Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 717

Wątek: Motor Lublin 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Motor Lublin 2021 - wątek klubowy

    Lubelacy się ucieszą, właśnie skończyło się spotkanie Unii Tarnow i Mateusz zmienia barwy klubowe.


  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Grzechotnik za jego przydatny post!

    zibly (30-10-2020)

  3. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Co ty dajesz! Pewne info?

  4. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Dla mnie w 99%. Niedługo pudelek będzie trabił.

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grzechotnik Zobacz posta
    Dla mnie w 99%. Niedługo pudelek będzie trabił.
    Byłoby super ale to i tak nie zmienia postaci rzeczy, że Motor musi się porządnie ogarnąć ze szkółką bo to nie tędy droga.

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    po co szkółka. taniej kupić. Na 2 lata, a później wypierdzielić. Państwo zapłaci.

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    po co szkółka. taniej kupić. Na 2 lata, a później wypierdzielić. Państwo zapłaci.
    Z jednej strony masz rację ale z drugiej strony zobacz od kiedy Nowy Motor zaczął funkcjonować. W przeciągu 3 lat ciężko jest to wszystko reaktywować była za duża wyrwa w czasie i brak impulsu zainteresowania młodzieży ze względu na brak klubu. Moim zdaniem potrzeba cierpliwości i się uda a wychowanków w przeszłości Motor miał sporo.

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Na moje dużo prędzej skończą się pieniądze niż motor doczeka się i wyszkoli porządnego wychowanka...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Phenomenon (01-11-2020)

  10. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Na moje dużo prędzej skończą się pieniądze niż motor doczeka się i wyszkoli porządnego wychowanka...
    Myślę, że nie. W Lublinie jest za duże parcie na żużel i przez to duża reklama miasta. Tu się zrodził fanatyzm żużla podobny jak w latach 90 tych. Kibice a także lokalni sponsorzy na to nie pozwolą.

  11. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    po co szkółka. taniej kupić. Na 2 lata, a później wypierdzielić.
    I większość klubów tak robi póki nie trafi się jakiś naprawdę konkretny dzieciak, po którym widać, że ma talent. Żużel to sport z zasady indywidualny więc kręci się wokół jednostek, a nie systemu szkolenia.

  12. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    po co szkółka. taniej kupić. Na 2 lata, a później wypierdzielić. Państwo zapłaci.
    Jak nie wiesz to Motor ma wychowankow. Szpytma,Rachubik czy Firmuga. Dopoki nie okrzepna to muszą kupować

  13. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    I większość klubów tak robi póki nie trafi się jakiś naprawdę konkretny dzieciak, po którym widać, że ma talent. Żużel to sport z zasady indywidualny więc kręci się wokół jednostek, a nie systemu szkolenia.
    To te Leszno to chyba czarodziejska wioska, bo tam się co chwila pojawia senoswny młody chłopak...

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    JODA (30-10-2020), darsen (31-10-2020)

  15. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Większość nie znaczy wszystkie. A jak będą prezentować się Pludra i Ratajczak zobaczymy w przyszłości. Swoją drogą tych dwóch najbardziej sensownych właśnie z Leszna odeszło i to w momencie, w którym Unia nie dostała ani grosza za ich wyszkolenie. Sport indywidualny.

  16. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    To było wiadome że tak się skończy nie ma szans kasa wygrała ale skończa się pieniadze skończy się Lublin tam szkolenie to pustynia Tarnów sobie poradzi jest Konieczny,Gzyl i Świercz co ma talent tylko lata go blokuja do jazdy w lidze.

  17. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    To było wiadome że tak się skończy nie ma szans kasa wygrała ale skończa się pieniadze skończy się Lublin tam szkolenie to pustynia Tarnów sobie poradzi jest Konieczny,Gzyl i Świercz co ma talent tylko lata go blokuja do jazdy w lidze.
    No to zobaczymy nie bądź taki pewien. W Lublinie są młodzi Firmuga, Szpytma oraz mega talent Rachubik. Zrozum chłopie, że Motor startuje praktycznie od zera i na to potrzeba czasu.

  18. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    No to zobaczymy nie bądź taki pewien. W Lublinie są młodzi Firmuga, Szpytma oraz mega talent Rachubik. Zrozum chłopie, że Motor startuje praktycznie od zera i na to potrzeba czasu.
    Widziałem tych młodych bez komentarza potraficie tylko kupić Lampart,Trofimow teraz jak się potwierdzi to Cierniak i tu nie ma co się zasłaniać że nowy klub bo tych klubów to u was była niezliczona ilość hahaha Leszno i Gorzów i Tarnów to kluby które faktycznie szkola i jada swoimi no i od dwóch sezonów Ostrowia reszta tylko kupić.

  19. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Widziałem tych młodych bez komentarza potraficie tylko kupić Lampart,Trofimow teraz jak się potwierdzi to Cierniak i tu nie ma co się zasłaniać że nowy klub bo tych klubów to u was była niezliczona ilość hahaha Leszno i Gorzów i Tarnów to kluby które faktycznie szkola i jada swoimi no i od dwóch sezonów Ostrowia reszta tylko kupić.
    Dados, Śledź, Muszyński, Mordel, Kępa, Głogowski, Staszek itd. z lat 90 tych to wszystko wychowankowie Motoru. Już nie będę wspominal o Szwedrowskim itd. Mówi Ci to coś a jeśli chcesz być taki skrupulatny to popatrz w niedaleka przeszłość jak podkupowaliscie zawodników i zrobiliście Dream Team za pomocą Azotów. Zapomniał wół jak cielęciem był

  20. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Dados, Śledź, Muszyński, Mordel, Kępa, Głogowski, Staszek itd. z lat 90 tych to wszystko wychowankowie Motoru. Już nie będę wspominal o Szwedrowskim itd. Mówi Ci to coś a jeśli chcesz być taki skrupulatny to popatrz w niedaleka przeszłość jak podkupowaliscie zawodników i zrobiliście Dream Team za pomocą Azotów. Zapomniał wół jak cielęciem był
    Mam wymienić wychowanków Tarnowa co ty mi wyjeżdżasz z latami 90 kogo od 20 lat wychowaliście jesteście tworem sztucznym pewnie za pięć lat nowa spółka od trzech lat u was każdy chodzi na żużel takie pikniki i już ci mówię mecz sparingowy Tarnów-Motor w sezonie 2019 a idiota z Lublina mówi ale ten tor krótki w Tarnowie jak jest dłuższy niż u was taka wiedza żużlowa,a co do dream team dwóch wychowanków było w składzie Jamróg i Kołodziej.

  21. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Widziałem tych młodych bez komentarza potraficie tylko kupić Lampart,Trofimow teraz jak się potwierdzi to Cierniak i tu nie ma co się zasłaniać że nowy klub bo tych klubów to u was była niezliczona ilość hahaha Leszno i Gorzów i Tarnów to kluby które faktycznie szkola i jada swoimi no i od dwóch sezonów Ostrowia reszta tylko kupić.
    Kilka lat temu formacja juniorska Tarnowa składała się z takich nazwisk jak Janowski, K.Gomólski czy Borowicz. Tez kupowaliście i pewnie dalej byście to robili tylko nie macie pieniędzy.

  22. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    te kilka lat to juz jest faktycznie kilka ladnych lat. Za
    "moment" bedzie 10 od transferu MJ.

    I mimo tamtych zakupow w finale eligi w 2012 chyba 6 pkt zdobyl Jamróg.
    Ze przypomne tylko o Kozie co to sie Wardowi nie klanial.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Mam wymienić wychowanków Tarnowa co ty mi wyjeżdżasz z latami 90 kogo od 20 lat wychowaliście jesteście tworem sztucznym pewnie za pięć lat nowa spółka od trzech lat u was każdy chodzi na żużel takie pikniki i już ci mówię mecz sparingowy Tarnów-Motor w sezonie 2019 a idiota z Lublina mówi ale ten tor krótki w Tarnowie jak jest dłuższy niż u was taka wiedza żużlowa,a co do dream team dwóch wychowanków było w składzie Jamróg i Kołodziej.
    Masz rację od 20 paru lat raz istniał klub później go nie było ale w końcu jestesmy ale to wszystko było zależne od złego zarządzania klubem. Nie chcę Cię niepokoić ale taka sama sytuacja w najbliższym czasie raczej spotka Wasz klub. Przypomnij sobie w zeszłym sezonie, że Wasz prezes przed playof nie odbierał nawet telefonów miał na to wszystko wywalone i oddaliście mecz bez walki po za tym brak stadionu na SE. W tym sezonie z tego co widzę bedzie
    walka o utrzymanie i to wszystko zmierza ku schyłkowi bo przyszłości tutaj nie widzę. Apropo proszę nie obrażać kibicow przyjezdnych. Może i jest piknikiem ale jak nie widział gościu zuzla ponad 20 lat to mógł się pomylić. Zapraszamy do Lublina na stadion i kibicom z Tarnowa takich błędów nie będziemy wytykać

  24. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kilka lat temu formacja juniorska Tarnowa składała się z takich nazwisk jak Janowski, K.Gomólski czy Borowicz. Tez kupowaliście i pewnie dalej byście to robili tylko nie macie pieniędzy.
    Od 2015 Tarnów jedzie swoimi bo taki jest plan klubu by jechać swoimi i szkolić juniorów a jeśli chodzi o te sezony to Cieślak jak jest to szkółka nie istnieje taki to trener pchał beztalencie Borowicza kosztem Kozy,także jak nie wiesz to się nie wypowiadaj bo pojęcia nie masz.

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Masz rację od 20 paru lat raz istniał klub później go nie było ale w końcu jestesmy ale to wszystko było zależne od złego zarządzania klubem. Nie chcę Cię niepokoić ale taka sama sytuacja w najbliższym czasie raczej spotka Wasz klub. Przypomnij sobie w zeszłym sezonie, że Wasz prezes przed playof nie odbierał nawet telefonów miał na to wszystko wywalone i oddaliście mecz bez walki po za tym brak stadionu na SE. W tym sezonie z tego co widzę bedzie
    walka o utrzymanie i to wszystko zmierza ku schyłkowi bo przyszłości tutaj nie widzę. Apropo proszę nie obrażać kibicow przyjezdnych. Może i jest piknikiem ale jak nie widział gościu zuzla ponad 20 lat to mógł się pomylić. Zapraszamy do Lublina na stadion i kibicom z Tarnowa takich błędów nie będziemy wytykać
    Nie widział żużla bo dopiero od trzech sezonów chodzi,a jeśli chodzi o nasz klub spokojnie byliśmy i będziemy od 1957 roku istniejemy a nie zakładamy nowych tworów by uciekać od długów jak to kluby w Polsce czyniły,nie mam zamiaru do was jechać chyba że spadniecie z ekstraligi to wtedy tak zawitam.

  25. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    te kilka lat to juz jest faktycznie kilka ladnych lat. Za
    "moment" bedzie 10 od transferu MJ.

    I mimo tamtych zakupow w finale eligi w 2012 chyba 6 pkt zdobyl Jamróg.
    Ze przypomne tylko o Kozie co to sie Wardowi nie klanial.
    Skoro od 5-ciu lat Tarnów walczy o zupełnie inne cele niż medale DMP (czyli o to w co będzie celował Motor), a cztery z nich spędził na zapleczu Eligi to ciężko żebyście w tym okresie kupowali juniorów, bo i po co. Były play-offy, była kasa, były wysokie oczekiwania, a nie było takiego Zmarzlika na miejscu to ściągano juniorów z zewnątrz - naturalna sprawa. Teraz robią to inni.

    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Od 2015 Tarnów jedzie swoimi bo taki jest plan klubu by jechać swoimi i szkolić juniorów a jeśli chodzi o te sezony to Cieślak jak jest to szkółka nie istnieje taki to trener pchał beztalencie Borowicza kosztem Kozy,także jak nie wiesz to się nie wypowiadaj bo pojęcia nie masz.
    Kto nie ma miedzi ten w domu siedzi (albo uruchamia nowy plan klubu pod tytułem jazda swoimi).

  26. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Skoro od 5-ciu lat Tarnów walczy o zupełnie inne cele niż medale DMP (czyli o to w co będzie celował Motor), a cztery z nich spędził na zapleczu Eligi to ciężko żebyście w tym okresie kupowali juniorów, bo i po co. Były play-offy, była kasa, były wysokie oczekiwania, a nie było takiego Zmarzlika na miejscu to ściągano juniorów z zewnątrz - naturalna sprawa. Teraz robią to inni.


    Kto nie ma miedzi ten w domu siedzi (albo uruchamia nowy plan klubu pod tytułem jazda swoimi).
    Dla tego w żużlu nie opłaca się się szkolić lepiej kupić po szkółka to koszty 500-700 tyś rocznie mało kto o tym wie.

  27. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Skoro od 5-ciu lat Tarnów walczy o zupełnie inne cele niż medale DMP (czyli o to w co będzie celował Motor), a cztery z nich spędził na zapleczu Eligi to ciężko żebyście w tym okresie kupowali juniorów, bo i po co. Były play-offy, była kasa, były wysokie oczekiwania, a nie było takiego Zmarzlika na miejscu to ściągano juniorów z zewnątrz - naturalna sprawa. Teraz robią to inni.


    Kto nie ma miedzi ten w domu siedzi (albo uruchamia nowy plan klubu pod tytułem jazda swoimi).
    no to jest jasne, ale po prostu zdalem sobie sprawe, ze to juz bylo dosc dawno.
    W Tarnowie kasa na mlodziez poszla calkiem spora i uwierz mi, ze za to co wywalane bylo przez GA na szkolki, to by kupil najlepszego juniora w kraju na 3 lata.
    Swiadomie wybrano inna droge - wg mnie dobrze. Zawsze to wiekszy narybek w tym swiatku.
    Tak wiec miedz sie znalazla, tylko inaczej ja rozdysponowano.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Od 2015 Tarnów jedzie swoimi bo taki jest plan klubu by jechać swoimi i szkolić juniorów a jeśli chodzi o te sezony to Cieślak jak jest to szkółka nie istnieje taki to trener pchał beztalencie Borowicza kosztem Kozy,także jak nie wiesz to się nie wypowiadaj bo pojęcia nie masz.



    Nie widział żużla bo dopiero od trzech sezonów chodzi,a jeśli chodzi o nasz klub spokojnie byliśmy i będziemy od 1957 roku istniejemy a nie zakładamy nowych tworów by uciekać od długów jak to kluby w Polsce czyniły,nie mam zamiaru do was jechać chyba że spadniecie z ekstraligi to wtedy tak zawitam.
    Wiesz co gościu ja chodzę od lat 90 tych gdzie u nas jeździł Hans Nielsen jako pierwszy obcokrajowiec i na tamten czas indywidualny mistrz świata, później dołączył Leigh Adams. Pamiętam też czasy sp Lee Richardsona a z resztą co ja ci się będę tłumaczył. Po twoich wpisach widzę, że jesteś zawistnym zazdrosnikiem i słoma ci z butów wystaje. Nie mamy o czym rozmawiać wielki kibicu. Brak słów do normalnej i kulturalnej dyskusji. Żegnam

  29. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wiesz co gościu ja chodzę od lat 90 tych gdzie u nas jeździł Hans Nielsen jako pierwszy obcokrajowiec i na tamten czas indywidualny mistrz świata, później dołączył Leigh Adams. Pamiętam też czasy sp Lee Richardsona a z resztą co ja ci się będę tłumaczył. Po twoich wpisach widzę, że jesteś zawistnym zazdrosnikiem i słoma ci z butów wystaje. Nie mamy o czym rozmawiać wielki kibicu. Brak słów do normalnej i kulturalnej dyskusji. Żegnam
    Może ty chodzisz tyle lat ale faktem jest że u was 60% to pikniki co sobie przypomnieli co to jest żużel, z reszta to samo było w Tarnowie w sezonach 2012 nagle wszyscy fani Unii Tarnów i nie jestem zawistny jestem za prawda a ludzie nie lubia prawdy i nie mam czego wam zazdrościć Unia Tarnów to trzy krotny mistrz Polski czy się to komuś podoba czy nie żegnam.

  30. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,383
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Może ty chodzisz tyle lat ale faktem jest że u was 60% to pikniki co sobie przypomnieli co to jest żużel, z reszta to samo było w Tarnowie w sezonach 2012 nagle wszyscy fani Unii Tarnów i nie jestem zawistny jestem za prawda a ludzie nie lubia prawdy i nie mam czego wam zazdrościć Unia Tarnów to trzy krotny mistrz Polski czy się to komuś podoba czy nie żegnam.
    A u was w większości to kto chodzi fanatycy? takie same janusze nie wspominając jaki był bum gdy Ślak sypał hajsem.

    Co do Cierniaka to powinien ewakuować się do ekstraligi bo w Tarnowie się zmarnuje. Drużyna która jeszcze długo będzie się turlać w 1 lidze jadąc o nic, a teraz będzie dobry moment aby małolaci próbowali najwyższej ligi gdzie poziom juniorski także pójdzie w dół i łatwiej będzie się zaaklimatyzować.

  31. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2020
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Ale o co kolego walczysz? Obecnie w LUblinie jest około 30 tys chętnych, żeby zobaczyć kazdy mecz ligowy. Na stadion wejść może max 10 tys. Że się w tym gronie trafi spora grupa nowych kibiców, to raczej nic dziwnego. CHyba jednak lepiej, żeby na stadionie był 10 tys, z czego 6 tys to "janusze", niż żeby mecz oglądało jedynie 3 tys "Panie, ja na żużel od 40 lat chodze"

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rickurd za jego przydatny post!

    blajar (30-10-2020), darsen (31-10-2020)

  33. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    A u was w większości to kto chodzi fanatycy? takie same janusze nie wspominając jaki był bum gdy Ślak sypał hajsem.

    Co do Cierniaka to powinien ewakuować się do ekstraligi bo w Tarnowie się zmarnuje. Drużyna która jeszcze długo będzie się turlać w 1 lidze jadąc o nic, a teraz będzie dobry moment aby małolaci próbowali najwyższej ligi gdzie poziom juniorski także pójdzie w dół i łatwiej będzie się zaaklimatyzować.
    Skończy jak Kacper Woryna, przytłumiony bez braku rozwoju. Bez obrazy nic nie mam do Kacpra (a propo bardzo dobra decyzja Kacpra odnośnie startów w przyszłorocznej edycji SE) ale trzeba iść do przodu i się rozwijać bo popadnie w marazm i się z tego nie wygrzebie sprzętowo i mentalnie.

    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Może ty chodzisz tyle lat ale faktem jest że u was 60% to pikniki co sobie przypomnieli co to jest żużel, z reszta to samo było w Tarnowie w sezonach 2012 nagle wszyscy fani Unii Tarnów i nie jestem zawistny jestem za prawda a ludzie nie lubia prawdy i nie mam czego wam zazdrościć Unia Tarnów to trzy krotny mistrz Polski czy się to komuś podoba czy nie żegnam.
    Tylko jestem ciekawy czy w sezonie 2022 r będziesz chodził na mecze swojej ukochanej drużyny w 2 lidze bo wy jesteście w pierwszej kolejności do spadku przy tak wyrównanej 1 lidze w sezonie 2021 r

  34. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    A najlepsze jest tox że Tarnów nie dostanie pieniędzy z wyszkolenia dla Cierniaka, bo Cierniak jest niczyj

    Taki Apator zapłacił więcej za Zupinskiego, przy okazji musial odpalić klubowi jakas dzialke za wyszkolenie.
    Cierniak z kolei idzie jako wolny transfer, więc nie dziwie się, że kibice z Moscic maja mokro i płaczą, że klub z Tarnowa nie dostanie za Cierniaka ani grosza

  35. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Skończy jak Kacper Woryna, przytłumiony bez braku rozwoju. Bez obrazy nic nie mam do Kacpra (a propo bardzo dobra decyzja Kacpra odnośnie startów w przyszłorocznej edycji SE) ale trzeba iść do przodu i się rozwijać bo popadnie w marazm i się z tego nie wygrzebie sprzętowo i mentalnie.


    Tylko jestem ciekawy czy w sezonie 2022 r będziesz chodził na mecze swojej ukochanej drużyny w 2 lidze bo wy jesteście w pierwszej kolejności do spadku przy tak wyrównanej 1 lidze w sezonie 2021 r
    Pożyjemy zobaczymy wiesz czym się różnimy od was my się podniesiemy bo nie jesteśmy sztucznym tworem u was szósty klub w mieście pewnie za mojego życia powstanie nie jeden jeszcze haaha

  36. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Pożyjemy zobaczymy wiesz czym się różnimy od was my się podniesiemy bo nie jesteśmy sztucznym tworem u was szósty klub w mieście pewnie za mojego życia powstanie nie jeden jeszcze haaha
    Niech powstanie i siódmy byleby uczciwie bez przekrętów

  37. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Pożyjemy zobaczymy wiesz czym się różnimy od was my się podniesiemy bo nie jesteśmy sztucznym tworem u was szósty klub w mieście pewnie za mojego życia powstanie nie jeden jeszcze haaha
    Gdyby nie Azoty to by Was nie było.
    W Lublinie Azoty dopiero od dwoch lat dziala i to nie w takiej skali jak w Tarnowie.

    Jak GA zakreci kurek siana dla Tarnowa to nie wiem co to bedzie. Sady bedzie musial odejść, bo jednak uzalezniliscie sie od kasy z GA.

    Lublin dostał tez z miasta, tzn kasa na rzecz promocji przez promocje miasta.
    Takiej kasy mieć nie bedzie Zielona, Tarnow, czy Bydgoszcz, tylko miasta z potencjalem turystycznym typu Bialystok, Lublin, Toruń, Wrocław, Gdańsk czy Kraków.
    3 ostatnie turystyke maja na wysokim poziomie i im pronocja nie jest potrzebna ale taki Białystok, Lublin to sa miasta chetne pompowania kasy w turystykę poprzez promocje miasta. Tu kasa sie zawsze znajdzie o ile jest dobra promocja.
    Lublin taka promocja zyskał.
    To nie kopana gdzie przez pseudo kibiców przynosi wstyd i nikt jej z miast nie chce finansować

  38. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Gdyby nie Azoty to by Was nie było.
    W Lublinie Azoty dopiero od dwoch lat dziala i to nie w takiej skali jak w Tarnowie.

    Jak GA zakreci kurek siana dla Tarnowa to nie wiem co to bedzie. Sady bedzie musial odejść, bo jednak uzalezniliscie sie od kasy z GA.

    Lublin dostał tez z miasta, tzn kasa na rzecz promocji przez promocje miasta.
    Takiej kasy mieć nie bedzie Zielona, Tarnow, czy Bydgoszcz, tylko miasta z potencjalem turystycznym typu Bialystok, Lublin, Toruń, Wrocław, Gdańsk czy Kraków.
    3 ostatnie turystyke maja na wysokim poziomie i im pronocja nie jest potrzebna ale taki Białystok, Lublin to sa miasta chetne pompowania kasy w turystykę poprzez promocje miasta. Tu kasa sie zawsze znajdzie o ile jest dobra promocja.
    Lublin taka promocja zyskał.
    To nie kopana gdzie przez pseudo kibiców przynosi wstyd i nikt jej z miast nie chce finansować
    Masz rację, miasto Lublin dużo zyskuje na reklamie miasta poprzez przekazanie funduszu na klub. Nie chcę mi się szukać ale gdzieś była tabela (chyba na SF) odnośnie przekazanych funduszy z samorządu na kluby i potwierdzony z tego zysk i Lublin zajął drugie miejsce za Lesznem.

  39. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Jak GA zakreci kurek siana dla Tarnowa to nie wiem co to bedzie.
    Co najwyżej przykręcą, ale zginąć im nie dadzą. Są z nimi od wielu lat i nie chcą kończyć współpracy.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Prawda jest taka, że gdyby nie pieniądze z Azotow to nie było by Tarnowa i szkolki.
    Azoty pompowali kase a Wy albo ja kradliscie albo nie wiem co robiliscie z nią, ponad to dzialania prowadzone przez klub przynoszą wstyd GA.

    Taki Lublin dzialaniami marketingowymi przyciaga sponsorów i dobrze jest kojarzony.

    Gdy przyjdzie czas, ze GA zakreci Wam kurek kasy i przeznaczy ja Lublinowi to Was nie ma

  41. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,787
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Po co szkółka? Masz kasę to kupujesz - proste. Jak za kiedyś Krosno będzie miało pieniądze to będą jeździć parą Zmarzlik Woffinden.

  42. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Tylko najlepsze jest w tym wszystkim, że Unia Tarnów robi wszystko możliwymi sposobami ażeby nie awansować do SE. Nie rozumie tej polityki gdzie tu jest rywalizacja sportowa, sukces itd. Nie wiem może chodzi o stadion, że nie ma możliwości licencji na SE ale z drugiej strony mają dużego sponsora strategicznego gdzie to by ogarnął. Moim zdaniem to jest jakieś pranie poeniedzy

  43. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Tylko najlepsze jest w tym wszystkim, że Unia Tarnów robi wszystko możliwymi sposobami ażeby nie awansować do SE. Nie rozumie tej polityki gdzie tu jest rywalizacja sportowa, sukces itd. Nie wiem może chodzi o stadion, że nie ma możliwości licencji na SE ale z drugiej strony mają dużego sponsora strategicznego gdzie to by ogarnął. Moim zdaniem to jest jakieś pranie poeniedzy
    Poczytaj sobie leśne dziadki nie pozwola jechać na tym stadionie w ekstralidze,a po drugie stadion to problem miasta nie Azotów bo stadion należy do miasta i niech miasto go sobie robi a że ma wyje*** na to o klub ma pod górkę.

  44. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Poczytaj sobie leśne dziadki nie pozwola jechać na tym stadionie w ekstralidze,a po drugie stadion to problem miasta nie Azotów bo stadion należy do miasta i niech miasto go sobie robi a że ma wyje*** na to o klub ma pod górkę.
    Trochę mi wyjaśniłeś a nawet dużo, macie niezły zgryz. Mimo wszystko życzę takiemu zasłużonemu klubowi jak Unia Tarnów dużo sukcesów w przyszłości i obyście wrócili na odpowiednie tory. Mam nadzieję że nie obraziłem Ciebie ale na tym polega dyskusja i wymiana zdań ażeby znalesc jakiś konsensus. Pozdrawiam serdecznie kibic zuzlowego Motoru Lublin

  45. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Ale kolega tu mial rację. W Tarnowie musi ktoś prac kase lub ja wywozic z klubu.
    Z tego co wiem to Azoty w promilu sponsoruja Lublin w porównaniu do Tarnowa.

    Pytanie gdzie jest ta kasa z Azotow w Tarnowie? Sady ja bierze?

  46. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach

    Skład na 2021 rok

    Dobra Panowie czas skończyć z tymi dyrdylami bo odchodzimy całkowicie od meritum wątku, czyli Motor Lublin 2021. Czy ten skład będzie ok: (podaję bez numerów startowych)
    1) Grigorij Laguta
    2) Mikkel Michelsen
    3) Jarosław Hampel
    4) Krzysztof Buczkowski
    5) Dominik Kubera
    6) Wiktor Lampart
    7) Mateusz Cierniak
    8) brak
    Wiadomo nazwiska nie jeżdżą ale pozycje 1-4 średnie, zaś pozycje 5-7 super chyba najsilniejsza w SE. Musimy kogoś dokoptowac na 8.

  47. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Taki skład akurat na 5 miejsce.

    Spadek raczej nie grozi, pierwsza czwórka też nie.

    Sezon do odjechania.

  48. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,383
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Żeby powalczyć o PO to krajowi seniorzy muszą odpalić. O ile Hampel zwłaszcza u siebie będzie mocny to czy Buczek jeszcze się obudzi i pojedzie ze średnią przynajmniej 1.5-1.6 czy to będzie ostatni sezon w elidze.

  49. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Motor walczyć będzie o utrzymanie i takie sa fakty

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •