Strona 31 z 72 PierwszyPierwszy ... 21293031323341 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 3239

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1351
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Poparłem post #1329 Często się chowam. Jest tam dużo racji.
    Świacik ma bardzo wielu wrogów, niechętnych mu ludzi w gronie obecnych tu kibiców Włókniarza.
    Jednak Wy także stworzyliście Tow. Wzaj. Adoracji. Popadliście w arogancję w okresie , kiedy działy sie " cuda nad Waszą trumną ". Awans w okolicznościach zadziwiających i wykrzyczeliście żużlowej Polsce-" Nam się należało". Tak Wam soda uderzyła do głowisi. Podwójnie, bo na 2 kluby.
    I Świącik zaczynając od zera zaczął odnosić sukcesy. Zbajerował władze miasta. Pokazały się pieniądze. Pokazali sponsorzy. Przyszli do kasy dobrzy zawodnicy. Madsen urasta nagle na gwiazdę. Jest "Narodowy". Rosną apetyty , rosną w głowach oczekiwania na trofea.
    I przy niepowodzeniach chwilowych jak zachowuje się M.Świącik? Już jest mądrzejszy od radia. Co tam Marek, co tam toromistrze. Znajdę takiego, który zadmucha w moją trąbkę. Mam sponsorów z maszynami. Uratuję widowisko na torze. Zaczniemy ponownie zwyciężać.
    I kto okaże się zbawcą Częstochowy? Komu będą dziękować wszyscy-od prezydenta po gracowego. Ja. Ja niczym L.Wałęsa. Ja pod Jasną Górą.
    Czy to nie tak wyglądało?

    Teraz wielu z Was już liczy kary. Jeden sumuje tysiące w miliony, drugi podbechta jeszcze kumpli. Karę ewentualną powinien dostać M.Świącik. Klub pogrożenie pięścią.
    To takie moje krótkie słowo refleksji na niedzielę.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    Petroniusz (23-08-2020)

  3. Powrót do góry    #1352
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Poparłem post #1329 Często się chowam. Jest tam dużo racji.
    Świacik ma bardzo wielu wrogów, niechętnych mu ludzi w gronie obecnych tu kibiców Włókniarza.
    Jednak Wy także stworzyliście Tow. Wzaj. Adoracji. Popadliście w arogancję w okresie , kiedy działy sie " cuda nad Waszą trumną ". Awans w okolicznościach zadziwiających i wykrzyczeliście żużlowej Polsce-" Nam się należało". Tak Wam soda uderzyła do głowisi. Podwójnie, bo na 2 kluby.
    I Świącik zaczynając od zera zaczął odnosić sukcesy. Zbajerował władze miasta. Pokazały się pieniądze. Pokazali sponsorzy. Przyszli do kasy dobrzy zawodnicy. Madsen urasta nagle na gwiazdę. Jest "Narodowy". Rosną apetyty , rosną w głowach oczekiwania na trofea.
    I przy niepowodzeniach chwilowych jak zachowuje się M.Świącik? Już jest mądrzejszy od radia. Co tam Marek, co tam toromistrze. Znajdę takiego, który zadmucha w moją trąbkę. Mam sponsorów z maszynami. Uratuję widowisko na torze. Zaczniemy ponownie zwyciężać.
    I kto okaże się zbawcą Częstochowy? Komu będą dziękować wszyscy-od prezydenta po gracowego. Ja. Ja niczym L.Wałęsa. Ja pod Jasną Górą.
    Czy to nie tak wyglądało?

    Teraz wielu z Was już liczy kary. Jeden sumuje tysiące w miliony, drugi podbechta jeszcze kumpli. Karę ewentualną powinien dostać M.Świącik. Klub pogrożenie pięścią.
    To takie moje krótkie słowo refleksji na niedzielę.
    Tow Świącik powinien dostać ultimatum albo wielomilionowe kary albo ***********ą całą rodzinką z klubu bo innej opcji na odciągnięcie ich od stołków to nie ma.

  4. Powrót do góry    #1353
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    jaka jest struktura własności w wasze S.A.? Świącik może rządzić jak Lukaszenka? Nie ma kogoś, kto by mógł go przystopować?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  5. Powrót do góry    #1354
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    "Poszedłem nawet do toromistrza, ale on mi powiedział, że ma zakaz wykonywania poleceń wydawanych przeze mnie."



    To Cieślak już wtedy powinien rzucić papierami. Nie wiem na co czekał.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1355
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    W tym wypadku sprawę w swoje ręce powinno wziąć miasto, biorąc pod uwagę kwoty, które przeznacza na klub.

    Z tego co pamietam od Rakowa miasto zażądało zwrotu środków związanych z promocja miasta za burdy kibiców na Śląsku.

    Dla mnie osobiście nie do pomyślenia jest, żeby nie zostały wyciągnięte przez miasto konsekwencje za ostatnie wydarzenia.

    I nie mam tu na myśli konsekwencji finansowych, bo czym my kibice i zawodnicy jesteśmy w tej konkretnej sytuacji winni?

    Ale nacisk na zmiany personalne jak najbardziej.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bladymis za jego przydatny post!

    Slawek1976 (23-08-2020)

  8. Powrót do góry    #1356
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Jak zawsze afera szybko ucichnie. Mecz będzie powtórzony w nowym terminie, tor będzie w końcu starym dobrym częstochowskim torem do ścigania i Cieślak nie będzie go już psuł. Same plusy.

  9. Powrót do góry    #1357
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    W chui szkoda.

    Bo Cieślak to jednak marka i miał trochę jednak autorytetu wśród zawodników czy kibiców i sponsorów.
    świącik miał mu się nie wtrącać w jego zadania, bo już próbował od pierwszego dnia, no i nie wytrzymał. Szkoda.

    Szkoda, bo to już kolejny chwalony przez zawodników i kibiców trener, który odchodzi przez zachowanie prezesa.

    Szkoda tego co zostało przez ten czas pracą świącika odbudowane, bo może być ciężko to zrobić ponownie z nim na stanowisku.
    Szkoda, że to o******* w takim momencie, kiedy to już zaczęło się kręcić samo - wyniki, sponsorzy...

    W XXI wieku, gdzie mamy profesjonalną ligę, regulaminy, procedury, prezes sam sobie samowolnie łamie to wszystko i robi po swojemu. SZKODA!

    Tym bardziej szkoda, że to będzie się jeszcze odbijało na klubie, jak nie na całej dyscyplinie, parę długich miesięcy.


    No ja nadal nie mogę zrozumieć :|
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 23-08-2020 o 11:32
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Powrót do góry    #1358
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Toruń za fanaberie właściciela dostał solidnie po dupie, tutaj ma być tylko pogrożenie piescią? No w sumie Miś trzymał palec prosto układowi w GKSŻ to tak może być. Konsekwentnie i sprawiedliwie. Walkower i kary wynikające z regulaminu, nie ma innej możliwości. Nie piszę już o utracie "wizerunkowej" żużla, bo wtedy Czewa bankowo by się nie podniosła.

  11. Powrót do góry    #1359
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Jak zawsze afera szybko ucichnie. Mecz będzie powtórzony w nowym terminie, tor będzie w końcu starym dobrym częstochowskim torem do ścigania i Cieślak nie będzie go już psuł. Same plusy.
    Nie zapomnij zabrać na ten powtórzony mecz transparentu „NIECH ŻYJE TOWARZYSZ ŚWIĄCIK”.

  12. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mruczek za jego przydatny post!

    Cykaczu (23-08-2020), Petroniusz (23-08-2020), Quini13 (23-08-2020), Slawek1976 (23-08-2020), dockm (23-08-2020), kowjanko (23-08-2020), mackoxdp1 (23-08-2020), never_mind (23-08-2020)

  13. Powrót do góry    #1360
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Jacek Falubaz jest wolny i zna połowę składu z Torunia, chętnie pomoże w klubie i na torze

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wavergreen za jego przydatny post!

    muuu (23-08-2020)

  15. Powrót do góry    #1361
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jaka jest struktura własności w wasze S.A.? Świącik może rządzić jak Lukaszenka? Nie ma kogoś, kto by mógł go przystopować?
    tak może, ma większość udziałów

    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Poparłem post #1329 Często się chowam. Jest tam dużo racji.
    Świacik ma bardzo wielu wrogów, niechętnych mu ludzi w gronie obecnych tu kibiców Włókniarza.
    Jednak Wy także stworzyliście Tow. Wzaj. Adoracji. Popadliście w arogancję w okresie , kiedy działy sie " cuda nad Waszą trumną ". Awans w okolicznościach zadziwiających i wykrzyczeliście żużlowej Polsce-" Nam się należało". Tak Wam soda uderzyła do głowisi. Podwójnie, bo na 2 kluby.
    I Świącik zaczynając od zera zaczął odnosić sukcesy. Zbajerował władze miasta. Pokazały się pieniądze. Pokazali sponsorzy. Przyszli do kasy dobrzy zawodnicy. Madsen urasta nagle na gwiazdę. Jest "Narodowy". Rosną apetyty , rosną w głowach oczekiwania na trofea.
    I przy niepowodzeniach chwilowych jak zachowuje się M.Świącik? Już jest mądrzejszy od radia. Co tam Marek, co tam toromistrze. Znajdę takiego, który zadmucha w moją trąbkę. Mam sponsorów z maszynami. Uratuję widowisko na torze. Zaczniemy ponownie zwyciężać.
    I kto okaże się zbawcą Częstochowy? Komu będą dziękować wszyscy-od prezydenta po gracowego. Ja. Ja niczym L.Wałęsa. Ja pod Jasną Górą.
    Czy to nie tak wyglądało?

    Teraz wielu z Was już liczy kary. Jeden sumuje tysiące w miliony, drugi podbechta jeszcze kumpli. Karę ewentualną powinien dostać M.Świącik. Klub pogrożenie pięścią.
    To takie moje krótkie słowo refleksji na niedzielę.
    Jest trochę inaczej.

    świącik mówi Ci w oczy jedno jedno, a robi drugie. Już niejednokrotnie to udowodnił i zraził do siebie tym ludzi, zachowując przy sobie tylko tych, który lubią być tak traktowani. Widać to na jego profilu facebookowym, gdzie wrzuca posty do poklasku i można tam pisać tylko dobrze. Całą reszta wylatuje ze znajomych.

    Ale też jeden atut - działał w SLD i pozwolił się im panoszyć przy klubie. Dzięki temu robi interesy w mieście i z miastem - które SLD trzyma w garści od dawien dawna. Więc nie zaczął nic od zera, miał już jakieś podłoże i wystarczyło to tylko kręcić w dobrą stronę. Sponsorzy sami przychodzili, bo fajnie tak polizać jaja "włdoarzom" przez sponsoring klubu.

    Tylko michałowi od tej swojej sekty dookoła chyba zakrzywiła się rzeczywistość i brutalnie okazało się, że nie jest wszechmogący.
    Cieszę się że to wyszło , bo może w końcu zejdzie na ziemię i zrozumie, że lepiej zatrudnić fachowców do wyznaczonych zadań, a prezes powinien ich tylko z tego rozliczać, a nie robić to za nich.

    Więc tu nie ma hejterów michała, tylko są osoby które twardo stąpają po ziemi i widzą rzeczy takie jakimi są, a nie przez michałowe okulary. A że jest tu sporo byłych znajomych i klubu i michała, to mamy mocne zatrzęsienie emocji
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 23-08-2020 o 13:37
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (23-08-2020), lolex (23-08-2020)

  17. Powrót do góry    #1362
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Jest trochę inaczej.

    świącik mówi Ci w oczy jedno jedno, a robi drugie. Już niejednokrotnie to udowodnił i zraził do siebie tym ludzi, zachowując przy sobie tylko tych, który lubią być tak traktowani. Widać to na jego profilu facebookowym, gdzie wrzuca posty do poklasku i można tam pisać tylko dobrze. Całą reszta wylatuje ze znajomych.

    Ale też jeden atut - działał w SLD i pozwolił się im panoszyć przy klubie. Dzięki temu robi interesy w mieście i z miastem - które SLD trzyma w garści od dawien dawna. Więc nie zaczął nic od zera, miał już jakieś podłoże i wystarczyło to tylko kręcić w dobrą stronę. Sponsorzy sami przychodzili, bo fajnie tak polizać jaja "włdoarzom" przez sponsoring klubu.

    Tylko michałowi od tej swojej sekty dookoła chyba zakrzywiła się rzeczywistość i brutalnie okazało się, że nie jest wszechmogący.
    Cieszę się że to wyszło , bo może w końcu zejdzie na ziemię i zrozumie, że lepiej zatrudnić fachowców do wyznaczonych zadań, a prezes powinien ich tylko z tego rozliczać, a nie robić to za nich.
    Ciekawe który fachowiec mu tu przyjdzie jak jednego już tak zdenerwował że ten nawet nie spojrzy w stronę klubu. Z resztą się zgadzam w 100% Mnie osobiście wyleczył z żużla na długo pora sobie inny sport znaleźć.

  18. Powrót do góry    #1363
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Przyjdą, to jest wąskie środowisko, mało stanowisk a pieniądze są potrzebne każdemu.

  19. Powrót do góry    #1364
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Przyjdą, to jest wąskie środowisko, mało stanowisk a pieniądze są potrzebne każdemu.
    Nie mówię o ludziach pokroju Frątczaka tylko osoby która ma realny autorytet u zawodników chociaż w 40% zbliżony do tego który ma Cieślak którego można nie lubić ale nikt mu nie zabierze jego osiągnięć i tego że zwyczajnie on jest w stanie załatwić kontrakt z zawodnikiem.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Cykaczu za jego przydatny post!

    mariotar (23-08-2020)

  21. Powrót do góry    #1365
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Rzekomo Świder ma przyjść do was.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  22. Powrót do góry    #1366
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Rzekomo Świder ma przyjść do was.
    I jedyny gość którego da się słuchać w TV ma odejść??

  23. Powrót do góry    #1367
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Kluczem tego wszystkiego będzie relacja Marka Cieślaka plus to co Swiacik pokazał na fotach z poniedziałku .Szansa na to ze wywinie sie z walkowera jest bardzo mała. Myślę ze tez liga ma idealne podstawy pokazania innym ze nie ma kombinacji z torami.

  24. Powrót do góry    #1368
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Myślę ze tez liga ma idealne podstawy pokazania innym ze nie ma kombinacji z torami.
    Wiesz co jest najgorsze, że nikt nie chciał kombinować.
    To wyszło jak wyszło tylko i wyłącznie przypadkiem oraz przez głupotę i kij wie co, bo nikt idei jaka tym kierowała nie rozumie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #1369
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Walkowera nie będzie. Nie było celowego zalania toru, bo przecież Świącik nie wstawiałby tych zdjęć w poniedziałek, gdyby miał zamiar zalać tor. Była ulewa we wtorek? Była. Padało w środę? Padało. Jakby w ogóle nie padało, to co innego. A tak to błąd w sztuce, poza tym pierwszy raz taka sytuacja ma u nas miejsce, więc na karze finansowej się skończy. Oczywiście nie powinien był w ogóle zabierać się za robienie toru, bo nie jest od tego.
    Problem jest chyba głębszy .Ingerencja w tor pomimo wystąpienia opadów ,dosypanie materiału który trzeba zgłosić no i na koniec kilkadziesiąt godzin na przygotowanie toru .Ciężko to będzie obronić!

  26. Powrót do góry    #1370
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    No niestety ale przekopywanie toru wraz z dosypką w trakcie sezonu jest kombinacją, dodatkowo zabronioną przez regulamin. Świącik musiał o tym wiedzieć ale miał nadzieję, że mu się uda.

  27. Powrót do góry    #1371
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Widzę, że dyskusja przeniosła się do wątku klubowego, już sprzedawca lodówek podał taryfikator za walkower to ja odnośnie walkowera. Jeśli zostanie przyznany to najlepsza liga świata wyjdzie na najgłupszą ligę świata. We wszystkich ligach świata jak i rozgrywkach międzynarodowych mamy okres pandemiczny. Rozgrywki są rozgrywane bardziej na przetrwanie. Nawet NBA czy Liga Mistrzów działają w trybie awaryjnym. Jeśli u Nas uruchomią narzędzie takie jak walkower kiedy go wcześniej nie przyznawano to będzie samozagłada tych rozgrywek.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #1372
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Walkowera obstawiam nie będzie, precedens z Gorzowa powoduje, że muszą podjąć decyzję zgodną z duchem sportu , jakkolwiek to brzmi. Podejrzewam, że dowalą solidna karę finansową
    walkower będzie na 100 % bo inaczej damy przyzwolenie w majestacie poprawności ducha sportu na kombinacje z torem i łamanie przepisów. wtedy już nikt nie zatrzyma tego żużlowego bajzelu jaki mamy w ostatnich latach.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Gadol (23-08-2020), Slawek1976 (23-08-2020)

  30. Powrót do góry    #1373
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Jak wiemy regulamin można co najwyżej użyć w kiblu (ten w wersji papierowej) ale wg niego minimalny wymiar kary to walkower i 500tysi PLN kary. Zobaczymy jak kreatywni będą marynarkowi tym razem

  31. Powrót do góry    #1374
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spartan na 100 procent to masz problemy z psychą, że stara cię musi trzymać w garażu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #1375
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No niestety ale przekopywanie toru wraz z dosypką w trakcie sezonu jest kombinacją, dodatkowo zabronioną przez regulamin. Świącik musiał o tym wiedzieć ale miał nadzieję, że mu się uda.
    Dosypka jest możliwa, ale trzeba zgłosić. Pytanie, czy zgłosili, bo dalej tego nie wiemy. Można to nazwać kombinowanie z torem, ale nie było kombinowania, bo się wystraszyli zz za Iversena, co jasno Cieślak powiedział.

    "Wyciągnięto wnioski z analizy atrakcyjności meczów i wprowadzono wytyczne dotyczące przygotowania torów w zakresie atrakcyjności zawodów" – mówi Wojciech Stępniewski, prezes Ekstraligi Żużlowej, cytowany na oficjalnym portalu PGE Ekstraligi

    Skoro były nowe wytyczne, to chcieli poprawić, a że zmaścili na całego, to inna para kaloszy.

  33. Powrót do góry    #1376
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Wiesz co jest najgorsze, że nikt nie chciał kombinować.
    To wyszło jak wyszło tylko i wyłącznie przypadkiem oraz przez głupotę i kij wie co, bo nikt idei jaka tym kierowała nie rozumie.
    Celowo nie celowo ale skutki mogą być opłakane .Nie ma Swiacik milionów jak były właściciel Apatora.Tu Partox ni ma z czego dołożyć:}

    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Dosypka jest możliwa, ale trzeba zgłosić. Pytanie, czy zgłosili, bo dalej tego nie wiemy. Można to nazwać kombinowanie z torem, ale nie było kombinowania, bo się wystraszyli zz za Iversena, co jasno Cieślak powiedział.

    "Wyciągnięto wnioski z analizy atrakcyjności meczów i wprowadzono wytyczne dotyczące przygotowania torów w zakresie atrakcyjności zawodów" – mówi Wojciech Stępniewski, prezes Ekstraligi Żużlowej, cytowany na oficjalnym portalu PGE Ekstraligi

    Skoro były nowe wytyczne, to chcieli poprawić, a że zmaścili na całego, to inna para kaloszy.
    Raczej nie zglosili bo chyba Swiacik wywiadzie mówił ze nic nie dosypywali ale mogę sie mylić.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jak wiemy regulamin można co najwyżej użyć w kiblu (ten w wersji papierowej) ale wg niego minimalny wymiar kary to walkower i 500tysi PLN kary. Zobaczymy jak kreatywni będą marynarkowi tym razem
    tego nie da sie obronić :}bo zadnym argumentem jest to ze chciał zrobić stary częstochowski tor.

  34. Powrót do góry    #1377
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    Moim zdaniem tor przestał wam jechać po akcji MiŚ w 2019 roku
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82...howskim-torze-

    Wtedy przegraliście dwa mecze z Lesznem i Wrockiem na fajnym torze i po akcji prezia zaczęliście wygrywać ale widowisko umknęło.
    W tym roku to była kontynuacja badziewia z zeszłego roku.

    Jeśli więc MiŚ mówi o zepsutym torze to musi raczej wskazać na siebie i 2019 rok
    Mecz z Lesznem mial jedna fajna akcje a z Wroclawiem tor byl rownie zyebany jak w tym roku. Wiec masz zle info.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Powrót do góry    #1378
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    A może panowie oczywiscie moje domysły problemem zawodników Włókniarza nie byl tor a oszczędności na sprzęcie bo ligi nie jada stawki okrojone a sprzęt na GP trzeba mieć . Może szukamy problemu tam gdzie go nie ma.!!!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Jap (23-08-2020)

  37. Powrót do góry    #1379
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    A może panowie oczywiscie moje domysły problemem zawodników Włókniarza nie byl tor a oszczędności na sprzęcie bo ligi nie jada stawki okrojone a sprzęt na GP trzeba mieć . Może szukamy problemu tam gdzie go nie ma.!!!

    Cieślak dokładnie o tym powiedział w wywiadzie, odsyłam do lektury.

  38. Powrót do góry    #1380
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Podobno pierwszy raz do Częstochowy, na mecz z Gorzowem wybrali się szefowie Waszego głównego sponsora, firmy Eltrox.

  39. Powrót do góry    #1381
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Dwuletni zakaz pełnienia funkcji w żużlu dla Świącika, 150 tysi kary + 1 melon w zawieszeniu na 2 lata.

    Brzmi sprawiedliwie wg was?
    Pzdr,
    Garfield

  40. Powrót do góry    #1382
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Dwuletni zakaz pełnienia funkcji w żużlu dla Świącika, 150 tysi kary + 1 melon w zawieszeniu na 2 lata.

    Brzmi sprawiedliwie wg was?
    Walkower dla Stali ,wszystkie kary finansowe w zawieszeniu na 3 lata a dla ''prezesa'',dożywotni zakaz zbliżania się do speedwaya

  41. Powrót do góry    #1383
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    ale Świącik nie pełni chyba żadnej funkcji co xd niezbyt legalna tą kara
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  42. Powrót do góry    #1384
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ale Świącik nie pełni chyba żadnej funkcji co xd niezbyt legalna tą kara
    Jak nie? Prezes spółki i stowarzyszenia to mało?

    Za narażenie ligi na straty wizerunkowe i finansowe jak najbardziej może być uznany za persona non grata.

    Tylko po pierwsze, primo: czy kiedykolwiek działacze dostali jakiekolwiek kary choćby za upadki klubów z powodów długów? Po drugie, primo: na stanowisku prezesa zaraz byłaby Patrycja Świącik zapewne. Pani przewodnicząca rady nadzorczej, co to z tysiącami kibiców patrzy na ręce Misia

    W profesjonalnej i poważnej lidze Świącik i ten Leszcz(yniak) dostaliby wilcze bilety. Niestety ta liga taką nie jest.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  43. Powrót do góry    #1385
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jak nie? Prezes spółki i stowarzyszenia to mało?

    Za narażenie ligi na straty wizerunkowe i finansowe jak najbardziej może być uznany za persona non grata.

    Tylko po pierwsze, primo: czy kiedykolwiek działacze dostali jakiekolwiek kary choćby za upadki klubów z powodów długów? Po drugie, primo: na stanowisku prezesa zaraz byłaby Patrycja Świącik zapewne. Pani przewodnicząca rady nadzorczej, co to z tysiącami kibiców patrzy na ręce Misia

    W profesjonalnej i poważnej lidze Świącik i ten Leszcz(yniak) dostaliby wilcze bilety. Niestety ta liga taką nie jest.
    Dlatego musi być kara finansowa. Być może wtedy miasto powie Świącikowi wypad.

  44. Powrót do góry    #1386
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Jest prezesem zarządu więc pełni

    A walkower to jedna transmisja w TV mniej czyli ileśset tysięcy zł wpływów z reklam w plecy nie mówiąc o tym, że Włókniarz po czymś takim się nie podniesie (wycofanie z rozgrywek / jazda juniorami = kolejne utracone pieniądze i wizerunkowy syf).

    Nie jest to chyba w niczyim interesie?
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #1387
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jest prezesem zarządu więc pełni

    A walkower to jedna transmisja w TV mniej czyli ileśset tysięcy zł wpływów z reklam w plecy nie mówiąc o tym, że Włókniarz po czymś takim się nie podniesie (wycofanie z rozgrywek / jazda juniorami = kolejne utracone pieniądze i wizerunkowy syf).

    Nie jest to chyba w niczyim interesie?

    Jest w interesie przyszłości żużla przede wszystkim w TV. Jeśli będzie się to powtarzało, a jak teraz odpuszczą to będzie, następnym razem TV gruuubo się zastanowi zanim wywali kilkadziesiąt baniek na wykupienie licencji na to szambo a my bedziemy dyskutować o meczach na podstawie relacji kibiców na forum.

  46. Powrót do góry    #1388
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jak nie? Prezes spółki i stowarzyszenia to mało?

    Za narażenie ligi na straty wizerunkowe i finansowe jak najbardziej może być uznany za persona non grata.

    Tylko po pierwsze, primo: czy kiedykolwiek działacze dostali jakiekolwiek kary choćby za upadki klubów z powodów długów? Po drugie, primo: na stanowisku prezesa zaraz byłaby Patrycja Świącik zapewne. Pani przewodnicząca rady nadzorczej, co to z tysiącami kibiców patrzy na ręce Misia

    W profesjonalnej i poważnej lidze Świącik i ten Leszcz(yniak) dostaliby wilcze bilety. Niestety ta liga taką nie jest.
    Jakbyście Wy jako kibice Włókniarza ,dali do zrozumienia że nie chcecie tej rodziny w klubie (opcji jest wiele) ,to podejrzewam że by się poddali

  47. Powrót do góry    #1389
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    no ale to nie jest funkcja nadana przez PZMot czy Ekstraligę, jak tam menedżer czy kierownik

    nie wyobrażam sobie przepisu: ten i ten człowiek konkretnie nie może klubu żużlowego mieć, tu by musiał być wyrok sądu powszechnego jakiś
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 23-08-2020 o 13:22
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #1390
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    no ale to nie jest funkcja nadana przez PZMot czy Ekstraligę, jak tam menedżer czy kierownik

    nie wyobrażam sobie przepisu: ten i ten człowiek konkretnie nie może klubu żużlowego mieć, tu by musiał być wyrok sądu powszechnego jakiś
    to niech sobie ma zuzlowy klub ale niedopuszczony do startow pod egida PZM.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #1391
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    no ale to nie jest funkcja nadana przez PZMot czy Ekstraligę, jak tam menedżer czy kierownik

    nie wyobrażam sobie przepisu: ten i ten człowiek konkretnie nie może klubu żużlowego mieć, tu by musiał być wyrok sądu powszechnego jakiś
    Dlatego tak jak pisałem ,takie akcje mogą tylko załatwić kibice .Jeśli będzie duża presja to może się to udać ,pytanie tylko czy kibole Włókniarza tego chcą

  50. Powrót do góry    #1392
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Dlatego tak jak pisałem ,takie akcje mogą tylko załatwić kibice .Jeśli będzie duża presja to może się to udać ,pytanie tylko czy kibole Włókniarza tego chcą
    Kto wie? 3 miliony z miasta pozwalają na budowę dobrego składu. Nie wiem jakie tam są układy ale czy wywalenie MiSia nie skutkowałoby mniejszą pomocą miasta? Może niech ludkowie z Czewy nam to trochę nakreślą.

  51. Powrót do góry    #1393
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jak nie? Prezes spółki i stowarzyszenia to mało?
    Ale jak inna spółka, ma odwołać prezesa innej spółki? Nie ma na to siły


    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jakbyście Wy jako kibice Włókniarza ,dali do zrozumienia że nie chcecie tej rodziny w klubie (opcji jest wiele) ,to podejrzewam że by się poddali
    Ty musiałbyś pomieszkać w tym mieście i zobaczyć jak to wygląda i kto jakie ma plecy, macki, jak to wszystko ze sobą jest powiązane i jak bardzo mieliby w dupie zdanie kibiców
    Jako przykład mogę dać swój własny, gdzie dorobiono własną historię do mojej osoby i szkalowano wszędzie, nawet tu, tylko dlatego że w rodzinie mam komornika, który ścigał po stadionie jednego z zawodników za długi. Ale masz też drugi przykład - działacz od nastu lat koło klubu, wyciąga na lewe faktury dotacje z miasta, ośmiesza się przy tym i... dalej jest działaczem koło klubu i robi jakieś tam interesy
    Nie do ruszenia przy obecnych władzach miasta i nim rządzących niekoniecznie z oficjalnych stanowisk.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  52. Powrót do góry    #1394
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale jak inna spółka, ma odwołać prezesa innej spółki? Nie ma na to siły




    Ty musiałbyś pomieszkać w tym mieście i zobaczyć jak to wygląda i kto jakie ma plecy, macki, jak to wszystko ze sobą jest powiązane i jak bardzo mieliby w dupie zdanie kibiców
    Jako przykład mogę dać swój własny, gdzie dorobiono własną historię do mojej osoby i szkalowano wszędzie, nawet tu, tylko dlatego że w rodzinie mam komornika, który ścigał po stadionie jednego z zawodników za długi. Ale masz też drugi przykład - działacz od nastu lat koło klubu, wyciąga na lewe faktury dotacje z miasta, ośmiesza się przy tym i... dalej jest działaczem koło klubu i robi jakieś tam interesy
    Nie do ruszenia przy obecnych władzach miasta i nim rządzących niekoniecznie z oficjalnych stanowisk.
    No rzeczywiście lekko nie jest ale cały czas uważam że w.....ie kibiców ,których przecież jest u Was sporo ,może dać normalność

  53. Powrót do góry    #1395
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Stowarzyszenie ma 100% udziałów, a tam rządzi świącik



    Jest trochę inaczej.

    świącik mówi Ci w oczy jedno jedno, a robi drugie. Już niejednokrotnie to udowodnił i zraził do siebie tym ludzi, zachowując przy sobie tylko tych, który lubią być tak traktowani. Widać to na jego profilu facebookowym, gdzie wrzuca posty do poklasku i można tam pisać tylko dobrze. Całą reszta wylatuje ze znajomych.

    Ale też jeden atut - działał w SLD i pozwolił się im panoszyć przy klubie. Dzięki temu robi interesy w mieście i z miastem - które SLD trzyma w garści od dawien dawna. Więc nie zaczął nic od zera, miał już jakieś podłoże i wystarczyło to tylko kręcić w dobrą stronę. Sponsorzy sami przychodzili, bo fajnie tak polizać jaja "włdoarzom" przez sponsoring klubu.

    Tylko michałowi od tej swojej sekty dookoła chyba zakrzywiła się rzeczywistość i brutalnie okazało się, że nie jest wszechmogący.
    Cieszę się że to wyszło , bo może w końcu zejdzie na ziemię i zrozumie, że lepiej zatrudnić fachowców do wyznaczonych zadań, a prezes powinien ich tylko z tego rozliczać, a nie robić to za nich.

    Więc tu nie ma hejterów michała, tylko są osoby które twardo stąpają po ziemi i widzą rzeczy takie jakimi są, a nie przez michałowe okulary. A że jest tu sporo byłych znajomych i klubu i michała, to mamy mocne zatrzęsienie emocji
    Obraz, który przedstawiasz wskazuje, że na zydlu usadziły go władze miasta. Powiedzmy to wprost. Tak to jest, kiedy cokolwiek i ktokolwiek jest uzależniony od łaskawości i tego "dawania" władzy jakiejkolwiek. I to SLD
    Tylko z reakcji Waszej bije też inny obraz. Znacie faceta. Nie jest mądrzejszy od wielu z Was. Robi byki kardynalne. Gul rośnie. Wybujałe ego każdego zraża.
    Tylko M. Świacikowi pasuje każda władza i on każdej. Czyż nie był rzecznikiem w epoce szejka? Więc zbieranie danych, zachowanie w mediach, przetwarzanie faktów w "gadane" ma opanowane.
    Pamiętam, kiedy byliście najbardziej wrogą grupą władzom swojego klubu chyba w Polsce. Nie dało się tego hejtu czytać.

    Co do karania klubu w tych czasach? No dajcie spokój.
    Może komisarz w klubie? Jakieś zawiasy? Nie było przecież złej woli, raczej dobro klubo. Może źle pojęte. Ale klub zniszczyć łatwo. Wielu to przerabiało. Gdzie jest Kraków, Piła? Na Świętochłowice nie liczcie.

Strona 31 z 72 PierwszyPierwszy ... 21293031323341 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •