Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 541 do 580 z 580

Wątek: Mecz o brąz, Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 15.09.2019 godz. 18.00

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Uwazam ze fajnie druzyna podziekowala za sezon. Widowisko warte 40 zlotych ( Sobotch zaluj ze nie skorzystalej z propozycji darmowego biletu ).

    P.S. Skóra won. Brak zmian za Niedzwiedzia, Protas i Dudek nie powinni powąchać 14 biegu. Powinni jechac mlodzi nawet kosztem przegranego meczu. Zasluzylo dzisiaj na to w 100%, ale pewnie Skora ratowal dupe wystawiajac "najmocniejszych" w teorii zawodnikow druzyny do nominowanych.

    Z Dudkiem powinni mocno renwgocjowac kontrakt. To juz jest druga linia. Fajny zawodnik ale zaden z niego lider. Powinien po tym sezonie jechac za 60 % tego co dostal w tym sezonie.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Eneasz (22-09-2019)

  3. Powrót do góry    #542
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    I kolejny sezon Cieślaka z medalem. Facet jest skuteczny do bólu zębów.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #543
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Uwazam ze fajnie druzyna podziekowala za sezon. Widowisko warte 40 zlotych ( Sobotch zaluj ze nie skorzystalej z propozycji darmowego biletu ).

    P.S. Skóra won. Brak zmian za Niedzwiedzia, Protas i Dudek nie powinni powąchać 14 biegu. Powinni jechac mlodzi nawet kosztem przegranego meczu. Zasluzylo dzisiaj na to w 100%, ale pewnie Skora ratowal dupe wystawiajac "najmocniejszych" w teorii zawodnikow druzyny do nominowanych.

    Z Dudkiem powinni mocno renwgocjowac kontrakt. To juz jest druga linia. Fajny zawodnik ale zaden z niego lider. Powinien po tym sezonie jechac za 60 % tego co dostal w tym sezonie.
    A ty skąd **** wiesz że miałem darmowy?

    Auto mi nawaliło, musiałem trochę podłubać.

  5. Powrót do góry    #544
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A ty skąd **** wiesz że miałem darmowy?

    Auto mi nawaliło, musiałem trochę podłubać.
    Nie wiem ja proponowalem Tobie tutaj na forum dzien przed meczem bilet...ale zlałeś temat

  6. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kurde to nie doczytałem, gdzie mi twój post umknął. A chyba bym skorzystał i stara mordę zobaczył

  7. Powrót do góry    #546
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Uwazam ze fajnie druzyna podziekowala za sezon. Widowisko warte 40 zlotych ( Sobotch zaluj ze nie skorzystalej z propozycji darmowego biletu ).

    P.S. Skóra won. Brak zmian za Niedzwiedzia, Protas i Dudek nie powinni powąchać 14 biegu. Powinni jechac mlodzi nawet kosztem przegranego meczu. Zasluzylo dzisiaj na to w 100%, ale pewnie Skora ratowal dupe wystawiajac "najmocniejszych" w teorii zawodnikow druzyny do nominowanych.

    Z Dudkiem powinni mocno renwgocjowac kontrakt. To juz jest druga linia. Fajny zawodnik ale zaden z niego lider. Powinien po tym sezonie jechac za 60 % tego co dostal w tym sezonie.
    Skoro słabo jechał to słabiej zarobił. To nie wiem co mu jeszcze chcesz obcinać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (23-09-2019)

  9. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Kurde to nie doczytałem, gdzie mi twój post umknął. A chyba bym skorzystał i stara mordę zobaczył
    W 2020 nadrobimy

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Skoro słabo jechał to słabiej zarobił. To nie wiem co mu jeszcze chcesz obcinać.
    Za podpis swoje skasowal, w koncu na SGP siano potrzebne bylo. Mam nadzieje ze wypadnie z cyklu, moze zacznie jechac w lidze.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    sobotch (22-09-2019)

  11. Powrót do góry    #548
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Uwazam ze fajnie druzyna podziekowala za sezon. Widowisko warte 40 zlotych ( Sobotch zaluj ze nie skorzystalej z propozycji darmowego biletu ).

    P.S. Skóra won. Brak zmian za Niedzwiedzia, Protas i Dudek nie powinni powąchać 14 biegu. Powinni jechac mlodzi nawet kosztem przegranego meczu. Zasluzylo dzisiaj na to w 100%, ale pewnie Skora ratowal dupe wystawiajac "najmocniejszych" w teorii zawodnikow druzyny do nominowanych.

    Z Dudkiem powinni mocno renwgocjowac kontrakt. To juz jest druga linia. Fajny zawodnik ale zaden z niego lider. Powinien po tym sezonie jechac za 60 % tego co dostal w tym sezonie.
    Renegocjacja kontraktu z Dudkiem to byłoby świetne info dla wszystkich pozostałych 7 klubów, które z miejsca ustawiłyby się po niego w kolejce.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Mariusz (22-09-2019), marcool (23-09-2019)

  13. Powrót do góry    #549
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Renegocjacja kontraktu z Dudkiem to byłoby świetne info dla wszystkich pozostałych 7 klubów, które z miejsca ustawiłyby się po niego w kolejce.
    No ok, czyli niech dalej kasuje banke za podpis, 12 tys za punkt i robi w meczu 5 punktow z pozycji "lidera".

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Kowalski ma zamknięty skład zawodników z GP, ktoś musiałby z niego zrezygnować, żeby zrobiło się miejsce dla Dudka.
    No ale jak Dudek wypadnie z SGO to moze do niego uderzac?

  14. Powrót do góry    #550
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ale co mecz 5 punktów nie robi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No ok, czyli niech dalej kasuje banke za podpis, 12 tys za punkt i robi w meczu 5 punktow z pozycji "lidera".
    Jaką bańkę za podpis ? Nie szalej. I druga kwestia, jak zawodnik zainwestuje w sprzet i nie trafi, to co ma zwracać ? Nietrafione silniki ?


    No ale jak Dudek wypadnie z SGO to moze do niego uderzac?
    SGP nie ma nic do tego. Kowalski ma po prostu określoną ilość zawodników do obsługi, niezależnie czy są ze SGP czy nie. Ale i tak to głupiego robota, bo nikt nie zagwarantuje, że Kowalski będzie na topie w przyszłym sezonie. Przecież to też się zmienia co jakiś czas.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale co mecz 5 punktów nie robi.
    Ale wiecej mial slabych albo bardzo slabych spotkan w tym sezonie niz tych dobrych czy rewelacyjnych.

  17. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No ale jak Dudek wypadnie z SGO to moze do niego uderzac?
    Dudek ma sprzęt od Hollowaya, tunera między innymi Sajfutdinova. To nie są słabe jednostki.

  18. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Czyli czy Kugelman, czy Holloway wynik slaby. Moze team do wymiany...nie wiem...ale troche zawiedziony jestem postawa Dudka i Protasa w tym sezonie.

  19. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dudek ma sprzęt od Hollowaya, tunera między innymi Sajfutdinova. To nie są słabe jednostki.
    Silniki Kowalskiego też słabe nie są. A jednak nie wszystkim zawodnikom pasują.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #556
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czyli czy Kugelman, czy Holloway wynik slaby. Moze team do wymiany...nie wiem...ale troche zawiedziony jestem postawa Dudka i Protasa w tym sezonie.
    A może zawodnik jest w słabszej formie. W zeszłym sezonie na silnikach od Kugelmana, Dudek wygrał GP w Krsko.

  21. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    SGP nie ma nic do tego. Kowalski ma po prostu określoną ilość zawodników do obsługi, niezależnie czy są ze SGP czy nie. Ale i tak to głupiego robota, bo nikt nie zagwarantuje, że Kowalski będzie na topie w przyszłym sezonie. Przecież to też się zmienia co jakiś czas.
    Nieprawda, Kowalski ma zawodnikow-wizytowki, których traktuje priorytetowo. Określił ilość zawodników z GP, których jest w stanie obsłużyć o każdej porze i tego się trzyma. Ot tak silnik może sobie u niego kupić nawet Krakowiak, który tak właśnie zrobił, ale może zapomnieć, że w okolicy GP zrobi mu ktoś remont, czy w trybie pilnym naprawi awarie. Dla zawodników z GP Kowalski organizuje jak trzeba nawet mobilny serwis i dostraja silnik razem z zawodnikiem.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  22. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Nieprawda, Kowalski ma zawodnikow-wizytowki, których traktuje priorytetowo. Określił ilość zawodników z GP, których jest w stanie obsłużyć o każdej porze i tego się trzyma. Ot tak silnik może sobie u niego kupić nawet Krakowiak, który tak właśnie zrobił, ale może zapomnieć, że w okolicy GP zrobi mu ktoś remont, czy w trybie pilnym naprawi awarie. Dla zawodników z GP Kowalski organizuje jak trzeba nawet mobilny serwis i dostraja silnik razem z zawodnikiem.
    Nie wiem czy oglądałeś z Kowalskim "Czarny charakter" ?

    Każdy zawodnik z którym podpisze umowę na współpracę, ma zagwarantowany serwis silników. Np. Thorssell nigdy nie był w SGP a ma od niego silniki razem z serwisem. Bo ma umowę. I liczbę takich zawodników Kowalski ograniczył. Nie wiem, być może jakąś partię silników Kowalski sprzedaje na wolny rynek, bez opcji serwisowych, za pół ceny. W tym programie TV Kowalski tłumaczył, że czasami jakaś grupa silników nie sprawdza, wtedy taki sprzęt puszczają na wolny rynek.

    Jednak w przypadku patryka, to po pierwsze on sam musi chcieć silniki kowalskiego, a nie wykluczone, ze jakiś przetestował i nie za bardzo mu leży. Po drugie, Kowalski musi chcieć podpisać z nim umowę na uzgodnionych warunkach. No i po trzecie, nikt nie zagwarantuje, że te silniki będa pasowały Patrykowi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #559
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Dudkowi serio dobrze zrobilaby zmiana otoczenia
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  24. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    To był chyba jeden z dwóch, trzech najlepszych meczów w tym sezonie. Niech żałują ci, których nie było.
    Okazuje się, że jakimś cudem Falubaz miał szansę obronić brąz. Przy takiej jeździe juniorów Falubazu było to możliwe.
    W biegu nr 6 Pawliczaka faulowany na prowadzeniu i bieg nr 15, gdzie miało być 5:1, a wyszło 1:5. Już by było 50:40.
    Oczywiście Włókniarz leciałby taktykami, ale przy dobrej lub bardzo dobrej dyspozycji Dudka i Protasa, było do wyciągnięcia.
    Tak naprawdę to Włókniarz dzisiaj był słaby, słaby był również Dudek i Protas.
    Za Niedźwiedzia w drugim starcie powinna iść zmiana, czyli junior. Nie wiem czemu panuje taka głupia moda, że zawodnika trzeba puścić dwa razy.
    W pierwszym starcie Niedźwiedź przyjechał 30 metrów z tyłu, a juniorzy Falubazu prezentowali się dobrze.


    Kibiców Włókniarza bardzo dużo. Nie pamiętam tylu Włókniarzy na W69.
    Zawodnicy Włokniarza dostali brawa podczas rundy honorowej, Miedziński dostał gwizdy cały czas i Cieślak gwizdy podczas odbierania medali.
    Nie wypowiadam się na temat jak reagowała trybuna K na zawodników Włokniarzy, bo dokładnie nie słyszałem, ale w sumie to tylko max 1/5 stadionu.


    Kibiców bardzo mało, ale ten temat i ocena zawodników to już temat na forum Falubazu.

  25. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ned Zobacz posta
    Protasiewicz i Dudek zdobyli w 10 biegach łącznie mniej punktow niz Pawliczak i Krakowiak w 8 Dość wymowna statystyka.

    slyszeliscie w programie Eleven, co plotkowali o profesorze i jego wplywie na druzyne?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #562
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    slyszeliscie w programie Eleven, co plotkowali o profesorze i jego wplywie na druzyne?
    Nie słyszeliśmy. Kto i co nawijał ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem czy oglądałeś z Kowalskim "Czarny charakter" ?

    Każdy zawodnik z którym podpisze umowę na współpracę, ma zagwarantowany serwis silników. Np. Thorssell nigdy nie był w SGP a ma od niego silniki razem z serwisem. Bo ma umowę. I liczbę takich zawodników Kowalski ograniczył. Nie wiem, być może jakąś partię silników Kowalski sprzedaje na wolny rynek, bez opcji serwisowych, za pół ceny. W tym programie TV Kowalski tłumaczył, że czasami jakaś grupa silników nie sprawdza, wtedy taki sprzęt puszczają na wolny rynek.

    Jednak w przypadku patryka, to po pierwsze on sam musi chcieć silniki kowalskiego, a nie wykluczone, ze jakiś przetestował i nie za bardzo mu leży. Po drugie, Kowalski musi chcieć podpisać z nim umowę na uzgodnionych warunkach. No i po trzecie, nikt nie zagwarantuje, że te silniki będa pasowały Patrykowi.
    Nie wiem, może jest tak jak mówisz, ja piszę o tym co mówił na temat współpracy z Kowalskim Dudek senior rok temu. Ja uważam, że Patryk silniki ma odpowiednie, tylko słabo potrafią je dopasować. Oni czyli team Dudka. Z tego się bierze burdel w głowie Patryka, brak pewności siebie, płynności i luzu.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  28. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Nie wiem, może jest tak jak mówisz, ja piszę o tym co mówił na temat współpracy z Kowalskim Dudek senior rok temu. Ja uważam, że Patryk silniki ma odpowiednie, tylko słabo potrafią je dopasować. Oni czyli team Dudka. Z tego się bierze burdel w głowie Patryka, brak pewności siebie, płynności i luzu.
    Sam nie wiem. Może i tak. Ale co powiesz w takim razie na takiego Woffindena i jego team ? Tai jeździ na Kowalskim, i co, też nie mogą się dopasować ? JHJ przesiadł się na Kowalskiego, i też ma spore problemy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sam nie wiem. Może i tak. Ale co powiesz w takim razie na takiego Woffindena i jego team ? Tai jeździ na Kowalskim, i co, też nie mogą się dopasować ? JHJ przesiadł się na Kowalskiego, i też ma spore problemy.
    Tai jest obecnie po części kaleką i nie wiem czy powinien w ogóle jeździć w tym sezonie, może jego ciało po prostu nie wytrzymywać. Jak podstawił silniki w Sparcie to Milik wrócił do żywych. Właściwie to pojechał tylko przeciw nam u siebie, ale to potrafił nawet Miedziak, więc kto wie.
    Dla mnie sam Patryk potrzebuję jakiegoś resetu, może psychologa i na bank jakieś świeże spojrzenie w zespole. To nie jest tak, że bierzesz kumpla do zespołu, a on Ci szykuje motor i ustawienia jak mistrz świata, dobry zawodnik musi mieć też dobry zespół, a jak Patrykowi w jednym biegu idzie tak, że Zmarzlik się chowa, a w następnym traci dystans do juniora to jest coś nie tak. Oni nie ogarniają innej specyfikacji niż ta co była u Jana, gubią się, a jak ma się team z budżetem miliona złotych, to na takie sytuacje nie powinno być miejsca.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  30. Powrót do góry    #566
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sfp Wlokniarz byl dzisiaj tak naprawdę slaby jak Dudek i Protas... Nawet nie wiem co odpowiedzieć bo Madsen zdobyl 14(5) Zagar 12(5) Lindgren 10(5) czy słabiutki PP z 8 punktów. Ile mieli zdobyć punktow żebyś docenił poziom przeciwnika? Słabo to pojechali juniorzy i Miedzinski. Trochę za mało żeby odrobić 24 punkty z pierwszego spotkania.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Tai jest obecnie po części kaleką i nie wiem czy powinien w ogóle jeździć w tym sezonie, może jego ciało po prostu nie wytrzymywać. Jak podstawił silniki w Sparcie to Milik wrócił do żywych. Właściwie to pojechał tylko przeciw nam u siebie, ale to potrafił nawet Miedziak, więc kto wie.
    Dla mnie sam Patryk potrzebuję jakiegoś resetu, może psychologa i na bank jakieś świeże spojrzenie w zespole. To nie jest tak, że bierzesz kumpla do zespołu, a on Ci szykuje motor i ustawienia jak mistrz świata, dobry zawodnik musi mieć też dobry zespół, a jak Patrykowi w jednym biegu idzie tak, że Zmarzlik się chowa, a w następnym traci dystans do juniora to jest coś nie tak. Oni nie ogarniają innej specyfikacji niż ta co była u Jana, gubią się, a jak ma się team z budżetem miliona złotych, to na takie sytuacje nie powinno być miejsca.
    Tu się nie bardzo zgadzam, dość długo pauzował, sama kontuzja mogła go wybić z rytmu startowego, tu zgoda. Ale zobacz jaką kichę on dzisiaj pojechał na Smoku, 2,0,1,0. Albo Janowski, 2,0,0,0.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Patryk potrzebuje zrobić zmiany w teamie. Obecna formuła się wyczerpała.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  33. Powrót do góry    #569
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Patryk potrzebuje zrobić zmiany w teamie. Obecna formuła się wyczerpała.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Karwa, przestańcie popychać pierdoły. Sławek na żużlu zęby zjadł, a teraz Patryk maiłby dać mu wilczy bilet i kogo zatrudnić ?

    Głupek niedawno zatrudnił Sajdaka, były mechanik Crumpa, i jakoś nie zaczął latać. Poza tym taki mechanik ma ograniczone możliwości regulacji, zapłon, dysza, zebatka, ale i tak robi to według wskazówek samego zawodnika.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, przestańcie popychać pierdoły. Sławek na żużlu zęby zjadł, a teraz Patryk maiłby dać mu wilczy bilet i kogo zatrudnić ?

    Głupek niedawno zatrudnił Sajdaka, były mechanik Crumpa, i jakoś nie zaczął latać. Poza tym taki mechanik ma ograniczone możliwości regulacji, zapłon, dysza, zebatka, ale i tak robi to według wskazówek samego zawodnika.
    Dla ciebie jedyna sensowna zmiana, to ta za Sławka?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  35. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Dla ciebie jedyna sensowna zmiana, to ta za Sławka?
    No tak, jeśli mowa o dobieraniu złych setupów. Patryk po każdym biegu, ustawienia i ewentualne korekty, analizuje ze Sławkiem właśnie. Kacper i ten drugi, to bardziej od zmiany kół są, czy bieżącej obsługi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, jeśli mowa o dobieraniu złych setupów. Patryk po każdym biegu, ustawienia i ewentualne korekty, analizuje ze Sławkiem właśnie. Kacper i ten drugi, to bardziej od zmiany kół są, czy bieżącej obsługi.
    Mariusz, ja już w połowie sezonu tutaj pisałem, że Dudki powinni kogoś dokoptować i się od niego poduczyć, dokładnie pisałem o Rafale Haju, chyba użytkownik Peter Kildemand podał nazwisko jakiegoś innego mechanika, który wraca do żużla. Dudki są bystre, to by się w rok poduczyli, tylko muszą mieć od kogo, a nie kisić się w swoim gronie.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  37. Powrót do góry    #573
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Mariusz, ja już w połowie sezonu tutaj pisałem, że Dudki powinni kogoś dokoptować i się od niego poduczyć, dokładnie pisałem o Rafale Haju, chyba użytkownik Peter Kildemand podał nazwisko jakiegoś innego mechanika, który wraca do żużla. Dudki są bystre, to by się w rok poduczyli, tylko muszą mieć od kogo, a nie kisić się w swoim gronie.
    No i tu się różnimy w ocenie sytuacji. Bo ja nie uważam, że zmiana głównego majstra w teamie, to jest klucz do sukcesu. Moim zdaniem, słabsza dyspozycja Patryka, to nie tylko sprawy sprzętowe. Mu jeszcze siedzi coś we łbie, z czym musi sobie poradzić. On zatracił gdzieś zdolność koncentracji. Nie jest już tak zmotywowany jak kiedyś.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #574
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Niech odpocznie po sezonie. W zeszłym roku pod koniec był w gazie i zaliczył jednak ciężką kontuzję + perturbację z tunerem. W tym od początku mu nie idzie, miał chwile wzlotów, ale widać, że to nie to i na pewno sam już też tym zmęczony. Taki jest żużel.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mario nie mariuszuj. Tam się aż prosi o mechanika z prawdziwego zdarzenia. Jak będą żałować kasy na dodatkowego człowieka to zaliczą kolejny zmarnowany sezon.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Powrót do góry    #576
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Co do Patryka uważam że raz to sprzęt za dużo nim żongluje a dwa głowa jest inna teraz Patryk to ciepła klucha nawet wywiadach mówi że taki jest sport itp może co teraz napiszę wyda się śmieszne ale uważam że swoją cegiełkę dodaje ekipa Monstera

  41. Powrót do góry    #577
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario nie mariuszuj. Tam się aż prosi o mechanika z prawdziwego zdarzenia. Jak będą żałować kasy na dodatkowego człowieka to zaliczą kolejny zmarnowany sezon.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wy chyba nie macie orientacji, w kwestii tego co robi taki mechanik. A wszystko co robi jest podyktowane sugestiami samego zawodnika. I tego nie przeskoczysz. Owszem, ważne jest aby w teamie był ktoś doświadczony, ktoś kto umie doradzić. Ale tutaj osobiście nie widzę lepszego gościa od samego Sławka. Przecież on zęby na żużlu zjadł. I to nie jest kwestia żałowania kasy. Tu trzeba najpierw wybrać odp. tunera, polubić jego silniki, a potem mocno nawiązać współpracę. Poza tym nie bierzecie też pod uwagę faktu, że Patrykowi mógł się po prostu przytrafić słabszy sezon. Tak jak wielu innym zawodnikom.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #578
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    dopóty płacone będzie za punkt to nikt nie odpuści szansy na kasę;
    Emil jako jeden z niewielu oddaje swe starty mlodym
    A jakie to oddawanie jak Pepe miał pkt 4, Dudek 5, Pawliczak 6 a Krakowiak 7? Od kiedy to od biegów odstawiani są zawodnicy z 3. i 4. wynikiem punktowym, a za nich puszczani ci z 5. i 6.?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A jakie to oddawanie jak Pepe miał pkt 4, Dudek 5, Pawliczak 6 a Krakowiak 7? Od kiedy to od biegów odstawiani są zawodnicy z 3. i 4. wynikiem punktowym, a za nich puszczani ci z 5. i 6.?
    Nie no, nie przesadzaj. Zwykła przyzwoitość nakazuje, w podzięce dla kibiców, aby ten mecz przynajmniej wygrać. Krakowiak i Pawliczak jechali fajnie, każdy z nich odjechał po 4 biegi w tym meczu. A przypominam, że biegi nominowane decydowały o ewentualnej wygranej. Już widzę jakie joby zebrałby Skóra, gdyby w 14 biegu puścił juniorów, i mecz zostałby przegrany. Zaraz w mediach poszłyby teksty, że klub zlekceważył nawet tą garstkę kibiców, która przyszła na stadion.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #580
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Po obejrzeniu materiału pomeczowego odnosze wrazenie ze nastała nowa moda na wywieranie presji na sędziego w sprawie kartek. Jak na targowisku samochodowym albo warzywniaku na zadupiu. Dorzuci Pan jeszcze żółtą albo najlepiej czerwona bo wykluczenie to za mało co nie?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •