Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,291 z 1291

Wątek: WIELKI FINAŁ DMP 2019 : UNIA LESZNO - SPARTA WROCŁAW (Mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #1261
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Sparta troche miala pecha,bo sila Unii to jedna sprawa a zjazd formy na PO Janosia i Taja to druga sprawa.
    Mistrz moglby byc tylko jeden,ale dwumecz powinien byc bardziej zacietya to wygladalo jak pojedynek
    mistrza z druzyna drugiej czworki.

    Gratulacje dla Unistow,znowu za 9 miesiecy urodzi sie wiecej Rolnikow niz statystycznie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #1262
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    ONE MAN SHOW pod stadionem trwa... PITER PAWLICKI SHOW! Gościu jest niepodrabialny
    Co tam wyprawial znowu?

  3. Powrót do góry    #1263
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Dwa ciekawe rekordy:

    Janusz Kołodziej ze średnią 3 pkt/bieg to zdecydowany rekordzista jeśli chodzi o dwumeczowe finały. Poprzedni rekord należał do Tomka Golloba w 1998 - 2,9 pkt/bieg.
    Tai Woffinden to zawodnik, który z najniższym dorobkiem punktowym w historii Finałów (a i pewnie w historii ogólnie) został zgłoszony do 15 biegu (miał 3 punkty).

    I taka mała uszczypliwość na koniec:

    Woffinden - średnia w Finałach DMP 1,1 pkt/bieg
    Janowski - średnia w Finałach DMP 1,3 pkt/bieg

    Ciekawe, czy ktokolwiek z kibiców z Wrocławia pociesza się faktem, że "W GP przynajmniej nie wożą zer, jak Kołodziej...". To tutaj (w Polsce) zarabia się pieniądze i to co się dzieje w lidze interesuje nas najbardziej. Świetny wynik na turniejach międzynarodowych to miły dodatek, ale na pewno nie rekompensuje takiej żenady jak wyżej.

    Dlatego w lidze:

    Zmarzlik>Kołodziej>reszta.

    Pozdrawiam i gratulacje dla wszystkich fanów Byków. Z wiadomych względów trzymałem za Was kciuki
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Dominik (23-09-2019)

  5. Powrót do góry    #1264
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Wypada pogratulować Sparcie Wrocław Drużynowego Mistrzostwa Polski! Unia nie wygrała DMP... bo jeździła ligę wyżej W lidze Unii Leszno...

    PS: Nie wiecie czy Sparta ma w planie zakończyć zasłonę dymną przed początkiem przyszłego sezonu?
    Ostatnio edytowane przez Raf_Lublin ; 23-09-2019 o 10:05

  6. Powrót do góry    #1265
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Co tam wyprawial znowu?
    Prowadził i nakręcał ta fete.praktycznie nie rozstawal się z mikrofonem skandujac nazwiska wszystkich zawodników. No i bronił Sparty i Janowskiego bo wcześniej Rusiecki przedstawiając chyba toromistrza stwierdził że "to człowiek który rozpier.dolil Sparte"

  7. Powrót do góry    #1266
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Prowadził i nakręcał ta fete.praktycznie nie rozstawal się z mikrofonem skandujac nazwiska wszystkich zawodników. No i bronił Sparty i Janowskiego bo wcześniej Rusiecki przedstawiając chyba toromistrza stwierdził że "to człowiek który rozpier.dolil Sparte"
    Po laniu w rundzie zasadniczej ktos (nie pamietam, moze tu na forum, a moze Krzystyniak?) stwierdzil, ze o jednej rzeczy sie zapomina.
    Moze i Unia po tamtym meczu nie wiedziala, na jakim torze Sparta lubi i umie w tym roku jezdzic, ale za to Byki wiedzialy doskonale,
    na jakim torze Wroclaw rozpada sie jak domek z kart. I ze taki wlasnie tor nalezy przygotowac na rewanz w finale, co moim zdaniem
    w duzym stopniu sie udalo. Zdobycze zawodnikow w tych dwoch meczach wygladaly nastepujaco (najpierw runda zasadnicza, potem
    final):

    Sparta Wrocław
    Woffinden: 9 (6), 3 (4)
    Jamróg: 2 (3), 1+1 (2)
    Czugunow - 1 (3), 5 (4)
    Fricke: 6+1 (5), 6+1 (5)
    Janowski: 5+3 (5), 2 (4)
    Liszka: 0 (2), 0 (2)
    Drabik: 12 (6), 13 (6)
    Milik: ns, 1+1 (3)

    Unia Leszno
    Sajfutdinow: 7+1 (4), 10 (4)
    Kurtz: 11+1 (5), 8+2 (5)
    Hampel: 3+1 (4), 5+1 (4)
    Kołodziej: 13 (5), 10+2 (4)
    Pawlicki: 7 (5), 12 (5)
    Kubera: 3+1 (3), 4 (4)
    Smektała: 11+1 (4), 10+1 (4)

    Rzadko chyba zdarza sie, by dwa mecze byly do siebie tak podobne: tak naprawde we Wroclawiu mamy tylko spadek formy Woffindena
    i Janosia, lekko na plus Czugunow. W Lesznie wszyscy pojechali praktycznie tak samo (przypomne moze, ze te 7 (5) Pitera zawiera
    defekt na prowadzeniu na ostatnim luku).
    Ostatnio edytowane przez jelousabmarinek ; 23-09-2019 o 13:33

  8. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Dominik (23-09-2019), JaacPoz (23-09-2019), Robson-Wałbrzych (23-09-2019), pejotl3 (23-09-2019)

  9. Powrót do góry    #1267
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    O samym meczu może kiedyś , a może w ogóle ...
    Nie ma co powielać i powtarzać innych

    Jedyna rzecz, która nie tyle ,,kłuje” w oczy , a raczej co najwyżej bawi i śmieszy to pisanie tu co niektórych i dopieprzanie się na tor niby nie do walki .....

    Coś tym ,,mądrym” obserwatorom na spokojnie powiem o tym ,,torze nie do walki ” :

    Przyjedźcie tu następnym razem z ,,drużyną do walki”, to i tor się nada do walki

    Bo we dwójkę, i to ze sobą w parze, nawet chyba nie wypada walczyć

    Serio

  10. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (23-09-2019), Hulc (23-09-2019), Martines (23-09-2019), Noski (23-09-2019), Robert_Leszno (23-09-2019), Robson-Wałbrzych (23-09-2019), darsen (23-09-2019), pejotl3 (23-09-2019), spiniaza1 (24-09-2019)

  11. Powrót do góry    #1268
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    O samym meczu może kiedyś , a może w ogóle ...
    Nie ma co powielać i powtarzać innych

    Jedyna rzecz, która nie tyle ,,kłuje” w oczy , a raczej co najwyżej bawi i śmieszy to pisanie tu co niektórych i dopieprzanie się na tor niby nie do walki .....

    Coś tym ,,mądrym” obserwatorom na spokojnie powiem o tym ,,torze nie do walki ” :

    Przyjedźcie tu następnym razem z ,,drużyną do walki”, to i tor się nada do walki

    Bo we dwójkę, i to ze sobą w parze, nawet chyba nie wypada walczyć

    Serio

    Co racja to racja. Bodajże największe emocje udzieliły mi się gdy Emil, a w kolejnym biegu Piotrek, mijali Kurtza tuż pod bandą.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    welna (23-09-2019)

  13. Powrót do góry    #1269
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,180
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    O samym meczu może kiedyś , a może w ogóle ...
    Nie ma co powielać i powtarzać innych

    Jedyna rzecz, która nie tyle ,,kłuje” w oczy , a raczej co najwyżej bawi i śmieszy to pisanie tu co niektórych i dopieprzanie się na tor niby nie do walki .....

    Coś tym ,,mądrym” obserwatorom na spokojnie powiem o tym ,,torze nie do walki ” :

    Przyjedźcie tu następnym razem z ,,drużyną do walki”, to i tor się nada do walki

    Bo we dwójkę, i to ze sobą w parze, nawet chyba nie wypada walczyć

    Serio

    Był jeden zawodnik w drużynie z Wrocławia, który postawił się Unii , to Drabik . I tor mu chyba za bardzo nie przeszkadzał w zdobywaniu punktów.

    Reszta przemęczyła ten finał.

    Gdyby mieli ze trzech Drabików byłby ciekawy mecz...

  14. Powrót do góry    #1270
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    O samym meczu może kiedyś , a może w ogóle ...
    Nie ma co powielać i powtarzać innych

    Jedyna rzecz, która nie tyle ,,kłuje” w oczy , a raczej co najwyżej bawi i śmieszy to pisanie tu co niektórych i dopieprzanie się na tor niby nie do walki .....

    Coś tym ,,mądrym” obserwatorom na spokojnie powiem o tym ,,torze nie do walki ” :

    Przyjedźcie tu następnym razem z ,,drużyną do walki”, to i tor się nada do walki

    Bo we dwójkę, i to ze sobą w parze, nawet chyba nie wypada walczyć

    Serio
    Uff jak dobrze że ta fałszywa skromność za Nami... Już mnie mdliło
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1271
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Ja miałem obawy jedynie co do pierwszego meczu we Wrocławiu, głównie w kontekście toru.
    Rewanż był już spokojny od kilku dni ( coś podobnego jak przed finałem z Falubazem w 2010 ).
    Do przewidzenia było raczej, że Smyk i Piotrek pojadą lepiej u siebie, Kurtz coś tam wreszcie zapunktował w Anglii i raczej do zer nie kandydował. Do tego
    nasi ostro ujeźdżali w piątek w godzinach meczu, a GP także dało nadzieję, że Emil i Janusz w formie( co zabawniejsze u jednego i lepiej na GP tym lepiej w lidze, u drugiego im gorzej tym lepiej, reguła potwierdzona ). W porównaniu do finału z 2017 roku ( epicki wielce!) i przed meczem i w jego trakcie - nerwy żadne.

  16. Powrót do góry    #1272
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    O samym meczu może kiedyś , a może w ogóle ...
    Nie ma co powielać i powtarzać innych

    Jedyna rzecz, która nie tyle ,,kłuje” w oczy , a raczej co najwyżej bawi i śmieszy to pisanie tu co niektórych i dopieprzanie się na tor niby nie do walki .....

    Coś tym ,,mądrym” obserwatorom na spokojnie powiem o tym ,,torze nie do walki ” :

    Przyjedźcie tu następnym razem z ,,drużyną do walki”, to i tor się nada do walki

    Bo we dwójkę, i to ze sobą w parze, nawet chyba nie wypada walczyć

    Serio
    Jezeli facet kolo 50 drugi dzien z rzedu spuszcza sie na internetowym forum nad mistrzostwem druzyny ktorej kibicuje, rzucajac przy tym teksty jak rozhisteryzowana nastolatka - to znak, ze ewidentnie ma cos z garem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-09-2019), antyprzemek (23-09-2019)

  18. Powrót do góry    #1273
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jezeli facet kolo 50 drugi dzien z rzedu spuszcza sie na internetowym forum nad mistrzostwem druzyny ktorej kibicuje, rzucajac przy tym teksty jak rozhisteryzowana nastolatka - to znak, ze ewidentnie ma cos z garem.
    Niestety ale on jest typowym przykładem emocjonalnie niedojrzalej osobowości.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Cukrzyca rzucił draskę
    e tam. trochę dymu i mecz przerwany na parę minut a placzu jak przy bombardowaniu leszna w 39. przynajmniej coś fajnego się działo.
    ironia zakrawa ze jak przerwał zawody z powodu serpentyn to nikt nie beczal. olać to.
    w fabryce mi dzisiaj mówili ŻE komentarz w tv był tragiczny i musieli wyłączyć głos. ktoś to potwierdzi?
    PS. śledź powinien po 10 biegu rzucić ręcznik na tor.

  19. Powrót do góry    #1274
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Za chwile powtórka finału w nsport, wiec wszelkie wątpliwości na temat wszelkich niejasnych sytuacji można będzie rozwiać

  20. Powrót do góry    #1275
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    ja się wyleczył em z tego meczu

  21. Powrót do góry    #1276
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Poza żużlem. Leszno nie było bombardowane we Wrześniu 1939 r. Jeżeli ktoś interesuje się historią to polecam poszperać w bibliotekach. Leszno i początek wojny to temat na solidną księgę, bodajże pierwszy zabity polski żołnierz w tej wojnie, wdarcie się zwiadu z naszej jednostki ponad 20 km. na teren III Rzeszy, potem masowe rozstrzeliwania - pokazówki w Lesznie i okolicach. Było tego sporo.

    Poza tym, kolego Cukrzyca, daruj sobie diagnozowanie innych. Z dwóch powodów : bo to nieeleganckie, po wtóre - bo ktoś zdiagnozuje Ciebie.
    Ostatnio edytowane przez Hulc ; 23-09-2019 o 17:18

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Ali_G (23-09-2019)

  23. Powrót do góry    #1277
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nie popisuj się bo nic nie zrozumiałeś z tego bombardowania. a diagnozuj sobie ja się nie obrażam. nic nie poradzę ze Sparta mistrz strzelił idealnie w punkt.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 23-09-2019 o 17:42

  24. Powrót do góry    #1278
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jezeli facet kolo 50 drugi dzien z rzedu spuszcza sie na internetowym forum nad mistrzostwem druzyny ktorej kibicuje, rzucajac przy tym teksty jak rozhisteryzowana nastolatka - to znak, ze ewidentnie ma cos z garem.

    sparta_mistrz wiadomym jest, że raczej i tak się nie dogadamy

    Ale jak już kierujesz słowa do drugiej , innej osoby, zupełnie Ci obcej , to operuj faktami, tak, aby nie robić z siebie ,,błazna'' internetowego (błazna specjalnie jest w cudzysłowiu, bo pomimo tego, że bardzo się starasz, to za kogoś takiego Cię nie uważam)



    Napisałem DWA posty dotyczące wczorajszego spotkania

    PIERWSZY - na stadionie, pod wpływem emocji, nieobraźliwy absolutnie nikogo
    DRUGI - dziś , ten przez Ciebie cytowany, dotyczący ,,jakości'' toru - również nieobraźliwy absolutnie nikogo


    I choćbym nie wiem jak się bardzo starał, to uwierz.......
    Nie jestem wstanie spuścić się na internetowym forum pisząc o żużlu, mistrzostwie , czy co tam ciekawego jeszcze wymyślisz
    Nie jestem wstanie się nawet spuścić pod prysznicem myśląc o żużlu, mistrzostwie , czy co tam ciekawego jeszcze wymyślisz

    Dlatego serdecznie i ładnie Cię proszę...

    Pokaż to moje spuszczanie, albo ładnie przeproś...
    Chyba, że nie masz tyle ani odwagi, ani kultury osobistej


    I następnym razem swój mocno młodzieżowy i średni sposób wypowiadania się na temat innych użytkowników tego forum zostaw dla siebie
    Bo nie dość, że nie rusza to mojej 41!!! letniej dupy ( jak widzisz jednak nie tak koło mi tej 50), to na dodatek mocno obniżasz poziom tego forum, i tak bardzo już marnego poziomu , i to pod względem i merytorycznym i szacunku właśnie do innych użytkowników


    Serdecznie Cię mimo wszystko pozdrawiam
    Twojego kolegę, albo i nie kolegę cukrzycę również
    Ostatnio edytowane przez welna ; 23-09-2019 o 19:05

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    dawidm (23-09-2019), slawek-unia (23-09-2019), spiniaza1 (24-09-2019)

  26. Powrót do góry    #1279
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jezeli facet kolo 50 drugi dzien z rzedu spuszcza sie na internetowym forum nad mistrzostwem druzyny ktorej kibicuje, rzucajac przy tym teksty jak rozhisteryzowana nastolatka - to znak, ze ewidentnie ma cos z garem.
    O rzesz ty orzeszku.

    To od ilu lat nie wolno się "spuszczać na internetowym forum" żeby nie mieć nic z garem ? Pytam bo jestem "ciut" starszy od Welny. A chciałbym wiedzieć, bo jak FZG zrobi majstra, to nie wiem czy mi będzie wypadało się cieszyć w ogóle.

    P.s

    Welna, to ty "goowniarz" jesteś. Ja byłem samodzielnie na Smoku w Lesznie, jak ciebie jeszcze na świecie nie było.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1280
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O rzesz ty orzeszku.

    To od ilu lat nie wolno się "spuszczać na internetowym forum" żeby nie mieć nic z garem ? Pytam bo jestem "ciut" starszy od Welny. A chciałbym wiedzieć, bo jak FZG zrobi majstra, to nie wiem czy mi będzie wypadało się cieszyć w ogóle.

    P.s

    Welna, to ty "goowniarz" jesteś. Ja byłem samodzielnie na Smoku w Lesznie, jak ciebie jeszcze na świecie nie było.

    Nie kłam. Ludzie tak długo nie żyją.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    cukrzyca (23-09-2019)

  29. Powrót do góry    #1281
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    ech te "ciut" to ty na emeryturze jesteś powiem czy raczej napisze ze ja jestem w takim razie starszy od niego tylko "ciut ciut".
    ale wracając do meczu i budowania składu na przyszły rok to jak źyć panowie jak liderzy z przyszłego roku już na starcie nie są liderami.
    Janowski tak mnie wczoraj zagotował po 13 biegu jak jego nie ukończył ze zacząłem ewakuację ze stadionu.
    swoją drogą to biletów na nową trybune sprzedano dużo więcej niż jest tam miejsc. no ale każdy chce żyć i zarobić tylko rolbarów było zdecydowanie za mało i ludzie po Bronka stali po 15 min.
    Ps. ty się welna nie obrażaj bo kibic mistrza Polski musi być silny. a ty fajny gość jesteś

  30. Powrót do góry    #1282
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    [/B]Nie kłam. Ludzie tak długo nie żyją.
    Jak byłem goowniarz to też tak gadałem.

    ech te "ciut" to ty na emeryturze jesteś powiem czy raczej napisze ze ja jestem w takim razie starszy od niego tylko "ciut ciut".
    No przecież dałem te ciut w cudzysłów przecież.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lemur6666 (23-09-2019)

  32. Powrót do góry    #1283
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Facet przechodzi w wiek seniora a tu poruszenie jakby Jordan konczyl kariere..k**wa, jeden placze, drugi drzacym glosem udziela wywiadu, Jablonski pyerdoli cos o kawale zuzlowej historii. Masakra
    Jak Wrocław nie podołał to trzeba szukać emocji gdzie indziej.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A o czym mają gadać, o liderach gości?
    W sedno.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To sa ujecia z drona czy na jakims wysiegniku? Wydaje mi sie ze to idzie na linach. Moze ktos ze stadionu potwierdzic ze to dron?
    Był dron jak rownież kamera na linie poprzecznej przez cały tor. Jak i kamera na wysięgniku.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O rzesz ty orzeszku.

    To od ilu lat nie wolno się "spuszczać na internetowym forum" żeby nie mieć nic z garem ? Pytam bo jestem "ciut" starszy od Welny. A chciałbym wiedzieć, bo jak FZG zrobi majstra, to nie wiem czy mi będzie wypadało się cieszyć w ogóle.

    To moze jeszcze troche potrwać.

  33. Powrót do góry    #1284
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Bykom gratuluję kolejnego - w pełni zasłużonego złota DMP.
    Ekipa fajnie zbudowana i co najważniejsze w dużej mierze oparta na swoich wychowankach.
    Już dawno w tak łatwy sposób nie zdobyto tytułu. Brawo.

  34. Powrót do góry    #1285
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Bykom gratuluję kolejnego - w pełni zasłużonego złota DMP.
    Ekipa fajnie zbudowana i co najważniejsze w dużej mierze oparta na swoich wychowankach.
    Już dawno w tak łatwy sposób nie zdobyto tytułu. Brawo.
    Ostatnio to w 2010r
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #1286
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Ostatnio to w 2010r
    Bzdura totalna.

    Dużo łatwiej, złoto zdobył Falubaz w 2013.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1287
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Janowski tak mnie wczoraj zagotował po 13 biegu jak jego nie ukończył ze zacząłem ewakuację ze stadionu.
    Ważne że jest liderem na fecebooku wśród piszczacych nastolatek
    Ale lepiej nie krytykować bo sie obrazi i pójdzie gdzie indziej.

  37. Powrót do góry    #1288
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdura totalna.

    Dużo łatwiej, złoto zdobył Falubaz w 2013.
    Whaaaat. No chyba ze to taki sarkazm zwiazany z ta ucieczka Torunia z finalu.

    Sparta w 2006 tez zdemolowala lige. Choc to juz starozytnosc wlasciwie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #1289
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Whaaaat

    Sparta w 2006 tez zdemolowala lige. Choc to juz starozytnosc wlasciwie.
    Ale nie wygrała rewanżowego meczu finałowego walkowerem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1290
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    sparta_mistrz

    Tak też myślałem, więc żadnych pretensji nie mam

    Ani faktów o szpuszczaniu, ani honorowego ,,PRZEPRASZAM'' z Twoich ust nie było

    Jesteś trochę jak Andrzej i Krysia

    Szumne wypowiedzi i hasła, a potem kompromitacja i wstyd...

    Nieistotne

    Bądź zdrów i do następnego sezonu


    ps. swoją drogą. sprawdziłem w 3 minuty.
    Od pierwszego biegu, gdzieś od 19.30 w niedzielę, do wczorajszego mojego ,,spuszczania'' udzieliłeś się tu na forum 37 RAZY
    Ja 3 (o jednym wpisie delikatnie wstawiona głowa Wełny zapomniała)

    No, ale pewnie jesteś młodszy, to i częściej i łatwiej Ci ,,spuszczanie'' wychodzi

    To tak tylko operując faktami

    Ciao

  40. Powrót do góry    #1291
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Wełna ty jesteś jednak z wiekiem coraz bardziej dziecinny.
    UNSCARED

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    pejotl3 (24-09-2019), welna (24-09-2019)

Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •