Strona 38 z 47 PierwszyPierwszy ... 283637383940 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,710 z 2071

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1666
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    J ... a dalej w Emila Maroszka. To zdolne chłopaki.
    ....
    Tu pojawia się pytanie: Gdzie podział się Emil Maroszek. W tym sezonie nie widziałem go jeszcze na żadnej tablicy wyników.

  2. Powrót do góry    #1667
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dopytywałem o to również ostatnio. Niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Powrót do góry    #1668
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    O, dyskusja o składzie na przyszły sezon, jaka miła odmiana w kontekście ostatnich tygodni Nawiasem mówiąc, nie wiem jakim cudem Lokomotiv przegrywa mecz za meczem, ale musimy to wykorzystać. A w przyszłym sezonie nieco się wzmocnić żeby nie powtarzać nerwówki z obecnego. Zgadzam się, że Lyager i Bellego powinni stanowić trzon składu. I wcale nie byłbym pewien Lyagera w Ekstralidze. Niby U24 ale on właśnie w przyszłym roku będzie miał 24 lata i nie wiadomo jak się sprawdzi ligę wyżej, po 1-2 słabszych startach może być odstawiany, a więc paradoksalnie wcale nie musi być on aż tak perspektywiczny na najwyższą ligę. Nie wiem co z Kaiem - ma fajne mecze, ale pewniakiem to on nie jest. Gdyby była opcja wymiany na jakiegoś lidera, powinniśmy skorzystać. Dwaj Polacy to mogliby być Zengota i... znak zapytania. Ale poważnie rozważyłbym pozostawienie Orwata gdyby udało się ściągnąć jakiegoś pewniaka (Chris Holder? ). Można by go ustawić tak aby jechał 2x na juniora przeciwników, byłaby więc szansa na punkty. No i w sezonie 2022 i 2023 mógłby robić jako U24. A w międzyczasie można objeżdżać naszych juniorów.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #1669
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    O, dyskusja o składzie na przyszły sezon, jaka miła odmiana w kontekście ostatnich tygodni Nawiasem mówiąc, nie wiem jakim cudem Lokomotiv przegrywa mecz za meczem, ale musimy to wykorzystać. A w przyszłym sezonie nieco się wzmocnić żeby nie powtarzać nerwówki z obecnego. Zgadzam się, że Lyager i Bellego powinni stanowić trzon składu. I wcale nie byłbym pewien Lyagera w Ekstralidze. Niby U24 ale on właśnie w przyszłym roku będzie miał 24 lata i nie wiadomo jak się sprawdzi ligę wyżej, po 1-2 słabszych startach może być odstawiany, a więc paradoksalnie wcale nie musi być on aż tak perspektywiczny na najwyższą ligę. Nie wiem co z Kaiem - ma fajne mecze, ale pewniakiem to on nie jest. Gdyby była opcja wymiany na jakiegoś lidera, powinniśmy skorzystać. Dwaj Polacy to mogliby być Zengota i... znak zapytania. Ale poważnie rozważyłbym pozostawienie Orwata gdyby udało się ściągnąć jakiegoś pewniaka (Chris Holder? ). Można by go ustawić tak aby jechał 2x na juniora przeciwników, byłaby więc szansa na punkty. No i w sezonie 2022 i 2023 mógłby robić jako U24. A w międzyczasie można objeżdżać naszych juniorów.
    Po nie mają kim wygrywać. Tylko dlatego tak długo się wydawało, że jest szansa na utrzymanie, bo w lidze jest jest jeszcze Polonia. Ale w końcu ruchy był konkretne, bo jak na PLŻ nazwiska Batchelor czy Zengota to petardy. Batch jedzie cienko - ok, ale gość rok temu miał średnią 2,200.

  5. Powrót do góry    #1670
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Tak szczerze, to zupełnie zapomniałem o Batchelorze. Echhh, kłopoty bogactwa

    Ale juniorzy Dauga jadą bardzo dobrze. Przydaliby się w niejednym pierwszoligowym klubie, tylko że na seniorkę nikt ich raczej nie weźmie...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  6. Powrót do góry    #1671
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Skoro wszyscy już są przekonani, że w Gdańsku niespodzianki nie będzie (mimo, że przegrali już u siebie 3 mecze w tym sezonie...) i budują składy na przyszły sezon to i ja się pobawię (abstrahując od realności poszczególnych transferów).
    1. Lyager,
    2. Bellego,
    3. Berntzon, Zagar, Kułakow, Lidsey, Ljung, Fricke, Holder (obojętnie który),
    4. Musielak, Zengota, Jamróg, Pieszczek, Kasprzak, Pawlicki (obojętnie który),
    5. Łobodziński,
    6. Przyjemski
    7. Lewandowski,
    8. Michaiłow, ewentualnie Paweł Łaguta (łatwiej będzie przekonać wujka za 2 lata).
    Paradoksalnie transfery pewniaków (3. i 4.) mogą być łatwiejsze niż początkujących juniorów...
    Na trenera proponuję Kokina bądź Palucha.


    Kogo interesującego pominąłem?

  7. Powrót do góry    #1672
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Skoro wszyscy już są przekonani, że w Gdańsku niespodzianki nie będzie (mimo, że przegrali już u siebie 3 mecze w tym sezonie...) i budują składy na przyszły sezon to i ja się pobawię (abstrahując od realności poszczególnych transferów).
    1. Lyager,
    2. Bellego,
    3. Berntzon, Zagar, Kułakow, Lidsey, Ljung, Fricke, Holder (obojętnie który),
    4. Musielak, Zengota, Jamróg, Pieszczek, Kasprzak, Pawlicki (obojętnie który),
    5. Łobodziński,
    6. Przyjemski
    7. Lewandowski,
    8. Michaiłow, ewentualnie Paweł Łaguta (łatwiej będzie przekonać wujka za 2 lata).
    Paradoksalnie transfery pewniaków (3. i 4.) mogą być łatwiejsze niż początkujących juniorów...
    Na trenera proponuję Kokina bądź Palucha.


    Kogo interesującego pominąłem?

    Hehehe tak dla jaj powiem "pominąłeś Jurka i jego plan oszczędnościowy"
    Zrozpaczony po utracie konta założonego w 2003 (?) roku Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1673
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Skład zakontraktowany jest - zgodnie z tradycją - i tak do przemielenia w trakcie sezonu.

  9. Powrót do góry    #1674
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Paweł Łaguta super opcja.
    W Rosji rozwinął się też Witalij Kotlar ale widzę, że ma kontrakt w Krośnie.
    Z tych wszystkich zawodników na pozycję Polaka poza Musielakiem i Miesiącem reszta jak najbardziej ok.
    Zagar to raczej sfera marzeń.

  10. Powrót do góry    #1675
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Skoro wszyscy już są przekonani, że w Gdańsku niespodzianki nie będzie (mimo, że przegrali już u siebie 3 mecze w tym sezonie...) i budują składy na przyszły sezon to i ja się pobawię (abstrahując od realności poszczególnych transferów).
    1. Lyager,
    2. Bellego,
    3. Berntzon, Zagar, Kułakow, Lidsey, Ljung, Fricke, Holder (obojętnie który),
    4. Musielak, Zengota, Jamróg, Pieszczek, Kasprzak, Pawlicki (obojętnie który),
    5. Łobodziński,
    6. Przyjemski
    7. Lewandowski,
    8. Michaiłow, ewentualnie Paweł Łaguta (łatwiej będzie przekonać wujka za 2 lata).
    Paradoksalnie transfery pewniaków (3. i 4.) mogą być łatwiejsze niż początkujących juniorów...
    Na trenera proponuję Kokina bądź Palucha.


    Kogo interesującego pominąłem?
    XD

    Lyager do ekstraligi pójdzie
    Zagar, Lidsey, Holdery też zostają w ekstralidze
    No Pawliccy też XD

  11. Powrót do góry    #1676
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Paweł Łaguta super opcja.
    W Rosji rozwinął się też Witalij Kotlar ale widzę, że ma kontrakt w Krośnie.
    Z tych wszystkich zawodników na pozycję Polaka poza Musielakiem i Miesiącem reszta jak najbardziej ok.
    Zagar to raczej sfera marzeń.
    Też mi się wydaje, że Paweł Łaguta to ciekawa inwestycja. Może nie na podstawowy skład, ale na U23 już owszem. Coś już potrafi, a może się rozwijać równie dobrze w Polonii jak gdzie indziej.
    Co do Miesiąca też nie mam przekonania, ale co z Musielakiem nie tak? Na I ligę dobry zawodnik.

    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    XD

    Lyager do ekstraligi pójdzie
    Zagar, Lidsey, Holdery też zostają w ekstralidze
    No Pawliccy też XD
    Z tym wszystkim się zgadzam, może poza tym, że jednak Przemo byłby do przekonania do jazdy w I lidze. Poza tym gdzie on w tej ELidze miejsce znajdzie? W GKM już chyba średnio za sobą przepadają, a reszta ELigi raczej szuka pewniejszych Polaków. A w przyszłym roku to chyba jednak w ELidze to będzie GKM broniący się przed spadkiem i 7 drużyn w walce o PO.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #1677
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ej chłopaki a nie chcecie

    CHoldera i Adriana?

    pewniaki na pierwszą ligę a tanio ich wypożyczymy jak podpiszą kontrakty na 3 lata

  13. Powrót do góry    #1678
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ej chłopaki a nie chcecie

    CHoldera i Adriana?

    pewniaki na pierwszą ligę a tanio ich wypożyczymy jak podpiszą kontrakty na 3 lata
    Jasne. W trakcie, jak będą mieli u Was 8 punktów po 4 meczach. Oni Wam spadek a nam awans...

  14. Powrót do góry    #1679
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Skoro wyszyscy to i ja może ułożę sobie przewidywalny skład 2021.

    1. Bellego
    2. Rutecki
    3. Łaguta
    4. Małysz
    5. Hamilton
    6. Margot
    7. Przyjemski
    8. Szpakowski

    Tak mniej więcej bym to widział.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BKS-iak za jego przydatny post!

    Awkop (23-09-2020)

  16. Powrót do góry    #1680
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Z tym numerem 2. to chyba przesadziłeś.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    never_mind (23-09-2020)

  18. Powrót do góry    #1681
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Z tym numerem 2. to chyba przesadziłeś.
    Pod 2 niekoniecznie, ale gdyby był na trenerce, to mielibyśmy kilka punktów więcej.
    Czasem popełniał drobne błędy taktyczne, ale trzymał wszystko twardą ręką i angażował się na 100%. Pamiętam jak przed meczem spadł deszcz, chłopacy z miotłami usuwali wodę, ale robili to jego zdaniem niezbyt energicznie, to sam chwycił za miotłę i pokazał jak to należy robić.
    Cześć Jego Pamięci.

  19. Powrót do góry    #1682
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Skoro wszyscy już są przekonani, że w Gdańsku niespodzianki nie będzie (mimo, że przegrali już u siebie 3 mecze w tym sezonie...) i budują składy na przyszły sezon to i ja się pobawię (abstrahując od realności poszczególnych transferów).
    1. Lyager,
    2. Bellego,
    3. Berntzon, Zagar, Kułakow, Lidsey, Ljung, Fricke, Holder (obojętnie który),
    4. Musielak, Zengota, Jamróg, Pieszczek, Kasprzak, Pawlicki (obojętnie który),
    5. Łobodziński,
    6. Przyjemski
    7. Lewandowski,
    8. Michaiłow, ewentualnie Paweł Łaguta (łatwiej będzie przekonać wujka za 2 lata).
    Paradoksalnie transfery pewniaków (3. i 4.) mogą być łatwiejsze niż początkujących juniorów...
    Na trenera proponuję Kokina bądź Palucha.


    Kogo interesującego pominąłem?
    a gdzie drugi Polak senior?

    1. Lyager
    2. Bellego
    3. Zengo
    4. Batch / Bekenbauer
    5. Jamrog / Pawlicki / Musielak / ktoś tam polak
    6. Przyjemski
    7. Lobodzinski
    8. Lewandowski
    pomidor

  20. Powrót do góry    #1683
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    a gdzie drugi Polak senior?

    1. Lyager
    2. Bellego
    3. Zengo
    4. Batch / Bekenbauer
    5. Jamrog / Pawlicki / Musielak / ktoś tam polak
    6. Przyjemski
    7. Lobodzinski
    8. Lewandowski
    Z walki o utrzymanie bytu (która nadal trwa, nie zapominajmy) już budujemy skład na awans? Wygląda to fajnie i wg mnie jest to ekipa na spokojne TOP4, ale niestety mało realny (obym się mylił) ten skład - zwłaszcza z juniorami.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #1684
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Utrzymanie Bellego będzie sporym sukcesem, Lyagera nam wyjmą jak nic. Może warto odświeżyć Robackiego i Tajcherta? Swojaki

  22. Powrót do góry    #1685
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Utrzymanie Bellego będzie sporym sukcesem, Lyagera nam wyjmą jak nic. Może warto odświeżyć Robackiego i Tajcherta? Swojaki
    Robacki - jestem za - widziałem go na torze w 2019 w retro-derbach i nic się nie zmienił - niezła technika i wielkie serce do walki.

    Któż to miałby się rzucić na Bellego? Ekstraliga - odpada, bo i tak będą mieli nadmiar zawodników powyżej 24 lat. Podaż zawodników >24 lata na poziomie poniżej ekstraligi będzie ogromna.

  23. Powrót do góry    #1686
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    To dopiero 17 średnia ale coś czuję, że ktoś z I ligi może być chętny. Z drugiej strony, jak nie zatrzymamy francuza to z kim do ludzi?

  24. Powrót do góry    #1687
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Bellego jak najbardziej do zatrzymania. Eliga go nie będzie chciała (m.in. przez przepis o U24...), a nie ma sensu zmieniać na inny pierwszoligowy klub. Natomaist Lyager to zawodnik ambitny o którego w Elipie będą się zabijać.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  25. Powrót do góry    #1688
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Może i dopiero 17sta, ale dopiero co przyszedł z II ligi, wg mnie zaprezentował kawał fajnego ścigania, a też część sezonu stracił przez kontuzję. Chętni mogą się pojawić, bo to może dla tego czy innego klubu być ciekawa opcja wzmocnienia. Trzeba więc czym prędzej Davida "przyklepać". Plusem jednak jest to, że to zawodnik zagraniczny, a przy przepisie U24 mocno obniża się pole manewru w budowaniu składu i z pewnością priorytetowe jest zabezpieczenie składu zawodnikami PL.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #1689
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Dziwne są te posty o Łobodzińskim. Kacper poszedł do GKMu bo tam ma zapewnione lepsze warunki rozwoju. Wyrasta tam na lidera w formacji juniorskiej więc ani klub ani on sam pewnie nie są za tym żeby być w Polonii. W Bydgoszczy nie mamy nawet trenera młodzieży. Trzeba się skupić na tym żeby Przyjemskiego nie zmarnować jak poprzedników.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FATaMORGANa za jego przydatny post!

    mentikk (23-09-2020)

  28. Powrót do góry    #1690
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Dziwne są te posty o Łobodzińskim. Kacper poszedł do GKMu bo tam ma zapewnione lepsze warunki rozwoju. Wyrasta tam na lidera w formacji juniorskiej więc ani klub ani on sam pewnie nie są za tym żeby być w Polonii. W Bydgoszczy nie mamy nawet trenera młodzieży. Trzeba się skupić na tym żeby Przyjemskiego nie zmarnować jak poprzedników.
    Może nie dziwne a trochę naiwne - ja także nie wierzę, aby wrócił On jako junior do Polonii.
    Ale umówmy się - wyrastanie na lidera formacji młodzieżowej w Grudziądzu to nie jest
    wielki wyczyn - a patrząc na to jak juniorzy GKM-u prezentują się w rozgrywkach ligowych,
    byłbym pełen obaw o rozwój.

  29. Powrót do góry    #1691
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Bardziej bym uważał za możliwe ściągania go na zasadzie gościa (jeśli to umożliwią przepisy).
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  30. Powrót do góry    #1692
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    wy lepiej pilnujcie Przyjemskiego bo też ktoś go wam wyjmie przy tym jaka jest posucha na juniorce.

  31. Powrót do góry    #1693
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Na 100 % nie dam sobie ręki uciąć, ale Kacper ma chyba z GKMem kontrakt do konca 2022 czyli jeszcze dwa lata ,był temat wypożyczenia do 1 ligi w trakcie sezonu, może właśnie do Polonii, gdy jeszcze Kempes usilnie stawiał na Turowskiego i Lotarskiego. Klub odmówił. Jednak przyszła w końcu szansa dla Kacpra na lidze. Teraz wygląda na to, ze bedzie miał pewne miejsce w składzie, nawet jak GKM jeszcze kogoś ściągnie do formacji młodzieżowej, choć zbytnio nie ma kogo, a jedyni sensowni - Miśkowiak, Cierniak są raczej poza naszym zasięgiem. Chyba będzie możliwość,aby kluby 1 i 2 ligi korzystały z gości u21, ale nie wiem czy również pod numery 6-7 14-15 czy tylko 1-5 i 9-13. Kacper myślę, ze najbardziej rokuje z obecnej trójki juniorów GKMu i to na niego postawią u nas mocniej.
    Rafalski i Orgacki z 250cc, jeszcze rok spędzą na młodzieżowkach,choć tym razem na 500cc.
    Zielińskiemu kończy się kontrakt

  32. Powrót do góry    #1694
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Berge za Batcha, czyli z góry poddajemy się przed wyjazdem do Łodzi. Nie zdziwię sie jak jeszcze w tym sezonie zobaczymy Ivacica w składzie.
    Polonia Bydgoszcz

  33. Powrót do góry    #1695
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A na co możemy w Łodzi liczyć? Witek przecież nie odda meczu, niedawno zresztą miał jakieś żale do Polonii, że się wzmacnia zawodnikami z zewnątrz. Ostatnio ograli nawet Apatorka, to czy z Batchem, czy z Berge efekt będzie mniej więcej taki sam, jak byśmy wstawili do składu Jagłę za Bellego. I tak w tytę.
    Niech lepiej sobie ten Batchelor tydzień jeszcze odpocznie i pojedzie u nas z Ostrovią.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #1696
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dokładnie. Podejrzewam, że Batchelor jeszcze poobijany po ostatnich meczach. Natomiast Orzeł wygrał u siebie z Apatorem - nie oszukujmy się, że mamy tam jakieś szanse... Dla nas najważniejszy jest mecz z Ostrovią i tam musi być zdrowy skład.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  35. Powrót do góry    #1697
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Lecą nazwiska, lecą - a najważniejsze jest to co Kanclerz ma w głowie i kieszeni.
    Czy będzie koncepcja młodych wilczków, z których połowa może się za jakiś czas przydać na Elipę - tak było moim zdaniem w tym sezonie. Efektem nie była Elipa w przyszłości tylko lipa w tym sezonie.
    Czy koncepcja zgranych pewniaków, którzy zapewnią lepszy wynik i łaskę kibiców.

    Oprócz zespołu ważne jest też zaplecze w postaci trenera, kumatego menadżera, mechanika i toromistrza.
    Tomek jest niestety zbyt mało dostępny.

  36. Powrót do góry    #1698
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Wydaje mi się, że trochę dystansu do, oby nie przedwczesnych, składów marzeń by się przydało. Nikt przecież nie wspomina, że Łobodziński musi wrócić niczym syn marnotrawny. Może jestem sentymentalny, ale chętnie widziałbym wychowanków mojego rodzinnego miasta w składzie.
    Łobodziński pojechał w 10 biegach w tym sezonie, gdzie mógł przeciwników oglądać jedynie przez lornetkę. Ekstraklasa to jeszcze nie jego poziom, zwłaszcza że pojechał głównie "dzięki" beznadziejnej postawie kolegów z zespołu. Podobnie może być z Lewandowskim za rok, bo będzie musiał walczyć o skład z Marcińcem i, prawdopodobnie, Żupińskim. W Bydgoszczy mieliby duże szanse na podstawowy skład, regularne starty i walkę z zawodnikami na podobnym poziomie. Ich strata, moje rozczarowanie i żal, że wychowujemy chłopaków rokujących nadzieje na osiągnięcie poziomu, a ci później odchodzą. Jestem długodystansowcem, więc "wymarzyłem" sobie skład z trójką młodych wychowanków i rezerwowym, który mógłby przez kilka lat być solidnym U24.
    Zamiast krytykować realizm drużyny marzeń proponuję podać swoją propozycję. Na końcu i tak zadecyduje prezes...

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chrzan za jego przydatny post!

    glamos (24-09-2020)

  38. Powrót do góry    #1699
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Koledzy, ale tematu odejścia Kacpra nie ma i nic nie zapowiada aby tak miało się stać, również na wypożyczenie. Łobodziński jest najmłodszy i najlepiej rokujący z naszej juniorskiej formacji. Jedynie ściągnięcie dwóch młodzieżowców na poziomie mogłoby to zmienić, lecz nie zapowiada się aby do Grudziądza mieli trafić np. Cierniak i Szostak. Z racji tego, że w przyszłym sezonie poziom juniorów w Ekstralidze będzie niższy niż teraz, to Kacper lepszego momentu do sprawdzenia się i rozwoju mieć nie będzie. Ma być naszym pierwszym/drugim młodzieżowcem i wątpię aby w takich okolicznościach, również z jego inicjatywy wyszła chęć odejścia z klubu.

    Pzdr
    Pełen manier ładnych dworskich,
    Osiemnasty pułk pomorski.
    (...)
    Mają dupy jak z mosiądza
    To ułani są z Grudziądza

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kleczes_GKM za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (25-09-2020), vicar (24-09-2020)

  40. Powrót do góry    #1700
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No to można wykreślić Przema Pawlickiego z kręgu zainteresowań - zostaje w GKM.
    Koledzy z Grudziądza chyba już przed startem rozgrywek się poddają, bo skład z Pedersenem, Bjerre, Przemkiem i Buczkiem, biorąc pod uwagę brak jakości na juniorce to raczej pewny spadek. Nawet jakby Lamberta zgarnęli, w co kompletnie nie wierzę, to i tak nie widać wielkich szans na walkę o byt. Szkoda, liczyłem, że chociaż powalczą. A tak...może zbiorą kilka punktów więcej niż ROW w obecnym sezonie, ale to nadal będzie mało.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1701
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Z Buczkiem w Grudziądzu to bym się tak nie rozpędzał, bo być może zmieni chłopak otoczenie. Ciekawe czy Kanclerz by go wziął bo sam zawodnik chętnie by do nas przyszedł...Spokojne dwa sezony w I lidze by mu dobrze zrobiły. Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie

  42. Powrót do góry    #1702
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Z Buczkiem w Grudziądzu to bym się tak nie rozpędzał, bo być może zmieni chłopak otoczenie. Ciekawe czy Kanclerz by go wziął bo sam zawodnik chętnie by do nas przyszedł...Spokojne dwa sezony w I lidze by mu dobrze zrobiły. Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie
    Buczek na 1 lige to bedzie wymiatacz. Jesli Poloni uda sie utrzymac to w 2021 takie daru od Boga moze nie byc i poleca do 2 ligi jesli tok myslenia Kanclerza sie nie zmieni.

  43. Powrót do góry    #1703
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Koledzy z Grudziądza chyba już przed startem rozgrywek się poddają, bo skład z Pedersenem, Bjerre, Przemkiem i Buczkiem, biorąc pod uwagę brak jakości na juniorce to raczej pewny spadek. .
    Niekoniecznie, nie wiadomo jaki zestaw wysmaruje pani Ilona z miasta ojca dyrektora. Tam sila drużyny może być baaardzo podobna, juniorzy podobnej klasy, obcy seniorzy podobni, a nawet może nieco słabsi, krajowi seniorzy lepsi też nie będą, zostaje U24 jako języczek u wagi. Dwumecz między tymi dwoma drużynami, może mieć rozstrzygające znaczenie. Buczek i Przemo raczej pojadą lepiej, a gdyby w Toruniu był Miedziak i np. Ksysio, to absolutnie w ich lepszą jazdę nie wierzę.
    Jeszcze Falubaz jest wielką zagadką, choć tam raczej będzie co najmniej trochę lepszy skłąd.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No to można wykreślić Przema Pawlickiego z kręgu zainteresowań - zostaje w GKM.
    Przemo byłby dobry na pierwszą ligę, jeśli się utrzymacie. Ta niepewność ligi na następny sezon, mocno utrudnia wam rozmowy. Paru Polaków będzie do wzięcia, np. jeśli w Lublinie zostanie Hampel i Zengota, to wolną rękę dostaną Miesiąc i Jamróg. Z Falubazu być może odejdzie Krakowiak, z Gorzowa Kasprzak. Ze Sparty pewnie Drabik po polskim paszporcie Łaguty, a Drabik w innej drużynie np. Czewie, oznacza wolną rękę dla Przedpełskiego. Albo Woryna wyrzuci ze składu np. Buczka, który nie znajdzie miejsca w Elidze. Jeszcze sie może zamieszać, jedno-dwa mocne nazwiska mogą uruchomić cała karuzelę zmian.

    Niewątpliwie potrzebujecie jednego mocnego Polaka, np. Zengiego czy Jamroga na odbudowanie, jeśli się utrzymacie.

  44. Powrót do góry    #1704
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No to można wykreślić Przema Pawlickiego z kręgu zainteresowań - zostaje w GKM.
    Koledzy z Grudziądza chyba już przed startem rozgrywek się poddają, bo skład z Pedersenem, Bjerre, Przemkiem i Buczkiem, biorąc pod uwagę brak jakości na juniorce to raczej pewny spadek. Nawet jakby Lamberta zgarnęli, w co kompletnie nie wierzę, to i tak nie widać wielkich szans na walkę o byt. Szkoda, liczyłem, że chociaż powalczą. A tak...może zbiorą kilka punktów więcej niż ROW w obecnym sezonie, ale to nadal będzie mało.
    Weź pod uwagę dwa czynniki - podaż zawodników i Elipne paragrafy.
    Pozostaje grać kartami jakie są na ręku.

  45. Powrót do góry    #1705
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Musimy doszusować poziomem do pozycji Łodzi, Gdańska, Tarnowa, Ostrowa i Gniezna... Ciekawe czy w Gdańsku będzie się chciało Zdunkowi dalej bawić w żużel, Gniezno coś blednie finansowo i jaki skład zbuduje Krosno.

    1. Bellego
    2. Lyager U24
    3. Zengota
    4. Huckebeck
    5. Buczkowski !
    6. Łobodziński/Lewandowski
    7. Przyjemski
    8. Tonder? Orwat? Stalkowski? Trofimow jr? Mads Hansen (20 lat)? - młody gniewny, rezerwa U24

    rez. Jędrzejewski, Berge, Paweł Łaguta

    Jakby nie udało się z Huckenbeckim, Lyagerem czy Bellego to ciągnie mnie na wschód, bo nasz tor jest pod gierojów ze Wschodu, szto to nie bojatsja wozit posle bolszowo ... Tarasienko, Michaiłow...

    Ciekawe czy nasz budżet to wytrzyma.
    Miasta tną wydatki jak mogą, bo PIS co chwila zwiększa koszty życia, od pensji 2000 zł na rękę życzą sobie już 2000 zł podatków… więc może to się odbić na nas też... urzędy tego nie wytrzymają.
    Przydałby się jakiś mocny sponsor - może jakiś PRODUCENT MASECZEK I PŁYNÓW DEZYNFEKUJĄCYCH?
    Ostatnio edytowane przez Bleemek ; 25-09-2020 o 11:18

  46. Powrót do góry    #1706
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Z Twojego składu to nie realni Buczkowski, Lyager i Łobodziński Na U24/U23 można faktycznie powalczyć o jakiegoś Madsa Hansena/Tondera.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Powrót do góry    #1707
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Niekoniecznie, nie wiadomo jaki zestaw wysmaruje pani Ilona z miasta ojca dyrektora. Tam sila drużyny może być baaardzo podobna, juniorzy podobnej klasy, obcy seniorzy podobni, a nawet może nieco słabsi, krajowi seniorzy lepsi też nie będą, zostaje U24 jako języczek u wagi. Dwumecz między tymi dwoma drużynami, może mieć rozstrzygające znaczenie. Buczek i Przemo raczej pojadą lepiej, a gdyby w Toruniu był Miedziak i np. Ksysio, to absolutnie w ich lepszą jazdę nie wierzę.
    Jeszcze Falubaz jest wielką zagadką, choć tam raczej będzie co najmniej trochę lepszy skłąd.
    Myślę, że jeśli zatrzymają Jacka Holdera i dorzucą Doyle'a to już mają mocniejszych obco niż Grudziądz. Co do Polaków ciężko wyrokować. Chyba, że faktycznie zamotają obywatelstwo dla Kułakowa. Wychodzi i tak na to, że Miedziak albo Musielak trafią na rynek. I jak dla mnie Musielak to już jakiś ciekawy chłopak do namawiania na jazdę.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przemo byłby dobry na pierwszą ligę, jeśli się utrzymacie. Ta niepewność ligi na następny sezon, mocno utrudnia wam rozmowy. Paru Polaków będzie do wzięcia, np. jeśli w Lublinie zostanie Hampel i Zengota, to wolną rękę dostaną Miesiąc i Jamróg. Z Falubazu być może odejdzie Krakowiak, z Gorzowa Kasprzak. Ze Sparty pewnie Drabik po polskim paszporcie Łaguty, a Drabik w innej drużynie np. Czewie, oznacza wolną rękę dla Przedpełskiego. Albo Woryna wyrzuci ze składu np. Buczka, który nie znajdzie miejsca w Elidze. Jeszcze sie może zamieszać, jedno-dwa mocne nazwiska mogą uruchomić cała karuzelę zmian.
    No ciekaw jestem co zrobi Lublin. Zresztą tak czy siak Jamróg ma swoje pretensje do klubu, więc mało realne, aby tam został. Zwłaszcza jeśli znów zacznie się łączenie Motoru z KK. Ale na Jamroga to chętna będzie pewnie cała I liga. Miesiąc jakoś totalnie do mnie nie przemawia.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Niewątpliwie potrzebujecie jednego mocnego Polaka, np. Zengiego czy Jamroga na odbudowanie, jeśli się utrzymacie.
    Agreed. Zengota wydaje się planem optymalnym, ale to bardziej zalezy od tego jak się dogada w Lublinie. Jednak uważam, że mimo wszystko postawią własnie na Grześka, a nie Jamroga.

    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Weź pod uwagę dwa czynniki - podaż zawodników i Elipne paragrafy.
    Pozostaje grać kartami jakie są na ręku.
    Trzeba by sporządzić listę zawodników U24, którzy są na rynku oraz potencjalną listę zawodników starszych, którzy nie znajdą miejsca w ELidze.

    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Musimy doszusować poziomem do pozycji Łodzi, Gdańska, Tarnowa, Ostrowa i Gniezna... Ciekawe czy w Gdańsku będzie się chciało Zdunkowi dalej bawić w żużel, Gniezno coś blednie finansowo i jaki skład zbuduje Krosno.

    1. Bellego
    2. Lyager U24
    3. Zengota
    4. Huckebeck
    5. Buczkowski !
    6. Łobodziński/Lewandowski
    7. Przyjemski
    8. Tonder? Orwat? Stalkowski? Trofimow jr? Mads Hansen (20 lat)? - młody gniewny, rezerwa U24

    rez. Jędrzejewski, Berge, Paweł Łaguta

    Jakby nie udało się z Huckenbeckim, Lyagerem czy Bellego to ciągnie mnie na wschód, bo nasz tor jest pod gierojów ze Wschodu, szto to nie bojatsja wozit posle bolszowo ... Tarasienko, Michaiłow...

    Ciekawe czy nasz budżet to wytrzyma.
    Miasta tną wydatki jak mogą, bo PIS co chwila zwiększa koszty życia, od pensji 2000 zł na rękę życzą sobie już 2000 zł podatków… więc może to się odbić na nas też... urzędy tego nie wytrzymają.
    Przydałby się jakiś mocny sponsor - może jakiś PRODUCENT MASECZEK I PŁYNÓW DEZYNFEKUJĄCYCH?
    Lyager wg mnie będzie poza naszym zasięgiem, bo po prostu w I lidze nie będzie pieniędzy, które przebiją ofertę z ELigi na zawodnika U24. Bo kto jeszcze może w tej kategorii jeździć i będzie lepszy niż Layger? Czugunow, Drabik (o ile będzie mógł jeździć), Smektała, Kubera, Lidsey i Lambert. Może Trofimow też będzie gdzieś miał miejsce. Kogoś pominąłem? Dojdzie jeszcze Jakobsen czy Jeppesen. Generalnie uważam, że Lyager ofertę na ELigę dostanie (o ile jeszcze nie dostał) i jej nie przebijemy.
    Z Łobodzińskim czy Lewandowskim to przestałbym marzyć. Nie po to sąsiady ich ściągali, żeby puścić ich do nas.

    Z drugiej strony wydaje się, że przepis U24 pomoże nam zatrzymać Bellego, bo każdy klub w pierwszej kolejności będzie szukał takiego zawodnika. My także. Tylko kogo? Mam nadzieję, że nie będzie tu wiary w Orwata. Nawet któryś z juniorów Falubazu jak np. znany już u nas Tonder byłby jakąś opcją.
    Taki Trofimow to też ciekawa opcja wzmocnienia, ale to już by było np. kosztem Kaia. Tutaj też dużo zależy jakich będziemy mieli polskich seniorów. Jamróg/Musielak/Zengota(można sobie odrobinę pomarzyć) daliby zauważalny plus do siły rażenia.
    Paweł Łaguta to z kolei wg mnie ciekawa opcja inwestycyjna. Jako zawodnik U23 na 8/16 mógłby być. Będąc w Polsce (coś widziałem, że jest problem z wizą dla niego) generalnie można liczyć, że otrzymałby wsparcie (sprzętowe) od Artioma czy Griszy. Artiom chyba zresztą mieszka gdzieś w okolicach Bydgoszczy jeśli dobrze pamiętam.

    Dużo może się pomieszać w składach w najbliższym sezonie w związku z tym debilnym przepisem. Ważne, byśmy tej karuzeli nie przespali, bo znów będzie nerwowy sezon. A wydaje się, że Krosno też po awansie słabe nie będzie. Krótko mówiąc - do dzieła Panie Jerzy, za rok musimy być silniejsi niż w tym roku.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #1708
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Musimy doszusować poziomem do pozycji Łodzi, Gdańska, Tarnowa, Ostrowa i Gniezna... Ciekawe czy w Gdańsku będzie się chciało Zdunkowi dalej bawić w żużel, Gniezno coś blednie finansowo i jaki skład zbuduje Krosno.

    1. Bellego
    2. Lyager U24
    3. Zengota
    4. Huckebeck
    5. Buczkowski !
    6. Łobodziński/Lewandowski
    7. Przyjemski
    8. Tonder? Orwat? Stalkowski? Trofimow jr? Mads Hansen (20 lat)? - młody gniewny, rezerwa U24

    rez. Jędrzejewski, Berge, Paweł Łaguta

    Jakby nie udało się z Huckenbeckim, Lyagerem czy Bellego to ciągnie mnie na wschód, bo nasz tor jest pod gierojów ze Wschodu, szto to nie bojatsja wozit posle bolszowo ... Tarasienko, Michaiłow...

    Ciekawe czy nasz budżet to wytrzyma.
    Miasta tną wydatki jak mogą, bo PIS co chwila zwiększa koszty życia, od pensji 2000 zł na rękę życzą sobie już 2000 zł podatków… więc może to się odbić na nas też... urzędy tego nie wytrzymają.
    Przydałby się jakiś mocny sponsor - może jakiś PRODUCENT MASECZEK I PŁYNÓW DEZYNFEKUJĄCYCH?
    taki sklad bylby idealny. juniorow z gkmu sie wyrwa pewnie nie da, ale seniorski sklad optymalny
    pomidor

  49. Powrót do góry    #1709
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Lyager wg mnie będzie poza naszym zasięgiem, bo po prostu w I lidze nie będzie pieniędzy, które przebiją ofertę z ELigi na zawodnika U24. Bo kto jeszcze może w tej kategorii jeździć i będzie lepszy niż Layger? Czugunow, Drabik (o ile będzie mógł jeździć), Smektała, Kubera, Lidsey i Lambert. Może Trofimow też będzie gdzieś miał miejsce. Kogoś pominąłem? Dojdzie jeszcze Jakobsen czy Jeppesen. Generalnie uważam, że Lyager ofertę na ELigę dostanie (o ile jeszcze nie dostał) i jej nie przebijemy.
    Z Łobodzińskim czy Lewandowskim to przestałbym marzyć. Nie po to sąsiady ich ściągali, żeby puścić ich do nas.

    Z drugiej strony wydaje się, że przepis U24 pomoże nam zatrzymać Bellego, bo każdy klub w pierwszej kolejności będzie szukał takiego zawodnika. My także. Tylko kogo? Mam nadzieję, że nie będzie tu wiary w Orwata. Nawet któryś z juniorów Falubazu jak np. znany już u nas Tonder byłby jakąś opcją.
    Taki Trofimow to też ciekawa opcja wzmocnienia, ale to już by było np. kosztem Kaia. Tutaj też dużo zależy jakich będziemy mieli polskich seniorów. Jamróg/Musielak/Zengota(można sobie odrobinę pomarzyć) daliby zauważalny plus do siły rażenia.
    Paweł Łaguta to z kolei wg mnie ciekawa opcja inwestycyjna. Jako zawodnik U23 na 8/16 mógłby być. Będąc w Polsce (coś widziałem, że jest problem z wizą dla niego) generalnie można liczyć, że otrzymałby wsparcie (sprzętowe) od Artioma czy Griszy. Artiom chyba zresztą mieszka gdzieś w okolicach Bydgoszczy jeśli dobrze pamiętam.
    Dobrze prawisz. Skład:

    1. Kai /Batch
    2. Tonder/Trofimow (U24)
    3. Zengi
    4. Musielak (Tonder/Trofimow
    5. Bellego
    6. Przyjemski
    7. Bartoch
    8. P.Łaguta

    ...byłby kozak
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Powrót do góry    #1710
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Dobrze prawisz. Skład:

    1. Kai /Batch
    2. Tonder/Trofimow (U24)
    3. Zengi
    4. Musielak (Tonder/Trofimow
    5. Bellego
    6. Przyjemski
    7. Bartoch
    8. P.Łaguta

    ...byłby kozak
    Z takim składem faktycznie byłoby kozacko i z realnymi szansami na PO, chociaż wydaje się, że I liga może być bardzo wyrównana w 2021. Do U24 dołożyłbym Bewleya jako opcję może. Szału w tym roku nie zrobił, ale na I ligę na tej pozycji mógłby wnieść pozytywny impakt.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Strona 38 z 47 PierwszyPierwszy ... 283637383940 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •