Strona 57 z 72 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,565 z 3239

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2521
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,516
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,872 w 1,760 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A co, państwowego ma? Coś się zmieniło od założenia S.A.? Udziałowcy to Świącik, Mlek i Jarząb przecież.
    Z pewnością chodziło o to, ile prywatnych pieniędzy wymienieni biznesmeni wydaja rocznie na utrzymanie klubu.
    Czy raczej tylko ciągną z klubu?

  2. Powrót do góry    #2522
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Są awizowanie składy. Jedziemy jako goście Ktoś rozumie o co tutaj chodzi?
    No nie nie, sprawdziłem sobie ten paragraf regulaminu na który się powoływano i wynika z niego, że to nie gospodarz spotkania się zmienia a tylko i wyłącznie stadion na którym jest rozgrywane.

    Także cytując klasyka - "ja tu widzę niezły burdel".
    Pzdr,
    Garfield

  3. Powrót do góry    #2523
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Z pewnością chodziło o to, ile prywatnych pieniędzy wymienieni biznesmeni wydaja rocznie na utrzymanie klubu.
    Czy raczej tylko ciągną z klubu?
    Ci biznesmeni nie potrafili uzbierać na start na wpłatę minimalnego kapitału początkowego. Chodziło o zawrotną kwotę 100k. Odpowiedz więc sobie sam na postawione pytanie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    muuu (06-09-2020)

  5. Powrót do góry    #2524
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Tylko to wszystko było ogarniane w porozumieniu z centralą.
    to moze Termos tez cos tam poustalal z centrala? Np. punkty dodatnie na starcie dla beniaminka, zeby bylo latwiej.

    Gdyby Mrozkowi te 3 pkt ratowaly ekstraligowy byt, to bylby WO.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #2525
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,516
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,872 w 1,760 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ci biznesmeni nie potrafili uzbierać na start na wpłatę minimalnego kapitału początkowego. Chodziło o zawrotną kwotę 100k. Odpowiedz więc sobie sam na postawione pytanie.
    No ja się domyślam. Banda Świącika przyspawała się do klubu, biorąc sowite wynagrodzenia. Nigdzie indziej poza klubem takich pieniędzy by nie zarobili. Nie ma więc szans na dobrowolną dymisję, to są ludzie bez kręgosłupa moralnego.

  7. Powrót do góry    #2526
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Gorzów zrobił wielką robotę dla Włókniarza. Teraz którakolwiek wygrana Grudziądza praktycznie daje play-off Częstochowie. Oczywiście przy założeniu, że wygramy w Rybniku, a Falubaz przegra z Lesznem

  8. Powrót do góry    #2527
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Bardzo mocno liczę na PO dla Włókniarza i kłopot dla Świącika z organizacją spotkań poza Częstochową.
    No chyba, że jutro zacznie się akcja wymiany nawierzchni.

  9. Powrót do góry    #2528
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Gorzów zrobił wielką robotę dla Włókniarza. Teraz którakolwiek wygrana Grudziądza praktycznie daje play-off Częstochowie. Oczywiście przy założeniu, że wygramy w Rybniku, a Falubaz przegra z Lesznem
    Wygląda na to, że chyba Leszno nie wygra w Zielonej

  10. Powrót do góry    #2529
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Gorzów zrobił wielką robotę dla Włókniarza. Teraz którakolwiek wygrana Grudziądza praktycznie daje play-off Częstochowie. Oczywiście przy założeniu, że wygramy w Rybniku, a Falubaz przegra z Lesznem
    Falubaz wygra dzisiaj, ale wy nie jestescie bez szans w Lesznie patrzac na to, co Unia ostatnio jedzie. A wlasciwie od dluzszego czasu, bo mecze z Grudziadzem i Rybnikiem tylko przycmily obraz.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #2530
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Gorzów zrobił wielką robotę dla Włókniarza. Teraz którakolwiek wygrana Grudziądza praktycznie daje play-off Częstochowie. Oczywiście przy założeniu, że wygramy w Rybniku, a Falubaz przegra z Lesznem
    Gorzów to niech mocno trzyma kciuki za Unię. Bo zostało już im tylko obserwowanie meczów. Przy pewnym zbiegu wyników mogą wylądować poza PO.

    118797740_2852149745018052_5366221069487178553_n.jpg
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Powrót do góry    #2531
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Potwierdzam, ze przy takim ukladzie mala tabelka i Gorzow poza PO.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #2532
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Nam pozostaje trzymać kciuki za Grudziądz. Jak wygrają ze Spartą i Motorem to jesteśmy w PO bez względu na pozostałe mecze i nasz wynik w Lesznie.

    Swoją drogą, takiej Unii jak w tym momencie trzeba po prostu spuścić wp*erdol, żeby dwa tygodnie później tylko poprawić.

  14. Powrót do góry    #2533
    Użytkownik Awatar siwex82
    Dołączył
    27-07-2011
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Gorzów to niech mocno trzyma kciuki za Unię. Bo zostało już im tylko obserwowanie meczów. Przy pewnym zbiegu wyników mogą wylądować poza PO.

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=5830
    A czasem Stal nie będzie wyżej bo ma bonusy z tymi ekipami które mają tyle samo pkt ?

  15. Powrót do góry    #2534
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez siwex82 Zobacz posta
    A czasem Stal nie będzie wyżej bo ma bonusy z tymi ekipami które mają tyle samo pkt ?
    przy 3 drużynach z tą samą ilością punktów jest mała tabela i wtedy wypadacie w niej najgorzej.

  16. Powrót do góry    #2535
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez siwex82 Zobacz posta
    A czasem Stal nie będzie wyżej bo ma bonusy z tymi ekipami które mają tyle samo pkt ?
    Bonusa macie z Zieloną Górą, nie mcie z Lublinem. Jak ZG zrobi bonusa na Lublinie, każda z ekip ma po 1 bonusie, i leci dodatkowa tabelka wtedy.
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  17. Powrót do góry    #2536
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Gorzów to niech mocno trzyma kciuki za Unię. Bo zostało już im tylko obserwowanie meczów. Przy pewnym zbiegu wyników mogą wylądować poza PO.http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=5830
    Unia - Wlokniarz 40:50?? Przypomnijcie mi, kiedy Unia ostatnio przegrala u siebie?

  18. Powrót do góry    #2537
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Pierwsza 4 jest już znana.
    Leszno
    Gorzów
    Zielona Góra
    Wrocław

    Jedyna opcja to taka że Leszno będzie chciało zrobić psikusa Krysi i Andrzejowi
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 06-09-2020 o 20:42
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  19. Powrót do góry    #2538
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Pierwsza 4 jest już znana.
    Leszno
    Gorzów
    Zielona Góra
    Wrocław
    A Wroclaw to jakim cudem? Lublin we wtorek wygrywa w Grudziadzu i nasi frajerzy moga sobie 2 ostatnie mecze potraktowac jako sparingi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #2539
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Aż tak bym nie szarżował. 50 pkt w Lesznie jest bardzo mało prawdopodobne. W dzień po podwójnym GP, najbardziej obawiałbym się o dyspozycję Lindgrena po występach na jego "ulubionym" torze w Gorzowie Wlkp. Bardziej realny scenariusz jest taki, że Włókniarz wygrywa w Lesznie za "2", Motor wygrywa w Grudziądzu i u siebie za "2" z Falubazem. Wtedy: WTS nie liczy się w tym wariancie, a Stal Gorzów, Włókniarz, Motor i Falubaz mają po 21 punktów. Kto jeszcze odpada z rywalizacji?
    AZS-CKM the leading polish teams

  21. Powrót do góry    #2540
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Pierwsza 4 jest już znana.
    Leszno
    Gorzów
    Zielona Góra
    Wrocław
    A nie Lublin zamiast Wroclawia? Wroclaw skonczy z 20pkt. Lublin ma szanse na 21

  22. Powrót do góry    #2541
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A Wroclaw to jakim cudem? Lublin we wtorek wygrywa w Grudziadzu i nasi frajerzy moga sobie 2 ostatnie mecze potraktowac jako sparingi.
    Lublin będzie miał 19 a wy 20 punktów
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  23. Powrót do góry    #2542
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Lublin będzie miał 19 a wy 20 punktów
    nie no, ty zakladasz wygrana Zg w Lublinie? To jest jeszcze mnie realne niz wygrana Grudziadza we wtorek
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #2543
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Sytuacja się tak często i szybko zmienia ze tutaj ciezko cokolwiek przewidzieć. Mam tylko nadzieje ze Artiomowi nie braknie motywacji a Rusko nie przekupi go i Grudziądz pobędzie fair oba mecze. Ma szanse wygrać, a wtedy mamy po prostu spokój.

  25. Powrót do góry    #2544
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    nie no, ty zakladasz wygrana Zg w Lublinie? To jest jeszcze mnie realne niz wygrana Grudziadza we wtorek
    Zakładam że Lublin wygra za 2 z ZG i przegra ale z bonusem w Grudziądzu
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  26. Powrót do góry    #2545
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    nie no, ty zakladasz wygrana Zg w Lublinie? To jest jeszcze mnie realne niz wygrana Grudziadza we wtorek
    Gkm już jedzie bez żadnej presji, tylko zawodnicy po $$$ i kontrakty na przyszły sezon i to będzie ich jedyny atut, który może im pomóc. Nie sądzę aby Gkm 2 ostatnie mecze skończył z bilansem 0 pkt

  27. Powrót do góry    #2546
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Grudziadz wygrywa x 2 u siebie a Zielona remis lub wygrana w Lublinie

  28. Powrót do góry    #2547
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Sytuacja się tak często i szybko zmienia ze tutaj ciezko cokolwiek przewidzieć. Mam tylko nadzieje ze Artiomowi nie braknie motywacji a Rusko nie przekupi go i Grudziądz pobędzie fair oba mecze. Ma szanse wygrać, a wtedy mamy po prostu spokój.
    Grudziądz nie odpuści, Artiom pojedzie na 100 % a 3 pkt meczowe i tak pojadą do Wrocławia.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Buszmen (07-09-2020)

  30. Powrót do góry    #2548
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Wychodzi jednak na to, że sytuacja Włókniarza stała się bardzo trudna. Jeżeli Stal Gorzów, Motor i Falubaz zakończą rundę zasadniczą z dorobkiem 21 punktów, co jest obecnie bardzo realnym scenariuszem, to nawet zwycięstwo w Lesznie Włókniarzowi prawdopodobnie nic nie pomoże. Mała tabela z zaliczeniem wyników meczów z udziałem tych czterech drużyn przedstawiać się będzie następująco (duże punkty):

    1. Stal Gorzów 10 pkt,
    2. Falubaz Zielona Góra 7 pkt,
    3. Motor Lublin 7 pkt,
    4. Włókniarz Częstochowa 6 pkt

    Falubaz umieściłem przed Motorem z racji lepszego bilansu bezpośrednich pojedynków przy tym założeniu. Włókniarz zdobył 3 pkt na Falubazie, 3 na Motorze i 0 na Stali, co niestety daje ostatnie miejsce w małej tabeli. Oznacza to, że Włókniarza ratuje tylko 50 pkt w Lesznie, czyli praktycznie mission impossible, chyba że... Unia postanowi wyrzucić Stal z play-off.

    Gdyby w meczu WTS ze Stalą padł dziś remis, sytuacja byłaby korzystniejsza, bo wtedy Włókniarz ma dodatni stosunek spotkań z Motorem, Falubazem i WTSem, przy małej tabeli z udziałem tych drużyn, z których każda zdobyłaby 21 punktów, uzyskałby 10 pkt i 2 miejsce przed play-off.

    P.S. Na pomoc ze strony GKM nie liczę wcale.
    AZS-CKM the leading polish teams

  31. Powrót do góry    #2549
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    A więc jednak częściowa wymiana nawierzchni. Ciekawe co z tego wyjdzie. Ale Leszkie się nie da już zroić drugi raz tak samo w balona i do weryfikacji chce zawodników
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  32. Powrót do góry    #2550
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Wychodzi jednak na to, że sytuacja Włókniarza stała się bardzo trudna. Jeżeli Stal Gorzów, Motor i Falubaz zakończą rundę zasadniczą z dorobkiem 21 punktów, co jest obecnie bardzo realnym scenariuszem, to nawet zwycięstwo w Lesznie Włókniarzowi prawdopodobnie nic nie pomoże. Mała tabela z zaliczeniem wyników meczów z udziałem tych czterech drużyn przedstawiać się będzie następująco (duże punkty):

    1. Stal Gorzów 10 pkt,
    2. Falubaz Zielona Góra 7 pkt,
    3. Motor Lublin 7 pkt,
    4. Włókniarz Częstochowa 6 pkt

    Falubaz umieściłem przed Motorem z racji lepszego bilansu bezpośrednich pojedynków przy tym założeniu. Włókniarz zdobył 3 pkt na Falubazie, 3 na Motorze i 0 na Stali, co niestety daje ostatnie miejsce w małej tabeli. Oznacza to, że Włókniarza ratuje tylko 50 pkt w Lesznie, czyli praktycznie mission impossible, chyba że... Unia postanowi wyrzucić Stal z play-off.

    Gdyby w meczu WTS ze Stalą padł dziś remis, sytuacja byłaby korzystniejsza, bo wtedy Włókniarz ma dodatni stosunek spotkań z Motorem, Falubazem i WTSem, przy małej tabeli z udziałem tych drużyn, z których każda zdobyłaby 21 punktów, uzyskałby 10 pkt i 2 miejsce przed play-off.

    P.S. Na pomoc ze strony GKM nie liczę wcale.
    Jednym słowem jak chcecie namieszać w tabeli i wyrzucić Stal z PO, to musicie ostro spiąc poślady i wygrać w Lesznie i w Rybniku za 3 pkt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2551
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    "To że ten tor jest nieregulaminowy spowodowały opady deszczu".

    Hahahahahaha, I love this game!
    Pzdr,
    Garfield

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (06-09-2020)

  35. Powrót do góry    #2552
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Żal mi Demskiego się zrobiło. Tak go przydusili, że się chłop z lekka zagotował.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #2553
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Żal mi Demskiego się zrobiło. Tak go przydusili, że się chłop z lekka zagotował.
    Bo musi bronić sprawy nie do obrony. Mają skład toru - potwierdzają, że nie był regulaminowy.
    Potem mówi, że nie było opcji sprawdzić jego zgodności z regulaminem, dopóki nie spadł deszcz xd xd xd
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #2554
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    "To że ten tor jest nieregulaminowy spowodowały opady deszczu".

    Hahahahahaha, I love this game!

    Dodałbym jeszcze... OPADY PIĄTKOWE (te z przeglądu)

  38. Powrót do góry    #2555
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Wychodzi jednak na to, że sytuacja Włókniarza stała się bardzo trudna. Jeżeli Stal Gorzów, Motor i Falubaz zakończą rundę zasadniczą z dorobkiem 21 punktów, co jest obecnie bardzo realnym scenariuszem, to nawet zwycięstwo w Lesznie Włókniarzowi prawdopodobnie nic nie pomoże. Mała tabela z zaliczeniem wyników meczów z udziałem tych czterech drużyn przedstawiać się będzie następująco (duże punkty):

    1. Stal Gorzów 10 pkt,
    2. Falubaz Zielona Góra 7 pkt,
    3. Motor Lublin 7 pkt,
    4. Włókniarz Częstochowa 6 pkt

    Falubaz umieściłem przed Motorem z racji lepszego bilansu bezpośrednich pojedynków przy tym założeniu. Włókniarz zdobył 3 pkt na Falubazie, 3 na Motorze i 0 na Stali, co niestety daje ostatnie miejsce w małej tabeli. Oznacza to, że Włókniarza ratuje tylko 50 pkt w Lesznie, czyli praktycznie mission impossible, chyba że... Unia postanowi wyrzucić Stal z play-off.

    Gdyby w meczu WTS ze Stalą padł dziś remis, sytuacja byłaby korzystniejsza, bo wtedy Włókniarz ma dodatni stosunek spotkań z Motorem, Falubazem i WTSem, przy małej tabeli z udziałem tych drużyn, z których każda zdobyłaby 21 punktów, uzyskałby 10 pkt i 2 miejsce przed play-off.

    P.S. Na pomoc ze strony GKM nie liczę wcale.
    Grudziądz musi wygrac i ze Sparta i z Lublinem a Lublin tylko za 2 z ZG, a wtedy to 19 punktów nam wystarczy do bycia w 4. Natomiast jeżeli Grudziądz nie wygra tych dwóch meczy to nie ma opcji na PO.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  39. Powrót do góry    #2556
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Dodałbym jeszcze... OPADY PIĄTKOWE (te z przeglądu)
    Przecież sam Leszek w tym programie potwierdził, że opady były wtorek i środa. Nie wiem czy przypadkiem powiedział prawdę czy celowo.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Powrót do góry    #2557
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Nie chodzi mi o atakowanie klubu z Częstochowy, tylko absurdalnych i nieogicznych decyzji centrali .

    To cytat z decyzji o walkowerze:

    "Ponadto organizator zawodów jest zobowiązany do uwzględnienia prognoz pogody oraz panujących rzeczywistych warunków atmosferycznych w dniach poprzedzających mecz, a w szczególności na 72, 48, 24 i 12 godzin przed godziną zawodów. Musi tym samym realizować w taki sposób przygotowania toru, aby rozegranie zawodów było jak najbardziej prawdopodobne.".....

    Mecz ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MOJE BERMUDY STAL Gorzów nie odbył się z winy organizatora, który nie uwzględnił w wymaganym stopniu w prowadzonych pracach na torze, w dni poprzedzające zawody, możliwości wystąpienia opadów deszczu, a był do tego regulaminowo zobowiązany"

    " W wyniku zgromadzonych dokumentów i analizy materiałów w sprawie, KOL posiadła wiedzę, że klub z Częstochowy podjął prace na torze polegające na dosypaniu nawierzchni, które to prace nie zostały zgłoszone i uzgodnione z GKSŻ i podmiotem zarządzającym rozgrywkami PGE Ekstraligi, a tym samym nie zostały przeprowadzone zgodnie z procedurą. Skutkowało to z mocy prawa automatyczną utratą licencji toru."

    "

    Pytanie moje , skoro odbiór toru był w poniedziałek czyli tor nadawał sie do jazdy skoro go odwiesili, prognozy były znane , to dlaczego nie przygotowali tego toru do opadów. Moja teza bo się go do tego niedało przygotować i decyzja o przyznaniu licencji była błedna, pośrednio powiedział to Demski , mówiac że teraz będzie on sprawdzony poprzez rozegranie kilku biegów, międy którymi bedzie równieź polewany..

    Demski tak się zakręcił w odpowiedziach, że nie wiem teraz dlaczego tor nie ma licencji. Powiedział że taki skład mączki do sjenitu jaki jest teraz , nie pozwala na dopuszczenie do zawodów, czyli że jest nieregulaminowy,To ja mam to rozumieć tak ,że w poniedziałek sklad był ok( przyznana licencja), znowu czegoś dosypali i teraz jest znowu nieregulaminowy?.Czy Prezes ich oszukał mówiąc tylko o Glince , a oni już nie sprawdzali toru tylko uwierzyli na słowo? dopiero teraz to zbadali?

    Swoją drogą Cieślak dobrze wiedział jakie bagno zrobił Prezes, i że zawody w Częstochowie w tym roku już sie nie odbedą . Jedynie nie brał pod uwagę wymiany nawieszchni.

  41. Powrót do góry    #2558
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    W chwili obecnej śmieszniejszy od Świącika jest tylko Demski. może to celowe działanie dla odwrócenia uwagi?
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Buszmen (07-09-2020), muuu (07-09-2020), slam83 (07-09-2020)

  43. Powrót do góry    #2559
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Demski ani nie sprawdził składu nawierzchni, która nadal jest nieregulaminowa, nie sprawdził toru w praktyce i nie sprawdził stanu toru po polaniu wodą. Generalnie nie wiadomo po co przyjechał do Cz-wy i na jakiej podstawie przywrócił licencję.
    Ciekawe czy on w ogóle był na tym torze czy to tylko zdjęcia i filmik mu przesłał Świącik. Pewnie te piątkowe opady, to też podobnie widziano w centali.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  44. Powrót do góry    #2560
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Ciekawe czy on w ogóle był na tym torze czy to tylko zdjęcia i filmik mu przesłał Świącik. Pewnie te piątkowe opady, to też podobnie widziano w centali.

    Miejmy nadzieję, że filmik dotyczył tego toru i był zrobiony w tym okresie. Bo przecież mogło się pomylić przy wysyłce...

  45. Powrót do góry    #2561
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Adi1981 Zobacz posta
    A więc jednak częściowa wymiana nawierzchni. Ciekawe co z tego wyjdzie. Ale Leszkie się nie da już zroić drugi raz tak samo w balona i do weryfikacji chce zawodników
    Czyli wracamy do punktu wyjścia i co było pewne od samego początku. Lepiej niech wywiozą tego więcej, bo jak zostanie za dużo glinki to potem będziecie się z tym bujać przez lata jak Gorzów. To trzeba zrobić raz a dobrze.
    W sumie to gdyby Czewa jakimś cudem wygrała w Lesznie za 3 to z takim nowiutkim torem, na którym tylko miejscowi trenowali a dla reszty byłby zagadką, stalibyście się dla mnie głównym kandydatem do majstra. Tylko że to się nie wydarzy, bo Leszno nie da wam wygrać za 3.

  46. Powrót do góry    #2562
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Lesiu to został w tym magazynie strasznie spetowany i niestety na trudne pytania odpowiadał zaprzeczając sam sobie,pogodzie i fakta. Teraz 100 ton granitu wjeżdża żeby za chwile po sezonie wyjechać. Taka prawda. !00 ton to zebranie max 10cm wierzchu tego toru. Te 25 ton glinki to tez tak naprawde jakby posolić zupe na talerzu. Ciekawe co z tego ułożą i czy będą w ogóle układać bo zaraz okaże się ze mamy sieste do 2021r i nie trzeba się gorączkować z układaniem toru pod presją czasu. Nie dziwi więc to że zawodnicy są mocno wkur.... Nawet nie mają gdzie sprawdzić nowego sprzętu. Misio Nas nieźle ugotował... Ciekawe co będzie jak faktycznie się zbiorą i wejdą do tego PO. Będą Po w Rybniku gdzie Mrozek ogra Misia finasowo i zostawi na środku murawy w samych gaciach. Szczerze to ten sezon strasznie obnażył prostactwo i brak profesjonalizmu tej NAJ NAJ NAJ ligi wszczechświata...

  47. Powrót do góry    #2563
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    To wszystko obnaża jaki nasz klub tak na prawdę jest, czyli to co "hejterzy" mówili od dawna, że klub stoi na glinianych nogach.

    Tyle że z tą gliną nabiera dosłownego znaczenia

  48. Powrót do góry    #2564
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jeżeli nie będzie kogoś kto będzie przyglądał się poczynanią misia (np. przedstawiciela sponsora itp) to zawsze będzie to klub na glinianych nogach. Chociaż myślę że misio niebawem mocno się przekona że w oczach 90% sponsorów został nieudolnym klaunem tylko czy to coś zmieni?

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi nitro_ckm za jego przydatny post!

    muuu (07-09-2020)

  50. Powrót do góry    #2565
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Lesiu to został w tym magazynie strasznie spetowany i niestety na trudne pytania odpowiadał zaprzeczając sam sobie,pogodzie i fakta. Teraz 100 ton granitu wjeżdża żeby za chwile po sezonie wyjechać. Taka prawda. !00 ton to zebranie max 10cm wierzchu tego toru. Te 25 ton glinki to tez tak naprawde jakby posolić zupe na talerzu. Ciekawe co z tego ułożą i czy będą w ogóle układać bo zaraz okaże się ze mamy sieste do 2021r i nie trzeba się gorączkować z układaniem toru pod presją czasu. Nie dziwi więc to że zawodnicy są mocno wkur.... Nawet nie mają gdzie sprawdzić nowego sprzętu. Misio Nas nieźle ugotował... Ciekawe co będzie jak faktycznie się zbiorą i wejdą do tego PO. Będą Po w Rybniku gdzie Mrozek ogra Misia finasowo i zostawi na środku murawy w samych gaciach. Szczerze to ten sezon strasznie obnażył prostactwo i brak profesjonalizmu tej NAJ NAJ NAJ ligi wszczechświata...
    Szczerze? O ten sezon już bym się nie martwił. Po pierwsze do PO potrzebujemy wygranej GKMu u siebie z Motorem,Spartą i żeby Lublin nie wygrał za 3 z Zielonką. Raczej do tego PO nie wejdziemy (chociaż jako kibic bym chciał), to po co dosypywać czegokolwiek narazie na tor, skoro Nasz ostatni mecz u "siebie" jedziemy w Rybniku? Martwiłbym się tym jaki krajobraz zostanie po sezonie. Zawodnicy będą wkuuurwiieni o brak PO (no ale to zayebali na współe z Misiem, mogli wygrać mecze które byłu u siebie), sponsorzy z tego co idzie usłyszeć mają wqurw jak sto pięćdziesiąt (Eltroxa w następnym roku raczej nie ujrzymy), miasto będzie musiało grubo ciąć, bo PiS zapowiedział że zaczynają się brać za samorządy, więc nie dość że musieli ciąć ze względu na covid to jeszcze coraz więcej zobowiązań jest przerzucanych na samorządy. Może się skończyć eldorado w Czwie... Obym był złym prorokiem
    Ostatnio edytowane przez Mlodzian ; 07-09-2020 o 13:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •