Strona 14 z 47 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 2071

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Pracuje w kopalni złota

    Szkoda go, był dobrym wzmocnieniem.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Ciekawa fucha, nie ma co Ciekawe ile da się w takiej robocie w majtkach z produkcji wynieść
    No może być problem z Jasiem, szkoda. Fajnie, że jest już Rolnicki. Ale czy będzie w stanie wypełnić tę lukę? Ciekawe kogo jeszcze tam Kanclerz ma na świeczniku w tej trójce. Może znów Siopek się pojawi jako koło ratunkowe
    Opcją może byłoby wypożyczenie kogoś z Rybnika bądź Lublina? Potencjalnie z tych drużyn dostępni mogą być: Szczepaniak (któregoś by chyba Rybnik wypuścił), Bober/Jamróg/Lampart z Lublina.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #588
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,792
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ciekawa fucha, nie ma co Ciekawe ile da się w takiej robocie w majtkach z produkcji wynieść
    No może być problem z Jasiem, szkoda. Fajnie, że jest już Rolnicki. Ale czy będzie w stanie wypełnić tę lukę? Ciekawe kogo jeszcze tam Kanclerz ma na świeczniku w tej trójce. Może znów Siopek się pojawi jako koło ratunkowe
    Opcją może byłoby wypożyczenie kogoś z Rybnika bądź Lublina? Potencjalnie z tych drużyn dostępni mogą być: Szczepaniak (któregoś by chyba Rybnik wypuścił), Bober/Jamróg/Lampart z Lublina.
    Myślę, że Rolnicki nie będzie musiał po nikim luki wypełniać. A po prostu Lyager dostanie zapewniony skład.

  4. Powrót do góry    #589
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzikinicki Zobacz posta
    Myślę, że Rolnicki nie będzie musiał po nikim luki wypełniać. A po prostu Lyager dostanie zapewniony skład.
    Dokładnie to napisałem kilka postów wyzej.
    Aktualnie mamy nadmiar zawodników w składzie.
    Jasia szkoda, ale dzieki temu Lyager więcej pojezdzi i nie bedzie kwasów.
    pomidor

  5. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    To się zgadza, chociaż taktycznie jednak lepiej mieć w składzie kogoś lepszego niż "kevlar", bo taki Lyager będzie mógł zastąpić kogoś innego, komu akurat nie pójdzie. A tak będzie uwiązany do jazdy za "kevlar" i tyle z tej przewagi taktycznej.
    Ale z drugiej strony - dobrze, że tego Lyagera mamy, bo jednak gdybyśmy mieli ciasny skład na 5 seniorów, to teraz byłaby kiszka
    A jak ten Lyager się solidnie zaprezentuje w tym sezonie, to trzeba mu na szybko załatwić jakąś polską żonę i obywatelstwo
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #591
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/88...ign=newswidget

    Derby tydzień po tygodniu... 15/16 sierpnia u nas i tydzień później rewanż w Toruniu. Jeśli kibice nie będą mogli wejść na stadion to w sumie wszystko jedno. Ale co do kibiców to dość ciekawy jest ten fragment:

    "Decyzja o tym, czy faza ply-off będzie rozegrana jest uzależniona od decyzji organów rządowych w zakresie otwarcie stadionów dla publiczności w pełnym wymiarze."
    BKS Polonia Bydgoszcz

  7. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    No w Ostrowie pewnie będzie ciężko o coś więcej niż uzyskanie wyniku dającego szanse na bonus.
    Z Orłem trzeba wygrać i to dość stanowczo. Istotna wydaje się III kolejka, gdzie jedziemy do Tarnowa. Wygrana w tym meczu dałaby nam solidne podstawy do pozytywnego patrzenia na naszą pozycję na koniec sezonu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #593
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No w Ostrowie pewnie będzie ciężko o coś więcej niż uzyskanie wyniku dającego szanse na bonus.
    I bardzo dobrze - pierwszy mecz bez presji taki na przetkanie i rozjeżdżenie żeby wiedzieć na czym stoimy. Nie ma nic gorszego niż pierwszy mecz o dużą stawkę, w którym jest sporo przypadku.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    mentikk (18-06-2020)

  10. Powrót do góry    #594
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Derby tydzień po tygodniu... 15/16 sierpnia u nas i tydzień później rewanż w Toruniu. Jeśli kibice nie będą mogli wejść na stadion to w sumie wszystko jedno. Ale co do kibiców to dość ciekawy jest ten fragment:

    "Decyzja o tym, czy faza ply-off będzie rozegrana jest uzależniona od decyzji organów rządowych w zakresie otwarcie stadionów dla publiczności w pełnym wymiarze."
    Wydaje się, że będzie podobnie jak w Ekstralidze, odnośnie liczby kibiców na meczach. A jeśli chodzi o PO, to czy się odbędą (ze względu na otwarcie stadionów), wiadomo od kilku tygodni (przynajmniej słyszałem takie głosy w mediach).
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  11. Powrót do góry    #595
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    coś ktoś o gościu wie???

  12. Powrót do góry    #596
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Patryk Rolnicki, drugim ma być Dawid Lampart
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  13. Powrót do góry    #597
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    ale mnie zaskoczyłeś

    chodziło mi bardziej czy już jest ktoś drugi klepnięty, bo było gdzieś info ze dziś będzie ktoś ogłoszony

    przed chwilą potwierdzony DL....

  14. Powrót do góry    #598
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Szkoda. Rolnici taki nie za silny, to miałem nadzieję że drugi gość to będzie petarda czy wzmocnienie. A tak to tylko w przypadku jakiejś kontuzji czy niedyspozycji. Trudno.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Powrót do góry    #599
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    A jest w ogóle jakaś polska petarda w drugiej lidze ?
    Polonia Bydgoszcz

  16. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    To jest tak chory przepis z tym gościem, że masakra. Człowiek się już gubi gdzie kto będzie jeździł.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Mihalo (02-07-2020), stone_gossard (30-06-2020)

  18. Powrót do góry    #601
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Szkoda. Rolnici taki nie za silny, to miałem nadzieję że drugi gość to będzie petarda czy wzmocnienie. A tak to tylko w przypadku jakiejś kontuzji czy niedyspozycji. Trudno.
    Lampart nie wydaje sie na 1sz lige jakims cieniasem...
    Z reszta, nadal mamy Lyagera, na ktorego stawiac powinnismy w pierwszej kolejnosci

    Rolnicki i Lampart chyba sa typowo za Josha i w razie kontuzji.
    pomidor

  19. Powrót do góry    #602
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,792
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Gość w każdej lidze, do tego seniorów pokazuje lekkość, brak profesjonalizmu ligi. Ale to na szczęście przejściowe.

  20. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Lampart to nie taki dramat na I ligę. Stawiam na podobny poziom do Grajczonka, albo ciut wyżej. Oczywiście poprzedni sezon w ELidze to było widać, że nie prezentuje tego poziomu co trzeba, ale 3 sezony wstecz w I lidze to solidny zawodnik był. A jak nie zatrybi to i tak pewnie Lyager będzie śmigał
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #604
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,792
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Oczywiście, że to wzmocnienie. Szału w elidze nie robił, ale teraz zamiast walki z Janowskim czy Madsenem będzie ścigał się z Gałą czy Gomólskim.

  22. Powrót do góry    #605
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Nowa trybuna już po odbiorach? Na SEC można kupować na nią bilety...
    Polonia Bydgoszcz

  23. Powrót do góry    #606
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,792
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cześć. Jak z biletami na IM I ligi?

  24. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzikinicki Zobacz posta
    Oczywiście, że to wzmocnienie. Szału w elidze nie robił, ale teraz zamiast walki z Janowskim czy Madsenem będzie ścigał się z Gałą czy Gomólskim.
    Mówiąc 3 sezony wstecz miałem oczywiście na myśli 3 kolejne sezony w I lidze. Prezentował w niej całkiem niezły poziom. Może poszczególni liderzy jak Kułakow, czy Ljung wydają się mocniejsi, jednak z drugiej strony w dobrej formie Lampart to może być TOP10 I ligi.

    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Nowa trybuna już po odbiorach? Na SEC można kupować na nią bilety...
    Chyba już tak. Ja kupiłem na tę nową trybunę bilet dla ojca (ja pójść nie będę mógł). Więc będę czekał na bezpośrednie odczucia co do wrażeń nowej konstrukcji. Liczę, że frekwencja dopisze na tych zawodach. Nie dość, że można pokazać fajne ściganie przy S2, to i klub może zarobić. Są więc możliwości uzyskania korzyści


    Gdzieś pojawiła się plota, że Woźniak ma jakieś problemy z kasą i temu tak słabo jedzie. Ktoś coś słyszał?
    Dodatkowo info, że Jurek się cieszy z Lamparta, liczy na Grajczonka (jeśli wróci liga brytyjska) oraz Tomek ma być na dzisiejszym treningu i przekazywać swoją wiedzę o torze zawodnikom.
    Tutaj
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 02-07-2020 o 10:06
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #608
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mówiąc 3 sezony wstecz miałem oczywiście na myśli 3 kolejne sezony w I lidze. Prezentował w niej całkiem niezły poziom. Może poszczególni liderzy jak Kułakow, czy Ljung wydają się mocniejsi, jednak z drugiej strony w dobrej formie Lampart to może być TOP10 I ligi.


    Chyba już tak. Ja kupiłem na tę nową trybunę bilet dla ojca (ja pójść nie będę mógł). Więc będę czekał na bezpośrednie odczucia co do wrażeń nowej konstrukcji. Liczę, że frekwencja dopisze na tych zawodach. Nie dość, że można pokazać fajne ściganie przy S2, to i klub może zarobić. Są więc możliwości uzyskania korzyści


    Gdzieś pojawiła się plota, że Woźniak ma jakieś problemy z kasą i temu tak słabo jedzie. Ktoś coś słyszał?
    Dodatkowo info, że Jurek się cieszy z Lamparta, liczy na Grajczonka (jeśli wróci liga brytyjska) oraz Tomek ma być na dzisiejszym treningu i przekazywać swoją wiedzę o torze zawodnikom.
    Tutaj
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/88...ign=newswidget

    A z tym Lampartem to tak na powaznie widze.
    pomidor

  26. Powrót do góry    #609
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Tomek ma być na dzisiejszym treningu i przekazywać swoją wiedzę zawodnikom.
    Byłem dzisiaj odebrać karnety i przy okazji zerknąłem co się dzieje. Tomek rzeczywiście dzisiaj obecny na trybunie głównej bacznie obserwował jazdy poszczególnych chłopaków.

  27. Powrót do góry    #610
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Lubię polskizuzel.pl bo podają już końcową tabelę ligową, szkoda tylko, że bez punktacji.

    Ponoć są szanse na dosyć szybką budowę reszty trybun. Trochę w to wątpię ze względu na brak wyborów w najbliższych latach plus ograniczenia finansowe dla samorządów i koronawirus, ale może po prostu jestem niewiernym Tomaszem...
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/888893/zuzel-polonia-bydgoszcz-mysli-o-dalszej-renowacji-stadionu-czas-na-pierwszy-luk?utm_source=sportsboard&utm_medium=scrollbarh&u tm_campaign=newswidget


    Nie potrafię znaleźć informacji o grupach DMPJ w tym roku. Jedziemy? Z kim?

    PS. Za kilka dni Emil nas odwiedza. Fajnie by było, gdyby się poczuł jak w domu, z którego był zmuszony uciec tylko na kilka lat...
    Ostatnio edytowane przez chrzan ; 02-07-2020 o 20:48

  28. Powrót do góry    #611
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie ma jeszcze ustalonych grup w DMPJ.

    ...a tak z innej beczki radzę chodzić na zawody jakie się da,
    bo moim zdaniem to tylko kwestia czasu jak dla kibiców zamkną stadiony.
    Była marchewka przed wyborami, jeszcze druga tura wyborów
    i mam przeczucie, że potem znowu nałożą obostrzenia.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    stone_gossard (02-07-2020)

  30. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/88...ign=newswidget

    A z tym Lampartem to tak na powaznie widze.
    Pytanie jakie są warunki dogadane z RzTŻ. Czy Lampart docelowo cały sezon u nas, czy też w przypadku kolizji terminów pierwszeństwo ma klub rzeszowski. Bo jeśli Lampart byłby docelowo cały sezon z nami, to tak siła drużyny faktycznie może zyskać.

    Ciekawe jak Jurek pogodzi zawodników co do jazdy, bo na ten moment to wydaje się, że Brzoza może być pewny składu jako Polak no i chyba Lyager jako 8/16. Reszta to 4 miejsca w składzie a chętnych....Bellego, Berge, Kai, Matic, Valentin, Rolnicki no i Lampart. Optymalny wydaje się układ Brzoza, Lampart, Bellego i na 2 pozostałe miejsca rotacja Berge, Huckenbecka i Ivacica, ale to takie moje przypuszczenia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #613
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Też mi się wydaje, że będzie tak jak mówisz. Podejrzewam jednak, że najmniejsze szanse na jazdę ma Ivacic, ale to się okaże w praniu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #614
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Też tak sądzę, niemniej warto go obiektywnie obserwować na treningu, bo nie można mu odmówić zaangażowania.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #615
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Ktos wie dlaczego na mistrzostwa 1 ligi nie mozna zakupić biletu na nowa trybune?
    Polonia Bydgoszcz

  34. Powrót do góry    #616
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    W PS czytałem przy jakimś artykule, że priorytetem Lamparta ma być Polonia, bo w Rzeszowie tylko regulaminowe 625zł. Kanclerz też już powiedział, że to może być "gość" na każdy mecz. Rolnicki mnie tylko jakoś nie przekonuje. Chyba już bym wolał Jędrzejewskiego, który w razie co na S2 byłby skuteczniejszy.

    Co do składu to największa zagadką jest moim zdaniem wybór Huckenbeck/Ivacić. Obydwaj poczynili ponoć inwestycję w sprzęt, więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Być może Niemiec na wyjazdy a Matic w Bydgoszczy?
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  35. Powrót do góry    #617
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Nie wiemy jak wyglądają na treningach ale Ivacic powinien jakąś szansę dostać, chociażby za jego jazdę w finale i duży wkład w awans.

  36. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Jeśli Lampart w Bydgoszczy na cały sezon, to bardzo dobra wiadomość. Rolnicki ... mam mieszane uczucia co do niego. Trochę też potracił przez kontuzje, ale wydaje mi się, że potencjał w nim jest. Zresztą na treningach niech udowadnia swoje możliwości, nie ma co chłopaka skreślać jeszcze nim sezon ruszył.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #619
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Jak ktoś jeszcze nie był/ nie wie / nie widzial. Polecam wystawe historii Polonii w Operze nNowa. Wstep wolny.
    Super kolekcja.
    pomidor

  38. Powrót do góry    #620
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    W jaki dzień i o której godzinie nasz mecz w Ostrowie?
    Polonia Bydgoszcz

  39. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Dziś natomiast Brzoza i Ivacic w meczu Północ-Południe. Zapowiada się więc dla naszych chłopaków przedsezonowe przetarcie w startach spod taśmy z "żywym" rywalem.
    Co prawda jest to typowy sparing, a rezultatów sparingów jakoś nigdy nie traktowałem jako wyznacznik formy na właściwy sezon, niemniej liczę, że pomoże to chłopakom w odnalezieniu odpowiedniego rytmu, potestowaniu sprzętu i różnych rozwiązań.
    Już tylko parę dni
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #622
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dziś natomiast Brzoza i Ivacic w meczu Północ-Południe. Zapowiada się więc dla naszych chłopaków przedsezonowe przetarcie w startach spod taśmy z "żywym" rywalem.
    Co prawda jest to typowy sparing, a rezultatów sparingów jakoś nigdy nie traktowałem jako wyznacznik formy na właściwy sezon, niemniej liczę, że pomoże to chłopakom w odnalezieniu odpowiedniego rytmu, potestowaniu sprzętu i różnych rozwiązań.
    Już tylko parę dni
    Ivacic nie jedzie nic, ale on i tak do składu raczej się nie łapie.
    Brzoza mam nadzieje testuje
    pomidor

  41. Powrót do góry    #623
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    W jaki dzień i o której godzinie nasz mecz w Ostrowie?
    Niedziela, 12 lipca, godzina 14 - Ostrów - Bydgoszcz
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #624
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Ivacic nie jedzie nic, ale on i tak do składu raczej się nie łapie.
    Brzoza mam nadzieje testuje
    Też mi się wydaje, że Ivacic raczej ostatni w kolejce do składu. Chłopak ambitny, ale czasem to za mało. Może lepiej, żeby poszedł na wypożyczenie do II ligi. Tam będzie miał okazje trochę pojeździć, zamiast tracić cały sezon.

    No ja do tego pochodzę jak do sparingu, a jak wiadomo wyniki ze sparingów można rozbić o kant .
    Chociaż postawiłem na Brzózkę, że zdobędzie >5.5 pkt i niestety nie weszło

    Wyjazd do Ostrowa raczej w plecy, chyba pozostaje walka o wynik w kontakcie pod kątem rewanżu. Ale z Łodzią dobrze byłoby wygrać wyraźnie i stanowczo.

    Jutro kolejny sprawdzian formy dla Bellego i Kaia. Mam nadzieję, że trochę przy S2 potrenowali i kilka punktów urwą rywalom.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #625
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    No dobra bydgoszczanie, kiedy wracacie?, bo wszyscy już się stęsknili

  44. Powrót do góry    #626
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    No dobra bydgoszczanie, kiedy wracacie?, bo wszyscy już się stęsknili
    Jak zbiorą ze dwie furmanki pinindzy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #627
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    No dobra bydgoszczanie, kiedy wracacie?, bo wszyscy już się stęsknili
    W tym roku to chyba najwięksi niepoprawni optymiści tego nie widzą.
    Ale w przyszłym... kto wie?

  46. Powrót do góry    #628
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,084
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak zbiorą ze dwie furmanki pinindzy.
    Mariusz, to Ty jeszcze żyjesz? Dawno nie widziałem Twoich durnych komentarzy w tym wątku
    Można nawet przypuszczać, że się stęskniłem
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mariusz, to Ty jeszcze żyjesz? Dawno nie widziałem Twoich durnych komentarzy w tym wątku
    Można nawet przypuszczać, że się stęskniłem
    Czemu zaraz durnych ? Przecież to jest oczywiste, że bez odpowiedniej kasy to Kanclerz nie zaatakuje SE. Osobiście kibicuje Polonii aby weszła do SE, cieszy mnie to, że nie upadła w II lidze, a wręcz przeciwnie, spięła poślady i walczy. Tylko zdaje sobie sprawę, że teraz jest ten etap, iż jest potrzeba dużo większych nakładów finansowych aby w I lidze zbudować team który zawalczy o SE. I to jest następne wyzwanie dla Kanclerza. A jak już Polonia się dostanie do SE to poprzeczka będzie jeszcze wyżej. Bo trzeba będzie jeszcze więcej kasy aby zbudować skład który obroni miejsce w SE.

    Reasumując, trzeba ze dwie furmanki kasy aby zrealizować ten cel.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #630
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie wiem jak Ty to robisz Mariusz, ale napisałeś trzy linijki a w nich same banały "żeby awansować to trzeba mieć dobry skład i pieniądze", tak w skrócie

    W sobotę zaczynamy nowy sezon - chciałbym odezwę do ludu: nie spinajmy się. Wiem, że neiktórzy widzą play-offy a może i wyrównaną walkę o awans z Apatorem. ALE jesteśmy tylko beniaminkiem, naszym celem jest utrzymanie. Mogą się zdarzać wysokie porażki na wyjazdach i czasem nawet minimalne u siebie. Nie spinajmy się od razu i nie rzucajmy bluzgów w stronę klubu czy zawodników. Powtarzam: naszym celem na ten sezon jest utrzymanie. (P)ozdrowienia!
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 09-07-2020 o 09:12
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (09-07-2020), mentikk (10-07-2020), never_mind (09-07-2020), rogal1979 (09-07-2020)

Strona 14 z 47 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •