Strona 6 z 47 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 2071

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Dziś o godzinie 13.00 poznacie cały skład. Jak się komuś chce, to może sobie zerknąć na stronę "Gazety Pomorskiej". Tam przewidują relację na żywo z konferencji prasowej.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Dojdzie Lyager.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Ja jestem ciekawy co z Kurtzem i Lidseyem? Dlaczego temat upadł? Bo chyba nieprzypadkowo zostali zaproszeni na ten turniej?

    Mógłby ktoś o to zapytać Kanclerza na konferencji.

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    W Lesznie podobno dopiero na wiosne maja zdecydowac kogo z dwojki Kurtz-Hampel wypozycza.

    Nie wiem jakie cele stawia sobie Kanclerz ale jesli nie chce bic sie o awans,macie juz druzyne
    na spokojne utrzymanie.
    Jesli sa srodki na szybki awans,byc moze na wiosne jeszcze sie Kurtzem wzmocnicie,choc wtedy juz bedzie dosc spory tlok
    i nie jestem pewny czy chcilaby on do was przyjsc nie majac gwarancji startow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-11-2019 o 06:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Awans? Oby nie. Dwa sezony w I lidze a potem jak już będzie lepiej wyglądał stadion to starać się awansować. Z resztą skleić skład po awansie na utrzymanie to już ciężka sprawa.
    Nos mi coś mówi, że dziś będzie jednak zawodnik o którym mało się mówiło...Bomba tyka?

  6. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    czyli Lyager i jakis australijczyk 19 letni, ale Juras tak fafluni ze nie zrozumialem.

    Lidsey?

    Przyjemski na 3 lata

    EDIT
    Brayden MakGines
    Ostatnio edytowane przez atrock92 ; 07-11-2019 o 13:20
    pomidor

  7. Powrót do góry    #232
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Żadnej bomby nie było i nie będzie...nie mam kompletnie pojęcia po co ta konferencja--która trwała dosłownie 8 minut....(żenada--dziennikarze nie mają pytań??) jest i była?
    Kanclerz sam mówił w wywiadzie o wielkim zaskoczeniu dla wielu kibiców a teraz sam się dziwi skąd to się wzięło?
    W żadne słowo jego nie uwierzę już bo to zwykły paplała i zdanie zmienia w każdym wywiadzie...
    Robić konferencję dla....8 minut... z czymś takim sie jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem--szok.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 07-11-2019 o 13:11

  8. Powrót do góry    #233
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Żadnej bomby nie było i nie będzie...nie mam kompletnie pojęcia po co ta konferencja--która trwała dosłownie 8 minut....(żenada) jest i była?
    Liczylem na juniorow. A tu lipa. Echo. Nic. Null
    pomidor

  9. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Żadnej bomby nie było i nie będzie...nie mam kompletnie pojęcia po co ta konferencja--która trwała dosłownie 8 minut....(żenada) jest i była?
    Właśnie. Przecież to kpina z kibica ta konferencja. Takiej głupiej konferencji dawno nie widziałem. Miała być bomba, jest gówno. Toruń to Was zajedzie w derbach

  10. Powrót do góry    #235
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie było realisty, to było spokojniej... No właśnie po to była by powiedzieć o Lyagerze i Przyjemskim, nie Kanclerza wina że ludzie sobie ubzdurali jakąś bombę. Skład fajny, utrzymanie powinno być.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #236
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Po co tam dziennikarze przyszli? Nikt nawet pytania nie zadał, chociażby czy Lyager jest przewidziany pod ósemkę. Trudno powiedzieć o pełnej kadrze, bo ciągle nie wiemy co z Tonderem... Spodziewałem się chociaż Bartocha a tu się nagle okazuje, że ten Błażykowski (2-letni kontrakt) co punktów nie robił będzie startował w lidze :/ jak się nie dogadają z Zieloną.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    rogal1979 (07-11-2019)

  13. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    czyli Lyager i jakis australijczyk 19 letni, ale Juras tak fafluni ze nie zrozumialem.

    Lidsey?

    Przyjemski na 3 lata
    Lidsey ma kontrakt w Lesznie i ma aktualnie 20 lat a z tym 19-latkiem podpisali na dwa lata.

    Nie rozumiem dlaczego nie bylo pytań. Same ciołki tam siedziały i słuchały.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    rogal1979 (07-11-2019)

  15. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Liczylem na juniorow. A tu lipa. Echo. Nic. Null
    Jest już Przyjemski, ma być Lewandowski no i jakiś 13 latek (nazwisko mi uciekło). Temat Tondera otwarty i piłka po stronie Falubazu.

    Tragedii nie ma
    Brzoza
    Grajczonek
    Berge
    Bellego
    Lyager
    Tonder
    Orwat

    Ewentualnie jakieś wypożyczenie dojdzie (na wiosnę?).

    Skład na utrzymanie jest. Teraz 2-3 lata robić ewolucję, jak Przyjemski z Lewandowskim będą się rozwijać juniorsko to będzie spoko.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Bomby brak, Balona nawet nie ma, ale sa za to paluszki. Zastaw sie, a postaw sie

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  17. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    jak Klopp robil konferencję, to samo przywitanie mu zajmowało 2x tyle.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Powrót do góry    #241
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie było realisty, to było spokojniej... No właśnie po to była by powiedzieć o Lyagerze i Przyjemskim, nie Kanclerza wina że ludzie sobie ubzdurali jakąś bombę. Skład fajny, utrzymanie powinno być.
    Właśnie,że wina bo już wywiad jego niedawny to sugerował,który tutaj był podawany i kopiowany o bardzo ciekawym i silnym składzie na równi z Toruniem(dla redaktora Błażejewskiego) i walce w finale z Apatorem i o dużym zaskoczeniu kibiców...wiec o czym tutaj piszemy i mówimy?Ja piszę konkrety i tyle jak było i co powiedział a teraz nagle się wypiera?Ten wywiad z redaktorem Błażejewskim był autoryzowany więc nie dziwcie się,ze dał nadzieję na jakies jedno wielki nazwisko czy zaskoczenie a tutaj tylko Bellego i pośrednio Lyager a reszta to Huckenbeck czy brak juniorów mocnych to gdzie to wszystko jest o czym mówił w każdym wywiadzie??!!
    Ta konferencja to kompletna żenada roku- 8 minut by tylko przedstawić Lyagera jako nowego zawodnika?
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 07-11-2019 o 13:26

  19. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Z Lyagera się bardzo cieszę, chyba najbardziej ze wszystkich zawodników.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    never_mind (07-11-2019)

  21. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Ehhh. Jacek Frątczak by z tych newsów spokojnie ponad godzinną konfę zrobił.
    To były czasy .......

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Buszmen (07-11-2019), karolcp3 (07-11-2019)

  23. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jest już Przyjemski, ma być Lewandowski no i jakiś 13 latek (nazwisko mi uciekło). Temat Tondera otwarty i piłka po stronie Falubazu.

    Tragedii nie ma
    Brzoza
    Grajczonek
    Berge
    Bellego
    Lyager
    Tonder
    Orwat

    Ewentualnie jakieś wypożyczenie dojdzie (na wiosnę?).

    Skład na utrzymanie jest. Teraz 2-3 lata robić ewolucję, jak Przyjemski z Lewandowskim będą się rozwijać juniorsko to będzie spoko.
    A gdzie Kai?

    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Właśnie,że wina bo już wywiad jego niedawny to sugerował,który tutaj był podawany i kopiowany o bardzo ciekawym i silnym składzie na równi z Toruniem(dla redaktora Błażejewskiego) i walce w finale z Apatorem i o dużym zaskoczeniu kibiców...wiec o czym tutaj piszemy i mówimy?Ja piszę konkrety i tyle jak było i co powiedział a teraz nagle się wypiera?Ten wywiad z redaktorem Błażejewskim był autoryzowany więc nie dziwcie się,ze dał nadzieję na jakies jedno wielki nazwisko czy zaskoczenie a tutaj tylko Bellego i pośrednio Lyager a reszta to Hefenbrock czy brak juniorów mocnych to gdzie to wszystko jest o czym mówił w każdym wywiadzie??!!
    Ta konferencja to kompletna żenada roku- 8 minut by tylko przedstawić Lyagera jako nowego zawodnika?
    Hefenbrock już chyba nie jeździ.

  24. Powrót do góry    #245
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Fajna ta konfa...taka mało bombowa.
    Ale derby w Bydgoszczy napewno będą wyrównane

  25. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Bomby brak, Balona nawet nie ma, ale sa za to paluszki. Zastaw sie, a postaw sie

    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=5407&stc=1
    A w tle 95 lat Polonii...

  26. Powrót do góry    #247
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Całe zamieszanie wynika z tego, że Kanclerz był niekonsekwentny. Najpierw mówił o otrzymaniu, potem że kibice się zdziwią i możliwy jest finał z Apatorem aż wreszcie na SF że będzie 10 seniorów i 5 juniorów.

    Obiektywnie oceniając tragedii nie ma. Lyager i Bellego mogą odpalić. Nie mam tylko przekonania do Huckenbecka, jak dla mnie dość przeciętny zawodnik.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  27. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A gdzie Kai?
    Na rezerwie Chyba, że przekona się Lyagera do 8/16 to Kai do składu. Ale to i tak by musiał młody dostać tę 3 biegi w każdym meczu. To taki zawodnik, który może się fajnie rozwinąć ( jak i Berge) więc głupi trochę byłoby go stracić przez trzymanie na ławce...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #249
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Podobna konferencja była przed rokiem. Ogłoszenie składu i to wszystko. Trwała nieco dłużej. Ja się cieszę, że nie ma Cyfera. Tak faktycznie, Kanclerz mówił o zaskoczeniu dla kibiców a to, że dziennikarze nazwali to "bombą", która trochę przeniosła się na fantazjowanie na forum? Nie można mieć im tego za złe. Zinterpretowali jak chcieli a resztę dodali od siebie. Dla mnie skład jest *****isty, który da ogień. Drużyna walczaków bo nawet Brzoza potrafił ostro pojechać. Będzie co oglądać. Dobrze, że nie sprawdził się scenariusz z bardzo długą ławką seniorską i tutaj też jestem zadowolony. Dwóch póki co w odwodzie i oby dostali też kilka szans. Czasami można spróbować Lyagera pod "8". Raz może dwa. Jakby się dał namówić Szkoda, że z juniorami krucho, ale myślę, że jeden z Falubazu do nas na pewno trafi. Przecież zawsze można zagiąć parol na Bartocha o ile go oddadzą. Cieszy, że ze szkółką ruszyło i już jest ten najważniejszy kontrakt. Druga sprawa fajny ruch z młodzieżowcem z Australii, można poszukać mu klubu gdzieś w II lidze. Może ten niemiecki klub byłby dobry.

  29. Powrót do góry    #250
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Podobna konferencja była przed rokiem. Ogłoszenie składu i to wszystko. Trwała nieco dłużej. Ja się cieszę, że nie ma Cyfera. Tak faktycznie, Kanclerz mówił o zaskoczeniu dla kibiców a to, że dziennikarze nazwali to "bombą", która trochę przeniosła się na fantazjowanie na forum? Nie można mieć im tego za złe. Zinterpretowali jak chcieli a resztę dodali od siebie. Dla mnie skład jest *****isty, który da ogień. Drużyna walczaków bo nawet Brzoza potrafił ostro pojechać. Będzie co oglądać. Dobrze, że nie sprawdził się scenariusz z bardzo długą ławką seniorską i tutaj też jestem zadowolony. Dwóch póki co w odwodzie i oby dostali też kilka szans. Czasami można spróbować Lyagera pod "8". Raz może dwa. Jakby się dał namówić Szkoda, że z juniorami krucho, ale myślę, że jeden z Falubazu do nas na pewno trafi. Przecież zawsze można zagiąć parol na Bartocha o ile go oddadzą. Cieszy, że ze szkółką ruszyło i już jest ten najważniejszy kontrakt. Druga sprawa fajny ruch z młodzieżowcem z Australii, można poszukać mu klubu gdzieś w II lidze. Może ten niemiecki klub byłby dobry.
    Czyli Kanclerz jest niekonsekwentny i nie ma wyczucia nastawienia wielu kibiców mówiąc takie słowa ..bo zaskoczenie to jest coś o czym się nie mówi i jest coś ekstra szykowane i będzie wielkie zaskoczenie a tutaj....zero,null nic...bo to wszystko wiedzieliśmy i o KAŻDYM z tych nazwisk się mówiło więc on jest takim człowiekiem co lubi robić szum a potem mówi "nie to nie ja nie wiem skąd się to wzieło.."? Czyż nie mam racji...bo robienie konferencji dla czegoś co wszyscy wiedzą? Nawet Krosno jest lepsze bo tam było zawodowo i profesjonalnie wczoraj.

  30. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Brayden McGuinness. Nie znam.

  31. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Na rezerwie Chyba, że przekona się Lyagera do 8/16 to Kai do składu. Ale to i tak by musiał młody dostać tę 3 biegi w każdym meczu. To taki zawodnik, który może się fajnie rozwinąć ( jak i Berge) więc głupi trochę byłoby go stracić przez trzymanie na ławce...
    Sportowo z tej czwórki obco ad 2020 to właśnie Berge jest najsłabszy, przynajmniej na chwilę obecną. Do tego pomieszane priorytety (longtrack). Nie zdziwię się zatem jak ostatecznie to właśnie on wyląduje na ławce.

  32. Powrót do góry    #253
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Czyli Kanclerz jest niekonsekwentny i nie ma wyczucia nastawienia wielu kibiców mówiąc takie słowa ..bo zaskoczenie to jest coś o czym się nie mówi i jest coś ekstra szykowane i będzie wielkie zaskoczenie a tutaj....zero,null nic...bo to wszystko wiedzieliśmy i o KAŻDYM z tych nazwisk się mówiło więc on jest takim człowiekiem co lubi robić szum a potem mówi "nie to nie ja nie wiem skąd się to wzieło.."? Czyż nie mam racji...bo robienie konferencji dla czegoś co wszyscy wiedzą? Nawet Krosno jest lepsze bo tam było zawodowo i profesjonalnie wczoraj.
    Przecież takie nazwiska jak Lyager czy Bellego to zawodnicy, których chciał nie jeden klub. Na pewno większość była nimi zainteresowana w I lidze. Dla mnie to jak najbardziej pozytywne zaskoczenia[nie mylić z bombami]. Na pewno trzeba było "trochę" się nagimnastykować aby ich ściągnąć. Ile razy było mówione, że Prezes lubi pogadać, nie raz powiedzieć coś dla zmyłki? Konferencja standardowa, chyba nie spodziewałeś się fleszy i ogłoszenia Hancocka Może i Krosno zrobiło to lepiej, ale co to zmienia?

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A w tle 95 lat Polonii...
    To jest w restauracji na Głównej, ona chyba tylko działa na meczach i nikt nie dba tam już od dawna o szczegóły

  33. Powrót do góry    #254
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Czyli Kanclerz jest niekonsekwentny i nie ma wyczucia nastawienia wielu kibiców bla bla bla
    OK, ale weź się już zamknij bo nudzisz. Jak Polonia była drugoligowa to siedziałeś jak mysz pod miotłą a teraz po awansie wyskoczyłeś na forum jak Macierewicz z szafy po wyborach i plujesz jadem na gościa, który bardzo dobrze zarządza klubem.

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mcp za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (07-11-2019), glamos (07-11-2019), oki (08-11-2019)

  35. Powrót do góry    #255
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    To nas Jureczek zaskoczył, rzekł bym,że wprowadził w maliny z ta bombką . Skład ciekawy choć ma dziury jak na razie,
    brakuje solidnego młodzieżowca, ale to widać no i tego Polaka choć można to obejść rezerwowym.
    To na S2 będą ciekawe mecze, walka o każdy punkt. Zakontraktowanie Bellego i Lyagera to uważam za spory sukces.
    Patrząc na nasz skład to tylko Kai ma przeszłość I ligową z 2019. Reszta to cała śmietanka II ligi 2019
    Oby się udało spokojnie utrzymać, a może wejść do play-off

  36. Powrót do góry    #256
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Nie ma co sie oszukiwac, kazdy wie ze Kanclerz ma spore mniemanie o sobie i uwaza sie za nieomylnego. Sklad to jedna zagadka, rownie dobrze moze byc dobrze jak i bardzo zle. Chociaż Leicester tez nie mialo prawo zostac mistrzem Anglii a calkiem serio to jestem w stanie zrozumiec niektórych kibicow ktorzy po slowach Kanclerza "chcemy dorownac Apatorowi" troche sie podpalili. Jezdzilem na wyjazdy gdzie moim marzeniem bylo dobicie przez Polonie do 30 to tym bardziej teraz bede jezdzil z przyjemnoscia

  37. Powrót do góry    #257
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Generalnie to nie wina Kanclerza, że na forum jeden z drugim przerzucał się Lindbaeckiem i Lambertem. Skład fajny, powalczy i ma szanse na PO. I o to chodziło. A ty realista gdzie byłeś jak Polonia jeździła w drugiej lidze?

    Nie mam wykupionej subskrypcji EB, więc opieram się tylko na tym co ty pisałeś wtedy:
    Podobno nazwiska nowych zawodnikow w Polonii to ma byc zaskoczenie dla kibicow jak mowi Kanclerz w piatkowym "Expressie Bydgoskim".
    Ciekawe jakie to ma byc pozytywne zaskoczenie i chce z tym skladem powalczyc nawet o final ...
    Ja tam nie widzę info o bombie. Bellego i Lyager to pozytywne zaskoczenie. No i skład może powalczyć o finał. Wszystko się zgadza
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 07-11-2019 o 14:42
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (07-11-2019)

  39. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    bomba to tzw. faktoid czy efekt Mandeli
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  40. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ehhh. Jacek Frątczak by z tych newsów spokojnie ponad godzinną konfę zrobił.
    To były czasy .......
    Trzeba oddać Kanclerzowi, że umiał zbudować napięcie, a że kij w bombki strzelił, no cóż, przynajmniej dobrze się dziś uśmiałem. Bob pewnie by to lepiej opakował, ale z g. bata i tak nie ukręcisz. W sumie fajny składzik, z parę lat coś z tego może będzie. Na teraz mam lekkie deja vu. Podobne multi kulti z jednym farbowanym Polakiem, a drugim z możliwościami na ligę niżej i mizerią na juniorce, menadżer amator, coś to komuś przypomina? Tor wszystko zweryfikuje, na baraże może wystarczy
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  41. Powrót do góry    #260
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2016
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jest bardzo dobrze! Mega młody fajny skład.Tylko ten Niemiec nie pasuje. Przyjemski za 5 lat planuje buc w GP....Wiedza co robia podpisujac tylko na 3 lata.

  42. Powrót do góry    #261
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Generalnie to nie wina Kanclerza, że na forum jeden z drugim przerzucał się Lindbaeckiem i Lambertem. Skład fajny, powalczy i ma szanse na PO. I o to chodziło. A ty realista gdzie byłeś jak Polonia jeździła w drugiej lidze?

    Nie mam wykupionej subskrypcji EB, więc opieram się tylko na tym co ty pisałeś wtedy:

    Ja tam nie widzę info o bombie. Bellego i Lyager to pozytywne zaskoczenie. No i skład może powalczyć o finał. Wszystko się zgadza
    No fakt jak sie zapowiada mozliwosc walki o final to az dziwne ze kibice oczekuja duzych wzmocnien kompletnie nie zrozumiala. Wynikami w 2 lidze tez bym sie az tak nie podpalal zwlaszcza jak dokladniej spojrzymy na tegoroczne wyniki i nabijanie sredniej chocby na Wandzie. Nie twierdze ze nie raz nasz sklad pozytywnie zaskoczy ale generalnie na to chwile czeka nas walka o utrzymanie

  43. Powrót do góry    #262
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Wierzę w ten skład i to bardzo mocno. Są to młodzi gniewni zawodnicy którzy umieją siedzieć na motocyklu. Kluczem do naszego sukcesu będzie przygotowanie sprzętowe bo atmosfera już jest. A znając życie Polonia potrafi zadbać o przygotowanie sprzętowe do meczu (patrz finał 2.ligi).
    Mam takie przeczucie że minimum dwóch rajderow z Polonii będzie objawieniem sezonu. Aż zacieram rączki.
    Poloooniaaaaa Bydgoszcz!!!!!!!!!!!

  44. Powrót do góry    #263
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Największą niespodzianką konferencji jest to, że Mateusz Jagła będzie kontynuował karierę.

    Skład fajny z szansa i na na mieszanie w lidze.

    Apator wcale nie będzie taki mocny więc derby mogą być wyrównane.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  45. Powrót do góry    #264
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Największą niespodzianką konferencji jest to, że Mateusz Jagła będzie kontynuował karierę.

    Skład fajny z szansa i na na mieszanie w lidze.

    Apator wcale nie będzie taki mocny więc derby mogą być wyrównane.
    Z Apatorem może być różnie. Wszystko zależy od tego czy uśmiechnięci Australijczycy chcą jeździć czy może dalej się bawić zarabiając przy tym ładne pieniądze.
    Niespodzianka na konferencji dla mnie było to, że nie dotarł tam żaden dziennikarz. Żadnych pytań, nic!!! A za chwilę poleca co nie którzy z nowymi "artykułami" nt co się dzieje w Polonii....
    Interesuje mnie też sprawa sponsoringu, jak to się ma teraz w 1.lidze.
    Mkgly też paść pytania nt stadionu. Lyagera i jego nr startowego. Ja nie będąc dziennikarzem zasypal bym Jurka pytaniami. No ale cóż, może i to lepiej dla klubu, żaden pismak nie będzie mieszal.
    Zrozpaczony po utracie konta założonego w 2003 (?) roku Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #265
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,499
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Nie ma co sie oszukiwac, kazdy wie ze Kanclerz ma spore mniemanie o sobie i uwaza sie za nieomylnego.
    bzdura kompletna.

  47. Powrót do góry    #266
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    To przypomnij sobie chociaz okragly stol.

  48. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    pewnie spokojne utrzymanie ale za dużo oparte na zasadzie "odpali", trochę jak my w tym roku... a jak się skończyło.. derbami za rok...

    Grajczonek
    Berge
    Bellego

    ok. w II lidze nieźle wymiatali ale skok wyżej to zawsze ryzyko.... "odpali"

  49. Powrót do góry    #268
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    pewnie spokojne utrzymanie ale za dużo oparte na zasadzie "odpali", trochę jak my w tym roku... a jak się skończyło.. derbami za rok...

    Grajczonek
    Berge
    Bellego

    ok. w II lidze nieźle wymiatali ale skok wyżej to zawsze ryzyko.... "odpali"
    Nie wszyscy odpalą, ale wśród tych którzy mają predyspozycje do jazdy, znajdzie się paru takich, którzy obronią 1ligowy byt polonijny. Ten skład wystarczy by pozostać, okrzepnąć, może kogoś dokupić jeszcze na przyszły rok i atakować awans za 2-3 lata. Na przyszły rok, to zbyt wiele musiałoby się wydarzyć, by Polonia jechała o awans.
    Na jakiegoś pecha, to widzę że zarząd się zabezpieczył i ma kto jechać w razie "W".

  50. Powrót do góry    #269
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Fajny skład, w sam raz na spokojne utrzymanie (wygląda na to, że z Dyneburgiem ciężko będzie przegrać...), a przy odrobinie szczęścia można nawet o coś więcej powalczyć. Najważniejsze, że na sąsiadów wystarczy.
    Teraz nie pora na atakowanie ekstraklasy, najpierw trzeba pomyśleć o stadionie, finansach, młodzieży. No i o marketingu, bo ta kilkuminutowa konferencja zwołana celem ogłoszenia jednego zawodnika, o którym wiadomo od dłuższego czasu wyszła dosyć ubogo - Rafik jest rozczarowany.

    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Największą niespodzianką konferencji jest to, że Mateusz Jagła będzie kontynuował karierę.
    Wydawało mi się, że aby coś kontynuować to najpierw trzeba to zacząć, ale ja się nie znam.

  51. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Widzę, że wiekszość pewna utrzymania, tak jak w zaprzyjaźnionym mieście awansu. Dauga ma solidnych juniorów i specyficzny tor, nazwiska seniorów niby nie powalają na kolana, ale taki np. Pontus Aspgren był w tym roku rewelacją eliminacji IMŚ, gdzie zjadł na przystawkę waszego Bellego, a także Lamberta, Choldera, Bjerre, Michelsena, a kto wie czy gdyby nie defekt w decydującym biegu w Grand Prix Challenge w Gorican nie byłby w przyszłym sezonie pełnoprawnym uczestnikiem SGP. Lewiszyn to też spory talent, który może odpalić jak się dozbroi sprzętowo u Mikulowa. Już nie wspomnę, że Kokin robi dobry bimber, więc ja bym Łotyszy nie skreślał.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

Strona 6 z 47 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •