Strona 60 z 72 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,700 z 3239

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pytanie czy Ruski lub Kepson nie zaskarza wczesniej meczu przerwanego na skutek płonącej rozdzielni? Tutaj każdy sad arbitrażowy wskaże złamanie regulaminu. Podobno stal kol gorzow po defektach w fazie play-off bedzie powtarzala biegi w razie defektu swoich zawodnikow.
    Tutaj natomiast mamy do czynienia z kolejnym artykułem na zamówienie. Sawina ktory nie widział toru mial najwięcej do powiedzenia Krzystyniak czy Tylinger to samo. Wlokniarz największym złem w polskim zuzlu bo tor im się spyerdolil.
    Złamanie regulaminu przez sędziego bo nie zauważył że zawodnicy używali nie tych kolorów kasków co trzeba. Chyba was poyebalo.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #2657
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Przecież Ekstraliga klepnęła zmianę toru, o to tylko wnioskował Wlokniarz. To Ekstraliga jako gospodarza podała Rybnik, z własnej nieprzymuszonej woli, nie na czyjś wniosek.
    Co ty nawijasz za bzdury ? A gdyby Świącik wysłał do SE prośbę o zgodę na rozegranie meczu w Łodzi to gospodarzem byłby Orzeł ? Albo we Wrocku to gospodarzem byłaby Sparta ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #2658
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2020
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale co jest "grubymi nićmi szyte" ? Fakt, ze Świącik to zyebał totalnie czy może fakt, ze Rusko czy Kępą będą chcieli to wykorzystać jeśli np. kosztem Czewy któraś z tych ekip wyleci z PO ?

    Tu nie ma zlituj się, gra idzie o spora kasę. I jeśli regulamin został złamany, to ja pierwszy powiem, że frajerem jest ten prezes co tego nie oprotestuje, w sytuacji kiedy może coś zyskać dla swojego klubu.

    Jak dla mnie to mecz Czewa - Rybnik się nie odbył w wyznaczonym terminie z winy gospodarza. Więc powinno być 40-0 dla Rybnika.
    Nic im nie dadzą prawnicy gruby Wojtek klepnal pomysł żeby mecz byl w Rybniku i tyle. Dużo już było takich co odgrażali się prawnikami a i tak wygrał Stępniewski. W lidze jest tak prezes i jego świta ma zawsze rację. Ta liga to ściek totalny przykład pierwszy z brzegu ostatnia kolejka powinna być rozegrana tego samego dnia o tej samej porze co mamy w ekstralidze Pan grzyb stwierdził że sobie rozegra mecz 3 tygodnie wcześniej gruby Wojtek klepnal Grzybowo rozegralo mecz ostatniej kolejki dużo wcześniej.

  4. Powrót do góry    #2659
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Pytanie czy Ruski lub Kepson nie zaskarza wczesniej meczu przerwanego na skutek płonącej rozdzielni? Tutaj każdy sad arbitrażowy wskaże złamanie regulaminu. Podobno stal kol gorzow po defektach w fazie play-off bedzie powtarzala biegi w razie defektu swoich zawodnikow.
    Tutaj natomiast mamy do czynienia z kolejnym artykułem na zamówienie. Sawina ktory nie widział toru mial najwięcej do powiedzenia Krzystyniak czy Tylinger to samo. Wlokniarz największym złem w polskim zuzlu bo tor im się spyerdolil.
    Złamanie regulaminu przez sędziego bo nie zauważył że zawodnicy używali nie tych kolorów kasków co trzeba. Chyba was poyebalo.
    Nie się spyerdolił a Świącik go spyerdolił. A to znaczna różnica jest.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #2660
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    O kolejne wcielenie spartana
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #2661
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co ty nawijasz za bzdury ? A gdyby Świącik wysłał do SE prośbę o zgodę na rozegranie meczu w Łodzi to gospodarzem byłby Orzeł ? Albo we Wrocku to gospodarzem byłaby Sparta ?
    Zapytaj Ekstraligi. Naprawdę, nie wiem dlaczego ja mam tłumaczyć coś o czym nie ja decydowałem. Ja tylko czytam ze zrozumieniem to, co jest napisane w komunikacie:
    „Na wniosek klubu WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA S.A. przy aprobacie Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o. i zgodzie KS ROW RYBNIK SA, Zespół ds Licencji dla klubów Ekstraligi I i II ligi żużlowej, na podstawie § 13 ust. 3 Regulaminu Licencyjnego wyraził zgodę na zmianę miejsca rozgrywania meczu z toru w Częstochowie na tor w Rybniku”

    Wniosek dotyczył tylko zmiany miejsca rozgrywania meczu, nie ma nic o zmianie gospodarza. To Ty, Mariusz, wyskakujesz z dziwnymi przykładami Łodzi czy Wrocławia.

  7. Powrót do góry    #2662
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zwał jak zwał ale demonizowanie tego jest już po prostu absurdalne przez tego socjopate albo zwykłego szowiniste z ps.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #2663
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,476
    Kliknij i podziękuj
    433
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    W żadne podkladanie Uni nie wierzę, oni mają wyj.. z kim pojadą w PO, bo żeby być mistrzem trzeba pokonać każdego ktoś się trafi. Na moje oko Sparta i Wlokniarz są obecnie na podobnym poziomie sportowym.
    Szansę na wywiezienie punktów z Leszna oceniam na 5%. Da sie powalczyc z Unia w Lesznie co pokazał chociażby Falubaz, który przed ostatnim biegiem miał jeszcze szansę na remis.

    No i jeszcze jedno do kibiców Wrocławia. Umiesz liczyć licz na siebie i pokaż to na torze, a nie szukaj teorii spiskowych
    Tylko Falubaz

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Dominik (10-09-2020)

  10. Powrót do góry    #2664
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Zapytaj Ekstraligi. Naprawdę, nie wiem dlaczego ja mam tłumaczyć coś o czym nie ja decydowałem. Ja tylko czytam ze zrozumieniem to, co jest napisane w komunikacie:
    „Na wniosek klubu WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA S.A. przy aprobacie Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o. i zgodzie KS ROW RYBNIK SA, Zespół ds Licencji dla klubów Ekstraligi I i II ligi żużlowej, na podstawie § 13 ust. 3 Regulaminu Licencyjnego wyraził zgodę na zmianę miejsca rozgrywania meczu z toru w Częstochowie na tor w Rybniku”

    Wniosek dotyczył tylko zmiany miejsca rozgrywania meczu, nie ma nic o zmianie gospodarza. To Ty, Mariusz, wyskakujesz z dziwnymi przykładami Łodzi czy Wrocławia.
    No OK, ale skoro regulamin mówi, ze każda drużyna ma rozegrać w RZ 7 meczów u siebie i 7 na wyjeździe, to ty nie widzisz tutaj złamania regulaminu ? Rozumiem, że Włókniarz wystąpił o zmianę toru na ten w Rybniku. Tu jest wszystko OK. Ale gospodarzem powinien być Włókniarz, nie sądzisz ? A co jeśli pani Basia z sekretariatu się pomyliła i źle wpisała gospodarza meczu ? Świącika to nie zaniepokoiło, skoro, jak twierdzisz, on nie zgłaszał chęci zamiany gospodarza meczu.


    Z Łodzią czy Wrockiem wyskoczyłem, bo byłem ciekaw kogo na gospodarza spotkania wyznaczyła by SE skoro mecz rozgrywany byłby na neutralnym torze ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #2665
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Odwołano 39,2% spotkań a psychopata z ps dalej prowadzi wojnę medialną przeciwko Wlokniarzowi. Mam nadzieję że Wlokniarz awansuje do play-offow i zmierzy się z gorzowska rozdzielnia jeszcze raz w tym sezonie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #2666
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,476
    Kliknij i podziękuj
    433
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Odwołano 39,2% spotkań a psychopata z ps dalej prowadzi wojnę medialną przeciwko Wlokniarzowi. Mam nadzieję że Wlokniarz awansuje do play-offow i zmierzy się z gorzowska rozdzielnia jeszcze raz w tym sezonie.
    TYLKO niech żużlowcy kalosze założą, co by ich prąd nie popiescil
    Tylko Falubaz

  13. Powrót do góry    #2667
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Adi1981 Zobacz posta
    Nie po to Leszno jechało mecz przyjaźni z Zieloną Górą, żeby teraz wpuszczać do PO Włókniarza
    Dlaczego???
    Skoro były dwa mecze Rybnik-Czewa w RZ, to dlaczego w półfinałach nie ma być dwa razy Leszno-Czewa? Pewnie Unia się na to zgodzi i nie będzie przeciw Czewie jakoś specjalnie się spinać?

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Odwołano 39,2% spotkań a psychopata z ps dalej prowadzi wojnę medialną przeciwko Wlokniarzowi. Mam nadzieję że Wlokniarz awansuje do play-offow i zmierzy się z gorzowska rozdzielnia jeszcze raz w tym sezonie.
    Ale ma być dwa razy Rozdzielnia Gorzów-Potop Częstochowa, czy jeden raz Potop Częstochowa-Rozdzielnia Gorzów?
    Mówiąc już poważnie, to chciałbym obejrzeć dwumecz Stal-Włókniarz, to mogło by być dużo ciekawsze niż finał. Nawet zrezygnowałbym z udziału w PO Falubazu, kosztem Częstochowy w tej wendecie.

  14. Powrót do góry    #2668
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No OK, ale skoro regulamin mówi, ze każda drużyna ma rozegrać w RZ 7 meczów u siebie i 7 na wyjeździe, to ty nie widzisz tutaj złamania regulaminu ? Rozumiem, że Włókniarz wystąpił o zmianę toru na ten w Rybniku. Tu jest wszystko OK. Ale gospodarzem powinien być Włókniarz, nie sądzisz ? A co jeśli pani Basia z sekretariatu się pomyliła i źle wpisała gospodarza meczu ? Świącika to nie zaniepokoiło, skoro, jak twierdzisz, on nie zgłaszał chęci zamiany gospodarza meczu.


    Z Łodzią czy Wrockiem wyskoczyłem, bo byłem ciekaw kogo na gospodarza spotkania wyznaczyła by SE skoro mecz rozgrywany byłby na neutralnym torze ?
    Mariusz, ja już wcześniej pisałem, że dla mnie logicznym by było, gdyby to Włókniarz był gospodarzem, ale to nie jest zależne ode mnie. A wiemy, że Ekstraliga niewiele ma wspólnego z logiką.

    "Art. 702.
    1. Rozgrywki DMP składają się z dwóch części:
    1) część zasadnicza, w której każda z drużyn spotyka się z każdym
    przeciwnikiem dwukrotnie, po jednym razie na torze własnym i przeciwnika, 2) część finałowa, rozgrywana w formie systemu pucharowego, którego zasady
    zawarte są w art. 705.
    2. Pojęcie „tor własny” oznacza tor na obiekcie wskazanym przez klub we wniosku
    o nadanie licencji dla klubu na dany sezon rozgrywkowy.
    3. Rozgrywki prowadzone są według terminarza rozgrywek. Terminarz DMP
    podzielony jest na rundy ponumerowane od 1 do 14 w części zasadniczej rozgrywek oraz od 1 do 4 w części finałowej (nazywanej także rundą play-off).
    1
    Regulamin DMP
    4. W terminarzu rozgrywek, każdej rundzie przyporządkowana jest data, która dla każdego meczu danej rundy jest datą kalendarzową meczu. Dopuszcza się także, że w terminarzu mecz danej rundy ma przyporządkowaną inną datę kalendarzową niż pozostałe mecze danej rundy.
    5. W terminarzu rozgrywek gospodarze podani są na pierwszym miejscu, przy czym dopuszczalna jest zmiana gospodarza meczu stosownie do odpowiednich przepisów art. 725.
    6. Drużyna, która rozgrywa mecz na torze własnym jest organizatorem i gospo- darzem meczu.
    7. Drużyna, która rozgrywa mecz na torze przeciwnika jest gościem meczu.

    "

    No i teraz ciekawostka - bo z powyższego wynika, że mecz odbywał się na torze własnym ROW-u, przez co to regulaminowo ROW powinien być gospodarzem. Nie jestem prawnikiem, ale wątpię, żeby Wrocław/Lublin/Zielona Góra szarpały się sądowo (pomijając wyżej wspomniany przeze mnie zakaz pozostawania w sporze z Ekstraligą) przy tak niepewnej podstawie.

    Na koniec - polecam jednak czytać te regulaminy, a nie opierać*się na zdaniu Krzystyniaka.

  15. Powrót do góry    #2669
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    patrząc na parcie Ruski w tym sezonie, może rzeczywiście trzeba kibicować Włókniarzowi? Jeszcze będzie ciekawie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #2670
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    7. Drużyna, która rozgrywa mecz na torze przeciwnika jest gościem meczu.
    No i własnie. Przeciwnikiem Rybnika był Włókniarz. Czyli gościem powinien być Rybnik a Włókniarz gospodarzem.

    A teraz wyobraź sobie, jak by Świącik wynajął na ten jeden mecz stadion w Łodzi. I jak się te zapisy mają do takiej sytuacji ?

    6. Drużyna, która rozgrywa mecz na torze własnym jest organizatorem i gospo- darzem meczu.
    Pod pojęciem "tor własny" trzeba rozumieć każdy tor wymieniony we wniosku.

    zawarte są w art. 705.
    2. Pojęcie „tor własny” oznacza tor na obiekcie wskazanym przez klub we wniosku
    o nadanie licencji dla klubu na dany sezon rozgrywkowy.
    Czyli jak rozumiem, Włókniarz złożył wniosek aby mecz z Rybnikiem mógł rozegrać na torze w Rybniku zamiast w Czewie. Zatem na ten moment to był ich "tor własny". Czyli gospodarzem powinien być Włókniarz.

    Ewidentnie ktoś tutaj zrobił z siebie idiotę. Nie wiem czy to Świącik, czy pani Basia z sekretariatu której popyerdoliłm się gospodarz z gościem, czy może komisja licencyjna przy GKSŻ.

    Ale idźmy dalej:

    Art. 702.
    1. Rozgrywki DMP składają się z dwóch części:
    1) część zasadnicza, w której każda z drużyn spotyka się z każdym
    przeciwnikiem dwukrotnie, po jednym razie na torze własnym i przeciwnika,

    2) część finałowa, rozgrywana w formie systemu pucharowego, którego zasady
    zawarte są w art. 705.
    I co teraz powiesz ? Kiedy Włókniarz jechał na torze własnym z Rybnikiem ? Bo ja widze wyraźnie, że Włókniarz jechał dwa razy z Rybnikiem ale na torze przeciwnika. Więc został złamany regulamin czy nie został ?

    I kto tutaj nie czyta regulaminów ? Ty czy Krzystyniak ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-09-2020 o 20:32
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #2671
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Heh, Mariusz, posłuchaj. To co podkreśliłeś, zgoda, świadczy o ilości meczów na torach własnych.

    Co nie zmienia faktu, że Twój wcześniejszy wywód jest bez sensu, bo sam zmieniasz tam definicję toru własnego, czyli według Twojego powyższego toku myślenia Włókniarz powinien być gospodarzem, bo jechał na torze własnym. Tak nie było, bo we wniosku licencyjnym tor własny został wskazany jako ten w Częstochowie. Tor w Rybniku jest torem własnym ROW-u i pod tym względem punkty przeze mnie podkreślone zostały spełnione.

    Ogólnie mamy do czynienia z precedensem, bo na ten moment został złamany regulamin, konkretnie punkt wymieniony przez Krzystyniaka. Gdyby jednak to Włókniarz był gospodarzem, to złamane zostałyby punkty podkreślone przeze mnie. Ale to nie pierwszy raz w tym sezonie Ekstraliga łamie ustalone regulaminy, więc myślę, że najlepszym wytłumaczeniem będzie, iż duch sportu wrócił z wakacji

  18. Powrót do góry    #2672
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    wiekszym przekretem byl brak walkowera za plonaca rozdzielnie wiec nie demonizujmy jakiegos malo istotnego meczu z najslabsza druzyna ligi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #2673
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Po co powołujecie się na regulaminy skoro ten sezon pokazał, że jest to nic nie znaczący świstek papieru.

    Ekstraliga w tym roku jest równie absurdalna, co przepisy antycovidowe.

  20. Powrót do góry    #2674
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Heh, Mariusz, posłuchaj. To co podkreśliłeś, zgoda, świadczy o ilości meczów na torach własnych.

    Co nie zmienia faktu, że Twój wcześniejszy wywód jest bez sensu, bo sam zmieniasz tam definicję toru własnego, czyli według Twojego powyższego toku myślenia Włókniarz powinien być gospodarzem, bo jechał na torze własnym. Tak nie było, bo we wniosku licencyjnym tor własny został wskazany jako ten w Częstochowie. Tor w Rybniku jest torem własnym ROW-u i pod tym względem punkty przeze mnie podkreślone zostały spełnione.

    Ogólnie mamy do czynienia z precedensem, bo na ten moment został złamany regulamin, konkretnie punkt wymieniony przez Krzystyniaka. Gdyby jednak to Włókniarz był gospodarzem, to złamane zostałyby punkty podkreślone przeze mnie. Ale to nie pierwszy raz w tym sezonie Ekstraliga łamie ustalone regulaminy, więc myślę, że najlepszym wytłumaczeniem będzie, iż duch sportu wrócił z wakacji
    Widzę, ze nie rozumujesz logicznie. Tor własny to nie znaczy, że tor w Rybniku, jest torem własnym Rybnika i c...uj. W skrócie mówiąc, jest to tor "wskazany we wniosku". A więc we wniosku Włókniarz wskazał jako "tor własny" tor w Rybniku. To nic, ze to był wniosek jednorazowy na ten jeden mecz, to nic, ze jechał mecz akurat z Rybnikiem. Mógł wskazać jakikolwiek tor z aktualną licencją w Polsce i komisja mogła się zgodzić. Więc nawet jak Włókniarz wskazał tor własny w Rybniku i dostał zgodę, to Włókniarz tam powinien być gospodarzem. A nie Rybnik. Wiem, że w tej zgodzie jaką otrzymał Włókniarz jako gospodarz wymieniony jest Rybnik. Ale nie wiem czy to jest przypadkowy błąd jakiejś sekretarki, jakiegoś komisarza czy c...uj wie kogo. Ale na logikę, Świącik powinien tam zadzwonić chociaż i spytać dlaczego jest tak a nie inaczej. A ty tłumaczysz go tym, ze tak dostał na piśmie z centrali więc tak pojechali. No to ja się pytam, czy Świącik powinien znać regulamin czy nie powinien ? Gdzie wyraźnie jest napisane, że jeden mecz na torze własnym i jeden na torze przeciwnika.

    Ktos tutaj zrobił ewidentnego babola. Nie wiem kto, ale wiem, że ktoś tego babola może wykorzystać. A ja pierwszy temu ktosiowi będę bił brawo jeśli do tego dojdzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #2675
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nie wiem po co wlokniarz pcha się do PO jak nie będą mieli toru. chyba ze chcą jeździć w Rybniku bo mistrzostwa małolatów z 17 września zostały przeniesione z Częstochowy do Rybnika. z tym torem jak widać zrobił się poważny bałagan

  22. Powrót do góry    #2676
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ktos tutaj zrobił ewidentnego babola. Nie wiem kto, ale wiem, że ktoś tego babola może wykorzystać. A ja pierwszy temu ktosiowi będę bił brawo jeśli do tego dojdzie.
    Mariusz to nie był babol ...tego najprawdopodobniej dotyczyła propozycja Mrozka. Rybnik jest organizatorem (gospodarzem) co skutkuje zysk finansowy (bilety) Zwróć uwagę ,że karnety nie były honorowane w Rybniku (te częstochowskie) ,a więc dochód z biletów pozostał w Rybniku.

    Należałoby się teraz zastanowić jak *****isty koszt generuje niefrasobliwość Świącika. Punktówka (60) bez refundacji ze sprzedaży biletów, koszta wymiany toru, robocizna, 2stówki i walkower. Jeśli Włókniarz nie zaliczy w tym roku finału, to obawiam się rozbioru.

    Edit
    Też uważam ,że to szukanie dodatkowej dziury w doopie, bo gdyby chciał wywalić całą tą dziką ekstraligę w kosmos, to na początek można się prz.y.p.i.e.rdolić do gościa niedzielnego (co no ma wspólnego z covid 19) płonąca rozdzielnia, mecz w Rybniku... zdecydowanie za dużo tego!
    Ostatnio edytowane przez lolex ; 10-09-2020 o 21:42

  23. Powrót do góry    #2677
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Sorry ale o co to bicie piany?

    Ekstraliga klepnęła? Klepnęła. Mecz odbyty, zweryfikowany, nie ma tematu. Trzeba mieć zryty berecik by szukać tu na siłę kontrowersji.

    Generalnie mnie również dziwi dlaczego PS tak bardzo jedzie po Włókniarzu. Może chcą się wyróżnić na tle SF i dość przychylnego ostatnio Ostafa, albo może po prostu są zwykłymi hienami i pajacami? Who knows.
    Pzdr,
    Garfield

  24. Powrót do góry    #2678
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    nie wiem po co wlokniarz pcha się do PO jak nie będą mieli toru. chyba ze chcą jeździć w Rybniku bo mistrzostwa małolatów z 17 września zostały przeniesione z Częstochowy do Rybnika. z tym torem jak widać zrobił się poważny bałagan
    dlatego beda wymarzonym rywalem w PO i Leszno moze ich wpuscic.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #2679
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Mariusz to nie był babol ...tego najprawdopodobniej dotyczyła propozycja Mrozka. Rybnik jest organizatorem (gospodarzem) co skutkuje zysk finansowy (bilety) Zwróć uwagę ,że karnety nie były honorowane w Rybniku (te częstochowskie) ,a więc dochód z biletów pozostał w Rybniku.

    Należałoby się teraz zastanowić jak *****isty koszt generuje niefrasobliwość Świącika. Punktówka (60) bez refundacji ze sprzedaży biletów, koszta wymiany toru, robocizna, 2stówki i walkower. Jeśli Włókniarz nie zaliczy w tym roku finału, to obawiam się rozbioru.

    Edit
    Też uważam ,że to szukanie dodatkowej dziury w doopie, bo gdyby chciał wywalić całą tą dziką ekstraligę w kosmos, to na początek można się prz.y.p.i.e.rdolić do gościa niedzielnego (co no ma wspólnego z covid 19) płonąca rozdzielnia, mecz w Rybniku... zdecydowanie za dużo tego!
    No zgoda, to mogło być powodem, ze gospodarzem był Rybnik. I ja w to w sumie nie wnikam. Jednak muszę przyznać rację Krzystyniakowi. Poruszył on w mediach publicznie ważną kwestię. Pokazał, ze jednak złamano regulamin. I ja tu jestem formalistą. Tak jak byłem za walkowerem dla Włókniarza za rozdzielnie w Gorzowie, tak byłem za walkowerem dla Gorzowa za mecz w Czewie. Tak teraz chciałbym wiedzieć dlaczego złamano regulamin i Włókniarz nie odjechał meczu z Rybnikiem na "własnym torze" jako gospodarz, mimo, że regulamin tak nakazuje. Może jest tam gdzieś jakiś kruczek regulaminowy który pozwala na takie manewry. Tego nie wiem. Jeśli jest to niech SE wyda komunikat w mediach, niech się odniesie do słów Krzystyniaka. A nie chowa głowę w piasek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #2680
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No zgoda, to mogło być powodem, ze gospodarzem był Rybnik. I ja w to w sumie nie wnikam. Jednak muszę przyznać rację Krzystyniakowi. Poruszył on w mediach publicznie ważną kwestię. Pokazał, ze jednak złamano regulamin. I ja tu jestem formalistą. Tak jak byłem za walkowerem dla Włókniarza za rozdzielnie w Gorzowie, tak byłem za walkowerem dla Gorzowa za mecz w Czewie. Tak teraz chciałbym wiedzieć dlaczego złamano regulamin i Włókniarz nie odjechał meczu z Rybnikiem na "własnym torze" jako gospodarz, mimo, że regulamin tak nakazuje. Może jest tam gdzieś jakiś kruczek regulaminowy który pozwala na takie manewry. Tego nie wiem. Jeśli jest to niech SE wyda komunikat w mediach, niech się odniesie do słów Krzystyniaka. A nie chowa głowę w piasek.
    Mariusz cały ten sezon nie ma nic wspólnego z regulaminem, sztandarowym przykładem jest gość niedzielny!
    Powodem tego trybu (miał być) covid ....
    A jest?
    No nie!

  27. Powrót do góry    #2681
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Mariusz cały ten sezon nie ma nic wspólnego z regulaminem, sztandarowym przykładem jest gość niedzielny!
    Powodem tego trybu (miał być) covid ....
    A jest?
    No nie!
    Ale to było celowe zagranie prezesów. Przecież to oni zmieniali regulamin. I jest to zgodne z regulaminem. Tak jest po prostu napisany. Tu można dyskutować czy to jest fajny zapis czy zły. Ale na dzisiaj jest i obowiązuje. Więc nie można mówić, że ktoś łamie regulamin. Chociaż mi też ten zapis sie nie podoba. Ale nie mogę nikomu zarzucić, ze złamał regulamin korzystając z gościa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #2682
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale to było celowe zagranie prezesów. Przecież to oni zmieniali regulamin.
    Dzwon na policję.

  29. Powrót do góry    #2683
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Podobno nasza dobra relacja z Rybnikiem to nie jest przypadek. Jest spora szansa, że wyciągniemy od nich zawodnika na przyszły sezon - i miejmy nadzieję, że pokaże pełnię swojego potencjału.

  30. Powrót do góry    #2684
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez CriticalSyncro Zobacz posta
    Dzwon na policję.
    Wyrwałeś z kontekstu dwa zdania i rżniesz głupka. Pytam po co ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2685
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Sorry ale o co to bicie piany?

    Ekstraliga klepnęła? Klepnęła. Mecz odbyty, zweryfikowany, nie ma tematu. Trzeba mieć zryty berecik by szukać tu na siłę kontrowersji.

    Generalnie mnie również dziwi dlaczego PS tak bardzo jedzie po Włókniarzu. Może chcą się wyróżnić na tle SF i dość przychylnego ostatnio Ostafa, albo może po prostu są zwykłymi hienami i pajacami? Who knows.

    czysto filozoficzne rozważania

    Mariusz pamietaj ze w NBA tez mialo byc w rundzie zasadniczej 82 mecze itd. ale sezon skrocono za porozumieniem i zmieniono format itd w trakcie sezonu. Juz nie mowiac o NHL gdzie tam calkowicie zmienili system dokonczenia rozgrywek i rozstawienia na runde finalowa/playoffy.

  32. Powrót do góry    #2686
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    czysto filozoficzne rozważania

    Mariusz pamietaj ze w NBA tez mialo byc w rundzie zasadniczej 82 mecze itd. ale sezon skrocono za porozumieniem i zmieniono format itd w trakcie sezonu. Juz nie mowiac o NHL gdzie tam calkowicie zmienili system dokonczenia rozgrywek i rozstawienia na runde finalowa/playoffy.
    No ale co to wnosi do naszej dyskusji ?

    Gdyby u nas w tym zakresie nastąpiły jakieś zmiany to chyba byłby odpowiedni komunikat SE ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2687
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wyrwałeś z kontekstu dwa zdania i rżniesz głupka. Pytam po co ?
    Wszystkim dookoła chcesz udowodnić swoją tezę.
    To nic ze zmianę zaopiniowały władze spółki.
    Tej samej spółki której wspólnikiem są kluby które w twoim mniemaniu miały by robić rozrube
    w związku ze zmiana miejsca rozegrania meczu.
    Napisałbym ci żebyś myslal, tylko co to da?

  34. Powrót do góry    #2688
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Należałoby się teraz zastanowić jak *****isty koszt generuje niefrasobliwość Świącika. Punktówka (60) bez refundacji ze sprzedaży biletów, koszta wymiany toru, robocizna, 2stówki i walkower. Jeśli Włókniarz nie zaliczy w tym roku finału, to obawiam się rozbioru.
    Nawierzchnie to chyba w barterze wymieniają, bo już jakieś reklamy żwirowni czy czegoś podobnego się pojawiają koło klubu
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Powrót do góry    #2689
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Słyszałem, że jednego nowego polskiego seniora na 2021 już mamy
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  36. Powrót do góry    #2690
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Woryne zapewne.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  37. Powrót do góry    #2691
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    MARIUSZ
    ". A więc we wniosku Włókniarz wskazał jako "tor własny" tor w Rybniku. To nic, ze to był wniosek jednorazowy na ten jeden mecz, to nic, ze jechał mecz akurat z Rybnikiem."

    Co ty gadasz? Przecież tu chodzi o wniosek o nadanie licencji. Czy Włókniarz we wniosku o nadanie licencji wskazał tor w Rybniku jako własny?

    Zabawna ta dyskusja bo gdyby literalnie interpretować regulamin to żadna drużyna nie ma prawa rozegrać meczu na obcym torze w zastępstwie własnego.
    Ostatnio edytowane przez shatter ; 11-09-2020 o 10:51

  38. Powrót do góry    #2692
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Woryne zapewne.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  39. Powrót do góry    #2693
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Nie
    Obstawiam kogoś z dwójki Kasprzak, Przemek Pawlicki
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  40. Powrót do góry    #2694
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2018
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Obstawiam kogoś z dwójki Kasprzak, Przemek Pawlicki
    Oby nie żaden Pawlicki, przecież to jest kaszana...

  41. Powrót do góry    #2695
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Drabik?

    Natomiast jak Kasprzak to sam idę z taczką pod klub

  42. Powrót do góry    #2696
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Słyszałem, że jednego nowego polskiego seniora na 2021 już mamy
    A Holta zostanie ? Pytam, bo zima idzie i znowu mam stracha, że wróci do Torunia

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    slam83 (11-09-2020)

  44. Powrót do góry    #2697
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2014
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Pewnie ten nowy polski senior za Holte przyjdzie, a szkoda, bo taki Pawlicki, czy Kasprzak więcej od Ryśka nie gwarantują, no chyba, że tu chodzi o Kołodzieja, to co innego

  45. Powrót do góry    #2698
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Natomiast jak Kasprzak to sam idę z taczką pod klub
    Trzymam za słowo!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  46. Powrót do góry    #2699
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Kołodziej to byłoby coś. Co do Holty to nie wiadomo co myśleć. Ma jeszcze swoje momenty ale jak jest trudniejszy tor to jest dziura w składzie.

  47. Powrót do góry    #2700
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Nic tak gula u rywali by nie wywołało jak Madsen jako Polak...nieprawdaż?
    Marzenia się spełniają...ponoć!

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawcio za jego przydatny post!

    slam83 (11-09-2020)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •