Strona 15 z 47 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 2071

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #631
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czemu zaraz durnych ? Przecież to jest oczywiste, że bez odpowiedniej kasy to Kanclerz nie zaatakuje SE. Osobiście kibicuje Polonii aby weszła do SE, cieszy mnie to, że nie upadła w II lidze, a wręcz przeciwnie, spięła poślady i walczy. Tylko zdaje sobie sprawę, że teraz jest ten etap, iż jest potrzeba dużo większych nakładów finansowych aby w I lidze zbudować team który zawalczy o SE. I to jest następne wyzwanie dla Kanclerza. A jak już Polonia się dostanie do SE to poprzeczka będzie jeszcze wyżej. Bo trzeba będzie jeszcze więcej kasy aby zbudować skład który obroni miejsce w SE.

    Reasumując, trzeba ze dwie furmanki kasy aby zrealizować ten cel.
    Cholera, a ja myślałem, że kazdy żużlowiec za darmo zapierda**.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Też mi się wydaje, że Ivacic raczej ostatni w kolejce do składu. Chłopak ambitny, ale czasem to za mało. Może lepiej, żeby poszedł na wypożyczenie do II ligi. Tam będzie miał okazje trochę pojeździć, zamiast tracić cały sezon.

    No ja do tego pochodzę jak do sparingu, a jak wiadomo wyniki ze sparingów można rozbić o kant .
    Chociaż postawiłem na Brzózkę, że zdobędzie >5.5 pkt i niestety nie weszło

    Wyjazd do Ostrowa raczej w plecy, chyba pozostaje walka o wynik w kontakcie pod kątem rewanżu. Ale z Łodzią dobrze byłoby wygrać wyraźnie i stanowczo.

    Jutro kolejny sprawdzian formy dla Bellego i Kaia. Mam nadzieję, że trochę przy S2 potrenowali i kilka punktów urwą rywalom.
    Niestety znowu pojechali padake.
    Co ciekawe, za dystansie i Bellego i Kai objezdzal rywali, dobrze sie to ogladalo.
    Ale ze startami i dojazdem leżymy kompletnie.
    Martwie się...

    Poza tym, swietne zawody, swietny Emil, wydymanie Pedersena w Barażu, piekne wyscigi.
    Oby tak dalej.
    pomidor

  2. Powrót do góry    #632
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,823
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,124 w 1,479 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta


    Niestety znowu pojechali padake.
    Co ciekawe, za dystansie i Bellego i Kai objezdzal rywali, dobrze sie to ogladalo.
    Ale ze startami i dojazdem leżymy kompletnie.
    Martwie się...

    Poza tym, swietne zawody, swietny Emil, wydymanie Pedersena w Barażu, piekne wyscigi.
    Oby tak dalej.
    Zmiarkuj klasę wczorajszych rywali Bydgoszczan. Wielu z nich to ścisła czołówka światowa, a w lidze rywalami Polonistów, będą jednak wczorajsi słabeusze a nie gwiazdy. Jeśli tylko tor będą tak przygotowywać jak wczoraj, to ja nie widzę by Polonia mogła przegrać u siebie. A i na wyjazdach nie jest bez szans u tych najsłabszych. Tegoroczne rozgrywki powinna zakończyć w pierwszej czwórce.
    Nawet kulawo jeżdżący Ivacic, u siebie jest w stanie po kilka punktów robić, przecież gro I-ligowych rywali, to zawodnicy których umiejętności nijak się mają do wczorajszego turnieju. Polonia jeśli tylko zdrowie dopisze, spokojnie utrzyma się w I lidze.
    Kluczem będzie nawierzchnia, by taki Kai czy Bellego wykorzystując znajomość toru, mogli objechać rywali na dystansie.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 09-07-2020 o 11:07

  3. Powrót do góry    #633
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Postawa na torze była spoko. Wynik punktowy nie jest satysfakcjonujący, ale jak poprzednik napisał - klasa rywali.
    Chyba nikt nie spodziewał się, że nasi zawodnicy będą wygrywać z Nickim, Madsenem... To nie ten sprzęt.

  4. Powrót do góry    #634
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Świetne wczorajsze zawody, zawsze będę powtarzał że bydgoski tor jest najlepszy jeśli chodzi o walkę na dystansie. Poloniści trochę w kratkę, ale należy pamiętać z jaką stawką rywalizowali. W I lidze Emila czy Madsena nie będzie Huckenbeck ma tragiczne starty, zarówno refleksowo jak i technicznie, bo podnosi go jak nowicjusza. Na trasie jest jednak bardzo waleczny i to może cieszyć. Szkoda, że Berge i Lyager nie mieli się okazji jeszcze pokazać, bo ich forma to teraz największa zagadka.

    Liga zapowiada się niezwykle ciekawie. Priorytetem jest oczywiście utrzymanie. Trudno cokolwiek typować. Apator to rzecz jasna faworyt, Lokomotiv i Orzeł moim zdaniem trochę odstają, ale już reszta to podobny poziom. Możemy być drudzy, możemy walczyć o miejsce szóste. Taki to będzie sezon.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  5. Powrót do góry    #635
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Awizowane składy na niedzielę:

    Polonia
    1. David Bellego
    2. Dimitri Berge
    3. Kai Huckenbeck
    4.
    5. Kamil Brzozowski
    6. Nikodem Bartoch
    7. Tomasz Orwat

    Ostrovia
    9. Grzegorz Walasek
    10. Tomasz Gapiński
    11. Adrian Cyfer
    12. Rafał Okoniewski
    13. Nicolai Klindt
    14.
    15. Sebastian Szostak

    U nas pod 8 pewnie Andreas Lyager, pytanie kto pod 4. Czy plastron i od początku za niego rezerwa czy któryś z naszych gości? Według mnie plastron i Andreas od początku. Rezerwowy, który czeka na swoją szansę nigdzie się nie sprawdził i taka sytuacja wprowadza tylko kwasy w zespole.
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 09-07-2020 o 13:09

  6. Powrót do góry    #636
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Wprowadza kwasy, ale w Rybniku Lambert swoje robi, we Wrocku robił Czugunow rok temu. Powinien być w podstawowym Lampart, a Lyager w trakcie meczu wrzucany gdzieś. Będzie miał okazję - podejrzewam że za Berge'a czy Brzozę czy Kaia. 5 biegów powinien wyciągnąć, a szkoda pozbawiać się siły
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Powrót do góry    #637
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Tytularny bukmacher ligi stawia nas na 7. miejscu i to daleko za szóstą Ostrovią i piątym Orłem. Zatem czas ochłodzić głowy, spojrzeć na sprawę realnie i cieszyć się z każdego nawet małego sukcesiku.

  8. Powrót do góry    #638
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wprowadza kwasy, ale w Rybniku Lambert swoje robi, we Wrocku robił Czugunow rok temu. Powinien być w podstawowym Lampart, a Lyager w trakcie meczu wrzucany gdzieś. Będzie miał okazję - podejrzewam że za Berge'a czy Brzozę czy Kaia. 5 biegów powinien wyciągnąć, a szkoda pozbawiać się siły
    robi, ale managerzy nie portafia ogarnac, ze pod 8 jest ktos z musu. co innego, gdyby mozna tam wstawic kazdego, a co innego jesli tam musi byc under 23. spojrz co wyprawial manager Rybnika w Grudziadzu. Lambert w 10 biegow pojechal 2 razy, a Szczpeniak czy Lebediew nabijali sobie punkty na cieniasach. 8 jesli nadaje sie do podstawowego skladu jedzie od poczatku za kogos, a potem w przypadku gdy inni cieniuja mozna kombinowac.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xpc za jego przydatny post!

    vicar (13-07-2020)

  10. Powrót do góry    #639
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wprowadza kwasy, ale w Rybniku Lambert swoje robi, we Wrocku robił Czugunow rok temu. Powinien być w podstawowym Lampart, a Lyager w trakcie meczu wrzucany gdzieś. Będzie miał okazję - podejrzewam że za Berge'a czy Brzozę czy Kaia. 5 biegów powinien wyciągnąć, a szkoda pozbawiać się siły
    Właśnie "wrzucania gdzieś" chciałbym uniknąć bo od razu zakładamy, że ktoś jedzie kiepsko. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć takie podejście przy meczu wyjazdowym natomiast zakładanie, że u siebie też tak będzie jest słabe. Poza tym ciężko oczekiwać, że rezerwowy wchodzący w połowie zawodów od razu będzie spasowany i będzie robił punkty. Załóżmy hipotetycznie, że wszyscy jadą przyzwoicie a ciała w pierwszym swoim biegu daje Kamil. Zmieniamy go od razu po pierwszej wpadce? Prosta droga do kwasów w zespole. Dajemy jeszcze jedną szansę? Dla mnie zmiana po jednym starcie jest bzdurna, tyle że jak damy mu pojechać w drugim starcie to kolejny wypada w 10 biegu i kompletnie nie ma co liczyć, że rezerwowy zrobi różnicę.
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 09-07-2020 o 15:56

  11. Powrót do góry    #640
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czemu zaraz durnych ? Przecież to jest oczywiste, że bez odpowiedniej kasy to Kanclerz nie zaatakuje SE. Osobiście kibicuje Polonii aby weszła do SE, cieszy mnie to, że nie upadła w II lidze, a wręcz przeciwnie, spięła poślady i walczy. Tylko zdaje sobie sprawę, że teraz jest ten etap, iż jest potrzeba dużo większych nakładów finansowych aby w I lidze zbudować team który zawalczy o SE. I to jest następne wyzwanie dla Kanclerza. A jak już Polonia się dostanie do SE to poprzeczka będzie jeszcze wyżej. Bo trzeba będzie jeszcze więcej kasy aby zbudować skład który obroni miejsce w SE.

    Reasumując, trzeba ze dwie furmanki kasy aby zrealizować ten cel.
    Mamy świadomość, że nas w tej chwili na ELigę nie stać Myślę, że Kanclerz też ma tego świadomość. Zresztą buduje drużynę zgodnie z możliwościami, bez szukania rozwiązań "jakoś to będzie", "weźmiemy kredyt" itp. Jak będzie możliwość, będziemy atakować ELigę. Póki co warunki robią się wokół klubu coraz lepsze.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie wiem jak Ty to robisz Mariusz, ale napisałeś trzy linijki a w nich same banały "żeby awansować to trzeba mieć dobry skład i pieniądze", tak w skrócie

    W sobotę zaczynamy nowy sezon - chciałbym odezwę do ludu: nie spinajmy się. Wiem, że neiktórzy widzą play-offy a może i wyrównaną walkę o awans z Apatorem. ALE jesteśmy tylko beniaminkiem, naszym celem jest utrzymanie. Mogą się zdarzać wysokie porażki na wyjazdach i czasem nawet minimalne u siebie. Nie spinajmy się od razu i nie rzucajmy bluzgów w stronę klubu czy zawodników. Powtarzam: naszym celem na ten sezon jest utrzymanie. (P)ozdrowienia!
    No właśnie zaskoczyło mnie to mówienie o PO. Lampart wzmocnieniem, ok. Ale chyba nie na tyle, żeby z walki o utrzymanie stać się ekipą na TOP4.
    Porażki będą, pierwsze pewnie już w sobotę. Najważniejszy cel sezonu to się utrzymać, czyli optymalnie zająć 5 lub 6 miejsce, co by i barażu uniknąć.

    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Cholera, a ja myślałem, że kazdy żużlowiec za darmo zapierda**.



    Niestety znowu pojechali padake.
    Co ciekawe, za dystansie i Bellego i Kai objezdzal rywali, dobrze sie to ogladalo.
    Ale ze startami i dojazdem leżymy kompletnie.
    Martwie się...

    Poza tym, swietne zawody, swietny Emil, wydymanie Pedersena w Barażu, piekne wyscigi.
    Oby tak dalej.
    Nie powiedziałbym, że pojechali padakę. Rywale w większości to ELiga, sporo zawodników jest poziomem znacznie przewyższających naszych zawodników (kasa, sprzęt).
    Liga zweryfikuje faktyczną postawę naszych zawodników


    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Tytularny bukmacher ligi stawia nas na 7. miejscu i to daleko za szóstą Ostrovią i piątym Orłem. Zatem czas ochłodzić głowy, spojrzeć na sprawę realnie i cieszyć się z każdego nawet małego sukcesiku.
    Typy buków też są takie jakby mało realne czasami. Rozumiem, że nie jesteśmy faworytem ligi, ale pomijając chyba słabe Loko, to Unia czy Orzeł nie wydają się silniejsze od Polonii. A wg mnie Ostrovia (6) silniejsza od Orła (5). Ale jak zawsze, wszystko zweryfikuje tor.
    Myślę, że wielu kibiców ma chłodne głowy i mrzonki o PO to takie nazbyt wydumane pomysły. Tak jak pisał vicar jedziemy o utrzymanie, przez co zapewne trafią się baty na wyjazdach, może nawet porażki u siebie. Mamy kilku bezpośrednich rywali, których należałoby ograć na plus (z bonusem) takich jak Loko, Unia, Orzeł.

    Co do Lyagera - wiele zależy od tego jak się z nim Jurek dogadał. Jest u nas idealnym kandydatem do 8/16, z tego numeru pewnie ten sezon prześmiga. Stawiam, że swoje 3-4 biegi w każdym meczu dostanie. Im lepiej będzie jeździł, tym więcej będzie jeździł, to raczej dość oczywiste. Jednak stawianie go pod numery 1-5/9-14 to odbieranie sobie możliwości taktycznych. Ponownie - walczymy o utrzymanie. Trzeba wykorzystać każda, najmniejszą nawet możliwość, na zdobywanie punktów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #641
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2006
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Czy wiadomo już coś na temat terminu derbów w Bydgoszczy? Sobota czy niedziela?

  13. Powrót do góry    #642
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wiadomo kto tam jutro pod 4? Lampart już gotowy do jazdy?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #643
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Lampart w takiej dyspozycji może nie pojeździć już za wiele jako gość.

  15. Powrót do góry    #644
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,165
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Lampart w takiej dyspozycji może nie pojeździć już za wiele jako gość.
    i teraz mamy -6 i Lamparta w kolejnym biegu. można dać Bellego lub Berge jako RT,
    ale przecież Lyager czeka...

  16. Powrót do góry    #645
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Ja bym już teraz wypuścił Lyagera. Co prawda jedzie Grzelak i 1 pkt pewny, ale lepiej objeżdżać Duńczyka. Lampart słaby na starcie w obu biegach.

  17. Powrót do góry    #646
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,165
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    widać po tym meczu, że lepiej dawać do składu podstawowego
    plastron i Lyager musi jechać od początku.

  18. Powrót do góry    #647
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Zobaczymy jak pojedzie.

  19. Powrót do góry    #648
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    i teraz mamy -6 i Lamparta w kolejnym biegu. można dać Bellego lub Berge jako RT,
    ale przecież Lyager czeka...
    Dlatego właśnie pisałem, że rezerwowy wprowadza więcej zamieszania niż pożytku...

  20. Powrót do góry    #649
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    No i bez szału. Miał Grzelaka z C i mógł pociągnąć po dużej, choć z drugiej strony pierwszy bieg i trochę w ciemno z ustawieniami.
    Bellego szybszy od Klindta a przyjeżdża za nim. Jedyny z tego pożytek, że pozostało -6. Tylko kto z RT?

    Nic z tego nie będzie. Walasek to 1ligowy kiler.

  21. Powrót do góry    #650
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wywalic Orwata. Wiecej szans dla Lyagera

  22. Powrót do góry    #651
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Po cholerę Kanclerz tego Huckenbecka puszcza? Teraz aż się prosiło żeby Lyagera sprawdzić.

  23. Powrót do góry    #652
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Po cholerę Kanclerz tego Huckenbecka puszcza? Teraz aż się prosiło żeby Lyagera sprawdzić.
    Tylko że Kai jechał nieźle. W pierwszych dwóch swoich startach zrobił 3+1 pokonując Cyfera i Okoniewskiego. Lampart miał w dwóch biegach 2 punkty i pokonał tylko Grzelaka. Według mnie Lyager powinien jechać ze Lamparta ale Jurek się chyba pogubił mając za dużo możliwości...

  24. Powrót do góry    #653
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    W 14 Lampart. To jakiś żart?

    Chyba, że dogadali gościa z gwarancją startów.

  25. Powrót do góry    #654
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    W 14 Lampart. To jakiś żart?

    Chyba, że dogadali gościa z gwarancją startów.
    Kurde nie kumam... Możemy powalczyć o naprawdę przyzwoity wynik a bardzo szybki Dimitri nie jedzie w taktyku...

  26. Powrót do góry    #655
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cyfer out

    skandaliczna decyzja. ale jak zobaczyłem co za cymbał sędziuje, to w sumie się nie dziwię.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #656
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Lekko go trącił, ale Cyfer chyba mógł utrzymać motocykl.

    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Kurde nie kumam... Możemy powalczyć o naprawdę przyzwoity wynik a bardzo szybki Dimitri nie jedzie w taktyku...
    Kanclerz dziś pogubiony w prowadzeniu drużyny.

  28. Powrót do góry    #657
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Generalnie, tak szczerze, zastanawiałem się, czy Kanclerz da 2x Berge i Brzoza czy może 14 Berge tkt i Brzoza, a w 15 Berge/Bellego, a tu wyskakuje... Lampart. Nie wiem jak się skończy ten 14 bieg w wykonaniu Lamparta, ale średnio dzisiaj wykorzystał potencjał Kanclerz, pomijając już nawet Lyagera (swego czasu latał po ostrowskim torze mega).

    Niestety samego meczu nie oglądam, bo zostałem wydymany przez siostry urszulanki z internetowego C+

  29. Powrót do góry    #658
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Generalnie, tak szczerze, zastanawiałem się, czy Kanclerz da 2x Berge i Brzoza czy może 14 Berge tkt i Brzoza, a w 15 Berge/Bellego, a tu wyskakuje... Lampart. Nie wiem jak się skończy ten 14 bieg w wykonaniu Lamparta, ale średnio dzisiaj wykorzystał potencjał Kanclerz, pomijając już nawet Lyagera (swego czasu latał po ostrowskim torze mega).

    Niestety samego meczu nie oglądam, bo zostałem wydymany przez siostry urszulanki z internetowego C+
    Bieg się skończył tak jak miał się skończyć. Katastrofa! Lampart i Kanclerz dziś zawiedli.

    Klindt jak szaleniec w tym 15 pojechał. Mecz roztrzygnięty a ten po trupach do celu.
    Wynik bardzo wysoki. Za wysoki. Szkoda.

  30. Powrót do góry    #659
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Hmmmm... 53-37. Biorąc pod uwagę jak to wyglądało to trochę za wysoko. Niestety tak jak się obawiałem rezerwowy wprowadza więcej szkody niż pożytku. Andreas tylko 1 start, najlepszy w naszym zespole Dimitri nie jedzie w taktyku... Jurek wybitnie się nie popisał w tym meczu. Chyba że jest coś o czym nie wiemy. Nie rozumiem zmiany za Kaia w trzeciej serii, nie rozumiem czemu po dwóch kiepskich startach i zmianie w 3 serii Lampart wraca na tor... Liczyłem też na więcej ze strony naszych juniorów, o ile jeszcze Tomek Orwat w miarę przyzwoicie to start Nikodema Bartocha to duże rozczarowanie.

    Kurde naprawdę liczyłem, że Andreas może być naszym liderem a on jedzie tylko jeden bieg.

    Według mnie na Łódź bez kombinacji z rezerwowym. Plastron do składu i od początku za niego Lyager. Jeśli chcemy spróbować jeszcze raz Lamparta to na trening i walczą z Kaiem o miejsce w składzie. Dla mnie jednak biorąc pod uwagę postawę w Ostrowie do Lampart out i jedziemy następującym zestawieniem:

    9. Berge
    10. Bellego
    11. Huckenbeck
    12. plastron
    13. Brzozowski
    14. Orwat
    15. Bartoch/Jagła/junior w zależności od treningów
    16. Lyager

  31. Powrót do góry    #660
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Gdybym chciał sprzedać mecz tobym dla niepoznaki:
    - zmienił punktującego Huckenbecka w biegu z ostrowskim adeptem
    - wstawił Lyagera na jeden bieg
    - wrzucił Niemca do meczu po przerwie
    - wstawił na 14 bieg Dawida Lamparta który miał jedna dwójkę, bo ta pierwsza na adeptach
    - nie skorzystał w 14 z szybkiego Berge (lub gdyby akurat miał atak serca, to Brzozowskiego)
    - dał w 15 pierwsze pole Bellego gdy Walasek był na B, zamiast lepszego startowca Berge
    - nie puściłbym Bellego w 14 gdzie nawet po przegranym starcie gospodarzy mógłby zrobić po trasie.

    Wygląda na to że instytucja gościa gościom zaszkodziła bo się zrobiło ciasno w wyrównanej w kadrze. Ja bym zaufał Lyagerowi i dał mu szansę jechać.
    A tutaj manager zupełnie zgłupiał. Przegrywał sześcioma to wprowadził swojego najwyżej notowanego zawodnika za kogokolwiek, chyba rzucał monetą i to w momencie i tak pewnego 3-3. Abecadło żużlowe drużyny gości... Potem ma wymarzone idealne - 6 na dwa biegi przed końcem i nie wprowadza najszybszego zawodnika. Sabotaż. Aż się prosiło dać Francuzów na słabszą parę gospodarzy w 14 i zbliżyć się do bonusa.
    Już Jacek Gollob by tu zrobił 49-41

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (12-07-2020), atrock92 (13-07-2020), rogal1979 (13-07-2020)

  33. Powrót do góry    #661
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Wygląda na to że instytucja gościa gościom zaszkodziła bo się zrobiło ciasno w wyrównanej w kadrze. Ja bym zaufał Lyagerowi i dał mu szansę jechać.
    Słusznie prawisz, tym bardziej, że Dawid Lampart to zawodnik drugoligowy.
    Lyager ma potencjał, nie wiem jakie ma zaplecze team+sponsorzy, ale jeśli poważnie traktuje żużel
    to warto na niego stawiać, nawet na początek dając mu trzy-cztery starty z rezerwy.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #662
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,165
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Kurde naprawdę liczyłem, że Andreas może być naszym liderem a on jedzie tylko jeden bieg.
    Mam dokładnie takie samo odczucie. A takim podejściem jak dzisiaj
    Kanclerz zniszczy nam zawodnika. Oby to się zmieniło.

  35. Powrót do góry    #663
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Kanclerz pojechał pierwszy mecz sam nie wiedząc jak to będzie działać. Poszło rozpoznanie bojem. Wyciągnie wnioski i będzie lepiej. Brakowało Grajczonka i juniorów.
    Lampart jeszcze dostanie z dwie szanse i wyleci ze składu jak nie zrobi konkretnych punktów.
    W zeszłym roku ten Amerykanin ( nie pamiętam imienia) od razu wyleciał ze skladu.
    Na plus Berge, na minus juniorzy.
    Jak się nie ogarną to play off nie będzie.

  36. Powrót do góry    #664
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Jak się nie ogarną to play off nie będzie.
    Play off nie będzie. Taki jest punkt wyjścia i taki był punkt wyjścia przed sezonem. Walczymy o utrzymanie. Nie ma sensu zaklinać rzeczywistości.
    Awans do play off byłby sensacją na miarę ubiegłorocznego wygrania drugiej ligi. Jest realny ale bardzo mało prawdopodobny.
    Uważam, że zawodnicy pojechali zgodnie z oczekiwaniami i swoimi możliwościami. W słabej formie jest natomiast pan Jerzy Kanclerz. To on musi się jak najszybciej ogarnąć. Mariner znakomicie wypunktował błędy taktyczne.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (13-07-2020)

  38. Powrót do góry    #665
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Awans do play off byłby sensacją na miarę ubiegłorocznego wygrania drugiej ligi.
    Zdaję sobie sprawę z tego, że kibic wraz z coraz większym stażem
    coraz ostrożniej czy wręcz krytycznie podchodzi do prognoz wyników swojej drużyny.
    Też tak mam, ale co do innego klubu tu Polonii stwierdzam, że awans Polonii to nie była żadna sensacja,
    ba... to po wzmocnieniu formacji juniorskiej był murowany faworyt do awansu.
    Przede wszystkim pod kątem organizacyjnym, finansowym - to obecnie są czynniki determinujące sukces.

    Finałowy mecz w Poznaniu zaciemnił obraz sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 13-07-2020 o 09:15
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #666
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Osobiście stawiałem, że będzie 51-39. Wyszło ciut słabiej. Brakowało większej ilości biegów Lyagera. Mógłby w większej ilości startów wyciągnąć wnioski i kilka punktów dowieźć.
    No i na 14 wyścig brak RT bolał.
    Juniorzy padaka - tyle lat ten Orwat niestety nie poszedł do przodu. Bartoch rozczarował, liczyłem że wniesie jakąś wartość do tej formacji. Trzeba się pogodzić z oczekiwaniem na Przyjemskiego chyba. Zainwestować w niego i od razu po 16tych urodzinach do składu.
    To był pierwszy mecz, czas na wyciągnięcie z niego wniosków i walkę w kolejnych spotkaniach.
    Trzeba tej drużynie kibicować i wspierać.

    Co do PO - kolejny raz przypominam, że to jakaś mrzonka. Nie wiem czemu ludzie zaczęli wierzyć w awans do PO. To jest bardzo mało realny scenariusz, a celem drużyny jest wywalczenie 6. miejsca.
    Czekamy na Orła. Liczę, że wygramy to w stosunku w jakim przegraliśmy w Ostrowie Trzeba to wygrać zdecydowanie, żeby mieć dobrą pozycję do walki o bonus.

    W pozostałych meczach - Orzeł z Loko zgodnie z planem, Toruń też zgodnie z planem rozprawił się z Gnieznem (w sumie byłoby pewnie wyżej, bo to co odstawił sędzia to jakaś tragedia) no i zaskoczyła mnie wygrana Unii Tarnów w Gdańsku. Nie wiem, czy Unia tak dobrze przygotowana, czy Wybrzeże tak słabo.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #667
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Nie potrafię zrozumieć dlaczego Andreas jechał tylko jeden raz???


    Ktoś??? coś????

    Po 7 biegu myślałem, że zawody będą się ciągnąc gdyż spodziewałem się Andreasa w rezerwach bieg po biegu

    Miłe zaskoczenie Dimitrem....

    czekamy na sobotę na Łódź...

  41. Powrót do góry    #668
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Pierwsze koty za płoty.

    Po 1. Spokojnie, tak jak pisałem wcześniej - naszym celem jest utrzymanie i taki mamy skład, nie na żadne top4.

    Po 2. Wyszło po raz kolejny jak patologicznym rozwiązaniem jest rezerwowy U23. Dopóki nikt w składzie nie jedzie na 0,0 to cięzko sensownie go wstawić gdzieś. Jestem przekonany, że gdyby Duńczyk jeździł od pierwszego biegu to z 7-8 punktów by zrobił. Ale nie mógł, bo z racji wieku jako jedyny pasuje pod nr8... Oby nam się Lyager nie obraził, bo już kiedyś mówił że ósemka go nie interesuje. W sumie punkt przywiózł w swoim biegu i na tym się skończyło

    Po 3. Kanclerz trochę pogubiony - aż się prosiło o Berge'a w 14-ym biegu. No ale pierwsze koty za płoty

    Po 4. Nie zapominajmy, że Ostrów to ubiegłoroczny finalista i do tego jeszcze się wzmocnili i mają prężnie działającą szkółkę. Wynik gorszy niż jazda, 43:35 do nominowanych to całkiem niezły wynik.

    Po 5. Koniecznie trzeba pomyśleć jeszcze o jakimś juniorze.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    mentikk (13-07-2020)

  43. Powrót do góry    #669
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Pierwsze koty za płoty.

    Po 1. Spokojnie, tak jak pisałem wcześniej - naszym celem jest utrzymanie i taki mamy skład, nie na żadne top4.

    Po 2. Wyszło po raz kolejny jak patologicznym rozwiązaniem jest rezerwowy U23. Dopóki nikt w składzie nie jedzie na 0,0 to cięzko sensownie go wstawić gdzieś. Jestem przekonany, że gdyby Duńczyk jeździł od pierwszego biegu to z 7-8 punktów by zrobił. Ale nie mógł, bo z racji wieku jako jedyny pasuje pod nr8... Oby nam się Lyager nie obraził, bo już kiedyś mówił że ósemka go nie interesuje. W sumie punkt przywiózł w swoim biegu i na tym się skończyło

    Po 3. Kanclerz trochę pogubiony - aż się prosiło o Berge'a w 14-ym biegu. No ale pierwsze koty za płoty

    Po 4. Nie zapominajmy, że Ostrów to ubiegłoroczny finalista i do tego jeszcze się wzmocnili i mają prężnie działającą szkółkę. Wynik gorszy niż jazda, 43:35 do nominowanych to całkiem niezły wynik.

    Po 5. Koniecznie trzeba pomyśleć jeszcze o jakimś juniorze.
    Pod 8/16 pasuje jeszcze Brayden McGuinnes. Nie wiem tylko czy on w ogóle jest w PL i jakie są realne szanse, żeby pojechał.
    Junior - skąd teraz juniora wziąć? Już niech ten Bartoch się rozjeżdża ile wlezie. Za rok Przyjemski chyba już będzie mógł w lidze śmigać. Może z miniżużla jeszcze ktoś dojdzie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #670
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Bartoch rok temu wyglądał przyzwoicie, poczekajcie jeszcze z osądami, może w następnym meczu będzie lepiej

  45. Powrót do góry    #671
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Tak po ludzku żal mi AL. Pojechał sobie na wycieczkę do Ostrowa. Może chociaż jakieś fajne fotki na mieście porobił?
    W drużynie bez zawodnika którego od razu zmieniasz numer "8" jest całkowicie zbędny. Pojedziesz wtedy kiedy albo ktoś odniesie jakiś uraz, albo sporadycznie wyjedziesz na tor jak ktoś mocno przycieniuje. Tutaj też rodzi się problem bo zmieniać zawodnika po jednej zerówce to nie moja bajka. Dwie szanse są wskazane. Więc......sam nie wiem jak to dalej ma wyglądać ale od początku to mi się nie podobało i dawniej pisałem, że będą kwasy bo będą o ile tak to ma wyglądać. Lyager potrzebuje tych 4 startów w meczu i koniec!

  46. Powrót do góry    #672
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    @PrzemoZG, temu piszę, żeby Bartoch jeździł ile wlezie. On chyba najwięcej może jeszcze docelowo ugrać z tej obecnej kadry młodzieżowej. No i trzeba czekać na Przyjemskiego i innych młodziaków.

    @Kartas
    no ja osobiście liczyłem, że będzie taktycznie tak rozwiązane, żeby każdy z seniorów miał 3 biegi odjechane, a potem najlepsza czwórka w nominowanych. Lyagera na pewno trzeba więcej eksploatować, to jest chłopak który ma potencjał na lidera. A jak będzie 1 - 2 biegi w meczu jechał, to się obrazi i zawinie po sezonie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #673
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a to nie jest przypadkiem tak że w tym roku z powodu wirusa nie ma PO... decyduje tabela?

  48. Powrót do góry    #674
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,823
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,124 w 1,479 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    widać po tym meczu, że lepiej dawać do składu podstawowego
    plastron i Lyager musi jechać od początku.
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Dlatego właśnie pisałem, że rezerwowy wprowadza więcej zamieszania niż pożytku...
    Powiedzcie to szefowi ROWu Rybnik, a także z przymrużeniem oka szefom Stali Gorzów i Sparty Wrocław.
    Taki rezerwowy/zmiennik, ma rację bytu tam, gdzie w składzie widnieje plastron i za niego od początku rezerwa/gość. Choć to mocno naciągana taktyka, granicząca z oszustwem, to jednak przepisy funkcjonują przyjęte przez wszystkich.

  49. Powrót do góry    #675
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No przecież o tym piszemy. Wczoraj nie było żadnego plastrona no i był dylemat co z tym Lyagerem zrobić.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 15 z 47 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •