Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Unia Tarnów 2019

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach

    Unia Tarnów 2019

    Kiedy ktoś się zajmie postawą tego klubu na koniec sezonu?

    Dlaczego odpuszczenie meczu na Łotwie nie jest największą kontrowersją tego roku? U kogo "wchody" ma Unia Tarnów?



    Może PZMot, zarządzający Nice Ligą i sponsorzy machnęli na to ręką, bo prezes tarnowski im biadolił, że jak pojadą w finale to całkiem zbankrutują, a nikt nie chce drugiej Wandy Kraków?

    Znów mamy do czynienia z pudrowaniem trupa?
    Taka niespodzianka ligi, taka fajna, bojowa postawa przez cały sezon i wszystko zepsute karygodną końcówką, praktycznym odpuszczeniem.

    Zapraszam do dyskusji.

    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 19-08-2019 o 20:08
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Chcesz powiedziec,ze porazka w Dauga 6-cioma i u siebie z Rowem 10-cioma to wiekszy wstyd i hanba niz u siebie z Motorem 16-stoma i w Lesznie 38-mioma?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-08-2019 o 20:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Co ty gadasz kingpin, ja o chlebie, ty o niebie? Na Łotwie tarnowianie zmieniali punktujących zawodników i wstawiali w to miejsce niegwarantującego nic juniora, aby celowo przegrać mecz, co ty porównujesz w ogóle?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Chcesz powiedziec,ze porazka w Dauga 6-cioma i u siebie z Rowem 10-cioma to wiekszy wstyd i hanba niz u siebie z Motorem 16-stoma i w Lesznie 38-mioma?
    Ty widziales co oni odwalili w tym Daugavpils?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Dzisiaj na SF Ostaf pisze, że Sady zapłacił zawodnikom tylko za trzy mecze tego sezonu. Więc te wszystkie manewry Unii Tarnów nie wiem czy nie są spowodowane znowu kłopotami finansowymi. Od siebie dodam, że nie rozumiem tej sytuacji w Tarnowie. Maja tak potężnego sponsora, byli w SE, wystarczyłoby aby Sady ruszył doope i poszukał dosłownie kilku pomniejszych sponsorów. A tam ciągle problem z finansami. Czy tego Sadego przyspawali tam do stołka ? Czy faktycznie nie ma nikogo w Tarnowie, kto mógłby z jakimś zaangażowaniem poprowadzić ta Unię i wyciągnąć ja na prostą ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    nie ma.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie ma.
    No to sam rusz doopsko i zrób tam porządek.

    Nie wierzę, że tam wszyscy mają żużel w doopie. Pewnie Sady ma jakieś układy w mieście i w GA.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dzisiaj na SF Ostaf pisze, że Sady zapłacił zawodnikom tylko za trzy mecze tego sezonu. Więc te wszystkie manewry Unii Tarnów nie wiem czy nie są spowodowane znowu kłopotami finansowymi. Od siebie dodam, że nie rozumiem tej sytuacji w Tarnowie. Maja tak potężnego sponsora, byli w SE, wystarczyłoby aby Sady ruszył doope i poszukał dosłownie kilku pomniejszych sponsorów. A tam ciągle problem z finansami. Czy tego Sadego przyspawali tam do stołka ? Czy faktycznie nie ma nikogo w Tarnowie, kto mógłby z jakimś zaangażowaniem poprowadzić ta Unię i wyciągnąć ja na prostą ?

    Mariusz,

    Darek miał informacje z pierwszej ręki z Tarnowa, ale parę lat temu. Obecnie został kompletnie odcięty od źródła i wszystko co pisze o:

    - Cierniaku,
    - Dramatycznej sytuacji finansowej,
    - i prawdopodobnie również o "wakacjach" Sadego

    to wyssane z palca bujdy. Mam tylko nadzieję, że ktoś w klubie znajdzie jaja w spodniach i zdementuje te rewelacje ośmieszając rzetelność Pana Redaktora.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2018
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 58 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Dlaczego odpuszczenie meczu na Łotwie nie jest największą kontrowersją tego roku?
    .
    może się okazać że nie, mają jeszcze jeden mecz
    coś czuje że w Rybniku to oni mogą odwalić jeszcze większy kabaret ale Wandy Kraków to chyba nie przebiją?

    edit
    sprawdziłem składy jednak tak zupełnie olać w stylu Wandy nie mogą za mało juniorów mają
    Ostatnio edytowane przez Ziutek ; 19-08-2019 o 23:52

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ty widziales co oni odwalili w tym Daugavpils?
    Pewnie, że widziałem, ale przecież od samego początku sezonu było mówione, że Unia nie będzie chciała awansować, więc można się było spodziewać podobnych akcji.
    Bardziej zdziwiły mnie teorie jakoby Unia wybrała sobie przeciwnika na półfinał aby przysłuzyc się Motorowi i Toruniowi.
    To dopiero był kabaret.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pewnie, że widziałem, ale przecież od samego początku sezonu było mówione, że Unia nie będzie chciała awansować, więc można się było spodziewać podobnych akcji.
    Bardziej zdziwiły mnie teorie jakoby Unia wybrała sobie przeciwnika na półfinał aby przysłuzyc się Motorowi i Toruniowi.
    To dopiero był kabaret.
    Chłopaki stwierdzili, że wolą Rybnik. Przecież to na koniec dnia ich pieniądze. Pojechali ładnie w Rybniku, Czaja zna tor, u nas Rybnik w rundzie zasadniczej dostał bęcki bez Mroczki w składzie... Taka decyzja. Ja jestem przeciwny kombinowaniu, bo nikt jeszcze na tym dobrze nie wyszedł, ale co można powiedzieć? ROW okazał się zdecydowanie lepszy, nam umknie problem z potencjalnym "awansem" i nieprzyznaniem licencji.

    A co do Torunia - wspomnijcie poprzednie lata! Toruń jest daleko w kolejce do Ekstraligi, nawet jeśli zwycięzca PLŻ nie otrzyma licencji.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Na czwartym miejscu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •