Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 363

Wątek: SGP Målilla 17.08.2019

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Od dnia dzisiejszego pewne jest że w Zielonej Górze będą bili po pyskach jeśli ktoś coś brzydkiego powie na Freda "Astera" Lindgrena
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  2. Powrót do góry    #272
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Stan na dziś :

    1. Leon Madsen #30 Dania 75
    2. Bartosz Zmarzlik #95 Polska 69
    3. Emil Sajfutdinow #89 Rosja 68

    KONIEC KROPKA
    #welna to kto wg Ciebie jest w tej chwili lepszy od najszybszego?

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie. Wygrywal Ricki bo byl najlepszy.. i najszybszy.. analogicznie Crump.. nie mowiac o Panu w parku maszyn.. Nielsen.
    Faktycznie, Madsen nawet nie jest najszybszy. Dzisiaj na przykład najszybszy był Artem, a nawet na pudle nie stanął.

  4. Powrót do góry    #274
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Brawo Fred. Od czasu, gdy został wychowankiem Falubazu mu kibicuję.
    Ostatnio edytowane przez hcp ; 17-08-2019 o 22:44

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-08-2019)

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Manipulacja godna kurskiego
    a co tutaj jest manipulacja?

    statystyka pokazuje kto OSTATNIO jest w formie w SGP.

  7. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Zimny do znudzenia idzie sladem Golloba. Liga pewniak, GP medal.. medal.. do zlota ciagle brakuje. Zloto bedzie w 2035. Dudek chyba pierwszy zloto zrobi z naszych. Zimny bedzie mial wiecej medali niz Dudek, Gollob ale zloto faktycznie moze byc 1-2. Za rok znowu bedzie mocny, ale... np odrodzi sie Tai i go ubiegnie.

  8. Powrót do góry    #277
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a co tutaj jest manipulacja?

    statystyka pokazuje kto OSTATNIO jest w formie w SGP.
    Na dzień dzisiejszy najlepszy jest Madsen opierając się o statystyke wieć to po ludzku przyjmij na klate a nie zaklinaj rzeczywistości ... jeden dzwon i twoja statystyka leci w gruzach .. - nikomu oczywiscie nie życzę kontuzji

  9. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    na konferencji bylo widac, ze bol Fredce dopiero wchodzi. Nie pobaluje chlopak.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-08-2019)

  11. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Na dzień dzisiejszy najlepszy jest Madsen opierając się o statystyke wieć to po ludzku przyjmij na klate a nie zaklinaj rzeczywistości ... jeden dzwon i twoja statystyka leci w gruzach .. - nikomu oczywiscie nie życzę kontuzji
    hahha a czytasz to forum w ogole? przecież ja kibicuje Madsenowi i wiem ze jest najlepszy hehehe

  12. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Co do Madsena: nie cierpię gościa, ale trzeba potrafić przyznać, że poczynił ogromny progres w ostatnich 3, 4 latach. Potrafi na praktycznie każdym torze jechać.

  13. Powrót do góry    #281
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Widać po wywiadach (a właściwie ich braku), że Zimny i (o dziwo) Dudek poprostu nie trzymają ciśnienia, albo inaczej - to tylko pokazuje jak ten balonik jest napompowany. We Wrocku większe ciśnienie miał Janowski, i wyskoczył Zmarzlik. Dzisiaj wiadomo komu pompowano i... pękło. Generalnie Madsen poprostu jedzie swoje. Nawet nie jak Tai, a jak swego czasu Loram (choć ten nie wygrał ani jednej zostając IMŚ). Nie wygrywa pojedynczych rund, a ciuła punkciki, w gotującym się polskim kotle.

    Ps. Żal patrzeć jak bardzo duńska zrobiła się ostatnio Częstochowa... nie wiem jak można kibicować jednemu czy drugiemu, startującemu dzisiaj [!] w barwach 'naszego' klubu, skoro za chwilę od tego samego dostanie się 'liścia' (prędzej czy później), bo ktoś dołoży nowego mercedesa w garażu za podpis... i tyle on będzie 'swój/nasz'. Polakiem się jest, nie bywa. Tak mi się przynajmniej wydaje (wydawało?).

    Agresja zero.

    Ed. Bo, że Robi jest Dun to wiadomo
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; 17-08-2019 o 22:53

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    kobra102 (18-08-2019)

  15. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    nie wiem jak można kibicować jednemu czy drugiemu, startującemu dzisiaj [!] w barwach 'naszego' klubu, skoro za chwilę od tego samego dostanie się 'liścia' (prędzej czy później), bo ktoś dołoży nowego mercedesa w garażu za podpis... i tyle on będzie 'swój/nasz'. Polakiem się jest, nie bywa. Tak mi się przynajmniej wydaje (wydawało?).

    Agresja zero.
    W Grand Prix powinno się kibicować zawodnikom, których się lubi, bez patrzenia na przynależności klubowe i krajowe - oni tam jeżdżą dla siebie, a nie dla Polski, Szwecji, Danii, Grudziądza, Torunia, Wrocławia etc.

  16. Powrót do góry    #283
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W Grand Prix powinno się kibicować zawodnikom, których się lubi, bez patrzenia na przynależności klubowe i krajowe - oni tam jeżdżą dla siebie, a nie dla Polski, Szwecji, Danii, Grudziądza, Torunia, Wrocławia etc.
    Yhmy... bo w lidze to oni jeżdżą dla Apatora, Falubazu, Unii i Ostrovii...

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    Torretoo (17-08-2019)

  18. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    #welna to kto wg Ciebie jest w tej chwili lepszy od najszybszego?
    Nejmar ?
    UNSCARED

  19. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W Grand Prix powinno się kibicować zawodnikom, których się lubi, bez patrzenia na przynależności klubowe i krajowe - oni tam jeżdżą dla siebie, a nie dla Polski, Szwecji, Danii, Grudziądza, Torunia, Wrocławia etc.
    Hahaah. To tlumaczy Twoj romans z Madsenem : D witki mi opadly

  20. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Yhmy... bo w lidze to oni jeżdżą dla Apatora, Falubazu, Unii i Ostrovii...
    Zdobywają punkty dla tych klubów. W Grand Prix zdobywają punkty dla siebie. Popadanie w patriotyczne tony w przypadku SGP to archaizm.

  21. Powrót do góry    #287
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zdobywają punkty dla tych klubów. W Grand Prix zdobywają punkty dla siebie. Popadanie w patriotyczne tony w przypadku SGP to archaizm.
    Nie no jasne! Jeżdżąc z klubowym plastronem, zdobywają punkty dla klubu. Jeżdżąc pod flagą, zdobywają punkty dla siebie. Logiczne. Gratuluje!

  22. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta

    Ed. Bo, że Robi jest Dun to wiadomo
    wiadomo.

  23. Powrót do góry    #289
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Ps. Żal patrzeć jak bardzo duńska zrobiła się ostatnio Częstochowa... nie wiem jak można kibicować jednemu czy drugiemu, startującemu dzisiaj [!] w barwach 'naszego' klubu, skoro za chwilę od tego samego dostanie się 'liścia' (prędzej czy później), bo ktoś dołoży nowego mercedesa w garażu za podpis... i tyle on będzie 'swój/nasz'. Polakiem się jest, nie bywa. Tak mi się przynajmniej wydaje (wydawało?).

    Agresja zero.

    Ed. Bo, że Robi jest Dun to wiadomo
    Możesz mi wierzyć lub nie, bardzo duża cześć Czestochowian trzyma kciuki w głównej mierze za Bartkiem Zmarzlikiem i dalej za pozostałymi Polakami. To ze bronią Madsena, dziwić Cię jednak nie powinno, bo fala krytyki na niego na tym forum jest niepojęta. Co nie znaczy ze stawiamy go ponad „naszych”

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Bartucha (17-08-2019), Lafan (18-08-2019), Magik (17-08-2019), Peter Kildemand (17-08-2019)

  25. Powrót do góry    #290
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Brawo włókniarze! Brawo Leon, jedziesz maleńki po mistrza! Na pohybel sparta_mistrz!
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  26. Powrót do góry    #291
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W Grand Prix powinno się kibicować zawodnikom, których się lubi, bez patrzenia na przynależności klubowe i krajowe - oni tam jeżdżą dla siebie, a nie dla Polski, Szwecji, Danii, Grudziądza, Torunia, Wrocławia etc.
    To jest w 100% patriotycznie niepoprawne, szczególnie w dzisiejszych czasach, ale w 100% się zgadzam .

  27. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Nie no jasne! Jeżdżąc z klubowym plastronem, zdobywają punkty dla klubu. Jeżdżąc pod flagą, zdobywają punkty dla siebie. Logiczne. Gratuluje!
    niby tak, ale w takim IMP tez niby reprezentuja kluby, niby klub ma z tego "medal" ale wiadomo, ze jada dla siebie. Logiczne, w koncu zawody indywidualne
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Nie no jasne! Jeżdżąc z klubowym plastronem, zdobywają punkty dla klubu. Jeżdżąc pod flagą, zdobywają punkty dla siebie. Logiczne. Gratuluje!
    Naprawdę trzeba to tłumaczyć łopatologicznie jak w przedszkolu? No dobra - w lidze kilku gości zdobywa punkty, które sumują się na dorobek drużyny i te drużyny są na koniec sezonu klasyfikowane. W SGP zdobywają punkty na swój rachunek. Masz w cyklu jakąś klasyfikację narodowościową? Nie masz. Ja nie sugeruję, że żużlowcy podczas rozgrywek ligowych troszczą się wielce o dobro zespołów, w barwach których jeżdżą - sugeruję jedynie, że w SGP narodowość ma dla nich znaczenie trzeciorzędne. Cox, Holta etc. Madsenowi niewiele brakowało, a graliby mu w Warszawie hymn Polski. Cegielski zresztą też swego czasu sugerował, że może w cyklu ścigać się pod flagą brytyjską.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-08-2019)

  30. Powrót do góry    #294
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    niby tak, ale w takim IMP tez niby reprezentuja kluby, niby klub ma z tego "medal" ale wiadomo, ze jada dla siebie. Logiczne, w koncu zawody indywidualne
    w IMP nie bronię nikomu trzymać kciuki za swoich, i niech jadą dla siebie. nie rozumiem tego, jak można kibicować 'swojemu' Duńczykowi/Szwedowi/Norwegowi/Chińczykowi, gdy pole obok stoi Polak

    umówmy się - jak dla mnie, oni zawsze jadą dla siebie, a cała reszta to otoczka. taka jest prawda. dlatego tymbardziej nie rozumiem 'kibicowania' obcym w GP. tylko - i aż - o to mi chodziło. no chyba, że kogoś bardziej jara złoto/wygrana obcego niż Polaka.

    peace

  31. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    . Cox, Holta etc. .
    Z tym, że Pan Marvyn Cox to był kozak i miał grande cojones. Kiedy rozległy się pierwsze brzmienia niemieckiego hymnu to on grzecznie opuścił podium bo był Anglikiem od kołyski aż po grób.

  32. Powrót do góry    #296
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Naprawdę trzeba to tłumaczyć łopatologicznie jak w przedszkolu? No dobra - w lidze kilku gości zdobywa punkty, które sumują się na dorobek drużyny i te drużyny są na koniec sezonu klasyfikowane. W SGP zdobywają punkty na swój rachunek. Masz w cyklu jakąś klasyfikację narodowościową? Nie masz. Ja nie sugeruję, że żużlowcy podczas rozgrywek ligowych troszczą się wielce o dobro zespołów, w barwach których jeżdżą - sugeruję jedynie, że w SGP narodowość ma dla nich znaczenie trzeciorzędne. Cox, Holta etc. Madsenowi niewiele brakowało, a graliby mu w Warszawie hymn Polski. Cegielski zresztą też swego czasu sugerował, że może w cyklu ścigać się pod flagą brytyjską.
    zabovsky - ale po co mi klasyfikacja narodowościowa? jakby była to bym bardziej kibicował naszym, bo jest dodatkowa tabelka? do tego to się ma sprowadzać? no litości w lidze oni w większości nie mają pojęcia jaki jest wynik meczu, więc TYMBARDZIEJ nie rozumiem jak można się utożsamiać z gościem na arenie międzynarodowej (bardziej niż z Polakiem, będąc Polakiem), który zakłada plastron klubowy na 2h z małym hakiem. tyle ode mnie

    to, że Madsenowi grali by hymn, nie znaczy, że jarało by mnie jego zwycięstwo. powiem więcej, bardziej by mnie brzydziło. tak jak kiedyś starty Holty pod flagą Polski, z pobudek dla każdego jasnych.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    kobra102 (18-08-2019)

  34. Powrót do góry    #297
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Brawo włókniarze! Brawo Leon, jedziesz maleńki po mistrza! Na pohybel sparta_mistrz!
    Jakie tęczowe forum nam się zrobiło...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  35. Powrót do góry    #298
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Nejmar ?
    Kto to?

  36. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Z tym, że Pan Marvyn Cox to był kozak i miał grande cojones. Kiedy rozległy się pierwsze brzmienia niemieckiego hymnu to on grzecznie opuścił podium bo był Anglikiem od kołyski aż po grób.
    A była kiedyś sytuacja, w której grali konkretnie jemu hymn niemiecki? Poza Indywidualnymi Mistrzostwami Niemiec ofkors?

    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    zabovsky - ale po co mi klasyfikacja narodowościowa? jakby była to bym bardziej kibicował naszym, bo jest dodatkowa tabelka? do tego to się ma sprowadzać? no litości w lidze oni w większości nie mają pojęcia jaki jest wynik meczu, więc TYMBARDZIEJ nie rozumiem jak można się utożsamiać z gościem na arenie międzynarodowej (bardziej niż z Polakiem, będąc Polakiem), który zakłada plastron klubowy na 2h z małym hakiem. tyle ode mnie

    to, że Madsenowi grali by hymn, nie znaczy, że jarało by mnie jego zwycięstwo. powiem więcej, bardziej by mnie brzydziło. tak jak kiedyś starty Holty pod flagą Polski, z pobudek dla każdego jasnych.
    Dobra, to wyobraźmy sobie taką sytuację - jest zawodnik A (Polak), który przez całą swoją karierę Cię irytował (stylem bycia, prowokującym zachowaniem, chamską jazdą czy czymkolwiek jeszcze) i generalnie go nie lubisz. Trafia taki Polak do GP i co, zaczynasz mu kibicować bo "swój"? Sorry, ale dla mnie takie coś jest dopiero słabe.

  37. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...en-najgrozniej

    Zlotouste slowa bez dwoch zdan przekreslaja szanse na zloto Zimnego w tym roku

  38. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A była kiedyś sytuacja, w której grali konkretnie jemu hymn niemiecki? Poza Indywidualnymi Mistrzostwami Niemiec ofkors?
    No. Jak Cox wygral zawody FIM

  39. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Nie wiem po co ta cała awantura

    Prawdę mówiąc żużel dla kibica danej drużyny zaczyna się i kończy na lidze

    Reszta to tylko dodatki.


    Najlepszym tego przykładem są ,,psychofani'' z Wrocławia

    Poszli na Olimpijski obejrzeć GP , a przez całe zawody jechali swoje ,,WTS WTS WTS''

  40. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    na konferencji bylo widac, ze bol Fredce dopiero wchodzi. Nie pobaluje chlopak.
    Oby nie tak jak kilka lat temu pewnego letniego wieczoru na wrocławskim rynku.

  41. Powrót do góry    #304
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ma za to ordynarne czolganie w kazdym biegu.
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie wiem po co ta cała awantura

    Prawdę mówiąc żużel dla kibica danej drużyny zaczyna się i kończy na lidze

    Reszta to tylko dodatki.


    Najlepszym tego przykładem są ,,psychofani'' z Wrocławia

    Poszli na Olimpijski obejrzeć GP , a przez całe zawody jechali swoje ,,WTS WTS WTS''
    Bo tych laików nikt nie powiadomił że to nie liga...
    Tam co mecz 7tys jest Januszow którzy chodzą na mecz dla "nowego olimpijskiego"

  42. Powrót do góry    #305
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta


    Najlepszym tego przykładem są ,,psychofani'' z Wrocławia

    Poszli na Olimpijski obejrzeć GP , a przez całe zawody jechali swoje ,,WTS WTS WTS''
    Pofilozofowal typ z miasta, gdzie na GP najbardziej kibicowano Adamsowi
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-08-2019), antyprzemek (18-08-2019), kleczes_GKM (18-08-2019), kobra102 (18-08-2019), lego (18-08-2019)

  44. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pofilozofowal typ z miasta, gdzie na GP najbardziej kibicowano Adamsowi
    Wiele razy aż mi było wstyd za nich. Np podczas GP w Pradze , gdzie z 30 osobowa nayebana grupa z Leszna krzyczała Liii Liii Liii Adams by za chwilę zaintonować Yebać Golloba.

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    antyprzemek (18-08-2019), kobra102 (18-08-2019), sparta_mistrz (18-08-2019)

  46. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie wiem po co ta cała awantura

    Prawdę mówiąc żużel dla kibica danej drużyny zaczyna się i kończy na lidze

    Reszta to tylko dodatki.


    Najlepszym tego przykładem są ,,psychofani'' z Wrocławia

    Poszli na Olimpijski obejrzeć GP , a przez całe zawody jechali swoje ,,WTS WTS WTS''
    trzymaj poziom. te wts nie było takie zle jak w turnieju startowało chyba pięciu spartan a nie jeden adams. u was byśmy mieli dokładnie to samo przy tylu swojakach z tym ze non stop

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Oby nie tak jak kilka lat temu pewnego letniego wieczoru na wrocławskim rynku.
    A śliwę miał naprawdę spora.
    niestety dla niego to żużlowcy na ulicy nie są rozpoznawalni bo i sport raczej niszowy. wystarczy ze slask lepiej zagra i juz na mecze chodzi ponad 20 tyś ludzi.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    kobra102 (18-08-2019)

  48. Powrót do góry    #308
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Poza podwójnym bohaterem Lindgrenem, niezłomnym Madsenem, który chyba wyszarpie Zmarzlikowi ten tytuł (i tak mógł narobić jeszcze więcej przewagi) to właśnie ta niemoc Zmarzlika mnie dziś zdziwiła. Tor dobrze mu znany, wyglądał na taki, który powinien mu pasować, a on niesamowicie wolny, czy po małej czy po dużej. Nie próbował innej maszyny. Ale fakt, że już w mid-weekowych meczach w SWE Artek był o dziwo szybszy od niego i to znalazło przełożenie w dzisiejszych zawodach.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (18-08-2019)

  50. Powrót do góry    #309
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Bo tych laików nikt nie powiadomił że to nie liga...
    Tam co mecz 7tys jest Januszow którzy chodzą na mecz dla "nowego olimpijskiego"
    To nie Janusze tylko cool boye i o ile intonowane przez wrocławskiego konferansjera przez cały sezon WTS WTS mogło im się zdarzyć na Grand Prix, bo pewnie nie wiedzą co to znaczy, to sytuacja z gwizdami na Miedzińskiego w Lesznie, gdy wygrywał turniej pożegnalny Adamsa pokazała psychoWiochę kibiców Najbardziej Utytułowanego Klubu Żużlowego.

  51. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    i jeszcze ta niemiecka flaga w lesznie na meczu ze Spartą

  52. Powrót do góry    #311
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    i jeszcze ta niemiecka flaga w lesznie na meczu ze Spartą
    Jaka flaga?

  53. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    to dlatego Unia Leszno to nie jest polski klub? bo nie znam genezy
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-08-2019), cukrzyca (18-08-2019)

  55. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    to było w połowie lat 90 tych na meczu u nich. mieli u siebie wywieszona niemiecka flagę i od tamtej pory spartanie śpiewają ze unia to nie jest polski klub. potem typ z leszna biegał jak debila z ta flaga kolo kibiców sparty. to był mecz po jakimś impie u nich jak dostali oklep na stadionie z jednej strony od polonia Bydgoszcz i Rawicza a z drugiej od sparty i falubazu. potrafili trochę flag i potem chodzili po sektorze z milicja i je odbierali. na naszym sektorze było kila bejsboli do których nikt się nie przyznał jak tych flag szukali i chyba dwie odebrali.

  56. Powrót do góry    #314
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    to lipa trochę jak kibole muszą z milicją chodzić flagi odzyskiwać!

    no i ta niemiecka flaga głupio, mieli jakiegoś niemieckiego zawodnika wtedy?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-08-2019)

  58. Powrót do góry    #315
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    . nie rozumiem tego, jak można kibicować 'swojemu' Duńczykowi/Szwedowi/Norwegowi/Chińczykowi, gdy pole obok stoi Polak
    Dziś w finale jechał Polak i Rosjanin z GKM-u ale cieszę się, że wygrał Fredrik, bo go lubię, poza tym to wirtuoz żużla w ogóle. Drugą rzecz to GP, jakby to był finał jednodniowy to bym wiedział komu kibicować. Przy tylu rundach, człowiek czuje się jakby oglądał teleturniej.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •