Pokaż wyniki od 1 do 34 z 34

Wątek: ROW RYBNIK - prośba o komentarz

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2019
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ROW RYBNIK - prośba o komentarz


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Myślę, że ROW Rybnik nie zwycięży w 1 lidze.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2019
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A mógłbyś rozwinąć swój wpis ? W sensie argumentacji

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    A kto powiedział, że Rybnik awansuje do Ekstraligi?
    Wystarczy, że Tarnów zajmie 4 miejsce po zasadniczej i w PO wygra z Rybnikiem co jest bardzo prawdopodobne.
    Pisałem już o tym dawno, gdzie Tarnów miał szansę spokojnie zająć 2 miejsce w nice 1 lidze.
    Była o tym dyskusja na forum i ktoś pisał, że to niemożliwe.

    Oczywiście, że możliwe. Tak jak pisałem wcześniej. Tarnów chciał specjalnie zająć 4 miejsce by rozwalić ROW

    Tarnów = GA
    Lublin = GA

    GA - chce by Lublin jeździł w Ekstralidze, bo marketingowo to kura znosząca złote jaja.

    Możliwe jest to, że były takie wytyczne.

    Kto śledzi żużel i czuje go to może ogarnąć. Tarnów w ostatnich meczach robił i kalkulował tak by trafić na 4 miejsce i jechać w barażach w ROWem.

    Moim zdaniem Tarnów wygra baraże i ROW trafi najwyżej na 3 miejsce.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    .

    Kto śledzi żużel i czuje go to może ogarnąć. Tarnów w ostatnich meczach robił i kalkulował tak by trafić na 4 miejsce i jechać w barażach w ROWem.

    Moim zdaniem Tarnów wygra baraże i ROW trafi najwyżej na 3 miejsce.
    W jakich barażach ? baraże to są po Play offach

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Pisałem już o tym dawno, gdzie Tarnów miał szansę spokojnie zająć 2 miejsce w nice 1 lidze.
    Była o tym dyskusja na forum i ktoś pisał, że to niemożliwe.

    Oczywiście, że możliwe. Tak jak pisałem wcześniej. Tarnów chciał specjalnie zająć 4 miejsce by rozwalić ROW

    Tarnów = GA
    Lublin = GA

    GA - chce by Lublin jeździł w Ekstralidze, bo marketingowo to kura znosząca złote jaja.

    Możliwe jest to, że były takie wytyczne.

    Kto śledzi żużel i czuje go to może ogarnąć. Tarnów w ostatnich meczach robił i kalkulował tak by trafić na 4 miejsce i jechać w barażach w ROWem.

    Moim zdaniem Tarnów wygra baraże i ROW trafi najwyżej na 3 miejsce.
    Jak już to Tarnów wygra finał I ligi a nie baraże. Ale możesz mi wyjaśnić, po co Tarnów miałby chcieć rozwalić ROW ? Skoro włodarze Tarnowa oficjalnie mówią, że na ten moment SE ich nie interesuje. Bo nie są w stanie sprostać takiemu wyzwaniu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2019
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak już to Tarnów wygra finał I ligi a nie baraże. Ale możesz mi wyjaśnić, po co Tarnów miałby chcieć rozwalić ROW ? Skoro włodarze Tarnowa oficjalnie mówią, że na ten moment SE ich nie interesuje. Bo nie są w stanie sprostać takiemu wyzwaniu.
    No właśnie...ja mam tutaj ciut karkołomną tezę, ale myślę że nie bez uzasadnienia. Mianowicie specjalnie Tarnów chciał trafić na ROW ażeby nie było wymówki, że przegrali, tak to mają uzasadnienie dla kibiców; ROW silny, mniejszy wstyd przegrać z Rybnikiem po prostu ?

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dolo za jego przydatny post!

    Buszmen (06-08-2019)

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ja sie zastanawiam, czy wystawienie 3 razy Cierniaka i 6 razy Koniecznego to klasyczne robienie na zlosc Cierniakowi bo juz pewne jest jego odejscie z Tarnowa?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dolo Zobacz posta
    No właśnie...ja mam tutaj ciut karkołomną tezę, ale myślę że nie bez uzasadnienia. Mianowicie specjalnie Tarnów chciał trafić na ROW ażeby nie było wymówki, że przegrali, tak to mają uzasadnienie dla kibiców; ROW silny, mniejszy wstyd przegrać z Rybnikiem po prostu ?
    A co jeśli jednak ten Tarnow wygra z Rybnikiem ? Skoro dwumecz wygrał Tarnow ?

    Unia Tarnow - ROW 51:39
    ROW - Unia Tarnow 43:35

    Ja tu mam karkołomną teze Lublin i Tarnow to GA i chca wyeliminowac Rybnik z PGG żeby nie było mocnego rywala do licytacji Doyla

  11. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2019
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja trzymam kciuki za ROW

  12. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak już to Tarnów wygra finał I ligi a nie baraże. Ale możesz mi wyjaśnić, po co Tarnów miałby chcieć rozwalić ROW ? Skoro włodarze Tarnowa oficjalnie mówią, że na ten moment SE ich nie interesuje. Bo nie są w stanie sprostać takiemu wyzwaniu.
    Mario - nie jest powiedziane, że Tarnów nie chce awansować. Jeszcze wyżej na stołkach są prowadzone pewne koncepcje i rozmowy. Ale tu mógł pójść pewien układ z GA.
    GA = wielka potężna kasa. Tam mógł pójść układ taki, by Motor utrzymał się w Ekstralidze.
    Dochodzi również aspekt wypowiedzi Mrozka i jego zachowania przed sezonem.

    ROW ma więcej kasy niż zespół z 2/3 miejsca w nice 1 lidze. W dodatku pamiętasz jak Motor wchodził do Ekstraligi? Wtedy Vacul np, nie chciał przyjść tutaj, bo to była niewiadoma.
    Więc niby jak mogliby przyjść zawodnicy do Ostrowi, czy Gniezna? Wtedy Motor zyskałby na transferach i w następnym sezonie spokojnie mógłby objeżdzać Ekstraligę.

    Dlaczego Tarnów nie mógł zająć 2/3 miejsca i spokojnie przegrać? Oni chcieli zająć 4 miejsce i oddalić ROW z Ekstraligi. ROW w najlepszym razie będzie miało szanse na max 3 miejsce w nice 1 lidze i brak możliwości jazdy barażu z Motorem. 2 i 3 miejsce obecnie w nice 1 lidze to są drużyny, które Motor, a nawet Toruń mógłby zlać na spokojnie w barażu. ROW i Tarnów to zupełnie inne siły w lidze jakościowo jak i finansowo.

    ROW miałby kilka milionów na transfery.

    Ile miałaby Ostrowia i Gniezno? Połowa tego, czy mniej?
    Ilu zawodników przeszłaby do ROWU a ilu do Ostrowi czy Gdańska? Zakładam, że potencjalni zawodnicy bardziej skłonni byliby jechać w barwach ROWu, gdyż jest troszkę bardziej rozpoznawalny i stabilniejszy finansowo od tych w/w drużyn.

    A co do jazdy Tarnowa w Ekstralidze... jeszcze nic nie jest przesądzone i Tarnów może spokojnie pojechać w Ekstralidze.
    Plan jest taki:
    Tarnów rozwala ROW.
    Tarnów jedzie w finale z Gnieznem/Ostrowią i wygrywa finał - wtedy wchodza do Ekstraligi
    Tarnów specjalnie przegrywa finał dając fory Gnieznu/Ostrowi - wtedy odpuszczają baraż z Motorem i do Ekstraligi wchodzi najsłabsza drużyna, która będzie miała problemy z pozyskaniem jakiegoś zawodnika z TOP.
    Bo Motor baraż z Ostrowią czy Gnieznem to wygrają na pewno.

    Jeszcze nic nie jest przesądzone tym czy Tarnów wchodzi czy nie chce wejśc do Ekstraligi, ale na dzień dzisiejszy spraw wygląda tak, by Tarnów wygrał z ROWem
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 06-08-2019 o 10:31

  13. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2019
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jakie to wszystko skomplikowane

    Ale patrząc po prostu na jakość zawodników to ROW wypada najlepiej jeżeli chodzi o półfinały. Oni powalczą i to mocno przecież ! Dlaczego nikt tego nie bierze pod uwagę...to że TARNÓW kalkulował nie znaczy, że ROW się na to zgadza przecież...

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Nie wiem, czy ROW wygra 1. ligę czy nie, natomiast niezależnie od wyniku i tak wystartuje za rok w Ekstralidze.

    Żaden z jego rywali zwyczajnie się tam nie nadaje. Finansowo i/lub infrastrukturalnie. Ostrów sam otwartym tekstem mówi, że pas, Tarnów pomińmy milczeniem, Gniezno... hmm.. Gniezno miało okazję jeździć w Elipie kilka lat temu, każdy pamięta z jakim skutkiem (2 melony długu) także tego ten.

    Pzdr,
    Pzdr,
    Garfield

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    ROW RYBNIK - prośba o komentarz

    O kurde jakie kombinacje. I ani jednego spiskowego wpisu Sparty Miszcza! Szok!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No ale masz inny spisek, mało?

  17. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2019
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To ROW w finale czy nie ?

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dolo Zobacz posta
    To ROW w finale czy nie ?
    Musisz zapytać prezesa GA.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kingpin (06-08-2019)

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ewentualnie zawodników, bo może im się nie chce być w finale i wtedy już nic nie poradzisz.

  21. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Musisz zapytać prezesa GA.
    Toć mamy go tutaj na forum.

    Panie ekspercie Ipokarse. ROW nie może już zająć niższego miejsca niż 3. Ja jestem ciekaw ile PGG da w razie awansu, bo słyszalem plotki, że jak na warunki I ligowe to ten kontrakt z ROWem jest gigantyczny, ale nie jest to pewna informacja.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi DonKamillo za jego przydatny post!

    Buszmen (06-08-2019)

  23. Powrót do góry    #20
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ostatni mecz w Daugavpils pokazał, że Tarnowowi przyda się jeszcze dłuższy rozbrat z E-ligą.

    Cytat Zamieszczone przez Dolo Zobacz posta
    No właśnie...ja mam tutaj ciut karkołomną tezę, ale myślę że nie bez uzasadnienia. Mianowicie specjalnie Tarnów chciał trafić na ROW ażeby nie było wymówki, że przegrali, tak to mają uzasadnienie dla kibiców; ROW silny, mniejszy wstyd przegrać z Rybnikiem po prostu ?
    + lepiej się sprzeda mecz u siebie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ostatni mecz w Daugavpils pokazał, że Tarnowowi przyda się jeszcze dłuższy rozbrat z E-ligą.



    + lepiej się sprzeda mecz u siebie.
    Co nagannego uczynił ROW na Łotwie? Pytam poważnie, o żadnej aferze nie słyszałem.

  25. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    Toć mamy go tutaj na forum.

    Panie ekspercie Ipokarse. ROW nie może już zająć niższego miejsca niż 3. Ja jestem ciekaw ile PGG da w razie awansu, bo słyszalem plotki, że jak na warunki I ligowe to ten kontrakt z ROWem jest gigantyczny, ale nie jest to pewna informacja.
    A z PGG nie jest przypadkiem tak, jak w przypadku Lublina i Bogdanki, tj., że oficjalnie nie będą mogli być sponsorem Klubu ze względu na PGE?

  26. Powrót do góry    #23
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co nagannego uczynił ROW na Łotwie? Pytam poważnie, o żadnej aferze nie słyszałem.
    Nie ROW tylko Unia Ewidentnie nie chcieli wygrać meczu - zmieniony Kułakow po dwóch biegach, Artur Czaja zmieniony pod koniec (mimo 10 punktów). I to przez Koniecznego, który zdobył tylko 1 punkt w 6 biegach - a taki Cierniak, który wygrał bieg młodzieżowy pojechał tylko 3 razy
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #24
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    + Ljung wymyślona kontuzja. Do tego wg słów Kokina już przed meczem im powiedzieli, że będą tak zmieniać. To jest sportowa walka? W zasadzie to za karę powinni ich z tych PO wypi#rdolić dyscyplinarnie i wpuścić Wybrzeże.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Mariusz (06-08-2019), Staleczka 3 (06-08-2019)

  29. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    + Ljung wymyślona kontuzja. Do tego wg słów Kokina już przed meczem im powiedzieli, że będą tak zmieniać. To jest sportowa walka? W zasadzie to za karę powinni ich z tych PO wypi#rdolić dyscyplinarnie i wpuścić Wybrzeże.
    Ale karę za co ? Za to, że wybrali sobie rywala , którego na luzie ograją i awansują do finału ?

  30. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    Toć mamy go tutaj na forum.

    Panie ekspercie Ipokarse. ROW nie może już zająć niższego miejsca niż 3. Ja jestem ciekaw ile PGG da w razie awansu, bo słyszalem plotki, że jak na warunki I ligowe to ten kontrakt z ROWem jest gigantyczny, ale nie jest to pewna informacja.
    Choć Ipokarse wiele bzdur zaprezentował nam tutaj i niektórzy mają go za forumowego bajkopisarza, by nie napisać głupka, to niekiedy zaskakuje na wielki +! Kto przewidział skuteczną jazdę Motoru w Lublinie, nie mówiąc o wyjazdach? Za to należy się odrobina uznania, nie dawałem szans tej ekipie, a on wierzył i dość trafnie wytypował z kim mogą powalczyć. Parę oklasków ode mnie, bez żartów.
    Co do pierwszoligowego PO, to wszystko możliwe, ogromne pieniądze (jeśli są) same nie załatwią Eligi, niekoniecznie awansuje ten, który zaprezentuje wyższy stos pieniędzy na stole.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie ROW tylko Unia Ewidentnie nie chcieli wygrać meczu - zmieniony Kułakow po dwóch biegach, Artur Czaja zmieniony pod koniec (mimo 10 punktów). I to przez Koniecznego, który zdobył tylko 1 punkt w 6 biegach - a taki Cierniak, który wygrał bieg młodzieżowy pojechał tylko 3 razy
    Coś pogmatwałem, myślałem że chodzi o ROW, trochę w biegu dzisiaj czytałem.
    Zdaje się, o ile pamiętam, Tarnów też w Gnieźnie (czy Ostrowie?, ale raczej w Gnieźnie) tak kombinował zawodnikami, by nie wygrać, przecież te niedorzeczne zmiany aż kłuły w oczy. Takie mało sportowe, jechać tak by przegrać mecz.

  31. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ale karę za co ? Za to, że wybrali sobie rywala , którego na luzie ograją i awansują do finału ?
    Mogli bardziej się postarać w tym stwarzaniu pozorów zaangażowania

  32. Powrót do góry    #28
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ale karę za co ? Za to, że wybrali sobie rywala , którego na luzie ograją i awansują do finału ?
    Za match fixing. No jakoś Unii Leszno odebrali mistrzostwo za podłożenie się w meczu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Za match fixing. No jakoś Unii Leszno odebrali mistrzostwo za podłożenie się w meczu.
    Bez przesady z tym fixem Już od wielu dni było wiadomo, że se pojeździ z wiadomych wzgledów wielki talent polskiego żużla Konieczny Przemysław. A talenty trzeba wspierać !

  34. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Za match fixing. No jakoś Unii Leszno odebrali mistrzostwo za podłożenie się w meczu.
    Bo grubo przegięli z ostentacją. Chamski remis meczowy po 5-1 w 4 ostatnich biegach to już była jawna kpina.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #31
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No jak bez przesady? Zmieniają w trakcie meczu dobrze punktujących zawodników na juniorów bez żadnego powodu, to jest celowe podkładanie się i dziwi mnie, że nikt się tym nie zajął. Dla mnie to w ogóle nie jest śmieszne co oni zrobili, bo już nie wymagam, żeby walczyli taktycznymi, ale te zmiany za Kułakowa, Kaczmarka i Czaję to była przesada.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-08-2019 o 18:43
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 179 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    + Ljung wymyślona kontuzja. Do tego wg słów Kokina już przed meczem im powiedzieli, że będą tak zmieniać. To jest sportowa walka? W zasadzie to za karę powinni ich z tych PO wypi#rdolić dyscyplinarnie i wpuścić Wybrzeże.

    Dwa sezony temu także na Łotwie Wybrzeże przewaliło jeszcze wyżej aby wpuścić Dauga na miejsce gwarantujące spotkanie się w 1/2 PO. Także kara musi być, mamy wakacje.

  37. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Moim zdaniem, to co zrobiła Unia Tarnów na Łotwie, to zwyczajna kpina z kibiców. Gdyby chociaż awizowany skład wystawili słaby, dając sygnał, że odpuszczają mecz, to może niejeden kibic by sobie przekalkulował czy chce taki mecz oglądać, a tak to przyszli sobie kibice Dauga na fajne widowisko, a dostali "Konieczny show". Nie wiem czy tam byli jacyś kibice z Tarnowa, ale jeśli byli, to Sady i spółka posłali im soczystego liścia w twarz.

    A co do tematu awansu ROW-u, to wszystko napisał Garfield

  38. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2019
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pozostaje mi więc czekać na pierwszy półfinał po prostu Czas pokaże

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •