Strona 49 z 72 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,205 z 3239

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2161
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Sparta spokojnke 6 pkt zrobi do konca jak nke 8/9 wiec bedzie 2-3 po RZ. Gra sie toczy o 4 poz miedzy 3 a nie 4 ekipami w mojej ocenie. Z tym, ze w swoich rekach ma wszystko juz tylko Gorzow (musza sie spiac na 36 pkt we Wrocku) i Lublin
    Nie no, Sparta tez ma wszystko w swoich rekach. Chyba ze jej juz nie wliczyles - jako pewniakow do PO.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #2162
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie no, Sparta tez ma wszystko w swoich rekach. Chyba ze jej juz nie wliczyles - jako pewniakow do PO.
    Dokladnie dla mnie pewniak raczej na 2 pozycja niz 3 po RZ

  3. Powrót do góry    #2163
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Jeśli Lublin wygra z ZG za 2 i zrobi bonus w Grudziądzu to mamy 3 drużyny z 19 punktami. Bonusy komplikują sytuacje i liczyć się będą małe punkty.

    Trzeba ogolić Rybnik totalnie na MAXA - 65-25 i przegrać minimalnie w Lesznie. Aktualnie mamy 16 punktów, zakładając ze wygramy za +40 i przegramy za -6 da to +50 małych punktów na koniec. Trzeba ściskać kciuki, żeby Sparta rozbiła Gorzów 18-ma punktami.
    No tak tylko jeżeli będziemy mieli 19ptk razem z wszystkimi po za Stalą to będziemy wyżej bo mamy ze wszystkimi bonusa.

  4. Powrót do góry    #2164
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Dokladnie dla mnie pewniak raczej na 2 pozycja niz 3 po RZ
    Licze na wygrana ze Stala ale oni (w sensie Sparta) sobie srednio radza pod presja przed swoja lublicznoscia jak sa faworytem. pokazali to z Wlokniarzem no i chociazby z Toruniem w 2018 czy Lesznem 2017.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #2165
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Licze na wygrana ze Stala ale oni (w sensie Sparta) sobie srednio radza pod presja przed swoja lublicznoscia. pokazali to z Wlokniarzem no i chociazby z Toruniem w 2018 czy Lesznem 2017.
    Ja tu sie raczej obawiam o bonus dla Stali a nie o win dla Wrocka

  6. Powrót do góry    #2166
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ewentualnie może nas uratować jeszcze Sparta wygrywająca wysoko(minimum 55:35) z Gorzowem, ale przy Zmarzliku, Thomsenie czy JHolderze to raczej mrzonki.
    Faktycznie, nie wiem czemu mi się ubzdurało że Gorzów ma już w tej chwili 19 punktów. Ale dokładnie, na brak bonusa przy wyżej wymienionej trójce nie ma co liczyć raczej. Dlatego chyba lepszą opcją by było jak by to jednak Gorzów wygrał, w Grudziądzu z wrockiem różnie może być, ale tak czy tak najlepiej by było zdobyć jakiekolwiek punkty w Lesznie, nawet jeśli to tylko marzenia.
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  7. Powrót do góry    #2167
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Jak będziemy mieć tyle samo pkt co Gorzów i Lublin to jesteśmy w dupie ,bo wtedy się robi mała oddzielna tabelę między zainteresowanymi zespołami i z niej wynika że jesteśmy na 3 miejscu.

  8. Powrót do góry    #2168
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Sparta spokojnke 6 pkt zrobi do konca jak nke 8/9 wiec bedzie 2-3 po RZ. Gra sie toczy o 4 poz miedzy 3 a nie 4 ekipami w mojej ocenie. Z tym, ze w swoich rekach ma wszystko juz tylko Gorzow (musza sie spiac na 36 pkt we Wrocku) i Lublin
    Włókniarz też, wystarczy wygrac w Lesznie
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  9. Powrót do góry    #2169
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Jak będziemy mieć tyle samo pkt co Gorzów i Lublin to jesteśmy w dupie ,bo wtedy się robi mała oddzielna tabelę między zainteresowanymi zespołami i z niej wynika że jesteśmy na 3 miejscu.
    A niby dlaczego jesteśmy za Lublinem?

  10. Powrót do góry    #2170
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    No tak tylko jeżeli będziemy mieli 19ptk razem z wszystkimi po za Stalą to będziemy wyżej bo mamy ze wszystkimi bonusa.
    Pomysl, potem odpisz. Serio.

  11. Powrót do góry    #2171
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    A niby dlaczego jesteśmy za Lublinem?
    Bo w meczach pomiędzy tymi drużynami zdobyliśmy tylko 3 pkt , Lublin 5 , Gorzów 7.

  12. Powrót do góry    #2172
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    A niby dlaczego jesteśmy za Lublinem?
    Bo -40 macie za Stal w sumie to -48.. aa w duzych pkt tez dostajecie

  13. Powrót do góry    #2173
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    W normalnych czasach do Leszna wędrowałyby obecnie pielgrzymki z walizeczkami. Jedna z nich - jasnogórska - powinna gwarantować nam awans do PO. Niestety czasy się zmieniły, acz przypominam że 20 lat temu tylko dzięki gościnności CKM w ostatniej kolejce Leszno nie poleciało na ryj do 2. także ten tego...

    A na serio - wszystko może się zdarzyć. Skoro Falubaz i Motór się wystrzelały a Sparta i Włókniarz odzyskują wigor to naprawdę każdy rezultat jest możliwy. Schowajmy kalkulatory i bądźmy optymistami
    Pzdr,
    Garfield

  14. Powrót do góry    #2174
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Stracić PO w taki sposób, to cholerna niesprawiedliwość.

    Remis w Grudziądzu gdzie przerwali nam bieg w którym Doyle idealnie wystartował - w powtórce 1-5, mecz zakończony remisem.

    Taka sama sytuacja we Wrocławiu.

    Brak WO w Gorzowie i WO dla Gorzowa w Częstochowie. Gdzie jedna drużyna jedzie cały sezon uczciwie tym co zakontraktowała na początku roku, a druga pozatrudniała gości, wysyłała na L4 Iversena byle robić ZZ, przekladala mecze nie mając gotowego stadionu, zamiast zbierać WO.

    To jest tak skurvysyńsko niesprawiedliwy sezon, ze aż się płakać chce. Leszno ostatnim ratunkiem, wiara umiera ostatnia ale kurva ciezko w takie cuda wierzyć :/

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Adi1981 (02-09-2020)

  16. Powrót do góry    #2175
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,876 w 1,762 postach
    Karma.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Awkop (03-09-2020)

  18. Powrót do góry    #2176
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    A od kiedy to karma nagradza za oszustwa i daje takim klubom jak Wrocław czy Gorzów PO?
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  19. Powrót do góry    #2177
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Zielona przegra z Lesznem a Grudziądz wygra z Lublinem i zwycięstwo z ROWem nam starcza do awansu do PO

  20. Powrót do góry    #2178
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    No nie wystarcza, Gorzów przywożąc bonusa z Wrocławia wyrzuci nas z PO.

    http://symulator.pokredzie.pl/i/0W6d.jpg

    A zakładam w tej symulacji super postawę GKM, co wcale nie jest pewne, bo przecież ta drużyna jest totalnie zdemotywowana i nie jedzie już o nic.
    Ostatnio edytowane przez Malak ; 02-09-2020 o 22:58

  21. Powrót do góry    #2179
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Z tym że Zielona z Lesznem może nie przegrać z prostego powodu - dla Leszna mecze w PO mogą być łatwiejsze z dołującą ostatnio ZG niż z mimo wszystko silniejszym personalnie Włókniarzem, a przy okazji odpadnie dość silny kandydat do medali (6 meczów wyjazdowych i tylko jedna przegrana!). Do tego bliższy dojazd na mecze.
    No chyba że Leszno to będzie cały czas to Leszno z ostatnich lat i nie będą kalkulować tylko jechać po swoje, wtedy jak najbardziej mogą wywieżć z ZG 3 punkty.
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  22. Powrót do góry    #2180
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pawlicki i spolka ma niepowtarzalna szanse napluc w twarz GKSZ i ich skompromitowac wpuszczajac Wlokniarz do play-off. Maja juz zapewniony 1 place po RZ i moga wybrac sobie przeciwnika na runde finalowa. Wiem ze malo sportowe rozwiazanie ale kto tam na gorze mysli o fairplay w tej lidze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #2181
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Pawlicki i spolka ma niepowtarzalna szanse napluc w twarz GKSZ i ich skompromitowac wpuszczajac Wlokniarz do play-off. Maja juz zapewniony 1 place po RZ i moga wybrac sobie przeciwnika na runde finalowa. Wiem ze malo sportowe rozwiazanie ale kto tam na gorze mysli o fairplay w tej lidze.
    Za duze ryzyko moga dostac klapsa przez przypadek od Wlokniarza w finale Sparta im najbardziej pasuje uwielbiaja meczyc(osmieszac) mieszuchow z pod Lwowa
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 02-09-2020 o 23:19

  24. Powrót do góry    #2182
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Licze na rozprężenie Leszna w ostatnim meczu z Częstochową ale jeszcze po cichu licze na rozegranie spotkania z Gorzowem w Częstochowie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #2183
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Jeśli już o kalkulacjach mowa to najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zrobić spółdzielnię Leszno-Częstochowa-Lublin-ZG-Grudziądz.

    Częstochowa, ZG i Lublin płacą Lesznu i Grudziądzowi. Później idzie to tak:

    Leszno 0,1 26 pkt
    Częstochowa 3,2 21 pkt
    Lublin 3,2 21 pkt
    ZG 3,1 21 pkt
    Gorzów 1 19 pkt
    Wrocław 2,1,3 20 pkt

    Warunek konieczny: Grudziądz musi pokonać Wrocław. Dlatego kasę zbiera Leszno (za podkładkę z Czewą i Falubazem) oraz GKM - na dosprzętowienie.

    Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to kombinatorzy Wrocław i Gorzów wylatują z PO - myślę, że jest to w interesie całego polskiego speedwaya.
    Pzdr,
    Garfield

  26. Powrót do góry    #2184
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ostro odpięte wrotki. Za dużo Lasagny.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Powrót do góry    #2185
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ostro odpięte wrotki. Za dużo Lasagny.
    Przeciez to w interesie polskiego speedwaya Laguna, Laguta to prawie to samo. Tylko Bialej Bialystok brakuje

  28. Powrót do góry    #2186
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Musi się jeszcze znaleźć fachowiec na miarę Bisty:

    https://youtu.be/2ZYMj9YTio0

    Swoją droga znakomity aktor. Szkoda że go już nie ma na tym świecie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #2187
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Panowie jak już cytujemy klasyka "Nie, ja jestem uczciwy. Zapłacili za 3:0 i będzie 3:0". Carlitos mnie ubiegł.
    W taki oto sposób drużyna, która przegrywa nawet w Rybniku z ostatniego miejsca w tabeli dostaje się do P-O
    Brak WO w Gorzowie i WO dla Gorzowa w Częstochowie. Gdzie jedna drużyna jedzie cały sezon uczciwie tym co zakontraktowała na początku roku, a druga pozatrudniała gości, wysyłała na L4 Iversena byle robić ZZ, przekladala mecze nie mając gotowego stadionu, zamiast zbierać WO.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 03-09-2020 o 00:17
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #2188
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Musi się jeszcze znaleźć fachowiec na miarę Bisty:

    https://youtu.be/2ZYMj9YTio0

    Swoją droga znakomity aktor. Szkoda że go już nie ma na tym świecie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    on Dobrowolski ijeszce paru to tacy mistrzowie drugiegi planu ,niby z boku a kazdy ich pamieta

  31. Powrót do góry    #2189
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    O czym ta dyskusja?Przerywamy mecz w Grudziądzu żeby Stal miała punkty.
    Powtarzamy mecz w Gorzowie żeby gownojady miały punkty.
    Dają nam walkower żeby dziwka mogła palić cygara.
    Kto tym trzęsie?
    Żużlowcy?
    Dajcie spokój ze sportem.
    Wszystko w duchu sportu.

  32. Powrót do góry    #2190
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ja tu sie raczej obawiam o bonus dla Stali a nie o win dla Wrocka
    z Wlokniarzem tez tak mialo byc

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jeśli już o kalkulacjach mowa to najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zrobić spółdzielnię Leszno-Częstochowa-Lublin-ZG-Grudziądz.

    Częstochowa, ZG i Lublin płacą Lesznu i Grudziądzowi. Później idzie to tak:

    Leszno 0,1 26 pkt
    Częstochowa 3,2 21 pkt
    Lublin 3,2 21 pkt
    ZG 3,1 21 pkt
    Gorzów 1 19 pkt
    Wrocław 2,1,3 20 pkt

    Warunek konieczny: Grudziądz musi pokonać Wrocław. Dlatego kasę zbiera Leszno (za podkładkę z Czewą i Falubazem) oraz GKM - na dosprzętowienie.

    Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to kombinatorzy Wrocław i Gorzów wylatują z PO - myślę, że jest to w interesie całego polskiego speedwaya.
    Na*ebany to do spania.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (03-09-2020)

  34. Powrót do góry    #2191
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    W tym sezonie zdarzają się cuda, a nam przy dobrym układzie wystarczy tylko jeden cud z kilku nadal możliwych

    a) wrocław wygrywa z gorzowem, ale musi zrobić minimum 55
    b) gorzów remisuje z wrocławiem
    c) gorzów wygrywa z wrocławiem
    d) my remisujemy z lesznem
    e) my wygrywamy z lesznem

    najbardziej realny z tych nierealnych dla mnie wydaje się punkt (a)

    W każdym razie co by nie było nie musimy na nikogo patrzeć pod warunkiem, że zremisujemy w Lesznie, a w to będę wierzył do końca. Wrocław to nie bolki, a zremisowaliśmy. Lublin wygrywał wszystko u siebie, pokonał te mocne Leszno, a nam poszło w miarę gładko. Wszystko to kwestia dnia. Jeżeli liderzy pojadą na miarę oczekiwań, a do tego Miśkowiak będzie prezentował to co potrafi to może się uda.

    Ogólnie chłopaki pokazali jaja w końcu w Lublinie i dzięki temu nadal możemy kalkulować. Co by nie było ta drużyna jest naprawdę bardzo mocna, gdyby nie to, że są ciency na swoim torze to byśmy teraz kalkulowali jak zająć 1 msc. Osobiście, gdyby było to możliwe nie zmieniałbym w niej nic na sezon 2021.

  35. Powrót do góry    #2192
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Do Leszna będziemy jechać jak na finał taka prawda. Tylko punkty z Lesznem dadzą PO, nie ma co liczyć raczej na inne warianty

  36. Powrót do góry    #2193
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    W punkty z Leszna nie wierzę. Liczę że w końcu do nas uśmiechnie się szczęście i jednak wyniki innych dadzą na PO.
    Jeżeli nawet nie awansujemy to mam nadzieję, że psim swędem nie dostanie się do nich również KOL Stal Gorzów.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  37. Powrót do góry    #2194
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Rzeczywiście StalKOL Gorzów brzmi świetnie. W herbie płonąca rozdzielnia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #2195
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CriticalSyncro Zobacz posta
    O czym ta dyskusja?Przerywamy mecz w Grudziądzu żeby Stal miała punkty.
    Powtarzamy mecz w Gorzowie żeby gownojady miały punkty.
    Dają nam walkower żeby dziwka mogła palić cygara.
    Kto tym trzęsie?
    Żużlowcy?
    Dajcie spokój ze sportem.
    Wszystko w duchu sportu.
    1. O czym ty piszesz? Jakie punkty, skoro Stal przegrała ten mecz -4 (a mogła i spokojnie powinna wygrać gdyby nie kuriozalne decyzje sędziego i kontuzja Thomsena). Zostało tam 6 biegów, z których po 3 pojechaliby Zmarzlik i Jack, to uważasz że by przegrali 26 pkt? XD
    2. Powtarzali mecz, który... już wygrali bo w pierwszym podejściu było 32-28, więc to raczej Wy dostaliście nieuzasadnioną 2 szansę. Ale drugi raz też dostaliście tak samo wpieprz. Ostatecznie przegraliście z Gorzowem 2 mecze, to i wynik dwumeczu całkiem sprawiedliwy.

    A to, że Świącik popełnił harakiri w przygotowaniu toru, to już pretensje nie do Gorzowa, bo ktokolwiek by przyjechał wtedy do Częstochowy, to skończyłoby się tak samo.

    Wkręcacie sobie rolę jakiegoś męczennika, a prawda jest taka, że po 1 - chcieliście po cichu wyłudzić walkowera w Gorzowie, po 2 - skandalicznie odwołano w Częstochowie nie jeden a dwa mecze (inauguracja z GKM to też była farsa i tam też można było wlepić walkowera). I po trzecie, ujadacie o tym gościu, a reguły gry takie same dla wszystkich i Włókniarz nie brał gościa tylko dlatego, że taka jest struktura składu oparta na obcokrajowcach, że ciężko byłoby go wpasować. Gdyby można było wziąć np. Klindta za Holtę (zanim dogadał się ze SG), to też byście go brali. Ujadacie na Wrocław, że jeździ z Glebem "Polakiem" mając w składzie Holtę i de facto rozpoczynając cały proces polonizacji zawodników.

    To jest doprawdy śmieszne. Porażkę trzeba przyjąć z godnością, a pomimo mocnego składu to sami na nią zapracowaliście. Głupota Świącika przed meczem z Gorzowem (choć zastanawiająca jest pewność, że byście ten mecz wygrali... ale to już pominę), frajerskie porażki u siebie z FZG i Motorem. Płacz o mecz w Gorzowie, gdzie przegraliście 2 razy, za każdym razem bardzo wyraźnie - to jest po prostu żenujące. Miałoby to sens i faktycznie byłoby przykre, gdyby w 1 podejściu było np. 27-33, meczu by nie zaliczono, powtórzono i wtedy byście przegrali.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 03-09-2020 o 10:59
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    never_mind (03-09-2020), woojo (03-09-2020)

  40. Powrót do góry    #2196
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    1. O czym ty piszesz? Jakie punkty, skoro Stal przegrała ten mecz -4 (a mogła i spokojnie powinna wygrać gdyby nie kuriozalne decyzje sędziego i kontuzja Thomsena). Zostało tam 6 biegów, z których po 3 pojechaliby Zmarzlik i Jack, to uważasz że by przegrali 26 pkt? XD
    2. Powtarzali mecz, który... już wygrali bo w pierwszym podejściu było 32-28, więc to raczej Wy dostaliście nieuzasadnioną 2 szansę. Ale drugi raz też dostaliście tak samo wpieprz. Ostatecznie przegraliście z Gorzowem 2 mecze, to i wynik dwumeczu całkiem sprawiedliwy.
    Czyli jak Stal przegrywa 4 punktami to " spokojnie powinna wygrać", jak Włókniarz przegrywa 4 punktami to "dostaje nieuzasadnioną szansę". Weź idź stąd, albo lepiej, #usuńkonto.

    ps. GDYBY nie kuriozalne decyzje sędziów w kilku meczach przeciwko CKM, GDYBY nie kuriozalny brak WO dla Włókniarza, GDYBY Włókniarz nie dał ciała w kilku meczach u siebie, GDYBY babcia miała wąsy. Gorzów z Grudziądzem przegrał i nie ma znaczenia co by był GDYBY.
    Ostatnio edytowane przez Adi1981 ; 03-09-2020 o 11:56
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  41. Powrót do góry    #2197
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Mamy co nam nieudolny prezes zafundował i trudno. Pokazali mu miejsce w szeregu a szmaciarski klub z wiecznie pijanym cygarem wchodzi kuchennymi drzwiami do PO. Jedyna nasza szansa to wyrwanie punktu(ów) z Leszna. Miało się nie udać w Lublinie - a się udało. Trzeba to powtórzyć teraz w Lesznie, lub pozostanie szykowanie do przyszłego sezonu.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Adi1981 (03-09-2020)

  43. Powrót do góry    #2198
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    975
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 128 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    1. O czym ty piszesz? Jakie punkty, skoro Stal przegrała ten mecz -4 (a mogła i spokojnie powinna wygrać gdyby nie kuriozalne decyzje sędziego i kontuzja Thomsena). Zostało tam 6 biegów, z których po 3 pojechaliby Zmarzlik i Jack, to uważasz że by przegrali 26 pkt? XD
    2. Powtarzali mecz, który... już wygrali bo w pierwszym podejściu było 32-28, więc to raczej Wy dostaliście nieuzasadnioną 2 szansę. Ale drugi raz też dostaliście tak samo wpieprz. Ostatecznie przegraliście z Gorzowem 2 mecze, to i wynik dwumeczu całkiem sprawiedliwy.
    Jesteś strasznym hipokrytą. Gorzów w Grudziądzu z -4 mógł, gdyby, gdyby... ale już Włókniarz z -4 W Gorzowie nie?
    Piszesz o Stali jak o jakimś mocarzu, a szczególnie na tamten moment, był to chłopiec do bicia, który zaliczył liścia nawet od ROWu. Fakty są takie, że dzięki słynnej rozdzielni to Stali podano tlen, dano czas i jeszcze w prezencie mecz za meczem u siebie.
    Trafił swój na swego, jeden kombinator słusznie dostał po łapach, a drugiemu bezczelnie się upiekło, dlatego wynik dwumeczu nie jest sprawiedliwi, bo w obu przypadkach powinno skończyć się walkowerem.
    Może bez jednych i drugich da się oglądnąć PO bez obrzydzenia.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spes za jego przydatny post!

    j-rules (03-09-2020)

  45. Powrót do góry    #2199
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    dokładnie, jeżeli mamy zmazać i zapomnieć całą ostatnią farsę, zawodnicy MUSZĄ dać z siebie 200% w Lesznie
    KONIEC z liczeniem na szczęście, na potknięcia rywali, jeżeli chcemy dostać sie do PO i coś tam znaczyć, trzeba zacząć juz teraz pracować na to, musimy rozjechać Rybnik, później w Lesznie walczyć o każdy jeden pieprzony punkt, nie odpuszczać, jechać wręcz na granicy faulu, bo nie mają nic do stracenia, kombinować ile sie da, żadnego już ducha sportowego, ostra jazda i koniec!
    mam nadzieje ze chłopaki umieją liczyć i zdają sobie sprawę ile kasy stracą nie wchodząc do PO i to zadziała na nich jako dodatkowa motywacja

  46. Powrót do góry    #2200
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Adi1981 Zobacz posta
    Czyli jak Stal przegrywa 4 punktami to " spokojnie powinna wygrać", jak Włókniarz przegrywa 4 punktami to "dostaje nieuzasadnioną szansę". Weź idź stąd, albo lepiej, #usuńkonto.

    ps. GDYBY nie kuriozalne decyzje sędziów w kilku meczach przeciwko CKM, GDYBY nie kuriozalny brak WO dla Włókniarza, GDYBY Włókniarz nie dał ciała w kilku meczach u siebie, GDYBY babcia miała wąsy. Gorzów z Grudziądzem przegrał i nie ma znaczenia co by był GDYBY.
    Po pierwsze, to nie mogła spokojnie wygrać przy -4, tylko chodzi o kontuzję Thomsena. Po drugie - powtórzenie biegu Doyla we Wrocławiu (swoją droga słuszne, start wstrzelony, nierówny) raczej Wam pomogło niż zaszkodziło (taktyczne, którymi uratowaliście wynik). Ale żeby do tego dojść trzeba mieć coś więcej pod kopułą.

    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Jesteś strasznym hipokrytą. Gorzów w Grudziądzu z -4 mógł, gdyby, gdyby... ale już Włókniarz z -4 W Gorzowie nie?
    Piszę o -4 w odpowiedzi na post sugerujący, że zakończenie tego meczu było na rękę Stali ("przerywamy mecz w Grudziądzu, żeby Stal miała punkty"). Bo niby w czym sędzia pomógł Gorzowowi? W ratowaniu bonusa? W Gorzowie było +24.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #2201
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Jesteś strasznym hipokrytą. Gorzów w Grudziądzu z -4 mógł, gdyby, gdyby... ale już Włókniarz z -4 W Gorzowie nie?
    Piszesz o Stali jak o jakimś mocarzu, a szczególnie na tamten moment, był to chłopiec do bicia, który zaliczył liścia nawet od ROWu. Fakty są takie, że dzięki słynnej rozdzielni to Stali podano tlen, dano czas i jeszcze w prezencie mecz za meczem u siebie.
    Trafił swój na swego, jeden kombinator słusznie dostał po łapach, a drugiemu bezczelnie się upiekło, dlatego wynik dwumeczu nie jest sprawiedliwi, bo w obu przypadkach powinno skończyć się walkowerem.
    Może bez jednych i drugich da się oglądnąć PO bez obrzydzenia.
    Na czym polegalo kombinatorstwo Stali? Sugerujesz, ze specjalnie podpalili rozdzielnie podczas meczu w ktorym prowadzili? Tak przy okazji, w powtorzonym meczu po tej samej ilosci biegow, prowadzili mniejsza iloscia punktow a i tak wygrali.

  48. Powrót do góry    #2202
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Trafił swój na swego, jeden kombinator słusznie dostał po łapach, a drugiemu bezczelnie się upiekło, dlatego wynik dwumeczu nie jest sprawiedliwi, bo w obu przypadkach powinno skończyć się walkowerem.
    Może bez jednych i drugich da się oglądnąć PO bez obrzydzenia.
    Czyli kombinowali i podpalili rozdzielnie w meczu, który mieli pod kontrolą? XDDDD Serio nie można się pogodzić z tym, że Włókniarz nie był w stanie wygrać w Gorzowie i dostał w ucho 2x na torze? No ale tu już dochodzimy do absurdów tego typu, że Gorzów kombinuje bo godzi się na zaliczenie porażki na torze przeciwnika, gdzie spokojnie w Grudziądzu było na granicy walkowera również.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #2203
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Krótko mówiąc - Leszno się doigrało i muszą dostać w dziób. Takie jest życie.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    CKMik (03-09-2020), P.S.U.J. (03-09-2020), lego (03-09-2020)

  51. Powrót do góry    #2204
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    975
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 128 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli kombinowali i podpalili rozdzielnie w meczu, który mieli pod kontrolą? XDDDD Serio nie można się pogodzić z tym, że Włókniarz nie był w stanie wygrać w Gorzowie i dostał w ucho 2x na torze? No ale tu już dochodzimy do absurdów tego typu, że Gorzów kombinuje bo godzi się na zaliczenie porażki na torze przeciwnika, gdzie spokojnie w Grudziądzu było na granicy walkowera również.
    Gdzie pisałem, że coś podpalili? Piszę jedynie o tym, że według głupiego zapisu w regulaminie należał się walkower i tyle. Czy Włókniarz byłby w stanie wygrać pierwsze podejście, gdyby nie pożar, tego się już nie dowiemy, tak jak tego czy Stal wygrałaby w Grudziądzu, gdyby... Zaliczenie porażki, przy - 4, braku Thomsena, było na rękę Stali.
    Mniejsza o to, było minęło, smród pozostał.

  52. Powrót do góry    #2205
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Trafił swój na swego, jeden kombinator słusznie dostał po łapach, a drugiemu bezczelnie się upiekło, dlatego wynik dwumeczu nie jest sprawiedliwi, bo w obu przypadkach powinno skończyć się walkowerem.
    Może bez jednych i drugich da się oglądnąć PO bez obrzydzenia.
    Świącik chciał powtórzenia meczu w Gorzowie, Grzyb walkowera. W sumie obaj dostali o co prosili.

Strona 49 z 72 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •