Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 219 z 219

Wątek: XIV kolejka - Stal Gorzów-Włókniarz Częstochowa, piątek 23.08.2019, godz. 18:00

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Magia Falubazu działa Slaby Wlokniarz nie przegrał juz kilka spotkań pod rząd.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Ej, słuchajcie: jestem z ZG, a szkoda mi Zmarzlika...Czy coś jest ze mną nie tak?

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,220
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Gorzów w barażach, mając Zmarzlika i będac jedyną drużyną w Ekstra, która wygrala zarówno z Unią, jak i Spartą
    I jedyną, która przegrała z Toruniem.

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    W rundzie po wakacjach 10/12 możliwych punktów. Nie najgorzej. Szkoda tylko tego punktu bo zmobilizowalibysmy Falubaz.

    Swoją droga, Zagar udowodnił ile jest wart w decydującym momencie i który w kolejce być powinien do nowego kontraktu.

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Czy ja dobrze usłyszałem, że Zmarzlik ściga się na telebim?

  6. Powrót do góry    #186
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Gdyby Zmarzlik byłby choć w procencie podobny do Golloba, to Stal teraz pewnie jechałaby o pierwszą czwórkę, a nie o utrzymanie. Tomek potrafił z Robackich i innych wynalazków wyciągnąć maxa w parze, Zimny i jazda parą to oksymoron.

  7. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    cukrzyca (23-08-2019), kleczes_GKM (23-08-2019), lego (23-08-2019), sparta_mistrz (23-08-2019)

  8. Powrót do góry    #187
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    A Ty widziałeś co PK wyprawiał przez cały sezon?
    Nie lepiej spróbować świeżej, a przede wszystkim ambitniejszej krwi, na którą bądź co bądź trochę kasy wydaliście?Spodziewałeś się dzisiaj po PK tego tajemniczego odbudowania się, które niczym mantra powtarzają Wam wasz Prezio i kołcz?A może Jackobsen wypaliłby niczym Thomsen?Nie warto go spróbowac?
    Przeciez Jakobsen ma dwuletni kontrakt w Gnieznie. Za rok w Gorzowie nie bedzie obydwu

  9. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jakim cudem słaba Stal wygrała z Lesznem, który z nikim nie przegrał do tej pory tylko ze Stała? Tu pachnie ustawieniem meczu. Żużlowy fryzjer?

    Mówiłem wcześniej, że Stal jest słaba. Z Lesznem to była ustawka. Z Wrocławiem fart, bo Zmora sie przestraszył i przekladal mecz... Z nami fart, nasz trenerino i sedzia zrobili swoje, a mogliśmy tam wygrać. Dzis Częstochowa jechala bez Fredki, jechala o nic, bo baraże mieli pewne...

    Czy w żużlowym światku jest ,,fryzjer,,?

  10. Powrót do góry    #189
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przeciez Jakobsen ma dwuletni kontrakt w Gnieznie. Za rok w Gorzowie nie bedzie obydwu
    Ty patrz, co macie dzisiaj a nie za rok, bo puki co nie wiecie w której lidze pojedziecie....

  11. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mam nadzieję że pojedziemy z Wrocławiem w tym sezonie bo ten mecz w piaskownicy prawie nas pozbawił P-O. Rzeczywiscie to ta słaba Częstochowa wygrała wszystkie bonusy poza Wrocławiem i Lesznem. Kumasz bazę?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #191
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Jakim cudem słaba Stal wygrała z Lesznem, który z nikim nie przegrał do tej pory tylko ze Stała? Tu pachnie ustawieniem meczu. Żużlowy fryzjer?

    Mówiłem wcześniej, że Stal jest słaba. Z Lesznem to była ustawka. Z Wrocławiem fart, bo Zmora sie przestraszył i przekladal mecz... Z nami fart, nasz trenerino i sedzia zrobili swoje, a mogliśmy tam wygrać. Dzis Częstochowa jechala bez Fredki, jechala o nic, bo baraże mieli pewne...

    Czy w żużlowym światku jest ,,fryzjer,,?
    Nie ma. Tu jest koleżeńska pomoc...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  13. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    To nie jest koleżeńska pomoc tylko zwykle przestępstwo. Z drugiej strony to taka dyscyplina sportu gdzie nie potrafią nawet poprawnie kolejności w tabeli przedstawić.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Ej, słuchajcie: jestem z ZG, a szkoda mi Zmarzlika...Czy coś jest ze mną nie tak?
    Mam podobnie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Powrót do góry    #194
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Mistrz Komarnicki przed meczem:
    "O Stal nie martwię się w ogóle. Wróci Anders Thomsen i drużyna będzie wyglądać zupełnie inaczej".
    Jak Go nie lubić, z Jasiem Krzystyniakiem stanowiliby zgraną paczkę

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mam podobnie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wystarczyło w 13 biegu pomóc Szymonowi i jeszcze byliby w grze...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  16. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Wystarczyło w 13 biegu pomóc Szymonowi i jeszcze byliby w grze...
    Ja wiem, ale nie podoba mi się że to jego obwinia się za wynik Stali a nie całą resztę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #196
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mam nadzieję że pojedziemy z Wrocławiem w tym sezonie bo ten mecz w piaskownicy prawie nas pozbawił P-O. Rzeczywiscie to ta słaba Częstochowa wygrała wszystkie bonusy poza Wrocławiem i Lesznem. Kumasz bazę?
    Jedyne czego mozna sie bac jesli o was chodzi, to ze Cieslak odpali cos z torem. Bo w normalnych warunkach jestescie zdecydowanie najslabsza druzyna w czworce i blizej wam do piatego Grudziadza niz do trzeciej ZG. Zobacz z kim wy jechaliscie te ostatnie mecze.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 23-08-2019 o 21:45
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #197
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jedyne czego mozna sie bac jesli o was chodzi, to ze Cieslak odpali cos z torem. Bo w normalnych warunkach jestescie zdecydowanie najslabsza druzyna w czworce i blizej wam do piatego Grudziadza niz do trzeciej ZG.
    Po zakończeniu sezonu będziemy wiedzieć ktora z tych drużyn w PO jest najsłabszą. Bo póki co to tylko i wyłącznie twoje chciejstwo.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Kazoon (24-08-2019)

  20. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jesteśmy zdecydowanie najsłabsi z naciskiem na zdecydowanie dlatego mamy lepszy bilans z FZG i absolutnie zasluzona pierwsza czworke. Zobaczymy czy Śledź czy Baron nie odpierd@la czegoś z torem. Nadal nie rozumiem Twojego mocno negatywnego zaangażowania emocjonalnego w sprawy Wlokniarza.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Kazoon (24-08-2019)

  22. Powrót do góry    #199
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jesteśmy zdecydowanie najsłabsi z naciskiem na zdecydowanie dlatego mamy lepszy bilans z FZG i absolutnie zasluzona pierwsza czworke. Zobaczymy czy Śledź czy Baron nie odpierd@la czegoś z torem. Nadal nie rozumiem Twojego mocno negatywnego zaangażowania emocjonalnego w sprawy Wlokniarza.
    Sorry ale inaczej nie moge skomentowac twojego posta w stylu "trafimy na Sparte i ich walniemy bo w rundzie zasadniczej przegralismy bo tor nam nie pasowal" (taki byl przekaz)
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #200
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Sorry ale inaczej nie moge skomentowac twojego posta w stylu "trafimy na Sparte i ich walniemy bo w rundzie zasadniczej przegralismy bo tor nam nie pasowal" (taki byl przekaz)
    A tego Twojego posta nie sposób skomentować inaczej, że masz kompleks CKMu(oprócz Falubazu oczywiście).

  24. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nigdzie nie napisałem jaki będzie wynik. Myślę natomiast ze wielu kibiców z Częstochowy chciałoby jechac z Wrocławiem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ciekawe: jedynym drużynom które urwały punkty Unii Leszno... te punkty nic nie dały. Ani GKM nie awansował do PO, ani Stal nie uniknęła barażu.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  26. Powrót do góry    #203
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nigdzie nie napisałem jaki będzie wynik. Myślę natomiast ze wielu kibiców z Częstochowy chciałoby jechac z Wrocławiem.
    Spoko, zgrywaj dalej pewniaka.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #204
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jedyne czego mozna sie bac jesli o was chodzi, to ze Cieslak odpali cos z torem. Bo w normalnych warunkach jestescie zdecydowanie najslabsza druzyna w czworce i blizej wam do piatego Grudziadza niz do trzeciej ZG.
    Po zakończeniu sezonu będziemy wiedzieć ktora z tych drużyn w PO jest najsłabszą. Bo póki co to tylko i wyłącznie twoje chciejstwo.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  28. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gkm > Stał, ciśnienie zeszło
    Teraz życzymy wygranej Lublinowi i każdy zadowolony

  29. Powrót do góry    #206
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Jakim cudem słaba Stal wygrała z Lesznem, który z nikim nie przegrał do tej pory tylko ze Stała? Tu pachnie ustawieniem meczu. Żużlowy fryzjer?

    Mówiłem wcześniej, że Stal jest słaba. Z Lesznem to była ustawka. Z Wrocławiem fart, bo Zmora sie przestraszył i przekladal mecz... Z nami fart, nasz trenerino i sedzia zrobili swoje, a mogliśmy tam wygrać. Dzis Częstochowa jechala bez Fredki, jechala o nic, bo baraże mieli pewne...

    Czy w żużlowym światku jest ,,fryzjer,,?
    ale nie wygraliście, jesteście słabi , roman lauchbaum was objechał 2 razy na 5:1,, przemek pawlicki, którego średnia biegowa w koncówce sezonu oscyluje na poziomie 1.0/bieg zrobił dzisiaj 8+2 czyli średnia 2.0. z czym do ekstraligi? jako osoba, która czuje żużel to przyszły rok nie będzie taki kolorowy dla was.

    BTW. ja się cieszę, że będzie baraż, zawsze 2 ecze w sezone więcej i mam nadzieję, że impuls dla zarządu do zmian.

  30. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    mroczny rycerz mecze barazowe sa obarczone pewnym ryzykiem. Mówiąc wprost to jest takie karate po polsku. W obecnej formie mozecie miec problem z Rybnikiem czy Gnieznem. Nie ma się z czego cieszyć.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #208
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    W pelnym skladzie to Stal 2x rozjedzie kogokolwiek z 1.ligi. jedynym zagrozeniem sa sytuacje losowe.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (24-08-2019)

  33. Powrót do góry    #209
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    mroczny rycerz mecze barazowe sa obarczone pewnym ryzykiem. Mówiąc wprost to jest takie karate po polsku. W obecnej formie mozecie miec problem z Rybnikiem czy Gnieznem. Nie ma się z czego cieszyć.
    oczywiście, że są obarczone ryzykiem, mecze o uniknięcie spadku są bardziej emocjonujące jak mecze o mistrzostwo, więc jest to w pewnym stopniu dobre dla kibica. Ja mam dość meczów na jancarzu i jeżdżę na wyjazdy, z 12 lat nie byłem w gnieźnie/ostrowie więc będzie okazja, przy okazji odwiedzę znajomych. Rybnik jest raczej poza zasięgiem w 1 lidze i powinien awansować bezpośrednio. Baraże dadzą do myślenia zarządowi no i zobaczymy ile warci są pewni zawodnicy w obliczu próby, nerwów itd.

    a tak w ogóle to trzymam kciuki za was bo UL, FZG i Sparta nie biorą was pod uwagę w grze o medale i bardzo bym się cieszył jakby udało wam się utrzeć nosa i awansować odfinału. Liczę, że narodowy pokombinje z torem i jakimś cudem toruński zaciąg i juniorka będzie objeżdząć pierwszą linię waszych rywali.

  34. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Pisałem już o tym nie raz, ale Stal jest słaba i takie są fakty. Toruń nie wyglądał źle, Jacek Falubaz zły też nie był. Po prostu mieli niefart i tyle.
    Pomimo tych pkt Stali i Torunia to Stal jest słabsza pomimo większej ilości pkt niż Toruń.

    1. II Kolejka, STAL VS Motor - gdyby nie sędzia i nie nasz trenerino to spokojnie byśmy ograli Stal na Jancarzu - Stal 2 punkty fartem przez naszego magicznego trenerina i sędziego
    2. V kolejka - Stal vs Sparta - Sparta z kontuzją, Zmora wyczuł interes, wyczuł że może coś zdziałać i zrobił wszystko by mecz przełożyć do Gorzowa, w dodatku jechać z osłabioną Spartą - 2 pkt zdobyte na farcie
    3. VI Kolejka - Stal vs Grudziądz - nie oglądałem tego meczu, więc nie kwestionuje wyniku. Niech będzie 2 pkt zdobyte należycie przez Stal
    4. VIII kolejka - Stal vs Apator - Apator ten mecz mógł wygrać, ale znowu sędzia dał wygraną Stali.
    5. XII Kolejka - Stal vs Leszno - ten mecz powinien podchodzić pod przestępstwo. Tym powinna się zająć prokuratura, bo widać ewidentnie było, że ten mecz został wydrukowany i to nieprzypadkowo.
    Leszno, które z nikim nie przegrało, które rozjerzdżało innych jak walce przegrywa ze Stalą? Ze Stalą, która została ograna przez Toruń? W zużlu istnieje "fryzjer", ale tym powinny się zająć odpowiednie organy.
    Powinni sprawdzić przepływ kasyz klubów do sponsorów i od sponsorów x i y do klubów i zawodników, czy były robione jakieś przelewy w tym czasie i jak wyglądały.
    Przecież żużel to tak jak piłka nożna - tu wchodzi bukmaherka, idą tu wielkie miliony... ktoś w żużlu może bezkarnie ustawiać mecze i nikt za to nie beknie? Rok temu mecz Leszno vs Tarnów... to samo.
    6. XIV Kolejka - Stal vs Częstochowa - na farcie 1 pkt bonusowy. I to z Czestochową, która jechała o nic, nie musiała się zabijać o ten mecz, bo przecież mają gwarantowane PO. Z Częstochową, bez Lindgrena. Z Częstochową w składzie: Gruchalski, Miśkowiak, Dróżdż, Miedziński, Przedpelski... Fartem 1 pkt nonusowy.

    Reasumując 7 pkt Stal zdobyła albo na farcie, albo niewyjaśnionym cudem (np, mecz z Lesznem).
    2 pkt z Grudziądzem i niech będzie, że 2 pkt z Toruniem zdobyli regulaminowo. Ok, to powinny być 4 pkt max, a nie 11.

    Dlatego obraz Stali w tym sezonie jest zdecydowanie zakłamany.

    Tak jak już pisałem wyżej - ktoś z wyższej instytucji powinien zająć się meczem Stal vs Leszno, bo mogło dojść do popełnienia przestępstwa. Kurs na Stal w tamtym dniu był dość wysoki, tu chodzi też o wielomilionowe straty/zyski danych podmiotów.

  35. Powrót do góry    #211
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...-to-byloby-mis
    Władzio znów połknął cygaro. Osłabiony GKM dał radę, a jego kochana stal nie potrafiła ograć osłabionego jadącego o nic Włókniarza
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  36. Powrót do góry    #212
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Gdyby Zmarzlik byłby choć w procencie podobny do Golloba, to Stal teraz pewnie jechałaby o pierwszą czwórkę, a nie o utrzymanie. Tomek potrafił z Robackich i innych wynalazków wyciągnąć maxa w parze, Zimny i jazda parą to oksymoron.
    Pieprzenie w bambus byle tylko dowalić Zamarzlikowi. Spróbuj jechać parą z tegorocznym Karczmarzem, który testuje maszynę żużlową z hamulcami i biegiem wstecznym...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    kingpin (24-08-2019)

  38. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Pieprzenie w bambus byle tylko dowalić Zamarzlikowi. Spróbuj jechać parą z tegorocznym Karczmarzem, który testuje maszynę żużlową z hamulcami i biegiem wstecznym...
    no wlasnie chodzi o to ze Gollob potrafił. LOL

    tyle tylko ze wtedy roznica sprzetowa byla kolosalna i w dzisiejszych czasach Gollob z lat 90 nie mialby tak latwo.

  39. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    lpokarse napisał:
    Pomimo tych pkt Stali i Torunia to Stal jest słabsza pomimo większej ilości pkt niż Toruń.
    Dodaj jeszcze że to jest tylko i wyłącznie Twoje subiektywne odczucie.
    Toruń jest najgorszą drużyną od czasów Tarnowa.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #215
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta

    tyle tylko ze wtedy roznica sprzetowa byla kolosalna i w dzisiejszych czasach Gollob z lat 90 nie mialby tak latwo.
    I właśnie dlatego jest to pieprzenie w bambus. Do tego zestawia się Zmarzlika, który ma 24 lata z cała karierą Tomasza Golloba.
    Stal nie jedzie w PO przez Bartka Zmarzlika
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  41. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    no wlasnie chodzi o to ze Gollob potrafił. LOL

    tyle tylko ze wtedy roznica sprzetowa byla kolosalna i w dzisiejszych czasach Gollob z lat 90 nie mialby tak latwo.
    No potrafił, i tak robił. Tylko popatrz w jakim okresie swojej kariery ?

    Początki miał podobne do Zimnego, popyerdalał po całym torze niczym wolny elektron. Dopiero w późniejszych latach swojej kariery, okrzepł i ciągnął za uszy swoich doparowych.

    Stal nie jedzie w PO przez Bartka Zmarzlika
    No dobra, dajcie nam go, zamienimy za Dzika.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, dajcie nam go, zamienimy za Dzika.
    Za kildemanda, skóra go lubił w przeciwieństwie do Nikodema gdy menadżerowal w Lesznie. Może taka wymiana?

  43. Powrót do góry    #218
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    A kto tu porównuje całą karierę Golloba do paru sezonów Zmarzlik?

    Gollob w latach 93-95, które dobrze pamiętam ze względu na 3 peat Sparty był w jego wieku, a parą jechał jak nikt inny.

    W sumie to do nikogo się nie d********am. Po prostu drażni mnie stawianie Zmarzlika w rolii następcy Golloba. Tylko tyle. Zmarzlik to następca Pedersena

  44. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobra, dajcie nam go, zamienimy za Dzika.
    Po co Wam taki słaby zawodnik, który najpierw zawalił Polsce złoty medal w SoN a teraz szansę na play-offy Stali...

    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    A kto tu porównuje całą karierę Golloba do paru sezonów Zmarzlik?

    Gollob w latach 93-95, które dobrze pamiętam ze względu na 3 peat Sparty był w jego wieku, a parą jechał jak nikt inny.

    W sumie to do nikogo się nie d********am. Po prostu drażni mnie stawianie Zmarzlika w rolii następcy Golloba. Tylko tyle. Zmarzlik to następca Pedersena
    To zgłoś się z pretensjami do pana Tomasza osobiście
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •