Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,170 z 1170

Wątek: PÓŁFINAŁ DMP 2019: SPARTA WROCŁAW VS FALUBAZ ZIELONA GÓRA (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #1126
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, a ty byś zastąpił tą dziurę takim Cierniakiem ?
    A pisałem gdzieś o Cierniaku?
    Czytasz aby że zrozumieniem?

  2. Powrót do góry    #1127
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Mi się odechciało. Ok, przegrać można. Ale tutaj nie widziałem jakiejkolwiek woli walki, niczego. Oni praktycznie oddali ten mecz bez walki. Nie mam pretensji do Protasa, bo widać że na więcej już go po prostu nie stać. Jensen pierwsze dwa biegi petarda, a później taka zapaść. Z drugiej strony to tylko Jensen. Trudno oczekiwać żeby takie występy jak tydzień temu notował regularnie. Poważniejszy problem to jest Dudek. Cały sezon ma słaby, ale wczoraj i dzisiaj to już kompletna katastrofa. Nawet starty które były jego najmocniejszą stroną teraz kuleją. Wypada pogratulować Wrocławiowi. Z przebiegu sezonu sezonu zasłużyli na ten finał.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    Buszmen (09-09-2019)

  4. Powrót do góry    #1128
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Kto nie potrafi wyszkolić dobrego juniora, ten płaci te setki, żeby w ogóle się liczyć w walce o medale.

    Zresztą kupując każdego zawodnika niewiadomo jak pojedzie w kolejnym sezonie i może się eż okazać, że kupiło się wywaliło tysiączki w błoto/.
    Np dobra, ale płacić należy za określoną jakość. A co prezentuje ten Cierniak w konfrontacji z choćby z Krakowiakiem (który żadną gwiazda nie jest). Sprawdź sobie wyniki z MIMP na domowym torze Cierniaka.

    Jak kupujesz takiego Vacula, Taia, Doyle czy Nickiego, to wiesz jakim potencjałem dysponują ci zawodnicy. Bo już nie raz pokazywali próbkę swoich możliwości. Oczywiście, że mogą mieć sezon gorszy. Ale ty chcesz płacić kasę za gościa który jeszcze nic nie pokazał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #1129
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No karwa, ale ty chyba jesteś tym jasnowidzem, skoro wiesz, że ten Cierniak będzie wymiatał w 2021 roku ? I przypomnę ci, ze wielu twierdziło, iż w tym sezonie wymiatał będzie taki Bartkowiak. Ba, były podchody Falubazu pod Bartkowiaka. I o mały włos Goliński by go nie kupił.

    Mariusz a jakich zawodników z rocznika 2002 i 2003 widzisz wyżej od Cierniaka? To jest najlepszy transfer z możliwych. Poza Cierniakiem jest Żupiński, ale na moje jest słabszy od Cierniaka.

    W przyszłym roku można sobie zapewne odpuscic kolejny raz walkę z Lesznem - będą mieć najlepszego juniora - Kuberę, a do tego mogą zostawić taki sam skład i dać pod 8 Smektałe lub wymienic np. Kurtza czy Hampela na Smektałę a i tak będą niezwykle silni. Do tego na juniora może dojsc Szlauderbach, który jako 2 junior nie będzie jakąs dziura w stosunku do 2 juniora innych ekip.

    Mariusz - Falubaz musi myślec co zrobić, aby w latach 2021-23 wrocic na szczyt. Skoro najlepszy z rokujących juniorów - podkupiony z Wawrowa Gręda ma 10 lat to musicie poczekać tyle na w miare perspektywicznego juniora. Musicie juz w tym okienku transferowym pomyslec o juniorze, bo poza Wami w przyszlym roku juniorów bedzie szukać Leszno, Toruń , Grudziadz i jednego juniora beda chciec tez we Wroclawiu. W przyszlym roku będze ogromna konkurencja w walce o nielicznych zdolnych juniorow i musicie juz teraz wyprzedzić konkurencję.

    A skoro mówimy o realnej szansie Falubazu o złoto najszybciej w 2021 (chociaz wtedy Lublin z Lampartem może byc faworytem do złota), to poza posiadaniem perspektywicznego juniora musicie myslec o wymianie Protasa, bo oczywiscie bardzo lubie Piotrka, ale wtedy juz chyba nie będzie jeździł na poziomie ok 1,7-1,8 pkt na bieg.

  6. Powrót do góry    #1130
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A pisałem gdzieś o Cierniaku?
    Czytasz aby że zrozumieniem?
    A ty sam wiesz w ogóle o czym pisałeś ?

    Wciąłeś się w dyskusję i nie wiadomo o co ci chodzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1131
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nieważne, naprawdę

  8. Powrót do góry    #1132
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz a jakich zawodników z rocznika 2002 i 2003 widzisz wyżej od Cierniaka? To jest najlepszy transfer z możliwych. Poza Cierniakiem jest Żupiński, ale na moje jest słabszy od Cierniaka.

    W przyszłym roku można sobie zapewne odpuscic kolejny raz walkę z Lesznem - będą mieć najlepszego juniora - Kuberę, a do tego mogą zostawić taki sam skład i dać pod 8 Smektałe lub wymienic np. Kurtza czy Hampela na Smektałę a i tak będą niezwykle silni. Do tego na juniora może dojsc Szlauderbach, który jako 2 junior nie będzie jakąs dziura w stosunku do 2 juniora innych ekip.

    Mariusz - Falubaz musi myślec co zrobić, aby w latach 2021-23 wrocic na szczyt. Skoro najlepszy z rokujących juniorów - podkupiony z Wawrowa Gręda ma 10 lat to musicie poczekać tyle na w miare perspektywicznego juniora. Musicie juz w tym okienku transferowym pomyslec o juniorze, bo poza Wami w przyszlym roku juniorów bedzie szukać Leszno, Toruń , Grudziadz i jednego juniora beda chciec tez we Wroclawiu. W przyszlym roku będze ogromna konkurencja w walce o nielicznych zdolnych juniorow i musicie juz teraz wyprzedzić konkurencję.

    A skoro mówimy o realnej szansie Falubazu o złoto najszybciej w 2021 (chociaz wtedy Lublin z Lampartem może byc faworytem do złota), to poza posiadaniem perspektywicznego juniora musicie myslec o wymianie Protasa, bo oczywiscie bardzo lubie Piotrka, ale wtedy juz chyba nie będzie jeździł na poziomie ok 1,7-1,8 pkt na bieg.
    Szkolić swoich i jechać tym co mamy, a nie kupować jakiegoś szczyla który jedyne co ma to żużlowe nazwisko.

    Protas ma jeszcze sezon do odjechania. Dajcie mu spokojnie wywiązać się z kontraktu, bo zasłużył na to jak mało kto. A i zmienników dla niego ze świeca szukać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1133
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Mi się odechciało. Ok, przegrać można. Ale tutaj nie widziałem jakiejkolwiek woli walki, niczego. Oni praktycznie oddali ten mecz bez walki. Nie mam pretensji do Protasa, bo widać że na więcej już go po prostu nie stać. Jensen pierwsze dwa biegi petarda, a później taka zapaść. Z drugiej strony to tylko Jensen. Trudno oczekiwać żeby takie występy jak tydzień temu notował regularnie. Poważniejszy problem to jest Dudek. Cały sezon ma słaby, ale wczoraj i dzisiaj to już kompletna katastrofa. Nawet starty które były jego najmocniejszą stroną teraz kuleją. Wypada pogratulować Wrocławiowi. Z przebiegu sezonu sezonu zasłużyli na ten finał.
    Wola walki to może i była na początku, potem okazało się, że brakuje argumentów.

    MJJ robił zawsze sporo i jemu też mogł się przytrafić słabszy mecz.
    Dudek już od jakiegoś czasu pogubiony sprzętowo nie tylko w lidze.
    Pepeta raczej robił co mógł.
    Smoła, wybacz ale to nie jest zawodnik który by robił jakąmś różnice w tej lidze.
    Vacul jechał co mógł.
    Juniorzy oczywiście bez komentarza.

    Wrocek u siebie jest mocny i tam, nawet taki Jamróg potrafi robić różnice, nie mówiąc o Fricke czy Czugunowie.

    Żeby wejśc do finału wszyscy musieliby jechać swojego maksa, wystarczy popatrzeć na wyniki poszczególnych zawodników i widać, ze w sumie każdy pojechał poniżej oczekiwać. ( No może poza Vaculem)
    To nie miało prawa się udać przy takiej dyspozycji zawodników.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #1134
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Gratulacje dla dużo lepszej Sparty.

    Ja nie wiem co ten Patryk odpyerdala w końcówce sezonu. Potrafię zrozumieć problemy ze sprzętem, ale tego patrzenia na taśmę, o którym piszecie (z trybun tego nie zauważyłem) już nie potrafię.

  11. Powrót do góry    #1135
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Np dobra, ale płacić należy za określoną jakość. A co prezentuje ten Cierniak w konfrontacji z choćby z Krakowiakiem (który żadną gwiazda nie jest). Sprawdź sobie wyniki z MIMP na domowym torze Cierniaka.

    Jak kupujesz takiego Vacula, Taia, Doyle czy Nickiego, to wiesz jakim potencjałem dysponują ci zawodnicy. Bo już nie raz pokazywali próbkę swoich możliwości. Oczywiście, że mogą mieć sezon gorszy. Ale ty chcesz płacić kasę za gościa który jeszcze nic nie pokazał.
    Mario bo tutaj potrzebny jest właśnie nos.
    Trzeba "czuć żużel" i mieć takiego speca po swojej stronie co to potrafi przewidzieć co taki młodzian może prezentować za rok, dwa.

    Lepiej zapłacić za takiego młodziana, który daje nadzieje i szanse na wyniki w przyszłości niż rozgwiezdzie, która skasuje sporą sume budżetu i zawiedzie w najważniejszych momentach.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #1136
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    mecz wam zawalił Dudek i nikt więcej. reszta pojechała na swoim poziomie.
    Ps. no i się wydało ze TAI dostał nowy silnik przed meczem.

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Falubaz7 (08-09-2019), antyprzemek (09-09-2019), sfp (08-09-2019)

  14. Powrót do góry    #1137
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Szkolić swoich i jechać tym co mamy, a nie kupować jakiegoś szczyla który jedyne co ma to żużlowe nazwisko.

    Protas ma jeszcze sezon do odjechania. Dajcie mu spokojnie wywiązać się z kontraktu, bo zasłużył na to jak mało kto. A i zmienników dla niego ze świeca szukać.
    Mariusz a macie w ogóle jakiś perspektywicznych 14, 15 latków? Wydaje mi się, że Wasza szkółka nikogo takiego nie wypuści.

    A zobacz roczniki juniorów:

    Krakowiak (99), Tonder (99), Pawliczak (99). Na miejscu Waszych działaczy całą trójkę bym wypożyczył do innych ekip i zgarnął dobre pieniądze. Przy takiej Unii Leszno w sezonie 2020 jazda nie rokującymi 21-latkami nie ma sensu. Trzeba myślec do przodu i myslec o sezonie 2021-22. Mimo wszystko stawiałbym na duet Osyczka (2000) i Bartoch (2001) i rozejrzał się być może za jednym rokującym junorem w wieku maks 17 lat.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (09-09-2019), CarlitosFalubaz (08-09-2019), darsen (08-09-2019)

  16. Powrót do góry    #1138
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz a macie w ogóle jakiś perspektywicznych 14, 15 latków? Wydaje mi się, że Wasza szkółka nikogo takiego nie wypuści.
    My mamy tylko takich z wielkim potencjałem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Falubaz7 (08-09-2019)

  18. Powrót do góry    #1139
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Protasiewicz to jedyny - obok Vaculika oczywiście - zawodnik Falubazu co do którego widać było dzisiaj, że mu się chce.
    A ja wręcz przeciwnie mam do Pepety awersję już od dłuższego czasu - taka święta krowa, ta wściekłość jak Liszka go wiózł aż za nadto widoczna, drugi Huszcza co do 50tki będzie udawać żużlowca.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Mario ten Cierniak ci nie dał autografu, żeś tak się do niego doyebał ?
    Bo Cierniak dogadany w Sparcie, gdyby był dogadany w Falubazie to śpiewka byłaby inna, a tak Mariusz pokazuje - nie pierwszy raz - że to zwykły, farbowany lis, tłuk w dodatku.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Klasyczny Jensen. Najbardziej chimeryczny zawodnik swiata.
    Zaczął niepotrzebnie ,,Milikować" przy sprzęcie i zdechło, a pokazał, że ma moc na tym torze.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Klocowa placze, obsciskuje sie ze Schetyna xD xD
    Ta polityka, nie jestem za łączeniem tego ze sportem, ale Pani Krystyna już wie dlaczego

    Poza tym Pani Krystyna jest przecież człowiekiem i także jak cała reszta kmiotów z tego Forum - szczególnie z Leszna czy innej Zielonej Góry - ma prawo okazywać emocje, że reszta kmiotów widzi w Niej potwora i robi wiedźmę to jest tylko ich zwyczajny incelizm.

    Falubazowi proponuję przewietrzenie szatni - Protasiewicza oddać do Ostrowa a z Dudkiem pogadać czy On w ogóle swój klub traktuje poważnie, bo puchnie z każdym sezonem.

    U Nas niestety Jamróg wrócił do formy sprzętowej z kwietnia, Fricke za dużo błędów w trasie oraz powtórzyć w Finale dzisiejszy tor.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    cukrzyca (08-09-2019), sparta_mistrz (08-09-2019)

  20. Powrót do góry    #1140
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Ponoć po meczu od kibiców poszło po meczu ,,podziękowanie" dla Skóry i Golinskiego ktos potwierdzi

  21. Powrót do góry    #1141
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    A podobno Nicki Pedersen im przeszkadzał i bez niego miało byś lepiej
    To był chyba najbardziej żenujący mecz półfinałowy w wykonaniu Falubazu od czasu, gdy ktoś wymyślił PlayOffy.
    Na początku sezonu we frajerski sposób traciliśmy punkty. Dzisiaj było to samo. Na początku głupiow stracone punkty.
    Brak taktycznej za Smolińskiego w biegu nr 5 to profanacja taktyki z pełną premedytacją. Jedzie Vacul i Smoła na najgorszą parę Sparty. Wiadomo, że później już nie będzie takiej okazji. Falubaz ma -6 i już jest pod kreską.
    Trener gamoń puszcza Smołę, choć było prawie pewne że Vacul z MJJ przywiozą 5:1. Ręce opadają.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Szkolić swoich i jechać tym co mamy, a nie kupować jakiegoś szczyla który jedyne co ma to żużlowe nazwisko.
    Protas ma jeszcze sezon do odjechania. Dajcie mu spokojnie wywiązać się z kontraktu, bo zasłużył na to jak mało kto. A i zmienników dla niego ze świeca szukać.
    Mariusz, w temacie speedway'a szanuję Ciebie jako osobę zaangażowaną w speedway, ale proszę przestań pitolić
    Puszczanie 20-, 21-letnich nierokujących zawodników nie ma nic wspólnego ze szkoleniem. Jest to tylko wymuszone regulaminem, że tacy zawodnicy muszą startować.
    Oczywiście szkolić narybek trzeba, ale jak nie ma perspektywicznych zawodników to trzeba po prostu kupić kogoś konkretnego.
    Choćbyś miał najlepszą szkółkę, a nie będzie talentów, albo przynajmniej młodzieży z papierami na jazdę to i tak nie będziesz miał zawodnika.
    Pakowanie milionów złotych na rzekome "szkolenie", które polega na pompowaniu setek tysięcy złotych w nierokujących zawodników, to jest jakiś tępy, sportowy socjalizm.
    Czas to trochę przewietrzyć, bo kiedyś było skrzywienie w jedną stronę, a teraz jest w drugą. Nie można dać się zwariować z obu stron.
    Młody Pieszczek sportowo miażdżył tę naszą dzisiejszą juniorkę.
    Podejrzewam, że jeden punkt Pieszczka kosztował dużo mniej niż punkt Tondera, Pawliczaka, czy Krakowiaka. Jak policzysz wszystkie koszta.
    Widziałeś dzisiaj co potrafi Krakowiak? Trenerzy powinni filmy puszczać z tego meczu jak nie powinno się jechać.
    Do naszych młodych nie mam pretensji. Starają się, ale są po prostu słabi. Mam pretensje do polityki klubowej i do socjalistycznego podejścia części kibiców, którzy wręcz żądają, aby nierokujący, bez talentu, bez perspektyw, ale z odpowiednim miejscem urodzenia miał pewne miejsce w składzie.
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Ponoć po meczu od kibiców poszło po meczu ,,podziękowanie" dla Skóry i Golinskiego ktos potwierdzi
    A za co oni "dziękowali" Golińskiemu? za to, że rok temu byliśmy w d... i Goliński ściągnął Vaculika i Nickiego? Merytorycznie nie widzę uzasadnienia do przypieprzania się do Golińskiego, chyba, że była okazja do rewanżu za tematy kibicowskie.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 08-09-2019 o 23:08

  22. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (09-09-2019), Falubaz (08-09-2019), Przemek (08-09-2019), lego (09-09-2019), thengel (09-09-2019)

  23. Powrót do góry    #1142
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    a w Falubazie bez zmian

    2016 Cieślak: bo Toruń robił taktyczne
    2019 Skórnicki: bo zawodnicy nieprzyzwyczajeni do taktycznych

    wtedy też Dudek zawiódł, bo w Toruniu zrobił 4 punkty w 5 startach
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  24. Powrót do góry    #1143
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Ponoć po meczu od kibiców poszło po meczu ,,podziękowanie" dla Skóry i Golinskiego ktos potwierdzi


    https://po-bandzie.com.pl/szefowie-falubazu-zwyzywani-po-meczu-skornicki-widocznie-kibicom-nie-pasuja-ludzie-z-leszna/?fbclid=IwAR3LRiLeF1KZXcYMjx0FftQwUSlog79PsSwEenTa JFuDCpGzJE1tddviGJk

  25. Powrót do góry    #1144
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    "Widocznie zielonogórskim kibicom nie bardzo pasują ludzie z Leszna, którzy wiedzą coś na temat sportu. Nie będziemy się przecież przepychać na siłę z kibicami – mówił na gorąco po meczu szkoleniowiec Stelmet Falubazu."


    ahahaha


    "Zielonogórzanie krzyczeli również: „Pierwsza liga, pierwsza liga Apator”."


    :/
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  26. Powrót do góry    #1145
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    A podobno Nicki Pedersen im przeszkadzał i bez niego miało byś lepiej
    To był chyba najbardziej żenujący mecz półfinałowy w wykonaniu Falubazu od czasu, gdy ktoś wymyślił PlayOffy.
    Na początku sezonu we frajerski sposób traciliśmy punkty. Dzisiaj było to samo. Na początku głupiow stracone punkty.
    Brak taktycznej za Smolińskiego w biegu nr 5 to profanacja taktyki z pełną premedytacją. Jedzie Vacul i Smoła na najgorszą parę Sparty. Wiadomo, że później już nie będzie takiej okazji. Falubaz ma -6 i już jest pod kreską.
    Trener gamoń puszcza Smołę, choć było prawie pewne że Vacul z MJJ przywiozą 5:1. Ręce opadają.

    Mariusz, w temacie speedway'a szanuję Ciebie jako osobę zaangażowaną w speedway, ale proszę przestań pitolić
    Puszczanie 20-, 21-letnich nierokujących zawodników nie ma nic wspólnego ze szkoleniem. Jest to tylko wymuszone regulaminem, że tacy zawodnicy muszą startować.
    Oczywiście szkolić narybek trzeba, ale jak nie ma perspektywicznych zawodników to trzeba po prostu kupić kogoś konkretnego.
    Choćbyś miał najlepszą szkółkę, a nie będzie talentów, albo przynajmniej młodzieży z papierami na jazdę to i tak nie będziesz miał zawodnika.
    Pakowanie milionów złotych na rzekome "szkolenie", które polega na pompowaniu setek tysięcy złotych w nierokujących zawodników, to jest jakiś tępy, sportowy socjalizm.
    Czas to trochę przewietrzyć, bo kiedyś było skrzywienie w jedną stronę, a teraz jest w drugą. Nie można dać się zwariować z obu stron.
    Młody Pieszczek sportowo miażdżył tę naszą dzisiejszą juniorkę.
    Podejrzewam, że jeden punkt Pieszczka kosztował dużo mniej niż punkt Tondera, Pawliczaka, czy Krakowiaka. Jak policzysz wszystkie koszta.
    Widziałeś dzisiaj co potrafi Krakowiak? Trenerzy powinni filmy puszczać z tego meczu jak nie powinno się jechać.
    Do naszych młodych nie mam pretensji. Starają się, ale są po prostu słabi. Mam pretensje do polityki klubowej i do socjalistycznego podejścia części kibiców, którzy wręcz żądają, aby nierokujący, bez talentu, bez perspektyw, ale z odpowiednim miejscem urodzenia miał pewne miejsce w składzie.
    Golińskiemu za kontrole podczas meczów na w69 za ich ostatni post FNF

  27. Powrót do góry    #1146
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Mimo wielkiej kasy wpompowanej w drużynę, znaleźliśmy się w sytuacji wielkich niemożności.
    Nie możemy wyszkolić swoich skutecznych juniorów, ani nie możemy kupić nigdzie takich. A bez dobrego juniora/ juniorów, o tytule można tylko pomarzyć, w całej żużlowej Polsce tylko zielonogórski Mariusz wierzy w triumf.
    Nie możemy zrezygnować z Protasa, bo nie ma nikogo lepszego do wzięcia, a on jakoś tam jeździ (z naciskiem na "jakoś") i jest swój.
    Nie możemy od Patryka oczekiwać więcej, bo on wszędzie jedzie do tyłu, i w SGP i w Szwecji.
    Nie możemy zastąpić kontuzjowanego Dzika, bo wiadomo, nie da się.
    Wobec tak wielu niemożności, trzeba pogodzić się z jazdą o brąz, po prostu drużynę na tyle stać i nie oczekiwać od nich cudów. Nie ma kto walczyć o najwyższe laury, trzeba się z tym pogodzić. Może szef oczekiwał czegoś więcej, być może uwierzył w zapewnienia Maria, że teraz to już się uda bez juniorów, bo kiedyś musi...
    Ja jestem pogodzony tym co się dzisiaj stało, a czego oczekiwałem przed sezonem, bo Falubaz to drużyna na 3-4 msc i nic więcej. Praktycznie bez juniorów, ze słabnącym Pepe, chimerycznym Dudkiem, nierównym Jensenem. Tylko Vacul nie do zdarcia. I jeszcze z pechem Pedersena.
    Nie oczekuję wymiany prawie całej drużyny, mnie w miarę zadowala ten skład, tylko nie ma co oczekiwać niemożliwego. Jazda o 3 miejsce jest akuratna dla naszych możliwości. I tyle.
    Jeśli ktoś oczekuje rzeczywistej walki o złoto, to potrzebujemy przynajmniej jednego znakomitego juniora i za Pepe jakiegoś Janowskiego czy Kołodzieja. Owszem nie da się, więc nie liczmy na więcej niż mamy.
    Aha, zapomniałem o Skórze. Niemożliwym jest wymagać od niego więcej. Dzisiejszy brak taktyka w 5 wyścigu, to trenerski odpowiednik Krakowiaka, trzeba pokazywać jak nie prowadzić meczu. Po 4 biegu, jeszcze nikt nie wiedział że nie ma szans, wręcz przeciwnie, to mogło sprawić inny rozwój wydarzeń. Adaś to najsłabszy element w drużynie, do pary z juniorami.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (09-09-2019), marcool (09-09-2019)

  29. Powrót do góry    #1147
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,238
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Że ten Skóra ma ochotę się stresować dla tych niewdzięcznych (w sumie..) kibiców Falubazu. Ale ja myślę, że w poczuciu obowiązku pozostanie z wami na kolejny sezon. Bo to taki właśnie rzetelny gość. Szczęście macie.


    PS
    Jak wam w tym roku brąz wywalczy to na rękach będzie pana Adama nosić i pewnie pomnik na deptaku mu postawicie..
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 09-09-2019 o 00:11

  30. Powrót do góry    #1148
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    patrząc od 2016 i 2017 i teraz 2019 mamy problem żeby awansować do finału więc myślę ,że nie tylko zawodnicy są winnni

  31. Powrót do góry    #1149
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Świetny mecz Sparty, świetna atmosfera na Olimpijskim. Najbardziej mi się podobało, jak Tai po pierwszym biegu zrobił rundkę honorową na stadionie. Było widać, że jest nabuzowany do walki i jeszcze bardziej rozgrzał kibiców do dopingu. Cel minimum na ten sezon osiągnięty.

    Co do Falubazu to gratulacje dla kibiców przyjezdnych i świetny doping na sektorze gości (o niebo lepszy niż kibiców Leszna 2 tyg temu ). Myślę, że żadna drużyna z Ekstraligi nie powinna mieć takiego trenera, jak Skóra, który potrafi narzekać tylko na tor. Przed meczem widziałem wywiady, jakiego to on nie ma pomysłu na Spartę, a dzisiaj kilka razy był komunikat, że kierownik drużyny gospodarzy zapraszany do telefonu. Zamiast reagować na to co się dzieje z jego zawodnikami, to ten płacze na tor.

    Kluczowy dla losów dwumeczu był bieg 8, kiedy Skóra zastosował pierwszą RT, a Drabik na dystansie zrobił Jepsena Jensena. Mega ważny moment i Sparta odskoczyła na 8 punktów. Osobiście zatrzymałbym RT na jakąś słabszą parę Wrocławian.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    antyprzemek (09-09-2019)

  33. Powrót do góry    #1150
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz a macie w ogóle jakiś perspektywicznych 14, 15 latków? Wydaje mi się, że Wasza szkółka nikogo takiego nie wypuści.

    A zobacz roczniki juniorów:

    Krakowiak (99), Tonder (99), Pawliczak (99). Na miejscu Waszych działaczy całą trójkę bym wypożyczył do innych ekip i zgarnął dobre pieniądze. Przy takiej Unii Leszno w sezonie 2020 jazda nie rokującymi 21-latkami nie ma sensu. Trzeba myślec do przodu i myslec o sezonie 2021-22. Mimo wszystko stawiałbym na duet Osyczka (2000) i Bartoch (2001) i rozejrzał się być może za jednym rokującym junorem w wieku maks 17 lat.
    To jest właśnie sedno problemu. Juniorzy są za starzy i nie rokujący. Pojeżdżą 2-3 sezony i echo. Brakuje 16 latków, których można rzucić na głęboką wodę.

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    "Zielonogórzanie krzyczeli również: „Pierwsza liga, pierwsza liga Apator”.":/
    Leczą własne kompleksy. Nie przejmuj się tymi idiotami.

    Cytat Zamieszczone przez Dawid11 Zobacz posta
    Golińskiemu za kontrole podczas meczów na w69 za ich ostatni post FNF
    To niech zaczną przestrzegać regulamin stadionu (race, kominiarki).

  34. Powrót do góry    #1151
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,382
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    A podobno Nicki Pedersen im przeszkadzał i bez niego miało byś lepiej
    To był chyba najbardziej żenujący mecz półfinałowy w wykonaniu Falubazu od czasu, gdy ktoś wymyślił PlayOffy.
    Na początku sezonu we frajerski sposób traciliśmy punkty. Dzisiaj było to samo. Na początku głupiow stracone punkty.
    Brak taktycznej za Smolińskiego w biegu nr 5 to profanacja taktyki z pełną premedytacją. Jedzie Vacul i Smoła na najgorszą parę Sparty. Wiadomo, że później już nie będzie takiej okazji. Falubaz ma -6 i już jest pod kreską.
    Trener gamoń puszcza Smołę, choć było prawie pewne że Vacul z MJJ przywiozą 5:1. Ręce opadają.

    Mariusz, w temacie speedway'a szanuję Ciebie jako osobę zaangażowaną w speedway, ale proszę przestań pitolić
    Puszczanie 20-, 21-letnich nierokujących zawodników nie ma nic wspólnego ze szkoleniem. Jest to tylko wymuszone regulaminem, że tacy zawodnicy muszą startować.
    Oczywiście szkolić narybek trzeba, ale jak nie ma perspektywicznych zawodników to trzeba po prostu kupić kogoś konkretnego.
    Choćbyś miał najlepszą szkółkę, a nie będzie talentów, albo przynajmniej młodzieży z papierami na jazdę to i tak nie będziesz miał zawodnika.
    Pakowanie milionów złotych na rzekome "szkolenie", które polega na pompowaniu setek tysięcy złotych w nierokujących zawodników, to jest jakiś tępy, sportowy socjalizm.
    Czas to trochę przewietrzyć, bo kiedyś było skrzywienie w jedną stronę, a teraz jest w drugą. Nie można dać się zwariować z obu stron.
    Młody Pieszczek sportowo miażdżył tę naszą dzisiejszą juniorkę.
    Podejrzewam, że jeden punkt Pieszczka kosztował dużo mniej niż punkt Tondera, Pawliczaka, czy Krakowiaka. Jak policzysz wszystkie koszta.
    Widziałeś dzisiaj co potrafi Krakowiak? Trenerzy powinni filmy puszczać z tego meczu jak nie powinno się jechać.
    Do naszych młodych nie mam pretensji. Starają się, ale są po prostu słabi. Mam pretensje do polityki klubowej i do socjalistycznego podejścia części kibiców, którzy wręcz żądają, aby nierokujący, bez talentu, bez perspektyw, ale z odpowiednim miejscem urodzenia miał pewne miejsce w składzie.
    wskaż jednego wolnego juniora na rynku do wzięcia, którego będzie można nazwać konkretnym.
    podajesz przykład jednego Pieszczkaka, który miał w ciągu dwóch sezonów kilka niezłych meczy .a od blisko dekady nasze zakupy juniorskie to katastrofa.

    szkolenie młodzieży to żaden socjalizm, a inwestycja w przyszłosć klubu.
    pisanie o tym , że bez juniorów w dzisiejszym spidłeju nie da się wygrać eligi jest tak banalne, że aż nieprzyzwoite .
    za chwilę Unia zdobędzie trzecie złoto z rzędu, przede wszystkim dlatego że ma dwie petardy na juniorce, a Sparcie przypadnie srabro tylko dlatego że na tej juniore ma jedną petardę.
    i tak od lat. tutaj sie nic nie zmieni. kto ma juniorów ten wygrywa. pyerdolenie o 5 mocnych seniorach skończyło się dawno temu i se ne vrati.

    gdyby leszczyńską juniorkę miała Sparta,Falubaz,Włókniarz lub GKM to te drużyny zdobyłyby złoto .Apator by nie spadł. a Staluchna i Lublin szarpałyby się PO.
    niestety dla wszystkich innych drużyn Unia podeszła do tematu po socjalistycznemu , i juz dawno zauważyła gdzie leży klucz do sukcesu.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    marcool (10-09-2019), t_zg (09-09-2019)

  36. Powrót do góry    #1152
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zdaje się, że teraz stoimy w tym samym miejscu szkoleniowym co Toruń parę lat temu, gdy juniorów w szkółce miał na pęczki a w meczu to nawet pół zawodnika nie było i w zasadzie trwają w tym stanie do dziś. Można jeszcze chwilę poczekać na "talent" poziomu Zengoty ale to kwestia lat bez wyniku w lidze. Mnie by to osobiście nie przeszkadzało ale pewności i tak żadnej nie ma, że się taki ktoś wykluje, skoro co drugi typek, co to parę punktów lidze przywiózł automatycznie doznaje wody sodowej w różnej postaci.

  37. Powrót do góry    #1153
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Ja bym się z wami do końca nie zgodził, zaczynam skłaniać się do twierdzenia Maria- do wygranej w DMP nie potrzeba będzie dobrych juniorów! Poważnie.
    Wystarczy tylko zaczekać, aż w innych klubach stanie się to, co obecnie dzieje się w ZG czy Toruniu. Za rok juniorka ligowa będzie słabsza niż jest obecnie, a za dwa-trzy lata, może się w ogóle wyrównać w dół. Robotę będą robić seniorzy, a dorobek 2 juniorów może zamykać się w 2-4 pkt.
    Taka sytuacja pozwoli zmienić Mariuszowe bajanie w rzeczywistość, tak to wygląda na dzisiaj, szansa jest.

  38. Powrót do góry    #1154
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak jest. Potem będzie zdziwko jak te Pludry czy inne Szlauderbachy jadą a nasze znów nie potrafio. Dwa lata temu czy trzy w Lesznie twierdzono, że Smektała skończy jak Adamczewski i tak, mieli rację.

  39. Powrót do góry    #1155
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,382
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ja bym się z wami do końca nie zgodził, zaczynam skłaniać się do twierdzenia Maria- do wygranej w DMP nie potrzeba będzie dobrych juniorów! Poważnie.
    Wystarczy tylko zaczekać, aż w innych klubach stanie się to, co obecnie dzieje się w ZG czy Toruniu. Za rok juniorka ligowa będzie słabsza niż jest obecnie, a za dwa-trzy lata, może się w ogóle wyrównać w dół. Robotę będą robić seniorzy, a dorobek 2 juniorów może zamykać się w 2-4 pkt.
    Taka sytuacja pozwoli zmienić Mariuszowe bajanie w rzeczywistość, tak to wygląda na dzisiaj, szansa jest.
    ale może przecież isć również w górę w niekórych klubach, a ci którzy zostaną na marnym poziomie juniorski będą wciąż wiecznymi przegranymi.
    poza tym logicznym jest, ze jeżeli juniorka miałaby byc z roku na rok coraz słabsza , to i poziom seniorski tym samym będzie z dekady na dekadę coraz słabszy.
    takim rozwiązaniom kibicujemy ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  40. Powrót do góry    #1156
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,461
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,639 w 2,159 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=puElqHBLDqw

    38:40
    Spojrzcie jak startuje Dudek. W Powtorce idealnie widac , ze tasma idzie szybciej od strony slupka ( pomijajac ten ruch Woffindena ) . Dudek idealnie ruszyl jak tasma poszla w gore, jednak te ulamki sekund roznicy pomiedzy srodkiem tasy a slupkiem spowodowaly ze wąchał dymek juz od poczatku biegu.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 09-09-2019 o 13:06

  41. Powrót do góry    #1157
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=puElqHBLDqw

    38:40
    Spojrzcie jak startuje Dudek. W Powtorce idealnie widac , ze tasma idzie szybciej od strony slupka ( pomijajac ten ruch Woffindena ) . Dudek idealnie ruszyl jak tasma poszla w gore, jednak te ulamki sekund roznicy pomiedzy srodkiem tasy a slupkiem spowodowaly ze wąchał dymek juz od poczatku biegu.
    Podczas GP wyjaśniał to Dryła mówiąc o Madsenie. Jadąc z pól 2 i 3 zawodnik nie chce widzieć ewentualnych ruchów rywala.

    Jak dla mnie to bez sensu, strata kilku setnych.

  42. Powrót do góry    #1158
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,461
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,639 w 2,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Podczas GP wyjaśniał to Dryła mówiąc o Madsenie. Jadąc z pól 2 i 3 zawodnik nie chce widzieć ewentualnych ruchów rywala.

    Jak dla mnie to bez sensu, strata kilku setnych.

    no ale jak widac po tym jak poszla tasma, moze nie natnie sie na ruch przeciwnika, ale auto matycznie jest pol motoru za rywalami. Nie wiem czy to ma sens czy nie. juz i tak nie ma co gdybac, trzeba sie nastawic na walke o braz i wplywy z SE z ewentualnej wygranej. z Czewa tez latwo nie bedzie.

  43. Powrót do góry    #1159
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=puElqHBLDqw

    38:40
    Spojrzcie jak startuje Dudek. W Powtorce idealnie widac , ze tasma idzie szybciej od strony slupka ( pomijajac ten ruch Woffindena ) . Dudek idealnie ruszyl jak tasma poszla w gore, jednak te ulamki sekund roznicy pomiedzy srodkiem tasy a slupkiem spowodowaly ze wąchał dymek juz od poczatku biegu.
    trochę się dziwię ze sedzia nie kazał zmienić taśmy

  44. Powrót do góry    #1160
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,857
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    trochę się dziwię ze sedzia nie kazał zmienić taśmy
    luźna guma. Swoja droga, gdzie byl Skora albo kierownik? Byli zajeci narzekaniem na tor?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  45. Powrót do góry    #1161
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    luźna guma. Swoja droga, gdzie byl Skora albo kierownik? Byli zajeci narzekaniem na tor?
    Właśnie ten reflux maszyny startowej kolejny raz pokazał że skóra ze swoją kompania nie nadają się na el. nie wspomnę już drugiego startu smolinskiego zamiast puścić Dudka żeby być może szybciej zaskoczył

  46. Powrót do góry    #1162
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    trochę się dziwię ze sedzia nie kazał zmienić taśmy
    Jeszcze na ten start mogl miec brak tego Słupka co podtrzymuje tasme,nie wydaje sie wam ?

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    no ale jak widac po tym jak poszla tasma, moze nie natnie sie na ruch przeciwnika, ale auto matycznie jest pol motoru za rywalami. Nie wiem czy to ma sens czy nie. juz i tak nie ma co gdybac, trzeba sie nastawic na walke o braz i wplywy z SE z ewentualnej wygranej. z Czewa tez latwo nie bedzie.
    I nie bylo tego slupka co podtrzymuje tasme.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=puElqHBLDqw

    38:40
    Spojrzcie jak startuje Dudek. W Powtorce idealnie widac , ze tasma idzie szybciej od strony slupka ( pomijajac ten ruch Woffindena ) . Dudek idealnie ruszyl jak tasma poszla w gore, jednak te ulamki sekund roznicy pomiedzy srodkiem tasy a slupkiem spowodowaly ze wąchał dymek juz od poczatku biegu.
    Brak slupka ktory podrzymuje tasme,dziwne to...razem z tym startem dudka

  47. Powrót do góry    #1163
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Jeszcze na ten start mogl miec brak tego Słupka co podtrzymuje tasme,nie wydaje sie wam ?



    I nie bylo tego slupka co podtrzymuje tasme.



    Brak slupka ktory podrzymuje tasme,dziwne to...razem z tym startem dudka
    ale słupek nie musi być. jego się daje teraz jak wieje. on nic nie POMOŻE przy luźnej taśmie. swoją drogą to nigdy nie widziałem żeby sędzia sprawdzal naciąg taśmy a jak widać jest to bardzo istotne. oglądałem ten start ze 30 razy na stop klatce i jeszcze jedna rzecz rzuciła mi się w oczy. tai miał taśmę prawie na daszku kasku mało brakowało a by zaliczył zerwanie.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Falubaz7 (10-09-2019)

  49. Powrót do góry    #1164
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Tiaa, może jakieś siły nadprzyrodzone zarządzały tym startem? Choć start do tego wyścigu, rzeczywiście był jakiś niecodzienny. Tak jak nieswój był wczoraj Dudek, jakiś taki rozkojarzony. Ten start tylko przybił gwóźdź do trumny Falubazu, całe zło zaczęło się wcześniej, od 5 wyścigu i bezwiednego puszczenia składu jak w programie. Tam trzeba było od razu pierd***ąć pięścią w stół, obudzić chłopaków, posłać w bój MJJ (ewentualnie Dudka), złapać kontakt i dołożyć Śledziowi pieluchę niepokoju. A tak mecz zwolnił jak flaki z olejem, Skóra się rozmemłał, i zanim zdecydował co robić to już ogłaszali skład 14 wyścigu. Ten mecz ułożyłby się prawdopodobnie inaczej, gdyby Falubaz wygrał w 5 wyścigu 5:1, Śledź miałby pełne gacie i mętlik w głowie, dwumecz zacząłby uciekać.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Falubaz7 (10-09-2019)

  51. Powrót do góry    #1165
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,461
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,639 w 2,159 postach
    Ale ja nie mowie ze cos bylo nie tak z tasma. Zazwyczaj tak idzie, praktycznie na kazdym stadionie. Prawa fizyki. Wlasnie chodzi o to, ze Patryk byl rozkojarzony jak pisze noc, pisalem to samo wczoraj. Zawodnik z takim stazem chyba nie powinien takich bubli na starcie robic...o ile to byl bubel. Wg mnie jednak mialo to w tym konkretnym biegu wplyw na opoznione wyjscie spod startu Patryka. Niewazne. Po finale. Oby na Czestochowie wszyscy byli skupieni.

  52. Powrót do góry    #1166
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Tiaa, może jakieś siły nadprzyrodzone zarządzały tym startem? Choć start do tego wyścigu, rzeczywiście był jakiś niecodzienny. Tak jak nieswój był wczoraj Dudek, jakiś taki rozkojarzony. Ten start tylko przybił gwóźdź do trumny Falubazu, całe zło zaczęło się wcześniej, od 5 wyścigu i bezwiednego puszczenia składu jak w programie. Tam trzeba było od razu pierd***ąć pięścią w stół, obudzić chłopaków, posłać w bój MJJ (ewentualnie Dudka), złapać kontakt i dołożyć Śledziowi pieluchę niepokoju. A tak mecz zwolnił jak flaki z olejem, Skóra się rozmemłał, i zanim zdecydował co robić to już ogłaszali skład 14 wyścigu. Ten mecz ułożyłby się prawdopodobnie inaczej, gdyby Falubaz wygrał w 5 wyścigu 5:1, Śledź miałby pełne gacie i mętlik w głowie, dwumecz zacząłby uciekać.
    noc przecież ty poważny gościu jesteś a piszesz jak ja po garnku wina w garażu. zostaliście zdemolowani a ty uprawiasz jakieś sf o pełnych gaciach śledzia. z wami to jak z tym bokser em po walce która przegrał i stracił wszystkie zęby a krew sikała z niego jak że świniaka a mimo to mówił po walce źe technicnie był lepszy

  53. Powrót do góry    #1167
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    noc przecież ty poważny gościu jesteś a piszesz jak ja po garnku wina w garażu. zostaliście zdemolowani a ty uprawiasz jakieś sf o pełnych gaciach śledzia. z wami to jak z tym bokser em po walce która przegrał i stracił wszystkie zęby a krew sikała z niego jak że świniaka a mimo to mówił po walce źe technicnie był lepszy
    Przecież widzisz że czasem żartuję. W ZG jechały dwie równe drużyny, mimo braku atutu (prawie)toru Falubazu. We Wrocku zdecydowanie lepsza była Sparta, bezdyskusyjnie, a ja tylko mniemanologię stosuję, Falubaz kompletnie nie istniał. Piszę tylko, jak mogła potoczyć się rywalizacja gdyby w 5 wyścigu pojechał MJJ lub PD i Falubazowi udałoby się wygrać 5:1.
    Już gratulowałem wygranej Sparcie, ale czynie to jeszcze raz-gratulacje! Wygraliście dwumecz zasłużenie. Ale nie znaczy, że nie mogę sobie pospekulować, co byłoby gdyby Skóra inaczej pogrywał.

  54. Powrót do góry    #1168
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=dMIc...xdEvnuVeUdMrTE

    Tai to jest gość. Polecam samą końcówkę materiału.

  55. Powrót do góry    #1169
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=dMIc...xdEvnuVeUdMrTE

    Tai to jest gość. Polecam samą końcówkę materiału.
    ano jest

  56. Powrót do góry    #1170
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,754
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 574 w 422 postach
    Czasem fajnie wracać do tych tematów, bo niesamowite jest jaką markę wyrobił sobie Dzik. Nie ma go, raz coś się uda i nagle się okazuje, że tak naprawdę to ten facet jest niepotrzebny MJJ miałby średnią 3,0 ale wiadomo z kim w parze. Złoto<3 Raz to i Marcel Szymko Crumpa pokonał.

Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •