Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: Brzydkie zachowanie Rafała Kurmańskiego

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brzydkie zachowanie Rafała Kurmańskiego

    Rafał Kurmański- młodzieżowiec ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra podczas wyjazdowego meczu z TŻ Opole zachował się bardzo niekulturalnie. Najpierw kiedy wywalił się pod bandą zaczął wymachiwać rękami w stronę kibiców jakieś dziwne gesty. Potem w powtórce po wyścigu odważył się pokazać środkowy palec. Myślę że zarząd ZKŻ-u powinien nauczyć Kurmańskiego trochę kultury.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawiejak byś postąpił jakby ktoś cię wywalił w płot.kurman jest jeszcze młody i jeszcze może nie panować nad sobą.są zawodnicy bardziej nerwowi i z tego nie robi się tragedii

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zwalaj na Kurmana bo to wpozo chlopaczysko! Popatrz moze na "PROEFESJONALISTOW" jak Swist ktory wczoraj pokazal Fakasa kibicom przyjezdnym z Gdanska i cos jeszcze, lub Wiesława J. z Apatora ktory pobil zawodnika Wybrzeza!

    Podaje przyklady Wybrzeza bo takowe znam ale napewno jest wiecej takich PROFI!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cos zlego sie ostatnio dzieje... myśle że GKSŻ powinno wprowadzic naprawde poważne kary za takie rzeczy.
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wymachujący kurman

    ja tam nic takiego nie widzialem. moze kolego ktos na stopa cie lapal i potem ci sie pomieszalo?
    obiektywnie patrzac, to najgorzej na torze zachowal sie pan drabik. kiedy ktos zrobi cos, co dla innego moze byc przykre i jest do tego spoko kolo, to potrafi sie skapnac i jako pierwszy wyciagnac reke. tutaj pan hamill sie spisal i na koniec chcial przybic piatala temu panu drabikowi. no i tamten wtedy zachowal sie nieladnie.
    co do pana kurmana, nie zauwazylem w jego zachowaniu nic szczegolnrgo, co by zaslugiwalo na jakiekolwiek kary dyscyplinarne tudziez pieniezne.
    kozakiewicz tez pokazal i jest teraz bohaterem.

    nara

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kurman

    Dokladnie nie ma co chisteryzowac z tego powodu moim zdaniem sie nic takiego nie wydarzylo skad taka wrazliwosc kibica z Opola ??

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A MOŻE RAFAŁEK TYM PALUSZKIEM SPRAWDZAŁ Z KTÓREJ STRONY WIEJE WIATR? CRUMP WYPINA TYŁEK WSTRONĘ PUBLICZNOŚCI TO RAFKO SE POKAZAŁ PALUSZEK.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak ponoć ( ja tego nie widziałem, a byłem na meczu) Krzychu Jabłoński w Rawiczu pokazał tylną część ciała do kibiców z Rawicza, to była afera jaki on nie dobry i że brak kultury. Jak teraz ponoć (nie byłem na meczu wieć nie mogę tego potwierdzić) Kurmański pokazuje kibicom środkowy palec to wszyscy go bronią. To ja mam pyatnie do was: Czym się różni Kurmański od Jabłońskiego, że jednego gania się za złe gesty, a drugiego się broni? Widzę, że są równi i równiejsi!!!!!!!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I co głupio Ci philipq?

    .Jakos nikt nie zna tego dramatycznego wydarzenia i nie potępia ...

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie chce byc stronniczy, ale nie widzialem "fakira" kurmana. widzialem za to doskonale tego w wykonaniu drabika.szczerze mowiac nie pamietam kiedy kurman mogl to zrobic,ale przypuszczam ze juz po upadku, bo od wtedy kiedy sie tylko pojawial na torze caly stadion gwizdal.
    jesli tak bylo to gestu nie popieram.najlepsza odpowiedzia na takie reakcje kibicow bylby komplet punktow i jazda na jednym kole po kazdym zwyciestwie, ale w tym sezonie rafal nas nie rozpieszcza wynikami.szkoda.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez tego palca nie widzialem. ale powiem szczerze, ze w tym momencie nasluchiwalem, co takiego ciekawego powie Maciek Górski - najlepszy w polsce kolo od rozgrzewania publiki stadionowej.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Było to po zakończonej powtórce biegu 11. Kurmański przejeżdzając przeciwległą prostą pokazał palca na co kibice zaeragowali gwizdami

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co tu dużo pisać.Widać że chłopak jest z Zielonki.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ogladalem wczoraj ten mecz jeszcze raz, tyle ze tym razem w telewizji na zielonogorskiej kablowce.
    wilson wywiozl w plot kurmana, ale ten chyba rzeczywiscie mogl utrzymac sie nie upadajac.ale sedzia popelnil blad, kurman tylko zasygnalizowal poprzez upadek jazde nie fair wilsona.moze gdyby bylo na odwrot nie podobaloby mi sie to, ale cwaniactwo w sporcie to tez wazna rzecz.
    po powtorce biegu kurman dostal dwoma serpentynami rzuczonymi przez opolan.potem byc moze pokazal palec, ale nie bylo tego widac,poniewaz kamerabyla z drugiej strony toru.w pewnym momencie kibol zaczal ostro gwizdac,wiec byc moze rzeczywiscie "fakir" ze strony kurmanka byl.
    ale czemu nie zalozymy tematu "brzydkie zachowanie sie brudaska (drabika), ktory zobil to samo w stosunku do hamilla.
    do baljo: rzeczywicie pokazal ze jest z zielonki. ma charakter...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I czemu KLAMIESZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    filipoq napisal:

    Było to po zakończonej powtórce biegu 11. Kurmański przejeżdzając przeciwległą prostą pokazał palca na co kibice zaeragowali gwizdami


    I czemu fiu... klamiesz. Ogladalem specjalnie ten moment 5 razy. Wygladalo to nastepujaco. Zakonczyla sie powtorka biegu 11. Zawodnicy jechali w strone parkinku. Kurmanski dostal 2 serpentynani, a na prostej opolscy kibice wymachiwali w kierunku Kurmanskiego, glosno gwizdali i krzyczeli niecenzuralne slowa.

    Ciekawe czy Ty bys sie nie wqr... i nie pokazal fuckera.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i gdzie ja niby h... kłamie ?

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo mnie dziwi takie gadanie bo zawodnik x pokazał fucka, a zawodnik y wypioł dupe w strone publiczności... karzmy ich za to bo to chamy.

    Ale ja porponuje zobaczyć na publiczność. Wy czujecie się obrażeni bo jeden wam fucka pokazał, ale jak musi się czuć zawodnik jeśli w jego strone lecą butelki, gwiżdze 5000 ludzi i wszyscy wyklinają na niego... też pewnie sobie myśli co za hamy na stadionie siedzą...

    Więc ja proponuje najpierw zadbać o trochę kultury u siebie a potem u zawodników.

    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do balijo:

    czlowieku, co ty pierdzielisz? powiedz tak szczerze, zastanowiles sie nad tym, co napisales tu powyzej? a gdyby tak amerykanom nie podobalo sie to, ze polska z nimi wygrala na mundialu i od tej pory uwazaliby nas za glupich cwaniaczkow? czy jest tu jakis sens? no chyba nie ma. wiec nie plumkaj mi tu takimi haslami, bo jeszcze gotowi jestesmy pomyslec, ze mamy do czynienia z debilem. byles kiedys w zielonce? ja bylem w wielu miastach i w niektorych bylo naprawde nieprzyjemnie, ale to nie oznacza, ze zaraz wszyscy mieszkancy to sa kretyni. nie badz tak tepy, jak wiekszosc naszych rodakow. ja mam dla ciebie takie haslo, co to na zetpete w podstawowce nad tablica szkolna wisialo: "Najpierw pomysl, potem zrob". masz je ze specjalna dedykacja, mysle ze od wiekszosci z nas.

    do payne:

    czemu na drabika mowisz brudasek? tak go nie lubisz, czy zwracasz w ten sposob uwage na jego niedoczyszczony plastron? i mam pytanko. to nagranie na zielonogorskiej kablowce uwiecznilo chociaz jedno zdanie wspanialego Macka Gorskiego?

    a moze w ogole ktos ma na tasmie, jak maciej gorski robi szoł?

    narazka

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    analfabeta ?

    Ty chyba nie umiesz czytac !

    Ty napisales, ze poblicznosc zaczela krzyczec po tym jak Kurmanski pokazal palca.

    A to bylo odwrotnie. Publicznosc zachowala sie skandalicznie. Gwizdala i pokazywala w strone kurmanka brzydkie gesty. Chlopka sie wkurzyl i pokazl wam palucha.

    Zgadzam sie z "Krufka". Kibice maja prawo sie wqrwiac, ale jak zawodnik pokaze swoje zdenerwowanie to jest atakowany z kazdej strony.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZGADZAM SIE ŻE BYŁY GWIZDY PO WYŚCIGU I ZRESZTĄ PRZED ALE ZAUWAŻ ŻE U CIEBIE NA STADIONIE GDYBY DOSZŁO DO TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI TEŻ BYŚCIE GWIZDALI ! POZATYM JAK NAPISAŁEM PO WYPADKU KURMANSKI WYMACHIWAL REKAMI . ALE NIE DA SIE PORUWNAC TEGO CO BYLO PRZED "PALCEM" I PO NIM .

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo mnie dziwi takie gadanie bo zawodnik x pokazał fucka, a zawodnik y wypioł dupe w strone publiczności... karzmy ich za to bo to chamy.

    Ale ja porponuje zobaczyć na publiczność. Wy czujecie się obrażeni bo jeden wam fucka pokazał, ale jak musi się czuć zawodnik jeśli w jego strone lecą butelki, gwiżdze 5000 ludzi i wszyscy wyklinają na niego... też pewnie sobie myśli co za hamy na stadionie siedzą...

    Więc ja proponuje najpierw zadbać o trochę kultury u siebie a potem u zawodników.
    Brawo Krufka, zgadzam sie w pelni...

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co zastanawiałem się nad zachowaniem zawodników i publiczności. Nie widziałem tego gestu, ani całego zajścia o którym mowa. Spotkałem się jednak z czyms podobnym, przynajmniej ze strony tzw. "kibiców".
    Niestety miało to miejsce w mojej Zielonej Górze w poprzednim sezonie na meczu z Unią Leszno.
    Niezadowolony motłoch (nie potrafię tego nazwać inaczej) kiedy Łukasz Jankowski pokonał na dystansie Kurmańskiego krzyczał do niego wyp......aj!!! Przy tym pokazywali jeszcze mało przyjemne gesty. Co ten młody chłopak będący wciąż na początku sportowej kariery (a mozna mu kariere wróżyć już teraz) zawinił tym matołom??? To, że okazał sie lepszy od miejscowego pupila, skądinąd również bardzo dobrego juniora. Przecież Ci chłopacy za kilka lat moga stanowić trzon polskiej reprezentacji. Czy nie jeden z drugim osłem nie bedzie im kibicował?? Mam nadzieję że Oni między soba traktuja sie normalnie. Jeśli gest Kurmańskiego był odpowiedzia na tego typu reakcje, to mozna Go potępić, ale trudno się dziwić, że młodemu chłopakowi puszczają nerwy. Przykro mi że zaobserwowałem takie zjawisko w Zielonej Górze, ale byc moze gdzieś indziej jest podobnie i niestety nie jest to odosobniony przypadek.

    Pozdrawiam kibiców, a "kibole" niech lepiej idą na tanie wino i trzymają się daleko od wszelkich sportowych aren!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KURMAN PO JESZCZE JEDNYM BIEGU ZROBIŁ RUNDE I DOSTAŁ GWIZDY, OBELGI, A ON TYLKO DZIEKOWAŁ PUBLICE, WIDZIAŁEM JAK MACHAŁ, TO JUZ NIE BYŁ 11 BIEG. WIARA PO PROSTU GO NIE POLUBIŁA
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie wiem jak to było z Kurmańskim.
    Ale wydaje mi się że tym młodym zawodnikom bardzo szybko uderza sodówa.Napiszą parę razy o jednym czy drugim w gazecie i już im się wydaje że są gwiazdami.
    Kibice to fakt czasami przesadzają.
    Ale jest dużo przypadków gdzie to zawodnicy prowokują kibiców.Taki Crump np.powinien być solidnie ukarany za swój występek we Wrocławiu a potem powtórkę w Vojens.
    Te gwizdy nie powinny być żadnym wytłumaczeniem na to co zrobił.W moich oczach facet stracił całkowicie szacunek, a to co pokazał to dowód na to gdzie ma polską publiczność.Póżniej trzykrotnie przepraszał i przeprosiny te były drukowane niemalże w każdej gazecie ale to już po fakcie.Zresztą chyba się przestraszył nie na żarty po zawodach mógł podziękować Tomkowi za uratowanie mu skóry.Co musiałby Gollob pokazywać jeszcze parę lat wstecz?Gdzie na każdym stadionie witały go butelki , puszki o gwizdach już nie wspomnę.Gdańsk tego najlepszym przykładem.Tomek brał zazwyczaj taką butelkę i albo wyrzucał na murawę albo pokazywał sędziemu parę razy byłam tego świadkiem,ale nie było mowy o żadnym "geście" a już napewno nie po gwizdach.
    Gwizdy to dla mnie żadne wytłumaczenie.Są osobami publicznymi na nich wzorują się inni młodzi ludzie.
    Jeszcze raz powtarzam nie mam nic do Kurmańskiego, ale uważam że takie gesty należy karać i to surowo.Za zachowanie kibiców ,Wybrzeże już chyba ze dwa razy dostało karę , ale nie słyszałam jeszcze żeby zawodnik kiedyś taką dostał a szkoda.Przepraszam przecież Gollob dostał karę za to że sprowokował Boyca do ciosu.Nie ważne , chciałam tylko powiedzieć że wydaję mi się że kiedyś było tego mniej.Teraz to same gwiazdy nam urosły więc taka ich rola.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do sprinterka.

    Jestem niemal przekonany, że w 99% przypadkach winę ponoszą jednak kibice, a raczej pseudo...... . Zawodnik ma prawo nie wytrzymac, jeśli się Go prowokuje, chociaż oczywiście nie pochwalam tego. Zauwaz, że mówisz o witaniu Golloba, ale przez polskich kibiców, a nie za granica. Crump został przywitany nieprzyjemnie w Polsce tylko dlatego że potrafi wygrać z Gollobem. Fakt, ze i między nimi zdarzały sie zgrzyty ( cytuje z pamięci sprzed paru lat słowa Golloba "...latawiec Crump..." ).
    Ale teraz to chyba już przeszłość.
    Myślę, że to zachowanie to nasz problem. Wystarczy porównac z sytuacją Małysz - Hannavald.

    A wogóle moja wypowiedź powinna znaleźć sie w temacie "kibice, a kibole"

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to że kibice gwizdali nie jest takie znaczące jak fakt pokazania środkowego palca przez kurmana, jeżeli to prawda to kurman zachowa się impertynencko, taki zawodnik powinien wykazać spokój i nie prowokować kibiców, było to zachowanie poniżej poziomu
    co do drabika, jeżeli ten też się zachował tak w stosunku do hammila to bardzo nieładnie,to zawodnicy powinni pokazywać kibicom kulturę
    no ale trudno czasami takie fakty mają miejsce i jest to karygodne i żadne takie zachowanie jest niewytłumaczalne więc proszę nie bronić zawodników bo to niczego nie odmieni, zachowali się nie fair ale miejmy nadzieję że się to zmieni
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zawodnik wkłada w żużel kupe kasy, ryzykuje życiem i jak coś mu nie wyjdzie to połowa stadionu gwiżdże, klnie nia niego i niejednokrotnie lecą butelki...Ja dziękuje za taki szacunek do roboty którą bym wykonywał...

    Jeśli zrobiłbym coś lepiej od innej osoby, a jakaś trzecia osoba by mnie z tego powodu zaczeła wyzywać i pokazywać fucki, to na pewno dostała by w ryj... Myślę że zawodnicy niejednokrotnie też mają ochote iść na trybuny i lać tych wszystkich którzy nie potrafią docenić jego wysiłku i poświęcenia.
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pinio nie masz racji.Crump nie został przywitany gwizdami przez Golloba nie miało to żadnego związku z Tomkiem.Już poruszaliśmy tą sprawę kiedyś na forum.Zapewne wszyscy z Wrocławia to potwierdzą.On naraził się kibicom Wrocławskim dawno temu i nie było tam związku z Gollobem,oni w ten sposób mu się odwdzięczyli.Tak się składa że znam tych ludzi bardzo dobrze i bardzo długo i byłam wtedy po wieżą i potem w Vojens.Wiem że za Golloba to oni raczej by na nikogo nie gwizdali.
    Niemniej jednak jego zachowanie jest karygodne!!!!
    Powtarzam Ci że w Vojens pokazał nam to samo,choć ja nie umiem gwizdać a czasami bardzo żałuję.Zresztą doskonale zdawał sobie sprawę z tego że zrobił żle,inaczej nie przepraszałby tyle razy.Nie można winić tylko kibiców,czasami jest zupełnie inaczej niż myślimy.Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafal poprostu nie jest chlopakiem ktory daje sobie pluc w twarz i o swoje umie walczyc jak prawdziwy zielonogoraznin.
    Pozdrowienia dla rafala i wszystkich kibicow zielonogorskiego Falubazu.

    JESTESMY NAJLEPSI!!!!!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Brzydko się zachował?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •