Strona 30 z 72 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 3239

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    młody piernik idź sobię popłakać do wątku toruńskiego albo idź znowu napisać jakąś skargę na mnie do wątku moderatorów
    Jestem ciekaw jak będą się zachowywały chorągiewki jak Włókniarz będzie walczył w play-offach. Będą skakały ale nie będą się cieszyły.
    Dziwolągi.

    W tym sezonie raczej Częstochowa w play-offach nie pojedzie. I to w znacznej mierze na własne życzenie. To tyle.

    PS
    Blacktop to chyby jedyny forumowicz (kogoś przeoczyłem?), który broni tej szopki z torem...

    Brawo dla obiektywnych kibiców z Częstochowy.

  2. Powrót do góry    #1307
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pożyjemy, zobaczymy. Myślę, że jednak nie przeczytałeś dokładnie wątków i są tu jeszcze normalni kibice Włókniarza.
    Adi, Garfield, Top Secret czy CS tak na szybko ale nie będę od ciebie wymagał zbyt wiele. No offence.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #1308
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Najgorsze jest to, że ta drużyna na początku sezonu to był samograj. Wystarczyło nie przeszkadzać.


    Ale ktoś musi być ciągle na świeczniku...
    Własnie podobnie pomyślałem. Karwa, jakim trzeba być debilem aby spyerdolić relacje w takim klubie. Świącik miał okazję posiedzieć w loży VIP lub w swoim gabinecie i pić drinki. A PO i tak by był.

    Ale jedyny problem w tym układzie to byłby taki, że Świącika by nikt nie zauważył.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1309
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak to jest jak patologię wpuszcza się na salony.
    Kibicom Włókniarza dziwię się,że to tak przeżywają, przecież to nie jest ich utytułowany klub tylko jakiś nowy projekt pt. Misio i politycy robią igrzyska dla plebsu. Oczywiście w zamian za poparcie wyborcze i akceptację dla wszelkich machlojek.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #1310
    Początkujący Awatar Osman
    Dołączył
    22-05-2014
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 9 w 4 postach

  6. Powrót do góry    #1311
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ale jak to, wczoraj jak rozmawiał wieczorem z Ostafem to zarzekał się, że nic nie dosypywali.

    To co, 50% dotacji miejskiej pójdzie na zapłacenie za zabawę Misia w toromistrza?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #1312
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,834
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości co do osoby Prezesa to teraz zostały rozwiązane.
    KŁAMCA.

  8. Powrót do góry    #1313
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    fajne to oświadczenie, takie "sorry not sorry"
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  9. Powrót do góry    #1314
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    fajne to oświadczenie, takie "sorry not sorry"
    A widziałeś kiedyś narcyza, z ego jak stąd na księżyc, przepraszającego i przyznającego się do pomyłki?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Powrót do góry    #1315
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Kużwa, przyznaje się do winy, ale zarzeka się, że wszystko było robione prawidłowo i zgodnie ze sztuką. Niezły krętacz.

  11. Powrót do góry    #1316
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Jeszcze nie zgłosili nawet nigdzie podobno, że chcą coś dosypać... Chcieli zrobić to żeby nikt się nie zorientował? Takie krętactwo nawet Cieślaka już przerosło.

  12. Powrót do góry    #1317
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Kużwa, przyznaje się do winy, ale zarzeka się, że wszystko było robione prawidłowo i zgodnie ze sztuką. Niezły krętacz.
    Co pare godzin brnie w te swoje kłamstwa .
    Walkower to jest opcja na 95% i tu niech sobie zbawiciel nie robi wielkich nadziei bo przy spalonej rozdzielni można było jeszcze naginać przepis to tu jest ewidentne ****anie przygotowania toru. Zeby zrobić tor trzeba mieć pojecie a nie wiedzę bo sie oglądało jak robią Zdjęcie z Poniedziałku i rycia wklejone na swój profil to byl poczatek i jak sie okazało koniec bo jeżeli czytam ze 50h nie bylo deszczu i tak toru nie zrobili to co sie tam wydążyło?Znacie prezesa chciał zabłysnąć ze to dzięki niemu wróciło ściganie na Olsztyńskiej ale na ta chwile będzie odwrotnie.Mis ma jednak duzo większe problemy w razie walkowera stawki za które trzeba będzie zapłacić i tu nasuwa nie pytanie kto mu zasposoruje zabawę za toromistrza?
    Miasto? Może sponsorzy choć po takiej reklamie to niech sie modli zeby nie podziękowali za współprace może ze swoich oszczędności { to było by honorowe}

  13. Powrót do góry    #1318
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    może ze swoich oszczędności


    Przypomnę, że nie był w stanie (razem z dwójką wspólników) opłacić w pełni kapitału początkowego spółki (100k). Kary i odszkodowania będą znacznie wyższe.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #1319
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Tak więc, oprócz konsekwencji za nieprzygotowanie toru do zawodów, dojdą te za dosypanie nawierzchni wbrew regulaminowi. Gdyby jeszcze było to w jakimś słusznym celu i wymagało braku zwłoki, ale nie. Przewidzianą karą jest chociażby zawieszenie licencji toru na 14 dni - ciekawe od kiedy liczone, bo za chwilę może się okazać, że grozić będzie jeszcze drugi walkower... Jednym prostym ruchem przegrał osiem punktów meczowych - zobacz jak. Oczywiście jakiegoś pogromu przez komisję nie życzę, kary finansowe w tym trudnym okresie powinny być tylko na rzecz gości i TV (?), ale odebranie punktów im się tu należy jak psu buda.

  15. Powrót do góry    #1320
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    W tym kartoflisku zakopał cały klub.
    Niech bierze kredyty na siebie i spłaca te kary teraz skoro niby się poczuwa do odpowiedzialności.

    Gdyby zgłosił dosypanie nawierzchni to by nie pobierali próbki toru myślę. Także już ta kwestia załatwia nam walkowera. Chłop powinien się do dymisji podać po tej akcji.

  16. Powrót do góry    #1321
    Początkujący Awatar Osman
    Dołączył
    22-05-2014
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Jakie mogą być maksymalne koszta dla klubu za spartaczony tor?

  17. Powrót do góry    #1322
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,834
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Znalezione na shoutboxie forum Stali Gorzów.
    Cytuję jednego z użytkowników :
    ": Wczoraj w okolicach wjazdu na tor i na terenie parkingu stwierdzono duże ilości czerwono-brunatnego pyłu (piasku-jak zwał tak zwał). Świącik tłumaczył komisarzowi, że na terenie stadionu były prowadzone prace budowlane i cięto cegły."

  18. Powrót do góry    #1323
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    W tym kartoflisku zakopał cały klub.
    Niech bierze kredyty na siebie i spłaca te kary teraz skoro niby się poczuwa do odpowiedzialności.

    Gdyby zgłosił dosypanie nawierzchni to by nie pobierali próbki toru myślę. Także już ta kwestia załatwia nam walkowera. Chłop powinien się do dymisji podać po tej akcji.
    Przy swoich zarobkach nie musi brac kredytu.

  19. Powrót do góry    #1324
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Znalezione na shoutboxie forum Stali Gorzów.
    Cytuję jednego z użytkowników :
    ": Wczoraj w okolicach wjazdu na tor i na terenie parkingu stwierdzono duże ilości czerwono-brunatnego pyłu (piasku-jak zwał tak zwał). Świącik tłumaczył komisarzowi, że na terenie stadionu były prowadzone prace budowlane i cięto cegły."
    Tym sportem rządzą debile. Mogą uwierzyć i w tę historię.
    Będzie kara pieniężna w wysokości 5tys.zl

    ... W zawieszeniu.

  20. Powrót do góry    #1325
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Misio w formie:

    Prezes Włókniarza mówi, że od wtorkowej ulewy trener Cieślak zachowywał się dziwnie. Jednak jeszcze po pozostawieniu przez niego koperty miał nadzieję na konstruktywną rozmowę. Do niej jednak nie doszło, więc klub za chwilę zacznie poszukiwania nowego szkoleniowca. - Szkoda tylko, że trener wystąpił w mediach, a z nami nie porozmawiał. Tak się nie robi - stwierdza działacz.

    - Trener Cieślak, kiedy rok temu przedłużaliśmy umowę, sam poprosił o klauzulę z możliwością natychmiastowego rozwiązania umowy, ale to naprawdę nie problem. Na szczęście mam szerokie kontakty, więc poradzimy sobie z brakiem szkoleniowca. Na razie nie ma żadnych kandydatów, bo naprawdę liczyliśmy na refleksję u Marka Cieślaka - kończy Świącik.
    Odezwał się celebryta, który wczoraj kilku wypowiedzi dla różnych mediów udzielił.

    Cieślak widać ma łeb na karku i zabezpieczył się w umowie gdyby prezesowi odyebało.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #1326
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,724
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Osman Zobacz posta
    Jakie mogą być maksymalne koszta dla klubu za spartaczony tor?
    A z 400k PLN to same kary dla Ekstraligi + kary za nieregulaminowy tor + odszkodowanie dla TV.
    No szkoda że zapłacą za to kibice Włókniarza, albo długami, albo marnym składem za rok...

    Mam nadzieję, że chociaż ten tor po tych zmianach dostarczył kibicom 10 mijanek na okrążenie i dotąd niespotykanych emocji z kosmosu. Wtedy może jakoś mu wybaczą
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #1327
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Misio w formie:
    Odezwał się celebryta, który wczoraj kilku wypowiedzi dla różnych mediów udzielił.
    Cieślak widać ma łeb na karku i zabezpieczył się w umowie gdyby prezesowi odyebało.
    Nie chcę się wtryniać, bo nie znam sprawy z tym zalaniem toru / pracami i nie mam zdania kto ma rację.
    Ale zastanawia mnie zupełnie inna niby drobna rzecz.

    Cieślak przynosi list w kopercie do prezesa, a ten jej nie otwiera przez 24 godziny i czeka na telefon od trenera.
    Kopertę otwiera dopiero po całym dniu. Może ktoś mi tylko to wyjaśnić o co chodziło w tym nieotwieraniu koperty przez cały dzień?
    I dlaczego Świącik czekał na telefon od Cieślaka 24 godziny, a mógł samemu do niego przecież zadzwonić?
    Co to za machinacje rodem z Harrego Potera?
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/89...dzie-rozstanie
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  23. Powrót do góry    #1328
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    He, he, jaja jak berety:

    W tym czasie nasza nawierzchnia została delikatnie zbronowana zgodnie ze sztuką prac torowych. Do nawierzchni dodaliśmy proporcjonalnie suchą mączkę gliny, aby nawierzchnia była bardziej wiążąca, co miało sprawić, że podczas zawodów będzie lepsze ściganie, a nawierzchnia nie będzie się tak odsypywała (nie będzie ciężkiej szprycy). Niestety po wykonaniu tych prac okazało się, że te prace nie przyniosły oczekiwanego skutku i dalej nawierzchnia nie wiąże. Wówczas podjęliśmy decyzję o użyciu odpowiedniego sprzętu, między innymi brony aktywnej, w celu zmieszania toru na większej głębokości, było to konieczne aby przywrócić „stary” częstochowskich tor, który po latach polewania, użytkowania zszedł w dolne warstwy.
    Miso zrobił wszystko zgodnie ze sztuką prac torowych, tylko nawierzchnia się zesrała.

    Czyli już wszystko wiemy. Czemu wczoraj Misio szedł mocno w zaparte i twierdził, że niczego do nawierzchni nie dosypywali ? Ano dlatego, że Misio myślał, że dzisiaj uda mu się udobruchać Shreka i sprawa się nie wyda. Ale dzisiaj (mieli się spotkać i pogadać) Shrek widocznie zlał z góry na dół Misia i wódz się przestraszył. Uznał, że Cieślak może publicznie powiedzieć, ile i czego Świącik dosypał do nawierzchni. Pewnie stąd własnie to oświadczenie Misia. Inaczej dalej by szedł w zaparte. Pytanie ile ten osioł dosypał tej mączki gliny. Jak faktycznie 25 ton, tyle podawali w GW, to w tym roku wy już z torem nie dojdziecie do ładu. Ta mączka gliny ma takie właściwości, że łatwo wchłania wilgoć ale ciężko ją oddaje. Można jej dodać w odp. proporcjach, ale robi się to po sezonie, aby przez zimę się wiązała z pozostałą nawierzchnią. Pewnie to był powód tego, że Cieślak rzucił papierami. Shrek doskonale wie, ze w tym sezonie nikt już na tym stadionie nie zrobi powtarzalnej nawierzchni. A jak przyjdzie jesień i będzie troszkę wilgotniej na dworze, to zrobi wam się tartan na torze i mecz trzeba będzie odwoływać.

    Nie wiem kogo chce Misio ściągnąć na miejsce Shreka. Wątpie aby znalazł się jakiś chętny na ta fuchę.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Nie chcę się wtryniać, bo nie znam sprawy z tym zalaniem toru / pracami i nie mam zdania kto ma rację.
    Ale zastanawia mnie zupełnie inna niby drobna rzecz.

    Cieślak przynosi list w kopercie do prezesa, a ten jej nie otwiera przez 24 godziny i czeka na telefon od trenera.
    Kopertę otwiera dopiero po całym dniu. Może ktoś mi tylko to wyjaśnić o co chodziło w tym nieotwieraniu koperty przez cały dzień?
    I dlaczego Świącik czekał na telefon od Cieślaka 24 godziny, a mógł samemu do niego przecież zadzwonić?
    Co to za machinacje rodem z Harrego Potera?
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/89...dzie-rozstanie
    Ale czego tu nie rozumiesz ? Ta wersja z nieotwieraniem koperty to była dla mediów. Że niby Świącik nic nie wie o dymisji Cieślaka. Liczył na to, ze w sobotę się spotkają i Cieślakowi przejdzie i wycofa wypowiedzenie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1329
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Po wczorajszej akcji jest mi po ludzku przykro. Wylało się szambo na nasz klub niemal z całej Polski i ciężko mi z tym sensownie dyskutować, bo emocje wciąż biorą górę. Nie ma co ukrywać, że głównym winowajcą obecnego stanu rzeczy jest nasz prezes. Daleko mi do pastwienia się nad nim, bo mimo wszystko rozumiem czym się motywował robiąc to czy tamto, ale mam mu za złe kilka rzeczy. Przede wszystkim postawę podczas pierwszego meczu w Gorzowie i nawoływanie do powtórki spotkania. Czy to się komuś podoba czy nie, tamten walkower należał nam się jak psu buda i gówno mnie interesuje co na ten temat sądzi strona gorzowska. Komunikat, który opublikowała KOL: "Zgodnie z regulaminem, to organizator odpowiada na zasadzie ryzyka za niesprawność urządzeń. Naszą dewizą było jednak wydanie decyzji zgodnie z duchem sportu, aby nie skrzywdzić żadnej ze stron i jednocześnie w sportowej rywalizacji pozwolić zawodnikom na rozstrzygnięcie tego meczu bezpośrednio na torze" jest dla mnie yebaną farsą i zrobieniem dzivki z logiki. W żużlu nie ma sentymentów i jeśli regulamin stanowi co w takich sytuacjach należy robić to trzeba się tego trzymać, a nie tworzyć precedens i mianować się jeszcze jako człowiek z duchem sportu. Jeśli nie daj Boże okaże się, że wczorajszy mecz zostanie rozliczony na 0:40 to wyjdziemy na skończonych frajerów. Rozum podpowiada, że nasza wina jest ewidentna, jednak serce mówi że skoro w Gorzowie wypięto się na regulamin, to dlaczego teraz nie można zrobić tego ponownie? Jakkolwiek żałośnie by to nie brzmiało, TO NIESPRAWIEDLIWE. I szczerze mówiąc to ja nawet wierzę Świącikowi, że on nie zalał toru specjalnie. Bo i po co miałby to robić? Chłop główkuje, żeby był jak najlepszy skład, jak najlepszy trener i w ogóle kasa na to wszystko, a tu drużyna przerżnęła trzy mecze z rzędu u siebie na jakimś gównotorze, do którego nawet właśni zawodnicy nie potrafili się dopasować. Jakby prezes nic z tym nie zrobił to wczoraj zapewne mielibyśmy powtórkę z rozrywki, bo jestem pewny że Cieślak (który de facto również jest niepokorny) zaserwowałby nam nawierzchnię typu tej która była na Falubazie i dostalibyśmy po tyłkach. Łącząc to wszystko uważam, że ogólnie Świącik zrobił wiele dobrego dla naszego klubu, ale w ostatnim czasie podjął kilka nerwowych decyzji, których skutki musi teraz wziąć na klatę. I nikt mu w tym nie pomoże, bo swoim wałęsowaniem zraził do siebie naprawdę wiele osób. Abstrahując od postów na facebooku itp., tak po ludzku mam nadzieję że mu się uda, bo jednak w tym wszystkim chodzi o dobro Włókniarza.

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Często się chowam za jego przydatny post!

    Adi1981 (23-08-2020), Jap (23-08-2020), blacktop (22-08-2020)

  26. Powrót do góry    #1330
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Tezy są dwie. Taki list mógł zawierać wąglik lub nudesy Cieślaka.

    Piszecie, że Mareczek postąpił cwanie, rozsądnie. A gdzie ta mityczna rola mentora, opiekuna zawodników, dobrego nauczyciela? Mógł zostać przy Pawełku, Madsenie i reszcie, wypowiedzenie dać po fakcie. A tak, zwiał, ciekawe, czy zawodnicy wiedzieli.\

    A Misio chciał wejść w buty Mrozka, grabarza czy toruńskich Karka i Termosa. Ja wam kur... teraz pokażę... No i pokazał. Tylko mały Mis bawi się za miastową kasę. I jak przyjdzie beknąć, to wkrewi częstochowskich polityków, mieszkańców, o kibicach nie wspomnę
    Ostatnio edytowane przez lego ; 22-08-2020 o 20:38
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #1331
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,247
    Kliknij i podziękuj
    1,795
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Nie chcę się wtryniać, bo nie znam sprawy z tym zalaniem toru / pracami i nie mam zdania kto ma rację.
    Ale zastanawia mnie zupełnie inna niby drobna rzecz.

    Cieślak przynosi list w kopercie do prezesa, a ten jej nie otwiera przez 24 godziny i czeka na telefon od trenera.
    Kopertę otwiera dopiero po całym dniu. Może ktoś mi tylko to wyjaśnić o co chodziło w tym nieotwieraniu koperty przez cały dzień?
    I dlaczego Świącik czekał na telefon od Cieślaka 24 godziny, a mógł samemu do niego przecież zadzwonić?
    Co to za machinacje rodem z Harrego Potera?
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/89...dzie-rozstanie
    moze myslal, ze dopoki nie otworzy koperty to nie ma rozwiazania umowy
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    ARJ (23-08-2020), Buszmen (23-08-2020), never_mind (23-08-2020)

  29. Powrót do góry    #1332
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Mógł zostać przy Pawełku, Madsenie i reszcie, wypowiedzenie dać po fakcie.
    I co, czekać jak Misio publicznie na niego to zwali? To już było grane w tym sezonie i poprzednich, jeszcze za Kędziory. Ta szuja nie cofnie się przed żadnym świństwem byle się wybielić. Kłamał w sprawie robienia toru, to co by mu przeszkodziło w kłamaniu kto go wymyślił i robił. A że reszta naszych "fachowców" od toru je Świącikowi z ręki, bo u żadnego normalnego prezesa roboty by nie dostali to pewnie by potwierdzili.

    Przecież Cieślak mógł za to kary wyłapać od Ekstraligi. Po cholerę mu to.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Powrót do góry    #1333
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    ewentualne kary to ida chyba na konto kierownika zawodow, jesli dobrze pamietam. A wine Misio mogl zwalic nawet teraz. Chociaz patrzac na fejsbukowy lans, nawet by nie probowal.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Powrót do góry    #1334
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    ewentualne kary to ida chyba na konto kierownika zawodow, jesli dobrze pamietam. A wine Misio mogl zwalic nawet teraz. Chociaz patrzac na fejsbukowy lans, nawet by nie probowal.
    Śmiem twierdzić, że wojenki w mediach nie zacznie z Cieślakiem. Bo zdaje sobie sprawę, że stoi na straconej pozycji. Zresztą jak już chlapnął, że Cieślaka od poniedziałku nie było, to ciężko by mu było zmienić już front.

    W Gorzowie dwa razy zawieszenie zawieszone dostał Chomski za tor. Śledź był przecież rok temu zawieszony za tor przed meczem ze... Stalą
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  32. Powrót do góry    #1335
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    nie spieram sie, ale chyba cos bylo wtedy wprowadzone, ze trzeba wskazywac osobe odpowiedzialna za zrobienie toru.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  33. Powrót do góry    #1336
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... i jeszcze szum wokół pseudotrenera chlora Cieślaka, który Staszewskiemu buty może czyścić. Takie rzeczy tylko w czerwonej Częstochowie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    sobotch (23-08-2020)

  35. Powrót do góry    #1337
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,247
    Kliknij i podziękuj
    1,795
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... i jeszcze szum wokół pseudotrenera chlora Cieślaka, który Staszewskiemu buty może czyścić. Takie rzeczy tylko w czerwonej Częstochowie.
    Ty masz naprawde jakis powazny problem ze soba. 90% twoich postow to ciagle narzekanie na wszystko wkolo i prymitywne obrazanie wszystkich
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #1338
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,615
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Jakby prezes nic z tym nie zrobił to wczoraj zapewne mielibyśmy powtórkę z rozrywki.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    A tak mamy pośmiewisko!!

    Wczorajsze zeznania producenta samojebek

    Chłopaki jakby się ktoś pytał... to tą czerwoną mączkę, ja w nogawkach przyniosłem.
    Grałem w tenisa!!

    Dzisiejsze zeznania...

    Graliśmy wszyscy, Rychu na pozycji skrzydłowego!

  37. Powrót do góry    #1339
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Śmiem twierdzić, że wojenki w mediach nie zacznie z Cieślakiem. Bo zdaje sobie sprawę, że stoi na straconej pozycji. Zresztą jak już chlapnął, że Cieślaka od poniedziałku nie było, to ciężko by mu było zmienić już front.

    W Gorzowie dwa razy zawieszenie zawieszone dostał Chomski za tor. Śledź był przecież rok temu zawieszony za tor przed meczem ze... Stalą
    Własnie zaczął i obrzuca goownem Shreka https://www.przegladsportowy.pl/zuze...cc=ucs&utm_v=2
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1340
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Własnie zaczął i obrzuca goownem Shreka https://www.przegladsportowy.pl/zuze...cc=ucs&utm_v=2
    to nie wypowiedzi stricte do mediów, PS wyciągnął to z jego fejsa

    jak znam tego pacana to połowa wpisów pokasowana i zedytowana - ma w tej kwestii wiele wspólnego z Blacksmrodem czy jak mu tam
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Powrót do góry    #1341
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,016
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Akurat Shrek to gównem obrzucał się sam przygotowując szambotor na którym nie dało się wyprzedzać i którego nie dało się oglądać.

    Naczelny kombinator żużlowy RP gra teraz pierwszego sprawiedliwego... No ludzie...
    Pzdr,
    Garfield

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Adi1981 (23-08-2020), Dominik (23-08-2020), Kazoon (23-08-2020)

  41. Powrót do góry    #1342
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Akurat Shrek to gównem obrzucał się sam przygotowując szambotor na którym nie dało się wyprzedzać i którego nie dało się oglądać.

    Naczelny kombinator żużlowy RP gra teraz pierwszego sprawiedliwego... No ludzie...
    Moim zdaniem tor przestał wam jechać po akcji MiŚ w 2019 roku
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82...howskim-torze-

    Wtedy przegraliście dwa mecze z Lesznem i Wrockiem na fajnym torze i po akcji prezia zaczęliście wygrywać ale widowisko umknęło.
    W tym roku to była kontynuacja badziewia z zeszłego roku.

    Jeśli więc MiŚ mówi o zepsutym torze to musi raczej wskazać na siebie i 2019 rok
    Ostatnio edytowane przez DanielM ; 22-08-2020 o 23:46

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi DanielM za jego przydatny post!

    Havelock (22-08-2020), Ziutek (23-08-2020)

  43. Powrót do góry    #1343
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mario jakie obrzucanie goownem? Przeciez tam jest kompilacja dyplomatycznych wypowiedzi na temat Shreka i nie tylko. Nie sądzę aby wytaczali jakies ciezkie armaty przeciwko sobie bo mimo wszystko znaja sie wiele lat i Swiacik mógłby wiele rzeczy powiedziec na temat Cieslaka i odwrotnie Cieslak na temat Swiacika. Swiacik jak ktos zauwazyl lubi wiele rzeczy fotografować wiec nie sądzę zeby poszlo na noze zwlaszcza ze Cieslak bedzie mu jeszcze potrzebny. Moze nie jako trener ale beda przesiadywali na kawie w GJ moze nawet kosz Coca-coli mis dostanie w prezencie

    Na zaczepki jakiegos robola, zwyklego sprzedawcy lodowek nie chce mi sie nawet odpowiadać
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #1344
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Osman Zobacz posta
    Jakie mogą być maksymalne koszta dla klubu za spartaczony tor?
    Lecąc po kolei:
    - walkower 50k-2mln;
    - nieregulaminowy stan toru w godzinie zawodów 50k-150k (dodatkowo -1 pkt w tabeli, zawieszenie licencji toru na 4 tygodnie*);
    - błąd w sztuce przygotowania toru 50k-150k (dodatkowo -1 pkt w tabeli);
    - samowolna modernizacja toru 10k-20k;
    - naruszenie regulaminu organizacyjnego 1k-50k;
    - nieregulaminowy stan toru stwierdzony przez sędziego w terminie oddania toru przed zawodami 20-100k;
    - nieregulaminowy stan toru stwierdzony przez komisarza w terminie inspekcji toru przed zawodami 15k-50k;
    - za działania pozorne organizatora skutkujące walkowerem 100k-200k;

    Pewnie wszystkiego naraz nie wlepią ale wachlarz możliwości jest spory.

    Do tego odszkodowania za walkower to kwoty stałe:
    - na rzecz rywala 300k
    - na rzecz SE 150k

    No i SE może wystawić regres za karę jaką nałoży na nich telewizja i sponsorzy rozgrywek.

    *- to już jest nałożone
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 23-08-2020 o 01:59
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Osman (23-08-2020)

  46. Powrót do góry    #1345
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Kilkaset tysięcy łącznie i znowu klubu nie ma. Co wtedy zrobi MiŚ?

  47. Powrót do góry    #1346
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Walkowera obstawiam nie będzie, precedens z Gorzowa powoduje, że muszą podjąć decyzję zgodną z duchem sportu , jakkolwiek to brzmi. Podejrzewam, że dowalą solidna karę finansową
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  48. Powrót do góry    #1347
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/89...-sie-skonczyl-

    Po takiej wizerunkowej klapie, osoba odpowiedzialna za taki stan rzeczy powinna złożyć rezygnację z pełnionego stanowiska.

    Rozumiem, że sam zamysł był dobry, umówmy się tor w tym roku był fatalny do oglądania.

    Natomiast po to jest się Prezesem, żeby wydawać polecenia i rozliczać z tego swoich pracowników.

    Mamy to co mamy i dla mnie jako kibica Włókniarza to jest dramat.

    Będąc włodarzem miasta, jak również każdym innym sponsorem, tego klubu po tej sytuacji wstrzymałbym się z dalszym finansowaniem do momentu poniesienia konsekwencji przez osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy.

    Obraz, kreowany przez media (wywiady, wypowiedzi) nie pozostawia chyba wątpliwości o kogo w tym wypadku chodzi.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bladymis za jego przydatny post!

    muuu (23-08-2020)

  50. Powrót do góry    #1348
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    No tym wywiadem Cieślak zaorał Świacika. Jeśli było tak jak mówi to nic innego jak dymisja.
    Mamy najgłupszego prezesa w PL, czemu nie może być u nas normalnie...

  51. Powrót do góry    #1349
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    No tym wywiadem Cieślak zaorał Świacika. Jeśli było tak jak mówi to nic innego jak dymisja.
    Mamy najgłupszego prezesa w PL, czemu nie może być u nas normalnie...

    No typ odleciał całkowicie ale w sumie może to bo nie za jego to kto mu zabroni.

  52. Powrót do góry    #1350
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    a na fb tow świącika cenzura jak za najlepszy lat prlu

Strona 30 z 72 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •