Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1170

Wątek: PÓŁFINAŁ DMP 2019: SPARTA WROCŁAW VS FALUBAZ ZIELONA GÓRA (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach

    PÓŁFINAŁ DMP 2019: SPARTA WROCŁAW VS FALUBAZ ZIELONA GÓRA (mecz i rewanż)

    Półfinały czas zacząć.

    15 runda – 1.09.2019


    STELMET Falubaz Zielona Góra – BETARD Sparta Wrocław, godz. 19.00, nSport+

    16 runda – 8.09.2019

    BETARD Sparta Wrocław – STELMET Falubaz Zielona Góra, godz.19.30, nSport+

    Składy:

    Sparta Wrocław
    1. Tai Woffiden
    2. Jakub Jamróg
    3. Vaclav Milik
    4. Max Fricke
    5. Maciej Janowski
    6. Maksym Drabik
    7. Przemysław Liszka
    8. Gleb Czugunow

    Falubaz Zielona Góra
    9. Martin Vaculik
    10. Martin Smolinski
    11. Michael Jepsen Jensen
    12. Piotr Protasiewicz
    13. Patryk Dudek
    14. Norbert Krakowiak
    15. Mateusz Tonder
    16. Damian Pawliczak

    Składy co prawda przewidywane ale niespodzianek raczej nie ma się co spodziewać. Za Dzika pewnie pojedzie Smolinski i tyle. No chyba że Sparta wstawi do podstawowego składu Milika, a Gleb wyląduje pod 8/16 co nie jest wykluczone, bo półfinały to już nie żarty i trzeba mieć w odwodzie rezerwy na wypadek kontuzji. Ja bym jeszcze poszedł krok dalej i wrzucił Fricke pod trójką, a któregoś z pary Gleb/Vaszek pod 4.

    Moim zdaniem Sparta jest lekkim faworytem ale nie przeceniałbym tego. Moim zdaniem wszystko od +4 do -8 jest możliwe, a jak będzie te -8, to Falubaz tego nie straci w rewanżu.

    Jak zwykle homerskie typy:
    Falubaz - Sparta 45-45
    Sparta - Falubaz 48-42

    Ostatnio edytowane przez Rogerson ; 29-08-2019 o 14:46

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    W mojej opinii raczej pojedziemy z Sebastianem " pojechałem jak pi zda " Niedzwiedziem. Wczoraj wrzucali foto jak trenowal w ZG, obilo mi sie cos o uszy z jakimis zawodami Smolinskiego i braku dostepnosci-nie jest to potwierdzone, wiec moze ktos bedzie bardziej zorientowany.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Za PS:

    Wszystko przez to, że niedawno zawodnik zgłosił się do kadry Niemiec na jedne z zawodów na długim torze. 35-latek nie miał wtedy pojęcia, że właśnie w tym terminie będzie bardzo potrzebny Falubazowi. Odwołanie go z tych zawodów wcale nie będzie takie łatwe, ale zielonogórzanie już podjęli stosowne kroki i są optymistami.

    Dużo w całej sprawie zależy od zaangażowanie samego żużlowca, a to jest ponoć na najwyższym poziomie. Jeszcze nigdy w swojej karierze Smolinski nie miał okazji uczestniczyć w walce o medale w PGE Ekstralidze. Dla 35-latka ma to spore znaczenie, dlatego zadeklarował, że zrobi wszystko, by dołączyć do Falubazu i w niedzielę zadebiutować w tych barwach przeciwko Betard Sparcie Wrocław.

    - Rozmawiałem z nim we wtorek wieczorem i wiem, że właśnie rozpoczęła się procedura odwoływania do tych zawodów. Zawodnik chce pojechać w Zielonej Górze i zdaje sobie sprawę, że to dla niego spora szansa na pokazanie swoich umiejętności. Robi wszystko, by zwolniono go z tego obowiązku. We wtorek rano powinniśmy wiedzieć już więcej - ogłosił w Magazynie PGE Ekstraligi w Eleven Sports, prezes Stelmet Falubazu Adam Golinski.

    To jednak nie koniec problemów Niemca. Smolinski w sobotnim finale Grand Prix Challenge uczestniczył w poważnym wypadku i zawody zakończył z bólem pleców. W poniedziałek zawodnik przechodził fizjoterapię.
    Niedźwiedź pewnie trenuje w razie gdyby nie było innej opcji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Nawet z Nickim w składzie delikatnym faworytem wg mnie była Sparta, teraz jest bardziej niż delikatnym.
    Co nie przeszkadza mi wierzyć w naszych. Musimy wygrać min. +6 pierwszy mecz i bronić się w rewanżu. Tylko i aż tyle .

    Moim zdaniem decydujące znaczenie będzie miało to, jakie tory uda się przygotować gospodarzom każdego z pojedynków.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    A propos Smoły, to chyba dziś wieczorem będzie coś wiadomo - mówił o tym Goliński wczoraj w magazynie.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jak Falubaz zrobi u siebie 48-49 punktow to nie wypusci tego.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    W niedziele otwiera się okienko transferowe, także można byłoby się za kimś tam rozejrzeć.
    W sumie chyba nie ma takiego kogoś, kto by w pełni zastąpił Dzikusa.

    No może Herbi jakby pokręcił przez tydzień troche kółek.
    Smoła? Ciężka sprawa żeby on coś sensownego ukulał.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Nie ma kogo zakontraktować. Został chyba tylko Cook, ale jego nie brałbym pod uwagę. To już Smoła więcej oferuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    W niedziele otwiera się okienko transferowe, także można byłoby się za kimś tam rozejrzeć.
    W sumie chyba nie ma takiego kogoś, kto by w pełni zastąpił Dzikusa.

    No może Herbi jakby pokręcił przez tydzień troche kółek.
    Smoła? Ciężka sprawa żeby on coś sensownego ukulał.
    Pewnie skończyłoby się jak z powrotem Sullivana kiedyś. Musi jechać Niemiec i nie ma to tamto. On jest niezłym startowcem, wcale nie musi pojechać gorzej od Nikiego który był w takiej sobie formie i wyraźnie zdemotywowany (przecież wie, że nie dostanie oferty na kolejny rok).

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Pewnie skończyłoby się jak z powrotem Sullivana kiedyś. Musi jechać Niemiec i nie ma to tamto. On jest niezłym startowcem, wcale nie musi pojechać gorzej od Nikiego który był w takiej sobie formie i wyraźnie zdemotywowany (przecież wie, że nie dostanie oferty na kolejny rok).
    Z tym pożeganiem Dziką byłbym ostrożny, wcale nie jest takie pewne, że odejdzie.
    A sytuacje Herbiego nie trzeba wcale porównywać z Sulim, to że jemu nie poszło, nie musi wcale przełożyć się na to, że Greg byłby bezradny.

    Herbi pewnie kręci tam sobie kółeczka i trzyma forme.
    Już był gotowy wystąpić w GP, to pewnie wie co robi i jest gotowy.

    Jak ja bym miał decydować, to postawiłbym na Grega, bo wtedy byłaby jakaś szansa na ten finał.
    Smoła tak samo nie kręcił kólek w SE już ze dwa lata i ma wpaść i zrobić róznice? No nie wiem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Dzik w ostatnich 3 meczach (czyli po przerwie lipcowej) wykręcił 17+1 w 12 biegach. W tym jest mecz, w którym rozbiliśmy wysoko Gorzów.
    Biorąc takiego Dzika pod uwagę to i Smoła może go zastąpić, tylko my wszyscy chyba mieliśmy nadzieję na jego powrót do formy +/- 2,0/bieg, a tego Smoła na pewno nam nie da. Choć i Nicki po ostatnich wyczynach w żaden sposób nie gwarantował.

    Żebyśmy mieli szansę, to przede wszystkim muszą ogarnąć wychowankowie. Dudek ma za dużo wtop, a Protas musi te 8 w 5 przywieźć.
    Ostatnio edytowane przez hcp ; 27-08-2019 o 15:51

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Może nie Smołe, nie Herbiego tylko puścić swojego czarnego konia Pawliczaka.
    Przecież on też może pojechać mecz życia.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Smoła daje tą nadzieję, że ma starty i potrafi być szybki i jak komisarze zrobią tory typowo startowe to on może wypalić.

  14. Powrót do góry    #14
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Smoła to nie jest startowiec. Nie wiem kto to wymyślił i po co to powielacie, ale to bzdura kompletna. To dobry rider, ale start nigdy nie był i nie jest jego atutem. Wybitny krawężnikowiec.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    pejotl3 (27-08-2019)

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Dziwi mnie ta wiara w Smołe, a już w Dziadka Herbiego nie.

    Nie jestem czarnowidzem, ale watpie w to, że Smoła bedzie zbawcą Falubazu.
    Oczywiście mogę mylić.

    Trzeba walczyć, może okoliczności bedą sprzyjać i jakoś uda się ograć potężną Sparte.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dziwi mnie ta wiara w Smołe, a już w Dziadka Herbiego nie.

    Nie jestem czarnowidzem, ale watpie w to, że Smoła bedzie zbawcą Falubazu.
    Oczywiście mogę mylić.

    Trzeba walczyć, może okoliczności bedą sprzyjać i jakoś uda się ograć potężną Sparte.
    Niemiec jest a Jankesa ni ma, proste. Jeśli Greg jest taki mocny to niech przyjedzie do ZG i pościga się na treningu z Vaculem i Patrykiem.
    Nie mam nic przeciwko niemu, ale zwyczajnie nie chce mi się wierzyć w jego powrót do ścigania w tym sezonie.

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Wypożyczcie z Loko Pontusa Aspgrena. Podstawcie mu jakis sprzęt. W Czelendzu się pokazał.No bo kto Niedzwiedz ?

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Niemiec jest a Jankesa ni ma, proste. Jeśli Greg jest taki mocny to niech przyjedzie do ZG i pościga się na treningu z Vaculem i Patrykiem.
    Nie mam nic przeciwko niemu, ale zwyczajnie nie chce mi się wierzyć w jego powrót do ścigania w tym sezonie.
    Ciekawi mnie czy w ogole wroci...

  20. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie ma kogo zakontraktować. Został chyba tylko Cook, ale jego nie brałbym pod uwagę. To już Smoła więcej oferuje.
    Jeszcze jakby co jest Potnus Aspegren ale on raczej też nic nie gwarantuje ale ma dosyć dobre wyniki w Szwecji i dosyć dobrze radził se w Gorican w chelengu

  21. Powrót do góry    #20
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ja to mam wrażenie, że paradoksalnie w ZG jest jakieś odczucie ulgi. Teraz zeszła presja i co się uda zrobić, to fajnie, a jak nie to wytłumaczenie gotowe i lekkie pogodzenie z rzeczywistością.

    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Jeszcze jakby co jest Potnus Aspegren ale on raczej też nic nie gwarantuje ale ma dosyć dobre wyniki w Szwecji i dosyć dobrze radził se w Gorican w chelengu
    No w Szwecji tak świetne, że nie mieści się w składzie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    sobotch (27-08-2019)

  23. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ja to mam wrażenie, że paradoksalnie w ZG jest jakieś odczucie ulgi. Teraz zeszła presja i co się uda zrobić, to fajnie, a jak nie to wytłumaczenie gotowe i lekkie pogodzenie z rzeczywistością.
    Powiedz to Golińskiemu
    Presja jest bo Pan i Władca chce wyniku zaraz teraz i natychmiast!

    Natomiast fajnie byłoby gdyby zawodnicy do tego podeszli tak jak piszesz. Bez Dzika atmosfera na pewno będzie lepsza w parkingu, ale najlepszą atmosferę to robi wynik. Tutaj trudno o optymizm, gdy w zasadzie jedynym pewnym punktem drużyny jest Vacul.

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Powiedz to Golińskiemu
    Presja jest bo Pan i Władca chce wyniku zaraz teraz i natychmiast!


    Natomiast fajnie byłoby gdyby zawodnicy do tego podeszli tak jak piszesz. Bez Dzika atmosfera na pewno będzie lepsza w parkingu, ale najlepszą atmosferę to robi wynik. Tutaj trudno o optymizm, gdy w zasadzie jedynym pewnym punktem drużyny jest Vacul.
    Serio chce wyniku w tym sezonie?
    Czego on się spodziewa, złota?

    Przecież wyrażnie widać jaka jest obecnie siła Falubazu zwłaszcza bez Dzika.
    Tu jak uda się ukulać brąz to bedzie dobrze.

    Żeby wejśc do finału, to by Wrocek musiał jechać tak jak ostatnio z Bykami.
    Dziwne, że takiemu biznesmenowi brakuje chłodnej głowy i kalkulacji.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Musimy pojechać dwa najlepsze mecze w sezonie aby jeszcze raz udać się w okolice Wschowy a że wiara u mnie taka sobie to przewiduje że już po pierwszym meczu mistrzuniu i cukiereczek będą pierwsi w kolejce po bilety do Leszna

  26. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    wątpię czy pojadę do Leszna. zawsze na finał wypadają pardubice.

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Serio chce wyniku w tym sezonie?
    Czego on się spodziewa, złota?.
    Tak
    I podobno potrafi bardzo dobitnie przekazywać swoje oczekiwania poddanym tfu współpracownikom znaczy się

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz (27-08-2019)

  29. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    wątpię czy pojadę do Leszna. zawsze na finał wypadają pardubice.
    Zlata Prilba jest 6 pazdziernika ,chyba że Tobie chodzi o koniki

  30. Powrót do góry    #27
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Powiedz to Golińskiemu
    Presja jest bo Pan i Władca chce wyniku zaraz teraz i natychmiast!

    Natomiast fajnie byłoby gdyby zawodnicy do tego podeszli tak jak piszesz. Bez Dzika atmosfera na pewno będzie lepsza w parkingu, ale najlepszą atmosferę to robi wynik. Tutaj trudno o optymizm, gdy w zasadzie jedynym pewnym punktem drużyny jest Vacul.
    No ale przecież on sam wczoraj parę razy rzucił "mieliśmy szansę na tytuł" itd itd, potem się poprawił, ale dało się odczuć, że pogodzono się z losem, a łatwiej przyjąć porażkę z wytłumaczeniem prostym i racjonalnym niż wymierny oklep na torze.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak
    I podobno potrafi bardzo dobitnie przekazywać swoje oczekiwania poddanym tfu współpracownikom znaczy się
    No to dziwne to podejście.
    Teoretycznie jesteśmy 3 ekipą po RZ i widać wyrażnie, że dwie pierwsze ekipy sa mocniejsze.
    No i to było jak mieliśmy jeszcze Dzika, teraz bez Dzika niewiadomo czy uda się utrzymać ta trzecią lokate na koniec sezonu.

    Trzeba mierzyć siły na zamiary i ciężko oczekiwać od drużyny, aby w obecnej sytuacji wjechali do finału.

    No chyba ten Bieńkowski nie jest laikiem, że nie orientuje się realiach tego sportu.
    No i chyba to nie jest jeden z tych, co to myśli, że nakupi gwiazd i gwiazdeczek i złota się ma w kieszeni.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No to dziwne to podejście.
    Teoretycznie jesteśmy 3 ekipą po RZ i widać wyrażnie, że dwie pierwsze ekipy sa mocniejsze.
    No i to było jak mieliśmy jeszcze Dzika, teraz bez Dzika niewiadomo czy uda się utrzymać ta trzecią lokate na koniec sezonu.

    Trzeba mierzyć siły na zamiary i ciężko oczekiwać od drużyny, aby w obecnej sytuacji wjechali do finału.

    No chyba ten Bieńkowski nie jest laikiem, że nie orientuje się realiach tego sportu.
    No i chyba to nie jest jeden z tych, co to myśli, że nakupi gwiazd i gwiazdeczek i złota się ma w kieszeni.
    No pewnie że nie jest laikiem bo skoro by tak podchodził w ten sposób do biznesu to by się nie dorobił tego majątku

  33. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    No pewnie że nie jest laikiem bo skoro by tak podchodził w ten sposób do biznesu to by się nie dorobił tego majątku
    No to jak nie jest laikiem, to nie powinien wymagać zbyt wiele od zawodników i nakładać na nich zbyt dużej presji.
    Ten skład zwłaszcza bez Dzika, nie jest na złoto, czy srebro.
    Jakby mu położyli brąz na stole, to powinien go rzyjąć z radością.

    Na złoto trzeba czegoś więcej. może za rok bo bedzie zdecydowanie łatwiej jak odejdą czołowi juniorzy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Sprawa jest prosta, skoro byle Leszno rozwaliło chłopców bez mydła, to my też powinniśmy załatwić finał pierwszym meczem. Dorabianie ideologii uważam za bezcelowe.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Falubaz (27-08-2019)

  36. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Wygrywamy i w ZG i we Wro.

  37. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    W ZG 46-44 dla Sparty, a na Olimpijskim pewna wygrana Spartan 50-40.

  38. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak
    I podobno potrafi bardzo dobitnie przekazywać swoje oczekiwania poddanym tfu współpracownikom znaczy się
    Nie do do końca TAK.

    Pewnie, że złoto by go mocno połechtało, ale oficjalny plan minimum to PO. Mówię oficjalny, bo tak to klub sprzedaje na zewnątrz, pewnie aby zbytniej presji nie wywierać na drużynę. Generalnie jednak boos postawił przed Skórą i Golińskim jasny cel, czyli finał DMP i walkę w finale do ostatniego gaźnika.

    Pewnie boos już zdążył się zorientować, że złoto zayebały rolniki, jeszcze przed sezonem. Dlatego lekko spuścił z tonu. Ale finał ma być, mimo kontuzji Dzika. Jak nie będzie finału to jakieś głowy polecą. Boos nie toleruje fuszerki. A jeszcze jak zobaczył, jaki słaby jest Wrocek po oklepie od Leszna, to nie chce słyszeć o przegranej w półfinale.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-08-2019 o 18:57
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Oto jak myśli Zielonogórec:

    "Nie mamy NIckiego. Ale pojedzie za niego Smoła. A on byłby wszedł do GP2020 gdyby mu w CHellengu sędzia nie przeszkodził wykluczeniem. Czyli nawet lepszy od Nickiego jest bo z GP.
    A Wrocław słaby , ze słabą Unią przegrał. Bo co to za Unia , Hampel 3 Punkty, Sajfudinov to nawet w nominowanych nie jechał.
    Spacrek to będzie"
    UNSCARED

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Leonidas (27-08-2019)

  41. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    w ZG 48:42 dla Myszy, a we Wrocku 49:41 dla WTSu
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  42. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Oto jak myśli Zielonogórec:

    "Nie mamy NIckiego. Ale pojedzie za niego Smoła. A on byłby wszedł do GP2020 gdyby mu w CHellengu sędzia nie przeszkodził wykluczeniem. Czyli nawet lepszy od Nickiego jest bo z GP.
    A Wrocław słaby , ze słabą Unią przegrał. Bo co to za Unia , Hampel 3 Punkty, Sajfudinov to nawet w nominowanych nie jechał.
    Spacrek to będzie"
    Lepiej nie pisz jak myśli leszniok bo nie zaśniemy dzisiaj

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    lemur6666 (27-08-2019)

  44. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Falubaz potrzebuje punktów Protasa

    Dlatego tor należy przygotować pod Niego!
    Vacul i Dudek pojadą na każdym
    MJJ musi się ogarnąć na tym co zastanie
    Juniorzy jakimś cudem muszą uratować remis w ,,drugim” i liczyć, że być może jeszcze strzelą Liszkę w dalszej części meczu


    Ale powtarzam
    Kluczem jest Protas
    Jego 7 a 12 pkt zrobić może wielką różnicę!!!

    49/50 przy sprzyjających wiatrach jest do zrobienia

    A taki wynik naprawdę można w rewanżu obronić

  45. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie do do końca TAK.

    Pewnie, że złoto by go mocno połechtało, ale oficjalny plan minimum to PO. Mówię oficjalny, bo tak to klub sprzedaje na zewnątrz, pewnie aby zbytniej presji nie wywierać na drużynę. Generalnie jednak boos postawił przed Skórą i Golińskim jasny cel, czyli finał DMP i walkę w finale do ostatniego gaźnika.

    Pewnie boos już zdążył się zorientować, że złoto zayebały rolniki, jeszcze przed sezonem. Dlatego lekko spuścił z tonu. Ale finał ma być, mimo kontuzji Dzika. Jak nie będzie finału to jakieś głowy polecą. Boos nie toleruje fuszerki. A jeszcze jak zobaczył, jaki słaby jest Wrocek po oklepie od Leszna, to nie chce słyszeć o przegranej w półfinale.
    Mario nie wiem, akurat Bieńkowskiego nie znam, ale znam sporo ludzi na takim levelu jak on i zapewniam cię, że to jest myślenie na zasadzie: choćby skały srały ma być tak jak ja chcę!
    A nie po to wykłada miliony żeby być jakimś wicemiszczem

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    lemur6666 (27-08-2019)

  47. Powrót do góry    #40
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,426
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Falubazy trzymam kciuki za was zróbcie te 49/50 pkt i jest szansa się obronić taktykami u was taki Jamrog gleb czy Fricke nie mogą istnieć powodzenia

  48. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Falubaz nie jest bez szans, paradoksalnie brak Pedersena moze im pomoc. Moze to zadzialac na tej samej zasadzie jak Sparta jechala bez Janowskiego/Taia. Malo tego, marsz Unii po zloto w 2017 zaczal sie wlasnie od kontuzji Pedersena.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario nie wiem, akurat Bieńkowskiego nie znam, ale znam sporo ludzi na takim levelu jak on i zapewniam cię, że to jest myślenie na zasadzie: choćby skały srały ma być tak jak ja chcę!
    A nie po to wykłada miliony żeby być jakimś wicemiszczem
    Tak było, ale już zdążyli go przekonać, że Leszno jest nie do przejścia w tym sezonie. Więc złoto im odpuści (nie poleca głowy). Ale finał ma być. Jak nie będzie to czyjaś głowa poleci.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Falubaz nie jest bez szans, paradoksalnie brak Pedersena moze im pomoc. Moze to zadzialac na tej samej zasadzie jak Sparta jechala bez Janowskiego/Taia. Malo tego, marsz Unii po zloto w 2017 zaczal sie wlasnie od kontuzji Pedersena.
    Niedawno brak Tai'a w składzie był problemem Sparty, a teraz już nie jest? A jeśli jego brak ma zadziałać pozytywnie , to może spróbujcie pojechać bez niego ten półfinał, protestów nie będzie. Może być też bez Magica. Za Tai'a była ZZ, za Dzika nie da się wstawić. W Unii zadziałała zamiana Dzik<=>Zengi, niestety Zengoty nie mamy, ani nikogo podobnego.
    Trudno, nie ma Duńczyka, pojedziemy Smołą czy Misiem, być może polegniemy, ale jeśli wygramy dwumecz, to będzie jeszcze większa frajda. Szansa jest, byle nie odpuszczali jak ostatnio w Toruniu.

  51. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    no to się rozpedziles z tym swoim zaglebiem filozoficznym

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    noc (27-08-2019), sparta_mistrz (27-08-2019)

  53. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Ja tam wierzę w chłopaków,że są w stanie ''wykręcić'' dobry wynik.Napisałbym coś o treningu mentalnym jakie w dzisiejszych czasach odgrywa rolę .toruńskim . Dzisiejszy sport nie istnieje bez treningu mentalnego .


    W dzisiejszym sporcie...trening mentalny to podstawa,od tego się zaczyna.Prosty przykład pierwszy z brzegu....rodzice przywożą często dzieci na różnego rodzaju treningi ''gotowe''. Przebierają się w domu lub w aucie w drodze na trening.Gdzie integracja z szatnią i innymi dziećmi,czucie szatni,rozmowy itp.To jest błąd rodziców. Miałem okazje być na takim szkoleniu w Warszawie,za głowę się łapałem jakie czynniki mają lub mogą mieć wpływ na dzieci,które rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. I podobnie jest wśród osób dorosłych,tu odgrywają rolę inne czynniki.Mogę odnieść się do mojej kochanej siatkówki,wszystkie kluby grające w siatkówkę na poziomie Plus ligi mają trenerów od ''mentala'' . Pokazywali jak pomagać na treningach i meczach zawodnikowi.To było jedno z najlepszych szkoleń na jakim byłem odnośnie treningu mentalnego.

    ''prosty'' przykład kolegi który prowadził sympozjum...''Możesz bawić się na imprezie bez alkoholu? Jasne..ale po co się męczyć''

    Jeszcze dobrym przykładem jest Vital Heynen,koleś odbiega od wszystkich trenerów na świecie swoim podejściem do siatkówki.

Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •