Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 580

Wątek: Mecz o brąz, Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 15.09.2019 godz. 18.00

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Co konkretnie dzisiaj Skora zawalil?
    Posluchal Martina i zadzwonil do sedziego powiedziec mu ze tasma nie dziala.

  2. Powrót do góry    #272
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak nie rozumiesz, to menago nie mógłbyś być.

    Przede wszystkim nie potrafił zmobilizować tego zespołu do walki w dzisiejszym meczu. Przecież oni przeszli obok tego meczu. Zero zadziorności, zero walki na torze.
    Przecież ZG cały sezon tak jechała
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Ale siara
    Gratulacje dla medalików za zasłużone zwycięstwo i brązowy medal. Spuściliście nam zasłużony wpi..dol

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mario z goowna bata nie ukrecisz. Tyle kasy poszlo jak krew w piach.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Przecież ZG cały sezon tak jechała
    Czyli c...ujowo jechała ? Tym bardziej menago i kierownik drużyny do wymiany.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mario z goowna bata nie ukrecisz. Tyle kasy poszlo jak krew w piach.
    Ile konkretnie ? U was to pewnie za czapkę śliwek jeżdżą

    To kogo by trzeba było zatrudnić z zawodników, aby Skóra miał komfort wygrywania meczów ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #276
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Na Falubaz metoda jest obecnie bardzo prosta. Zrobić przyczepny tor i po wszystkim. Protas na takim torze już nie daje rady, Vaculik też jak bardziej pod koło ma problemy, a juniorzy ledwo w łuk się składają. U Dudka akurat problem jest głębszy. Częstochowie należy pogratulować brązu, nad Falubazem spuścić zasłonę milczenia i zastanowić się co dalej, bo do poprawy w tej drużynie jest sporo. Dzisiaj tak naprawdę przegrali ten brąz w głowach jeszcze przed meczem co i tak nie tłumaczy tak wysokiej porażki.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-09-2019)

  8. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Falubaz Zielona Góra... Przykro mi..
    Ale tak długo jak ktoś nie będzie myślał w tym klubie tak długo medalu nie zdobedziecie
    Nie licz na cuda to jest system...teraz pomyślą i zamienią dzika na powrót parówki żeby było bardziej koleżeńsko.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli c...ujowo jechała ? Tym bardziej menago i kierownik drużyny do wymiany.



    Ile konkretnie ? U was to pewnie za czapkę śliwek jeżdżą

    To kogo by trzeba było zatrudnić z zawodników, aby Skóra miał komfort wygrywania meczów ?
    Tak jest wywalić kierownika,trenera,palacza w bloku i wszystkich won zostawić Protasa i Dudka
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 15-09-2019 o 21:38
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  9. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Widać, że nasi pałają żądzą rewanżu za Puchar Fair-Play 2013
    A to nie był przypadkiem zupełnie inny Włókniarz?
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A to nie był przypadkiem zupełnie inny Włókniarz?
    Ten sam. O innym mówimy w przypadku tematu o niepłaceniu, wtedy i tylko wtedy

  11. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A to nie był przypadkiem zupełnie inny Włókniarz?
    No co? Oddali za starszego brata
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    veronek (15-09-2019)

  13. Powrót do góry    #281
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Na Falubaz metoda jest obecnie bardzo prosta. Zrobić przyczepny tor i po wszystkim. Protas na takim torze już nie daje rady, Vaculik też jak bardziej pod koło ma problemy, a juniorzy ledwo w łuk się składają. U Dudka akurat problem jest głębszy. Częstochowie należy pogratulować brązu, nad Falubazem spuścić zasłonę milczenia i zastanowić się co dalej, bo do poprawy w tej drużynie jest sporo. Dzisiaj tak naprawdę przegrali ten brąz w głowach jeszcze przed meczem co i tak nie tłumaczy tak wysokiej porażki.
    Zapomniałeś ze nie było Pedersena bez niego w Czestochowie i Wroclawiu poszło wam gorzej jak w RZ. Dzik jaki jest ale jednak bez niego wasz druzyna traci 20% mocy.

  14. Powrót do góry    #282
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Wynik zaskakująco wysoki. Liczyłem na 10 punktów przed rewanżem. Myśle, ze motywacji nie braknie i dowieziemy ten brąz, który będzie sukcesem w tym sezonie wielkim. Drżeliśmy o PO a jest duża szansa na medal, pierwszy od wielu lat (w historii tego klubu )

    Ale po tym meczu będzie ból głowy... jak dla mnie Miedziak > Pawełek.

  15. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    no to kto za protasa do składu?
    No jak to kto? Zmarzlik, albo Drabik lub Kołodziej.
    !Adrian walcz!

  16. Powrót do góry    #284
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Wynik zaskakująco wysoki. Liczyłem na 10 punktów przed rewanżem. Myśle, ze motywacji nie braknie i dowieziemy ten brąz, który będzie sukcesem w tym sezonie wielkim. Drżeliśmy o PO a jest duża szansa na medal, pierwszy od wielu lat (w historii tego klubu )

    Ale po tym meczu będzie ból głowy... jak dla mnie Miedziak > Pawełek.
    Jasne ze Miedziak. On jaja ma zawsze a predkosc czasem. Pawel ma tylko to drugie czasem.

  17. Powrót do góry    #285
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    porownywanie Miedziaka do Pawelka jest wyjatkowo nie na miejscu.

  18. Powrót do góry    #286
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Patrząc na wczorajszy spektakl, mam wrażenie, że z naszych po nieudanej próbie osiągnięcia zamierzonego celu na dany rok (wejście do finału), po prostu schodzi powietrze. Zupełnie jakby brak wejścia do finału był czymś niespodziewanym i nie do przewidzenia. Takie mam wrażenie, może się mylę, ale ostatnimi laty tak to wygląda. Presja? Zbyt duża ambicja? Brak zimnej kalkulacji i samooceny? Przecież było wiadomo, że finał jest w zasięgu, ale nawet z takimi nazwiskami, to przy Unii i Sparcie mega ciężki do zrealizowania. To nie jest sci-fi, że jesteśmy ekipą na miejsca 3-4.Nie wiem, ale tak to wygląda, że jak nie ma finału, to nasi kompletnie się gubią i dają się lać. Źle się na to patrzy.

  19. Powrót do góry    #287
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Po zakupie Nickiego i Vaculika bylem pewny finalu. Spodziwalem sie ze przegramy raz lub dwa podczas calego sezonu. Final i walka o zloto to byl cel minimum. I bedz pierd.... ze to sport itp. Mial byc final i walka do ostatniego biegu a jest goooowno i mega porazka. Wstyd jak diabli. Kogo jeszcze musimy kupic aby walczyc o zloto?

  20. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Demskiego.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #289
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Porządnego juniora. Po raz kolejny okazało się że bez juniorów szansę na finał są małe. Oczywiście przyjdzie ktoś mądry i powie że wystarczy że seniorzy zrobią po 9 pkt i wtedy jest zawsze do przodu. Jeden raz w sezonie może tak wyjdzie.

  22. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wystarczy, o ile ci seniorzy są zdrowi, nie mają jelitówki, nie rzuciła ich kobieta czy nie są zmęczeni po GP czy innym Diamond Cup gdzieś na francuskiej wsi.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  23. Powrót do góry    #291
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    e tam gadacie bez juniorów można zdobyc złoto

    1.Martin Vaculik
    2.janusz Kolodziej
    3.Maksym Drabik
    4.Patryk Dudek
    5.Emil Sayfudtinov
    6.Mariusz
    7.Dariusz

    A tak na poważnie to nie ma na rynku sensownych juniorów skoro Cierniak deklaruje pozostanie w UT. To już lepiej doinwestowac Pawliczaka który wczoraj pokazał troche potencjału mimo mizernego dorobku

  24. Powrót do góry    #292
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Drżeliśmy o PO a jest duża szansa na medal, pierwszy od wielu lat (w historii tego klubu )
    Czyli którego? Bo już mi się miesza

    Generalnie toruńczyki znowu Wam zrobili psikusa I którego teraz zostawić?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  25. Powrót do góry    #293
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czyli którego? Bo już mi się miesza

    Generalnie toruńczyki znowu Wam zrobili psikusa I którego teraz zostawić?
    Miedziaka
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  26. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    jak ostatnio zdeklarowaliscie zostawienia Pawelka to ten zaczal same zera wozic, wiec z Adrianem poczekajcie do odbioru medali
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #295
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jak ostatnio zdeklarowaliscie zostawienia Pawelka to ten zaczal same zera wozic, wiec z Adrianem poczekajcie do odbioru medali
    Nieee
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  28. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jak ostatnio zdeklarowaliscie zostawienia Pawelka to ten zaczal same zera wozic, wiec z Adrianem poczekajcie do odbioru medali
    Taka jest aktualnie nasza przewaga. Zostawimy tego którego zechcemy, a Wy dostaniecie tego, który będzie niechciany.

  29. Powrót do góry    #297
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Taka jest aktualnie nasza przewaga. Zostawimy tego którego zechcemy, a Wy dostaniecie tego, który będzie niechciany.
    Chciałbyś. Będziemy się musieli sporo napocić, żeby któryś z nich został. Nawet po tak marnym ich sezonie...

  30. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Przenoszę tutaj dyskusję dotyczaca meczu
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Proszę - symulacja
    I. 2-4 (Madsen w tym biegu przegrał start, jakby przegrał z Nikim to nie wiem czy by się na dwójkę załapał przy tym torze bo jego odejście pod bande szybko zostało by zastopowane. Nicki to nie Vaculik)
    II. 4-2 6-6
    III. 5-1 11-7
    IV 3-3 14-10
    V 3-3 17-13
    VI 2-4 19-17
    VII 4-2 23-19
    VIII 1-5 24-24
    IX 3-3 27-27
    X 5-1 32-28
    XI 3-3 35-31
    XII 4-2 39-33
    XIII 4-2 43-35
    XIV 1-5 44-40
    XV 4-2 48-42




    1.Vaculik 123220
    2.Pedersen 312322
    3.MJJ 1310-
    4.Protas u12-
    5.Dudek 32103
    6.Krakowiak ud0
    7.Pawliczak 200


    9.Madsen 23313
    10.Przedpełski 0101
    11.Miedzinski 30230
    12.Lindgren 23331
    13.Zagar 12121
    14.Gruchalski 301
    15.Miskowiak 120

    Chciałbym zauważyć, że w mojej symulacji taki MJJ ma mniej pkt niż w rzeczywistości zdobył
    Rozumiem, że ta Twoja rozpiska to jest jakiś żart, albo kpina z forumowiczów. Miałem Ciebie za poważnego człowieka i myślałem, że podejdziesz do tego na tyle poważnie, że uwzględnisz fakty, czyli to co już znamy i rozstrzygniecia na torze. Myślałem, że coś pokombinujesz z taktyka, a nie będziesz zaprzeczał znanym już faktom.
    Mogłeś jeszcze wpisać 2x3 u Krakowiaka i by Falubaz ten mecz wygrał.

    Prosilem o realna rozpiske, a nie Twoje "widzi mi sie" negujace to co było na torze. Proponuję, abyś obejrzał jeszcze raz jak wygladał mecz, wyniki, dyspozycja zawodników i uwzlednił to co sie tam działo. Bawić to się możesz co najwyżej Nickim, bo to jest tutaj jedyna niewaidoma, ewentualnie ustawienie par. Co do reszty to trzymaj sie faktów, bo inaczej szkoda czasu na dyskusję.
    Rownie dobrze mogłeś zrobić 50:40 dla Falubazu. Niewiele by sie różniło od tej Twojej rozpiski.
    Jeżeli chcesz w jakikolwiek udowadniać co by było z Nickim to punktem wyjściowym jest to, abyś nie negował wyników i dyspozycji zawodników, które juz znamy.
    Przeciez Twoja intencja była taka, że dokładnie w tym meczu z Nickim byłby taki i taki wynik. Zatem trzymaj sie dokładnie tego meczu, a nie zmyślaj sobie wyników

    1. Miedziński zrobił 3x 5:1, w tym 5:1 na Vaculiku. Co robi u Ciebie 0pkt przy jego nazwisku?
    2. Zagar pokonał Vaculika w biegu nr 8. Ty sobie wymyslileś, że Zagar ten bieg przegrywa 1:5. Czy to jest poważne?
    3. Miedziński w prawdziwym meczu zrobił prawie komplet. U Ciebie dwa razy przegrywa z Nickim, ani razu go nie pokonujac. Obiektywnie byłoby 1:1, zakładajac dobra postawę Nickiego. W sumie założyłeś, że Nicki 4 razy wygrywa z Miedziakiem i Zagarem i ani razu z nimi nie przegrywa
    4. Madsen w niedzielę byl nielapalny, w dwóch meczach przegrał w sumie jeden jedyny raz, a ty wg własnego widzi mi sie wpisujesz mu dwie porażki.
    5. Akurat MJJ wpisałeś dokladnie tyle samo ile zrobił w tych czterech biegach, nic mu nie odjałeś. Po prostu w pozostałych biegach poszły za niego zmiany.

    Zrob poważna rozpiskę, uwględniajaca znane juz wszystkim wyniki z niedzieli i później się zgłoś ze swoim 48:42 , bo to co tutaj napisałeś to jest jakaś kpina zaprzeczajaca temu co było na torze co opisałem w powyższych punktach.
    Miałeś udowodnić, że z Nickim byłoby 48:42, a nie zaprzeczać faktom, które juz znamy.

    Moja kalkulacja jest prosta. Włókniarze tak pojechali w niedzielę:
    Madsen 10:0
    Lindgren 10:0
    Miedziak 9:1
    Zagar 6:4
    Pawelek 2:6
    Juniorzy 5:1

    Zdejmę im na potrzeby Nickiego i ewentualnej zmiany ustawienia par, wychodzi:
    9:1
    9:1
    8:2
    4:6
    1:7
    5:1
    Oczwiście to sa detale, czy temu odjać,. czy temu, ale sumarycznie to co powyżej zrobiłem jest w miarę obiektywne.
    co daje 51:39. Moja wersja i tak jest optymistyczna, bo zakłada, że Nicki pokonuje i Madsena i Lindgrena, co raczej w realu byłoby mało prawdopodobne.

    Jeszcze raz: Mecz sie odbył, wynik jest znany, dyspozycja i poziom zawodników jest znany, 90% informacji jest znana. Ty miałeś udowodnić, że z Nickim Falubaz by zdobył 42 pkt, a nie zmieniać na swoje potrzeby znanych już rozstrzygnięć.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Gadol (17-09-2019), lemur6666 (17-09-2019)

  32. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Prosilem o realna rozpiske, a nie Twoje "widzi mi sie" negujace to co było na torze. Proponuję, abyś obejrzał jeszcze raz jak wygladał mecz, wyniki, dyspozycja zawodników i uwzlednił to co sie tam działo. Bawić to się możesz co najwyżej Nickim, bo to jest tutaj jedyna niewaidoma, ewentualnie ustawienie par. Co do reszty to trzymaj sie faktów, bo inaczej szkoda czasu na dyskusję.
    Rownie dobrze mogłeś zrobić 50:40 dla Falubazu. Niewiele by sie różniło od tej Twojej rozpiski.
    Jeżeli chcesz w jakikolwiek udowadniać co by było z Nickim to punktem wyjściowym jest to, abyś nie negował wyników i dyspozycji zawodników, które juz znamy.
    Przeciez Twoja intencja była taka, że dokładnie w tym meczu z Nickim byłby taki i taki wynik. Zatem trzymaj sie dokładnie tego meczu, a nie zmyślaj sobie wyników
    Ja prdl, ty jesteś niemożliwy. Dosłownie sam sobie zaprzeczasz. Gorosowi zarzucasz, że "zmyśla" wyniki przy swojej symulacji. Zapominając, że sam robiłeś jakąś symulacje i również brałeś te wyniki z sufitu. Czyli tez zmyślałeś ? A teraz próbujesz tutaj udowodnić, że twoje zmyślanie jest bardziej realne niż zmyślanie Gorosa. Ogarnij się chłopie bo ostro popłynąłeś.

    Nie wiesz co by było, jak Nicki jechałby w niedziele, nie wiesz pod jakim numerem by jechał, nie wiesz jaki wpływ to by miało na pozostałych zawodników FZG, nie wiesz ile razy Nicki wywiózłby takiego Madsena, Freda czy Miedziaka. Ale wiesz, że Fred czy Madsen dalej byliby niełapani.

    A sprawa jest prosta, z Nickim w składzie, byłby całkiem inny mecz. I nie wiem czy FZG zrobiłby 42 pkt czy 39 pkt, ale wiem, że byłoby to możliwe. Czego dowodzi własnie mecz z RZ, który ty tak bardzo ignorujesz. Bo nie pasuje do twojego "zmyślania"

    A teraz dalej bujaj w obłokach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (17-09-2019), okano1 (17-09-2019)

  34. Powrót do góry    #300
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl, ty jesteś niemożliwy. Dosłownie sam sobie zaprzeczasz. Gorosowi zarzucasz, że "zmyśla" wyniki przy swojej symulacji. Zapominając, że sam robiłeś jakąś symulacje i również brałeś te wyniki z sufitu. Czyli tez zmyślałeś ? A teraz próbujesz tutaj udowodnić, że twoje zmyślanie jest bardziej realne niż zmyślanie Gorosa. Ogarnij się chłopie bo ostro popłynąłeś.

    Nie wiesz co by było, jak Nicki jechałby w niedziele, nie wiesz pod jakim numerem by jechał, nie wiesz jaki wpływ to by miało na pozostałych zawodników FZG, nie wiesz ile razy Nicki wywiózłby takiego Madsena, Freda czy Miedziaka. Ale wiesz, że Fred czy Madsen dalej byliby niełapani.

    A sprawa jest prosta, z Nickim w składzie, byłby całkiem inny mecz. I nie wiem czy FZG zrobiłby 42 pkt czy 39 pkt, ale wiem, że byłoby to możliwe. Czego dowodzi własnie mecz z RZ, który ty tak bardzo ignorujesz. Bo nie pasuje do twojego "zmyślania"

    A teraz dalej bujaj w obłokach.
    Pewnie, że byłoby możliwe. Tak samo jak możliwe było pokonanie Sparty w półfinale, a przez Staluchnę uniknięcie baraży. Tylko co z tego. Dostaliśmy zasłużony oklep, bo byliśmy dużo gorsi i tyle.
    Dajcie sobie po razie i przyjmijcie fakty takimi jakie są, a nie- uprawiacie gdybologię na kolejnej stronie i w kolejnym wątku.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-09-2019)

  36. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Oszaleliście . Od kilku stron pyerdolenie o jakiś symulacjach . A żadna się nigdy nie sprawdziła jak istnieje dyscyplina sportu o nazwie żużel lat kilkadziesiąt

  37. Powrót do góry    #302
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Oszaleliście . Od kilku stron pyerdolenie o jakiś symulacjach . A żadna się nigdy nie sprawdziła jak istnieje dyscyplina sportu o nazwie żużel lat kilkadziesiąt
    Ale mogłaby...
    I to właśnie jest bicie piany.

  38. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A sprawa jest prosta, z Nickim w składzie, byłby całkiem inny mecz.
    Ale że co, że co , że robiłby taktyki, jeździł parą ze smołą, pokazał Protasowi palcem gdzie jechać, i jeszcze podstawił każdemu z waszych po silniku ?
    UNSCARED

  39. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie przerywajcie Myszom. Kupiłem właśnie popcorn.

    srgim.jpg
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (17-09-2019), Garfield (17-09-2019)

  41. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Ale że co, że co , że robiłby taktyki, jeździł parą ze smołą, pokazał Protasowi palcem gdzie jechać, i jeszcze podstawił każdemu z waszych po silniku ?
    Wiadomo, jechałby jak w 2007.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Buszmen (17-09-2019)

  43. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    W tym wątku i tak nie będzie nic się działo do weekendu Obiecałem, że odpiszę na kłamstwa Mariusza
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie, SFP pisał, że z Nickim, przy dobrych wiatrach, maksymalnie FZG mógł ujechać 37 pkt. A realnie jakieś 35. A ja twierdzę, ze z Nickim w składzie realnie FZG mógłby ujechać jakieś 40 - 42 pkt. Co w kontekście rewanżu, jest sporą różnicą.
    I po ch.. Mariusz kłamiesz? Nigdzie tak nie napisałem Ledwo co się dzisiaj dzień się rozpoczął i już zacząłeś publicznie kłamać Dzięki Sobotch za poranne wypunktowanie kłamiącego Mariana.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Łżesz, oto co pisał SFP, na drugi raz cytuj całość a nie tylko wygodne dla ciebie argumenty.
    To ty łgałeś. Skłamałeś, Sobotch zwrócił ci uwagę, że łżesz, to odpisujesz nie na temat?
    Owszem, ja napisałem, ze "Przy tak słabej seniorce, nawet przy Nickim na poziomie z pierwszego meczu, nierealne wydaje się dobicie do granicy 40 pkt." w kontekście wstawienia Nickiego w miejsce Smoły
    ale suweren Mariusz nawet wcześniej z tym nigdzie nie polemizował.
    Po co powołujesz się na tę moją wypowiedź skoro chwilę wcześniej kłamałeś na inny temat? Znowu kłamiesz?
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I o to idzie cała dyskusja. Mecz z RZ pokazał, ze z Nickim w składzie, dobicie do 40 pkt byłoby całkiem realne.
    Znowu Mariusz kłamiesz. Nie było żadnej takiej dyskusji. Zwróciliśmy Ci z Sobotchem uwagę, że Falubaz nie zdobyłby 42pkt z Nickim i dyskusja była o tym, że miałeś zrobić rozpiskę na 42 pkt. Miałeś to wykazać, ale wolałeś pajacować nie na temat. Po raz kolejny kłamiesz
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd wiesz ciołku, ile punktów by zrobili juniorzy, gdyby np. Nicki jechał pod 5 ?
    Po pierwsze nie per "ciołku". Naucz się w końcu kultury anonimowy, forumowy chamie. Tylko coś ci nie pasuje to wszystkich anonimowo obrażasz. Wczoraj ci pisałem, zgłoś się z tym do odpowiedniego specjalisty, nie na forum o tematyce żużlowej.
    Po drugie piszesz brednie. Krakowiak praktycznie nie jechał, a Pawliczak pokazał, że traci pozycje nawet jak jedzie z przodu. Juniorzy zrobili 2pkt i to wiemy i przestań manipulancie kombinować, że zdobyliby więcej.
    W biegu nr 4 Pawliczak nie miał startu do Miśkowiaka. w 10 miał Miedziaka i Lingdrena, a w biegu nr 12 jechał dwa razy na prowadzeniu i dwa razy spadł na ostatnią pozycję. Tak więc przestań bredzić o większej ilości punktów juniorów.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Geniuszu, przecież każda symulacja to są wyniki z sufitu. Ty, robiąc symulacje, skąd bierzesz wyniki ? Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że miałem robić symulację niedzielnego meczu, z Nickim w składzie, uwzględniając punkty jakie zdobyli zawodnicy Włókniarza w tym meczu ?
    Z jakiego sufitu? Mecz się odbył, wyniki są znane, dyspozycja zawodników jest znana, pojedynki pomiędzy zawodnikami są znane. Dyskutujemy tylko o tym na ile by to zmienił Nicki. I tu wystarczy jedynie obiektywnie założyć ile by zrobił. A do tego podstawa powinny być jego poprzednie wyniki i siła przeciwnika.
    Oczywiście, że miałeś uwzględnić to co sie działo na torze w Czewie i znane wyniki. To ty kur.. tego nie wiedziałeś? Przecież to oczywiste Jak ty to sobie inaczej wyobrażałeś? Chciałeś zmyślać coś co już jest znane, odbyło sie i wiemy jak zawodnicy pojechali?
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Po tym wpisie widać jak na dłoni, jak ty mało rozumiesz z tej dyskusji. Uparłeś się jak osioł, że przy takiej dyspozycji zawodników Czewy, nikt nie miałby prawa wygrać z Fredem czy Madsenem. A to bzdura totalna. Już wiem teraz, po co tak mocno domagałeś się rozpiski ode mnie. Bo ty już przed rozpiską założyłeś, ze Fred i Madsen dalej mają komplety a Miedziak z Zagarem dwucyfrówki. I według tego klucza domagałeś się rozpiski
    Po pierwsze znowu piszesz bzdury. Wystarczyło, abyś przedstawił to o co prosiłem. Nigdzie nie napisałem, że Nicki nie miał prawa wygrać np. z Lindgrenem. Reszta patrz wyżej. Jak ty potrzebujesz pół dnia, aby dojść do wniosku, że należy uwzględnić dyspozycję zawodników z niedzieli - to ja nie mam więcej pytań Na chwilę obecną oczywiście....
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 17-09-2019 o 23:31

  44. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    A ten znowu zaczyna pajacować.

    Odniose się tylko do jednego fragmentu, reszta jest poniżej krytyki.


    Z jakiego sufitu? Mecz się odbył, wyniki są znane, dyspozycja zawodników jest znana, pojedynki pomiędzy zawodnikami są znane. Dyskutujemy tylko o tym na ile by to zmienił Nicki. I tu wystarczy jedynie obiektywnie założyć ile by zrobił. A do tego podstawa powinny być jego poprzednie wyniki i siła przeciwnika.
    Oczywiście, że miałeś uwzględnić to co sie działo na torze w Czewie i znane wyniki. To ty kur.. tego nie wiedziałeś? Przecież to oczywiste Jak ty to sobie inaczej wyobrażałeś? Chciałeś zmyślać coś co już jest znane, odbyło sie i wiemy jak zawodnicy pojechali?
    Według tego co napisałeś, to wychodzi na to, że Nicki nic by tam nie zmienił, pojechałby na poziomie Smolińskiego. No bo skoro wyniki są znane, dyspozycja zawodników również, a zmyślać nie wolno, to biedny Nicki mógłby wygrać w zasadzie, tylko z Przedpełskim lub Miśkowiakiem. Gruchalski czy Miedziński to już dla niego za wysokie progi.

    Idź ty się chłopie wyśpij bo najwyraźniej majaczysz. I zrób sobie dłuższa przerwę od forum bo mam spore obawy o twoje zdrowie psychiczne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ten znowu zaczyna pajacować.
    Odniose się tylko do jednego fragmentu, reszta jest poniżej krytyki.
    Co tzn "pajacować"? Udowodnienie ci kłamstw i zwrócenie uwagi na twoje chamstwo to "pajacowanie"?
    Zgadza się, Twoje kłamstwa, które wymieniłem powyżej, są poniżej krytyki
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Według tego co napisałeś, to wychodzi na to, że Nicki nic by tam nie zmienił, pojechałby na poziomie Smolińskiego. No bo skoro wyniki są znane, dyspozycja zawodników również, a zmyślać nie wolno, to biedny Nicki mógłby wygrać w zasadzie, tylko z Przedpełskim lub Miśkowiakiem. Gruchalski czy Miedziński to już dla niego za wysokie progi.
    Idź ty się chłopie wyśpij bo najwyraźniej majaczysz. I zrób sobie dłuższa przerwę od forum bo mam spore obawy o twoje zdrowie psychiczne.
    Nigdzie tego nie napisałem. Znowu Mariusz kłamie i pali głupa, że nie zrozumiał o co chodzi.

  46. Powrót do góry    #309
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Przenoszę tutaj dyskusję dotyczaca meczu

    Rozumiem, że ta Twoja rozpiska to jest jakiś żart, albo kpina z forumowiczów. Miałem Ciebie za poważnego człowieka i myślałem, że podejdziesz do tego na tyle poważnie, że uwzględnisz fakty, czyli to co już znamy i rozstrzygniecia na torze. Myślałem, że coś pokombinujesz z taktyka, a nie będziesz zaprzeczał znanym już faktom.
    Mogłeś jeszcze wpisać 2x3 u Krakowiaka i by Falubaz ten mecz wygrał.

    Prosilem o realna rozpiske, a nie Twoje "widzi mi sie" negujace to co było na torze. Proponuję, abyś obejrzał jeszcze raz jak wygladał mecz, wyniki, dyspozycja zawodników i uwzlednił to co sie tam działo. Bawić to się możesz co najwyżej Nickim, bo to jest tutaj jedyna niewaidoma, ewentualnie ustawienie par. Co do reszty to trzymaj sie faktów, bo inaczej szkoda czasu na dyskusję.
    Rownie dobrze mogłeś zrobić 50:40 dla Falubazu. Niewiele by sie różniło od tej Twojej rozpiski.
    Jeżeli chcesz w jakikolwiek udowadniać co by było z Nickim to punktem wyjściowym jest to, abyś nie negował wyników i dyspozycji zawodników, które juz znamy.
    Przeciez Twoja intencja była taka, że dokładnie w tym meczu z Nickim byłby taki i taki wynik. Zatem trzymaj sie dokładnie tego meczu, a nie zmyślaj sobie wyników
    Męczący już jest ten temat i żałuję, że się do niego odniosłem, ale niektórym nie da się pewnych rzeczy wytłumaczyć bo mają klapki na oczach.
    Widzę, że muszę to rozpisać jak krowie na rowie żeby mi nikt więcej nie zarzucał że nie odniosłem się do wyników faktycznych. Jak przeczytasz ze zrozumieniem to zobaczysz że w każdym biegu odnosiłem się do rzeczywistych zdarzeń.
    I nie mów że ten scenariusz nawet przy formie z tamtego dnia jest nierealny. Dolicz sobie że wkradła by się nerwowość w szeregach gospodarzy, kombinacje ze sprzętem, torem itp. Np. kombinacje podczas polewania toru czy tż niepotrzebne korekty w niewłaściwą stronę.
    Z drugiej strony nasi też byliby spokojniejsi.
    Mogłoby być całkiem inaczej.

    I.Pedersen,Madsen,Vaculik, Przedpełski 2-4
    Madsen przegrał start w tym biegu. Zakładam, że przegrał go również z Nickim, który bezpardonowo wiezie Leona do płotu (jak to robił Miedziak)nie daje mu się minąć po zewnętrznej przez co Leon spada na ostatnie miejsce Dudek w biegu z Miedziakiem, ale że zakładamy że Leon jest nie łapalny udaje mu sięjeszcze dopaść na dystansie Vaculika. NIE REALNE?
    II. Gruchalski, Pawliczak, Miśkowiak, Krakowiak (u) 4-2(6-6)
    Zachowane wyniki z meczu.
    III.Miedziński, Lindgren, Protasiewicz, Jensen (u) 5-1(11-7)
    Zachowane wyniki z meczu.
    IV.Dudek, Miśkowiak, Zagar, Pawliczak 3-3 (14-10)
    Zachowane wyniki z meczu.
    V.Lindgren,Vaculik,Pedersen,Miedzinski 3-3 (17-13)
    Lindgren ucieka ze startu, Pedersen wygrywa start z Miedziakiem i razem z Vaculikiem dowożą remis. NIE REALNE?
    VI.Jensen,Zagar,Protasiewicz,Gruchalski 2-4 (19-17)
    Zachowane wyniki z meczu.
    VII.Madsen,Dudek,Przedpełski,Krakowiak 4-2 (23-19)
    Zachowane wyniki z meczu.
    VIII.Vaculik,Pedersen,Zagar,Miśkowiak 1-5 (24-24)
    W realu była taktyczna MJJ za Smolińskiego. W tym wyścigutakiej konieczności nie ma. Vaculik z Pedersenem wiozą Zagara na 5-1. Wystarczyłoby go przyblokować na pierwszym łuku Zagar nie był jakiś mega szybki. Wiem, że w realu Zagar wygrał ale też uwarunkowania były inne – nie było Nikiego.
    IX.Madsen, Protasiewicz, Jensen, Przedpełski 3-3 (27-27)
    Zachowane wyniki z meczu.
    X.Lindgren, Miedziński, Dudek, Pawliczak 5-1 (32-28)
    Zachowane wyniki z meczu.
    XI.Pedersen, Zagar, Przedpełski, Jensen 3-3 (35-31)
    Zachowane wyniki z meczu. Nie ma taktycznej Vaculik za Smolińskiego. Zakładam, że skoro Vaculik potrafił wygrać ten wyścig to i Pedersen dałby radę.
    XII.Miedziński, Vaculik, Gruchalski, Krakowiak 4-2 (39-33)
    Zachowane wyniki z meczu z tym że jedzie Krakowiak nie Pawliczak bo nie ma możliwości taktycznej.
    XIII. Lindgren, Vaculik, Madsen, Dudek 4-2 (43-35)
    W realu jechał Dudek z Protasem i było 1-5. W tej symulacji zakładam, że skoro w realu Vaculik potrafił wygrać w 11 biegu, w 12 po awarii taśmy też wygrał z Miedziakiem, a w powtórce był drugi, więc na ten moment byłdość szybki. Jedzie z 2 pola, zakładam że zostaje wypchnięty przez Lingrena a sam wypycha Madsena, ten Dudka itd. Tak dojeżdżają do mety..
    XIV.Dudek, Pedersen,Zagar,Miedziński 1-5 (44-40)
    Dudek plus z taktycznej Pedersen. W realu Dudek ograł Miedziaka i Zagara, zakładam że Pedersenowi też się to udaje.
    XV.Madsen, Pedersen,Lindgren,Vaculik 4-2 (48-42)
    Madsen ucieka ze startu jak w realu, natomiast Pedersen zamyka przy bandzie drogę Lindgrenowi (tak jak ten w realu pojechał z Dudkiem)i jako jedyny objeżdza nie łapanego do tej pory Lindgrena


    Nie mówię, że tak być musiało. Prosiłeś o symulacje sytuacji w której z Nickim dobijamy do 42 więc Ci ją przedstawiłem. Przy torze jak przygotował Cieślak i fakcie że Niki na wyjazdach zawsze walił dwucyfrówkę, może poza Grudziądzem gdzie został niesłusznie wykluczony ten mecz mógł się tak potoczyć. Efekt motyla...
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 18-09-2019 o 11:35

  47. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    13+3. ****a mać, przecież takiego zawodnika w życiu Warszawy nie można puszczać w Polskę po sezonie!

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    lemur6666 (18-09-2019), sfp (18-09-2019)

  49. Powrót do góry    #311
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Dlaczego nie? Skoro potrafił Maden i Lingren zrobić komplet, to czemu Nicki nie mógł zrobić 13+3?. Poza tym jak sie ma słabych zawodników w drużynie łatwiej o pokaźną zdobycz.

    Poza tym masz rację, nie mając bomby transferowej
    takiego zawodnika w Życiu Warszawy nie można puszczać w Polskę po sezonie!

  50. Powrót do góry    #312
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Odleciałeś w kosmos. Wracaj na ziemię.

    57-33 to nie jest wynik oscylujący, to jest kompletne przejście obok meczu - Pedersen by tutaj nic nie zmienił. Nagle reszcie nie zachciałoby się bardziej - Nicki to nie jest motywator i człowiek robiący klimat.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    sfp (18-09-2019)

  52. Powrót do góry    #313
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Odleciałeś w kosmos. Wracaj na ziemię.

    57-33 to nie jest wynik oscylujący, to jest kompletne przejście obok meczu - Pedersen by tutaj nic nie zmienił. Nagle reszcie nie zachciałoby się bardziej - Nicki to nie jest motywator i człowiek robiący klimat.
    Bzdura.
    Zupełnie inaczej się jedzie kiedy mecz jest na styku.
    Poza tym w tej symulacji nie założyłem jakichś kosmicznych wyników reszty. Założyłem dobry występ Nikiego i taka była teza, że z mocnym Nikim zespół był w stanie ugrać więcej co też udowodniłem powyższą symulacją, której domagał się Sfp.

  53. Powrót do góry    #314
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Bzdura to są wszelkiego rodzaju symulacje. Tor zweryfikował wszystko.

    Nicki w pierwszym meczu zrobił 10+1, wygrywając jeden bieg. Nagle, okazałby się liderem przez duże L, ogrywającym niełapalnego Madsena, kompletnego Lindgrena. A czemu nie zakładasz że Zagar, który ma z Nickim przyjacielskie stosunki nagle nie pojechałby z większym zębem przywożąc 13+1? Czemu zakładasz progres tylko jednej drużyny? Bo nie ma w tym krzty obiektywności.

    Falubaz w PO był cienki jak sik pająka, Pedersen by Wam sam medalu nie zrobił.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    sfp (18-09-2019)

  55. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jasne że to gdybanie nie ma sensu. Z Dzika żaden lider. Nie zbawiłby Falubazu. Wynik dwumeczu był sprawą dość oczywistą jeszcze przed pierwszym biegiem. Dla nas sezon zakończył się we Wrocku.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •