Strona 35 z 72 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 3239

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1531
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,593
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    przykro mi się zrobiło, jak przeczytałem, ilu Świącików się zadomowiło w spółce, bo to oznacza wręcz niemożliwość wyplenienia tej sitwy...
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  2. Powrót do góry    #1532
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ja również nie rozumiem zawodników, że fatalne występy tłumaczą torem ciągle. Bo ok, można jeden dwa biegi się pomylić, ale nie 6 ... i to przez 3 czy 4 mecze.
    To jak nie trafiali zawodnicy z przełożeniami w swój tor, to widzieliśmy w Gorzowie czy Lublinie co potem się dzieje - wychodzili z wysokich bęcków na równie wysokie prowadzenia.
    Dokładnie. Tyle czasu ile było na trenowanie w tym roku, to każdy zawodnik powinien mieć rozjechany swój tor w każdych warunkach i wiedzieć co zmienić bez względu na tempo zmian warunków. Nawet jeśli wyjeżdżam na tor i jestem nie przełożony, to wiem że taki sam tor miałem na tym i na tym treningu, a wtedy założyłem taki i taki setup. Druga tura startów i +8, koniec bajki.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raf_Lublin za jego przydatny post!

    muuu (24-08-2020)

  4. Powrót do góry    #1533
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    A najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie potrafiliśmy odwrócić losów żadnego spotkania na własnym torze.

    W analogicznej sytuacji Lublin, Gorzów czy nawet Grudziądz potrafiły się dopasować do swojego toru - my nie. Można zganiać na Cieslaka, ale to nie jest do końca tylko i wyłącznie jego wina...

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    lolex (24-08-2020), muuu (24-08-2020)

  6. Powrót do góry    #1534
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Doctor_WHO Zobacz posta
    parę stron wcześniej ktoś o Cieślaku napisał: cwaniak z niego, ale nie głupi.
    I ja się pod tym podpisuje. Od kilku meczy trener napieprzał, że to nie wina toru, tylko zawodnicy nagle zapomnieli jak się jeździ. Zawodnicy natomiast kontrowali, ze oni potrafią, ale tor ciągle się różni.
    Przypomnijcie sobie początek sezonu, jak Madsen i spółka demolowali rywali. I nagle kiedy zapadła decyzja, że jednak SGP pojedzie w Polsce, to oni zapomnieli jak jechać ? A co jeżeli Madsen, który ma parcie na tytuł schował najlepsze silniki do szafy i w najbliższy piątek we Wrocku na podium wskoczy ? A Doyle za nim? I się okaże, że żadnego problemu z torem nie ma, tylko każdy ma swoje priorytety. Nierealne ?
    To, że Madsen czy Doyle wykorzystują hajs z polski do walki o IMS to nic nowego i oni nawet się z tym nie kryją, więc najlepsze silniki pewnie pochowane już na GP

  7. Powrót do góry    #1535
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,593
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    no sorry, ale jak się potem okazuje, tylko poczciwy Rysiu Holta raczył trenować

    patrzcie też na sytuację w poniedziałek: Rune się znowu pofatygował na stadion, 5 dni przed meczem, żeby zobaczyć co i jak

    Rune to prawdziwy Włókniarzak
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Petroniusz (24-08-2020), muuu (24-08-2020)

  9. Powrót do góry    #1536
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    no sorry, ale jak się potem okazuje, tylko poczciwy Rysiu Holta raczył trenować

    patrzcie też na sytuację w poniedziałek: Rune się znowu pofatygował na stadion, 5 dni przed meczem, żeby zobaczyć co i jak

    Rune to prawdziwy Włókniarzak


    Tak. No i może coś jeszcze odebrać, na przykład, nie wiem, hmmm, do eurobiznesu mu czegoś brakowało? Pionków? hmmm może czegoś innego?

    No. Tak w sprawie tego pojawiania się na stadionie

  10. Powrót do góry    #1537
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Ja również nie rozumiem zawodników, że fatalne występy tłumaczą torem ciągle. Bo ok, można jeden dwa biegi się pomylić, ale nie 6 ... i to przez 3 czy 4 mecze.
    Chodzi o to co pisałem wcześniej, że zrobili 3 raz tor i za każdym razem był inny także już zawodnicy lecieli do Cieślaka z łapkami (tak a propos wielkiego przywiązania do Marka) Natomiast nie rozumiem tych kłamstw na jakieś pijaństwo Cieślaka. Nie wiem kto się wypowiada w tym tonie, ale chyba ktoś kto nigdy nie jeździł na rowerze.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 24-08-2020 o 11:34
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    muuu (24-08-2020)

  12. Powrót do góry    #1538
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2020
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 21 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie zdziwię się jak nie będzie żadnego walkowera. Marynarki strzeliły sobie w stopę z Gorzowem, teraz jednemu miałoby się upiec a drugiemu nie? Wiem że kaliber inny ale w regulaminie nie ma pojęcia kaliber. Albo się ktoś do niego stosuje albo nie. Pewnie wygra "duch sportu".
    tyle tylko,że dosypana nawierzchnia której nie zgłoszono mimo obowiązku w regulaminie to jednak inna para kaloszy od spalonej rodzielni na którą nikt nie miał wpływu

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mkk za jego przydatny post!

    vicar (24-08-2020)

  14. Powrót do góry    #1539
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie zdziwię się jak nie będzie żadnego walkowera. Marynarki strzeliły sobie w stopę z Gorzowem, teraz jednemu miałoby się upiec a drugiemu nie? Wiem że kaliber inny ale w regulaminie nie ma pojęcia kaliber. Albo się ktoś do niego stosuje albo nie. Pewnie wygra "duch sportu".
    Po Gorzowie literalnie powinien być walkower, ale zorientowali się, że społeczność żużlowa wskazuje wady regulaminu, bo bo w tamtym przypadku Gorzów był i winnym i ofiarą. Sam jednak byłem za walkowerem, bo stworzyli precedens, który szybko obrócił się przeciwko nim. Już teraz obrońcy spod Jasnej Góry wskazują, że skoro tam można było postąpić z "duchem sportu", to w ich przypadku tenże duch powinien być nawet "duchem świętym sportu".
    Sęk w tym, że Włókniarz nie jest ofiarą "nawałnicy". Świącik jest zwykłym oszustem, który jeszcze w piątek w wywiadzie zarzekał się, że żadnego dosypywania nie było.
    Gdyby nie było tej ulewy we wtorek i gdyby jakimś cudem (wbrew temu co mówi Cieślak) tor udało się przygotować, to ordynarne oszustwo nie zostałoby wykryte. Dopiero, gdy Świącik wiedział, że prawda wyjdzie na jaw, zaczął przyznawać się do swych działań. Nie fakt zaorania toru w wynikający z chęci Prezesa, aby uatrakcyjnić zawody (jasne, wynik się nie liczył) stanowi jego winę. Wtedy by można jeszcze się nad biedaczkiem ulitować, powiedzieć no mamy wirusa, ciężkie czasy, chłop chciał dobrze, ale mu się zwaliło. Dostałoby się finansowo nieznacznie i odjechało mecz kilka dni później. Ale nie, o jego winie stanowi fakt bycia oszustem tj. dosypywania bez informowania Ligi nowej nawierzchni i negowanie tego, aż do momentu, gdy nawet media częstochowskie, dobrze poinformowane, zaczęły o tym pisać. Tutaj nie może być innego werdyktu niż walkower (z finansami jednak bym nie szalał, bo faktycznie klubom się nie przelewa). Każdy inny werdykt sprawi, że cofniemy się w czasie do wałów zielonogórskich czy finałowych dziur w Gorzowie.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  15. Powrót do góry    #1540
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Dokładnie. Tyle czasu ile było na trenowanie w tym roku, to każdy zawodnik powinien mieć rozjechany swój tor w każdych warunkach i wiedzieć co zmienić bez względu na tempo zmian warunków. Nawet jeśli wyjeżdżam na tor i jestem nie przełożony, to wiem że taki sam tor miałem na tym i na tym treningu, a wtedy założyłem taki i taki setup. Druga tura startów i +8, koniec bajki.
    Woleli z Markiem pojeździć na rowerze
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  16. Powrót do góry    #1541
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Po Gorzowie literalnie powinien być walkower, ale zorientowali się, że społeczność żużlowa wskazuje wady regulaminu, bo bo w tamtym przypadku Gorzów był i winnym i ofiarą. Sam jednak byłem za walkowerem, bo stworzyli precedens, który szybko obrócił się przeciwko nim. Już teraz obrońcy spod Jasnej Góry wskazują, że skoro tam można było postąpić z "duchem sportu", to w ich przypadku tenże duch powinien być nawet "duchem świętym sportu".
    Sęk w tym, że Włókniarz nie jest ofiarą "nawałnicy". Świącik jest zwykłym oszustem, który jeszcze w piątek w wywiadzie zarzekał się, że żadnego dosypywania nie było.
    Gdyby nie było tej ulewy we wtorek i gdyby jakimś cudem (wbrew temu co mówi Cieślak) tor udało się przygotować, to ordynarne oszustwo nie zostałoby wykryte. Dopiero, gdy Świącik wiedział, że prawda wyjdzie na jaw, zaczął przyznawać się do swych działań. Nie fakt zaorania toru w wynikający z chęci Prezesa, aby uatrakcyjnić zawody (jasne, wynik się nie liczył) stanowi jego winę. Wtedy by można jeszcze się nad biedaczkiem ulitować, powiedzieć no mamy wirusa, ciężkie czasy, chłop chciał dobrze, ale mu się zwaliło. Dostałoby się finansowo nieznacznie i odjechało mecz kilka dni później. Ale nie, o jego winie stanowi fakt bycia oszustem tj. dosypywania bez informowania Ligi nowej nawierzchni i negowanie tego, aż do momentu, gdy nawet media częstochowskie, dobrze poinformowane, zaczęły o tym pisać. Tutaj nie może być innego werdyktu niż walkower (z finansami jednak bym nie szalał, bo faktycznie klubom się nie przelewa). Każdy inny werdykt sprawi, że cofniemy się w czasie do wałów zielonogórskich czy finałowych dziur w Gorzowie.
    Zgoda w 100%. Tak się właśnie kończy wybiórcze stosowanie regulaminu że każdy teraz będzie kwestionował każdą decyzję.
    #GetWellDarky

  17. Powrót do góry    #1542
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Porównywanie sytuacji z piątku do pożaru rozdzielni w Gorzowie jest kompletnie z czapy. Dlaczego? Ponieważ podczas pożaru w Gorzowie była to sytuacja losowa! Nie było nie dopilnowania - wszystkie procedury były spełnione. Zapaliło się i trudno, mecz był odjechany aż do 10 biegu... Stal domagała się przecież uznania wyniku i część ekspertów przyznawała temu rację.
    W Częstochowie mamy przykład umyślnego, bądź nie KRĘTACTWA. Dosypanie nawierzchni, bez zgody. Prace na torze z wiedzą, że będzie padać...kłamstwa i w ogóle.

    A co najgorsze z tego co mówią fachowcy teraz ten tor będzie dochodził do siebie bardzo długo, lekki deszczyk i znów zrobi się breja i będzie trzeba tydzień na jego wyschnięcie, dlatego Cieślak mówił, że nie wiadomo, czy uda się w ogóle w tym sezonie pojechać zawody w Czewie. Świącik przez swoją TOTALNĄ niekompetencję rozpieprzył tor nie tylko na mecz z Stalą, ale na resztę sezonu. Na dodatek szuka wszędzie winnych, a nie umie po prostu powiedzieć.
    Spieprzyłem, wziąłem się za coś o czym nie mam pojęcia. Przyjmiemy każdą karę jaką nam wymierzycie, przepraszam kolegów z Gorzowa, czasami nie wychodzi.
    A ten płacze, że wszystko było dobrze, Cieślak zły, Częstochowski Tor.... bla, bla, bla.
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  18. Powrót do góry    #1543
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu napisał:

    Chodzi o to co pisałem wcześniej, że zrobili 3 raz tor i za każdym razem był inny także już zawodnicy lecieli do Cieślaka z łapkami (tak a propos wielkiego przywiązania do Marka) Natomiast nie rozumiem tych kłamstw na jakieś pijaństwo Cieślaka. Nie wiem kto się wypowiada w tym tonie, ale chyba ktoś kto nigdy nie jeździł na rowerze.
    O kurde, zgadzam się.
    Granie w tym momencie jakimiś starymi wybrykami Cieślaka z alkoholem, jest mocno słabe. Mam nadzieję, że retoryka klubu i sekty świącika nie pójdzie w tą stronę.

    Z tym torem zgadzam się, był za każdym razem inny. Ale niech zawodnicy też myślą, niech 2 biegi zawalą ale przełożą się na kolejne. U nas tego nie było. A że da się, to pokazali w Gorzowie i Lublinie, gdzie startują mniej doświadczeni od naszych asów. Także tego... fajnie by tor był taki jaki oczekuje zawodnik ale na litość, to nie koniec świata i mamy 15 biegów by się dostosować, jakoś rywale mogą się przełożyć a naszym asom się nie chce...


    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    . Na dodatek szuka wszędzie winnych, a nie umie po prostu powiedzieć.
    Spieprzyłem, wziąłem się za coś o czym nie mam pojęcia. Przyjmiemy każdą karę jaką nam wymierzycie, przepraszam kolegów z Gorzowa, czasami nie wychodzi.
    A ten płacze, że wszystko było dobrze, Cieślak zły, Częstochowski Tor.... bla, bla, bla.
    Kurde, sam pisałem post, że ładnie i wprost Michał powiedział że jego wina i bierze na klatę wszystko.
    Jakby na tym skończył, to by wygrał i mocno wyszedł z twarzą z tego dramatu. Serio, tego oczekuję od prezesa klubu.

    Ale potem już musiał zacząć omijać pytania i wymyślać po swojemu, no i niesmak pozostał.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 24-08-2020 o 11:46
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  19. Powrót do góry    #1544
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Niech sobie tutejsze grono popisze. Dawno nie mieli się przy czym onanizować. Minie chwila, zniknie największy szkodnik Cieślak, który doprowadził tor do tego że trzeba go było wywracać do góry nogami, którego nazwisko nadal działa. Włókniarz dalej będzie walczył o medale, a Ci dalej będą płakać że jest źle. Jak trzeba być ślepym żeby nie widzieć tego że to Cieślak zniszczył ten tor i drużynę. Po prostu trzeba mieć osobisty ból dupy do prezesa i tylko udawać że troszczy się o losy klubu. Oj jak płakali że Włókniarz nigdy nie wstanie z kolan. Bo nie lubią Świącika bo nie ładny jest. Płakali i płakali. W tym czasie Włókniarz wbił się z kopa do elity i odnosi sukcesy. Trochę zamknęli japki bo głupio było, ale teraz jest okazją do masturbacji... Dochodzicie szybko bo zaraz znowu czeka was długa impotencja.

    Ty za to robisz sobie przerwy w waleniu gruchy tylko wtedy jak Świącik coś *********... czyli masz częste przerwy. Ale obawiam się, że ta grucha to i tak najlepsze co w życiu zrobiłeś. Widać u ciebie jakieś nerwice seksualne.... bo cały post o tym. Jakbyś chciał napisać kiedyś o żużlu to wpadnij a swoje marzenia o onanizujących się facetach zostaw dla siebie, lizodupie prezesika, albo idź na stronę "Kochać inaczej".

    Rok nie pisałem na tym wątku. Uznałem, że krytykując prezesa, którego obronił wynik powinienem zamknąć dzioba. Tak też zrobiłem. Teraz też nie chciałem się odzywać ale jak jakiś zboczuch wypisuje o plaszczeniu pytonga, toruńsko-bydgoskie gadające, choć puste, łby ujadają nad Włókniarzem, kolega z Zielonej robi za eksperta, nie wytrzymałem. W kwestii speedwaya, a nie dziwaków na forum, to prezes Świącik zagrał jak V kolumna, istny sabotażysta. Najpierw nie walczył o należący się Włókniarzowi zgodnie z regulaminem walkower w Gorzowie. Jestem przekonany, że gdyby stał twardo na stanowisku, że należą nam się punkty to Włókniarz by je dostał. Niestety włączyła mu się opcja fair play i jak sam powiedział "biegałem po parkingu w Gorzowie i pierwszy chciałem powtórzenia meczu". Panie Świącik od biegania to jest Paweł Kszczot a nie prezes klubu żużlowego... To proste, że nie liczy się to czego chce pan Świącik ani pan Grzyb. Liczy się regulamin i psim obowiązkiem prezesa było naciskać na przestrzeganie prawideł gry. Zaniechał tego, za honorowego chciał robić... Potem decyzja, że wykopie na torze dół i pośrednio zmusi Marka do odejścia z roboty... brak zrozumienia, że nie wolno mu czegokolwiek dosypywać... To żenujące. Facet mówi wprost, że gdyby nie padało to nic by się nie stało. Czyli złamałby regulamin ale nie został przyłapany więc sprawy niema. Jeżżżu on ma naprawdę ego znacznie wyższe niż IQ. Walkower zdaje się nieunikniony, obym się mylił. Podsumowując prezes Włókniarza Częstochowa Michal Świącik wywalczył dla słabej jak wypłata w Tompexie Stali Gorzów 5 punktow meczowych, to mnie więcej tyle ile Stal wywalczyła na torze. Straszne.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 24-08-2020 o 11:50

  20. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    Gadol (24-08-2020), Petroniusz (24-08-2020), artem (24-08-2020), lolex (24-08-2020), muuu (24-08-2020)

  21. Powrót do góry    #1545
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Thomaso za jego przydatny post!

    Maveral (24-08-2020)

  23. Powrót do góry    #1546
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Zdał pan martyrologię z wyróżnieniem!
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1547
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 6 postach
    czyli, że co?

    Capture.png

  25. Powrót do góry    #1548
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Jak dobrze liczę, to w klubie poza Michałem, pracuje jego jedna córka, jej mąż, syn michała i partner drugiej córki. Cała reszta też nie jest przypadkowa.
    Rusz to XD
    Akurat Patison to trochę podcina gałąź na której siedzi bo jak jej tatuś zaora klub to ani ona nie zarobi ani mężuś także ten tego.. (w ogóle to on jeszcze mechanikuje u Madsena?).
    Pzdr,
    Garfield

  26. Powrót do góry    #1549
    Początkujący
    Dołączył
    03-09-2018
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Akurat Patison to trochę podcina gałąź na której siedzi bo jak jej tatuś zaora klub to ani ona nie zarobi ani mężuś także ten tego.. (w ogóle to on jeszcze mechanikuje u Madsena?).
    Chyba u młodego Świdnickiego jest teraz.

  27. Powrót do góry    #1550
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Pomimo beznadziejnej sytuacji w jakiej jesteśmy nadal mam pewną wiarę w końcowy sukces. Za marzenia nie karzą.

    1. Dostajemy walkower - to jedyne słuszne rozwiązanie i nie ma zmiłuj. Ale z uwagi na ciężką sytuację, kary finansowe idą w zawiasy. Nie dostajemy również punktów ujemnych.
    2. Michał Świącik rezygnuje. Zawija się z klubu ze swoją świtą.
    3. Marek Cieślak z uwagi na nieobecność Świącika zobowiązuje się dokończyć sezon.
    4. Chłopaki na mega wkurvie wygrywają w Lublinie, u siebie z Rybnikiem i mamy 19 punktów. Awansujemy do PO.

    Science-fiction.

    Cholera naprawdę wierzę, że Lew jeszcze zaryczy.

  28. Powrót do góry    #1551
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Ty za to robisz sobie przerwy w waleniu gruchy tylko wtedy jak Świącik coś *********... czyli masz częste przerwy. Ale obawiam się, że ta grucha to i tak najlepsze co w życiu zrobiłeś. Widać u ciebie jakieś nerwice seksualne.... bo cały post o tym. Jakbyś chciał napisać kiedyś o żużlu to wpadnij a swoje marzenia o onanizujących się facetach zostaw dla siebie, lizodupie prezesika, albo idź na stronę "Kochać inaczej".

    Rok nie pisałem na tym wątku. Uznałem, że krytykując prezesa, którego obronił wynik powinienem zamknąć dzioba. Tak też zrobiłem. Teraz też nie chciałem się odzywać ale jak jakiś zboczuch wypisuje o plaszczeniu pytonga, toruńsko-bydgoskie gadające, choć puste, łby ujadają nad Włókniarzem, kolega z Zielonej robi za eksperta, nie wytrzymałem. W kwestii speedwaya, a nie dziwaków na forum, to prezes Świącik zagrał jak V kolumna, istny sabotażysta. Najpierw nie walczył o należący się Włókniarzowi zgodnie z regulaminem walkower w Gorzowie. Jestem przekonany, że gdyby stał twardo na stanowisku, że należą nam się punkty to Włókniarz by je dostał. Niestety włączyła mu się opcja fair play i jak sam powiedział "biegałem po parkingu w Gorzowie i pierwszy chciałem powtórzenia meczu".
    "biegałem po parkingu w Gorzowie i pierwszy chciałem powtórzenia meczu"
    "niczego nie dosypaliśmy"
    "dymisja M. Cieślaka nie miała nic wspólnego z torem"

    Wiesz jakie cechy wspólne mają te zdania oprócz tego, że padały publicznie z ust Waszego prezesa? Domyśl się.

    Michal Świącik wywalczył dla słabej jak wypłata w Tompexie Stali Gorzów 5 punktow meczowych, to mnie więcej tyle ile Stal wywalczyła na torze. Straszne.
    Dwa razy okazaliście się słabsi na torze a Ty bzdurzysz o "wywalczeniu' punktów dla Stali przez Świącika. Ochłoń.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  29. Powrót do góry    #1552
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Dwa razy słabsi na torze? Ale o którym sezonie ty piszesz??
    Pzdr,
    Garfield

  30. Powrót do góry    #1553
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ale z uwagi na ciężką sytuację, kary finansowe idą w zawiasy. Nie dostajemy również punktów ujemnych.
    jakie to wygodne, jak u pisiorów. Wałki na maskach i respiratorach? Podejrzani koledzy obłowieni? Dziwne zapisy w ustawach? Spoko, trudne czasy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Powrót do góry    #1554
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta



    Dwa razy okazaliście się słabsi na torze a Ty bzdurzysz o "wywalczeniu' punktów dla Stali przez Świącika. Ochłoń.

    Tiaaaa... a Zmarzlik siedzi i zawija je w te sreberka...
    Naprawdę nic nie zrozumiałeś. Nie chce mi się powtarzać, więc nie będę tłumaczył jeszcze raz. Mam nadzieję, że myslący zrozumieli, że nie deprecjonuję drużyny Stali a jedynie piętnuję zachowanie prezesa Włókniarza. A Tobie, sympatyczny Nigelu, powiem krótko "idź sobie budkę przed pożarem chronić bo drugi raz nie zdarzy się frajer który podaruje wam punkty jak to zrobił Świącik"...

  32. Powrót do góry    #1555
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Dwa razy słabsi na torze? Ale o którym sezonie ty piszesz??
    Pytasz jak Wasz MiŚ o fejsbukowy wpis swojej córki.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  33. Powrót do góry    #1556
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Z tym torem zgadzam się, był za każdym razem inny. Ale niech zawodnicy też myślą, niech 2 biegi zawalą ale przełożą się na kolejne. U nas tego nie było. A że da się, to pokazali w Gorzowie i Lublinie, gdzie startują mniej doświadczeni od naszych asów. Także tego... fajnie by tor był taki jaki oczekuje zawodnik ale na litość, to nie koniec świata i mamy 15 biegów by się dostosować, jakoś rywale mogą się przełożyć a naszym asom się nie chce...
    od zawsze powtarzam, że atut własnego toru wynika z tego, że gospodarze mają go na co dzień. mogą trenować do usrania w każdym stopniu ubicia/odmoczenia. natomiast robienie toru "pod siebie" to preparacja, która jest legalna o ile tor jest bezpieczny, równy itp itd.

    pieprzenie, że przegraliśmy bo na treningu był inny, to wg mnie kpina i jaja z kibica.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Mariusz (24-08-2020), apator_uk (24-08-2020), wokie (24-08-2020)

  35. Powrót do góry    #1557
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Tiaaaa... a Zmarzlik siedzi i zawija je w te sreberka...
    Naprawdę nic nie zrozumiałeś. Nie chce mi się powtarzać, więc nie będę tłumaczył jeszcze raz. Mam nadzieję, że myslący zrozumieli, że nie deprecjonuję drużyny Stali a jedynie piętnuję zachowanie prezesa Włókniarza. A Tobie, sympatyczny Nigelu, powiem krótko "idź sobie budkę przed pożarem chronić bo drugi raz nie zdarzy się frajer który podaruje wam punkty jak to zrobił Świącik"...
    Jasne, że nie deprecjonujesz. Gdyby sędzia nie brał próbki z Waszego toru do dalej byś wierzył w bajkę, że nic nie było dosypane tak jak wierzysz w bieganie po parkingu "za duchem sportu". Twój wybór.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  36. Powrót do góry    #1558
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Pomimo beznadziejnej sytuacji w jakiej jesteśmy nadal mam pewną wiarę w końcowy sukces. Za marzenia nie karzą.

    1. Dostajemy walkower - to jedyne słuszne rozwiązanie i nie ma zmiłuj. Ale z uwagi na ciężką sytuację, kary finansowe idą w zawiasy. Nie dostajemy również punktów ujemnych.
    2. Michał Świącik rezygnuje. Zawija się z klubu ze swoją świtą.
    3. Marek Cieślak z uwagi na nieobecność Świącika zobowiązuje się dokończyć sezon.
    4. Chłopaki na mega wkurvie wygrywają w Lublinie, u siebie z Rybnikiem i mamy 19 punktów. Awansujemy do PO.

    Science-fiction.

    Cholera naprawdę wierzę, że Lew jeszcze zaryczy.
    Między p. 2 i 3 powinno znaleźć się coś jeszcze, o czym kibice zwykle nie pamiętają. Wystarczy wyrzucić z klubu psuja, żeby ów klub rządził się dalej sam a pieniądz płynął do kieszeni zawodników ze skutecznością wody, która według niektórych ekspertów całkowicie utopiła tor

  37. Powrót do góry    #1559
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Jasne, że nie deprecjonujesz. Gdyby sędzia nie brał próbki z Waszego toru do dalej byś wierzył w bajkę, że nic nie było dosypane tak jak wierzysz w bieganie po parkingu "za duchem sportu". Twój wybór.

    Ooooo! Kolega nie zrozumiał co przeczytał więc zaczyna fantazjowanie. Kolega Nigel wie najlepiej co bym myślal, co bym zrobił gdyby coś tam. Pewnie nawet jest w stanie pokłócić się ze mną, że wie lepiej Jeśli kolega chcesz sprowadzić rozmowę do takiego poziomu to nie ze mną. Poszukaj sobie jakiegoś, podobnego sobie, infantylnego intryganta z ograniczoną umiejętnością czytania ze zrozumieniem i opowiadajcie sobie swoje koncepcje co ktoś tam chcial zrobić, powiedzieć, ugotować, namalować stopami czy co wam tam jeszcze przyjdzie do tych stalowych łbów.

  38. Powrót do góry    #1560
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Ooooo! Kolega nie zrozumiał co przeczytał więc zaczyna fantazjowanie. Kolega Nigel wie najlepiej co bym myślal, co bym zrobił gdyby coś tam. Pewnie nawet jest w stanie pokłócić się ze mną, że wie lepiej Jeśli kolega chcesz sprowadzić rozmowę do takiego poziomu to nie ze mną. Poszukaj sobie jakiegoś, podobnego sobie, infantylnego intryganta z ograniczoną umiejętnością czytania ze zrozumieniem i opowiadajcie sobie swoje koncepcje co ktoś tam chcial zrobić, powiedzieć, ugotować, namalować stopami czy co wam tam jeszcze przyjdzie do tych stalowych łbów.
    Kwieciste wypowiedzi okraszone inwektywami, to faktycznie nie mój poziom.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  39. Powrót do góry    #1561
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jakie to wygodne, jak u pisiorów. Wałki na maskach i respiratorach? Podejrzani koledzy obłowieni? Dziwne zapisy w ustawach? Spoko, trudne czasy
    Oczywiście, mam świadomość jak duże byłoby to nadużycie. Tym bardziej, że wszystko jest przewidziane w regulaminie. Dodatkowo rozumiem sprzeciw torunian, tym bardziej po nieuzasadnionych karach za pamiętny finał ale...

    ...patrzę czysto subiektywnie, egoistycznie. Kilkuset tysięczne kary to śmierć mojego klubu. My nie mamy takiego Karkosika, który w tamtym czasie był w stanie z własnej kieszeni zapłacić każdą karę (co nie znaczy, że były one przyznane należnie!). Tutaj kary idące w setki tysięcy, plus smród i antypromocja miasta ograniczająca budżet klubu = brak częstochowskiego ośrodka żużlowego na mapie Polski. A tego nie chcę.

    Najuczciwiej byłoby pociągnąć do odpowiedzialności prezesa - finansowo również. Ale doskonale wiesz, że na to szans nie ma.

    W zaistniałej sytuacji uważam, że równie mocno jak należy nam się kara - mam po prostu nadzieję, że nie zniszczy ona całego starania o odbudowę i ratowanie tego sportu w mieście. Kibice na to nie zasłużyli.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 24-08-2020 o 13:44

  40. Powrót do góry    #1562
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,593
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    najwyżej się zrobi trzeci Włókniarz easy
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  41. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Micz Bjukanon (24-08-2020), PrzemoZG (24-08-2020), mcp (24-08-2020)

  42. Powrót do góry    #1563
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    oczywiscie rozumiem kibicow Wlokniarza (nie siersciuchu, ciebie nie rozumiem)., ale na ch taki regulamin? Dla bogatych? Dla biednych zrobimy inny taryfikator? A moze bogaci zrzuca sie na kare dla tych biednych? Dokladnie tak zadzialano ws. Unibaxu. O bogaty wlasciciel, lecimy z zerami. Ba, wtedy nawet kwoty nie z taryfikatora tylko z kapelusza byly.

    Wytykaliscie swiacikowa patologie, ale przyszly wyniki i sprawa ucichla. Przeciez nawet Termos nie ma takiej pelni wladzy. Wlokniarz przetrwa, Swiacik to nie cudotworca ani bogacz. Publiczna kase latwo wydawac. Im szybciej pogonicie te wszystkie patolsony tym lepiej.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Powrót do góry    #1564
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jakie to wygodne, jak u pisiorów. Wałki na maskach i respiratorach? Podejrzani koledzy obłowieni? Dziwne zapisy w ustawach? Spoko, trudne czasy
    Akurat medaliki do wałków powinny być przyzwyczajone, a ten jeden najgłośniej szczeka na Spartę. Zresztą, przy największym wałku tegorocznej ligi czyli instytucji gościa to jest pryszcz

  44. Powrót do góry    #1565
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Już to pisałem ale napisze jeszcze raz, za mała jest odpowiedzialność Prezesów za takie błędy jak np ten ostatnio w Częstochowie. Klub dostanie karę finansową, Prezes może sobie odejść i problemu dla Niego nie ma. A największą karę poniosą kibice i zawodnicy ! Dopóki będą bezkarni to takie rzeczy będą się zdarzać raz na jakiś czas.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Gadol (24-08-2020), muuu (24-08-2020)

  46. Powrót do góry    #1566
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Czym się różni duch puszczy od ducha sportu?
    Po tym drugim chce się rzygać.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-08-2020 o 14:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #1567
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Rozmowa na temat walkowera ze śmierdzącym klockiem czy innymi kibicami apatora to jak rozmowa z koorwa o moralnosci.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 24-08-2020 o 16:15
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #1568
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Sam jestem ciekaw jaka może być możliwa kara?
    Złamanie regulaminu jakby nie było dość poważne , a cała sytuacja z Cieślakiem raczej tej sytuacji nie pomaga.
    Trzymam za Was kciuki jeżeli chodzi o PO, 100-kroć wolę Was niż klocową Spartę.
    Niestety uważam, że walkower bardzo realny, Świącik robiący super robotę kadrową we Włókniarzu , zaprzepaścił wszystko w tydzień - biorąc się za coś na czym najzwyczajniej w świecie się nie zna. Nie wyobrażam sobie dyrygującego Rusieckiego odnośnie spraw torowych w Lesznie. Akurat mamy to szczęście, że u Nas jest to jakoś sensownie poukładane.
    Trzymajcie się tam! Pozdro z Leszno!

  49. Powrót do góry    #1569
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Już to pisałem ale napisze jeszcze raz, za mała jest odpowiedzialność Prezesów za takie błędy jak np ten ostatnio w Częstochowie. Klub dostanie karę finansową, Prezes może sobie odejść i problemu dla Niego nie ma. A największą karę poniosą kibice i zawodnicy ! Dopóki będą bezkarni to takie rzeczy będą się zdarzać raz na jakiś czas.
    A może lepiej po prostu wybierać odpowiednie osoby do zarządzania? Praca pod presją i z odpowiedzialnością własnym majątkiem też nie jest najlepszym rozwiązaniem i zwyczajnie się nie sprawdza. Najlepiej po prostu zatrudniać odpowiednich ludzi, którzy znają się na zarządzaniu i odpowiednio ich za to wynagradzać. Podejściem do motywacji na zasadzie kija i marchewki jest zwykle tak, że marchewka zawsze zmienia się w kij, a kij zawsze zmienia się w marchewkę. Takie podejście nazywa się "marchewkijem" i polega na tym, że marchewka powszednieje i ludzie się szybko do niej przyzwyczajają, wtedy kijem jest brak marchewki. I odwrotnie. To bardzo złe podejście w motywowaniu.

  50. Powrót do góry    #1570
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2018
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 13 w 9 postach
    Czy skoro kiedyś Słąwek Kryjom dostał zakaz pracy na jakimkolwiek stanowisku związanym z żużlem, to można coś takiego zastosować przy Świąciku ?

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Doctor_WHO za jego przydatny post!

    jazzmanik (24-08-2020), wokie (24-08-2020)

  52. Powrót do góry    #1571
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Doctor_WHO Zobacz posta
    Czy skoro kiedyś Słąwek Kryjom dostał zakaz pracy na jakimkolwiek stanowisku związanym z żużlem, to można coś takiego zastosować przy Świąciku ?
    I co z tego, że dostał jak teraz robi za eksperta. Dla mnie to jest żenująca sytuacja. Spoko, jest elokwentny, zna się na żużlu, ale nigdy nie powiedział "Przepraszam, że nie miałem jaj i naraziłem ekstraligę na jeden z największych skandali wizerunkowych". Tylko tego mi brakuje.

  53. Powrót do góry    #1572
    Początkujący Awatar Osman
    Dołączył
    22-05-2014
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    twitter.png

    To chyba pozamiatane w wiadomym temacie..Żywię tylko nadzieję że z tej chryi wyjdzie jakieś dobro dla klubu w dłuższym okresie czasu.

  54. Powrót do góry    #1573
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    I co z tego, że dostał jak teraz robi za eksperta. Dla mnie to jest żenująca sytuacja. Spoko, jest elokwentny, zna się na żużlu, ale nigdy nie powiedział "Przepraszam, że nie miałem jaj i naraziłem ekstraligę na jeden z największych skandali wizerunkowych". Tylko tego mi brakuje.
    Wobec Różowego Koszula też jesteś taki krytyczny?

  55. Powrót do góry    #1574
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Oczywiście, mam świadomość jak duże byłoby to nadużycie. Tym bardziej, że wszystko jest przewidziane w regulaminie. Dodatkowo rozumiem sprzeciw torunian, tym bardziej po nieuzasadnionych karach za pamiętny finał ale...

    ...patrzę czysto subiektywnie, egoistycznie. Kilkuset tysięczne kary to śmierć mojego klubu. My nie mamy takiego Karkosika, który w tamtym czasie był w stanie z własnej kieszeni zapłacić każdą karę (co nie znaczy, że były one przyznane należnie!). Tutaj kary idące w setki tysięcy, plus smród i antypromocja miasta ograniczająca budżet klubu = brak częstochowskiego ośrodka żużlowego na mapie Polski. A tego nie chcę.

    Najuczciwiej byłoby pociągnąć do odpowiedzialności prezesa - finansowo również. Ale doskonale wiesz, że na to szans nie ma.

    W zaistniałej sytuacji uważam, że równie mocno jak należy nam się kara - mam po prostu nadzieję, że nie zniszczy ona całego starania o odbudowę i ratowanie tego sportu w mieście. Kibice na to nie zasłużyli.
    Masz rację. Trzeba tylko zwrócić uwagę na to, że pomiędzy PO i medalami a spadkiem /śmiercią klubu jest pewna przestrzeń którą chwilowo, na własną prosbe osoby zarzadzajacej, powinniście zapełnić.
    Bez tego nic się u was nie zmieni. Spadku wam chyba nikt nie życzy, ale jak po uszach nie dostaniecie to się swiacicka patologia obroni i będzie trwać.

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  56. Powrót do góry    #1575
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Osman Zobacz posta
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=5798

    To chyba pozamiatane w wiadomym temacie..Żywię tylko nadzieję że z tej chryi wyjdzie jakieś dobro dla klubu w dłuższym okresie czasu.
    To nic nie znaczy. KOL to dziwny twór i nigdy nie wiadomo co im do głowy strzeli.

    Trzeba wygrać w Lublinie, z Rybnikiem i na torze dalej mozna play-off wywalczyć.
    Najwyżej tylko prezio wynajmie jakiś inny stadion gdzie tor bedzie zdatny do jazdy

Strona 35 z 72 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •