Strona 64 z 72 PierwszyPierwszy ... 14546263646566 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,836 do 2,880 z 3239

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2836
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2020
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ja rozumiem że akcje z torem mogą nam wypominać i nabijać się w Lesznie, Lublinie czy Zielonej Górze ale jak robią to ludzie z Gorzowa czyli z klubu, który odwalal największe wałki tego roku, który tylko dzieki sprzeczny decyzją KOL znalazł się w PO to to już jest szczyt hipokryzji.
    Żyją Panowie w swoim świecie Moje Grzyby Stal Gorzów.

  2. Powrót do góry    #2837
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Papiery już podpisane, Lambert w Gorzowie klepnięty jeszcze przed Vaculikiem
    To jeszcze nam powiedz kto i jakie papiery podpisał ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #2838
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To jeszcze nam powiedz kto i jakie papiery podpisał ?
    Gorzów ma przecież takie wpływy w PGEE, że mają już nawet wzór kontraktu na 2021

  4. Powrót do góry    #2839
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    W przypadku głupiego wyścigu o Kubę Miśkowiaka, nie ma sensu wg. mnie przepłacać. To nie jest żużlowiec na poziomie Drabika/Kubery/Smektały. Będzie najlepszym juniorem 2021, ale też konkurencja będzie średnia.

    Mamy przecież młodszego o rok Kowalskiego, który potrafi się ścigać. Mamy swojego Świdnickiego, który jeszcze 2 lata będzie juniorem. Tutaj jest bardzo spokojna sytuacja.

    A za zaoszczędzoną kasę ściągnąć Lamberta w miejsce Doyla (skoro podobno Kołodziej jest już blisko, w miejsce PP/Holty).

    I jeśli ma zostać ktoś z dwójki Holta/Przedpełski, to chyba wolałbym jednak Pawełka. Chociaż najbardziej pasowałby tutaj Woryna...

  5. Powrót do góry    #2840
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Lambert będzie jeździł gdzie indziej, poza tym gość chce kasę z kosmosu. Miśkowiak chce podwyżki (mniej więcej na takim poziomie jak dostał rok temu) i od tego czy ją dostanie jest uwarunkowane jego zostanie u nas na tą chwilę. Jeśli wejdzie u23 to trzeba mu ją dać koniecznie, bo tylko on jest w stanie zatuszować w jakiś sposób dziurę na pozycji u23. A taką dziurę będą mieli wszyscy poza Lesznem, Spartą i klubem Lamberta
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  6. Powrót do góry    #2841
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2020
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    W przypadku głupiego wyścigu o Kubę Miśkowiaka, nie ma sensu wg. mnie przepłacać. To nie jest żużlowiec na poziomie Drabika/Kubery/Smektały. Będzie najlepszym juniorem 2021, ale też konkurencja będzie średnia.

    Mamy przecież młodszego o rok Kowalskiego, który potrafi się ścigać. Mamy swojego Świdnickiego, który jeszcze 2 lata będzie juniorem. Tutaj jest bardzo spokojna sytuacja.

    A za zaoszczędzoną kasę ściągnąć Lamberta w miejsce Doyla (skoro podobno Kołodziej jest już blisko, w miejsce PP/Holty).

    I jeśli ma zostać ktoś z dwójki Holta/Przedpełski, to chyba wolałbym jednak Pawełka. Chociaż najbardziej pasowałby tutaj Woryna...
    Dokładnie jak ma po każdym sezonie biegać po klubach z wojkiem kto da więcej to lepiej dać sobie spokój postawić na tych co są pewni. Też nie wiem czy prawda jest co pisze mieszkaniec grzybowa bo moga to być informacje z sufitu. Przedpelski z tej mąki chleba nie będzie on nie ma charakteru do tego sportu krótko mówiąc nie nadaje się na ten poziom. Holta to już jest lepszy tylko ma prawie 50 lat i to jest problem.

  7. Powrót do góry    #2842
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Po co Włókniarz w PlayOfach jak oni toru nie mają swojego, jeżdżą po Rybnikach
    Świącik zaorał na 4 metry...i robi "częstochowski" tor
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  8. Powrót do góry    #2843
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Wy z tym Kołodziejem na poważnie?

    Przestańcie żartować. Nie obrażajcie inteligencji Janusza i Cegły.

  9. Powrót do góry    #2844
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To jeszcze nam powiedz kto i jakie papiery podpisał ?
    Temu pajacowi miszarusiowi ktos zolte podpisal. I to jedyne papiery podpisane w Gorzowie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #2845
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Ja mimo wszystko liczę ze nie wejdzie ten głupi przepis U-23.
    Ani Pawełek ani Rysiu na EL sie nie nadają. Jak nie będzie wyboru to mimo wszystko dla mnie koszula bliższa ciału i wybrałbym Ryśka.
    Czas pokaże czy nasz Miś jest misiem na miarę naszych czasów. Okres transferowy da odpowiedz. Jeżeli to prawda że Kołodziej jest już u nas klepniety to plus dla Misia.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 14-09-2020 o 11:33
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  11. Powrót do góry    #2846
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Jak dla mnie, to mimo wszystko należy jeszcze spróbować zawalczyć.
    Wiem , wiem sam jestem zły na nasze własne frajerstwo,ale .....
    czemu mamy przegrać sezon i być może zaorać w najlepszym wypadku wpuścić w kryzys klub (chyba nikt nie wie jak głęboki on może być) przez cwaniactwo innych.
    Czyli należy (niech prawnicy myślą, gdzie i jak) natychmiastowo zaskarżać brak walkowera dla Gorzowa , zezwolenia na jazdę gości bez braku przesłanek do takiej, jazdy zawodnika bez decyzji czy jest dopingowiczem czy nie.
    To są kwiatki władz ekstraligi , sprzeczne z ich regulaminem i co my mamy być głównym beneficjentem tego, a może tak przysolili nam za poprzedni zarząd bo doszli do wniosku że tamto było za mało, a może jeszcze to nie wszystko są następne sezony .........
    Są przecież pzm, trybunały arbitrażowe, minister.

  12. Powrót do góry    #2847
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Po co Włókniarz w PlayOfach jak oni toru nie mają swojego, jeżdżą po Rybnikach
    Świącik zaorał na 4 metry...i robi "częstochowski" tor
    A z czego thebilu się cieszysz. to że wlokniarz tak skończył to jest dramat nas wszystkich choćby dlatego ze zabraknie bardzo mocnego zespołu w PO

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Dominik (14-09-2020), majjan (14-09-2020)

  14. Powrót do góry    #2848
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez vanpablo Zobacz posta
    Jak dla mnie, to mimo wszystko należy jeszcze spróbować zawalczyć.
    Wiem , wiem sam jestem zły na nasze własne frajerstwo,ale .....
    czemu mamy przegrać sezon i być może zaorać w najlepszym wypadku wpuścić w kryzys klub (chyba nikt nie wie jak głęboki on może być) przez cwaniactwo innych.
    Czyli należy (niech prawnicy myślą, gdzie i jak) natychmiastowo zaskarżać brak walkowera dla Gorzowa , zezwolenia na jazdę gości bez braku przesłanek do takiej, jazdy zawodnika bez decyzji czy jest dopingowiczem czy nie.
    To są kwiatki władz ekstraligi , sprzeczne z ich regulaminem i co my mamy być głównym beneficjentem tego, a może tak przysolili nam za poprzedni zarząd bo doszli do wniosku że tamto było za mało, a może jeszcze to nie wszystko są następne sezony .........
    Są przecież pzm, trybunały arbitrażowe, minister.
    Jeszcze trybunał w Strassburgu albo Hadze a jak to nie pomoże to do Trumpa albo Papieża.

    Zaskarżanie braku walkowera jak się zgodziło na odjechanie meczu, dwa miesiące po meczu, który się nie odbył po zakończeniu rundy zasadniczej - pocieszne.
    Goście - debilne rozwiązanie, ale w tym roku zgodne z regulaminem.

    Jedyne co mogliście to zaskarżać Walkower w meczu u was, ale wasz prezio debilek sam się wystawił. W ogóle odwołanie zostało złożone ?

    Na miejscu Świącika to bym myślał jak załagodzić teraz sytuację z waszym Trio z GP ? Każdy z nich jak podpisywał kontrakt liczył na na 4 dodatkowe mecze - to jakaś milion do wypłaty dla nich razem.

  15. Powrót do góry    #2849
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Fredka już szuka klubu, zapewne trafi do Falubazu, Doyle nie może patrzeć na Świącika, bo mu Cieślaka prześladował i wraca do Termosa. Było 3 liderów, a będzie Madsenek, Rysiek i Pawełek Noo ale może doczekają się tego "częstochowskiego" toru, a jak nie to zawsze mogą jeździć w Rybniku
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  16. Powrót do góry    #2850
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez vanpablo Zobacz posta
    Jak dla mnie, to mimo wszystko należy jeszcze spróbować zawalczyć.
    Wiem , wiem sam jestem zły na nasze własne frajerstwo,ale .....
    czemu mamy przegrać sezon i być może zaorać w najlepszym wypadku wpuścić w kryzys klub (chyba nikt nie wie jak głęboki on może być) przez cwaniactwo innych.
    Czyli należy (niech prawnicy myślą, gdzie i jak) natychmiastowo zaskarżać brak walkowera dla Gorzowa , zezwolenia na jazdę gości bez braku przesłanek do takiej, jazdy zawodnika bez decyzji czy jest dopingowiczem czy nie.
    To są kwiatki władz ekstraligi , sprzeczne z ich regulaminem i co my mamy być głównym beneficjentem tego, a może tak przysolili nam za poprzedni zarząd bo doszli do wniosku że tamto było za mało, a może jeszcze to nie wszystko są następne sezony .........
    Są przecież pzm, trybunały arbitrażowe, minister.
    Skąd Ty się urwałeś?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #2851
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Czyli w miarę prawdopodobny scenariusz zakłada skład: Madsen, Lindgren, Kolodziej, Holta/Przedpelski, U23, Świdnicki, Kowalski. Jeśli tak ma zostać, to faktycznie lepiej zostawić Kubę i ew. Ściągnąć jakiegoś młodego Duna i w razie padaki go zmieniać.

  18. Powrót do góry    #2852
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jak młody Dun i U23 to tylko Jakobsen jeśli wróci stary częstochowski tor to szybki załapie jak się lata po płocie w stylu Grigorija

  19. Powrót do góry    #2853
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Czyli w miarę prawdopodobny scenariusz zakłada skład: Madsen, Lindgren, Kolodziej, Holta/Przedpelski, U23, Świdnicki, Kowalski. Jeśli tak ma zostać, to faktycznie lepiej zostawić Kubę i ew. Ściągnąć jakiegoś młodego Duna i w razie padaki go zmieniać.
    Kołodziej nie przyjdzie do zespołu, który będzie walczył o utrzymanie w lidze.

  20. Powrót do góry    #2854
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Kołodziej nie przyjdzie do zespołu, który będzie walczył o utrzymanie w lidze.
    To kogo się pozbędziecie po sezonie jak nie Janusza? Emila? Kubere? Smyka? Lidseya? Wolne żarty. I dokąd ten Janusz miałby pójść? Do Torunia? Do GKM?

  21. Powrót do góry    #2855
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    do zespołu, który będzie walczył o utrzymanie w lidze.
    Nie za wcześnie na takie typowania?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  22. Powrót do góry    #2856
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez vanpablo Zobacz posta
    Jak dla mnie, to mimo wszystko należy jeszcze spróbować zawalczyć.
    Wiem , wiem sam jestem zły na nasze własne frajerstwo,ale .....
    czemu mamy przegrać sezon i być może zaorać w najlepszym wypadku wpuścić w kryzys klub (chyba nikt nie wie jak głęboki on może być) przez cwaniactwo innych.
    Czyli należy (niech prawnicy myślą, gdzie i jak) natychmiastowo zaskarżać brak walkowera dla Gorzowa , zezwolenia na jazdę gości bez braku przesłanek do takiej, jazdy zawodnika bez decyzji czy jest dopingowiczem czy nie.
    To są kwiatki władz ekstraligi , sprzeczne z ich regulaminem i co my mamy być głównym beneficjentem tego, a może tak przysolili nam za poprzedni zarząd bo doszli do wniosku że tamto było za mało, a może jeszcze to nie wszystko są następne sezony .........
    Są przecież pzm, trybunały arbitrażowe, minister.
    Brzmi pięknie, ale jest taki przepis, że klub będący w sporze sądowym z Ekstraligą nie może w niej występować, nie?

  23. Powrót do góry    #2857
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Skąd Ty się urwałeś?

    Piszę rzadko, ale nie sądzę że aż tak dramatycznie słabo by tak bezpośrednio od razu do mnie.

    Skoro kibicujesz Włókniarzowi to powinieneś rozumieć że dla Naszego Klubu jest to bardzo zła sytuacja i należy się chwycić chociażby brzytwy.
    .
    Ja tego nie zrobię (bo nie mam możliwości takiej), ale mogę tyle i aż tyle , zabrać głos i przypomnieć osobom Nim sterującym że są po to by o niego walczyć.

    Szanse może nie są za duże, ale nie ma tak że nie mamy żadnych podstaw, a więc w interesie tego klubu, czyli naszym jest to aby próbować.

    To moja opinia , myślę że nieodosobniona

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vanpablo za jego przydatny post!

    majjan (14-09-2020)

  25. Powrót do góry    #2858
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No nie są duże bo zerowe. Znajdź mi podstawę regulaminową protestu.

    Szczególnie taką, która wydłuża 14-dniowy okres na wniesienie protestu na decyzję KOL do trybunału PZM.

    W nosie mam czy piszesz tu często czy rzadko. Reaguję po prostu na niesamowite bzdury zawarte w tym poście.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 14-09-2020 o 17:14
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Powrót do góry    #2859
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez vanpablo Zobacz posta
    Piszę rzadko, ale nie sądzę że aż tak dramatycznie słabo by tak bezpośrednio od razu do mnie.

    Skoro kibicujesz Włókniarzowi to powinieneś rozumieć że dla Naszego Klubu jest to bardzo zła sytuacja i należy się chwycić chociażby brzytwy.
    .
    Ja tego nie zrobię (bo nie mam możliwości takiej), ale mogę tyle i aż tyle , zabrać głos i przypomnieć osobom Nim sterującym że są po to by o niego walczyć.

    Szanse może nie są za duże, ale nie ma tak że nie mamy żadnych podstaw, a więc w interesie tego klubu, czyli naszym jest to aby próbować.

    To moja opinia , myślę że nieodosobniona
    Ja też sądzę że podstawy były no ale kurła trzeba było brać się za to 3 tygodnie temu...

    Prawdopodobnie - tak sądzę - Misio usłyszał od granatowych marynarek, że jak będzie kwestionował wymiar kary to dowalą mu więcej.

    Zresztą zachowanie "góry" po meczu z Rybnikiem pokazuje, że i tak byli dość pobłażliwi.

    Prawda jest taka, że głąb nawet ciągnięty za uszy nigdy nie zostanie piątkowym uczniem...
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #2860
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Jeśli będziemy szukać grajka który może odpalić, to według mnie Klindt byłby strzałem w dziesiątkę. Klub zna, tor zna, już któryś rok z rzędu jeździ na równym poziomie w 1 lidze, więc dostając taką szansę w Ekstralidze będzie gryzł tor aż miło. Jak wejdzie przepis o U23 to na dobrą sprawę nie wiadomo jak zachowa się UL w stosunku do Kubery albo Smyka.

    Z tego co wiem to Eltrox zostaje jako tytularny.

  28. Powrót do góry    #2861
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Klindt w Falubazie
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  29. Powrót do góry    #2862
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Jeśli nie mam omamów słuchowych (mam nadzieje) to dziś ktoś już robił kółka na torze.
    Miało być PO bez toru, a będzie tor bez PO.

  30. Powrót do góry    #2863
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Fredka już szuka klubu, zapewne trafi do Falubazu, Doyle nie może patrzeć na Świącika, bo mu Cieślaka prześladował i wraca do Termosa. Było 3 liderów, a będzie Madsenek, Rysiek i Pawełek Noo ale może doczekają się tego "częstochowskiego" toru, a jak nie to zawsze mogą jeździć w Rybniku

    Nawet jak na trolla to jesteś żałosną miernotą. Sam sobie piszesz, sam się śmiejesz... z tekstu, który nie jest ani ciekawy ani zabawny. Taka pisaninka na poziomie 12 latka i to niespecjalnie rozgarniętego. Jak wymyślisz cos dowcipnego to wróć a teraz wy.ier..laj żałosna kreaturo.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    majjan (15-09-2020)

  32. Powrót do góry    #2864
    Początkujący
    Dołączył
    03-09-2018
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Jeśli nie mam omamów słuchowych (mam nadzieje) to dziś ktoś już robił kółka na torze.
    Miało być PO bez toru, a będzie tor bez PO.
    Jutro zaległa runda DMPJ.

  33. Powrót do góry    #2865
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Dzisiaj była weryfikacja toru, jutro pewnie komunikat.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  34. Powrót do góry    #2866
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,406
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jak młody Dun i U23 to tylko Jakobsen jeśli wróci stary częstochowski tor to szybki załapie jak się lata po płocie w stylu Grigorija
    Oczywiście. To bardzo niedoceniany zawodnik. Uważam że spokojnie poradziłby sobie w ekstralidze.
    W tym miejscu przypomina mi się budowanie Kildemanda właśnie kosztem Jakobsena. Żenujące.

  35. Powrót do góry    #2867
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Woryna jak dostanie pod dupe sprzętu dobrego jednak ma potancjał....

  36. Powrót do góry    #2868
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jak młody Dun i U23 to tylko Jakobsen jeśli wróci stary częstochowski tor to szybki załapie jak się lata po płocie w stylu Grigorija
    popatrz na ekstraligowe tory i odpowiedz sobie na pytanie, czy taki walczak ma tu racje bytu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #2869
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Polska para Kołodziej -Woryna to było by coś.
    Tyle ze mało realne.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    muuu (15-09-2020)

  39. Powrót do góry    #2870
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    No nie są duże bo zerowe. Znajdź mi podstawę regulaminową protestu.

    Szczególnie taką, która wydłuża 14-dniowy okres na wniesienie protestu na decyzję KOL do trybunału PZM.

    W nosie mam czy piszesz tu często czy rzadko. Reaguję po prostu na niesamowite bzdury zawarte w tym poście.
    Po nerwowej reakcji Pana , czytam że : "uderz w stół a nożyce się odezwą"

    Rodzina w zarządzie ? , czy sam zarząd ?

    Może troszeczkę wytłumaczę bo widzę niezrozumienie.

    Regulamin i jego punkty są tu tylko ważne by wykazać że są traktowane wybiórczo , a podstaw prawnych szukamy gdzie indziej i nie idziemy się skarżyć do ekstraligi czy kol , tylko wyżej na ich decyzje. ( wytłumaczone specjalnie dla Pana mimo że to jasno wynikało z mojego postu)
    Sam ich regulamin i stwierdzenie " nie może być w sporze prawnym z ekstraliga.... " , czy to oznacza ze jesteśmy wszechwładni i nic Nam nie zrobicie choćbyśmy Was jawnie kantowali?
    Śmiech na sali z takimi zapisami.

  40. Powrót do góry    #2871
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Kwestia jakie plany i finanse posiada nasz prezes.

    Jestem ciekawy jak Toruń i Doyle. Po zmianie przepisów biorąc Doyle będą musieli pozbyć się dwóch zawodników zagranicznych. Kułakow na pewno do odstrzału kwestia tylko czy postawią na braci Holderów czy Doyle + młodszy Holder. Kto wie czy nie będą chcieli postawić na braci i kasę wyłożyć na Lamberta + Cierniaka. Z tego co wiem walczą o Worynę, ale tutaj nawet nie dopuszczam myśli, że zostając w elidze nie będzie jeździł w naszych barwach. Obstawiam, że Paweł wróci tam i postawią dodatkowo na bączka (Miedziaka). Lamberta przypisuje się do Gorzowa, ale jego tam nie będzie bo kasa już poszła na Vaculika, a zresztą Birkemose uważam, że to lepsza opcja dla nich (2003 rocznik) zawodnik na lata pod U23, a ma naprawdę ogromny potencjał. Zreszta i z nim będą faworytem ligi - swoją drogą szykuje się era Gorzowa najprawdopodbniej - Vaculik, Thomsen, Zmarzlik, Woźniak, Birkemose, Jasiński, Nowacki - tak to obstawiam, skład kozacki.

    Co do nas są dwie opcje, albo walczymy o medale, a przy wzmocnieniach rywali widzę tutaj chyba tylko jedną opcję - Madsen, Doyle (zakładając, że toruń postawi na braci), Woryna, Kołodziej, Jakobsen, Miśkowiak, Świdnicki/Kowalski. Jeżeli odpuszczamy i chcemy powalczyć o utrzymanie z Zielona Górą/Grudziądzem to tutaj Madsen, Lindgren, Holta/Przedpełski, Woryna, Jakobsen (inny U23 kompletnie mi do głowy nie przychodzi), Świdnicki, Kowalski - zakładając, że faktycznie duża kasa leży dla Miśkowiaka od Gorzowa czy Wrocławia.

    Świącik myślę podejmie dobre decyzje (o ile pieniążki będą) i postawi na ten 1 wariant byśmy mieli nadzieje na coś więcej niż 6/7 miejsce.

    Póki co jak zawsze jakieś przecieki były to z obozu częstochowskiego jest kompletna cisza - szczerze to martwi mnie to bo dużo papli w tym klubie jest. Może to oznaczać, że jesteśmy w dupsku. Jedyne co mi się o ucho obiło to, że jakieś tam rozmowy z Pawlickim i Woryną były.

    Co do Kołodzieja traktuje to jako si-fi, ale jeżeli ściągnąłby go i dołożył Woryne to już można by bić brawa bo nic lepszego nas w nowym sezonie nie spotka.

  41. Powrót do góry    #2872
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 6 postach
    1: Madsen
    2:
    3: Lindgren
    4:
    5:
    6: Miśkowiak
    7: Świdnicki
    8: Kowalski

  42. Powrót do góry    #2873
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marjuz Zobacz posta
    1: Madsen
    2:
    3: Lindgren
    4:
    5:
    6: Miśkowiak
    7: Świdnicki
    8: Kowalski
    i co to oznacza?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  43. Powrót do góry    #2874
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    i co to oznacza?
    Ze Ci są

  44. Powrót do góry    #2875
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ze Ci są
    Miśkowiak już pewny? wątpię

    Ale gdyby tak było to ja uważam,że Miśkowiak powinien iść na tego U-23 (to jest tak chory pomysł, że aż mi się nie chce wierzyć, że wejdzie)
    i do obstawienia zostaną dwa miejsca na Polaków. Ideałem by byli Kołodziej i Woryna ale to jest moim zadaniem nierealne.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 15-09-2020 o 10:19
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    muuu (15-09-2020)

  46. Powrót do góry    #2876
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    I niech ktoś powie ze Rusko nie trzęsie ta liga... nagle pomysł na U23 jak ma 22-letniego Czugunova. No śmiech na sali...

    Skład z Woryną i Kolodziejem to byłby hit. Ale mało realny.

  47. Powrót do góry    #2877
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Ten pomysł jest poroniony również dla Sparty i nie wiem gdzie ewentualnie AR widzi korzyści.

    Gdyby nie to, to miałby skład Tai, Artiom, Magic, Fricke i Gleb, a tak trzeba szukać alternatywy dla Fricke, a trudno będzie znaleźć kogoś lepszego na piątego seniora.

  48. Powrót do góry    #2878
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Ten pomysł jest poroniony również dla Sparty i nie wiem gdzie ewentualnie AR widzi korzyści.

    Gdyby nie to, to miałby skład Tai, Artiom, Magic, Fricke i Gleb, a tak trzeba szukać alternatywy dla Fricke, a trudno będzie znaleźć kogoś lepszego na piątego seniora.

    Woryna/Kołodziej czy nawet Kasprzak/Jamróg i skład na majstra
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  49. Powrót do góry    #2879
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    W porządku.
    Można podpisać Jamroga, czy tam Woryne tylko po co, jak masz gotowy skład z Frickem podpisanym też na przyszły sezon, który gorszy niż ww. trójka (z wyjątkiem Kołodzieja) nie jest? Kupy się to nie trzyma i nie sądzę, by największym orędownikiem tej zmiany był akurat AR. Inaczej bym na to może popatrzył gdyby Drabik nie został zawieszony, bo wtedy byłoby 3 Polaków w składzie i dwóch U23/U24. Tak to dla Sparty taka zmiana jest bezsensowna.

  50. Powrót do góry    #2880
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    We wrocku Rusko może pozbyć sie Frickie i sklad daje zloto na które Rusko ma parcie
    1. Tai
    2. Artiom
    3. Janowski
    4. Gleb
    5. Lambert

Strona 64 z 72 PierwszyPierwszy ... 14546263646566 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •