urazowa, gdzie zasrubowano mi noge po urazie to zwracam honor.
    W dzisiejszych czasach masa ludzi choruje na nerwice, na depresje i inne schorzenia. I wszyscy sa normalnymi, normalnie funkcjonujacymi ludzmi. Tylko matka ziemia nosi czasem takich idiotow jak ty.

    W Biedronce pewnie kilkanascie razy bylem w zyciu, robiac zakupy. Jedyna prawda z tego calego belkotu jest PRS. I nic wiecej. I to ja zawsze odchodzilem z pracy szukajac lepszej. nawet z x-komu


    I MIEJ JAJA I SIE PRZEDSTAW

    Splywa po mnie co pisze ten smiec. Ci z forum co mnie znaja osobiscie to doskonale wiedza co jest prawda a co nie. I zdanie jakiegos faktycznie chorego czlowieka mnie, jak i ich nic nie obchodza.

    P.S. Tak na marginesie... Swiacik tez chorowal na nerwice Zapytaj



    Grubo lece... wyrobiles sobie zdanie na podstawie jakiegos belkotu? TO gratuluje samodzielnego myslenia. W sumie to mnie gowno obchodzi co o mnie myslisz
    Że też ci się chciało odpowiadać.
    Ja pomijam różnice w postrzegani klubu, bo tu pewnie z Rolandem w wielu kwestiach się różnię. Każdy może mieć swoje zdanie, ale to wjeżdżanie z buciorami w czyjeś prywatne sprawy to już rynsztok!
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 10-12-2019 o 10:28
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Gadol (10-12-2019), muuu (11-12-2019)

  24. Powrót do góry    #510
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Niebywałe... klub pnie się w górę, sponsorzy, głośne transfery a hołota MiSiewiczowa wciąż trzyma ten sam poziom... szamba.

    Prezesie! Klakierów też trzeba mieć odpowiednich.
    Pzdr,
    Garfield

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (10-12-2019), berciol (12-12-2019), muuu (11-12-2019)

  26. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Szykuja sie niezle jaja z numeracja miejsc. Z tego co pamietam to na kupibilet.pl albo eventimie byly wydzielone sektory centralne na lige czy IME a teraz maja zrobic caly stadion. W dzisiejszych czasach cos naturalnego natomiast w Czestochowie bedzie niezle pozywka dla wszelkich malkontentow i innych zgredow (w sumie juz jest na fb)
    P.s.Roland duzo zdrowia życzę chociaz nie wiem po co odpisujesz temu ch×jowi.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Czemu numerowane miejsca miałyby być jakimś problemem?
    Do kina ludzie chodzą całymi grupami i da się siąść koło siebie. To samo na kopaną czy do teatru.
    Trzeba tylko zebrać się grupą odpowiednio wcześnie - zawsze można bilet oddać jak się nie pójdzie. Po paru meczach ludzie się tego nauczą.

    Nie rozumiem tego płaczu na facebook.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (13-12-2019), blacktop (13-12-2019)

  29. Powrót do góry    #513
    Początkujący
    Dołączył
    10-09-2019
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Nie rozumiem tego płaczu na facebook.
    Ludziom chodzi o to, że jeżeli karnety będą miały przypisane miejsca to nie będzie można usiąść obok znajomego, który przychodzi tylko na 3 mecze w sezonie i kupuje zwykły bilet.

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi FMJ za jego przydatny post!

    dockm (12-12-2019), stanior (12-12-2019), waldek0234 (14-12-2019)

  31. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wszędzie na świecie są karnety i nie ma z tym problemu. Nie wiem dlaczego nie radzą sobie z tym w Lublinie czy mają mieć problemy w Czestochowie.
    Na centralnym sektorze były numerowane i nie zauważyłem, żeby były z tym problemy.
    Szczerze mówiąc rozwiązanie jest bardzo proste. Powinien być wydzielony sektor badz sektory dla karnetowcow. Już miedzy wierszami można wyczytać ze sektory na łukach nie będą numerowane tudzież karnetowane. Z drugiej strony karnetowcow bedzie z 2500 w porywach do 3000.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-12-2019 o 01:44
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #515
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Rozwiązanie z karnetowcami jest bardzo proste.
    Wystarczy, aby karnet nie był przypisany do konkretnego miejsca.
    Jak w danym meczu karnetowiec idzie z "niekarnetowcem" to wybierają sobie miejsca numerowane obok siebie na stronie.
    Osoba bez karnetu wybiera bilet normalny/ulgowy a karnetowiec podaję swój numer karnetu.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    muuu (13-12-2019)

  34. Powrót do góry    #516
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez FMJ Zobacz posta
    Ludziom chodzi o to, że jeżeli karnety będą miały przypisane miejsca to nie będzie można usiąść obok znajomego, który przychodzi tylko na 3 mecze w sezonie i kupuje zwykły bilet.
    Dokładnie tak jak wyżej napisał forumowicz.
    Profil użytkownika w systemie rezerwacji biletów może posiadać takie uprawnienia, by karnetowicz mógł (i/lub musiał) sobie wybrać za każdym razem dowolne miejsce przed meczem, nie płacąc za nie. (Podobnie działa karnet do kina, bodajże cinemacity)

    Dla chcącego nic trudnego i dalej nie rozumiem lamentu. Mamy XXI wiek!
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 13-12-2019 o 15:37
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (13-12-2019)

  36. Powrót do góry    #517
    Początkujący
    Dołączył
    10-09-2019
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Też chciałbym, aby wyglądało to właśnie w ten sposób. Pozostaje tylko czekać na informację od klubu jak to będzie dokładnie działało, bo w komentarzach na fb ludzie mieli różne pomysły...

  37. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez FMJ Zobacz posta
    Też chciałbym, aby wyglądało to właśnie w ten sposób. Pozostaje tylko czekać na informację od klubu jak to będzie dokładnie działało, bo w komentarzach na fb ludzie mieli różne pomysły...
    Ja czasem mam wrażenie, że ludzie marudzą by marudzić. Nikt nie pomyśli o plusach danego rozwiązania, tylko od razu wymyśla się same jego złe strony.
    Ważne by klub to z głową wprowadził, a nie na zasadzie byle było, bo jesteśmy tacy na czasie jak inni.

    To trzeba przemyśleć i jeszcze lepiej wdrożyć w życie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  38. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Dla chcącego nic trudnego i dalej nie rozumiem lamentu. Mamy XXI wiek!
    pytanie, czy ktoras z platform oferuje taka funkcjonalnosc. No chyba, ze inzynierowie z Patroxu napisza autorskie rozwiazanie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Właściciel klubu z Torunia moze odsprzeda a klub doda gratis.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    pytanie, czy ktoras z platform oferuje taka funkcjonalnosc. No chyba, ze inzynierowie z Patroxu napisza autorskie rozwiazanie
    Każde kino sobie radzi z taką funkcjonalnością. To nie jest jakieś "specyficzne" życzenie w systemie rezerwacji. Wierz mi
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  41. Powrót do góry    #522
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Tylko do kina nie przychodzi na raz 20 tys. ludzi. Taka mała różnica...

  42. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nigdzie nie ma 20 tysięcy poza Lesznem. Nie wiem skad ta megalomania
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #524
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Nie wiem jak u Was wygląda sprawa z miejscami numerowanymi ale przychodzi mi jedna rzecz do głowy. Sprzedając karnety każdy klub powinien dawać przywilej wyboru konkretnego, stałego miejsca z którego chce się oglądać widowisko. Gdybym ja kupował karnet chciałbym mieć pewnośc, że przyjdę 2 sekundy przed meczem i moje miejsce bedzie na mnie czekać. Jeśli chce się przyjść z kimś kto jest okazjonalnie to chyba karnet nie nakazuje zajęcia swojego miejsca. Można pójśc w mniej atrakcyjny rejon bo przecież trzeba się liczyć z tym, że jak wybrałem karnet z miejscem w dobrym sektorze to koło mnie znajdą się ludzie którzy też wybrali takie miejsca płacąc za karnet i oczekują, że to miejsce będzie na nich czekać.
    Oczekujecie zatem od klubu, że będą miejsca z karnetem numerowane i nienumerowane...
    Czy kupilibyscie karnet na nienumerowane miejsce nie mając pewności miejsca? Jeśli tak...to sorry....ja bym nigdy na to nie poszedł.
    Sullivan

  44. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Właściciel klubu z Torunia moze odsprzeda a klub doda gratis.
    znowu miałeś okazję milczeć sierściuchu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  45. Powrót do góry    #526
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sullivan Zobacz posta
    NJeśli chce się przyjść z kimś kto jest okazjonalnie to chyba karnet nie nakazuje zajęcia swojego miejsca. .
    Tutaj trochę problem. Jeżeli stadion jest w tym drugim miejscu prawie pusty to nie byłby problem.

    Jeżeli jednak jest dużo ludzi na stadionie, to taki pogląd jest kontrowersyjny.


    Masz karnet na numerowane miejsce "X" i oczekujesz, że nikt go nie zajmie, a jednocześnie zajmujesz miejsce na sektorze nienumerowanym (zakładając że pełnym kibiców). De facto więc zajmujesz dwa miejsca na stadionie, a zapłaciłeś za jedno....

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Gadol (16-12-2019), stanior (15-12-2019)

  47. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Lego zobacz lepiej czy nie ma nowej oferty na zakup twojego klubu na allegro albo na olx. Podobno ktos z ZG chcial ale się wycofał. No offence
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #528
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Nikt nie pomyśli o plusach danego rozwiązania,
    Danego (czytaj) dotychczasowego rozwiązania jest sporo (plusów)
    Zależy jednak z której strony się na zagadnienie patrzy...
    Ja patrze z perspektywy bzdur ,że Wiśniewski (bilet) i Kowalski (karnet) nie potrafią usiąść razem,niech Goździkową zapytają (bo ma większe jaja)
    Otóż bzdury, by przedłużyć obecny stan.
    Ostatnio edytowane przez lolex ; 15-12-2019 o 20:21

  49. Powrót do góry    #529
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Można było przewidzieć że wybiorą jeden z najgorszych możliwych sposobów zorganizowania tego.
    Jeszcze te zapisy na karnety...
    Chaos chaos chaos.


    https://wlokniarz.com/2019/12/19/rus...na-sezon-2020/
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Jjasiek (19-12-2019), stanior (19-12-2019)

  51. Powrót do góry    #530
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Można było przewidzieć że wybiorą jeden z najgorszych możliwych sposobów zorganizowania tego.
    Jeszcze te zapisy na karnety...
    Chaos chaos chaos.


    https://wlokniarz.com/2019/12/19/rus...na-sezon-2020/
    Dostali 3,1 mln to ogłosili ceny biletów, najlepsze , że słuchają zdania kibiców ... propaganda godna PiS i prl ... Panie Świącik nie popiałeś się ... a i brawo za utrudnianie widowiska osobą starszym ... tak się dba o tych co byli zawsze ...

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    Quini13 (19-12-2019)

  53. Powrót do góry    #531
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2019
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Jak zwykle czestochowa musi byc zacofana bo ludziom miejsca numerowane przeszkadzaja. Jakos na pilce czy na innych sportowych imprezach nie ma problemu. Przyklad Legii czy Widzewa. A tu teraz po znajomi to i tamto. Dlaczego na mecz przykladowo z Wroclawiem mam przyjsc godzine wczesniej bo ktos sobie ubzdural zajmowanie kilkunastu miejsc dla znajomkow co nawet z domu jeszcze nie wyjechali bo tak wygodnie i jakiegos pazia sie wysle1.5 h przed meczem. Wszedzie sie da tylko ten beton czestochowski jak zwykle w 19 wieku zostal.

    Mogli zrobic 3/4 stadionu numerowanego reszta nie by takie przypadki "mobilizacji" znajomych na mecz ulokowac w innej czesci stadionu. A tak po za tym sorry ale jaki jest problem tych karnetow? 3000 karnetow na 17000 stadionie? I wszyscy karnetowcy tak w dwoch sektorach sie beda gniezdzic ze obok nie ma szans na miejsce? Ludzi ogarnijcie sie. Bo osoby przeciwne numeracji to zostaly na stadionie starym z lawkami. A nie w 21 wieku

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KropkaPl za jego przydatny post!

    muuu (21-12-2019)

  55. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Sama numeracja miejsc jest ok, tylko sposób zarządzania tym jest archaiczny.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Gadol (21-12-2019)

  57. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez KropkaPl Zobacz posta
    Jak zwykle czestochowa musi byc zacofana bo ludziom miejsca numerowane przeszkadzaja. Jakos na pilce czy na innych sportowych imprezach nie ma problemu. Przyklad Legii czy Widzewa. A tu teraz po znajomi to i tamto. Dlaczego na mecz przykladowo z Wroclawiem mam przyjsc godzine wczesniej bo ktos sobie ubzdural zajmowanie kilkunastu miejsc dla znajomkow co nawet z domu jeszcze nie wyjechali bo tak wygodnie i jakiegos pazia sie wysle1.5 h przed meczem. Wszedzie sie da tylko ten beton czestochowski jak zwykle w 19 wieku zostal.

    Mogli zrobic 3/4 stadionu numerowanego reszta nie by takie przypadki "mobilizacji" znajomych na mecz ulokowac w innej czesci stadionu. A tak po za tym sorry ale jaki jest problem tych karnetow? 3000 karnetow na 17000 stadionie? I wszyscy karnetowcy tak w dwoch sektorach sie beda gniezdzic ze obok nie ma szans na miejsce? Ludzi ogarnijcie sie. Bo osoby przeciwne numeracji to zostaly na stadionie starym z lawkami. A nie w 21 wieku
    Taka mentalność Polaków. To jak z grodzeniem miejsca na plażach, znaczenie terytorium
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  58. Powrót do góry    #534
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Sama numeracja miejsc jest ok, tylko sposób zarządzania tym jest archaiczny.
    Co masz na myśli mówiąc archaiczny?

  59. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez KropkaPl Zobacz posta
    Mogli zrobic 3/4 stadionu numerowanego reszta nie by takie przypadki "mobilizacji" znajomych na mecz ulokowac w innej czesci stadionu.
    Ale po co?
    Anty-numerki podają argumenty typu - nie będzie można siedzieć ze znajomymi i będzie cieżko usiąść, bo będą wolne tylko pojedyncze miejsca na sektorach.
    Tylko że tak jest teraz... tylko że te pojedyncze miejsca zostawiają zajmujący 3 rzędy szalikami, a z tego potrzeba tak na prawdę może 2 rzędów - bo ktoś nie przyjdzie, bo coś tam.
    Też się robią dziury, też ciężko usiąść ze znajomymi w większej grupie, jak się nie przyszło 3h przed prezentacją i nie biegło na sektory.

    Eh ludzie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  60. Powrót do góry    #536
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    W końcu! To jednak ciągle pierwszy krok. Drugim powinno być zróżnicowanie cen biletów w zależności od miejsca na stadionie. Atrakcyjne drożej, mniej atrakcyjne taniej. Ceny biletów na dużych stadionach świata potrafią różnić się o kilkaset % i to działa. U nas wystarczyłoby lekkie zróżnicowanie. Zarobić na najlepszych miejscach, ale dać też szansę obejrzenia meczu uboższym kibicom. Chcesz oglądać mecz na "trzydziestce" zapłać parę złotych więcej niż za miejsce na wirażu zamiast przychodzić 2h przed meczem. Liczę, że już za kilka lat ktoś na to wpadnie

  61. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi joe za jego przydatny post!

    Lafan (22-12-2019), muuu (22-12-2019), żArt (22-12-2019)

  62. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pisalem juz wiele razy ze powinna byc gradacja cen biletow w zaleznosci od miejsca. Na lukach zwlaszcza drugim powinny byc tansze bilety dla mniej zamoznych kibicow lub tych ktorzy nie chca placic za drozszy bilet. Teraz jest najlepszy moment zeby wprowadzic to w zycie. Moze wtedy bedzie tez lepszy komfort ogladania spotkan bo drugi luk wyglada marnie nawet na potrzeby wizerunkowe dla widzow ogladajacych mecze w telewizji czy dla sponsorow eligi bo w telewizji nawet nie widac tej frekwencji jaka jest w Czestochowie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  63. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    waldek0234 (22-12-2019)

  64. Powrót do góry    #538
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale po co?
    Anty-numerki podają argumenty typu - nie będzie można siedzieć ze znajomymi i będzie cieżko usiąść, bo będą wolne tylko pojedyncze miejsca na sektorach.
    Tylko że tak jest teraz... tylko że te pojedyncze miejsca zostawiają zajmujący 3 rzędy szalikami, a z tego potrzeba tak na prawdę może 2 rzędów - bo ktoś nie przyjdzie, bo coś tam.
    Też się robią dziury, też ciężko usiąść ze znajomymi w większej grupie, jak się nie przyszło 3h przed prezentacją i nie biegło na sektory.

    Eh ludzie.

    Eh czowieku widzisz tylko swój czubek nosa ... może bys takich zdanie zrozumiał a nie tylko anty numerki ... rozwiazanie było proste jak budowa cepa :

    Po 5 sektorów na lewo i prawo ponumerować i problem rozwiązany - bo tam się toczyły największe walki o miejsce - mało tego na te miejsca bilety o 5 zł droższe i problem rozwiązany, ale po co ... a tak pozatym ochrona potrafi wyegzekwować brak wejścia z butelka wody, palenie fajek i zganianie dzieci z murku a nie potrafi zrobic porzadku z zajmowaniem miejsc szalikiem ...

  65. Powrót do góry    #539
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2019
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Eh czowieku widzisz tylko swój czubek nosa ... może bys takich zdanie zrozumiał a nie tylko anty numerki ... rozwiazanie było proste jak budowa cepa :

    Po 5 sektorów na lewo i prawo ponumerować i problem rozwiązany - bo tam się toczyły największe walki o miejsce - mało tego na te miejsca bilety o 5 zł droższe i problem rozwiązany, ale po co ... a tak pozatym ochrona potrafi wyegzekwować brak wejścia z butelka wody, palenie fajek i zganianie dzieci z murku a nie potrafi zrobic porzadku z zajmowaniem miejsc szalikiem ...
    Jakie 5 sektorow. Po starcie to numeracja do 20 sektora czyli srodek pierwszego luku tam tez ludzie potrafia tyle miejsc zajmowac. Na drugim luku mogloby byc mniej. Co do ochrony jak oni maja cokolwiek egzekwowac jak na trybuny wchodza w czasie pierwszego biegu....

  66. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Eh czowieku widzisz tylko swój czubek nosa ... może bys takich zdanie zrozumiał a nie tylko anty numerki ... rozwiazanie było proste jak budowa cepa :

    Po 5 sektorów na lewo i prawo ponumerować i problem rozwiązany - bo tam się toczyły największe walki o miejsce - mało tego na te miejsca bilety o 5 zł droższe i problem rozwiązany, ale po co ... a tak pozatym ochrona potrafi wyegzekwować brak wejścia z butelka wody, palenie fajek i zganianie dzieci z murku a nie potrafi zrobic porzadku z zajmowaniem miejsc szalikiem ...
    eeeh. Nic nie zrozumiałeś. Ja właśnie podałem przykład, że to anty-numerkowcy są hipokrytami widzącymi tylko własny czubek nosa.
    Ich argumentem jest to, że nie będą mogli siadać w grupie - bo zajmowali do tej pory 3 rzędy miejsc dla wszystkich.
    Teraz te miejsca będzie mógł zająć każdy, kto zbierze zgraną grupę ale zrobi to przez Internet a nie na stadionie.

    Czyli de facto nic się nie zmieni, a jak już, to na korzyść - nie będzie pustych miejsc tam, gdzie anty-numerkowcy je zajmowali na zapas i jeszcze dodatkowo scementuje się znajomości

    A podane rozwiązanie jest mocno do dupy, bo miejsca w sektorach centralnych są tak rozchwytywane/blokowane, bo są najlepsze i zawsze takie będą. Czy będą numerowane czy nie i tak będzie o nie walka.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 22-12-2019 o 21:48
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •