Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 240

Wątek: XI kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra vs Stal Gorzów 28.07.2019 godz. 19.30

  1. Powrót do góry    #226
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Będziemy przez następne 4 strony tłumaczyć Mario ze jednak krzyczeli to co krzyczeli. Zaczyna to być dziwne.
    Klasyczna dyskusja z Mariuszem - nie przyzwyczaiłeś się jeszcze? Jako, że Mario nie słyszał, to znaczy że cała reszta na stadionie i przed TV miała omamy słuchowe.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Klasyczna dyskusja z Mariuszem - nie przyzwyczaiłeś się jeszcze? Jako, że Mario nie słyszał, to znaczy że cała reszta na stadionie i przed TV miała omamy słuchowe.
    hmm a jak odtworze dokladnie relacje i takze nie uslysze to co wtedy?

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    hmm a jak odtworze dokladnie relacje i takze nie uslysze to co wtedy?
    To znaczy, że słyszysz co chcesz.
    Wczoraj wieczorem puściłem sobie nagrany mecz i wyraźnie to słychać. Nie trzeba powoływać komisji śledczej.

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    O dziwo tor od 1 biegu bylo do wyprzedzania. Tak wiem Szymon Woźniak nie jest wirtuozem obrony, ale mimo wszystko to mile zaskoczenie.
    Tylko Falubaz

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,387
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Z Tymi wyzwiskami w strone Kildemanda w ogole totanie bez sensu pretansje do kibicow. To wina zawodnika przeciez, nie ich. Jakby sie nie wylozyl, to by nie krzyczeli - proste.

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nihil novi. Mario widzi to co chce zobaczyć i słyszy to co chce usłyszeć i basta!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nieważne, jak Pająk wpadł pod dmuchawca to darli się "Peter Kildemand". Nie słyszałem aby krzyczeli "wypyerdalay".



    Ale w którym momencie tak krzyczeli ? Nie mam zamiaru nikogo bronić. Ale będąc na stadionie słyszałem okrzyk "Peter Kildemand" jak ten wpadł pod dmuchawca. Niech się ktoś wypowie z tych co siedzieli na trybunie "K".
    siedziałem na II łuku i w momencie gdy Kildemand wstał to poszło "wypierd...j"

    ps.
    beznadziejna oprawa

  8. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,387
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...rza-jej-placic

    - Oczywiście, że nie jestem przygotowany na karę. Oczywiste jest też dla mnie to, że osoby odpowiedzialne za tę oprawę, skoro zrobiły sobie imprezę, to muszą za nią zapłacić. Oczekuję, że ci, którzy to zrobili, zapłacą za siebie - mówi nam prezes zielonogórskiego klubu.

    https://poscigi.pl/derby-falubaz-sta...lil-race-film/

    W niedzielę, 28 lipca, na stadionie żużlowym przy ul. Wrocławskiej odbyły derby żużlowe pomiędzy zawodnikami Falubazu Zielona Góra i Stali Gorzów. Podczas imprezy odpalone zostały środki pirotechniczne. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 19-letniego mieszkańca powiatu nowotomyskiego. Był też próbę wejścia na stadion mężczyzny z zakazem stadionowym, który usiłował przedostać się przez ogrodzenie. Mężczyzna został zatrzymany i wkrótce usłyszy zarzuty.



    Szybko znalezli. Ciekawe czy klub przekaze obciazenie na ta osobe.

  9. Powrót do góry    #234
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Jakoś tak mi się przypomniał mecz Falubazu w Częstochowie, w którym Czewa jechała przeciwko samotnemu Kurmańskiemu. Kurman wtedy zdobył chyba więcej, niż połowę punktów Falubazu... który to był rok...?

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Rozi22 (29-07-2019)

  11. Powrót do góry    #235
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2006
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Jakoś tak mi się przypomniał mecz Falubazu w Częstochowie, w którym Czewa jechała przeciwko samotnemu Kurmańskiemu. Kurman wtedy zdobył chyba więcej, niż połowę punktów Falubazu... który to był rok...?
    2003? http://www.speedwayw.pl/dmp/2003/czzg_1.htm

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SonGoku za jego przydatny post!

    Rozi22 (29-07-2019)

  13. Powrót do góry    #236
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,574
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez SonGoku Zobacz posta
    W pierwszej chwili, po tym poście MoherPower'a miałem przekonanie, że byłem na tym meczu w Czewie i oglądałem tą jazdę Kurmana. A to jednak 2 lata wcześniej, bo na 100% jechał Karol Malecha, a Kurman aż tak nie błyszczał wtedy. Jak to się wszystko po latach plącze, za dużo tych meczów i sytuacji przenika się ze sobą.

  14. Powrót do góry    #237
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez SonGoku Zobacz posta
    Tak, to musiało być to
    Pamiętam, jak jakiś kibic z Czewy obok mnie krzyknął do Kurmana po kolejnym jego genialnym biegu: "Kurman, chodź do nas!".
    W sensie, żeby się już nie marnował w tej beznadziejnej ekipie.
    Tym bardziej, że Walasek już wtedy u nich był...
    Ojaprdl - 16 lat minęło...

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Rozi22 (29-07-2019)

  16. Powrót do góry    #238
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    A jest jakiś zapis wideo z tego meczu?
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  17. Powrót do góry    #239
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    W pierwszej chwili, po tym poście MoherPower'a miałem przekonanie, że byłem na tym meczu w Czewie i oglądałem tą jazdę Kurmana. A to jednak 2 lata wcześniej, bo na 100% jechał Karol Malecha, a Kurman aż tak nie błyszczał wtedy. Jak to się wszystko po latach plącze, za dużo tych meczów i sytuacji przenika się ze sobą.
    Mecz odbył się w godzinach przedpołudniowych, bo Sullivan miał tego samego dnia mecz w Anglii.
    Pamietam Kurmanka i Artura Pietrzyka który po meczu biegał z pistoletem na wodę po murawie

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Oczywiście że tylko jak wstał krzyczeli wypyerdalaj. Zresztą naobrazali Zmarzlika na obchodzie toru i za każdym razem jak się dało. Zmienili przyśpiewkę na jesteśmy tu by jyebac Ci alle Allo stal ty kurywo.
    Żenujące są dzieci. Siedzą pokazują faki jak przechodzą gorzowiacy a rodzice nie reagują. Musimy się dużo nauczyć .
    Trzeba wiedzieć że stal jest nam potrzebna jak tlen a my im. Nakręcamy wzajemnie koniunkturę na żużel w lubuskiem.
    Przed jednym z GP w Warszawie jadłem kolację w jednej restauracji z Bartkiem i podszedłem. Przedstawiłem się i zaprosił mnie do stołu gdzie siedział z dwoma swoimi mechanikami. To przemiły gość. Po dwudziestu minutach rozmowy jak dostali jedzenie powiedzialem zmykam nie będę wam przeszkadzał , na co Bartek powiedział nie przeszkadzasz ani trochę. Czuć od niego było wielki respekt do Patryka wręcz sympatię . I na każdym kroku powtarzał że walczy o wynik ale jak mu się nie udaje to LUBUSKIE MA RZĄDZIĆ i on nie żartował czuć od niego że bardzo lubi i szanuje naszego Duzzersa. Zresztą chyba że wzajemnością.
    Bartek ma kompleks Dudka ma problem z wygrywaniem z nim biegów. Dudek jest jednym z niewielu zawodników który ma korzystna statystykę w bezpośrednich starciach ze Zmarzlikiem. Klasę zawodnika poznaje się po tym że umie to docenić a ja wiem że Bartek bardzo to docenia .
    Dla rodziców były klatki które mogli rozrywać a dzieci już tylko klną bo mają dylemat pomiędzy klatką a selfi do fejsa. Myślę że i tak się polepszyło choć ewolucja potrafiła nie raz sobie zaprzeczyć.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •