Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 580

Wątek: Mecz o brąz, Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 15.09.2019 godz. 18.00

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Dlaczego nie? Skoro potrafił Maden i Lingren zrobić komplet, to czemu Nicki nie mógł zrobić 13+3?.
    ]
    Kiedy Nicki zrobił ostatnio 13+3, jakoś nie pamiętam z tego sezonu. Forma Dzika ostatnio leciała na dół, dlaczego miałoby być inaczej? Owszem, występ a'la Miedziak mógł się zdarzyć, ale to tylko dywagacje. Dzik słabł w miarę mijającego sezonu, to jest fakt i trudno z tym dyskutować.
    Niewątpliwie Dzik>Smoła, ale 42 pkt z Dzikiem to SF, raczej kilka pkt więcej i wynik sumaryczny pod 40pkt i nic więcej. Raczej 37-39pkt po stronie Falubazu, tyle. A to nieco mało na wygraną w dwumeczu, przy kontuzji podstawowego zawodnika. Takie są realia.
    O Protasie już od dawna piszę, jeśli mamy walczyć o coś więcej niż sam udział w PO, to Pepe to mocno utrudnia. Pepe często bierze udział w jakichś historiach, unicestwiających korzystny wynik w wyścigach z jego udziałem, szczególnie w ważnych meczach, lub na styku. Gdy Falubazowi gładko idzie, Pepe jakiegoś dziwnego spokoju doznaje i jedzie jak oczekujemy. Jeśli nie, to wywiezie kolegę z pary, a to obali przeciwnika, a to sam się obali, a to zostanie w kopnej ścieżce itd. Niby nie ma dla niego alternatywy, ale w gorących meczach jest destruktorem.
    Do tego przewałkowany w te i z powrotem temat juniorów. Z Pepe i juniorami na poziomie 1-2 pkt w ważnych meczach, nie mamy szans na DMP, to oczywiste dla wszystkich logicznie myślących kibiców. Dokonanie jednej zmiany w drużynie, nawet np. Dzik<->A Łaguta, mamy żadne szanse na DMP.
    Dlatego nie ekscytuję się ostatnim gorącym tematem zmiany Dzika, bo to nic nie zmienia. Czy za niego będzie Hampel, czy Zengota, czy Sajfutdinov, to żadna różnica-trzecie, czwarte, czy szóste miejsce nie rzuci mnie na kolana.

  2. Powrót do góry    #317
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Bzdura to są wszelkiego rodzaju symulacje. Tor zweryfikował wszystko.

    Nicki w pierwszym meczu zrobił 10+1, wygrywając jeden bieg. Nagle, okazałby się liderem przez duże L, ogrywającym niełapalnego Madsena, kompletnego Lindgrena. A czemu nie zakładasz że Zagar, który ma z Nickim przyjacielskie stosunki nagle nie pojechałby z większym zębem przywożąc 13+1? Czemu zakładasz progres tylko jednej drużyny? Bo nie ma w tym krzty obiektywności.

    Falubaz w PO był cienki jak sik pająka, Pedersen by Wam sam medalu nie zrobił.
    10+1 to był wynik w 5 biegach.

    Dlaczego miałby okazać się liderem? A choćby dlatego że Nicki to złotówa a takimi występami łatwiej wynegocjować dobry kontrakt w innym klubie.

    Dobra EOT - Wy zakładacie słabą jazdę Pedersena, ja dobrą. Nie ma co się spierać bo tego nie udowodnimy. Temat dotyczył możliwości uzyskaniu dobrego wyniku przy obecności Nickiego i to że jego brak wpłynął negatywnie na drużynę co nie ulega wątpliwości. Miała być symulacja w jaki sposób zdobycie 42 punktów byłoby możliwe przy obecności Nickiego więc to rozpisałem. A teraz dochodzą teksty a to że wziąłem wyniki innych biegów z kosmosu (udowodniłem że to nieprawda) a to że Nicki to super kozak bo zrobił 13+3 w 6. Tak to jest superkozak 3 krotny mistrz świata, czołowy zawodnik ligi w poprzednim sezonie, vice lider klasyfikacji SEC, zawodnik ze średnią powyżej 2 i drugi zawodnik 3 zespołu rundy zasadniczej. Te wszystkie przesłanki uprawniają mnie do tego żeby mieć nadzieję na wystrzał tego zawodnika w finałowych meczach sezonu.
    Jak dostaliście na tacy w jaki sposób to mogło (nie musiało) się to ułożyć to teraz negujecie Nickiego. To trzeba było od razu napisać że Nicki to ogórek i na bank zrobi max 5 pkt w 5 startach to bym czasu nie marnował na przekonywanie do swojej racji.
    Odejmijcie sobie punkty z poszczególnych meczów z jego udziałem i zastąpcie punktami Smolińskiego. Wyjdzie wam baraż albo spadek. Jest jeszcze coś takiego jak morale drużyny. Brak liderów znacząco je obniża. I nie przytaczajcie mi tu głupot Skóry, że bez Nickiego jest lepiej. Dobitnie to pokazali.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 18-09-2019 o 12:40

  3. Powrót do góry    #318
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    10+1 to był wynik w 5 biegach.

    Dlaczego miałby okazać się liderem? A choćby dlatego że Nicki to złotówa a takimi występami łatwiej wynegocjować dobry kontrakt w innym klubie.

    Dobra EOT - Wy zakładacie słabą jazdę Pedersena, ja dobrą. Nie ma co się spierać bo tego nie udowodnimy. Temat dotyczył możliwości uzyskaniu dobrego wyniku przy obecności Nickiego i to że jego brak wpłynął negatywnie na drużynę co nie ulega wątpliwości. Miała być symulacja w jaki sposób zdobycie 42 punktów byłoby możliwe przy obecności Nickiego więc to rozpisałem. A teraz dochodzą teksty a to że wziąłem wyniki innych biegów z kosmosu (udowodniłem że to nieprawda) a to że Nicki to super kozak bo zrobił 13+3 w 6. Tak to jest superkozak 3 krotny mistrz świata, czołowy zawodnik ligi w poprzednim sezonie, vice lider klasyfikacji SEC, zawodnik ze średnią powyżej 2 i drugi zawodnik 3 zespołu rundy zasadniczej. Te wszystkie przesłanki uprawniają mnie do tego żeby mieć nadzieję na wystrzał tego zawodnika w finałowych meczach sezonu.
    Jak dostaliście na tacy w jaki sposób to mogło (nie musiało) się to ułożyć to teraz negujecie Nickiego. To trzeba było od razu napisać że Nicki to ogórek i na bank zrobi max 5 pkt w 5 startach to bym czasu nie marnował na przekonywanie do swojej racji.
    Odejmijcie sobie punkty z poszczególnych meczów z jego udziałem i zastąpcie punktami Smolińskiego. Wyjdzie wam baraż albo spadek. Jest jeszcze coś takiego jak morale drużyny. Brak liderów znacząco je obniża. I nie przytaczajcie mi tu głupot Skóry, że bez Nickiego jest lepiej. Dobitnie to pokazali.
    Dobrą jazdę, 13+3 w 6 biegach... Odejmij mu z 3/4 punkty i masz realny wynik jaki mogliście zrobić w Czewie...

    Wszyscy narzekali na Pedersena, łącznie z zawodnikami i menagerem, a teraz to on miałby całą Zieloną Górę podnieść do góry, i wykrzesać z Waszych zawodników nie wiadomo co..
    Ostatnio edytowane przez gronek ; 18-09-2019 o 12:44

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gronek za jego przydatny post!

    sfp (18-09-2019)

  5. Powrót do góry    #319
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    Dobrą jazdę, 13+3 w 6 biegach... Odejmij mu z 3/4 punkty i masz realny wynik jaki mogliście zrobić w Czewie...

    Wszyscy narzekali na Pedersena, łącznie z zawodnikami i menagerem, a teraz to on miałby całą Zieloną Górę podnieść do góry, i wykrzesać z Waszych zawodników nie wiadomo co..
    Zgoda - 51-39 to jest realny wynik.
    Ale wynik dający szanse na powalczenie o powtórzenie go w rewanżu i zgarnięcie medalu. Oczywiście z Pedersenem w składzie.
    A o to od poczatku szła dyskusja

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    Mariusz (18-09-2019)

  7. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Męczący już jest ten temat i żałuję, że się do niego odniosłem, ale niektórym nie da się pewnych rzeczy wytłumaczyć bo mają klapki na oczach.
    Widzę, że muszę to rozpisać jak krowie na rowie żeby mi nikt więcej nie zarzucał że nie odniosłem się do wyników faktycznych. Jak przeczytasz ze zrozumieniem to zobaczysz że w każdym biegu odnosiłem się do rzeczywistych zdarzeń.
    I nie mów że ten scenariusz nawet przy formie z tamtego dnia jest nierealny. Dolicz sobie że wkradła by się nerwowość w szeregach gospodarzy, kombinacje ze sprzętem, torem itp. Np. kombinacje podczas polewania toru czy tż niepotrzebne korekty w niewłaściwą stronę.
    Z drugiej strony nasi też byliby spokojniejsi.
    Mogłoby być całkiem inaczej.

    I.Pedersen,Madsen,Vaculik, Przedpełski 2-4
    Madsen przegrał start w tym biegu. Zakładam, że przegrał go również z Nickim, który bezpardonowo wiezie Leona do płotu (jak to robił Miedziak)nie daje mu się minąć po zewnętrznej przez co Leon spada na ostatnie miejsce Dudek w biegu z Miedziakiem, ale że zakładamy że Leon jest nie łapalny udaje mu sięjeszcze dopaść na dystansie Vaculika. NIE REALNE?
    II. Gruchalski, Pawliczak, Miśkowiak, Krakowiak (u) 4-2(6-6)
    Zachowane wyniki z meczu.
    III.Miedziński, Lindgren, Protasiewicz, Jensen (u) 5-1(11-7)
    Zachowane wyniki z meczu.
    IV.Dudek, Miśkowiak, Zagar, Pawliczak 3-3 (14-10)
    Zachowane wyniki z meczu.
    V.Lindgren,Vaculik,Pedersen,Miedzinski 3-3 (17-13)
    Lindgren ucieka ze startu, Pedersen wygrywa start z Miedziakiem i razem z Vaculikiem dowożą remis. NIE REALNE?
    VI.Jensen,Zagar,Protasiewicz,Gruchalski 2-4 (19-17)
    Zachowane wyniki z meczu.
    VII.Madsen,Dudek,Przedpełski,Krakowiak 4-2 (23-19)
    Zachowane wyniki z meczu.
    VIII.Vaculik,Pedersen,Zagar,Miśkowiak 1-5 (24-24)
    W realu była taktyczna MJJ za Smolińskiego. W tym wyścigutakiej konieczności nie ma. Vaculik z Pedersenem wiozą Zagara na 5-1. Wystarczyłoby go przyblokować na pierwszym łuku Zagar nie był jakiś mega szybki. Wiem, że w realu Zagar wygrał ale też uwarunkowania były inne – nie było Nikiego.
    IX.Madsen, Protasiewicz, Jensen, Przedpełski 3-3 (27-27)
    Zachowane wyniki z meczu.
    X.Lindgren, Miedziński, Dudek, Pawliczak 5-1 (32-28)
    Zachowane wyniki z meczu.
    XI.Pedersen, Zagar, Przedpełski, Jensen 3-3 (35-31)
    Zachowane wyniki z meczu. Nie ma taktycznej Vaculik za Smolińskiego. Zakładam, że skoro Vaculik potrafił wygrać ten wyścig to i Pedersen dałby radę.
    XII.Miedziński, Vaculik, Gruchalski, Krakowiak 4-2 (39-33)
    Zachowane wyniki z meczu z tym że jedzie Krakowiak nie Pawliczak bo nie ma możliwości taktycznej.
    XIII. Lindgren, Vaculik, Madsen, Dudek 4-2 (43-35)
    W realu jechał Dudek z Protasem i było 1-5. W tej symulacji zakładam, że skoro w realu Vaculik potrafił wygrać w 11 biegu, w 12 po awarii taśmy też wygrał z Miedziakiem, a w powtórce był drugi, więc na ten moment byłdość szybki. Jedzie z 2 pola, zakładam że zostaje wypchnięty przez Lingrena a sam wypycha Madsena, ten Dudka itd. Tak dojeżdżają do mety..
    XIV.Dudek, Pedersen,Zagar,Miedziński 1-5 (44-40)
    Dudek plus z taktycznej Pedersen. W realu Dudek ograł Miedziaka i Zagara, zakładam że Pedersenowi też się to udaje.
    XV.Madsen, Pedersen,Lindgren,Vaculik 4-2 (48-42)
    Madsen ucieka ze startu jak w realu, natomiast Pedersen zamyka przy bandzie drogę Lindgrenowi (tak jak ten w realu pojechał z Dudkiem)i jako jedyny objeżdza nie łapanego do tej pory Lindgrena

    Nie mówię, że tak być musiało. Prosiłeś o symulacje sytuacji w której z Nickim dobijamy do 42 więc Ci ją przedstawiłem. Przy torze jak przygotował Cieślak i fakcie że Niki na wyjazdach zawsze walił dwucyfrówkę, może poza Grudziądzem gdzie został niesłusznie wykluczony ten mecz mógł się tak potoczyć. Efekt motyla...
    No ja tez żałuję, bo myslałem, że rozmawiam z poważnymi osobami.
    Tymczasem tracę czas na dyskusje z kłamcą i manipulantem Mariuszem, który wszystko pisze byleby nie na temat i rozmawiam z Tobą, ktory zmienia wyniki biegów, które już się odbyły wg własnego "widzi mi się". Fałszowanie wyników biegów nie jest poważne.

    Goros, chyba znowu raczysz kpić i żartować.
    Miałeś dodac punkty Nickiego (realnie, obiektywnie, biorac pod uwage jego dotychczasową dyspozycje) i udowodnić, że Falubaz ujechałby 42 pkt.
    Powtórzę po raz kolejny, ten mecz już się odbył. Znana jest postawa zarówno zawodników Falubazu i zawodników włókniarza. Zawodnicy Falubazu średnio-słabi, zawodnicy Włókniarza szybcy i mocni.
    Znany jest poziom Nickiego na wyjazdach w tym sezonie, który jest stały i stabilny i kręci się pomiędzy skutecynością 50-60%
    Miales tylko i wyłącznie dodać punkty Nickiego, ewentualne taktyczne, i o nic więcej ciebie nie prosiłem. Nie prosiłem ciebie, abyś zmieniał to co już sie stało, czego byliśmy swiadkami. Nie prosiłem ciebie, abyś pisał na nowo meczu, który już sie odbył.
    Punkty Nickiego miałeś dodać w sposób obiektywny, odpowiadający jego poziomowi, skuteczności w tym sezonie i odniesiony do poziomu przeciwnika w danym dniu.

    Przecież to co ty teraz zrobiłeś to jest niepoważne.
    Chcesz coś udowodnić i zmieniasz rezultaty biegów, które już sie odbyły? Nie interesuje mnie to, że ty na potrzeby udowodnienia swoich racji, piszesz jakieś niestworzone historie, ignorujesz to co było na torze, ignorujesz wyniki osiągnięte na torze, ignorujesz postawę zawodników, ich siłę, szybkość w danym dniu.


    - Madsen jest piekielnie szybki w całym meczu, wygrywa wiekszość startów, robi komplet punktów, a ty mu wpisujesz dwie porażki i jeszcze piszesz, ze Nicki w biegu nr 1 by go wsadził w płot pomimo, że Nicki startuje z prawej strony Madsena, a na trasie Madsen jest piekielnie szybki. W biegu nr 13 Madsen wygrywa start zdecydowanie w stosunku do Dudka.
    - Bieg nr 5. Vaculik wiezie Miedzińskiego, ale ten i tak go objeżdża. Miedziński wygrywa z Lindgrenem bieg 5:1, a Ty sobie wpisujesz Miedzińskiemu 0 pkt To są te twoje dowody na 48:42?
    - Bieg nr 8. Zagar jedzie od kraweżnika, wygrywa zdecydowanie start i jest w całym biegu bardzo szybki, a ty zmieniasz wynik biegu na 1:5, bo "Vaculik z Pedersenem wiozą Zagara na 5-1."

    Przecież to jest jakaś dziecinada. W ten sposób nie ma sensu z nikim dyskutować i jest to strata czasu. Tak nie wygląda poważna dyskusja, że ktoś zmienia wyniki, ktore już zweryfikowano na torze.

    I jeszcze do tego Pedersen wg Twojej rozpiski pokonuje 10 przeciwników i przegrywa tylko dwa razy, przeciwko bardzo szybkim Włókniarzom jedzie 5 razy przeciwko Miedzinskiemu i Zagarowi i ich 5 razy pokonuje To jest wg ciebie obiektywne?
    Nie, no do tej pory najlepszy wynik Pedersena na wyjeździe to 6:4, a tu nagle 10:2 i to przeciwko szybkiemu Madseonowi, Lingrenowi, Miedzinskiemu i do tego jeszcze jest Zagar.
    Dodajmy jeszcze do tego zmianę wyników innych biegów, pomimo że na torze bylo inaczej.

    Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, od początku przyjąłem założenie odpowiadające tegorocznej postawie Nickiego i od początku mialem rację, ale jak widze trafiłem na niepoważnych rozmowców.
    W przeciwieństwie do Ciebie nie uprawiam gdybylogii tylko założyłem wystep Nickiego odpowiadający jego postawie i skuteczności tym sezonie. I chyba moje podejście było obiektywne, bo nie tworzę bajek i nie zmieniam tego co już było na torze.
    Myślę, że skuteczność Nickiego na poziomie 5:5, 6:4 odpowiadałaby jego sile, zakładając że by pojechał w biegu nr 15. W pierwszym meczu zrobił na przeciwnikach 6:4, a nie 10:2.
    Nie zmyślam Pawliczakowi, że pokonał Gruchalskiego w biegu nr 12.
    I nie zmyślam Przedpełskiemu, ze pokonałby Vaculika w biegu nr 1.
    Nie zakładam jednostronnie, że ta drużyna nagle by pojechała lepiej, a druga nagle gorzej. Przecież ten mecz już się odbył i te biegi juz sie odbyły Dyspozycja zawodników jest znana.
    Mieliście udowodnić, że z Nickim byłoby 48:42 i na tę okoliczność zmieniacie wyniki biegów, które już sie odbyły. *****ista argumentacja

    Ja wlaśnie nie uprawiam gdybologii, mamy konkretny mecz, konkretne wyniki. Dla Nickiego przyjmuję obiektywne i uprawnione założenie, dodajmy do tego ewentualnie jakieś taktyczne i wychodzi wynik, bez pitolenia, że to, że tamto itd.
    Nie rozmawiamy o nowym rozdaniu, tylko o konkretnym spotkaniu, które już się odbyło i zawodnicy pojechali tak, a nie inaczej. Nie ma, że pojechaliby inaczej. Jak inaczej? Szybciej? Lepiej? Wolniej? Vaculik byłby lepszy? MJJ lepszy?
    Jedni byli bardzo dobrzy, a drudzy byli średnio-słabi. Proste. Tak samo nie bawię się w gdybanie kto by kogo wywiozł, bo to działa w obie strony.
    I o tym wszystkim juz pisalem przedwczoraj w dzien. Napisałem ile by wniosła zamiana Nickiego na Smołę pod nr 10 i dlaczego dobicie Falubazu do 40pkt było mało realne.
    48:42 to jest mecz na styku, a tu nie dość, że juniorzy Włókniarza prawie wszystko wygrali z naszymi, to jeszcze przewaga seniorów Włókniarza była bardzo duża.
    I Nicki na swoim dotychczasowym poziomie plus ewentualne taktyczne dałyby to o czym od początku pisałem, a nie wyrównany mecz.

    A myślałem, że to jest poważne forum żużlowe, a nie miejsce do pisania i opowiadania bajek.
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Zgoda - 51-39 to jest realny wynik.
    Ale wynik dający szanse na powalczenie o powtórzenie go w rewanżu i zgarnięcie medalu. Oczywiście z Pedersenem w składzie.
    A o to od poczatku szła dyskusja
    Przecież dwa dni temu to napisałem, że 51:39 to jest optymistyczna wersja, zakładając dobry występ Nickiego. I nie o tym była dyskusja.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 18-09-2019 o 13:06

  8. Powrót do góry    #321
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Jak napisałem we wcześniejszym poście dla mnie End of Topic.
    To co napisałeś to po prostu stek nadinterpretacji mających potwierdzić Twoja opinie i nie chce mi się już do tego odnosić.
    Wystarczająco dużo argumentów wypisałem, a Ty w kółko powtarzasz to samo zmieniając tylko szyk w zdaniu. Wyniki poszczególnych wyścigów są rozpisane i nieprawdą jest że zmieniałem wyniki biegów, które się już odbyły.
    W 1 biegu to Vaculik wygrał start, Madsen przegrał start więc możliwym byłoby zamknięcie go z prawej przez Nikiego. A Niki w dalszej fazie biegu nie musiał być tak dżentelmeński jak Martin. Mimo to ustaliłem że Martin przegrywa z Madsenem mimo że jestem pewny że Leonowi trudniej byłoby się przebić przy dwójce zielonogórzan niż przy jednym mając szeroko przy bandzie otwartą droge? Gdzie tu zmiana wyniku?
    2,3,4 bieg żywcem skopiowane? Gdzie tu zmiana wyniku?
    5 bieg z udziałem Pedersena - w tym biegu Lingren bezapelacyjnie wygrał start z pierwszego pola i pognał do przodu. Miedziak był z tyłu ale znowu wykorzystał miejsce od Vaculka. Gdyby obok był Nicki to Miedziak zobaczyłby co najwyżej jego tylne koło a nie napędzał się pod bandą. W to miejsce może wskoczyć Vaculik. Jazda Nikiego to nie tylko suche cyfry tylko tez interpretacja tego co było na torze.
    6,7 skopiowane wyniki.
    8 bieg piszesz "
    Bieg nr 8. Zagar jedzie od kraweżnika, wygrywa zdecydowanie start i jest w całym biegu bardzo szybki, a ty zmieniasz wynik biegu na 1:5, bo "Vaculik z Pedersenem wiozą Zagara na 5-1." Tzn że jak Zagar wygrał start z pierwszego pola to niemożliwe jest założenie się na niego z 2 przez Nikiego dzieki czemu robi miejsce Vaculikowi po zewnetrznej? Interpretuj troszkę sytuacje torowe a nie suche cyfry.
    9,10,11,12 - praktycznie skopiowane wyniki.
    13 bieg - Vaculik nie jechał faktycznie w tym biegu więc to nie jest zmienianie kolejności biegów jak to opisujesz. Martin pojechał 2 dobre wyscigi w 11 i 12 biegu i uwazam że był w stanie rozdzielić parę gospodarzy. Nie zmieniłem wyników bo w realu jechali inni.
    14 bieg - Dudek na czele od kreski do kreski ( tak było w realu) zmieniłem wynik tego co sie wydarzyło? Dodałem tylko że Niki z 3 dołącza do Dudka i wygrywaja 5-1
    15 bieg - Pedersen z drugiego przedziela gospodarzy. Vaculik ostatni jak w realu. Gdzie tu przekłamanie.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 18-09-2019 o 13:49

  9. Powrót do góry    #322
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jak tak Was czytam, to nie dość że Nicki wygrywa wszystkie starty, to jeszce przyblokowuje zawsze rywala po lewej, a potem wywozi tego po prawej Ten Nicki to jakaś bestia jazdy parowej, zawsze swoim układa bieg na pierwszym łuku.

    Jak tylko wytłumasz, że skoro ten Nicki jest taki fantastyczny to ma bilans średnio 6:4, a tu robi 10:2? Może jednak nie ma zawsze takich dobrych startów i umiejętności rozprowadzania wszystkich na pierwszym łuku?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Przecież dwa dni temu to napisałem, że 51:39 to jest optymistyczna wersja, zakładając dobry występ Nickiego. I nie o tym była dyskusja.
    Dyskusja szła o tym czy FZG mógłby zrobić w okolicach 40-42 pkt w Czewie jadąc z Nickim. A ty pisałes, że :

    Smoliński + RT zrobił 6 pkt. Nicki w dobrej dyspozycji zrobiłby w tych biegach max dwóch przeciwników więcej, czyli mamy +2, czyli 55:35.
    Rezerwy taktyczne poleciałyby pewnie za Protasa. Tylko, że Protas w tych biegach zdobył 3 pkt, a przegrał z Madsenem x2, Lindgrenem i Zagarem.
    RT w miejsce Protasa dałyby, optymistycznie zakładając, +2 pokonanych przeciwników, czyli mamy 53:37.
    Pozostaje jeszcze kwestia biegu nominowanego i ewentualnej RT za MJJ. Jeżeli ten bieg byłby wygrany 5:1 to mamy 51:39, ale jest to wynik przy baaardzo optymistycznym założeniu.
    Przy tak słabej seniorce, nawet przy Nickim na poziomie z pierwszego meczu, nierealne wydaje się dobicie do granicy 40 pkt.
    Podałeś trzy wyniki, gdzie ten 51-39 był według ciebie najmniej realny, za bardzo optymistyczny. Generalnie pisałeś, ze Nicki w składzie za wiele by nie zmienił jeśli chodzi o wynik końcowy. Przynajmniej tak ciebie zrozumiał Sobotch który naskoczył na mnie jak pisałem, ze z Nickim można było dobić do 40-42 pkt. A teraz robisz gównoburzę, jak ktoś ci przedstawia możliwy inny scenariusz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    z moich statystyk wynika, że pedersen w co 83. swoim biegu ma defekt, a w co 177. wali w taśmę.
    zbieg okoliczności, bo akurat oba te przypadki miały wystąpić w tym właśnie meczu, w VIII biegu.
    i teraz pytanie: czy najpierw byłaby taśma czy defekt?
    bo jak taśma, a potem defekt, to mógłby pojechać za niego junior. ale jeśli defekt byłby przed taśmą, to wykluczenie z powtórki i vaculik sam mógłby już nie zrobić 5:1.
    chyba że taśma poszłaby nierówno, a pedersen walnąłby w nią ze złości na zdefektowanym motocyklu dopiero na mecie.
    co myślicie?

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (18-09-2019), Gadol (18-09-2019)

  13. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Ja myślę, że to nie był ani co 83 ani tym bardziej co 177 bieg Pedersena.

    Mnie bardziej dziwi , że nikt z Falubazu nie miał z tytułu występu Dzika w tym meczu Bonusa.
    Chyba, że jak już wiózł w bandę to obu rywali i Falubaz dojeżdżał na 5-0, a wtedy nie ma bonusa.
    UNSCARED

  14. Powrót do góry    #326
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ja tu widzę miejsce na jeszcze jeden scenariusz. Dzik w pierwszym biegu zrywa taśmę, której kawałki uszkadzają motocykl. W parku maszyn Dzik chce sięgnąć po motocykl nr 2 ale z powodu gapiostwa mechaników jest on nieprzygotowany do jazdy. Wkurzony Nicki demoluje boks, wyrzuca szefa swojej ekipy z parkingu i zrezygnowany sięga po maszynę nr 3. Motocykl ten okazuje się strzałem w 10, nie tylko pozwala Dzikowi porozstawiać w 1 łuku rywali ale jego szybkość pozwala na ich zdublowanie. Nicki dubluje więc rywali po czym hamuje piętami dojeżdżając do partnera z pary, dzięki temu wszystkie biegi z jego udziałem kończą się wygranymi 5:0. Po meczu Nicki zostaje na rękach zniesiony z toru i biegiem leci po kwiaty i flaszkę i udaje się na poszukiwania wyrzuconego mechanika. Wdzięczni kibice zielonogórscy organizują natomiast kwestę na budowę ławeczki, która uhonoruje ich idola.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Gippax (18-09-2019), j-rules (18-09-2019)

  16. Powrót do góry    #327
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    z moich statystyk wynika, że pedersen w co 83. swoim biegu ma defekt, a w co 177. wali w taśmę.
    zbieg okoliczności, bo akurat oba te przypadki miały wystąpić w tym właśnie meczu, w VIII biegu.
    No i masz. Wyjdzie na to, ze Nicki zacznie ponowną przygodę z GKM od tasmy i defektu

  17. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    ja bym poszedl jeszcze dalej, juz raz w tym sezonie Falubaz mial wygrac 6-1 w biegu, wiec czemu akurat nie w Czewie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Watek w oparach absurdu. Z Pedersenem czy bez byloby w palnik chociaz nie, taki jeden as twierdzil ze jestescie faworytem w Czestochowie bez Pedersena. Dobrze ze ten sezon sie konczy z drugiej strony jesli teraz spieracie sie nad alternatywna rzeczywistoscia to co bedzie sie dzialo zimą. Miłego
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #330
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Akurat Mariusza nie podejrzewałbym o symulację wyniku ocierającą się o realność. Przypominam jego rozpiskę przed meczem UL - ZG

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    welna, prosze bardzo, masz pelna rozpiske.
    stosujac ustawienia z ostatnich meczow i punktacje starca:

    1 bieg.
    Emil 3
    Nicki 2
    MJJ 1
    Kurtz 0


    2 bieg.
    5-1 w ogolnym skrocie

    3. bieg
    Hampel 3
    Dudek 2
    Protas 1
    Kolodziej 0


    4bieg
    Neymar jr 3
    Vacul 2
    Smektała 1
    Krakowiak 0


    Po 1 serii +6 dla Unii

    To co Mario? Robimy taktyczną czy jedziemy dalej nominalnie jak ustaliles? Ok niech bedzie po twojemu

    5 bieg
    Nicki 3
    Kolodziej 2
    MJJ 1
    Hampel 0

    6 bieg
    Dudek 3
    Neymar 2
    Kubera 1
    Pepe 0

    7bieg
    Emil 3
    Vacul 2
    Kurtz 1
    Krakowiak 0

    Wciaz +6 dla Unii

    8 bieg
    Neymar 3
    MJJ 2
    Nicki 1
    Smektala 0

    9 bieg
    Emil 3
    Dudek 2
    Protas tez 2
    Kurtz 0
    Mimo wygranej Emila, Falubaz wygrywa ten bieg 4-3

    10 bieg
    Hampel 3
    Vacul 2
    Kolodziej 1
    Pawliczak 0

    Po 3 serii +7 dla Unii

    11 bieg
    Nicki 3
    Dudek 2
    Neymar 1
    Kurtz 0

    12 bieg
    Hampel 3
    Kubera 2
    Krakowiak 1
    MJJ 0

    13 bieg
    Vacul 3
    Protas 3
    Emil 1
    Kolodziej 0
    Tu jak widac totalna demolka Falubazu 6-1!

    Przed nominowanymi juz tylko +2 dla Unii!!!

    Jak Sqra ulozy nominowane? Przeanalizujmy jak do tej pory to wygladalo

    Vacul, Nicki i Dudek maja po 9 pkt. Protas ma 6 wiec laduje w 14 biegu
    Jako ze Dudek z Protasem wygrali juz raz dzis w nietypowy sposob 4-3 to Sqra dlugo sie nie zastanawia

    bieg 14
    Dudek 3
    Protas 2
    Kubera za cienkiego dzis Kolodzieja 1
    Smektala za cienkiego dzis Kurtza 0

    Falubaz prowadzi dwoma punktami! Decydujace starcie!

    bieg 15
    Emil 3
    Vacul 2
    Nicki 2
    Hampel 0
    Znowu cudowne zwyciestwo Falubazu 4-3!


    Nie ma za co.
    Falubaz wygrywa caly mecz. Nic dziwnego, w koncu juniorzy zrobili 2 pkt a nie zakladany 1 z urzedu!



    Symulacje.... Miejmy nadzieje, ze piloci maja dostep do nieco lepszych symulacji.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    lemur6666 (19-09-2019)

  21. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Akurat Mariusza nie podejrzewałbym o symulację wyniku ocierającą się o realność. Przypominam jego rozpiskę przed meczem UL - ZG
    O tak, to było epickie starcie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #332
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Jutro cały stadion skanduje:
    Kto nie skacze kto nie skacze ten z To - ru - nia !
    Aparor Srajator, Apator Srajator
    1 liga 1 liga Aaa - paa - tooor !

  23. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    aha...
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  24. Powrót do góry    #334
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Mam nadzieje ze Matej godnie pozegna sie z Włokniarzem,i nie od***** dzisiaj jakiejs maniany.
    Bo bez jego punktów mozemy nie obronic zaliczki.
    Bo Miedziak jak i Pawełek moga zrobic po 8 punktów,ale również po 1.

  25. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    Mam nadzieje ze Matej godnie pozegna sie z Włokniarzem,i nie od***** dzisiaj jakiejs maniany.
    Bo bez jego punktów mozemy nie obronic zaliczki.
    Bo Miedziak jak i Pawełek moga zrobic po 8 punktów,ale również po 1.
    No tak, pewnie Niedźwiedź ich zleje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Mecz o brąz, Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 15.09.2019 godz. 18.00

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, pewnie Niedźwiedź ich zleje
    Tonder i Misio będą naszym X factorem. Dojedziemy Medaliki niczym Tyfusy poznaniaków !


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  27. Powrót do góry    #337
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tonder i Misio będą naszym X factorem. Dojedziemy Medaliki niczym Tyfusy poznaniaków !


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tonder to raczej X demonem

  28. Powrót do góry    #338
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, pewnie Niedźwiedź ich zleje
    Jak Sebastian trenował i dostał pod dupe dobry sprzęt na miare Ekstraligi to myśle ze takiego Pawełka łyknie na dzieńdobry.

  29. Powrót do góry    #339
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    Mam nadzieje ze Matej godnie pozegna sie z Włokniarzem,i nie od***** dzisiaj jakiejs maniany.
    Bo bez jego punktów mozemy nie obronic zaliczki.
    Bo Miedziak jak i Pawełek moga zrobic po 8 punktów,ale również po 1.
    Serio? Wystarczy dwóch dobrze punktujących zawodników którzy wraz z tkt uzbierają w sumie ok tych 25 pkt, do tego dorzuć punkty z urzędu oraz punkty na Niedzwiedziu i juniorach. Musiałaby być katastrofa żeby Częstochowa tego nie obroniła. Owszem, Bydzia pokazała że można ale oni mieli kim. Nie mieli takich 3 dziur w składzie jakie ma Falubaz.

  30. Powrót do góry    #340
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Musiałaby być katastrofa żeby Częstochowa tego nie obroniła. Owszem, Bydzia pokazała że można ale oni mieli kim. Nie mieli takich 3 dziur w składzie jakie ma Falubaz.
    Przede wszystkim Włókniarz to nie PSŻ Poznań.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  31. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wszystko jedno, jak pojedzie dowolny czestochowiak gdy kolejna padake zaliczy najlepszy senior nr 5.

  32. Powrót do góry    #342
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    Mam nadzieje ze Matej godnie pozegna sie z Włokniarzem,i nie od***** dzisiaj jakiejs maniany.
    Bo bez jego punktów mozemy nie obronic zaliczki.
    Bo Miedziak jak i Pawełek moga zrobic po 8 punktów,ale również po 1.
    Zagar podobno ma minimum 8 punktów robić. W przeciwnym razie swiacik skorzysta z klauzuli obniżenia wynagrodzenia w związku z obniżeniem średniej.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  33. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Zagar podobno ma minimum 8 punktów robić. W przeciwnym razie swiacik skorzysta z klauzuli obniżenia wynagrodzenia w związku z obniżeniem średniej.
    Za średnią nie ma potrąceń, tylko za miejsce w rankingu. W zeszłym sezonie był 25, teraz jest 28. Przy 4 zerach dzisiaj spaść mógłby myślę w okolice 31-32 miejsca. Za każde miejsce jest 1% potrącenia.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    pakosik (22-09-2019)

  35. Powrót do góry    #344
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    45 - 45
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  36. Powrót do góry    #345
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Rany, ale u nas kibiców sukcesu. Może z 4 tyś. głów będzie...

  37. Powrót do góry    #346
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Rany, ale u nas kibiców sukcesu. Może z 4 tyś. głów będzie...
    To normalne gdy schodzi powietrze z powodu nieudanego sezonu, w 2008 roku w Częstochowie na rewanżu było więcej Falubazow niż Częstochowian.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Gadol (22-09-2019)

  39. Powrót do góry    #347
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ale lanie też wieksze dostaliśmy w 1 meczu
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Trzeba się mocno skupić na przebiegu meczu, żeby wieczorem w odpowiedni sposób wpisać niebyłe punkty Pedersena

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Gadol (22-09-2019)

  42. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Trzeba się mocno skupić na przebiegu meczu, żeby wieczorem w odpowiedni sposób wpisać niebyłe punkty Pedersena
    Dogadać się z eleven. Niech wmontują w obraz meczu Nickiego w każdym biegu. Taki wyścig z duchem jak w ścigałkach
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  43. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    hahaha z tym duchem dobre

    trener Cieślak fajnie gada, swój chłop
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  44. Powrót do góry    #351
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Nie zwracałem wcześniej uwagi, ale dziś zauważyłem że od kredy do środka toru ubija i zgarnia szyna, a 2 traktor bronuje od środka do bandy. Polewaczka leje po całości, ale zewnętrzną jakby bardziej. A z resztą, zobaczymy...

  45. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    trzeba uważać z torem, bo jeszcze Walczak z rozpędu zacznie sędziemu zastrzeżenia zgłaszać
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Gadol (22-09-2019)

  47. Powrót do góry    #353
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Grzesiu widze ma krotka pamiec.
    Czy troszke mu brzuszek nie uciekł ?

    co do SEbastiana mylilem sie.
    ale komentarz dramat.
    Korosicel do ZEtki

  48. Powrót do góry    #354
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Takie tam beztalencie Madsen.. xD

  49. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Powtórka z pierwszego meczu.

    Tor jakby do ścigania nawet.

    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    Grzesiu widze ma krotka pamiec.
    Czy troszke mu brzuszek nie uciekł ?

    co do SEbastiana mylilem sie.
    ale komentarz dramat.
    Korosicel do ZEtki
    Jaki korosciel?

  50. Powrót do góry    #356
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    To się nasza juniorka zmobilizowała po fali krytyki.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  51. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    Korosicel do ZEtki
    Olkowicz komentuje dzisiaj.

    Kuba zamiast do przodu to w górę. A Misiek kolejny raz zaprezentował jak mając szybkość można idiotycznie pozbawić się szans na lepsze punkty...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  52. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ja jeb*ie Lindgren jaki hamulec...
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  53. Powrót do góry    #359
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    przepraszam macie racje.
    Ale jeden i drugi sa beznadziejny.
    Nawet Stachyra od nich lepszy jest

  54. Powrót do góry    #360
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Brawo Profesor!

Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •