Strona 4 z 72 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 3239

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ale ludzie z czestochówki wylali na mnie falę hejtu, a ja tylko napisałem prawdę która jest ogólnodostępna . aź mi się smutno zrobiło ze mamy takie społeczeństwo które cierpi jak widzi swoje odbicie w lustrze i udaje że to nie on.
    Ps. rozumiem ze cykliczne kolorowe marsze lgtb czy jak to się pisze wam nie przeszkadzają. tylko ta kościelna taca z której nic nie macie przez swoją nieudolność was uwiera
    Dobra odpowiem ci na co m iść kasa ... na obwodnice pasuje ci ? Połączenie opłaty pielgrzymkowej + Doyle + Lgbt wymaga naprawde ostrego skrzywienia psychicznego


    Oto Twoja prawda : "Wpływ planety Wenus na rozwój dorożkarstwa w Kenii"


  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    To już wiecie chyba, czemu Klocowa płakała po półfinale z ZG.

    Uświadomiła sobie, jacy ludzie kibicują jej klubowi.
    Pzdr,
    Garfield

  3. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Bronek12 (01-10-2019), Gadol (02-10-2019), dawidm (02-10-2019), muuu (01-10-2019)

  4. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMik Zobacz posta
    ja *****...
    czas psychola cukrzyce wrzucić na czarna listę, szkoda bajtow na ten przypadek, a myślałem ze widziałem juz tutaj wszystko
    Patrzysz na gościa mającego tu kilka kont, czasami dyskutuje sam ze sobą, podobnie na fejsie czy tt. Patrzysz na gościa mającego obsesję na punkcie gości, którzy skrytykują Krysię i Andrzeja, choćby słusznie. Jego nienawiść do Koerbera np jest powszechnie znana, widzi go stojącego za połową krytycznych wpisów w różnych mediach. Patrzysz na gościa, który każdą podłość wymyśloną przez kierujących Spartą będzie bronił do upadłego a do niektórych będzie jeszcze namawiał.

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    To już wiecie chyba, czemu Klocowa płakała po półfinale z ZG.

    Uświadomiła sobie, jacy ludzie kibicują jej klubowi.
    Niestety, ona takich jak Spartann vel Cukrzyca kocha. Myślisz, że bany na akredytację dla dziennikarzy, co napisali kiedykolwiek coś krytycznego o jej działaniach, rozdaje ktoś normalny?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    jakie to czestochowskie co piszesz. dyskutuje sam ze sobą czy ma kilka kont. nie dziwię się że w Toruniu mają was za błaznów jak piszecie takie bzdury z piana na pyskach .
    a od krychy i Andrzeja to się odwal bo takich ludzi oddanych sparcie to w czestochowce nie ma i nigdy nie bylo. macie tylko swiacika taka mala kopie mrozka i komunistyczne kongresowe wladze które nie mając pomysłu na Doyla chcą ukraść kościelną tacę. wstyd gadoldzino.
    tak się zastanawiam z kumplami kiedy znowu zbankrutujecie i pozamykaja wdo pierdla waszych sponsorów. pewnie wiesz dlaczego drabik brzydzi się waszym klubem i nie chce w nim jeździć tylko woli Spartę?

  6. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Panowie, nie karmcie trolla.

  7. Powrót do góry    #141
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    @Srartan vel cukrzyca: ciekawe kiedy do pierdla trafi wasz sponsor, coś dużo dookoła niego smrodu ale w końcu domeną firmy są śmieci więc trudno się dziwić

    Swoją drogą wizerunkowo pasuje on jak ulał do WTS - klubu krętaczy i nawiedzonych kibiców zza Buga.
    Pzdr,
    Garfield

  8. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Ludzie zza Buga to... stan umysłu. Srajfony najnowsze 11, pensja praktycznie w całym społeczeństwie 250$ a Ci kupują iphony najnowsze za 5 koła.

    Gadałem z jednym typem zza Buga. Pracował na iphone w Polsce 3 miesiące, mało jadł, spał w norze, ale iphone musiał mieć

    Możecie się z tego śmiać, ale pogadajcie z ludźmi ze wschodu, dlaczego Ukraińcy i Białorusini tak ochoczą jeźdżą do Polski i kupują tony elektroniki, AGD, RTV i te właśnie iphony
    Niby u nich 5 świat, niby pensja 250$ na miesiąc, ale mają lepsze telefony od 80% Polaków. Niejednego Polaka auto jest mniej warte, niż ruskiego jeden Iphone

  9. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    @Srartan vel cukrzyca: ciekawe kiedy do pierdla trafi wasz sponsor, coś dużo dookoła niego smrodu ale w końcu domeną firmy są śmieci więc trudno się dziwić

    Swoją drogą wizerunkowo pasuje on jak ulał do WTS - klubu krętaczy i nawiedzonych kibiców zza Buga.
    tumanie z kongresowki wbij sobie do swojego pustego baniaka ze Lwów leży przed Bugiem

  10. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zastanawiam sie w jakim celu po raz kolejny opowiadacie ze was denerwuje skakanie i niewinna przyspiewka na Torun. Ile mozna o tym pisac? Wszystkim pasuje tylko wy musicie przyjmowac torun na kolanach tylem do toru.

    Cukrzyk cos ci odjebayo?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-10-2019 o 14:48
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    waldek0234 (02-10-2019)

  12. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Zastanawiam sie w jakim celu po raz kolejny opowiadacie ze was denerwuje skakanie i niewinna przyspiewka na Torun. Ile mozna o tym pisac? Wszystkim pasuje tylko wy musicie przyjmowac torun na kolanach tylem do toru.

    Cukrzyk cos ci odjebayo?
    black. to był już ostatni post w temacie tacy.
    pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    jakie to czestochowskie co piszesz. dyskutuje sam ze sobą czy ma kilka kont.
    Tak, masz kilka kont tutaj Spartannie, w innych mediach społecznościowych też. Dobrze mi opisali cię jako takiego ****a, normalnym kibicom Wrocka jest wstyd, że coś takiego "reprezentuje" ich klub na forum kibiców. W dodatku tak "poważnie" do tego podchodzącego by bawić się w logowanie z różnych urządzeń. Biegasz do klubu do swojej ukochanej pary za każdym razem gdy ktoś opisze ich "wyczyny" właśnie z pianą na pysku.

    Szczerze? Wolę już poczciwego, momentami śmiesznego Misia od pary takich kombinatorów jak ma Wrocław, dopiero musielibyśmy się palić ze wstydu wtedy. Już wolę czasami głupie błedy w dążeniu na szczyt niż taktykę po trupach do celu w wykonaniu ruskowego kloca.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Zagar na pewno w Lublinie? Dzisiejsze zdjęcie Prezesa na FB lekko mnie niepokoi. Mam nadzieję że niesłusznie.

  15. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez patryk92 Zobacz posta
    Zagar na pewno w Lublinie? Dzisiejsze zdjęcie Prezesa na FB lekko mnie niepokoi. Mam nadzieję że niesłusznie.
    To takie można powiedzieć pożegnanie z Zagarem. Poza tym Zagar do GP przygotowuje się w Częstochowie.


    Świącik dziś był u Ostafa w programie i potwierdził jego odejście

  16. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    To takie można powiedzieć pożegnanie z Zagarem. Poza tym Zagar do GP przygotowuje się w Częstochowie.


    Świącik dziś był u Ostafa w programie i potwierdził jego odejście
    Ufff, kamień z serca

  17. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach

  18. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Przekonasz się w trakcie sezonu
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  19. Powrót do góry    #152
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    No jak Dojl ma kontrakt ważny jeszcze rok to trudno żeby dało się go wypożyczyć na dłużej.
    Pzdr,
    Garfield

  20. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Równie dobrze mógł sponsorski podpisać na 3 lata, a zwykły oficjalny na rok z uwagi na ograniczenia.

  21. Powrót do góry    #154
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    A pisałem tutaj przecież na samym początku, że Motor zrezygnował z Doyla przez to, że kontrakt byłby na rok. Motorowi to nie pasowało, Falubazowi również, ale Częstochowa jako jedyny klub w Polsce godził się na rok Doyla i wiedział o tym. Stąd Doyle nagle rozpoczął rozmowy z Częstochową, bo wiedział, że w Motorze nie da rady. Inne kluby też sądował, ale jedynie Częstochowa się zgodziła na rok. A wielu ludzi się śmiało z tego i mówiło, że to nierealne, że prezes czestochowskiego klubu aż tak głupi to nie jest by brać Doyla na rok tylko.
    Termos postawił warunek, że Doyle wraca do nich za rok. Kępa takiej sytuacji nie chciał.
    Kępa dopytywał nawet prawników co i jak. Doyle również. I okazało się, że Doyle może podpisać, ale na rok.

  22. Powrót do góry    #155
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Ludzie, włączcie mózgi.

    Doyle nie może podpisać niczego innego bo idzie na wypożyczenie a nie jako transfer definitywny. Jak może podpisać drugi kontrakt jak jeden ma jeszcze ważny!? Kępa i prezes Falubazu to nie są debile i rozpoczynając negocjacje wiedzieli z kim negocjują i na jakich zasadach. Pieprzenie ze zrezygnowali bo to była opcja tylko na rok to szukanie głupiego usprawiedliwienia. Zobaczysz kolego z Lublina na ile podpisze u Was Łaguta i Zagar, to się zdziwisz... Swiacik głupi nie jest, to ze w tym sezonie wypożyczamy Doyle’a nie oznacza ze nie będzie on u nas jeździł do 2022 tak jak Lindgren i Madsen. Doyle podpisał kontrakt sponsorki na 3 lata i będzie u nas tak długo jak wspomniani wyżej panowie.

    Koniec tematu.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 05-10-2019 o 11:53

  23. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Kazoon (06-10-2019), Magik (05-10-2019), Peter Kildemand (05-10-2019), Rysiek (05-10-2019), artem (05-10-2019), pakosik (06-10-2019)

  24. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Kępa chciał jedno. Doyla na rok z możliwością przedłużenia kontraktu na kolejny rok. Byli prawnicy, itp. Nic z tego. Kepa powiedział wprost, że taki układ mu nie odpowiada, bo Termos uprał się na Doyla za rok, gdy Toruń wróci do Elity.
    Doyle zaczął szukać następnego potencjalnego klubu. Falubaz też nie chciał pójść na taki układ. Jedynym klubem jaki powiedział, że ok na rok podpiszemy umowę była Częstochowa.

    nie wiem co będzie za rok, ale gdy Kępa negocjował z Doylem to Termos za wszelką cenę uparł się na tego Doyla za rok w Toruniu. Więc to byłoby bezsensu kontraktować Doyla, wiedząc że będzie to tylko klub przejściowy.

    Co innego MM/Zagar/Łaguta czy Pedersen na rok. Tutaj jest możliwość negocjacji dalszej o kolejny kontrakt jeżeli będzie wszystko ok. Czyli kontrakt na rok + ewentualnie przedłużenie o kolejny rok.
    U Doyla takiej negocjacji by nie było. rok czasu w Lublinie i koniec kropka. Odchodzi do Torunia. Kępa tego nie chciał i słusznie, bo to bezsens. Falubaz też nie chciał takiego układu.

  25. Powrót do góry    #157
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Czyli mózg dalej wyłączony.

    Doyle ma kontakt ważny do 31.10.2020 roku. Po tym czasie, jego sytuacja na rynku transferowym będzie dokładnie taka sama jak Laguty czy Pedersena. Przestań zaklinać rzeczywistość pod własne wyobrażenie sytuacji.

    Czcze gadanie o „pierwszeństwie” w negocjacjach to tylko puste słowa pod publikę. Żeby Termos mógł cokolwiek w kwestii Jasona zdziałać, musiałby rozwiązać z nim kontrakt w bierzącym oknie transferowym i podpisać nowy na kolejne dwa lata. Na to nikt nie pójdzie. Nawet jeśli Jason podpisze klauzule w dokumencie wypożyczenia, ze zobowiązuje się podpisać kontrakt za rok w Toruniu, to będzie to warte tyle, co list intencyjny. Czyli wielkie gowno.

    Wiec o czym Ty w ogóle mówisz?

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Dominik (05-10-2019), artem (05-10-2019)

  27. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Termos w Toruniu uparł się na tego Doyla i gdy Toruń wróci do elity to nie wiem czy ma kwit na to, czy co ale Doyle ma jechać w Toruniu w 2021. Termos innej opcji nie widzi.

    Jak będzie zobaczymy.

  28. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    A pisałem tutaj przecież na samym początku, że Motor zrezygnował z Doyla przez to, że kontrakt byłby na rok. Motorowi to nie pasowało, Falubazowi również, ale Częstochowa jako jedyny klub w Polsce godził się na rok Doyla i wiedział o tym. Stąd Doyle nagle rozpoczął rozmowy z Częstochową, bo wiedział, że w Motorze nie da rady. Inne kluby też sądował, ale jedynie Częstochowa się zgodziła na rok. A wielu ludzi się śmiało z tego i mówiło, że to nierealne, że prezes czestochowskiego klubu aż tak głupi to nie jest by brać Doyla na rok tylko.
    Termos postawił warunek, że Doyle wraca do nich za rok. Kępa takiej sytuacji nie chciał.
    Kępa dopytywał nawet prawników co i jak. Doyle również. I okazało się, że Doyle może podpisać, ale na rok.
    Kolega widzę lepszy od Mariusza. Takie szczegóły to przy rozmowach rozumiem bywasz?

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Kazoon (06-10-2019)

  30. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Doyle po sezonie 2020 bedzie wolnym zawodnikiem,wiec niby czemu
    mialby z gory wskazywac klub w jakim bedzie jezdzil?
    Kwitem moze byc jedynie jakas umowa sponsorska ktora
    przewiduje start Jasona w barwach Torunia obostrzona
    sporymi karami w razie jej nie wypelnienia,ale Doyle musialby byc
    niespelna rozumu aby taki kwit podpisywac.
    Pamietajmy,ze w sytuacji jakiej jest zuzel,to gwiazdy dyktuja warunki a nie na odwrot.
    Oczywiscie panowie moga byc po slowie,ze wracja do rozmow przed sezonem 2021,ale oferta
    musi byc adekwatna do sytacji na rynku.
    Jesli Jason pojedzie przyszly sezon na poziomie 2,2-2,4, bedzie bardzo drogi a wygra druzyna
    ktora mu zaoferuje najwiecej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #161
    Początkujący
    Dołączył
    05-10-2019
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozmaiwałem z Jasonem podczas pierwszego meczu żużlowego na Motoarenie na ktorym bylem. Kocham Toruń i czekam na prawdziwe derby Bydgoszcz Toruń a nie te takie niby co są teraz.

    Jason powiedział mi że tak naprawdę Termos nie chcę go w 2020, ale on bardzo chce wrocic do Torunia, i dlatego podpisze tylko na rok w Czestochowie. Jason jest bardzo zdenerwowany, ze panowie w krotkich spodenkach, ktorzy nigdy nie siedzieli na motorze, nie pozwalaja zaowdnikom podpisywać wieczystych kontraktów.

    Dla potwierdzenia moich slow wczesniejszych, rozmowa Kepy z Doylem miala miejsce w resteuracji Zielony Talerzyk w Lublinie. Doyle jadł zalewajkę i cebularz.

  32. Powrót do góry    #162
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    A ten dalej swoje... Wiecie już kiedy przylatuje samolot z Leszna? Szale gotowe by powitać Ksysia na lotnisku?

    Prawda jest taka, że nikt nie chce w Lublinie jeździć. Zawodnicy celowo wchodzą w negocjacje z Kępą by podbijać kontrakty w innych klubach. Zostają im tylko zawodnicy specjalnej troski jak Łaguta i Zagar oraz czasem jakiś ślepy traf gdy ktoś z innych prezesów straci połączenie ze swym mózgiem (Mikkel).
    Pzdr,
    Garfield

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (05-10-2019), stanior (05-10-2019)

  34. Powrót do góry    #163
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Z tego co ja wiem Doyle będzie przez najbliższe 3 sezony we Włókniarzu.
    Doyle sympatyczny kolego z Lublina na sezon 2020 jest WYPOŻYCZONY! wiec jak inaczej Swiacik mógł odpowiedzieć Darkowi? Przecież gdyby powiedział że Doyle będzie przez najbliższe 3 lata jeździł we Wlokniarzu złamał by przepisy EL! Czy to tak trudno zrozumieć! Tu nie trzeba być prawnikiem by takie proste zależności połączyć w jedną całość.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  35. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    Przecież gość was trolluje z kilku kont.Ogarnijcie się trochę.
    W sumie co za różnica na ile Doyle?
    Jeździ u nas w przyszłym roku.
    Reszta będziemy się martwili za rok.

  36. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Z tego co ja wiem Doyle będzie przez najbliższe 3 sezony we Włókniarzu.
    Doyle sympatyczny kolego z Lublina na sezon 2020 jest WYPOŻYCZONY! wiec jak inaczej Swiacik mógł odpowiedzieć Darkowi? Przecież gdyby powiedział że Doyle będzie przez najbliższe 3 lata jeździł we Wlokniarzu złamał by przepisy EL! Czy to tak trudno zrozumieć! Tu nie trzeba być prawnikiem by takie proste zależności połączyć w jedną całość.
    yhym... i dlatego Święcik na pytanie Ostofa o to, że Doyle będzie tylko na rok i że to jest niekorzystne marketingowo i że przy obecnym rynku transferowym ciężko będzie o to, żeby go w przyszłym roku zastąpić odpowiedział, że mu to nie przeszkadza... OStaf nie pytał o to, czy podpiszenie z nim na więcej niż rok, tylko że będzie we Włókniarzu na rok... Święcik nie zaprzeczył, a wręcz powiedział, że mu to odpowiada...

    W całej Polsce Doyle powiedział, że może być tylko na rok i musi wrócić do Torunia, a w Częstochowie powiedział, że jednak jest na 3 lata

  37. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem Panowie o czym jest ta dyskusja. Torun w tym sezonie może jeszcze bardziej pyerdolnac o dno i będzie pozamiatane. Obecny sklad jest absurdalny na nice ligę i wymierzony na sukces wyborczy. Jeśli to się nie powiedzie to będzie zmiana właścicielska i nie będzie ich stać nawet na Miedzinskiego. Jedna przybleda torunska na dzień dobry powiedziała że tam nie ma pieniędzy. Pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #167
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Nie będę ciągnął dalej tej jałowej dyskusji. Zobaczysz za rok kto miał rację.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  39. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta

    W całej Polsce Doyle powiedział, że może być tylko na rok i musi wrócić do Torunia, a w Częstochowie powiedział, że jednak jest na 3 lata

    Jak można takie bzdury odmieniać przez wszystkie możliwe przypadki. ? Ogarnijcie się ludziska.

    Doyle nie może teraz podpisać kontraktu, bo jak wykazał to kolega powyżej - ma ważny kontrakt z Toruniem do 31.10.2020 r.

    Po tym terminie żaden działacz na świecie nie zmusi go do podpisania nowego kontraktu w Toruniu , jeśli sam nie zechce.

    Jeżeli np. teraz podpisze kontrakt sponsorski w Częstochowie na 3-4 lata, to po 31.10. 2020 r. podpisze normalny kontrakt w Częstochowie i NIKT mu nie będzie mógł tego zabronić.

    Prezes Apatora może jednak zrobić jeden myk teraz ,w okresie transferowym, mianowicie postawić Doylowi warunek,że dostanie zgodę na wypożyczenie ale jak podpisze aneks do obecnego kontraktu i przedłuży go do 31.10.2021 r.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Staleczka 3 za jego przydatny post!

    Mariusz (05-10-2019)

  41. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Prezes Apatora może jednak zrobić jeden myk teraz ,w okresie transferowym, mianowicie postawić Doylowi warunek,że dostanie zgodę na wypożyczenie ale jak podpisze aneks do obecnego kontraktu i przedłuży go do 31.10.2021 r.

    Czego nie zrobi bo oficjalnie powiedział, że nie będzie mu robił żadnych problemów przy wypożyczeniu i dalszej karierze ze względu na profesjonalizm jakim zachował się Jason w czasie ich współpracy.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  42. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,565
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Prezes Apatora może jednak zrobić jeden myk teraz ,w okresie transferowym, mianowicie postawić Doylowi warunek,że dostanie zgodę na wypożyczenie ale jak podpisze aneks do obecnego kontraktu i przedłuży go do 31.10.2021 r.
    No tu się nie zgodzę, nie za bardzo może. Bo musi wiedzieć, ze taki Doyle powie mu, dobrze to ja zostaję w KST, płacisz mi zgodnie z kontraktem 4000 pln za pkt i dalej realizujesz kontrakt sponsorski.

    Reszta jak najbardziej jest OK. Za rok Jason może podpisać gdzie mu się podoba.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tu się nie zgodzę, nie za bardzo może. Bo musi wiedzieć, ze taki Doyle powie mu, dobrze to ja zostaję w KST, płacisz mi zgodnie z kontraktem 4000 pln za pkt i dalej realizujesz kontrakt sponsorski.


    Może masz rację, kolego ale czy na pewno ? OBY.

    Czy Doyle ma w kontrakcie zapis - 4000 zł za pkt czy "zgodnie z regulaminem EL" ? W PLŻ będzie około 1500 zł.
    Czy sponsorzy to sprawa klubu czy zawodnika ? Czy nie mogą się uchylić od zapłaty wg. poziomu finansowego z EL a zapłacić za PLŻ ?
    Znając cwaniactwo tzw. sponsorów , zabezpieczyli się na taką ewentualność.

  44. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Jak można takie bzdury odmieniać przez wszystkie możliwe przypadki. ? Ogarnijcie się ludziska.

    (...)

    Prezes Apatora może jednak zrobić jeden myk teraz ,w okresie transferowym, mianowicie postawić Doylowi warunek,że dostanie zgodę na wypożyczenie ale jak podpisze aneks do obecnego kontraktu i przedłuży go do 31.10.2021 r.
    hehe... dobre. Najpierw napisałeś, że piszę bzdury, a potem sam stwierdziłeś dokładnie to samo co ja To nie, że prezes "może" zrobić ten myk, tylko prezes Apatora "zrobił" ten myk... Ta jałowa dyskusja wynika z tego, że Panowie z częstochowy zarzucają kłamstwo Kubie Kępie, więc jak Lublinianin muszę bronić swojego prezesa... Wcześniej nie było dowodów, teraz sam Święcik potwierdził to samo...

    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    zy Doyle ma w kontrakcie zapis - 4000 zł za pkt czy "zgodnie z regulaminem EL" ? W PLŻ będzie około 1500 zł.
    Czy sponsorzy to sprawa klubu czy zawodnika ? Czy nie mogą się uchylić od zapłaty wg. poziomu finansowego z EL a zapłacić za PLŻ ?
    Znając cwaniactwo tzw. sponsorów , zabezpieczyli się na taką ewentualność.
    Dokładnie.. Doyle dostałby 1500zł za kontrakt w Nice + to co w kontrakcie sponsorskim i musiałby jechać... Takie bzdurne zasady ma regulamin rozgrywek. Dla mnie to kuriozum, ale takie są niestety fakty...

  45. Powrót do góry    #173
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Panowie, z całym szacunkiem, ale śmieszy mnie wasza dysputa
    Nie ma nic gorszego niż rozkapryszona gwiazda w zespole - a mniemam, że tak zachowywałby się Doyl, gdyby termos zmusił Go do jazdy w Nice.
    Defekty, wykluczenia, gorszy sprzęt. Serio myślicie, że zabijałby się tam za regulaminowy kontrakt - żart.
    Świącik nie jest głupi i nie bierze Doyla na rok.
    Jeśli Panowie podpisali sobie układ na 3 lata to mogą spokojnie to zrobić.
    Ogłoszą, że na rok - Termos klepnie wypożyczenie i stwierdzą, że jednak trochę dłużej sobie pojeździ w Częstochowie.
    Można mieć ból dupy, bo Jason olał Lublin Falubazy i inne kluby, ale Panowie proszę w granicach rozsądku.
    Btw. ja też mam ból dupy - o Drabola Juniora.
    Pozdro

  46. Powrót do góry    #174
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    hehe... dobre. Najpierw napisałeś, że piszę bzdury, a potem sam stwierdziłeś dokładnie to samo co ja To nie, że prezes "może" zrobić ten myk, tylko prezes Apatora "zrobił" ten myk... Ta jałowa dyskusja wynika z tego, że Panowie z częstochowy zarzucają kłamstwo Kubie Kępie, więc jak Lublinianin muszę bronić swojego prezesa... Wcześniej nie było dowodów, teraz sam Święcik potwierdził to samo...



    Dokładnie.. Doyle dostałby 1500zł za kontrakt w Nice + to co w kontrakcie sponsorskim i musiałby jechać... Takie bzdurne zasady ma regulamin rozgrywek. Dla mnie to kuriozum, ale takie są niestety fakty...
    Za przeproszeniem działasz w myśl zasady - gowno wiem ale zabiorę głos. Doyle będzie u nas jeździł przez 3 lata, dokładnie tak jak Madsen i Lindgren.

    Prezes Apatora myślał o pewnym myku, ale zdał sobie sprawę jako to strzał w kolano. Żadnej klauzuli nie ma, nie było i nie będzie. Możesz się dalej oszukiwać.

    Bylbym gotów się z tobą założyć o butelkę dobrego alkoholu, ale jak tutaj się założyłem z jednym ananaskiem, pewnym swego, tak do dzisiaj się już na forum nie pojawił a ja alkoholu na oczy nie widziałem.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Kazoon (06-10-2019)

  48. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Termos w Toruniu uparł się na tego Doyla i gdy Toruń wróci do elity to nie wiem czy ma kwit na to, czy co ale Doyle ma jechać w Toruniu w 2021. Termos innej opcji nie widzi.
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    W całej Polsce Doyle powiedział, że może być tylko na rok i musi wrócić do Torunia, a w Częstochowie powiedział, że jednak jest na 3 lata
    Lubelacy, jak Wy piep**ycie. Pokażcie mi, gdzie Termiński mówi o tym, że Doyle musi wrócić za rok do Torunia.
    Ja znalazłem coś zupełnie innego https://www.przegladsportowy.pl/zuze...etnicy/0pjbrhs
    W tym tygodniu działacze spotkali się z zawodnikiem i chcieli sfinalizować wcześniejszą ustną zapowiedź. Zamiast tego usłyszeli jednak, że o żadnym przedłużeniu umowy nie może być mowy, bo Doyle ma w planach podpisanie długoletniej umowy z jednym z klubów. Chodzi oczywiście o forBet Włókniarz Częstochowa, który miał mu ponoć zaproponować 3-letnią umową na dokładnie takich samych warunkach jak wcześniej dostali Leon Madsen i Fredrik Lindgren...
    Taki bieg wypadków zdziwił nieco torunian i sprawił, że muszą się pogodzić z faktem, że za rok będą musieli szukać sobie nowego lidera. W klubie jednak oficjalnie zaprzeczają, by ktokolwiek próbował blokować wypożyczenie zawodnika na ten sezon. - Jason Doyle ma umowę ważną do 2020 roku, ale dostał od nas wolną rękę w szukaniu sobie nowego klubu. Gdy tylko ktoś się zgłosi, my nie będziemy robili żadnych problemów - odpowiada na nasze pytanie prezes Get Well, Ilona Termińska.
    Nie obchodzi mnie jakie bajki opowiada Wam Kępa. Jak nie macie twardych dowodów, to lepiej siedźcie cicho i cieszcie się tam z Zagara na 5 lat.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  49. Powrót do góry    #176
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    "Cieszcie się z Zagara" to brzmi jak jakaś zachęta do sadomaso.
    Pzdr,
    Garfield

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (06-10-2019)

  51. Powrót do góry    #177
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jak czytam tego "czujacego zuzel" Impocistam i jego rozmow z Doylem po meczu w Toruniu na tematy transferowe ktore maja sie wydarzyc za 3 msc od powyzszej rozmowy to stwierdzam ze to jeden z tych gosci co plynal kajakiem do Torunia na mecz lecz do gory nogami i braklo tlenu do mozgu....

  52. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    A co tam z polskim obywatelstwem v-ce Mistrza Świata Roku Pańskiego 2019?

    To by zamieszało na rynku.

  53. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Jak czytam tego "czujacego zuzel" Impocistam i jego rozmow z Doylem po meczu w Toruniu na tematy transferowe ktore maja sie wydarzyc za 3 msc od powyzszej rozmowy to stwierdzam ze to jeden z tych gosci co plynal kajakiem do Torunia na mecz lecz do gory nogami i braklo tlenu do mozgu....

    Facet jest jaki jest, ale zwróćcie uwagę, ze te najbardziej debilne posty to multikonto jakiegoś trolla.

  54. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    "Piękna wymiana zdań" Najman vs Drabik na FB

Strona 4 z 72 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •