Strona 25 z 47 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 2071

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    myślę, że moglibyście zaryzykować z Harrisem, u siebie dwucyfrówkę by trzasnął, a na wyjeździe gorzej niż Brzozowski czy Berge nie pojedzie

    nadchodzi dwumecz z Toruniem, moglibyście go przetestować, nic do stracenia

    poza tym młodzież jak Orwat i ten drugi mogliby się czegoś nauczyć od bardziej doświadczonego rajdera jak Harris
    Ty na poważnie aż tak źle życzysz sąsiadom znad Brdy? Rentier Harris i dwucyfrówka w 1. lidze? Miał z tym kłopot nawet, gdy jeździł w GP, a co dopiero w sezonie, w którym nawet nie trenuje.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A to mi umknęło, że Pludra już w Rawiczu śmiga. A Sadurski? Leszno raczej nie ma w juniorach cieniasów i nawet te młodsze chłopaki już co nieco potrafią. Kubera zresztą też parę lat temu w Polonii się pokazał kilkukrotnie i to mu dobrze wychodziło.
    Pludra jest niezły, choć wypadkowy, ale Sadurski jest najwyżej na poziomie Błażykowskiego czy Bartocha. W każdym razie z całą pewnością nie byłby żadnym wzmocnieniem, nawet gdyby mógł jeździć u Was.

  2. Powrót do góry    #1082
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Kanclerz powinien działać jak najszybciej żeby potrenować sobie na Apatorze. Nie ma co ukrywać że raczej przejedziemy się po was ale to są 2 meczy które powinny dać wam przetarcie przed decydującymi no ale to kogoś trzeba ściągnąć i dać mu jechać już w poniedziałek. do tego ktoś kto pomoże ogarnąć tabelę biegową i zmiany bo tego w I lidze Kanclerz nie ogarnia i czasami wygląda tak jakby chciał przegrać jak najwyżej. chociaż może o to mu chodzi? zawsze to jakaś oszczędność tylko, że te oszczędności wtedy bokiem w morale wychodzą.

  3. Powrót do góry    #1083
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    W toruniu z 20 nie wyjdziemy xD chyba, że jeden z naszych znowu będzie miał dzień konia i dokulamy do 25

  4. Powrót do góry    #1084
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,357
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Pamiętam jak Gizatulin odpalił w Toruniu. Wygrał chyba nawet dwa biegi i zakręcił się w okolicy 9 pkt.

  5. Powrót do góry    #1085
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Pamiętam jak Gizatulin odpalił w Toruniu. Wygrał chyba nawet dwa biegi i zakręcił się w okolicy 9 pkt.
    A nawet trzy trójki i 11 http://www.speedwayw.pl/dmp/2010/toby_1.htm

    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta

    Lebiediew /tutaj po strasznej kontuzji będzie ciężko żeby od razu był liderem/
    2019 2,307 (w silnym ROW Rybnik, jeden z autorów awansu do Ekstraligi)
    2018 2,056 ... 0,667 (Sparta Wrocław, ekstraliga)

    Ktoś wątpi, że któryś z nich byłby lepszy niż Berge i kolejna szkoda, że Lebiediewa nie mieliśmy na Łotwie.
    No Lebedev to akurat leczy kontuzję, więc nie bardzo.

    W derbach koniecznie McGuinessa na rezerwę i Lyager do składu - nie mamy nic do stracenia, a może zaskoczy.
    No już przestańcie z tym McGuinessem, który w Australii zdobywał po 1-2 punkty. Nie - nie zaskoczy. Jak tak bardzo przeszkadza Berge w składzie to niech Lyager za niego wchodzi od pierwszego biegu i tyle. A nie słabiutki McGuiness. Tylko dlatego, że ma Australię w paszporcie nie znaczy, że zaskoczy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Powrót do góry    #1086
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam przekopiowalem wpis z komentarzy na SF na temat sytuacji w Polonii: "Tak jak obiecałem mam chwilkę więc przedstawiam kilka faktów o których nikt nie mówi głośno. Popytałem tam i tu i sprawa Polonii jest bardziej skomplikowana niż się wydaje. Zawodnicy są niedoinwestowani. Uwaga sumy na przygotowanie w tym klubie do sezonu dla zawodników wahały się średnio od 20 tyś do 80 tyś (najmniejsze w całej lidze)a podobno Polonia ma jeden z większych budżetów. Napisze dla tych co nie wiedzą, że silniki od rasowych tunerów wahają się między 35 tyś-40 tyś. Mając budżet około 3,5 miliona to jest jakiś żart. Nie inwestują jak powinni bo nie mają z czego. Druga sprawa kwestie treningowe. Nie ma w tym klubie trenera z prawdziwego zdarzenia, a największym kuriozum jest to, że treningi zamiast trenera z prawdziwego zdarzenia prowadzi syn prezesa, który jest trenerem piłki nożnej. Na pewno cenne wskazówki przekazuje drużynie. W tym klubie nie ma mechanika klubowego, który jest podstawową jednostką w klubach żużlowych na poziomie . Co do toru to chyba z racji oszczędności Polonia nie ma zatrudnionego toromistrza. Na mecze podobno przyjeżdżają najemnicy z Ostrowa. Dlatego na treningach jest inny tor i na meczach inny. Niestety Polonia stała się prywatnym folwarkiem rodziny Kanclerz, gdzie 5 osób z tej rodziny piastuje różne stanowiska. Od rady nadzorczej przez kierownika drużyny, zawodów, kasjera i managera marketingu. Odpowiedź się sama nasuwa. Proponuję nową nazwę klubu ,,KSK Bydgoszcz".Kanclerz Speedway Klub." Chyba gość pisze prawdę po słyszałem od jednego z naszych juniorów podobną opinie.

  7. Powrót do góry    #1087
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    79
    Podziękowania: 20 w 6 postach
    Jest od jakiegoś czasu na FB i na SF gość, któremu Kanclerz w klubie bardzo nie pasuje.. Nagminnie spamuje o tym samym, bez żadnych konkretów. "Popytałem tam i tu" to nie konkret.

    Myślę, że nie przekopiowałeś tego wpisu ale to Twoj wpis. Konto założone dzisiaj.. A od którego juniora słyszałeś podobne opinie? Też pytałeś tam i tu?
    Ostatnio edytowane przez glamos ; 12-08-2020 o 10:17

  8. Powrót do góry    #1088
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A co Ty taki nerwowy nie jestem tym gosciem znalazłem wpis który mnie zainteresował i postanowiłem się nim podzielić. I dlatego dzisiaj się zalogowaniem. A co do tego juniora to nie napiszę który to był bo to była rozmowa prywatna.

  9. Powrót do góry    #1089
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    @pejotl ja wpadłem na tego Harrisa bo Kanclerz o nim wspomniał w wywiadzie + widziałem na fb, że kibice raczej chcą go wypróbować
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #1090
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie, nie chcą To tylko beka
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #1091
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mam taką prośbę do kibiców Apatora, możecie się odp...mamy swoje problemy wy macie swoje

  12. Powrót do góry    #1092
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    a to przepraszam, już wychodzę
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  13. Powrót do góry    #1093
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez manetkagazu Zobacz posta
    Mam taką prośbę do kibiców Apatora, możecie się odp...mamy swoje problemy wy macie swoje
    No to załóż swoje prywatne forum, tam sobie ustalisz zasady.

  14. Powrót do góry    #1094
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zalogowaniem się bo zainteresowałem się pewnym wpisem na SP. zostałem za to ****.. że niby to ja...poprosiłem kibiców Apatora żeby nie interesowali sie naszymi sprawami bo robią przez przyznat wielkości i po prostu znęcania się nad nami...I czytając te forum to wszyscy jadą po Mario. Ale ten jeden dzień na tym forum mi wystarczył żeby stwierdzić że od tego gościa to się uczcie.

  15. Powrót do góry    #1095
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nawet śmieszny ten atak Trolli na FB na temat Harrisa Co do tego postu na SF to możliwe, że całość jest prawdziwa bo to, że Kanclerz nie prowadzi treningów a przyjdzie zobaczyć ze dwa biegi w ciągu godziny(to samo było w II lidze) czy, że tor robi gość z Ostrowa to akurat prawda

  16. Powrót do góry    #1096
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez manetkagazu Zobacz posta
    Zalogowaniem się bo zainteresowałem się pewnym wpisem na SP. zostałem za to ****.. że niby to ja...poprosiłem kibiców Apatora żeby nie interesowali sie naszymi sprawami bo robią przez przyznat wielkości i po prostu znęcania się nad nami...I czytając te forum to wszyscy jadą po Mario. Ale ten jeden dzień na tym forum mi wystarczył żeby stwierdzić że od tego gościa to się uczcie.
    Bo ja wiem czy się znęcamy ? Prędzej nad Termosem i swoimi juniorami.
    Tak to się jakoś układa od zarania dziejów, że silna Polonia = silny Apator i na odwrót.

  17. Powrót do góry    #1097
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Wszystkie bilety na 2 luk na derby sprzedane. Ciekawe jakie proporcje miast będą na tej trybunie.

  18. Powrót do góry    #1098
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,035
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,504 w 998 postach
    Błedy zostały popełnione przed sezonem. A dokladniej w okresie transferowym. Brak jakiegokolwiek lidera plus brak sensownego juniora. Najlepszy Lyager srednia 1,9. Kanclerz jak chce ratowac honor to powinien brać Batcha i jablonskiego. utrzymania to nie zapewni ale chociaż pokaze że coś robi.

  19. Powrót do góry    #1099
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Błedy zostały popełnione przed sezonem. A dokladniej w okresie transferowym. Brak jakiegokolwiek lidera plus brak sensownego juniora. Najlepszy Lyager srednia 1,9. Kanclerz jak chce ratowac honor to powinien brać Batcha i jablonskiego. utrzymania to nie zapewni ale chociaż pokaze że coś robi.
    I co Ci ten Jabłoński zrobi? Przyjedzie, pośmieje się, nagra coś na szybko i wróci do tv zmontować swój świeży filmik. Nad nim już postawiono kropkę w środowisku żużlowym. On sam się nie kryje ze swoim "celebrytyzmem"
    Zrozpaczony po utracie konta założonego w 2003 (?) roku Ukryta zawartość

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi yhym za jego przydatny post!

    never_mind (13-08-2020), vicar (13-08-2020)

  21. Powrót do góry    #1100
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    No muszę się zgodzić z kolegą @yhym, Jabola nie ma co brać. Z zawodników PL równie dobrze można wziąć Michała Szczepaniaka, który w Rybniku i tak nie pojeździ. Efekt byłby ten sam. A skoro ma nie być efektu, to lepiej niech jeździ Brzoza.
    Bardziej bym się skupił na przeszukiwaniu rynku juniorów. Wspominany Batch, THJ to zawodnicy, którzy jeszcze mogą coś wnieść do tej drużyny.
    Martwi mnie ta akcja odnośnie Harrisa na FB, bo jak to Jurek weźmie na poważnie, to będzie dramat. Już serio, Crump po przerwie byłby lepszym wyborem.
    No i Davidsson zaszalał w Szwecji, walnął komplecik, może ponownie by spróbował sił w plastronie z Gryfem
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #1101
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,357
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Szczepaniak na 1 ligę to dużo lepsza opcja niż Jabłoński, w ogóle nie ma co porównywać.
    Od Harrisa to już King byłby lepszy.

  23. Powrót do góry    #1102
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Dziwny ten sezon Polonii w I lidze. Prezes bardzo uwierzył w skład z sezonu 2019, z resztą kibice też byli pod wrażeniem wyników z poprzedniego sezonu. Każdy śmigał jak z nut. Ten sezon pokazał jaka jest różnica między ligami. My to pokazujemy w I lidze, Rybnik E-lidze.
    Dziwne jest to, że mamy 4 juniorów, a nie ma ich kto szkolić. Juniorów musi ktoś uczyć jak zachowywać się na torze, pokazać jak powinno się jeździć. Podpowiedzi Tomka są super ale chłopcy powinni najpierw nauczyć się płynnie jeździć, a później uczyć się jeździć jak mistrz. W tamtym roku był Franczyszyn i też efektów nie było. Co jest z tym klubem, że od lat nie potrafią zrobić warunków do szkolenia. Od lat 90 można wyliczyć na jednej ręce naszych wychowanków, którzy coś wnieśli do klubu.
    Nie mamy toromistrza, który pracowałby nad torem by przygotować go dla naszych zawodników by treningi i mecze jeździli na podobnym torze. Wszystkie starty w sezonie przegrane. Zamiast szukać zawodników, którzy nic nie wniosą lepiej ściągnąć toromistrza i niech robi tor by każdy, mógł ogarnąć tor. Podczas meczu, goście lepiej dopasowują się do toru niż nasi.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  24. Powrót do góry    #1103
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Moim skromnym zdaniem najlepszym trenerem był by Dobrucki. "Drabina" zna się na robocie i potrafi też ogarnąć tor. Ciekawe czy Malak jeszcze działa z Okoniewskim bo jako klubowy mechanik by się nadawał idealnie.

  25. Powrót do góry    #1104
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    czy nie za późno już na gaszenie pożaru ?
    Tym bardziej że czołowy fojerman mówi, że nie ma czym. Przecież sam ten skład złożył.

    Żal mi Was - kibiców.

  26. Powrót do góry    #1105
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,357
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Jakby został jeden mecz i -4 w tabeli to by było za późno.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (13-08-2020), vicar (13-08-2020)

  28. Powrót do góry    #1106
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Jakby został jeden mecz i -4 w tabeli to by było za późno.
    A jak trener/menadzer/wlasciciel nie chce szukac wzmocnien to nie za pozno ?

  29. Powrót do góry    #1107
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,035
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,504 w 998 postach
    Cytat Zamieszczone przez yhym Zobacz posta
    I co Ci ten Jabłoński zrobi? Przyjedzie, pośmieje się, nagra coś na szybko i wróci do tv zmontować swój świeży filmik. Nad nim już postawiono kropkę w środowisku żużlowym. On sam się nie kryje ze swoim "celebrytyzmem"
    Przyjedzie zmotywować takiego Brzoze na trening.Rywalizacja nikomu nie zaszkodzi

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Szczepaniak na 1 ligę to dużo lepsza opcja niż Jabłoński, w ogóle nie ma co porównywać. Ale bedzie obciach jak celebryta będzie woził profi brzoze
    Od Harrisa to już King byłby lepszy.

    Jablonski jezdzil rok temu w orle Lodz w 1 lidze i mimo wszystko zrobił srednia na poziomie 1,8

    A pan Szczepaniak zrobił ciut wyższą tyle ze lige niżej w barwach Opola

    Wiec nie powiedział bym ze to dużo lepsza opcja

  30. Powrót do góry    #1108
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,357
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Sorry, chodziło mi o Mateusza Szczepaniaka. Ale on i tak nie wchodzi w grę przez regulamin (za dużo punktów?).

  31. Powrót do góry    #1109
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jablonski jezdzil rok temu w orle Lodz w 1 lidze i mimo wszystko zrobił srednia na poziomie 1,8
    Jabol jeździł w Gnieźnie w 2019

    Narzekacie że Berge nie robi punktów, a nawet nie zaryzykuje nikt...

  32. Powrót do góry    #1110
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Sorry, chodziło mi o Mateusza Szczepaniaka. Ale on i tak nie wchodzi w grę przez regulamin (za dużo punktów?).
    Polonii z sensownych wzmocnień zostali:
    - Troy Batchelor
    - Damian Dróżdż (jako gość i alternatywa dla Lamparta)
    - Bartłomiej Kowalski z Częstochowy lub może jakiś junior z Wrocka jak nie przekroczy 12 pkt z bonusami - Curzytek lub Liszka.

    Tak na prawdę Polonia musi poczekać do pierwszego weekendu września, jazdę skończy E-liga i jesli do PO nie dostanie się Czestochowa/Wroclaw a wyzej wymienieni juniorzy nie przekrocza 12 pkt wtedy do Orwata możecie kogoś dobrać. Też pewnie Mrozek kiedy nie "przyklepie" spadku to też nikogo nie pusci. Także musicie czekać z tymi wzmocnieniami jeszcze 3 tygodnie.

  33. Powrót do góry    #1111
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nam nie są potrzebni zawodnicy. Z tych żużlowców których mamy można zrobić fajną drużynę. Potrzebujemy gościa co się zna na żużlu i potrafi ogarnąć tor. Apator ma takie wyniki bo najlepszym transferem tego klubu było zatrudnienie Tomka Bajerskiego.

  34. Powrót do góry    #1112
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    A jak trener/menadzer/wlasciciel nie chce szukac wzmocnien to nie za pozno ?
    Może nie chce, a może chce. Za nami 6 kolejek z 14 i mamy tyle samo punktów co Loko. Nie ma co się jeszcze poddawać. Kibice to z nieba do piekła. Od wychwalania Jurka wniebogłosy to skreślania całej drużyny przed połową sezonu...

    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Narzekacie że Berge nie robi punktów, a nawet nie zaryzykuje nikt...
    To nie jest problem tylko z Bergem. Po pierwszym meczu do odstawki Lampart, potem zapunktował to do odstawki Brzoza i Huckenbeck. Potem zapunktowali to już niektórzy dawali im pewnie miejsce w składzie. To teraz wyrzuca się Berge. Wszyscy są na zbliżonym poziomie. Trzeba to tylko wykorzystać - treningi, inewstycje w sprzęt, odpowiedni tor itd.

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Polonii z sensownych wzmocnień zostali:
    - Troy Batchelor
    - Damian Dróżdż (jako gość i alternatywa dla Lamparta)
    - Bartłomiej Kowalski z Częstochowy lub może jakiś junior z Wrocka jak nie przekroczy 12 pkt z bonusami - Curzytek lub Liszka.
    Gości już mamy dwóch i więcej nie można. Kowalski chyba się gdzieś o drugą ligę zahaczył więc przepadło. Curzytka bądź Liszki Wrocek nie odda, bo w razie kontuzji któregoś juniora zostają z parasolem w składzie. Najlepiej byłoby wziąć Łobodzińskiego z Grudziądza, zna chociaż nasz tor, a u nich nie jeździ.

    Cytat Zamieszczone przez manetkagazu Zobacz posta
    Nam nie są potrzebni zawodnicy. Z tych żużlowców których mamy można zrobić fajną drużynę. Potrzebujemy gościa co się zna na żużlu i potrafi ogarnąć tor. Apator ma takie wyniki bo najlepszym transferem tego klubu było zatrudnienie Tomka Bajerskiego.
    Już nie przesadzajmy Mają budżet dwa razy większy niż reszta ligi, a do żużlowców którzy w tym roku zdobywają po 8-10 punktów w Elidze dorzucili czołowych grajków z ligi pierwszej Ten zespół nawet bez trenera z palcem w nosie by wygrał ligę.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (13-08-2020), never_mind (13-08-2020)

  36. Powrót do góry    #1113
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Nasi w Szwecji dziś:

    12 Kai Huckenbeck 3 3 2 1* 2 11 +1
    5 Andreas Lyager 2 2 1 1 1 3 10
    13 &nbspimitri Berge 3 2* 2 1 2 0 10 +1

    Dla porównania:
    11 Tomas H. Jonasson 0 1 u 2 2 5
    3 Brady Kurtz 2 2 2 2 3 3 2 16
    13 Timo Lahti 3 3 2 3 3 14
    12 Jacob Thorssell 3 3 3 3 3 15
    9 Frederik Jakobsen 2 3 2 2* 2* 11 +2
    1 Rohan Tungate 3 3 3 3 2 14
    2 &nbspontus Aspgren 2 2 3 2 w 2 11

    ---

    Niby 2-cyfrowe wyniki, ale w porównaniu do konkurencji słabo. Huckebeck wyróżnienie, Berge i Lyager niestety 2 linia...
    Dobrucki+Liszka, Batchelor (bo znajomość torów 1 ligi)...
    Pamiętam jak Dobrucki we Wrocławiu miał Liszkę "pod skrzydłami"... teraz Liszka bez wyników, przydałby się taki duet...

  37. Powrót do góry    #1114
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Składy na poniedziałkowy mecz:
    eWinner Apator Toruń
    1. Wiktor Kułakow
    2. Tobiasz Musielak
    3. Adrian Miedziński
    4. Jack Holder
    5. Chris Holder
    6. Kamil Marciniec
    7. Igor Kopeć-Sobczyński

    Abramczyk Polonia Bydgoszcz
    9. Kai Huckenbeck
    10. Kamil Brzozowski
    11. Andreas Lyager
    12. Matic Ivacic
    13.
    14. Tomasz Orwat
    15. Nikodem Bartoch


    Ivacic dostaje szansę na objeżdżenie aby być liderem w drugiej lidze za rok...

  38. Powrót do góry    #1115
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,796
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    On w ogóle coś ogarnia na treningach? Czy jeden mecz z II ligowym Poznaniem był wyznacznikiem, że gość coś potrafi?

  39. Powrót do góry    #1116
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez FanPolonia Zobacz posta
    Składy na poniedziałkowy mecz:
    eWinner Apator Toruń
    1. Wiktor Kułakow
    2. Tobiasz Musielak
    3. Adrian Miedziński
    4. Jack Holder
    5. Chris Holder
    6. Kamil Marciniec
    7. Igor Kopeć-Sobczyński

    Abramczyk Polonia Bydgoszcz
    9. Kai Huckenbeck
    10. Kamil Brzozowski
    11. Andreas Lyager
    12. Matic Ivacic
    13.
    14. Tomasz Orwat
    15. Nikodem Bartoch


    Ivacic dostaje szansę na objeżdżenie aby być liderem w drugiej lidze za rok...
    Berge juz swoje dostał i nic nie pokazał.
    Tez myslalem, ze drzemie w nim wiekszy potencjał niż w Ivacicu. Ale obecny sezon pokazuje, ze to nieprawda.

    I tak wpier*** i tak.
    Rownie dobrze moglby tam pojechać Jagła, albo ja.
    Wszystko jedno
    pomidor

  40. Powrót do góry    #1117
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Kanclerz ryzykuje z Ivacicem, może liczyć, że odpali... Ivacic nie ma nic do stracenia, zeszły sezon miał świetny, ale nie wiem czy upadek w Pardubicach nie zahamował go trochę w rozwoju i ambicji. Ma 27 lat,
    Matej Zagar ma 37 lat, a pamiętam jak woził "ogony", więc może przez te kilka lat się wyuczy.
    Może przy odpowiednim przygotowaniu toru Ivacic odpali drugi raz... Życzyłbym sobie.
    Berge rzeczywiście jeździ u nas bez pomysłu... Jest strasznie wolny i nie zapuszcza się pod bandę. Jest na dzisiaj najsłabszym seniorem, potrzebujemy zmiany.

    Statystki:
    1. Andreas Lyager 6 20 6 4 8 2 0 0 0 0 1,900 5,67
    2. David Bellego 5 17 3 7 4 3 0 0 0 0 1,882 9,00
    3. Kai Huckenbeck 5 22 4 8 6 3 0 0 1 0 1,682 6,80
    4. Dawid Lampart 6 30 4 9 10 5 1 0 1 0 1,567 6,67
    5. Kamil Brzozowski 6 27 3 11 6 5 1 0 1 0 1,482 6,17
    6. Dimitri Berge 6 26 6 5 7 7 1 0 0 0 1,462 5,83
    7. Tomasz Orwat 6 19 3 3 6 6 0 0 0 0 1,105 3,50
    nieklasyfikowani:
    1. Matic Ivacic 1 2 0 1 0 1 0 0 0 0 1,000 2,00
    2. Mateusz Błażykowski 4 12 0 0 3 4 0 0 2 1 0,250 0,75
    3. Nikodem Bartoch 3 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0,000 0,00


    To chyba ostatni pomysł na ten zespół przed zmianami.
    Batchelor, Liszka (Curzytek), Dobrucki, Grajczonek (do treningów z Brzozą i Lampartem) ... trzeba zmian ...
    Mam wrażenie, że Kanclerz zatrzymał się przy składzie, który ma i nie zamierza nic z tym zrobić, to znaczy podjął decyzje, że nic nie zmienia. Niestety jeżeli spadniemy to stracimy kolejny sezon, żeby być spowrotem w 1 lidze. To lepiej na prawdę zmienić to teraz niż stracić kolejny ROK.
    Ostatnio edytowane przez Bleemek ; 16-08-2020 o 13:46

  41. Powrót do góry    #1118
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Kanclerz ryzykuje z Ivacicem, może liczyć, że odpali...
    To nie Kanclerz ryzykuje i nie Kanclerz liczy, że odpali.

    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Batchelor, Liszka (Curzytek), Dobrucki, Grajczonek (do treningów z Brzozą i Lampartem) ... trzeba zmian ...
    Zawodnik może jakiś przyjdzie, ale Liszki Wrocław na bank nie puści.
    Dobrucki czy inny trener - raczej bez szans.

  42. Powrót do góry    #1119
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Chlopaki teraz trenują, trzeba wierzyć, że derby rządzą się swoimi prawami więc 46-44
    Polonia Bydgoszcz

  43. Powrót do góry    #1120
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,357
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Kanclerz ryzykuje z Ivacicem, może liczyć, że odpali... Ivacic nie ma nic do stracenia, zeszły sezon miał świetny, ale nie wiem czy upadek w Pardubicach nie zahamował go trochę w rozwoju i ambicji. Ma 27 lat,
    Matej Zagar ma 37 lat, a pamiętam jak woził "ogony", więc może przez te kilka lat się wyuczy.
    Może przy odpowiednim przygotowaniu toru Ivacic odpali drugi raz... Życzyłbym sobie.
    Berge rzeczywiście jeździ u nas bez pomysłu... Jest strasznie wolny i nie zapuszcza się pod bandę. Jest na dzisiaj najsłabszym seniorem, potrzebujemy zmiany.

    Statystki:
    1. Andreas Lyager 6 20 6 4 8 2 0 0 0 0 1,900 5,67
    2. David Bellego 5 17 3 7 4 3 0 0 0 0 1,882 9,00
    3. Kai Huckenbeck 5 22 4 8 6 3 0 0 1 0 1,682 6,80
    4. Dawid Lampart 6 30 4 9 10 5 1 0 1 0 1,567 6,67
    5. Kamil Brzozowski 6 27 3 11 6 5 1 0 1 0 1,482 6,17
    6. Dimitri Berge 6 26 6 5 7 7 1 0 0 0 1,462 5,83
    7. Tomasz Orwat 6 19 3 3 6 6 0 0 0 0 1,105 3,50
    nieklasyfikowani:
    1. Matic Ivacic 1 2 0 1 0 1 0 0 0 0 1,000 2,00
    2. Mateusz Błażykowski 4 12 0 0 3 4 0 0 2 1 0,250 0,75
    3. Nikodem Bartoch 3 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0,000 0,00


    To chyba ostatni pomysł na ten zespół przed zmianami.
    Batchelor, Liszka (Curzytek), Dobrucki, Grajczonek (do treningów z Brzozą i Lampartem) ... trzeba zmian ...
    Mam wrażenie, że Kanclerz zatrzymał się przy składzie, który ma i nie zamierza nic z tym zrobić, to znaczy podjął decyzje, że nic nie zmienia. Niestety jeżeli spadniemy to stracimy kolejny sezon, żeby być spowrotem w 1 lidze. To lepiej na prawdę zmienić to teraz niż stracić kolejny ROK.
    Statystyki są bardzo wymowne. Żaden zawodnik nie ma średniej 2.0 a większość ma bardzo przeciętne wskaźniki na poziomie 1.6-1.3. To pokazuje jak zła była koncepcja budowania takiego składu przez Kanclerza. To się zwyczajnie nie mogło udać. Różnica między ligami okazała się zbyt duża.

  44. Powrót do góry    #1121
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,796
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Statystyki są bardzo wymowne. Żaden zawodnik nie ma średniej 2.0 a większość ma bardzo przeciętne wskaźniki na poziomie 1.6-1.3. To pokazuje jak zła była koncepcja budowania takiego składu przez Kanclerza. To się zwyczajnie nie mogło udać. Różnica między ligami okazała się zbyt duża.
    Dokładnie tak to jest powód. Dlatego jest teraz takie zdziwienie, bo liderowanie Brzozowskiego czy Berge w II lidze nie ma nic wspólnego z dobrą jazdą na poziomie I ligi. Już średnia 'niby' mocnego Bellego dużo mówi.

  45. Powrót do góry    #1122
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2015
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 20 w 16 postach
    Gratuluje Troya. Nie wiem tylko czy już z Apatorem pojedzie ale jest dogadany. Informatora nie podam z wiadomych względów ale to pewna informacja.

  46. Powrót do góry    #1123
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez slider Zobacz posta
    Gratuluje Troya. Nie wiem tylko czy już z Apatorem pojedzie ale jest dogadany. Informatora nie podam z wiadomych względów ale to pewna informacja.
    Chyba by podali tę wiadomość, by dodać otuchy kibicom i ściągnąć ich na dzisiejszy mecz?

  47. Powrót do góry    #1124
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    a Harris też dogadany?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #1125
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Kanclerz poważnie powinien taktyka zatrudnić. Kogo? no właśnie...

Strona 25 z 47 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •